FANDOM


TVP 1 HD

05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 ZUS dla Ciebie - /2/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Słodkie życie - /4/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na lodzie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Natura w Jedynce -  Lodowa Planeta - cz 5. Zima (Frozen Planet 5 Winter) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Galeria - odc. 153; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Świat się kręci - /128/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Wójt roku - Wójt roku 2013 - sylwetki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /78/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce -  Lodowa Planeta - cz 6. Ostatnia granica (Frozen Planet 6 The Last Frontier) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2842; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Moda na sukces - odc. 5954 (The Bold and the Beautiful ep. 5954); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Polska non stop; cykl reportaży
15:20 Klan - odc. 2563 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Metr od świętości - Dom Mari; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2843; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Galeria - odc. 154; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /129/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /79/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy - Rajd Akropolu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ben Hur - cz. 3 (Ben Hur, part 3) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Kanada (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Weekendowy Hit Jedynki - Państwo młodzi: Chuck i Larry (I Now Pronounce You Chuck and Larry) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2007); reż.:Dennis Dugan; wyk.:Adam Sandler, Kevin James, Jessica Biel, Dan Aykroyd; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Żywe trupy - odc. 4/6 (Walking Dead, The ep. 4/6); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
00:20 Białe kołnierzyki - odc. 10/15 (White Collar ep. 10) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Galeria - odc. 154; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Świat się kręci - /129/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Notacje - Alosza Awdiejew. Polak z wyboru; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Billboard; film sensacyjny kraj prod.Polska (1998); reż.:Łukasz Zadrzyński; wyk.:Rafał Maćkowiak, Andrzej Seweryn, Bogusław Linda, Piotr Fronczewski, Paweł Kukiz, Justyna Steczkowska, Piotr Gąsowski, Katja Gusiewa; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
04:30 Białe kołnierzyki - odc. 10/15 (White Collar ep. 10); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

06:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 40; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Lokatorzy - odc. 68 Rejs karnawałowy; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 474; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:35, 10:05; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1094 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 254 Dziadek; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Banda pawianów - odc. 3/8 - Fatalne zauroczenie (Baboon Bandits - ep. 3/8 - Fatal attraction); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gdzieś w Afryce -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Tylko Ty! - odc. 8; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Kabaret Moralnego Niepokoju - Galaktikos.; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kabaretowa Noc Listopadowa Tarnów 2011 (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
15:55 Na sygnale - odc. 13/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Na sygnale - odc 14/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Rodzinka.pl - odc. 36 "Czy siedzi z nami pilot" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Rodzinka.pl - odc. 37 "Pierwsza praca Tomka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Tylko Ty! - odc 10; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1094 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1095 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Baron24 - odc. 7 "Kandydat na męża" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Baron24 - odc. 8 "Francuski skarb" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Dzięki Bogu już weekend - (28); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:05 Tylko dla dorosłych - (28); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16, Na żywo
23:30 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XII, odc. 8/22 (Crime Scene Investigation XII, ep. Crime After Crime) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Hellboy: Złota Armia (Hellboy II: The Golden Army) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.USA, Niemcy (2008); reż.:Guillermo del Toro; wyk.:Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, Luke Goss, Anna Walton; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Pitbull - odc. 14; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Pitbull - odc. 15; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:15 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XII, odc. 8/22 (Crime Scene Investigation XII, ep. Crime After Crime); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Zakończenie dnia

TVP Polonia

06:10 Świat się kręci - /128/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Polonia w Komie - Tajlandia - Rafał (438); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Miki Mol i Straszne Płaszczydło - odc. 1; serial animowany; reż.:Ryszard Antoniszczak /Krzysztof Kiwerski; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50; Pogoda 9:35, 10:05; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 141; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1046 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1041; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 30 (seria III, odc. 4) - Anioł Stróż na czterech łapach -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Zapiski Łazęgi - Czysta woda; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 57 Pieniądz -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Złotopolscy - odc. 909* - Zgoda; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów (s. II, odc. 27) - Kultura jako element scalający społeczeństwo; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 141; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Rezydent - Rap (441); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:52 Metr od świętości - Dom Mari; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Chłopaki z Sosnowca cz. 2; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1046 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ex Libris - odc. 164; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 7; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Na dobre i na złe - odc. 550 - Przed terminem; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Dania - Aleksowe Love (442); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Kroniki domowe -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Leszek Wosiewicz; wyk.:Grażyna Szapołowska, Stanisława Celińska, Krzysztof Kolberger, Aleksander Ihnatowicz, Michał Lesień, Samanta Janas, Paulina Kinaszewska, Marcin Markowski; Dla małoletnich od lat 16
00:15 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /25/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 141; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Miki Mol i Straszne Płaszczydło - odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 7; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Na dobre i na złe - odc. 550 - Przed terminem; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Metr od świętości - Dom Mari; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1046; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Polonia w Komie - Dania - Aleksowe Love (442); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Kroniki domowe; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 16

TVP Warszawa

06:30 Raport z Polski

07:00 Echa dnia

07:10 Pogoda

07:15 Echa dnia - komentarze

07:30 Pogoda

07:31 Dzień dobry Warszawo - magazyn

07:57 Pogoda

08:00 Co niesie dzień

08:25 Pogoda

08:30 Raport z Polski

08:55 Rączka gotuje

09:30 Co niesie dzień

09:55 Pogoda

10:00 Zapraszamy na kawę

10:05 Relacje

10:30 Wokół nas

10:35 Zapraszamy na kawę

10:55 Droga miłości

11:15 Wokół nas

11:20 Zapraszamy na kawę

11:40 Eurosąsiedzi

11:50 Czas na jazdę

12:05 Zaproszenie

12:30 Wokół nas

12:35 Zapraszamy na kawę

12:55 Agrobiznes

13:20 Zapraszamy na kawę

13:30 Wokół nas

13:35 Polacy tu i tam

14:10 Miejsce mojego życia

14:25 Dziennik regionów

14:30 Zapraszamy na kawę

14:45 Wokół nas

14:55 O świcie i przed zmierzchem - film dokumentalny (Polska,1999)

15:55 Zapraszamy na kawę

16:00 Raport z Polski

16:25 Dziennik regionów

16:30 Otwórz oczy

17:00 Wstęp wolny z kulturą

17:30 Kurier Mazowiecki

17:42 Pogoda

17:45 Strefa Mazowsze - magazyn kulturalny

18:00 Szkoła przetrwania - magazyn

18:05 Kronika waw.pl - felieton

18:10 Pogoda

18:12 Qadrans qltury - w co się bawić - magazyn

18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski

18:43 Raport na gorąco

18:47 Pogoda

18:49 Wywiad Kuriera

19:00 Magazyn nieruchomości - M2

19:14 Mama i tata równi w pracy i w domu

19:27 Był taki dzień - 28 marca

20:00 Wiadomości Kuriera

20:05 Raport na gorąco

20:07 Pogoda

20:09 Porozmawiajmy o... - program publicystyczny

20:24 Wunderteam cudowne lata - film dokumentalny

20:57 Pogoda

21:00 Pogoda

21:05 Echa dnia

21:15 Dziennik regionów

21:40 Echa dnia - komentarze

21:55 Pogoda

22:00 Kurier Warszawy i Mazowsza

22:14 Raport na gorąco

22:16 Wiadomości sportowe

22:21 Pogoda

22:23 Kronika waw.pl - felieton

22:25 Wokół nas

22:35 Telekurier

23:10 O świcie i przed zmierzchem - film dokumentalny (Polska,1999)

