FANDOM


TVP 1
06:00 Plebania; odc.525; telenowela TVP [stereo]
06:25 Klan; odc.927; telenowela TVP (stereo)
06:50 Baśnie i bajki polskie; Smok wawelski
07:00 Spot i jego dziadkowie idą na festyn; film animowany prod.angielskiej
07:35 Budzik
08:00 Jetsonowie
09:20 Pollyanna; Pollyanna; 2002  film fab.prod.angielskiej; reż: Sarah Harding; wyk: Amanda Burton, Georgina Terry, Kenneth Cranham
11:00 Irena do domu; 1955  komedia prod.polskiej; reż: Jan Fethke; wyk: Lidia Wysocka, Adolf Dymsza, Hanna Bielicka
12:40 Kochamy polskie komedie
13:10 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
13:45 Śmiechu warte
14:15 Żelazny Will; Iron Will; 1994  film fab.prod.USA; reż: Charles Haid; wyk: Kevin Spacey,David Ogden
16:05 Klan; odc.930   /wydanie świąteczne; telenowela TVP (stereo)
17:00 Teleexpress
17:20 Kochany urwis II; (Problem Child II); 1991  komedia prod. USA (87'); reż: Brian Levant; wyk: John Ritter, Michael Oliver, Jack Warden
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; serial anim.prod.niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:58 Pogoda
20:10 Stara baśń.Kiedy słońce było bogiem; cz.3-ost.
21:00 Czy leci z nami pilot?
22:30 Piosenki za trzy grosze; 26.Przegląd Piosenki Aktorskiej  we Wrocławiu
23:00 Nagi instynkt; Basic Instinct; 1992  film fab.prod.USA; reż: Paul Verhoeven; wyk: Sharon Stone,Michael Douglas
01:05 Święta polskie; Miss mokrego podkoszulka; 2002  film fab.prod. polskiej; reż: Witold Adamek; wyk: Piotr Fronczewski, Magdalena Mazur
02:05 Zakończenie programu

TVP 2
06:20 Film dla niesłyszących; Bulionerzy; odc.1  Losowanie
06:45 Film dla niesłyszących; Bulionerzy; odc.2  Przeprowadzka
07:05 M jak miłość; odc.311; serial TVP /stereo/
07:55 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc.211 -Na ratunek Zosi; serial prod. TVP [stereo]
08:50 Ostoja; magazyn przyrodniczy
09:20 Dary zwycięskiej miłości.Misje i kultura
10:10 Bogusław Kaczyński zaprasza; Złota dwunastka baletów
10:20 Śpiewnik kresowy /2/
11:15 Ostatni dzień Pompejów; 2004  film dokumentalny prod.angielskiej
12:10 Gwiazdy w południe; Trzej muszkieterowie; Three Musketeers; 1993  film fab.prod.USA; reż: Stephen Herek; wyk: Charlie Sheen,Kiwfer Sutherland,Chris O'Donnell
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.665  Narzeczeni in spe; telenowela TVP (STEREO)
15:00 Szansa na sukces; Tradycje wielkanocne na świecie
15:55 Tata i małolata; My Father the Hero; 1993  komedia obyczajowa prod.USA; reż: Steve Miner; wyk: Gerard Depardieu,Katherine Heigi
17:30 Jaś Fasola; odc.9 -Partia golfa; angielski program rozrywkowy
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:59 Pogoda
19:05 Prosto z mostu; Straight Talk; 1992  komedia prod.USA; reż: Barnet Kellman; wyk: Dolly Parton,James Woods
20:39 Panorama flesz
20:40 Wielkanoc w M jak miłość
21:00 M jak miłość; odc.312; serial TVP /stereo/
21:50 Kulisy serialu "M jak miłość"
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:25 Już w środę mecz; Polska -Irlandia Północna
22:33 Pogoda
22:40 Złota Dwunastka Baletów; Jezioro łabędzie; 1966  balet Piotra Czajkowskiego; reż: Truck Branss; wyk: Margot Fonteyn,Rudolf Nurejew
00:35 Mumia żyje; film fab. USA; reż: Gerry O'Hara; wyk: Tony Curtis,
02:10 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Piosenka na życzenie - magazyn muzyczny
06:45 TV Market
07:00 Domowa kawiarenka (33) - magazyn kulinarny Polska 2004
07:30 Rocket Power (24) - serial anim. USA 1999
08:00 Yu-gi-oh! (5) - serial anim. Japonia 1998
08:25 Pokémon (254) - serial anim. Japonia/USA
08:50 Hugo (13) - program dla dzieci Polska
09:20 Na zawsze razem (4) - teleturniej Polska 2005
10:15 Beethoven II - film dla dzieci USA 1993
12:00 Willow - film fantastyczny USA 1988
14:30 Maraton kabaretowy (4) - program rozrywkowy
14:50 W pustyni i w puszczy - serial przyg. Polska 2001
17:10 Rodzina zastępcza plus (189) - serial kom. Polska 2004
18:10 Daleko od noszy (48) - serial kom. Polska 2005
18:45 Wydarzenia Polska 2005
19:05 Sport
19:10 Pogoda
19:15 Samo życie (500) - serial obycz. Polska 2005
20:00 Pensjonat pod Różą 3 (44) - serial obycz. Polska 2005
21:00 Zróbmy sobie wnuka - komedia Polska 2003
21:30 Studio Lotto (w przerwie filmu)
23:05 Boston Public 2 (31) - serial obycz. USA 2001
00:05 Bumerang (331) - program publicystyczny Polska
00:35 Co z tą Polską? (26) - program publicystyczny Polska 2005
01:35 Desperatki - komedia USA 1999
03:10 Aquaz Music Zone - magazyn muzyczny

