FANDOM


TVP 1
06:50 Podróże małe i duże; Patagońskie żywioły; - Ognie Południa (cz.IV)
07:15 Telezakupy
07:30 Górnicze miasteczko; odc.42-Cena zmian; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:09 Pogoda
08:10 Ela-encyklopedia lata dla dzieci
08:40 Kamienna tajemnica; odc.7/13; serial prod.polsko-szwedzkiej; reż: Krzysztof Gruber; wyk: Per Oscarsson,Bo Brundin
09:05 Budujemy Mosty; teleturniej
09:40 Jak Kozacy; Jak Kozacy bawili się na weselu; serial anim.prod.rosyjskiej
10:00 Pan Złota Rączka; odc.11; serial prod.USA
10:30 Słodkie zmartwienia; odc. 17; serial kom.prod. USA
10:50 Złote łany; odc.11/12; telenowela dok.TVP [stereo]
11:15 Zwierzęta świata; Fascynujący świat owadów; odc.12/13 Sześcionodzy wojownicy; powt.
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Zaginiony świat; odc.19-Zmartwychwstanie; serial prod. kanadyjskiej[stereo]
13:10 Rewolwer i melonik; odc.53; serial prod.angielskiej
14:05 Klan; odc.604; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.605; telenowela TVP
14:50 5 minut o Unii Europejskiej; odc. 44
15:00 Wiadomości
15:10 Euroexpress
15:35 Plebania; odc.190; serial TVP[stereo]
15:55 Plebania; odc.191; serial TVP[stereo]
16:20 Zdrowy uśmiech; z TVP-1
16:30 Moda na sukces; odc.1708; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Lokatorzy; odc.31  Casanova z "Muszelki"; serial TVP[stereo]
18:05 Bioterror; film dok.prod.USA
19:00 Wieczorynka; Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc.10-Odwaga; serial anim.prod.kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Okruchy życia; W sieci kłamstw; 1994  film fab.prod.USA; reż: Bill Corcoran; wyk: Corbin Bernsen,Amanda Pays
21:45 Mój ślad w Telewizji; Bogusław Kaczyński; powt.
21:50 Kronika kryminalna Jedynki - poza prawem
22:15 Oblicza mediów; magazyn
22:40 5 minut o Unii Europejskiej; odc.49-Rybołówstwo
22:51 Monitor  Wiadomości
23:05 50 lat TVP-Telekino na medal; Droga w świetle księżyca; 1972  dramat prod. polskiej; reż: Witold Orzechowski; wyk: Juliette Mayniel, Jerzy Zelnik, Mieczysław Voit, Tadeusz Białoszczyński, Ryszard Dembiński
00:10 SOC według Szpota czyli wspomnienia Janusza Szpotańskiego  lata 1953-80; odc.11-Wielki skok Pinia
00:20 Życie jak muzyka; odc.29; telenowela prod.brazylijskiej
01:15 Zakończenie programu

TVP 2
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy; odc.426-Smuga cienia; telenowela TVP
09:00 50 lat TVP; Spotkanie z balladą; - Japońskie
10:00 Modelki; odc.11 - Przygody; telenowela dok.prod.TVP
10:30 Cudowne zaklęcie; RumplCimprCampr; 1997  baśń prod.czeskiej; reż: Helena Sykorova; wyk: Andrea Elsnerova,Ivan Mora,Jirina Bohdalovba
12:00 Abecadło dźwięków; odc.27
12:05 Wspomnienie o Marku Kotańskim-Daj siebie innym
12:30 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Rosalynn i Jimmy Carter; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
13:00 Panorama
13:10 Pół żartem, pół serial czyli Ostry dyżur w Leśnej Górze; odc.8
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc.18-Film; serial prod.australijskiej
14:25 Tata, a Marcin powiedział; Badacz przyrody; satyryczna przypowiastka w formie dialogu ojca z synem
14:35 Taksówka Jedynki; Nie ma się z czego śmiać!
14:50 Doktor z alpejskiej wioski; odc.92-Walka Josefa; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Ach, jak przyjemnie!; odc.9  Egzamin; telenowela dok.prod.TVP
16:50 Złotopolscy; odc.427 - Kusząca myśl; telenowela TVP
17:15 Złotopolscy; odc.428-Jestem prz tobie,Hubert
17:50 Program lokalny
18:20 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Studio sport; Eliminacje Ligi Mistrzów; Legia Warszawa-FC Barcelona
19:00 Eliminacje Ligi Mistrzów; Legia Warszawa - FC Barcelona
21:00 M jak miłość; odc.64; serial TVP
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Długa droga do domu; Long Walk Home; 1990  dramat społeczny prod.USA/dla wszystkich/; reż: Richard Pearce; wyk: Sissy Spacek,Whoopi Goldberg
00:15 Nowojorscy gliniarze; odc.42; serial prod.USA [za zgodą rodziców]
00:55 Ogólnopolski Przegląd Piosenki Autorskiej - OPPA 2000; Przeboje i premiery
01:55 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
6.30    Kostek – australijski serial fabularny dla młodych widzów
7.05    Zuzia i jej przyjaciele – serial  dla dzieci
7.30    Kurier – program informacyjny
7.40    Prognoza pogody
7.45    Dany opowiedz mi - serial animowany
8.00    Panorama, Pogoda
8.15    Panorama morza
8.30    Kurier – program informacyjny
8.40    Prognoza pogody
8.45    Gość dnia
9.00 – 16.00   Transmisja posiedzenia Sejmu RP
9.30    Kurier – program informacyjny
10.30   Kurier – program informacyjny
11.30   Kurier – program informacyjny
12.30   Kurier – program informacyjny
13.30   Kurier – program informacyjny
14.30   Kurier – program informacyjny
15.30   Kurier – program informacyjny 
16.00   Już nadszedł czas - opowieść o Ludwiku Zamenhofie /powt.
16.30   Kurier – program informacyjny
16.40   Prognoza pogody
16.45   Europa w zagrodzie - magazyn
17.15   To jest temat: "Maans przyjaciel Polaków" – reportaż
17.30   Kurier – program informacyjny
17.45   Prognoza pogody
17.50   Panorama – flesz, Punkt–temat dnia
18.00   Panorama, Pogoda, Sport
18.20   Temat wiejski
18.35   Gość "3"
18.45   Rodno zemia - magazyn kaszubski /powt.
19.05   Motorsport /powt.
19.20   Regiony kultury
19.30   Wianki
20.00   Telekurier – magazyn reporterów
20.30   Kurier – program informacyjny
20.45   Prognoza pogody
20.50   Echa dnia
21.15   Panorama morza /powt.
21.30   Kurier gospodarczy
21.40   Prognoza pogody
21.45   Panorama, Pogoda
22.00   Eurotel - magazyn
22.15   To jest temat: "Osadnicy" - reportaż
22.30   Kurier – program informacyjny
22.40   Prognoza pogody
22.45   Nasze jest niebo – francuska komedia kryminalna, 1997
0.15    Doktor Finlay odc. 7/12 – angielski serial obyczajowy
1.10    Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Kosmiczne wojny (27) - serial
07.25 Raz. dwa, trzy - śpiewaj Ty - program muzyczny dla dzieci
07.55 Jednostka Delta (12) - serial
08.50 Xena, wojownicza księżniczka (87) - serial przygodowy, USA
09.40 Graczykowie - czyli Buła i spóła (80): Skarb - serial komediowy, Pol.
10.10 Podryw kontrolowany - program rozrywkowy
10.40 Przyjaciele (119) - serial kom.
11.10 Idol - program rozrywkowy
12.00 Różowa Parltera - serial animowany (powt.)
12.15 Adam i Ewa (42) - serial obycz.
12.45 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
13.15 Z głową w chmurach (114) - telenowela, Brazylia
14.15 Rozbij bank - teleturniej
15.15 Kosmiczne wojny (28) - serial
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (100) - telenowela, Argentyna
16.50 Crime Story (19) - serial kryminalny, USA
17.45 Różowa Pantera - serial anim.
17.50 Sabrina, nastoletnia czarownica (91) - serial dla młodzieży, USA
18.15 Adam i Ewa (43) - serial obycz.
18.45 Informacje
19.00 Sport i prognoza pogody
19.10 Xena, wojownicza księżniczka (88) - serial przygodowy, USA
20.00 Rodzina zastępcza (70): Kwestia dojrzałości - serial komediowy
20.30 Świat według Kiepskich (89): Świat, który nie może zaginąć - serial komediowy, Polska
21.15 W POGONI ZA LOLĄ - komedia, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.15 Informacje, Sport
23.35 Prognoza pogody
23.40 Graffiti - program publicystyczny
23.50 PRZYJACIELE (120) - serial komediowy, USA
00.20 Playboy: Tajniki seksu (2) - magazyn erotyczny
01.30 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu 