00:15 Wokół nas

00:20 Pogoda

00:24 Echa dnia

00:35 Dziennik regionów

00:55 Echa dnia - komentarze

01:10 Pogoda

01:20 Telekurier

01:45 Raport z Polski

02:25 Otwórz oczy

02:50 Wokół nas

02:55 Eurosąsiedzi

03:10 Czas na jazdę

03:25 Zaproszenie

03:55 O świcie i przed zmierzchem - film dokumentalny (Polska,1999)

05:05 Naturalnie tak

05:15 Eurosąsiedzi

05:30 Rusz się człowieku

05:50 Ślizg

06:00 Wokół nas

06:03 Wstęp wolny z kulturą

06:25 Wokół nas

06:30 Rączka gotuje

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:05 Poranek TVP Info

06:09 Pogoda

06:12 Serwis info flesz

06:18 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:33 Poranek TVP Info

06:38 Pogoda

06:42 Serwis info flesz

06:49 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:05 Poranek TVP Info

07:08 Pogoda

07:12 Serwis info flesz

07:18 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:36 Pogoda

07:40 Poranek TVP Info

07:42 Serwis info flesz

07:46 Gość poranka

07:58 Poranek TVP Info

08:08 Serwis sportowy

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:36 Pogoda

08:40 Poranek TVP Info

08:45 Gość poranka

09:00 Serwis info

09:10 Pogoda

09:15 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:36 Pogoda

09:40 Poranek TVP Info

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Pogoda

10:15 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:37 Pogoda

10:40 Serwis sportowy

10:45 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Serwis sportowy

11:55 Pogoda

12:00 Serwis info

12:20 Pogoda

12:25 Serwis sportowy

12:30 Serwis info

12:55 Pogoda

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda

13:30 Serwis info weekend

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:25 Pogoda

14:30 Serwis info

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:20 Serwis sportowy

15:25 Pogoda

15:30 Serwis info weekend

15:50 Pogoda

15:55 Info dzień - magazyn publicystyczny

16:20 Serwis sportowy

16:25 Pogoda

16:30 Puls Polski - magazyn

16:58 INFOrozmowa - program publicystyczny

17:15 Teleexpress Extra - magazyn informacyjny

17:30 Twoje info - program informacyjny

17:59 Twoje info - Twój głos - program informacyjny

18:31 Puls Polski - magazyn

18:46 INFObiznes - magazyn ekonomiczny

18:57 INFOrmacje - program informacyjny

19:16 Serwis sportowy

19:22 Pogoda

19:27 Puls Polski - magazyn

19:57 Dziś wieczorem - program publicystyczny

20:12 Forum - program publicystyczny

20:44 Serwis info flesz

20:52 Pogoda

21:00 Serwis info

21:08 Pogoda

21:15 Kod dostępu - program publicystyczny

21:40 Studio LOTTO

21:50 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:55 Panorama dnia - program informacyjny

22:50 Pogoda

22:55 Z dnia na dzień - program informacyjny

23:50 Sportowy wieczór

00:10 Dziś wieczorem - program publicystyczny

00:25 Forum

00:57 Serwis info flesz

01:06 Serwis info

01:20 Panorama dnia - program informacyjny

02:09 Pogoda

02:20 Kod dostępu - program publicystyczny

02:47 Z dnia na dzień - program informacyjny

03:29 Sportowy wieczór

03:45 Dziś wieczorem - program publicystyczny

04:00 Forum

04:32 Serwis info flesz

04:36 Twoje info - program informacyjny

05:00 Twoje info - Twój głos - program informacyjny

05:27 Puls Polski - magazyn

Polsat HD

05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:20 Świat według Kiepskich (168)
08:55 Malanowski i partnerzy (209)
09:25 Malanowski i partnerzy (210)
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (19)
11:00 Dlaczego ja? (265)
12:00 Ślubna gorączka (13)
13:00 Trudne sprawy (411)
14:00 Pierwsza miłość (1868)
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (20)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i partnerzy (627)
17:00 Dlaczego ja? (517)
18:00 Pierwsza miłość (1869)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (123)
20:05 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (4) - program rozrywkowy
22:05 W stronę słońca - film SF (Wielka Brytania,USA,2007)
00:20 Spisani na straty - dramat sensacyjny (Kanada,USA,2005)
02:30 Dziewczyny z fortuną
03:30 Tajemnice losu

TVN HD

05:55 Uwaga!
06:15 Mango
07:20 Detektywi: Ja się tym zajmę (899)
07:55 Doradca smaku (51)
08:00 Dzień Dobry TVN
11:10 Ukryta prawda (304)
12:10 Rozmowy w toku: Tylko hipnoza pomoże mi się odkochać
13:10 KryminalnI: Miasteczko (7)
14:15 Szpital (183)
15:15 W-11 - Wydział Śledczy: Dzieciobójczyni (1138)
16:00 Rozmowy w toku: Jak wygrać casting do zespołu disco polo?
17:00 Ukryta prawda (305)
18:00 Szpital (184)
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:00 Superkino: Mission: Impossible 4 - Protokół duchów - film sensacyjny (USA,Czechy,Zjednoczone Emiraty Arabskie,2011)
22:50 Wyspa tajemnic - thriller (USA,2010)
01:35 Kuba Wojewódzki (19)
02:35 Uwaga!
02:50 Arkana magii
04:10 Rozmowy w toku: Jak wygrać casting do zespołu disco polo?
05:05 Zakończenie programu

TV 4

05:55 Doktor Oz radzi (27)

06:50 Daleko od noszy: Ciało zwrotne (23)

07:20 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (4)

07:50 Garfield Show: Moje super ja (47)

08:05 Garfield Show: Władca myśli (48)

08:25 Scooby-Doo (22)

08:55 Komisarz Rex (2)

10:00 Nieposkromiona miłość (136)

11:00 Otchłań namiętności (8)

12:00 Prawdziwe uczucie (138)

13:00 Interwencja

13:30 Daleko od noszy: Śpiewający lekarze (24)

14:00 Daleko od noszy: Urlop macierzyński (25)

14:30 Galileo (412)

15:30 Galileo (413)

16:30 Strażnik Teksasu (65)

17:30 Komisarz Rex (3)

18:30 Scooby-Doo (23)

19:00 Garfield Show: Zadziwiający Pies Latający (49)

19:15 Garfield Show: Dotrzymać słowa (50)

19:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (5)

20:00 Mów mi Dave - film SF (USA,2008)

21:55 STOP Drogówka - magazyn policyjny

22:55 Zagadki kryminalne (4)

23:55 Hidden Treasure - film erotyczny

01:45 To był dzień

02:50 4music - magazyn muzyczny

03:50 mała Czarna (248)

04:55 4music - magazyn muzyczny

TVN 7 HD

05:20 Misja Martyna Extra (11-ost.)