TVN
06:00 Uwaga! - magazyn (powt.)
06:20 Telesklep
08:00 Dudley Doskonały - film familijny, USA 1999
09:30 E.T. - film przygodowy, USA 1982
11:50 Titanic, cz. 1 - film katastroficzny, USA 1997
13:45 Titanic, cz. 2 - film katastroficzny, USA 1997
15:45 Siłacze - program rozrywkowy
16:55 Maska - film familijny, USA 1994
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:40 Uwaga! - magazyn
20:00 Kiler - komedia, Polska 1997
22:15 Żółtodziób, komedia, USA 1990
00:40 Wydanie drugie poprawione - magazyn
01:10 Multikino - magazyn
01:35 Uwaga! - magzayn (powt.)
01:55 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Warszawa
07:00 Przygody Koziołka Matołka
07:10 Fortele Jonatana Kota
07:20 Przygody Koziołka Matołka
07:30 Kurier
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:00 Warszawa w Polskim Filmie Fabularnym - odc. 75 (powt.)
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30 Kurier
08:45 Tradycja?
09:00 Wszystko o rasach - odc. 4/13
09:30 Kurier
09:35 W Pustyni i w Puszczy - odc. 4/4
10:30 Kurier
10:45 Mów Mi Rockefeller
12:15 To jest temat: Wodzireje
12:30 Kurier
12:35 Ginące cywilizacje - odc. 11/26
13:30 Kurier
13:40 Deja Vu
15:30 Kurier
15:45 Wiadomości Kuriera
15:50 Dzieje Warszawy w latach 1945-1956 - odc. 9/15
16:00 Kościół i Świat (powt.)
16:10 Lany Poniedziałek
16:30 Kurier
16:35 Wielkie Rzeczy - Sieć - odc. 3/3
17:30 Kurier
17:35 Wielkanoc z Moiczkiem
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:30 Kurier
18:35 Wodzirej
20:30 Kurier
20:45 Wiadomości Kuriera
20:50 Lany Poniedziałek (powt.)
21:05 Warszawa w Moskwie (powt.)
21:30 Kurier
21:40 Studio Pogoda
21:50 Bohater Roku
23:50 Wagary - dla dorosłych
01:20 Zakończenie programu

TV 4
5.45 VIP - wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
6.35 Strefa P - magazyn muzyczny
7.00 Przygody Tomcia Palucha i Calineczki - film rodzinny, USA 2002
8.30 Księga dżungli - film rodzinny, USA 1994
10.50 Hrabina Cosel - film fabularny, Polska 1968
13.50 Modna Moda - magazyn o modzie
14.20 Brylanty - film sensacyjny, USA 1999
16.15 Człowiek orkiestra - komedia, Francja-Włochy 1970
18.00 Czarny rycerz - komedia, USA 2001
20.00 Lochy i smoki - film akcji, USA-Czechy 2000
22.15 Delta Force 3 - film sesnsacyjny, USA 1991
0.15 Z archiwum X (106) - serial sensacyjny
1.05 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny
1.55 Strefa P - magazyn muzyczny
2.20 Joker - talk-show
3.10 Zakończenie programu

TVN 7
5.40 Telesklep
7.40 Pogoda na miłość (8) – serial obyczajowy, USA 2003
8.40 Roczniak – film przygodowy, USA 1946
11.10 Droga do gwiazd – program rozrywkowy
13.10 Bitwa o Ardeny – film wojenny, USA 1965
16.05 Drew Carey Show (12) – serial komediowy, USA 1995
16.35 Przyjaciele (18) – serial komediowy, USA 1994
17.05 Kopalnie króla Salomona – film przygodowy, USA 1985
19.10 Drew Carey Show (13) – serial komediowy, USA 1995
19.40 Przyjaciele (19) – serial komediowy, USA 1994
20.10 Uwierz w ducha – melodramat, USA 1990
22.45 Tragedia Neptuna – film katastroficzny, USA 1978
1.00 Nocne igraszki – program rozrywkowy
3.30 Zakończenie programu