TVN
05.35 Extra Wizjer - magazyn
05.50 Tajemnice pocałunku (67/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (150/169) - telenowela, Kolumbia
07.50 Niezwykłe podróże Sindbada Żeglarza (25/26) - serial animowany
08.15 Kapitan Planeta (18/52) - serial animowany
08.40 Szczeniak zwany Scooby Doo (16/27) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (63/96) - serial animowany
09.30 Telegra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.45 Na ratunek - serial dok.
13.15 Kapitan Planeta (18/52) - serial animowany
13.40 Szczeniak zwany Scooby Doo (16/27) - serial animowany
14.05 Przygody Animków (63/96) - serial animowany
14.30 Legendy kung-fu (18/44) - serial przygodowy, USA
15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.15 Brzydula (151/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (68/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku: Żony premierów - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Extra Wizjer - magazyn
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 OSTATNI DON (3) - serial sensacyjny. USA
21.55 KLIENT (13/20) - serial sensacyjny, USA
22.55 TVN Fakty
23.10 Agent 2
00.25 Na tropie agenta
00.55 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
02.05 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (45) - serial animowany
08.15 Kapitan Star (29) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (42) - serial przygodowy, USA
09.00 Fiorella (94) - serial obyczajowy, Peru
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Przygody Sindbada Żeglarza (8) - serial przygodowy. USA
11.40 Oni, Ona i pizzeria (19) - serial komediowy, USA
12.05 Kaskader (23) - serial przygodowy, USA
13.00 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
13.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
13.50 Arthur (46) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (30) - serial animowany, Austria/Japonia
14.35 Beetleborgs (43) - serial przygodowy, USA
15.00 Fiorella (95) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
17.00 Oni, Ona i pizzeria (20) - serial
17.30 HOT CHAT - program public.
17.45 Dziennik i Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Baza Pensacola (19) - serial
20.00 TRZY DNI DO ŚMIERCI - film sensacyjny, USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i pogoda
22.15 Przygody Sindbada Żeglarza (9) - serial przygodowy, USA
23.15 W IMIĘ OJCA - dramat polityczny, USA/Wielka Brytania/Irlandia
01.45 X Laski - program erotyczny
02.15 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.05 Strefa P - program muzyczny
03.40 KINOmaniaK - magazyn filmowy
04.10 To się w głowie nie mieści
04.35 Zakończenie programu

TV Polonia
07:00 Kawalerki; odc. 4/5 - Yacht; serial prod. polskiej (1989); reż: Maciej Wojtyszko; wyk: Gabriela Kownacka, Krzysztof Stroiński, Anna Milewska, Wojciech Skibiński
07:35 Wielka historia małych miast; Kamień Pomorski; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Fitness Club; odc. 18; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:45 Bolek i Lolek; odc. 5/13 - Pogromcy zwierząt; serial animowany dla dzieci
08:55 Dziecięce festiwale; Gospodarze gościom; Koncert Inauguracyjny XXVII Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej
09:20 Trzy misie; odc. 22/26 - Awantura z kukułką; serial animowany dla dzieci
09:45 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
10:00 Przyrodnicy; Muzyka Ziemi - Magiczne Karpaty; program Joanny Łęskiej i Roberta Balińskiego
10:15 Rozmowy na nowy wiek; Z Ingmarem Villqistem o beztlenowcach
10:45 Raj; magazyn katolicki; powt.
11:10 50 lat TVP; Mądrej głowie "Jak z prawy?"; program rozrywkowy; wyk: Wojciech Mann, Krzysztof Materna, Dorota Pomykała, Zbigniew Buczkowski, Janusz Rewiński; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Dolina Issy; 1982  film fabularny prod. polskiej (102'); reż: Tadeusz Konwicki; wyk: Anna Dymna, Maria Pakulnis, Danuta Szaflarska, Ewa Wiśniewska, Edward Dziewoński
14:05 Kolumbowie; odc. 5/5 - Śmierć po raz drugi; 1970  serial prod. polskiej; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Jan Englert, Władysław Kowalski, Jerzy Matałowski, Krzysztof Machowski i inni; powt.
15:00 Wiadomości
15:10 Eurotel; magazyn
15:20 Przyrodnicy; Muzyka Ziemi - Magiczne Karpaty; program Joanny Łęskiej i Roberta Balińskiego; powt.
15:40 Rozmowy na nowy wiek; Z Ingmarem Villqistem o beztlenowcach; powt.
16:05 Euroexpress; magazyn
16:30 Skarbiec magazyn historyczno-kulturalny; pod redakcją Lucyny Smolińskiej
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Bolek i Lolek; odc. 6/13 - Corrida; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek; odc. 7/13 - Indiańskie trofeum; serial animowany dla dzieci
17:55 Dziecięce festiwale; Gospodarze gościom; Koncert Inauguracyjny XXVII Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej; powt.
18:20 Trzy misie; odc. 22/26  - Awantura z kukułką; serial animowany dla dzieci; powt.
18:50 Fitness Club; odc. 18; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
19:15 Dobranocka; Nils i dzikie gęsi; odc. 6 - Wilki; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Wieści polonijne
20:20 Dolina Issy; 1982  film fabularny prod. polskiej (102'); reż: Tadeusz Konwicki; wyk: Anna Dymna, Maria Pakulnis, Danuta Szaflarska, Ewa Wiśniewska, Edward Dziewoński; powt.
22:05 Panorama
22:25 Sport-telegram
22:29 Pogoda
22:30 Tylko rock; De Mono "Paparazzi"; koncert zespołu (STEREO)
23:25 Ze sztuką na ty; Widmo - malarski żywot Ludwika de Laveaux; film dokumentalny Teresy de Laveaux
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Euroexpress; magazyn; powt.
00:45 Znak orła; odc. 13/14 - Dwa podarunki; 1977  serial historyczno-przygodowy prod. polskiej; reż: Hubert Drapella
01:15 Nils i dzikie gęsi; odc. 6 - Wilki; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Fitness Club; odc. 18; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:30 W zawieszeniu; 1986  dramat prod. polskiej (89', FORMAT 16x9); reż: Waldemar Krzystek; wyk: Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda,; Sława Kwaśniewska, Andrzej Łapicki
04:10 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
04:40 Wieści polonijne; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Tylko rock; De Mono "Paparazzi"; koncert zespołu (STEREO); powt.
06:25 Ze sztuką na ty; Widmo - malarski żywot Ludwika de Laveaux; film dokumentalny Teresy de Laveaux; powt.
07:00 Zakończenie programu

TV Puls
07.00 Jak się robi...? - reportaż
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych (87) - telenowela
09.05 Kacper i przyjaciele (76) - serial anim.
09.30 Był sobie człowiek - serial anim.
10.00 Dotyk anioła - serial obycz.
11.00 Kobiety mojego życia (33): Kwestia zaufania - serial obycz.
11.55 Jak się robi...? - reportaż
12.30 M Kwadrat - talk show Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny
12.50 Telesklep
14.50 Moto max - magazyn motoryzacyjny
15.15 Cudowne lata - serial obycz.
15.45 Kacper i przyjaciele (76) - serial anim.
16.10 Kacper i przyjaciele (61) - serial anim.
16.35 Był sobie człowiek - serial anim.
17.05 Kobiety mojego życia - serial obycz.
18.00 Moto max
18.30 Cudowne lata (92): Wróćmy nad jezioro - serial obycz., USA
19.00 Dotyk anioła - serial obycz.
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.20 Pan wzywał, milordzie? - serial
21.20 Straż przybrzeżna - serial sens.
22.10 Pan wzywał, milordzie? - serial kom.
23.05 Globtroter - magazyn podróżniczy
23.35 Zakończenie programu

TVN Siedem
07:10 Dragon Ball Z - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:35 Dragon Ball Z - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:00 Labirynt namiętności - Serial , Claudio Reyes Rubio , Leticia Calderón,Francisco Gattorno,César Évora,Mónika Sánchez,Pedro Armendáriz,Manuel Ojeda,Alma Delfina , Meksyk , 50 min.
08:50 Nigdy cię nie zapomnę - Telenowela , Meksyk , 50 min.
09:40 Melrose Place - Serial , Courtney Thorne-Smith,Grant Show,Andrew Shue,Josie Bissett,Thomas Calabro,Doug Savant,Amy Locane , USA , 50 min.
10:30 Łamisłówka - Teleturniej , 30 min.
11:00 Big Brother^I - Program rozrywkowy , 40 min.
11:40 Porywy serca - Telenowela , Luis Eduardo Reyes , Gabriela Spanic,Sa l Lizaso,Gerardo Murgu~a,Irán Eory,Katie Barberi,Margarita Magana,Joaqu~n Cordero , Meksyk 1999 , 50 min.
12:30 Telesklep - Program informacyjny , 130 min.
14:40 Albert - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:05 Dragon Ball GT - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:30 Dragon Ball Z - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:55 Dragon Ball Z - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
16:15 Pełna chata - Serial komediowy , Joel Zwick , Bob Saget,Candace Cameron,John Stamos,Jodie Sweetin , USA , 30 min.
16:45 Szkoła złamanych serc - Serial dla młodzieży , Shirley Barrett, Geoff Bennett , Jan Adele,Simon Baker,Hugh Baldwin,Fleur Beaupert,Ian Bliss,Marcel Bracks,Alexandra Brunning , Australia 1994-1999 , 30 min.
17:15 Władca zwierząt - Serial SF , Daniel Goddard,Jackson Raine,Monika Schnarre,Steven Grives,Don Battee , USA 1999 , 55 min.
18:10 Wzywam dr. Brucknera^II - Serial , Bernhard Schir,Jan Sosniok,Gundula Rapsch,Ercan Özcelik,Peter Gavajda , Niemcy , 55 min.
19:05 Melrose Place - Serial , Courtney Thorne-Smith,Grant Show,Andrew Shue,Josie Bissett,Thomas Calabro,Doug Savant,Amy Locane , USA , 55 min.
20:00 Zew wolności - Film obyczajowy , John G. Avildsen , Stephen Dorff,John Gielgud,Morgan Freeman,Armin Mueller-Stahl,Guy Witcher,Simon Fenton,Daniel Craig , USA 1992 , 145 min.
22:25 Władca zwierząt - Serial SF , Daniel Goddard,Jackson Raine,Monika Schnarre,Steven Grives,Don Battee , USA 1999 , 55 min.
23:20 Big Brother^I - Program rozrywkowy , 45 min.
00:05 Narzeczony z piekła rodem - Komedia , Alan Smithee , Cheech Marin,Emma Samms,Vernon Wells,Bruce Spence,Carole Davis,Terence Cooper,Jeanette Cronin , Nowa Zelandia/USA 1990 , 85 min.
01:30 Zew wolności - Film obyczajowy , John G. Avildsen , Stephen Dorff,John Gielgud,Morgan Freeman,Armin Mueller-Stahl,Guy Witcher,Simon Fenton,Daniel Craig , USA 1992 , 135 min.