06:05 We dwoje (12/16)

07:25 Męski typ: Artur Boruc (5/9)

07:55 Ostry dyżur 14 (12/19)

08:55 Sąd rodzinny: Sekta (71)

09:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Dlaczego (545)

10:55 Dr House 5 (20/24)

11:55 Mango

13:30 Sąd rodzinny: Braterska miłość (72)

14:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Autor jest tylko jeden (546)

15:30 Bananowy doktor (2)

16:30 Na Wspólnej (1891)

17:00 Zaklinaczka duchów 4 (1/23)

18:00 Dr House 5 (21/24)

19:00 Bananowy doktor (3/13)

20:00 Rocky i Łoś Superktoś - komedia przygodowa (Niemcy,USA,2000)

21:55 Następne 48 godzin - komedia sensacyjna (USA,1990)

00:00 The Following (6/15)

01:00 Yakuza - dramat sensacyjny (Japonia,USA,1974)

03:25 Arkana magii

05:30 Zakończenie programu

Polsat 2

05:55 Nowy dzień z Polsat News

07:45 Awantura o kasę (47)

08:35 Gra w ciemno (252)

09:30 Rodzina zastępcza plus: Stres przedporodowy (310)

10:30 Daleko od noszy 2: Zmiana czasu (11)

11:00 Rodzina zastępcza: Konkurs (122)

11:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Wesele Kuby (13)

12:00 Graczykowie: Dobra dziewczynka (25)

12:30 Rodzina zastępcza: Bodyguard (123)

13:00 Daleko od noszy 2: Syn premiera (12)

13:30 Świat według Kiepskich: Wezyr (275)

14:00 Rodzina zastępcza plus: Gry interesów (311)

15:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Dzidziuś (65)

15:30 Rodzina zastępcza: Stryjek z Ameryki (39)

16:00 Daleko od noszy 2: Kidler w ciąży (17)

16:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Jak się pozbyć Violi? (18)

17:00 Rodzina zastępcza plus: Serce matki (321)

18:00 Malanowski i partnerzy: Spalisz się w piekle! (281)

18:30 Malanowski i partnerzy: Zapłata za stare grzechy (282)

19:00 Dlaczego ja? (430)

20:00 Wydarzenia

20:35 Interwencja

21:00 Trudne sprawy: Kłopotliwa nastolatka (365)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Gry interesów (311)

23:00 Świat według Kiepskich: Plastuś (172)

23:30 Rodzina zastępcza: Konkurs (122)

00:00 Daleko od noszy: Trzecie oko (94)

00:30 Dlaczego ja? (430)

01:30 Trudne sprawy: Kłopotliwa nastolatka (365)

02:30 Wydarzenia

03:05 Interwencja

03:25 Pierwsza miłość (1865)

04:00 Świat według Kiepskich: Wezyr (275)

04:30 Mała czarna: Alicja Węgorzewska (2)

05:30 Taaaka ryba (121)

TVN 24 HD

05:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:15 Skrót informacji

06:16 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:45 Skrót informacji

06:46 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:15 Skrót informacji

07:16 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:30 Jeden na jeden - poranny wywiad TVN 24

07:44 Skrót informacji

07:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:14 Skrót informacji

08:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:44 Skrót informacji

08:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biała jazda - pogoda dla narciarzy

09:14 Skrót informacji

09:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biała jazda - pogoda dla narciarzy

09:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biała jazda - pogoda dla narciarzy

10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biała jazda - pogoda dla narciarzy

11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biała jazda - pogoda dla narciarzy

11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biała jazda - pogoda dla narciarzy

12:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biała jazda - pogoda dla narciarzy

12:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biała jazda - pogoda dla narciarzy

13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biała jazda - pogoda dla narciarzy