TV Polonia
07:35 Biografie; Henryk Wieniawski-życie i twórczość; program Jolanty Gwardys
08:35 Domisie
09:00 Wielka podróż Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci
10:40 Wielkanocny dyngus
11:00 Hrabia Tunio; koncert
11:40 Klan; odc.921; telenowela TVP (stereo)
12:05 Wierzyć to znaczy chodzić po wodzie; koncert [stereo]; reż: Elżbieta Skrętkowska; wyk: Chór Trzecia Godzina Dnia, zespół Freedom Nation, Mietek Szcześniak, Natalia Niemen
13:05 Benefis Czesława Majewskiego; cz.1
13:50 Nad Niemnem - cz. II; film fab.prod.polskiej
15:20 Benefis Czesława Majewskiego; cz.2; (STEREO)
15:50 Arie na chór
16:20 Spotkania z profesorem  Wiktorem Zinem; Przedwiośnie
16:35 Pamiętaj o mnie...
17:00 Teleexpress
17:20 Miś; 1980  komedia prod. polskiej (112'); reż: Stanisław Bareja; wyk: Stanisław Tym, Christine Paul-Podlaski, Krzysztof Kowalewski
19:15 Dobranocka; Baśnie i bajki polskie; odc.10 -Smok Wawelski
19:30 Wiadomości
19:52 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Klan; odc.921
20:30 Złoto dezerterów; 1998  komedia prod. polskiej (118'); reż: Janusz Majewski; wyk: Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura
22:30 Fuks; 1999  komedia sensacyjna prod. polskiej (85'); reż: Maciej Dutkiewicz; wyk: Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Adam Ferency, Janusz Gajos i inni
00:00 Pamiętaj o mnie...
00:20 Tam gdzie jesteśmy; Wileńscy Włóczędzy
00:55 Spotkania z profesorem  Wiktorem Zinem; Przedwiośnie
01:15 Dobranocka za oceanem; Baśnie i bajki polskie; odc.10 -Smok Wawelski
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
02:00 Klan; odc.921; telenowela TVP (stereo)
02:25 Złoto dezerterów; 1998  komedia prod. polskiej (118'); reż: Janusz Majewski; wyk: Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura
04:25 Nad Niemnem - cz. II; film fab.prod.polskiej
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
06.55 Kiedy ranne wstają zorze
07.00 Wolność słowa - public.
08.00 Księżniczka i żebrak
08.30 KinoRozmównica
09.00 Don Matteo (15): Ogień namiętności - serial, Wł.
09.50 Telezakupy
11.10 Program religijny
12.00 Anioł Pański
12.20 Księżniczka Knight - film dla dzieci
12.50 Droga kontemplacji - film dokumentalny, Polska 1988
14.00 Wolność słowa - public.
14.50 Senior - film dokumentalny
16.00 Władca pierścieni - film anim. USA/Nowa Zel. 1978
18.20 Droga do Avonlea (6) - serial obyczajowy, Kanada
19.20 Teatrzyk kukiełkowy - film dla dzieci
20.00 Lot nad kukułczych gniazdem - dramat obyczajowy, USA 1975
22.30 Żebro Adama - public.
23.00 Złodziejski trick - film sensacyjny, USA 1998
00.30 Taaaka ryba - magazyn
01.00 Wolność słowa - public.

TVN 24
06:00 Serwis/prognoza pogody/Studio 24/sport
06:30 Serwis/prognoza pogody/przegląd prasy
06:45 Skrót informacji/prognoza pogody/przegląd prasy
07:00 Serwis/prognoza pogody/przegląd prasy
07:15 Skrót informacji/prognoza pogody/przegląd prasy/sport
07:30 Serwis/prognoza pogody/przegląd prasy
07:45 Skrót informacji/prognoza pogody/przegląd prasy
08:00 Serwis/prognoza pogody/przegląd prasy
08:15 Skrót informacji/prognoza pogody/przegląd prasy/Dworzec
08:30 Serwis/prognoza pogody/przegląd prasy/Dobra pamięć, ale krótka
08:45 Skrót informacji/prognoza pogody/przegląd prasy/biznes
09:00 Serwis/Studio 24
09:30 Serwis/prognoza pogody/Bilans
10:00 Serwis/Bilans/sport
10:30 Serwis/sonda 24/prognoza pogody/biznes/Studio 24
11:00 24 godziny/prognoza pogody
11:30 Serwis/prognoza pogody/Studio 24
12:00 Serwis/prognoza pogody/biznes/sport
12:15 Przegląd prasy zagranicznej
12:30 Filmowy skrót informacji
12:35 Prześwietlenie
13:00 Serwis/prognoza pogody/sport
13:30 Serwis/prognoza pogody/biznes
14:00 Serwis/Studio 24/prognoza pogody/sport
14:30 Serwis/sonda 24/prognoza pogody/Onetlink/biznes
15:00 Serwis/prognoza pogody/sport
15:30 Serwis/przegląd prasy zagranicznej/sonda 24/prognoza pogody/Studio 24
16:00 Serwis/Bilans giełdowy/sport
16:30 Serwis/przegląd prasy zagranicznej
16:45 Fakty
17:00 Styl/24 godziny
17:30 24 godziny/prognoza pogody
18:00 Skrót informacji/prognoza pogody
18:10 Studio 24
18:30 Kalejdoskop/Onetlink/sport
18:45 Supermeteo
19:00 Fakty/sport
19:30 Filmowy skrót informacji/Firma
20:00 Filmowy skrót informacji/prognoza pogody
20:05 Sportowe podsumowanie dnia
20:30 Prześwietlenie
21:00 24 godziny/prognoza pogody
21:30 24 godziny/prognoza pogody
22:00 Szkło kontaktowe
22:25 Prognoza pogody
22:30 Bilans
23:30 TVN 24 English News/prognoza pogody/Studio 24
00:00 Serwis/prognoza pogody
00:05 Prześwietlenie
00:30 Serwis/prognoza pogody/sportowe podsumowanie dnia
01:00 24 godziny
02:00 Szkło kontaktowe
02:30 Fakty/sport/prognoza pogody
03:00 Bilans
04:00 24 godziny 
05:00 Szkło kontaktowe
05:30 Fakty