Canal+
07:00 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
07:10 Łapu capu - Magazyn , 5 min.
07:15 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
07:25 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
08:00 Teletubbies 2 - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania 1997 , 25 min.
08:25 Kowboj z Szanghaju - Western , Tom Dey , Jackie Chan,Owen Wilson,Lucy Liu,Brandon Merrill,Roger Yuan,Xander Berkeley,Rongguang Yu , USA 2000 , 110 min.
10:15 Młody Frankenstein - Komedia , Mel Brooks , Gene Wilder,Marty Feldman,Peter Boyle,Madeline Kahn,Cloris Leachman,Teri Garr,Kenneth Mars , USA 1974 , 105 min.
12:00 Jordan w akcji - Serial , Allan Arkush, Donna Deitch , Jill Hennessy,Miguel Ferrer,Ken Howard , USA 2000 , 45 min.
12:45 Orły Temidy - Film sensacyjny , Ivan Reitman , Robert Redford,Debra Winger,Daryl Hannah,Brian Dennehy,Terence Stamp,Steven Hill,David Clennon , USA 1986 , 115 min.
14:40 Noir Desir w Warszawie - Film dokumentalny , 20 min.
15:00 Nocne zjawy - Horror , Peter Graham Scott , Peter Cushing,Yvonne Romain,Patrick Allen,Oliver Reed,Michael Ripper,Martin Benson,David Dodge , Wielka Brytania 1962 , 85 min.
16:25 Molly - Komedia , John Duigan , Elisabeth Shue,Aaron Eckhart,Jill Hennessy,Thomas Jane,D.W. Moffett,Elizabeth Mitchell,Robert Harper , USA 1999 , 100 min.
18:05 Daisy Miller - Film obyczajowy , Peter Bogdanovich , Cybill Shepherd,Barry Brown,Mildred Natwick,James McMurtry,Cloris Leachman,Eileen Brennan , USA 1974 , 90 min.
19:35 Teletubbies 2 - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania 1997 , 25 min.
20:00 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
20:35 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
20:45 Łapu capu - Magazyn , 5 min.
20:50 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
21:00 Zalotnik w akcji - Komedia , Reggie Hudlin , Tim Meadows,Karyn Parsons,Billy Dee Williams,John Witherspoon,Jill Talley,Lee Evans,Will Ferrell , USA 2000 , 85 min.
22:25 Bajoro II - Film animowany , 25 min.
22:50 Rodzinny wehikuł - Film krótkometrażowy , 35 min.
23:25 W rodzinnym sosie - Komedia , Cédric Klapisch , Jean-Pierre Bacri,Jean-Pierre Darroussin,Catherine Frot,Agnes Jaoui,Claire Maurier,Wladimir Yordanoff,Alain Guillo , Francja 1996 , 110 min.
01:15 Nieczysta fotografia - Film obyczajowy , Frank Pierson , James Woods,Ann Marin,Craig T. Nelson,Diana Scarwid,Leon Pownall,David Huband,Judah Katz , USA 2000 , 100 min.
02:55 Oszukać przeznaczenie - Thriller , James Wong , Devon Sawa,Ali Larter,Kerr Smith,Kristen Cloke,Daniel Roebuck,Roger Guenveur Smith,Chad Donella , USA 2000 , 95 min.


TVP3 Białystok
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Obiektyw program informacyjny
08:15    Koneser magazyn aktualności kulturalnych
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Poza miastem
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Europa w zagrodzie magazyn
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Do szczęścia inaczej magazyn niepełnosprawnych
18:00    Obiektyw program informacyjny
18:20    Gość dnia wywiad
18:30    U siebie
18:50    Tajemnice Dolnego Śląska magazyn
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Do szczęścia inaczej magazyn niepełnosprawnych
21:25    Koneser magazyn aktualności kulturalnych
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Obiektyw program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Nasze jest niebo" reż.Graham Guit, wyk.Romane Bohringer, Melvil Poupaud, Jean-Philippe Ecoffey, Elodie Bouchez komedia kryminalna Francja/Kanada 1997
00:20    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:10    Zakończenie programu 

TVP3 Bydgoszcz
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
08:15    Rozmowa dnia program publicystyczny
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Wyprzedzić chorobę magazyn medyczny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Europa w zagrodzie magazyn
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Letni salon Trójki
18:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
18:20    Galeria powiatów raz jeszcze
18:30    Letni salon Trójki
18:55    Spotkanie z parkami krajobrazowymi program krajoznawczy
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Rozmowa dnia program publicystyczny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Nasze jest niebo" reż.Graham Guit, wyk.Romane Bohringer, Melvil Poupaud, Jean-Philippe Ecoffey, Elodie Bouchez komedia kryminalna Francja/Kanada 1997
00:20    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:10    Zakończenie programu 

TVP3 Katowice
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
08:15    Magazyn beskidzki
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Telewizyjna 1 magazyn
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Europa w zagrodzie magazyn
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wizytówki
18:00    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
18:15    Wiadomości sportowe program informacyjny
18:20    Telewizyjna 1 magazyn
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Porozmawiajmy program publicystyczny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
21:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Nasze jest niebo" reż.Graham Guit, wyk.Romane Bohringer, Melvil Poupaud, Jean-Philippe Ecoffey, Elodie Bouchez komedia kryminalna Francja/Kanada 1997
00:20    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:10    Zakończenie programu 

TVP3 Lublin
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Lato w Trójce magazyn
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Kraina w kratkę Galerie reportaż
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Europa w zagrodzie magazyn
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Muzyczny konkurs TVL
17:55    Warto wiedzieć, warto być program informacyjny
18:00    Panorama lubelska program informacyjny
18:20    Lato w Trójce magazyn
18:45    Reporterzy TVL zapraszają
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Reporterzy TVL zapraszają
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama lubelska program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Nasze jest niebo" reż.Graham Guit, wyk.Romane Bohringer, Melvil Poupaud, Jean-Philippe Ecoffey, Elodie Bouchez komedia kryminalna Francja/Kanada 1997
00:20    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:10    Zakończenie programu 

TVP3 Poznań
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Teleskop - flesz program informacyjny
08:05    Mała czarna z Telewizją Poznań
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Wywiad Teleskopu Lubuskiego
16:15    Czerwińscy Korzenie magazyn
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Europa w zagrodzie magazyn
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Spojrzenia magazyn reporterów
18:00    Teleskop - wydanie główne program informacyjny
18:20    Teleskop poznański program informacyjny
18:35    Mała czarna z Telewizją Poznań
19:05    Źródło magazyn katolicki
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Wiadomości sportowe program informacyjny
21:20    Wywiad Teleskopu
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Teleskop miejski program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Nasze jest niebo" reż.Graham Guit, wyk.Romane Bohringer, Melvil Poupaud, Jean-Philippe Ecoffey, Elodie Bouchez komedia kryminalna Francja/Kanada 1997
00:20    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:10    Wiadomości sportowe program informacyjny
01:15    Zakończenie programu 

TVP3 Warszawa
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
08:10    Telewizyjny Kurier Mazowiecki program informacyjny
08:25    Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Wiadomości Kuriera program informacyjny
16:05    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:20    Komunikaty i ogłoszenia
16:25    5 minut o...
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Europa w zagrodzie magazyn
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego program informacyjny
18:00    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
18:20    "Powstanie Warszawskie" serial dokumentalny Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
18:30    Naszym zdaniem
18:35    Dokument TVP3
18:55    Gość TVP3 wywiad
19:05    Architektura Warszawy i Mazowsza
19:15    5 minut o...
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Rozmowa dnia program publicystyczny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Telewizyjny Kurier Warszawski i Pogoda dla Warszawy program informacyjny
21:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Nasze jest niebo" reż.Graham Guit, wyk.Romane Bohringer, Melvil Poupaud, Jean-Philippe Ecoffey, Elodie Bouchez komedia kryminalna Francja/Kanada 1997
00:20    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:10    Zakończenie programu 

TMT
07.00   Początek programu
07.05   Teraz Muzyczna Telewizja
08.00   Moto Liga - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
08.30   Jednym Śladem - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
09.00   W Garnku poradnik kulinarny, Polska 2002
09.30   Nasze życie, nasze zdrowie - program medyczny, Polska 2002
10.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
10.30   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
12.00   Telesprzedaż
12.15   "Dania" film dokumentalny, Dania (55 minut)
13.15   "Islam w Wielkiej Brytanii" (cz.1) film dokumentalny, Wielka Brytania
13.45   "Islam w Wielkiej Brytanii" (cz.2) film dokumentalny, Wielka Brytania
14.00   Teraz Muzyczna Telewizja
14.15   Telesprzedaż
14.30   TMT - Trucker Music Television. Program muzyczno-samochodowy, Polska 2002
15.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
15.30   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
16.00   Magia Tarota - program o wróżbach, Polska 2002
16.30   Men - magazyn dla mężczyzn, Polska 2002
17.00   "W oczekiwaniu na równość praw" film dokumentalny, USA
17.30   Teraz Muzyczna Telewizja
18.00   W Garnku - poradnik kulinarny, Polska 2002
18.30   V6 - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
19.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
19.30   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
20.00   Telesprzedaż
20.30   "TV Yacht Klub" - magazyn żeglarski, Polska 2002
21.00   Z notatnika podróżnika - magazyn turystyczny, Polska 2002
21.30   Auto Plus TV - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
22.00   Japan Video Topic - serial dokumentalny, Japonia 2002
22.30   Muzyczny Salon - magazyn muzyczny, Polska 2002
23.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
23.30   Telesprzedaż
00.00   koniec programu