13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

15:00 15 na żywo

16:00 Fakty po południu

17:30 Teleserwis, Prognoza pogody

18:00 Tak jest

19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

19:26 Fakty po Faktach

20:00 Piaskiem po oczach

20:30 Czarno na białym - magazyn

21:00 Teleserwis, Prognoza pogody

21:30 Polska i świat

22:00 Szkło kontaktowe

23:00 Dzień po dniu

00:00 Fakty po Faktach

00:40 Piaskiem po oczach

01:05 Maja w ogrodzie

01:35 Film dokumentalny

02:20 Maja w ogrodzie

02:45 Ciąg dalszy nastąpił - magazyn

03:12 Kropka nad i

03:35 Inny punkt widzenia - magazyn

04:15 Polska i świat

04:35 Maja w ogrodzie

05:00 Fakty po Faktach

05:35 Piaskiem po oczach

TVN 24 Biznes i Świat

07:00 Biznes i świat od rana

07:15 Kiosk z gazetami

07:21 Biznes i świat od rana

07:28 Pogoda

07:29 Biznes i świat od rana

07:44 Kiosk z gazetami

07:50 Biznes i świat od rana

07:59 Pogoda

08:00 Biznes i świat od rana

08:15 Kiosk z gazetami

08:21 Indeks Rozmowa Goście

08:28 Pogoda

08:29 Biznes i świat od rana

08:44 Kiosk z gazetami

08:49 Indeks Rozmowa Goście

08:59 Pogoda

09:00 Serwis rynkowy

09:16 Publicystyka ekonomiczna

09:29 Pogoda

09:30 Serwis zagraniczny

09:45 Publicystyka zagraniczna

09:59 Pogoda

10:00 Serwis rynkowy

10:15 Świat pieniądza

10:20 Publicystyka ekonomiczna

10:28 Pogoda

10:30 Serwis zagraniczny

10:45 Publicystyka zagraniczna

10:59 Pogoda

11:00 Serwis rynkowy

11:15 Szkoła zarabiania

11:20 Publicystyka ekonomiczna

11:28 Pogoda

11:30 Serwis zagraniczny

11:45 Publicystyka zagraniczna

11:59 Pogoda

12:00 Serwis rynkowy

12:16 Publicystyka ekonomiczna

12:29 Pogoda

12:30 Serwis zagraniczny

12:46 Publicystyka zagraniczna

12:59 Pogoda

13:00 Serwis rynkowy

13:15 Świat pieniądza

13:20 Publicystyka ekonomiczna

13:28 Pogoda

13:30 Serwis zagraniczny

13:45 Publicystyka zagraniczna

13:59 Pogoda

14:00 Serwis rynkowy

14:15 Milion w portfelu

14:20 Publicystyka ekonomiczna

14:28 Pogoda

14:30 Serwis zagraniczny

14:45 Publicystyka zagraniczna

14:59 Pogoda

15:00 Serwis rynkowy

15:15 Świat pieniądza

15:20 Publicystyka ekonomiczna

15:28 Pogoda

15:30 Serwis zagraniczny

15:45 Publicystyka zagraniczna

15:59 Pogoda

16:00 Serwis rynkowy

16:16 Publicystyka ekonomiczna

16:29 Pogoda

16:30 Serwis zagraniczny

16:46 Publicystyka zagraniczna

16:59 Pogoda

17:00 Serwis rynkowy

17:15 Szkoła zarabiania

17:21 Publicystyka ekonomiczna

17:28 Pogoda

17:30 Serwis zagraniczny

17:45 Publicystyka zagraniczna

17:59 Pogoda

18:00 Serwis rynkowy

18:16 Publicystyka ekonomiczna

18:29 Pogoda

18:30 Serwis zagraniczny

18:46 Publicystyka zagraniczna

18:59 Pogoda

19:00 Świat pieniądza

19:09 Szkoła zarabiania

19:17 Milion w portfelu

19:24 Pogoda

19:25 Polak potrafi

19:52 Podsumowanie dnia

19:58 Pogoda

20:00 Biznes dla ludzi - Twoje pieniądze

20:17 Biznes dla ludzi - Twoja praca

20:29 Pogoda

20:30 Biznes dla ludzi - Twoje umowy

20:48 Biznes dla ludzi - Twoje firma i podatki

20:58 Pogoda

21:00 Świat

21:17 Świat

21:38 Pogoda

21:40 Świat

21:50 24 godziny

21:53 Pogoda

21:54 Bilans

22:03 24 godziny

22:28 Pogoda

22:30 24 godziny

22:55 Pogoda

23:00 Biznes dla ludzi - Twoje pieniądze

23:14 Biznes dla ludzi - Twoja praca

23:28 Pogoda

23:31 Biznes dla ludzi - Twoje umowy

23:45 Biznes dla ludzi - Twoje firma i podatki

23:58 Pogoda

00:00 Świat

00:16 Świat

00:39 Pogoda

00:40 Świat

00:50 Pogoda

00:52 24 godziny

01:19 Pogoda

01:20 24 godziny

01:49 Pogoda

01:52 Biznes dla ludzi - Twoje pieniądze

02:07 Biznes dla ludzi - Twoja praca

02:22 Biznes dla ludzi - Twoje umowy

02:37 Pogoda

02:38 Biznes dla ludzi - Twoje firma i podatki

02:50 Pogoda

02:51 Inny punkt widzenia

03:32 Pogoda

03:39 Temat tygodnia

04:08 Temat tygodnia

04:32 Pogoda

04:34 Temat tygodnia

05:00 Weekend w TVN24 Biznes i świat

05:10 Weekend w TVN24 Biznes i świat

05:13 Weekend w TVN24 Biznes i świat

05:23 Weekend w TVN24 Biznes i świat

05:26 Weekend w TVN24 Biznes i świat

05:27 Weekend w TVN24 Biznes i świat

05:38 Weekend w TVN24 Biznes i świat

05:39 Weekend w TVN24 Biznes i świat

05:49 Weekend w TVN24 Biznes i świat

05:50 Weekend w TVN24 Biznes i świat

05:59 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:00 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:10 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:13 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:23 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:26 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:27 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:28 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:38 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:39 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:49 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:50 Weekend w TVN24 Biznes i świat

06:59 Weekend w TVN24 Biznes i świat

TV Puls

06:00 Rodzinny ogród (2)

06:45 Każdemu w smak (7)

06:55 Oggy i karaluchy 4 (69)

07:00 Oggy i karaluchy 4 (70)

07:20 Flintstonowie (140)

07:45 SpongeBob Kanciastoporty 2 (102)

08:10 Flintstonowie (141)

08:45 Detektyw w habicie (10)

10:00 Gwiezdne wrota (22)

10:55 Gliniarz i prokurator (1)

11:50 Niania 3: To jest napad (40)

12:25 Zbuntowany anioł (100)

13:30 Zbuntowany anioł (101)

14:20 Kobieta w lustrze (36)

15:15 Niania 3: To tylko przyjaźń (41)

15:50 13 posterunek 2 (15)

16:25 13 posterunek 2 (20)

17:00 Gwiezdne Wrota 2 (1)

18:00 Nowe przygody rodziny Addamsów (40)

18:30 SpongeBob Kanciastoporty 2 (102)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 3: Śledzik dla szefa/Wewnętrzne piękno (2)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 3: Koty dwa/Akcja bez zadęcia (4)

20:00 Piąte: nie zabijaj - film sensacyjny (USA,2008)

22:10 Czas zemsty - film sensacyjny (USA,Aruba,2003)

23:45 Dzień żywych trupów - horror (USA,2008)

01:25 Zobacz to!: No problem! (2)

02:00 JRG w akcji (6)

02:30 Dyżur (4)

03:00 JRG w akcji (9)

03:25 Dyżur (5)

03:50 JRG w akcji (10)

04:15 Z archiwum policji (6)

04:40 Menu na miarę (6)

05:05 Z archiwum policji (7)

05:30 Menu na miarę (7)

Puls 2

05:50 Detektyw w habicie (10)

07:00 Gliniarz i prokurator 3 (26)

08:00 Gwiezdne wrota (22)

08:50 Angry Birds (39)

08:55 Tom i Jerry (62)

09:00 Tom i Jerry (63)

09:05 Tom i Jerry (64)

09:10 Tom i Jerry (65)

09:25 Pszczółka Maja (2)

10:00 Daltonowie (43)

10:05 Daltonowie (44)

10:10 Daltonowie (45)

10:30 Wojownicze żółwie ninja (19)

11:00 Bibi Blocksberg (21)

11:30 Bolek i Lolek w Europie (1)

11:40 Bolek i Lolek w Europie (2)

11:55 Baranek Shaun (30)

12:00 Oggy i karaluchy 4 (69)

12:05 Oggy i karaluchy 4 (70)

12:25 Angry Birds (10)

12:30 SpongeBob Kanciastoporty (102)

13:00 Wojownicze żółwie ninja (20)

13:30 Hej, Arnold! (20)

14:00 Daltonowie (43)

14:05 Daltonowie (44)

14:10 Daltonowie (45)

14:30 Tom i Jerry (63)

14:35 Tom i Jerry (64)

14:40 Tom i Jerry (65)

15:00 Pszczółka Maja (2)

15:25 Bibi Blocksberg (21)

16:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - film animowany (Niemcy,2009)

17:15 Hej, Arnold! (20)

17:50 Baranek Shaun (31)

17:55 Baranek Shaun (32)

18:05 Baranek Shaun (30)

18:25 Ale numer! 10 (12) - program rozrywkowy

18:50 Wojciech Cejrowski. Boso Karaiby (6)

19:25 Wojciech Cejrowski. Boso Karaiby (7)

20:00 Dynamo: więcej niż magia 2 (3)

21:00 Uwierzyć w magię (2)

21:30 Zbuntowany anioł (85)

22:30 WWE Raw (25)

23:30 Bazyl. Człowiek z kulą w głowie - komedia sensacyjna (Francja,2009)

01:35 13 posterunek 2 (20)

02:15 Niania 3: To tylko przyjaźń (41)

02:55 Z archiwum policji (3)

03:20 Menu na miarę (7) - magazyn kulinarny

03:50 Dyżur 3 (41)

04:15 JRG w akcji (2)