KINO POLSKA
08:05 Dziwne dziwy, czyli baśń o korsarzu Palemonie
08:50 Faraon - film historyczny, Polska 1965, reż. Jerzy Kawalerowicz
11:55 Tatrzańska wiosna - film dokumentalny, Polska 1955
12:15 Koniec wakacji - film przygodowy, Polska 1975
13:50 Kalwaria nadziei - film dokumentalny, Polska 1988
14:15 Chłopi (2): Jagna - film obyczajowy, Polska 1973, reż. Jan Rybkowski
15:35 Tam, gdzie pisał Reymont - film dokumentalny, Polska 1967
15:50 Sęki i drzazgi - film doku- mentalny, Polska 1983
16:25 Znachor - dramat obyczajowy, Polska 1981, reż. Jerzy Hoffman
18:20 Weekendy - film psychologiczny, Polska 1963
20:00 Nie lubię poniedziałku - komedia, Polska 1971, reż. Tadeusz Chmielewski
21:45 Bez pieniędzy, czyli 24 godziny z życia Jana Himilsbacha - film dokumentalny, Polska 1984
22:05 Dzień w Pradze - film do- kumentalny, Polska 1967
22:30 Rajski ptak - melodramat, Polska 1987
00:10 Dom przyjaciół "Tęcza" - film dokumentalny, Polska 2004, reż. Piotr Morawski
00:35 Wiatr jest silniejszy - film dokumentalny, Polska 1977, reż. Tadeusz Pałka
00:55 Mr Parabolic za żarciem - film dokumentalny, Polska 2004
01:00 Konsument - film doku- mentalny, Polska 2003
01:25 Krzyż walecznych - film wojenny, Polska 1958

CANAL+
07:05 Łapu-capu - 10 min.
07:15 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
07:25 Diabelski młyn - Film animowany (dzieci) , 35 min.
08:00 Zrujnowana - Graeme Campbell , Delta Burke,Gerald McRaney,Ellen Page,Joyce Gordon , USA 2003 , 90 min.
09:30 Pan i władca: Na krańcu świata - Peter Weir , Russell Crowe,Paul Bettany,James D'Arcy,Edward Woodall , USA 2003 , 135 min.
11:45 Za szybcy, za wściekli - Film sensacyjny , John Singleton , Paul Walker,Tyrese Gibson,Cole Hauser,Eva Mendes , USA/Niemcy 2003 , 105 min.
13:30 Kurator - John Duigan , Steve Coogan,Lena Headey,Om Puri,Steven Waddington , Wielka Brytania 2001 , 95 min.
15:05 Opowieść szympansa - Film dokumentalny , Pierre Stine , Francja 2002 , 55 min.
16:00 Kuloodporny - Film sensacyjny , Paul Hunter , Chow Yun-Fat,Seann William Scott,Jaime King,Karel Roden , USA 2003 , 110 min.
17:50 Indiana Jones i ostatnia krucjata - Film przygodowy , Steven Spielberg , Harrison Ford,Sean Connery,Denholm Elliott,Alison Doody , USA 1989 , 130 min.
20:00 Diabelski młyn - Film animowany (dzieci) , 35 min.
20:35 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
20:45 Łapu-capu - 5 min.
20:50 Minisport+ - Program informacyjny , 10 min.
21:00 Pokerzyści - Damian Nieman , Stuart Townsend,Sylvester Stallone,Thandie Newton,Gabriel Byrne , USA 2003 , 100 min.
22:40 Premiera - Film dokumentalny , Hugh Beard, Debra Beard , USA 1998 , 60 min.
23:40 Piętno - Robert Benton , Anthony Hopkins,Nicole Kidman,Gary Sinise,Ed Harris , USA/Niemcy/Francja 2003 , 105 min.
01:25 Rajska droga - Bruce Beresford , Glenn Close,Frances McDormand,Cate Blanchett,Jennifer Ehle , Australia/USA 1997 , 110 min.
03:15 Lilja 4-ever - Lukas Moodysson , Oksana Akinszina,Tomasz Neuman,Paweł Ponomariow,Artjom Bogucharski , Szwecja/Dania 2002 , 105 min.

HALLMARK
06:00 Spoza czasu - film familijny, Kanada 2000
07:45 O Osmondach inaczej - film biograficzny, USA 2001
09:30 Stary sklep (1) - dramat kostiumowy, USA 1995
11:15 Powrót do Providence (6)
12:00 Córki McLeoda (14)
13:00 Spoza czasu - film familijny, Kanada 2000
14:45 Alicja po drugiej stronie lustra - baśń filmowa, Wielka Brytania 1998
16:30 Stary sklep (1) - dramat kostiumowy, USA 1995
18:15 Long Shot - dramat, USA 2004
20:00 Córki McLeoda (14) - s rial obyczajowy, Australia
21:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar II (18)
22:00 Jordan (17) - serial, USA
23:00 Carla - thriller, Wielka Brytania 2003
00:45 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar II (18)
01:45 Jordan (17) - serial, USA
02:30 Carla - thriller, Wielka Brytania 2003
04:15 Long Shot - dramat, USA 2004