Eurosport
08:30    Mistrzostwa Świata w skokach ze skał w Brontallo (najważniejsze wydarzenia) Skoki do wody
09:00    Puchar Narodów w Donaueschingen (najważniejsze wydarzenia) Jeździectwo
10:00    Eurogol magazyn piłkarski
11:00    Rajdowe Mistrzostwa Świata Automobilizm rajd Niemiec
12:00    Series magazyn sportów motorowych
12:30    Magazyn olimpijski
13:00    Mistrzostwa Świata w skokach ze skał w Brontallo (najważniejsze wydarzenia) Skoki do wody
13:30    Świat żeglarstwa magazyn
14:00    Turniej US Open w Nowym Jorku (najważniejsze wydarzenia) Tenis ziemny
16:45    Nowojorskie ciekawostki magazyn
17:00    Turniej US Open w Nowym Jorku - 3 dzień Tenis ziemny
23:00    Wiadomości Eurosportu
23:15    Turniej US Open w Nowym Jorku - 3 dzień Tenis ziemny
01:15    Inside Formula magazyn Formuły 1
01:45    Wiadomości Eurosportu
02:00    Zakończenie programu 

DSF
05:00    International Strongmancup 2002 Kulturystyka
06:00    Gillette World Sport Special
06:30    Sports Bakka magazyn
07:00    Come on Baby - fitness show
08:00    Magazyn reklamowy
08:30    Come on Baby - fitness show
09:30    Sportswoman magazyn
10:00    Motorvision Classic magazyn motoryzacyjny
11:00    Teleshoping
11:15    Magazyn reklamowy
11:45    Teleshoping
12:00    Normalni magazyn ludzi niepełnosprawnych
12:30    Magazyn reklamowy
13:00    Sports Bakka magazyn
13:30    Fish & Clips magazyn
14:00    Xapatan show
14:30    Xapatan show
15:00    Sport Auto magazyn motoryzacyjny
15:30    Producenci samochodów magazyn motoryzacyjny
16:00    Eliminacje do Ligi Mistrzów Piłka nożna mecz Manchester United - Zalaegerszeg
18:00    DSF Newscenter aktualności
18:15    Motorvision magazyn motoryzacyjny
19:15    DSF Newscenter aktualności
19:30    Producenci samochodów magazyn motoryzacyjny
20:00    DSF Newscenter aktualności
20:15    Motobike magazyn sportów motocyklowych
21:15    Mit Porsche Reportaż
22:15    DSF Newscenter aktualności
22:30    walka Konstantin Czju - Ben Tackie Knockout Fightnight magazyn bokserski
23:30    K.O. TV magazyn bokserski
00:00    Mistrzostwa Niemiec 2002 w Plattling Zawody siłaczy
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Lumberjack magazyn sportowy
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    K.O. TV magazyn bokserski
04:00    walka Jose Luis Castillo - Floyd Mayweather Knockout Fightnight magazyn bokserski 

Polsat Sport
09:00    Magazyn golfowy
09:30    Turnieje World Tour 2002 na Rodos i w Espinho Siatkówka plażowa
10:00    Galaxia Częstochowa w Pucharze Top Teams Siatkówka
11:50    Euroliga mężczyzn Koszykówka mecz Idea Śląsk Wrocław - Alba Berlin
13:35    Turniej ATP w Cincinnati - 2 półfinał Tenis ziemny
15:30    Raz, Dwa, Trzy magazyn sportowy
16:00    Bundesliga Piłka nożna mecz Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg
17:50    Zawody motocrossowe w Madrycie Sport motocyklowy
18:05    Mityng Grand Prix IAAF w Londynie Lekkoatletyka
20:35    Turnieje World Tour 2002 w Kadyksie i Osace Siatkówka plażowa
21:00    Budesliga magazyn piłkarski
21:45    Super Gol magazyn piłkarski
22:15    Zawody motocrossowe w Madrycie Sport motocyklowy
22:30    MŚ 2002 Piłka nożna mecze 1/4 finału Anglia - Brazylia i Niemcy - USA 

CANAL+ NIEBIESKI
09:00    Liga angielska Piłka nożna mecz Arsenal Londyn - West Bromwich
11:05    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz KSZO Ostrowiec - Zagłębie Lubin
12:50    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Odra Wodzisław - Ruch Chorzów
14:35    "Kroniki sportowe" reż.Richard Benjamin, wyk.Bob Newhart, Kelsey Grammer, Brian Markinson, Graham Jarvis komedia USA 2001
16:05    "Fasolowe ciasteczka" Deser film krótkometrażowy
16:20    "Arizona junior" reż.Joel Coen, wyk.Nicolas Cage, Holly Hunter, Trey Wilson, John Goodman komedia sensacyjna USA 1987
17:55    Liga angielska Piłka nożna mecz Arsenal Londyn - West Bromwich
20:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz GKS Katowice - Garbarnia Jaworzno
21:45    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Górnik Zabrze - Legia Warszawa
00:00    Minisport+ newsy sportowe
00:10    "Zalotnik w akcji" reż.Reggie Hudlin, wyk.Tim Meadows, Karyn Parsons, Billy Dee Williams, John Witherspoon komedia USA 2000
01:35    "Fasolowa wojna" reż.Robert Redford, wyk.Ruben Blades, Richard Bradford, Sonia Braga, Julie Carmen film obyczajowy USA 1998
03:30    "Bajoro 2" serial animowany dla dorosłych USA 2000
03:55    "Rodzinny wehikuł" Superdeser film krótkometrażowy
04:25    "Władcy przestworzy" Dzikie wyspy film dokumentalny 

Ale Kino!
08:00    "Bieg" film krótkometrażowy
08:15    "Niedziela na wsi" reż.Bertrand Tavernier, wyk.Louis Ducreux, Sabine Azema, Michel Aumont, Genevieve Mnich film obyczajowy Francja 1984
09:50    "Czerń i biel" film krótkometrażowy
10:10    "Koniec linii" reż.Jay W. Russell, wyk.Kevin Bacon, Holly Hunter, Michael Beach, Barbara Barrie film obyczajowy Niemcy/USA/Francja 1987
11:55    "Maskarada" reż.Janusz Kijowski, wyk.Adrianna Biedrzyńska, Piotr Fronczewski, Bogusław Linda, Zbigniew Zapasiewicz dramat obyczajowy Polska 1986
13:40    "Poeta" reż.Peter Levin, wyk.Mare Winningham, Bruce Davison, Clayton Rohner, James Pickens Jr. film obyczajowy USA 1998
15:15    "Za drzwiami Actors Studio - Tom Hanks" film dokumentalny USA
16:10    "Napad" film krótkometrażowy
16:20    "Vincent, Francois, Paul... i inni" reż.Claude Sautet, wyk.Yves Montand, Michel Piccoli, Serge Reggiani, Gerard Depardieu film obyczajowy Francja/Włochy 1974
18:15    "Petulia" reż.Richard Lester, wyk.Julie Christie, George C. Scott, Richard Chamberlain, Pippa Scott film obyczajowy USA/Wielka Brytania 1968
20:00    "Bat 21" ALE HIT! reż.Peter Markle, wyk.Gene Hackman, Danny Glover, Jerry Reed, David Marshall Grant film wojenny USA 1988
21:45    "Pójść na całość" film krótkometrażowy
22:00    "Olivier, Olivier" reż.Agnieszka Holland, wyk.Frederic Quiring, Brigitte Roüan, Francois Cluzet, Gregoire Colin film obyczajowy Francja 1993
23:50    "Kika" reż.Pedro Almodovar, wyk.Veronica Forque, Victoria Abril, Peter Coyote, Rossy de Palma dramat obyczajowy Hiszpania 1993
01:40    Zakończenie programu 

Hallmark
05:00    "Wielka fala" reż.George Miller, wyk.Corbin Bernsen, Harve Presnell, Julianne Phillips, Gregg Henry film sensacyjny USA 1997
07:00    "Morderstwo wśród przyjaciół" reż.Michael Kennedy, wyk.Greg Evigan, Donna-Marie Recco, Jennie Raymond, Jeff Geddis komedia sensacyjna USA 2001
09:00    "Podróż na Zachód" reż.Peter MacDonald, wyk.Thomas Gibson, Bai Ling, Russell Wong, Burt Kwouk film przygodowy Niemcy/USA 2001
11:00    "Wielka fala" reż.George Miller, wyk.Corbin Bernsen, Harve Presnell, Julianne Phillips, Gregg Henry film sensacyjny USA 1997
13:00    "Psiara: Skazaniec w obroży" reż.Rowan Woods, wyk.Tara Morice, Magda Szubanski, Raj Ryan, Sandy Winton komedia sensacyjna USA 2000
15:00    "Zebrać się i pójść do domu" reż.Steven Schachter, wyk.Tom Skerritt, Blythe Danner, Roma Downey, Julianne Phillips film obyczajowy USA 1992
17:00    "Podróż na Zachód" reż.Peter MacDonald, wyk.Thomas Gibson, Bai Ling, Russell Wong, Burt Kwouk film przygodowy Niemcy/USA 2001
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Noc wilka" reż.David S. Cass Sr., wyk.Anne Archer, Robert Urich, C. Thomas Howell, Zachary Bostrom film obyczajowy USA 2002
22:00    "Morderstwa w Midsomer: Rynek śmierci" reż.Sarah Hellings, wyk.Daniel Casey, John Nettles film sensacyjny USA 2002
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Noc wilka" reż.David S. Cass Sr., wyk.Anne Archer, Robert Urich, C. Thomas Howell, Zachary Bostrom film obyczajowy USA 2002
03:00    "Morderstwa w Midsomer: Rynek śmierci" reż.Sarah Hellings, wyk.Daniel Casey, John Nettles film sensacyjny USA 2002