04:40 Dyżur 3 (42)

05:15 Dyżur 2 (15)

TV 6

06:00 Szósty zmysł (505) - interaktywny program ezoteryczny

07:00 Świat według Bundych 6 (122)

07:30 Świat według Bundych 6 (123)

08:00 Galileo (168)

09:00 Rodzina zastępcza: Poezja stosowana (111)

09:30 Rodzina zastępcza: Katalizator (112)

10:00 Galileo - jak to możliwe (4)

11:00 Jak oni śpiewają 6 (75) - program rozrywkowy

13:05 Galileo - jak to możliwe (5)

14:00 Otchłań namiętności (9)

15:00 Rodzina zastępcza: Rower z wosku (113)

15:30 Rodzina zastępcza: Poważna sprawa (114)

16:05 Prawdziwe uczucie (139)

17:00 Nieposkromiona miłość (137)

18:00 Świat według Bundych 6 (124)

18:30 Świat według Bundych 6 (125)

19:00 Strażnik Teksasu (66)

20:00 Galileo (169)

21:00 Śmierć na 1000 sposobów (6)

21:30 Hirokin - dramat przygodowy (USA,2012)

23:45 Mroźny wiatr - horror (Wielka Brytania,USA,Kanada,2007)

01:40 Regina (21)

02:10 Regina (22)

02:40 4music - magazyn muzyczny

03:45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

04:50 STOP Drogówka - magazyn policyjny

CANAL + HD

06:00 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

06:30 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne

07:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

07:30 Nie przegap - magazyn informacyjny

07:40 Łapu-capu - chochliki telewizyjne

07:45 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

08:15 Bluszcz - dramat 1:1psychologiczny (Polska,1982)

10:00 W tonacji+ - magazyn muzyczny

10:50 Zambezia - film animowany (RPA,2012)

12:10 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

12:40 Bad 25 - film dokumentalny (USA,2012)

13:50 Honey - film obyczajowy (USA,2003)

15:25 Z archiwum gwiazd: Bill Murray - magazyn

15:35 Szczęście nigdy nie przychodzi samo - komedia romantyczna (Francja,2012)

17:25 Bernie - komediodramat (USA,2011)

19:05 Nie przegap - magazyn informacyjny

19:15 Łapu-capu - chochliki telewizyjne

19:20 Wiecznie żywy - horror komediowy (USA,2013)

21:00 Premiera: Połączenie - thriller (USA,2013)

22:40 Lotna brygada - dramat kryminalny (Wielka Brytania,2012)

00:30 Polowanie - dramat obyczajowy (Dania,2012)

02:30 Ostatnia tercja - film obyczajowy (USA,1977)

04:30 W tonacji+ - magazyn muzyczny

05:20 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

CANAL + Film HD

06:00 Ile waży koń trojański? - komedia (Polska,2008)

08:00 Nie przegap - magazyn informacyjny

08:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne

08:15 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

08:45 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

09:15 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne

09:45 Wszystko na sprzedaż - dramat psychologiczny (Polska,1968)

11:25 Nie przegap - magazyn informacyjny

11:35 Łapu-capu - chochliki telewizyjne

11:45 Tajniak - komedia sensacyjna (USA,2002)

13:10 Najszybszy - film dokumentalny (USA,2011)

15:00 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

15:30 Spacer po linie - dramat biograficzny (USA,2005)

17:45 Hollywood Buzz - magazyn filmowy

18:15 Mój rower - film obyczajowy (Polska,2012)

19:50 Nie przegap - magazyn informacyjny

20:00 Życie to nie bajka - komediodramat (Niemcy,2012)

21:45 Arbitraż - thriller (USA,2012)

23:30 Facet do dziecka - komedia obyczajowa (USA,2011)

00:50 Drogówka - dramat kryminalny (Polska,2013)

02:45 Dyktator - komedia (USA,2012)

04:10 Listy miłosne - dramat psychologiczny (Polska,2001)

CANAL + Sport HD

07:00 Basket+ - newsy sportowe

07:15 Magazyn EHF

07:45 Koszykówka mężczyzn: NBA Action - magazyn sportowy

08:25 Piłka nożna: Serie A - magazyn ligi włoskiej

09:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Villarreal CF

11:15 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Chelsea Londyn - Arsenal Londyn

13:20 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej

14:30 Piłka nożna: Premier League - magazyn ligi angielskiej

15:40 Sport bez fikcji: Trabzon po polsku - film dokumentalny

16:15 Basket+ - newsy sportowe

16:30 Koszykówka mężczyzn: NBA Action - magazyn sportowy

17:00 Premiera: Piłka nożna: Premier League World - magazyn ligi angielskiej

17:30 Premiera: 1 na 1: Inaki Astiz - magazyn sportowy

18:00 Premiera: Piłka nożna: La Liga - magazyn ligi hiszpańskiej

19:00 Wywiad z Marcinem Gortatem

19:45 Premiera: Basket+ - newsy sportowe

20:00 Super Piątek - magazyn piłkarski

20:25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Pogoń Szczecin

22:30 Super Piątek - magazyn piłkarski

23:00 Premiera: Magazyn Ligi Mistrzów - magazyn piłkarski

23:30 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: OGC Nice - Paris Saint-Germain

01:30 Piłka nożna: La Liga - magazyn ligi hiszpańskiej

02:30 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

04:50 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Madryt

CANAL + Family HD

06:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

06:30 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

07:00 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne

07:30 W tonacji+ - magazyn muzyczny

08:20 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne

08:50 Nie przegap - magazyn informacyjny

09:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

09:15 Łapu-capu - chochliki telewizyjne

09:20 Basket+ - newsy sportowe

09:35 Kolor oceanu - dramat obyczajowy (Niemcy,Hiszpania,2011)

11:10 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne

11:40 Droga pod wiatr - dramat kryminalny (Belgia,Francja,2011)

13:10 Pod kreską - dramat obyczajowy (USA,2013)

14:40 Zimne światło dnia - film sensacyjny (Hiszpania,USA,2012)

16:15 Reżyseria: Woody Allen (2-ost.) - film dokumentalny (USA,2012)

17:35 Łapu-capu - chochliki telewizyjne

17:40 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

20:05 Basket+ - newsy sportowe

20:25 Piłka nożna: Liga francuska - piłka nożna/futsal

22:30 Wbrew pozorom - film kryminalny (Kanada,2011)

00:00 Droga bez powrotu 5: Krwawe granice - horror (USA,2010)

01:30 Mandragora - horror (USA,2019)

03:00 Cisza - dramat obyczajowy (Polska,2001)

04:30 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne

05:00 W tonacji+ - magazyn muzyczny

HBO HD

06:00 Wykształcenie ogólne - komedia (USA,2012)

07:25 Madonna: The MDNA Tour - koncert

09:25 Zamknięte drzwi - dramat obyczajowy (Niemcy,Węgry,2012)

11:05 Tata do pary 2 - komedia obyczajowa (Niemcy,2013)

13:10 Zew natury - komedia (USA,2012)

14:30 Opowieść wigilijna Carol - film familijny (Kanada,2012)