Europa Europa
10:00 Gdzie jest wolność? - komedia, Włochy 1954
11:35 Cinemania - mag. filmowy
12:00 Kiedy byliśmy dziećmi - dramat psychologiczny, Wielka Brytania 1998
13:20 Louis Malle - film dokumentalny, Francja 2002
14:20 Miasto zaginionych dzieci - film przygodowy, Francja/Niemcy/Hiszpania 1995
16:15 Nelly i pan Armaud - film obyczajowy, Francja 1995
18:00 Ukryte pragnienia - dramat obycz, Francja/Wielka Brytania/Włochy 1996
20:00 Brzoskwinie - film krótko- metrażowy, Wielka Brytania 1964, reż. Michael Gill
20:20 Zmyłka - film krótkometrażowy, Wielka Brytania
20:30 Wysokie obcasy - dramat obycz, Hiszpania 1991
22:25 Hanover Street - dramat woj, Wielka Brytania 1979
00:20 Miasto zaginionych dzieci - film przygodowy, Francja/Niemcy/Hiszpania 1995
02:15 Kiedy byliśmy dziećmi - dramat, Wielka Bryt. 1998
03:35 Gdzie jest wolność? - ko- media, Włochy 1954

HBO
06:30 Ktoś jak Hodder - Henrik Ruben Genz , Frederik Christian Johansen,Lars Brygmann,Birthe Neumann,Anders Lund Kjeldsen , Dania 2003 , 85 min.
07:55 Przebudzenia - Penny Marshall , Robert De Niro,Robin Williams,Julie Kavner,Ruth Nelson , USA 1990 , 120 min.
09:55 Gloria Estefan - 65 min.
11:00 Pościg za milionem - Alain Berberian, Frederic Forestier , Gerard Lanvin,Beno^t Poelvoorde,Jose Garcia,Djimon Hounsou , Francja/Wielka Brytania 2002 , 105 min.
12:45 Stojak! Sto lat! - Janusz Zaorski , 30 min.
13:15 Możemy być bohaterami - Ulf Malmros , Ariel Petsonk,Zamand Hägg,Michael Nyqvist,Anna Pettersson , Szwecja 2002 , 90 min.
14:45 Detektyw Foyle: Tak nieliczni - Film kryminalny , Jeremy Silberston , Michael Kitchen,Honeysuckle Weeks,Anthony Howell,Julian Ovenden , Wielka Brytania 2002 , 105 min.
16:30 Małe kobietki - Gillian Armstrong , Winona Ryder,Gabriel Byrne,Trini Alvarado,Claire Danes , USA 1994 , 120 min.
18:30 Zobacz w HBO - 30 min.
19:00 Dzieciaki, kłopoty i my: Powrót Seaverów - Komedia , Joanna Kerns , Alan Thicke,Joanna Kerns,Kirk Cameron,Tracey Gold , USA 2004 , 90 min.
20:30 Na planie - 30 min.
21:00 Dwóch gniewnych ludzi - Komedia , Peter Segal , Jack Nicholson,Adam Sandler,Marisa Tomei,Luis Guzmán , USA 2003 , 105 min.
22:45 Tożsamość - Horror , James Mangold , John Cusack,Ray Liotta,Amanda Peet,Alfred Molina , USA 2003 , 90 min.
00:15 Szyfry wojny - John Woo , Nicolas Cage,Adam Beach,Peter Stormare,Noah Emmerich , USA 2002 , 130 min.
02:25 Zus i Zo - Komedia , Paula van der Oest , Monic Hendrickx,Anneke Blok,Sylvia Poorta,Jacob Derwig , Holandia 2001 , 105 min.
04:10 Dokonać zemsty - Thriller, Wielka Brytania 2002

Ale Kino!
08:00 Seans w deszczowe popołudnie - Bryan Forbes , Kim Stanley,Richard Attenborough,Marian Spencer,Judith Donner , Wielka Brytania 1964 , 135 min.
10:15 W zawieszeniu - John Sayles , Mary Elizabeth Mastrantonio,David Strathairn,Casey Siemaszko,Vanessa Martinez , USA 1999 , 130 min.
12:25 Dyktator - Komedia , Charles Chaplin , Charles Chaplin,Paulette Goddard,Henry Daniell,Jack Oakie , USA 1940 , 125 min.
14:30 Doc Hollywood - Komedia , Michael Caton-Jones , Bridget Fonda,Julie Warner,Michael J. Fox,Woody Harrelson , USA 1991 , 105 min.
16:15 Corrina, Corrina - Film obyczajowy , Jessie Nelson , Ray Liotta,Whoopi Goldberg,Tina Majorino,Wendy Crewson , USA 1994 , 115 min.
18:10 Kwiat mojego sekretu - Pedro Almodóvar , Marisa Paredes,Juan Echanove,Carmen El~as,Rossy de Palma , Francja/Hiszpania 1995 , 110 min.
20:00 Jesus Christ Superstar - Film muzyczny , Norman Jewison , Ted Neeley,Carl Anderson,Yvonne Elliman,Barry Dennen , USA 1973 , 110 min.
21:50 Podejrzany - Stephen Hopkins , Gene Hackman,Morgan Freeman,Thomas Jane,Monica Bellucci , USA/Francja 2000 , 115 min.
23:45 Czuły punkt - Thriller , Avi Nesher , Mario Van Peebles,Nicolette Sheridan,Zach Galligan,Monica Trombetta , USA 1999 , 105 min.
01:30 Zimowe wakacje - Claude Miller , Clément van den Bergh,Lokman Nalcakan,François Roy,Yves Verhoeven , Francja 1998 , 95 min.
03:05 Zakończenie programu - 295 min.