Le Cinema
14:00    "Naprawdę kocham moją rodzinę" reż.Stefan Lukschy, wyk.Suzanne von Borsody, Marco Hellenthal, Nico Hellenthal, Friederike Grasshoff dramat obyczajowy Niemcy 1999
15:30    "Zapico" reż.Rafael Bernases, wyk.Eduardo Honojosa, Patricia Adriani, Chete Lera, Angel Alcazar thriller Hiszpania 1996
17:30    "Todo Modo" reż.Elio Petri, wyk.Gian Maria Volonte, Marcello Mastroianni, Michel Piccoli, Franco Citti komedia Włochy 1975
20:00    "Muzyka filmowa: Władimir Kosma" Dokument film dokumentalny
20:30    "Wspólna droga" reż.Tonino Zangardi, wyk.Isabella Ferrari, Francesco Casale, Massimo Bonetti dramat obyczajowy Włochy 1992
22:00    "Piękny listopad" reż.Mauro Bolognini, wyk.Gina Lollobrigida, Gabriele Ferzetti, Paolo Turco, Daniele Godet dramat obyczajowy Włochy 1968
23:30    "Ja, Klaudiusz" reż.Herbert Wise, wyk.Derek Jacobi, Sian Phillips, John Hurt, Brian Blessed serial historyczny Wielka Brytania 1976
00:30    "Z archiwum seksu: Świat rozkoszy" reż.Renee Effie, wyk.Adam Blinn, Jenna Bodnar, Joey Chang, Jamaica Charley film erotyczny Wielka Brytania 1998
02:00    "Niezwykłe namiętności: W oceanie słodkich marzeń" reż.Divida Rendlog, wyk.Charlie Smith, Wesley O'Brien, Robert Donovan film erotyczny Wielka Brytania 1998
03:25    Zakończenie programu 

Romantica
06.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 16) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
07.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 64) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
08.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 66) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
09.00    Prawo do miłości(Cuando Hay Pasion) (Część 119) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.).
10.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 15) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
11.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 63) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
12.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 65) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
13.00    Prawo do miłości(Cuando Hay Pasion) (Część 118) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.).
14.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 16) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
15.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 64) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
16.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 66) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
17.00    Prawo do miłości(Cuando Hay Pasion) (Część 119) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.).
18.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 15) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
19.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 63) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
20.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 65) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
21.00    Prawo do miłości(Cuando Hay Pasion) (Część 118) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.).
22.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 16) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
23.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 64) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
24.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 66) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
01.00    Prawo do miłości(Cuando Hay Pasion) (Część 119) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:35    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:25    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:50    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:40    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:25    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:50    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
16:20    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:50    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:50    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
09:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
09:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
10:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
10:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
11:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
14:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
14:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
15:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
15:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
16:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
19:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
19:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
20:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
20:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
21:00    "Dzień pamięci" Filmax reż.Worth Keeter, wyk.Mongo Brownlee, Frederick Coffin, Oscar Dillon, Jeffrey King film sensacyjny USA 1998
22:55    "Nautilus" reż.Rodney McDonald, wyk.Miranda Wolfe, Greg Fawcett, JD Roberto, Hannes Jaenicke film sensacyjny USA 1998
00:30    "Przemoc na autostradzie" reż.Andrew Prowse, wyk.Sam J. Jones, Catherine Bach, Don Swayze, Stephanie Mason film sensacyjny USA 1989
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Channel
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Buena Vista Fishing Club
09:55    Turbo
10:20    Yorath Więzy krwi
10:50    Wiatr w żaglach
11:15    Dzika Australazja
12:10    Łódź strażacka Wysypisko
13:05    Gigantyczne żurawie
14:00    Kraina zapomniana przez czas Jurassica
15:00    Kolumbia Nieopowiedziane historie - Navy Seals
16:00    Sturmartillerie Czołgi
17:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30    Buena Vista Fishing Club
18:00    Skarby rzymskich pól Wyprawy w czasie
19:00    Wielkie małpy Wszystko o...
20:00    Biggsowie Więzy krwi
20:30    Wiatr w żaglach
21:00    Wiek terroru
22:00    Książę i żebrak Starożytni przodkowie
23:00    Ludzie prezydenta Sekrety stanu
00:00    1914-1918 - wojna totalna Wielka wojna
01:00    Navan - pałace królów Irlandii Wyprawy w czasie
02:00    Uciekający pociąg
03:00    Zakończenie programu 

Animal Planet
05:00    Papua Nowa Gwinea Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
05:30    Żmije Archiwum krokodyli
06:00    Żarłacz galapagoski z Midway Shark Gordon
06:30    Z teki fotografa
07:00    Zwierzęta Aspinalla
07:30    Opowieści z zoo
08:00    Łagodne olbrzymy Opowieści o koniach
08:30    Centrum dla dzikich zwierząt
09:00    Na pomoc zwierzętom
09:30    Na pomoc zwierzętom
10:00    Dobry pies
10:30    Hau! Pieskie życie
11:00    Kentucky - mamucie jaskinie Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
11:30    Znowu na szlaku Archiwum krokodyli
12:00    Niebezpieczne spotkania
12:30    Z teki fotografa
13:00    Wielkie porozumienie Stawonogi
13:30    Życie na jednym drzewie Stawonogi
14:00    Zwierzęta Aspinalla
14:30    Opowieści z zoo
15:00    Łagodne olbrzymy Opowieści o koniach
15:30    Dobry pies
16:00    Hau! Pieskie życie
16:30    Weterynarz
17:00    Lekarze dzikich zwierząt
17:30    Centrum dla dzikich zwierząt
18:00    Na pomoc zwierzętom
18:30    Na pomoc zwierzętom
19:00    Schronisko w Battersea
19:30    Schronisko w Battersea
20:00    Amazonia - las w wodzie Świat przyrody
21:00    Podróż do czerwonego centrum Łowca krokodyli
22:00    Niebezpieczne spotkania
22:30    Stopień zagrożenia Na posterunku
23:00    Ostatnie goryle Zwierzęta Gór Księżycowych
00:00    Pogotowie dla zwierząt
00:30    Sandy Weterynaria przyszłości
01:00    Zwierzęta Aspinalla
01:30    Opowieści z zoo
02:00    Łagodne olbrzymy Opowieści o koniach
02:30    Centrum dla dzikich zwierząt
03:00    Na pomoc zwierzętom
03:30    Na pomoc zwierzętom
04:00    Dobry pies
04:30    Hau! Pieskie życie 

National Geographic
08:00    Psie profesje
08:30    Latający weterynarze
09:00    Kulisy filmów o Afryce Afryka
10:00    Pramieszkaniec Pekinu
11:00    Sporty i zimowe Nauka i sport
12:00    Kierunek Księżyc
13:00    Psie profesje
13:30    Latający weterynarze
14:00    Kulisy filmów o Afryce Afryka
15:00    Pramieszkaniec Pekinu
16:00    Sporty i zimowe Nauka i sport
17:00    Kierunek Księżyc
18:00    Pramieszkaniec Pekinu
19:00    Wilki z doliny Jordanu
20:00    Dorastając w Zaachila
21:00    Wydobycie U-534 Podwodni detektywi
22:00    Zapomniane dzieci Kolumbii Dzienniki frontowe
23:00    Najstarsze drzewo świata
00:00    Wydobycie U-534 Podwodni detektywi
01:00    Zapomniane dzieci Kolumbii Dzienniki frontowe
02:00    Zakończenie programu 

Planete
06:10    "Donald Hume i sprawa Stanleya Setiego" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
06:40    "Buck Ruxton - zagadka poćwiartowanych zwłok" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
07:10    "Gaby Tolkowski - mistrz z Antwerpii" "Skarby Ziemi"
07:35    "Złoto. Obsesja Indii" "Skarby Ziemi"
08:05    "Roberts, Duddy i Whitney - zbrodnia na Bray Brook Street" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
08:35    "Oblężenie na Sidney Street" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
09:00    "Ptaki niezgody"
09:55    "Tajemnice lotu SR-111"
10:45    "Stardust - zaginiony samolot"
11:35    "Gaby Tolkowski - mistrz z Antwerpii" "Skarby Ziemi"
12:05    "Złoto. Obsesja Indii" "Skarby Ziemi"
12:35    "Donald Hume i sprawa Stanleya Setiego" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
13:00    "Buck Ruxton - zagadka poćwiartowanych zwłok" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
13:30    "Hotel Terminus - życie Klausa Barbiego"
15:50    "Lekarze o przenikliwym spojrzeniu"
16:50    "Szaman dwudziestego wieku" "Nowe podróże z Billem Kurtisem"
17:20    "Alfonso de Portago. Dżentelmen - rajdowiec"
18:20    "Z Hongkongu do Hanoi - powrót uchodźców"
19:15    "Dusiciele ze wzgórz" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
19:45    "Roy Fontaine. Zabójca - kamerdyner" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
20:15    "Lato jaszczurek"
20:45    "Kwestia sojuszy"
22:20    "Ptaki niezgody"
23:15    "Roberts, Duddy i Whitney - zbrodnia na Bray Brook Street" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
23:45    "Oblężenie na Sidney Street" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
00:10    "Złoto. Obsesja Indii" "Skarby Ziemi"
00:40    "Dusiciele ze wzgórz" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
01:10    "Roy Fontaine. Zabójca - kamerdyner" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
01:35    Zakończenie programu 