16:00 Operacja Argo - dramat sensacyjny (USA,2012)

18:00 Premiera: Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy

18:30 Tylko spokojnie - komedia romantyczna (USA,2009)

20:05 Premiera: Bracia surferzy - dramat obyczajowy (Australia,2013)

22:00 Premiera: Osada - thriller (USA,2004)

23:50 Django - western (USA,2012)

02:30 Operacja Argo - dramat sensacyjny (USA,2012)

04:30 Nadprzyrodzony pakt - horror (USA,2012)

HBO 2 HD

06:00 Nietykalny Drew Peterson - dramat obyczajowy (USA,2012)

07:35 Mały Budda - film obyczajowy (Francja,Wielka Brytania,Włochy,Liechtenstein,1993)

09:40 Pogrzeb babci Berthe - komedia (Francja,2012)

11:15 Czarownice z Salem Falls - dramat kryminalny (USA,Kanada,2011)

12:45 Bestie z południowych krain - film fantasy (USA,2012)

14:15 Z zaskoczenia - komedia (USA,2012)

15:50 Liga Sprawiedliwych: Zagłada - film animowany (USA,2012)

17:05 Zagubieni na Syberii - komedia (Niemcy,Rosja,2012)

18:45 Iron Man 3 - film SF (USA,Chiny,2013)

21:00 Gra o tron 3 (5)

22:00 Zakazane imperium 4 (3)

22:55 Zakazane imperium 4 (4)

23:55 Przełamując wiarę - dramat obyczajowy (USA,2011)

01:50 Świadek (2)

02:50 Nie boję się - thriller (Włochy,Hiszpania,Wielka Brytania,2003)

04:35 Zjawy - horror (USA,2012)

HBO Comedy HD

10:00 Grace szuka faceta (12)

10:30 Tak, panie premierze (3)

11:05 Uniwersytet Potworny - film animowany (USA,2013)

12:50 Szacun, bracie! - komedia (Niemcy,Austria,Szwecja,2012)

14:25 Współczesna rodzina 5 (4)

14:50 Tak, panie premierze (3)

15:25 Grace szuka faceta (12)

15:55 Człowiek o dwóch mózgach - komedia sensacyjna (USA,1983)

17:25 Uniwersytet Potworny - film animowany (USA,2013)

19:10 Witam panie (3)

19:40 Witam panie (4)

20:10 Casanova - komedia romantyczna (USA,2005)

22:00 7 psychopatów - komedia kryminalna (Wielka Brytania,2012)

23:50 Mężczyźni w natarciu - komedia (USA,2012)

01:25 Witam panie (3)

01:55 Witam panie (4)

02:25 Szkoła na haju - komedia (USA,2010)

04:05 Straszny film 4 - horror komediowy (USA,2006)

Cinemax HD

06:00 Niebezpieczne związki - dramat obyczajowy (Francja,Włochy,1959)

07:45 Za drzwiami Actors Studio: Hilary Swank

08:30 Backbeat - dramat biograficzny (Wielka Brytania,Niemcy,1994)

10:10 Erotissimo - komedia obyczajowa (Francja,Włochy,1969)

11:35 Janie Jones - dramat obyczajowy (USA,2010)

13:25 Człowiek z Hongkongu - komedia przygodowa (Francja,Włochy,1965)

15:15 Zakupy nocą - komedia obyczajowa (Niemcy,Wielka Brytania,2001)

16:45 Backbeat - dramat biograficzny (Wielka Brytania,Niemcy,1994)

18:25 Elektryczne dzieci - dramat obyczajowy (USA,2012)

20:00 Dziewczyna dla dwóch - komediodramat (Francja,1998)

21:50 Detektyw Cloth 2 - komedia (Wielka Brytania,2012)

23:20 Ostry piątek. Premiera: Klucz - thriller (USA,2011)

00:45 Noc - dramat kryminalny (Francja,2012)

02:25 Zakupy "crash and carry" - dramat sensacyjny (USA,Japonia,Wielka Brytania,1994)

04:10 Dziewczyna dla dwóch - komediodramat (Francja,1998)

Cinemax 2 HD

06:00 Portret umysłu Charlesa Swana III - komedia (USA,2012)

07:25 Sekrety i grzeszki - komediodramat (USA,2011)

09:15 Jak mam na imię - dramat historyczny (Argentyna,Brazylia,Hiszpania,2011)

11:05 Za drzwiami Actors Studio: James Cameron

11:50 Dowód - czarna komedia (Australia,2011)

13:20 Kryptonit! - komediodramat (Włochy,2011)

15:00 Niebezpieczne związki - dramat obyczajowy (Francja,Włochy,1959)

16:45 Sekrety i grzeszki - komediodramat (USA,2011)

18:35 Erotissimo - komedia obyczajowa (Francja,Włochy,1969)

20:00 Janie Jones - dramat obyczajowy (USA,2010)

21:45 Człowiek z Hongkongu - komedia przygodowa (Francja,Włochy,1965)

23:25 Z dystansu - dramat obyczajowy (USA,2011)

01:00 Zabawa w listy - film krótkometrażowy (Szwecja,2011)

01:15 Cal - dramat obyczajowy (Wielka Brytania,1984)

02:55 Operacja "Mutant" - czarna komedia (Francja,Hiszpania,1993)

04:30 Zakupy nocą - komedia obyczajowa (Niemcy,Wielka Brytania,2001)

Sundance Channel

06:00 Low Winter Sun (9)

06:45 Jelly

08:30 Me at the Zoo

10:00 Mad Men 3 (13)

11:00 Flakes

12:30 Good Intentions

14:00 Low Winter Sun (9)

14:45 Jelly

16:30 Me at the Zoo

18:00 Mad Men 4 (1)

19:00 Uznany za zmarłego

20:35 A Quiet Little Marriage

22:00 Secret State (4)

23:00 The Taiwan Oyster

00:50 Noce z Joolsem Hollandem 2 (51)

02:00 Mad Men 4 (1)

03:00 Uznany za zmarłego

04:35 A Quiet Little Marriage

FilmBox

06:10 Mój przyjaciel lis - film familijny (Francja,2007)

08:00 Oskar i pani Róża - dramat obyczajowy (Francja,Belgia,Kanada,2009)

10:10 Kompania Orheim - dramat obyczajowy (Norwegia,2012)

12:30 Najlepsze lata - film obyczajowy (Niemcy,2011)

14:30 Królowa - film biograficzny (Wielka Brytania,Francja,Włochy,2006)

16:45 Żółwik Sammy. W 50 lat dookoła świata - film animowany (Belgia,2010)

18:50 Piekło na obcasach - komediodramat (Kanada,USA,2002)

21:15 Boss 2 (7)

22:45 Boss 2 (8)

00:15 Cztery pokoje - czarna komedia (USA,1995)

02:15 Norymberga (1/2) - miniserial (Kanada,USA,2000)

03:45 Norymberga (2-ost.) - miniserial (Kanada,USA,2000)

FilmBox Extra

05:00 Powtórka z Robin Hooda - film kryminalny (Francja,2011)