Tele 5
06:05 Czarny sport - magazyn
06:30 Tarnam (32/75) - serial
06:55 Biznes dzisiaj - inf.
07:20 Żar tropików (36/44) - serial kryminalny, Kanada
08:20 Moje trzy siostry (41/50) - telenowela, Wenezuela
09:10 Telezakupy
11:05 Czynnik PSI - serial
12:00 Caroline? - film obyczajowy, USA 1990
13:45 Telezakupy
14:20 Lampracica Jamu - film przyr, Wielka Brytania 2000
15:25 Werdykt - magazyn
16:25 Żar tropików (37/44) - serial kryminalny, Kanada
17:40 Czynnik PSI - serial
18:35 Świat wokół mas - serial
18:55 Rekordy w świecie zwierząt (3/11) - serial
20:05 Wszystko dla gości - dra- mat, Wielka Brytania/Wło- chy 1990
22:05 Wydział do spraw specjalnych (29/33) - serial
23:10 Pościg - thriller, USA 2000
00:50 Mistrz snów - film ero- tyczny, USA 1995
02:25 Rybia nocka - przyr.

TCM
21:00 Przeminęło z wiatrem - melodramat, USA 1939, reż. Victor Fleming
00:30 Wielkanocna parada - musical, USA 1948, reż. Charles Walters
02:10 Historia Warner Brothers: 75 lat zdobywców Oskarów - film dokumentalny, USA 1998

EUROSPORT
09:00 Snooker: Turniej China Open w Pekinie
11:30 Kolarstwo: Mistrzostwa świata w Los Angeles
12:30 Siatkówka: Liga Mistrzów - Final Four
13:30 Snooker: Turniej China Open w Pekinie
16:00 Piłka nożna: Droga do Mistrzostw świata 2006
17:00 Piłka nożna: Droga do Mistrzostw świata 2006
18:30 Watts - magazyn spor- towy
19:00 Sumo: Hatsu Basho
20:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Miami - 1/8 fi- nału
21:30 Snooker: Turniej China Open w Pekinie
23:30 Wiadomości Eurosportu
23:45 Piłka nożna: Droga do Mistrzostw świata 2006
01:15 Wiadomości Eurosportu

POLSAT SPORT
06:00 Siatkówka: Liga Mistrzyń - Final Four - 1. półfinał
08:00 Piłka nożna: Eliminacje ME U-21 - mecz Walia - Austria
09:50 2 x 45 - magazyn piłkarski
11:20 Piłka nożna: Eliminacje do MŚ 2006 - mecz Turcja - Albania
13:10 Piłka nożna: Eliminacje do MŚ 2006 - mecz Bra- zylia - Peru
15:00 Piłka nożna: Eliminacje do MŚ 2006 - mecz Walia - Austria
17:00 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - 3. runda
19:00 Punkt, set, mecz - maga- zyn siatkarski
20:00 Liga angielska: FC Liverpool TV
21:50 Liga angielska: Arsenal TV
23:40 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - 3. runda
01:45 Arsenal TV i Liverpool TV

CANAL + SPORT
07:00 Armandia - rewolucja na cztery głosy - film do- kumentalny, USA 2002
08:45 Les Miles - dramat obycz, Fr/Niem/Pol. 1995
10:30 Paszport do raju - komediodramat, Arg/Fr. 2004
12:15 Koszykówka: NBA - mecz San Antonio Spurs - Ho- uston Rockets
14:15 Sindbad: Legenda siedmiu mórz - film anim.
15:40 W poszukiwaniu Debry Winger - film dokumental- ny, USA 2002
18:30 Ławeczka - film obyczajowy, Polska 2003
20:00 Koszykówka: NBA - mecz San Antonio Spurs - Ho- uston Rockest
22:00 Okrucieństwo nie do przyjęcia - komedia romantyczna, USA 2003
23:45 Buffy, postrach wampirów - komedia, USA 1992
01:15 Kronika Friedmanów - film dok, USA 2003
03:05 44 minuty: Strzelanina w północnym Hollywood - film sensacyjny, USA 2003