Travel Channel
13:00    Tigre w Argentynie Entrada
13:30    Chinatown Kanadyjska uczta
14:00    Andaluzja Tu i tam
14:30    Kenia Planeta wakacje
15:00    Triest Podróże i tradycje
15:30    Seks, lekarze i iskra boża Australijska odyseja
16:00    Najlepsze miejsca do nurkowania Podróże z przewodnikiem
17:00    Nowy Jork Taksówki wielkich miast
17:30    Malezja Na horyzoncie
18:00    Uderzenia huraganu Przez morza i oceany
18:30    Gęś z Norfolk i kiełbaski z Lincolnshire Lunch z Brianem Turnerem
19:00    Minorka Przemierzając świat
19:30    Kenia Planeta wakacje
20:00    Madagaskar Floyd w Afryce
20:30    Uratowani przez kozy Nick Sanders - krańce pustyni
21:00    Wenecja Żyłka podróżnicza
21:30    Szkocja z Vanessą Feltz Pocztówki z raju
22:00    Nowy Orlean Wędrówki po świecie
22:45    Korfu W podróży
23:00    Coltrane kowbojem Robbie Coltrane w cadillaku
23:30    Boston Turysta
00:00    Średniowieczne Królestwo Wielka Brytania z powietrza
00:30    Wenecja Żyłka podróżnicza
01:00    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    Władca much Wielkie powieści
09:55    Godzina czwarta Nieznane wywiady z Nixonem
10:50    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
11:15    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
11:45    Gorączka złota na górze Diwata Łowcy skarbów
12:15    Siuksowie Dawni wojownicy
12:40    Tajemnice El Tajin Podróżnicy w czasie
13:10    Duchy z zamku Leslie Łowcy duchów
13:35    Stworzenia nocy Stworzenia fantastyczne
14:05    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
14:35    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
15:00    Władca much Wielkie powieści
15:55    Godzina czwarta Nieznane wywiady z Nixonem
16:50    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
17:15    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
17:45    Gorączka złota na górze Diwata Łowcy skarbów
18:15    Siuksowie Dawni wojownicy
18:40    Tajemnice El Tajin Podróżnicy w czasie
19:10    Duchy z zamku Leslie Łowcy duchów
19:35    Stworzenia nocy Stworzenia fantastyczne
20:05    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
20:35    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
21:00    Władca much Wielkie powieści
21:55    Godzina czwarta Nieznane wywiady z Nixonem
22:50    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
23:15    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
23:45    Gorączka złota na górze Diwata Łowcy skarbów
00:15    Siuksowie Dawni wojownicy
00:40    Tajemnice El Tajin Podróżnicy w czasie
01:10    Duchy z zamku Leslie Łowcy duchów
01:35    Stworzenia nocy Stworzenia fantastyczne
02:05    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
02:35    Wojna w Wietnamie Punkty zwrotne historii
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:15    Najeźdźcy Ultranauka
05:45    Z lotu ptaka Lotnicze szlaki
06:40    Potęga umysłu Tajemnice natury
07:35    Lawina Planeta żywiołów
08:30    Dolina dinozaurów Jurassica
09:00    Tajemnice głębin Azjatycka zagadka
09:55    Obcy sąsiedzi Słoneczne imperium
10:50    Dolina wyścigów Przełomowe odkrycia
11:15    Dreszcze Ultranauka
11:45    Powietrzni strażacy Lotnicze szlaki
12:40    Tajemnice głębin Azjatycka zagadka
13:35    Ogień Planeta żywiołów
14:30    Tajemnica Loch Ness Jurassica
15:00    Tajemnice głębin Azjatycka zagadka
15:55    Obcy sąsiedzi Słoneczne imperium
16:50    Dolina wyścigów Przełomowe odkrycia
17:15    Dreszcze Ultranauka
17:45    Powietrzni strażacy Lotnicze szlaki
18:40    Tajemnice głębin Azjatycka zagadka
19:35    Ogień Planeta żywiołów
20:30    Tajemnica Loch Ness Jurassica
21:00    Tajemnice głębin Azjatycka zagadka
21:55    Obcy sąsiedzi Słoneczne imperium
22:50    Dolina wyścigów Przełomowe odkrycia
23:15    Dreszcze Ultranauka
23:45    Powietrzni strażacy Lotnicze szlaki
00:40    Tajemnice głębin Azjatycka zagadka
01:35    Ogień Planeta żywiołów
02:30    Tajemnica Loch Ness Jurassica
03:00    Tajemnice głębin Azjatycka zagadka
03:55    Obcy sąsiedzi Słoneczne imperium
04:50    Dolina wyścigów Przełomowe odkrycia

MarcoPolo
05:00    Madagaskar, Nosy Be, wyspa zapachów Notatki z podroży
05:30    Pakistan - Gilgit i dolina Hunzy Trans Azja
06:00    Grecja Wyspa skarbów
06:30    Kolumbia Spirit of
07:00    Nabrzeżny szlak Pembrokeshire Wielka Brytania z lotu ptaka
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Holandia - złoty krąg Landscape
08:30    Pakistan - dolina Swat Trans Azja
09:00    Dalmacja Landscape
09:30    Tajlandia Wędrówki
10:30    Madryt - Movida Europolis
11:00    Żeglując wzdłuż wybrzeża amalfitańskiego Pod wiatr
11:30    Indie - ze złotej świątyni Sikhów do Radżastanu Trans Azja
12:00    Słowenia Atlas
12:30    Święci Wenecji Euganejskiej Jubileusz 2000
13:00    Filadelfia Complete East Tour
13:30    Irlandia - Connemara Rzeki
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Jaisalmer - perła Radżastanu Trans Azja
15:00    Francja - Alzacja Rzeki
15:30    Florencja Pocztówki z Włoch
16:00    West Higland Way Wielka Brytania z lotu ptaka
16:30    Z Lofotów do Tromso Norweskie opowieści
17:00    Zanzibar Ludzie i miejsca
17:30    Indie - Puszkar i Dżothpur, błękitne miasto Trans Azja
18:00    Chorwacja Landscape
18:30    Meksyk Pejzaże
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Paryż i jego królowie, obywatele i cesarze Europolis
20:00    Holandia Marcopolo Express
20:30    Indie - podróż wzdłuż Gangesu Trans Azja
21:00    Toskania Rzeki
21:30    Florencja Pocztówki z Włoch
22:00    Szlakiem od wybrzeża do wybrzeża Wielka Brytania z lotu ptaka
22:30    Pensylwania America New Discovery
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Nepal Trans Azja
00:00    Norwegia Marcopolo Express
00:30    Melbourne i Krzyż Południa reportaż
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Madryt - kwintesencja miasta Europolis
02:00    Madagaskar, Nosy Be, wyspa zapachów Notatki z podroży
02:30    Pakistan - Gilgit i dolina Hunzy Trans Azja
03:00    Grecja Wyspa skarbów
03:30    Kolumbia Spirit of
04:00    Nabrzeżny szlak Pembrokeshire Wielka Brytania z lotu ptaka
04:30    Chartwell Angielskie ogrody

Seasons
13:50    Witajcie w Seasons
13:55    Amator gołębi Kolekcjonerzy
14:25    Polowanie na zające w górnej Prowansji Sceny polowań w Alpach
14:55    Komentarz do filmu
15:05    Hiszpania - Andaluzja Kulinarne podróże po Europie
15:30    Komentarz do filmu
15:45    Pustynne oczko Odkrywanie tajemnic przyrody
15:55    Hobby wędkarstwo - Sieja
16:20    Ludzie i tuńczyki
16:55    Cantin - "W puszczy" Łowieckie dźwięki
17:00    Komentarz do filmu
17:15    Łowcy marali Polowania na świecie
17:40    Springer spaniel, pies przyszłości
18:30    Magazyn wędkarski
18:45    Rezerwat Castelporziano
19:35    Kobieca pasja strzelectwo sportowe
20:30    Łowienie ryb w Malezji
21:25    Ryba zerwana, ryba złowiona Na ryby
21:55    Albule - duchy oceanu cz. 2 Wędkarskie kroniki
22:15    Magazyn wędkarski
22:30    Komentarz do filmu
22:40    Zawodowy łowczy Poradnik myśliwego
22:55    Koszyki zanętowe Pod powierzchnią wody
23:10    Imitacja dorosłego chruścika Skuteczne przynęty
23:20    Departament Finister Kulinarne podróże po krainach Francji
23:50    Ostatnie polowanie krótkoszpona - gadożera Spotkania tygodnia
23:55    Ryk jelenia
00:50    Moron Łowienie ryb w Europie
01:50    Zakończenie programu 

AB Moteurs
08:00    Presente par Alexandre Debanne Pleins Phares
08:35    24 Heures Spa Francorchamps 2002
09:30    Boat Zone Powerboat express
09:35    GP de Valkenswaard, Pays-Bas Championnat du Monde de FIM Supemoto
10:30    V6 magazyn motoryzacyjny
11:00    Resume: GP Kuala Lumpur, Malaisie Championnat du Monde de F1 Bateaux
11:35    Remus Rallye Action 2002 magazyn
12:30    Superbike 2000 magazyn motoryzacyjny
13:00    Resume: GP d'Allemagne Championnat du Monde de Motocross
13:55    Boat Zone Powerboat express
14:00    Boss mustangs American muscle car
14:30    Presente par Alexandre Debanne Pleins Phares
15:00    Le Beaver Air Zone
16:00    Legende Porsche
16:30    Millville US Ama Motocross
18:00    Seattle, Washington - qualifications NHRA Drag Racing
18:55    Powerboat
19:55    Presente par Alexandre Debanne Pleins Phares
20:25    V6 Express magazyn motoryzacyjny
20:30    Trajectoires magazyn
21:00    resume: Gateway International Raceway, St. Louis Indy Racing League
22:30    V6 Express magazyn motoryzacyjny
22:35    Chicago Motor Speedway Nascar Craftsman Truck
00:05    GP de Valkenswaard, Pays-Bas Championnat du Monde de FIM Supemoto
01:05    Le Beaver Air Zone
02:05    Zakończenie programu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Jak poskromić lwy" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:10    "Toruńskie igraszki" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
06:20    "Piórko z ogona" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Franklin i dobra wróżka" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i diabeł tasmański" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
07:00    "Ratunku, bo wyłysieje" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:25    "Bicie rekordów" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:50    "Sławny Fred" film animowany Wielka Brytania
08:20    "Na wysypisku" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
08:25    "Żelazny grot" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Nialle z Senegalu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Wakacje z duchem" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:40    "Za progiem" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
09:50    "Własne gniazdko" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Franklin szczęśliwym znalazcą" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i kozica górska" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
10:30    "Obywatel Ned" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
10:55    "Jurajski praprzodek" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
11:20    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
11:50    "Nowa kanapa" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
11:55    "Odtrutka" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Fabiana z Włoch" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Błękitno czerwoni" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Wesele kujawskie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
13:20    "Sianokosy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Nowy przyjaciel Franklina" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i legwany" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
14:00    "Oddajcie moje płatki" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:25    "Sam w domu z Frankiem" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:50    "Przygoda lokomotywki" film animowany Wielka Brytania
15:20    "Kocie drzwiczki" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
15:25    "Skryba i czarownik" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "You'ouli z Japonii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Na skraju przepaści" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Siedem koników" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
16:50    "Odludek" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Franklin boi się ciemności" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i sroka" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
17:30    "Nie widać lasu spoza drzew" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
17:55    "Newton się zakochał" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
18:20    "Legenda o Lochnagarze" film animowany Wielka Brytania
18:50    "Biurowiec" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
18:55    "Obietnica Netebsa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Zofia ze Szwajcarii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    The Sims Fresh Air magazyn
20:30    "Gamez!" Army Men RTS / Dragon Throne: Batle of Red Cliff / Dungeon Siege / 2002 FIFA / World Cup / RIM ... serial dokumentalny
21:00    Disciplies 2 Fresh Air magazyn
21:30    Another War reportaż
22:00    "Grobowiec świetlików" ANIME film animowany
23:30    "Vision of Escaflowne" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