06:40 Wojenne kwiaty - dramat wojenny (USA,2012)

08:20 Psie opowieści - komediodramat (Nowa Zelandia,Wielka Brytania,2008)

09:55 Koniec jest moim początkiem - dramat biograficzny (Niemcy,Włochy,2010)

11:30 Zagubiony - dramat obyczajowy (USA,2009)

12:55 Opowieści z ławeczki - komedia (Francja,2009)

14:50 Ale cyrk - film animowany (Dania,2011)

16:15 Amerykanin w Chinach - komediodramat (USA,Chiny,2008)

17:40 Witaj, Kaniousha - film obyczajowy (Francja,2011)

19:15 Niania w Nowym Jorku - komedia romantyczna (USA,2007)

21:00 The Road. Droga - dramat przygodowy (USA,2009)

22:50 Kret - dramat obyczajowy (Polska,Francja,2010)

00:35 The Road. Droga - dramat przygodowy (USA,2009)

02:20 Być jak Michael Madsen - komedia (USA,2007)

03:45 Pas startowy - komedia (Irlandia,Luksemburg,2010)

05:15 Zakończenie programu

FilmBox Family

07:00 Bajki dla dzieci

09:10 Dunya i Desie - dramat obyczajowy (Holandia,Belgia,2008)

10:50 Uwięzieni na wyspie (3)

11:20 Uwięzieni na wyspie (4)

11:50 O czym szumią wierzby (8)

12:15 Gwiezdny chłopak - film SF (USA,1997)

13:55 Rodzina pilnie poszukiwana

15:30 Pluk z blokowczyka - film familijny (Holandia,2004)

17:00 Rodzina Sommerów (11)

18:00 Uwięzieni na wyspie (5)

18:30 Uwięzieni na wyspie (6)

19:00 Pan Bello - komedia (Niemcy,2007)

20:35 Benoit i spółka - film przygodowy (Kanada,1992)

22:05 Gaduła - komedia (USA,2009)

23:20 Zakończenie programu

FilmBox HD

06:20 Przypadek Harolda Cricka - komediodramat (USA,2006)

08:10 Wilk - film przygodowy (Francja,2009)

09:55 George i Fanchette (1/2) - film biograficzny (Francja,2010)

11:25 George i Fanchette (2-ost.) - film biograficzny (Francja,2010)

12:55 Daltry Calhoun - komediodramat (USA,2005)

14:25 Rytmy Bollywood - komedia (USA,2009)

16:20 Zamrożone marzenia - film familijny (USA,2009)

17:50 Rodzinka - dramat obyczajowy (Szwecja,2010)

19:30 Taxi 4 - komedia sensacyjna (Francja,2007)

21:00 Coco Chanel (1/2) - film historyczny (Włochy,Francja,Wielka Brytania,2008)

22:35 Oczekiwanie - komedia romantyczna (USA,2009)

00:10 Dracula 3 - horror (USA,2005)

01:40 Krewki pocałunek - komedia (USA,2008)

03:15 Zakończenie programu

TVP Kultura

07:20 Chłopi: Gody (5/13)

08:25 Rewizjoniści - film dokumentalny (USA,2012)

09:40 Magiczne drzewo - film fantasy (Polska,2008)

11:15 Na dobranoc - film obyczajowy (Polska,1970)

11:30 "Ty pójdziesz górą". Eliza Orzeszkowa - film dokumentalny (Polska,1978)

12:00 Piątek z baletem: Dama kameliowa - balet do muzyki Fryderyka Chopina

14:25 Magiczne drzewo - film fantasy (Polska,2008)

16:00 Dziecko szczęścia, czyli Jeremi Przybora: Lato cz. 1 - reportaż

16:40 Libera - Przewodnik po sztuce: Edward Krasiński (9) - magazyn kulturalny

17:00 Rewizjoniści - film dokumentalny (USA,2012)

18:05 Mój najlepszy przyjaciel - komedia obyczajowa (Francja,2006)

20:00 Informacje kulturalne

20:20 Kino jest sztuką: Delta - dramat obyczajowy (Niemcy,Węgry,2008)

22:05 Koncert Laureatów 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej - koncert

23:05 Tygodnik kulturalny

00:00 Mad Men 5 (13-ost.)

01:00 Informacje kulturalne

01:20 Kino jest sztuką: Delta - dramat obyczajowy (Niemcy,Węgry,2008)

03:05 Okiem warszawskiego fryzjera - film dokumentalny (Polska,2013)

05:00 Zakończenie programu

TVP Rozrywka

06:00 Humor w odcinkach: Tygodnik Moralnego Niepokoju (46)

06:35 Makłowicz w podróży: Podróż 5. Środkowa Dalmacja - słodka Cetina

07:10 Okrasa łamie przepisy: Steki z polskiej wołowiny

07:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Macho

08:10 Dzieciaki górą - teleturniej

08:45 Dzięki Bogu już weekend - program rozrywkowy

09:40 Tylko jeden skecz: "Ucz się Jasiu" - Kabaret Dudek - program rozrywkowy

09:55 Szperacze TV (2) - program rozrywkowy

10:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (3)

10:45 Kabaretowy Klub Dwójki: Dopalacze i rozweselacze - pozwalać czy zabraniać?

11:45 Życie to kabaret: Kabaretożercy - teleturniej kabaretowy

12:45 Muzyka łączy pokolenia: Zbigniew Wodecki i Norbi - magazyn muzyczny

13:35 Szansa na sukces: Nocna Zmiana Bluesa i Sławek Wierzcholski

14:30 Tylko jeden skecz: Kabaret TEY - program rozrywkowy

14:55 Kabaretowa mapa Polski: 14. Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2008 - Autostrada do śmiechu (1) - program rozrywkowy

15:45 Kabaretowa mapa Polski: 14. Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2008 - Autostrada do śmiechu (2) - program rozrywkowy

16:30 Kabaretowa mapa Polski: 14. Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2008 - Autostrada do śmiechu (3) - program rozrywkowy

17:05 Kabaretowa mapa Polski: Opole 2011: Kabaret off, czyli kabaretowe (O)polskie gwiazdy jutra (1) - koncert

17:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Drewno

18:20 Makłowicz w podróży: Podróż 5. Środkowa Dalmacja - Hvar

18:55 Szperacze TV: Pilot (1) - program rozrywkowy

19:30 Tylko jeden skecz: Kabaretowy Klub Dwójki - Kabaret Chyba - program rozrywkowy

19:40 Humor w odcinkach: Tygodnik Moralnego Niepokoju (51)

20:15 Dzięki Bogu już weekend - program rozrywkowy

21:15 Ale numer - plebiscyt na skecz 30-lecia PAKI (4) - program rozrywkowy

21:35 Postaw na milion - teleturniej

22:30 Życie to kabaret: Ale numer - plebiscyt na skecz 30-lecia PAKI (15) - program rozrywkowy

22:55 Dzięki Bogu już weekend - kulisy na żywo - program rozrywkowy

23:10 A la show (3) - talk-show

23:45 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2009 (1) - program rozrywkowy

00:40 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2009 (2) - program rozrywkowy