Polonia 1
06:40 - Bia Bajka animowana , 25 min.
07:00 - Księga Dżungli Bajka animowana , 25 min.
07:25 - Magia Wróżb Program ezoteryczny, 60 min.
08:25 - Top shop Teleshop, 715 min
17:35 - Prawo do narodzin odc. 21 Telenowela, 25 min.
18:00 - Magia Wróżb Program ezoteryczny, 60 min.
19:00 - Stellina odc. 121 Telenowela, 45 min.
19:45 - Zbuntowana odc.6 Telenowela, 60 min.
20:30 - Rimini, Rimini Komedia, 120 min.
23:00 - Zdarzyło się naprawdę Program erotyczny, 15 min.
23:20 - Sex Telefon Program erotyczny, 15 min.
23:40 - Seksplozja Program erotyczny, 15 min.
00:00 - Ania i Kasia zapraszaj± Program erotyczny, 15 min.
00:20 - Baba Jaga Program erotyczny, 20 min.
00:35 - Military Shop Teleshop, 5 min.
00:45 - Tina, Maja i Viola Program erotyczny, 15 min.
01:05 - Marianna Rokita Program erotyczny, 25 min.
01:30 - Night Shop Program erotyczny, 15 min.
01:45 - Sex Wspomnienia Program erotyczny, 15 min.
02:05 - Night Shop Program erotyczny, 10 min.
02:20 - Sex Flirty Program erotyczny, 15 min.
02:40 - Marianna Rokita Program erotyczny, 15 min.
03:00 - Night Shop Program erotyczny, 10 min.
03:10 - Zdarzyło się naprawdę Program erotyczny, 15 min.
03:25 - Night Shop Program erotyczny, 15 min.
03:45 - Sex Flirty 4 Program erotyczny, 15 min.
04:00 - Sex Flirty 5 Program erotyczny, 15 min.
04:15 - Koniec programu

National Geographic
8:00 Katastrofa w przestworzach: Tragedia w kabinie pilota
9:00 Katastrofa w przestworzach: Bez śmigła
10:00 Katastrofa w przestworzach: Porwanie
11:00 Katastrofa w przestworzach: Zderzenie w powietrzu
12:00 Katastrofa w przestworzach: Tragedia w kabinie pilota
13:00 Katastrofa w przestworzach: Bez śmigła
14:00 Katastrofa w przestworzach: Porwanie
15:00 Katastrofa w przestworzach: Zderzenie w powietrzu
16:00 Katastrofa w przestworzach: Tragedia w kabinie pilota
17:00 Katastrofa w przestworzach: Bez śmigła
18:00 Katastrofa w przestworzach: Porwanie
19:00 Katastrofa w przestworzach: Zderzenie w powietrzu
20:00 Arabskie psy myśliwskie
21:00 Zatopienie Belgrano
22:00 Poszukiwanie pancernika Bismarck
23:00 Interpol: "Wąż"
0:00 Zatopienie Belgrano
1:00 Poszukiwanie pancernika Bismarck

Discovery Travel & Living
09:00 Taksówki wielkich miast, Bangkok
09:25 Ulice świata, Pola Elizejskie w Paryżu
09:55 Karaiby z Timem Grundym, Grenadyny
10:20 Na szlaku, Opowieść o Ironbridge
10:50 Podróże kulinarne - droga 66
11:15 Kulinarne podróże z Gregiem i Maksem
11:45 Benzynowi maniacy, Skutery
12:10 Tajemnicza góra
12:40 Obieżyświat, Środkowe Chiny
13:35 Azjatyckie specjały, Hong Kong
14:05 Podróże kulinarne - droga 66
14:30 Kulinarne podróże z Gregiem i Maksem
15:00 Taksówki wielkich miast, Bangkok
15:25 Ulice świata, Pola Elizejskie w Paryżu
15:55 Karaiby z Timem Grundym, Grenadyny
16:20 Na szlaku, Opowieść o Ironbridge
16:50 Podróże kulinarne - droga 66
17:15 Kulinarne podróże z Gregiem i Maksem
17:45 Benzynowi maniacy, Skutery
18:10 Tajemnicza góra
18:40 Obieżyświat, Środkowe Chiny
19:35 Azjatyckie specjały, Hong Kong
20:05 Podróże kulinarne - droga 66
20:30 Kulinarne podróże z Gregiem i Maksem
21:00 Taksówki wielkich miast, Bangkok
21:25 Ulice świata, Pola Elizejskie w Paryżu
21:55 Karaiby z Timem Grundym, Grenadyny
22:20 Na szlaku, Opowieść o Ironbridge
22:50 Podróże kulinarne - droga 66
23:15 Kulinarne podróże z Gregiem i Maksem
23:45 Mistrzowie pokera
00:40 Obieżyświat, Środkowe Chiny
01:35 Azjatyckie specjały, Hong Kong
02:05 Podróże kulinarne - droga 66
02:30 Kulinarne podróże z Gregiem i Maksem

Discovery Science
03:00 Człowiek i jego rakieta
03:55 Tajemnica pióra dinozaura
04:50 Kręgi w zbożu
05:45 Walka z grawitacją
06:40 Jurassica, Młode
07:10 Morskie tornado
08:05
09:00 Naprawa teleskopu Hubble'a
09:55 Megadrapieżniki
10:50 Łowcy duchów, Nawiedzona obwodnica
11:15 Łowcy duchów, Widmowa szkoła
11:45 Wielka rzecz, Wiatr
12:40 Jurassica, Młode
13:10 Planeta żywiołów, Trzęsienie ziemi
14:05 Ganialne szaleństwo
15:00 Naprawa teleskopu Hubble'a
15:55 Megadrapieżniki
16:50 Łowcy duchów, Nawiedzona obwodnica
17:15 Łowcy duchów, Widmowa szkoła
17:45 Wielka rzecz, Wiatr
18:40 Jurassica, Młode
19:10 Planeta żywiołów, Trzęsienie ziemi
20:05 Ganialne szaleństwo
21:00 Naprawa teleskopu Hubble'a
21:55 Megadrapieżniki
22:50 Łowcy duchów, Nawiedzona obwodnica
23:15 Łowcy duchów, Widmowa szkoła
23:45 Wielka rzecz, Wiatr
00:40 Jurassica, Młode
01:10 Planeta żywiołów, Trzęsienie ziemi
02:05 Ganialne szaleństwo