VH1 Classic
05:00    VH1 Classic Smooth
06:00    VH1 Classic Smooth
21:00    VH1 Classic Rock 

ONYX
06:00    Get Up - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
08:45    Kino Hits magazyn muzyczny
09:00    Jennifer Paige Startalk wywiady z gwiazdami
09:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
11:00    RTL Shop magazyn reklamowy
14:00    Who's That Girl? magazyn
15:00    Top - wideoklipy na dany temat
16:00    Startalk wywiady z gwiazdami
16:15    Just Call piosenki na życzenie
17:00    Push It - Nowości muzyczne magazyn
18:00    Remember The Time - hity lat 90-siątych
19:00    Forever Young - hity lat 80-siątych
19:45    Kino Hits magazyn muzyczny
20:00    Jennifer Paige Startalk wywiady z gwiazdami
20:15    ONYX D.C. - muzyka taneczna
21:00    Club Inferno - Najnowsze hity klubowe magazyn
22:00    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
23:00    onyx@night magazyn
00:00    Sexy Spots - erotyczne wideoklipy
01:00    "Electric Blue" serial erotyczny Wielka Brytania 1979/89
02:00    All Night Long - muzyka nocą 

Reality TV
05:30    Zakończenie programu
06:00    Szpital dziecięcy
06:25    Na własne oczy...
06:55    Królewski Szpital Księcia Alfreda
07:45    Wezwania
08:10    Sprawa Curtisa
09:00    Kanadyjska Policja Konna
09:25    Szalone koła
09:50    Na ratunek
10:40    Cena ryzyka
11:05    Wyjątkowe dzieci
11:30    Szpital dziecięcy
11:55    Na własne oczy...
12:25    Królewski Szpital Księcia Alfreda
13:15    Wezwania
13:40    Sprawa Curtisa
14:30    Kanadyjska Policja Konna
14:55    Szalone koła
15:20    Na ratunek
16:10    Cena ryzyka
16:35    Wyjątkowe dzieci
17:00    Tajemnice
17:35    Sprawa Curtisa
18:00    Hollywood. Za kulisami
18:25    Mówi Alex Paen
18:50    Królewski Szpital Księcia Alfreda
19:40    Niezwykłe filmy z wakacji
20:05    Gliniarze
20:35    W walce o życie
21:30    Katastrofy stulecia
22:20    Impacto TV
23:15    Tajemnice
23:50    Sprawa Curtisa
00:15    Hollywood. Za kulisami
00:40    Mówi Alex Paen
01:05    Królewski Szpital Księcia Alfreda
01:55    Niezwykłe filmy z wakacji
02:20    Gliniarze
02:50    W walce o życie
03:45    Katastrofy stulecia
04:35    Impacto TV 

Avante
05:00    Klasyka na wodzie
06:00    Metal-Dyed Fabrics Horyzonty
06:25    Czciciele szybkości
06:50    Out Of Control Podniebne wyzwania
07:40    Najemcy
08:05    Auto Mundial Yr. 2 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
08:30    Nighthawk Stealth Fighter Słynne samoloty
08:55    Fresh Gear Nowoczesna technika
09:20    Wyścigi przybrzeżne
10:10    Wywiad z kosmitą Strefa 51
11:00    Klasyka na wodzie
12:25    Czciciele szybkości
12:50    Out Of Control Podniebne wyzwania
13:40    Najemcy
14:05    Auto Mundial Yr. 2 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
14:30    Nighthawk Stealth Fighter Słynne samoloty
14:55    Fresh Gear Nowoczesna technika
15:20    Wyścigi przybrzeżne
16:10    Wywiad z kosmitą Strefa 51
17:00    Klasyka na wodzie
18:00    Sleepwalking Horyzonty
18:25    Peking To Paris
18:50    Special Operations Lotnictwa świata
19:40    Tajemnice, magia i cuda
20:05    The Airbus Family Srebrne skrzydła
20:55    Fresh Gear Nowoczesna technika
21:20    Podróż przez pustkowie
22:10    Legendy lotnictwa wojskowego
22:35    Paladin Narzędzia walki
23:00    Klasyka na wodzie
00:00    Sleepwalking Horyzonty
00:25    Peking To Paris
00:50    Special Operations Lotnictwa świata
01:40    Tajemnice, magia i cuda
02:05    The Airbus Family Srebrne skrzydła
02:55    Fresh Gear Nowoczesna technika
03:20    Podróż przez pustkowie
04:10    Legendy lotnictwa wojskowego
04:35    Paladin Narzędzia walki

TVN 24
05:00    Kropka nad i program publicystyczny
05:30    Studio 24 rozmowa
06:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Sport Inforanek
06:30    Styl magazyn mody
07:00    Studio 24 rozmowa
09:00    24 minuty wywiad
09:30    Bilans giełdowy magazyn ekonomiczny
10:00    Styl magazyn mody
10:30    Bilans magazyn ekonomiczny
11:00    24 minuty wywiad
11:30    Studio 24 rozmowa
13:00    24 minuty wywiad
13:30    Bilans magazyn ekonomiczny
14:00    Studio 24 rozmowa
15:30    Bilans giełdowy magazyn ekonomiczny
16:30    Studio 24 rozmowa
18:30    Bilans magazyn ekonomiczny
19:00    Fakty
19:30    Zdrowie magazyn
20:00    Studio Europa magazyn
20:30    Studio 24 rozmowa
21:00    Bilans magazyn ekonomiczny
21:30    24 godziny magazyn informacyjny
22:30    Kropka nad i program publicystyczny
23:00    Bilans magazyn ekonomiczny
23:30    Sport studio
00:00    Studio 24 rozmowa
00:30    24 godziny magazyn informacyjny
01:30    Fakty
02:00    Styl magazyn mody
02:30    Bilans magazyn ekonomiczny
03:00    24 godziny magazyn informacyjny
04:00    Styl magazyn mody
04:30    Studio Europa magazyn 

TV Dami Skarżysko-Kamienna
14:00    "Naprawdę kocham moją rodzinę" reż.Stefan Lukschy, wyk.Suzanne von Borsody, Marco Hellenthal, Nico Hellenthal, Friederike Grasshoff dramat obyczajowy Niemcy 1999
15:30    Muzyczna Dami
17:15    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
17:45    Muzyczna Dami
18:30    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
19:00    Muzyczna Dami
19:45    Skarżyski Kalejdoskop program informacyjny
20:00    "Muzyka filmowa: Władimir Kosma" Dokument film dokumentalny
20:30    "Wspólna droga" reż.Tonino Zangardi, wyk.Isabella Ferrari, Francesco Casale, Massimo Bonetti dramat obyczajowy Włochy 1992
22:00    "Piękny listopad" reż.Mauro Bolognini, wyk.Gina Lollobrigida, Gabriele Ferzetti, Paolo Turco, Daniele Godet dramat obyczajowy Włochy 1968
23:30    "Ja, Klaudiusz" reż.Herbert Wise, wyk.Derek Jacobi, Sian Phillips, John Hurt, Brian Blessed serial historyczny Wielka Brytania 1976
00:30    "Z archiwum seksu: Świat rozkoszy" reż.Renee Effie, wyk.Adam Blinn, Jenna Bodnar, Joey Chang, Jamaica Charley film erotyczny Wielka Brytania 1998
02:00    "Niezwykłe namiętności: W oceanie słodkich marzeń" reż.Divida Rendlog, wyk.Charlie Smith, Wesley O'Brien, Robert Donovan film erotyczny Wielka Brytania 1998
03:25    Zakończenie programu 

TeDe
06:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
06:30    KINOmaniaK odjazdowy magazyn filmowy
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Auto zwiad telewizyjny informator motoryzacyjny
07:50    "Arthur" serial animowany
08:15    "Kapitan Star" serial animowany
08:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Przygody Sindbada Żeglarza" reż.Clay Boris/Neill Fearnley, wyk.Zen Gesner, Jacqueline Collen, George Buza, Tim Progosh serial przygodowy USA 1996-97
11:40    "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy USA 1997-98
12:05    "Kaskader" reż.Gil Bettman, wyk.Lee Majors, Douglas Barr, Heather Thomas serial przygodowy USA 1981
13:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
13:30    KINOmaniaK odjazdowy magazyn filmowy
13:50    Auto zwiad telewizyjny informator motoryzacyjny
14:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
14:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Renolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy USA 1997-98
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
20:00    "Trzy dni do śmierci" reż.Fred Williamson, wyk.Henry Silva, Bo Svenson, Fred Williamson, Chuck Connors film sensacyjny USA 1991
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    "Przygody Sindbada Żeglarza" reż.Clay Boris/Neill Fearnley, wyk.Zen Gesner, Jacqueline Collen, George Buza, Tim Progosh serial przygodowy USA 1996-97
23:15    "W imię ojca" reż.Jim Sheridan, wyk.Daniel Day-Lewis, Pete Postlethwaite, Emma Thompson, John Lynch dramat polityczny USA/Irlandia/Wielka Brytania 1993
01:45    X Laski program erotyczny
02:15    Muzyczne listy magazyn muzyczny
03:05    Strefa P program muzyczny
03:40    KINOmaniaK odjazdowy magazyn filmowy
04:10    To się w głowie nie mieści magazyn
04:35    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Z ratusza
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Z ratusza
17:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:00    Z ratusza
18:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:30    Z ratusza
18:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:00    Z ratusza
19:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:30    Z ratusza
19:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
20:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35    Kalejdoskop Powiatu Starachowickiego
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
18:35    Kalejdoskop Powiatu Starachowickiego
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
19:35    Kalejdoskop Powiatu Starachowickiego
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
20:35    Kalejdoskop Powiatu Starachowickiego
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
21:35    Kalejdoskop Powiatu Starachowickiego
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
22:30    Zakończenie programu 