01:40 Życie to kabaret: Kabaretożercy - teleturniej kabaretowy

02:35 21. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '84: Kabareton "Ostry dyżur" (2) - widowisko

03:30 Zakończenie programu

TVP Seriale

05:50 Licencja na wychowanie: Poszukiwanie utraconego czasu (81)

06:20 Licencja na wychowanie: Gość w dom (82)

06:55 Przystanek Alaska (47)

07:50 Na sygnale (5)

08:50 M jak miłość (853)

09:50 Rodzinka.pl: Nienormalnie normalna rodzina (11)

10:20 Rodzinka.pl: Walka z nałogami (12)

10:55 Rodzinka.pl: Rodzicielskie rozterki (13)

11:30 Ranczo: Doktor Wezół (59)

12:30 Ranczo: Włoski rozłącznik (60)

13:30 Ojciec Mateusz: Najpiękniejsza (33)

14:30 Ojciec Mateusz: Skandal (34)

15:20 Licencja na wychowanie: Wszyscy i tak zginiemy w zupie (83)

15:50 Licencja na wychowanie: Na górze róże, na dole... (84)

16:25 Rodzinka.pl: Marzenie Kacperka (14)

16:55 Ranczo: Honor i zęby trzonowe (61)

17:55 Ranczo: Przymus rekreacji (62)

18:55 Na sygnale (7)

19:25 Na sygnale (8)

19:55 Zmiennicy: Prasa szczególnej troski (6)

21:00 Ranczo: Przewroty kopernikańskie (63)

22:00 Ranczo: Nad Solejuków i Wargaczów domem (64)

23:00 Ojciec Mateusz: Trefny towar (138)

23:55 Glina (15)

00:55 Glina (16)

01:55 Ojciec Mateusz: Zakładnik (35)

02:45 Z Archiwum X (31)

03:40 Przystanek Alaska (47)

04:30 M jak miłość (853)

05:15 Zakończenie programu

Polsat Play

06:00 Program rozrywkowy

06:30 Program rozrywkowy

07:00 Stołeczna drogówka (2)

07:30 Program rozrywkowy

08:00 Słynne konstrukcje lotnicze (5)

09:00 Hardkorowy lombard (3)

09:30 Hardkorowy lombard (4)

10:00 Malanowski i Partnerzy (272)

10:30 Malanowski i Partnerzy (273)

11:00 Malanowski i Partnerzy (274)

11:30 Chłopaki do wzięcia (22)

12:00 Chłopaki do wzięcia (23)

12:30 Chłopaki do wzięcia (24)

13:00 Top 20: Najgłupsi na świecie (4)

14:00 Stołeczna drogówka (6)

14:30 Hardkorowy lombard (13)

15:00 LOL - śmiech na tysiąc sposobów (7)

15:30 Świat według Bundych 4 (61)

16:00 Świat według Bundych 4 (62)

16:30 Strażnicy prawa w Nowym Orleanie (10)

17:00 Najbardziej sensacyjne nagrania policyjne na świecie (2)

18:00 Dog, łowca bandytów (15)

18:30 Gliniarze (10)

19:00 Najbardziej wstrząsające (38)

20:00 Hardkorowy lombard (11)

20:30 Najbardziej przerażające pościgi na świecie (2)

21:30 Stołeczna drogówka (13)

22:00 Szok. Takie rzeczy tylko w Rosji (31)

22:30 Śmierć na 1000 sposobów (3)

23:00 2Rude4UTube (15)

23:30 Anna, pokojówka na stażu - film erotyczny (Francja,2011)

01:15 Drużyna marzeń - film erotyczny (Francja,2010)

03:00 Kama Sutra (5)

04:00 Kama Sutra (6)

05:00 Kama Sutra (10)

Polsat Cafe

06:00 Fabryka urody (60) - magazyn poradnikowy (Polska,2012)

06:30 Eliksir młodości (3) - magazyn poradnikowy (Polska,2011)

07:00 Miłość, żądze i... (2)

08:00 Superniania 3: Rodzina Brown-Smith (3)

09:00 Trudne sprawy: Nastoletni rzekomy ojciec znika po kłótni w szkole (273)

10:00 Dziwaczne obsesje: Kolekcjoner sekslalek i gospodyni z lat 50. (5)

10:30 Aleja sław: Najsłynniejsze ciąże ostatnich miesięcy i najpopularniejsze polskie diwy (96)

11:00 Salonowe rewolucje (1) - magazyn (Polska,2013)

11:30 Salonowe rewolucje (2) - magazyn (Polska,2013)

12:00 Jaka ona jest?: Ewa Błaszczyk (29)

12:30 Dziewiętnaścioro. Odliczanie trwa (20)

13:00 Nasz nowy dom (7)

14:00 Aleja sław: Najbardziej lubiani sportowcy i najpopularniejsi cudzoziemcy w Polsce (97)

14:30 Dziwne uzależnienia (1)

15:00 Kolacja z szefem: Małgorzata Leitner

16:00 Superniania 3: Rodzina Williams (5)

17:00 Co naprawdę jemy (5)

17:30 Zdrowie na widelcu: Naleśniki (42)

18:00 Kolacja z szefem (13)

19:00 Wyskoki dziecięcych gwiazd (2-ost.)

20:00 Zdrady: Lesbijki (2)

21:00 Z tyłu sceny (61)

21:30 Gwiazdy na dywaniku (123)

22:00 Kulisy "Tańca z gwiazdami" (4)

22:30 Zoom na miasto (143)

23:00 Dobrenocki: Burleska (103)

23:30 Big Ang w Miami (4)

00:30 Wstydliwe choroby w wielkim mieście (3)

01:30 Dziwaczne obsesje: Różowa pani i lalki z kapusty (3)

02:00 Skrojony na miarę (4)

03:00 Pierwsza 10 Hollywood (14)

03:30 Tak się robi w show-biznesie (1) - magazyn lifestylowy (Polska,2012)

04:00 Gwiazdy na odwyku (9)

05:00 Sekrety Hollywood (3)

4fun.TV

06:00 Pop budzik

09:00 100% muzy

13:00 Best of

15:00 Chcesz-masz

16:00 Cool weekend

17:00 100% muzy

20:00 Party Shaker

02:00 Polskanocka

05:00 100% muzy

RBL.TV

06:00 Hit Me

10:00 25!

12:00 Hit Me

16:00 Deezer chart Top 10

17:00 Hit Me

20:00 Gra o tron

21:00 Hit Me

00:00 Polisz rajd

TV. Disco

05:00 Poranek disco polo

08:00 Disco życzenia

10:00 Disco polo lista

12:00 Disco polo hity

14:00 Disco życzenia

17:00 Przeboje disco polo

18:00 Disco polo lista

20:00 Przeboje disco polo

21:00 Łapy w górę

02:00 Disco polo hity

Power TV

06:00 Muzyczny poranek!

10:00 Disco gwiazdy

10:15 Extra klasyka

13:00 Power mix

17:15 Extra klasyka

20:00 100% Power

23:00 Hot Power

02:00 PowerTV.pl

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.