Discovery Channel
06:00 Mistrzostwa świata w klasie chopper
07:00 Mistrzostwa świata w klasie chopper
08:00 Mistrzostwa świata w klasie chopper
09:00 Wędkarskie przygody Reksa Hunta
09:30 Narodziny 4x4
10:00 Podwodni detektywi, Swan
12:00 Mistrzostwa świata w klasie chopper
13:00 Mistrzostwa świata w klasie chopper
14:00 Mistrzostwa świata w klasie chopper
15:00 Wędrówki z dinozaurami, W powietrzu i na morzu
16:00 Pola bitew, Kampania bałkańska, część 2
17:00 Wędkarskie przygody Reksa Hunta
17:30 Wędkarski bzik, W pogoni za piraniami
18:00 Świat wyścigów, Nieduży ale ciężki
19:00 Najlepsze z najlepszych, Superzjeżdżalnie i szybkie kolejki
20:00 Tajemnica czarnej mumii
21:00 Odkrycie Nefretete
23:00 Seks p.n.e., Egipt
00:00 Detektywi sądowi, Zabić dla narkotyków
01:00 Podwodni detektywi, Swan
02:00 Pola bitew, Kampania bałkańska, część 2
03:00 Wędkarskie przygody Reksa Hunta
03:30 Narodziny 4x4
04:00 Podwodni detektywi, Le Hazardeux
05:00 Najlepsze z najlepszych, Superzjeżdżalnie i szybkie kolejki

Bayern 3
06:00    Sozialkunde Information oder Leben aus zweiter Hand Medien und Öffentlichkeit
06:30    BR-Forum
07:15    Tele-Gym
07:30    Aktuelle Panoramabilder
08:45    Die Distel
10:15    Stationen Kirche und Welt
11:00    Viva Vivaldi! Arien von Vivaldi für Frauenstimme und Castrati
11:55    Durch Land und Zeit
12:00    Sternstunden Bilanz Einsatz und Erfolg
13:00    Brunnensängerfest in Kulmbach Musikalisches Brauchtum
13:30    Klaus Philipp malt ein Pferd Ein Künstler im Sattel
14:15    Das Mädel aus dem Böhmerwald
15:45    Die letzten Paradiese
16:30    Landgasthäuser Osterbrunnen und fränkischer Karpfen
17:00    Rundschau
17:05    Fernweh Reisereportage
17:30    Der Letzte seines Standes? Alte Berufe im neuen Licht
18:00    Gipfeltreffen Gespräch
18:43    Abend-Programm Programmvorschau
18:45    Rundschau
19:00    Typische Mittelfranken? Leut' von heut'
19:45    Apollonia
21:15    Rundschau
21:20    Boulevard Bayern Das weißblaue Gesellschaftsmagazin
21:45    Genosse Don Camillo
23:30    Auf der Flucht
01:15    Space-Night Weltall-Bilder
03:30    Sozialkunde Gemeinsam stark Auf dem Weg zur Bürgergesellschaft
04:00    Faszination Psychologie Lernen und Gedächtnis
04:30    America The freedom to be ... Illinois

SF 2
09:30    Die Nanny Allergieschock
10:15    Schlosshotel Orth Perspektiven
11:00    Tommy und Oscar Die Papageieninsel
11:20    Xotnix
11:30    Garfield und seine Freunde Das Model und der Kater
11:50    Live! Spiel und Spass für Kinder
12:00    Cosmo und Wanda Wenn Elfen helfen Falsche Freunde / Aber bitte mit Gefühl
12:20    SMS-Galaxy Kinderquiz
12:30    Die Gruselschule Vorhang auf, das Spiel beginnt!
12:50    Live! Spiel und Spass für Kinder
13:00    Die Abenteuer der Prudence Petitpas Der Kuckucksuhr-Räuber
13:20    Xotnix
13:30    Mummy Nanny Nil als Kinostar
14:00    Die Simpsons Lisa auf dem Eise
14:20    Meine wilden Töchter Aspirin aus Kanada
14:45    The Guardian Retter mit Herz Versöhnung
15:30    Roboclip Musikvideo-Wunschkonzert
17:05    Meine wilden Töchter Echte Männer warten nicht
17:30    Die Simpsons Zu Ehren von Murphy
17:55    O.C., California Das Geheimnis
18:40    Die Nanny Willst du ...?
19:00    Die Nanny Verliebt, verlobt, verheiratet
19:30    Tagesschau
19:50    Meteo
20:00    Die Monster AG
21:40    Harvie Krumpet
22:05    Training Day
00:05    Sport aktuell
00:35    Robochart Videoclips
01:00    SwissTXT

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.