TV Toya
13:05    Przebój tygodnia
13:10    Stało się!
13:15    Reporter
13:35    Przebój tygodnia
13:40    Poślizg kontrolowany Toya na bis
14:00    Toya lajf
14:30    Straż Miejska -10 lat
15:00    Nocnik, czyli dziennik
16:00    Przebój tygodnia
16:05    Punkt widzenia program publicystyczny
16:15    Doradca magazyn konsumenta
16:35    Letni mix filmowy
17:05    Przebój tygodnia
17:10    Stało się!
17:15    Wydarzenia magazyn informacyjny
17:30    Pogoda dla Łodzi
17:40    Sport Amator magazyn sportowy
17:55    Przebój tygodnia
18:00    Zadzwoń i wygraj konkurs
18:05    Kolekcjonerzy Toya na bis
18:25    Pogoda dla Łodzi
18:30    Toya lajf
19:00    Środa z muzycznym odlotem Mixtura
20:00    Wydarzenia magazyn informacyjny
20:15    Pogoda dla Łodzi
20:25    Przebój tygodnia
20:30    Reporter
20:55    Pogoda dla Łodzi
21:00    Idea Pop Live Festiwal
21:30    Zdrowe wakacje
22:00    Pogoda dla Łodzi
22:05    Punkt widzenia program publicystyczny
22:15    Letni mix filmowy
22:45    Wydarzenia magazyn informacyjny
23:00    Pogoda dla Łodzi
23:05    Środa z muzycznym odlotem Mixtura
00:05    Zakończenie programu 

WTK
08:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    Kolejorz magazyn piłkarski
12:15    Czy wiecie, że... program edukacyjny
12:30    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
13:15    Powrót w Bieszczady program krajoznawczy
14:30    Program lokalny
15:00    "W cztery strony świata" serial przyrodniczy
15:30    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
15:50    Książka nie tylko do poduszki nowości wydawnicze
16:10    Scena magazyn kulturalny
16:30    Program lokalny
17:00    Samoleczenie metodą BSM
17:30    Posnania dla Poznania program sportowy
17:50    Puls dnia serwis informacyjny
18:10    Na zdrowie magazyn medyczny
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Muzyka z WTK
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:30    Wystawa ogrodnicza - Chelsea 2002
21:00    Helsinki Europejskie ogrody zoologiczne
21:20    Sekrety kobiety magazyn
21:35    Imieniny Starego Marycha reportaż
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    Modelowanie na rynku pieniężnym program edukacyjny
05:30    Wendepunkte program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka niemieckiego
06:30    Muzzy In Gondoland kurs języka angielskiego
07:00    Yoho Ahoy program dla dzieci
07:05    Toucan Tecs program dla dzieci
07:15    Baw się razem z nami program dla dzieci
07:35    Superted program dla dzieci
07:55    Błyszczące iskry program dla dzieci
08:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
09:15    Domowi najeźdźcy magazyn
09:45    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
10:15    Polowanie Bargaina magazyn kolekcjonerski
10:45    "Weterynaria na ratunek" serial dokumentalny
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    Pięciu lekarzy Doktor Who
12:30    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
13:00    "EastEnders" telenowela
13:30    "Dochodzenia Hetty Wainthropp" serial obyczajowy
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Yoho Ahoy program dla dzieci
15:05    Toucan Tecs program dla dzieci
15:15    Baw się razem z nami program dla dzieci
15:35    Superted program dla dzieci
15:55    Błyszczące iskry program dla dzieci
16:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
16:45    "Ciężkie czasy" serial
17:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
18:15    "Gary Rhodes" serial dokumentalny
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
20:00    "Eastenders" telenowela
20:30    "Ostatnie z letnich win" serial komediowy
21:00    "Wypadek" serial obyczajowy
22:05    Podge And Rodge's Tv Bodges program rozrywkowy
22:20    Christmas Special French And Saunders program rozrywkowy
22:45    "Nagłe ostatnie lato" film obyczajowy
00:10    Później z Jools Holland program rozrywkowy
01:10    "Renesans: Czysty blask przeszłości" film dokumentalny
02:10    Życie w tańcu Anthony Dowell program edukacyjny
03:10    "Reputacja: Janis Joplin" serial dokumentalny
04:00    "Kłopoty na górze" serial dokumentalny 

Channel 5
06:00    Sunrise
06:30    Dappledown Farm Bees
06:55    Nosey
07:00    James the Cat Arfur Mark
07:05    Animal Antics The Water Is the Place to Be
07:15    Mr Men and Little Miss A Big Surprise for Mr Mean
07:20    PB Bear and Friends
07:30    Barney Excellent Exercise
08:00    The Book of Pooh
08:30    Babar School Days
09:00    Pilot of the Future Pilot of the Future (Part Dan Dare
09:30    Max Steel Shadows
10:00    FAQ
10:30    Park Life
11:00    Magnum PI Did You See the Sunrise?
12:00    5 News at Noon
12:30    Home and Away Shauna's deceit is revealed ­ with dire consequences. Followed by 5 News Update
13:00    Family Affairs
13:30    BrainTeaser
14:30    Short Walk to Daylight Film
15:50    I Want Him Back! Film
17:30    5 News
18:00    Home and Away
18:30    Family Affairs
19:00    Swapheads Big Brother v the Royal Family
19:30    5 News
20:00    Five Years On Diana's Funeral
21:30    Serving in Silence: The Margarethe Cammermeyer Film
23:15    To Be Announced
00:20    Major League Baseball Live
04:00    Major League Baseball Replay Atlanta Braves v Los 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Teletubusie" serial animowany
08:55    "Żyjąca Brytania" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
09:55    "Zaginiony świat 2" wyk.P. McCauley, R. Blakely, W. Snow serial przygodowy Kanada/Australia/Nowa Zelandia 1999
10:40    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbach telenowela Niemcy 1999
11:40    "Szczury nabrzeża" wyk.Colin Friels, Catherine McClements, Sophie Heathcote, Brett Partridge serial sensacyjny Australia 1996-2001
12:30    "W ślepym zaułku" reż.Bill Corcoran, wyk.William Devane, Kevin Dobson, Michele Lee, Donna Mills serial obyczajowy USA 1997
13:20    "Luz Maria" wyk.A. Cepeda, M. Alcalá telenowela Peru 1998
14:05    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
15:05    "Jezioro marzeń" wyk.James Van Der Beek, Michelle Williams, Joshua Jackson, Katie Holmes serial obyczajowy USA 1997-98
15:45    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
16:35    Koło fortuny teleturniej
17:00    Zaryzykuj teleturniej
17:30    Teraz z regionów
17:40    "Sprawiedliwość na osiemnastu kołach" reż.Ron Garcia, wyk.Lucky Vanous, G. Gordon Liddy, Billy Dee Williams, Lisa Thornhill serial sensacyjny USA 2000
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików 3" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    "Anastazja" reż.Don Bluth/Gary Goldman film animowany USA 1997
21:45    Obywatelskie judo magazyn
22:25    "Kumple na zawsze" reż.Georges Chamchoum, wyk.Michael Dudikoff, Lee Majors, Sylvie Varakine, Martin Neufeld film obyczajowy USA 1998
23:55    Prognoza pogody
00:00    "Nowe wcielenie" reż.Jace Alexander/Glenn Gordon Caron/Susan Seidelman, wyk.Eric Close, Dennis Haysbert, Margaret Colin, Gerrit Graham serial sensacyjny USA 1999
00:50    "Dziewczyny dla Playboy'a" serial erotyczny USA 1999
02:10    Obywatelskie judo magazyn
02:45    TELE TELE program rozrywkowy
03:50    Ačko talk show
04:30    Koło fortuny teleturniej
04:55    Zaryzykuj teleturniej 

ST 1
07:00    Wiadomości
07:25    Wiadomości z Czeskiej telewizji
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    Infotext
08:20    Żywa panorama
08:45    Lubię szkołę program edukacyjny
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    "Dźwięki" serial dla dzieci Słowacja 1978
09:50    Daj mi rękę i chodź magazyn przyrodniczy
10:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
10:50    Telezakupy magazyn
11:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
11:45    Album muzyki świata program muzyczny
11:50    Skarby Słowacji program dokumentalny
12:00    Żywa panorama
13:00    Infotext
13:20    Kalendarz historyczny magazyn historyczny
13:30    Clippato przegląd teledysków
14:00    "Płomień" reż.Jürgen Kaizik, wyk.Peter Bongartz, Isabelle von Siebenthal, Matthias Paul serial kryminalny Niemcy 1996
14:55    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
15:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
15:50    Paradoksy Štefana Pacáka magazyn
16:00    Koło czasu magazyn historyczny
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Mrowisko program dla dzieci
17:50    Minuty dnia informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    "Zaginiony syn" reż.Christiane Faure, wyk.Robin Renucci, Anne Jacquemin, Anny Duperey, Jim Redler film obyczajowy Francja 1998
21:40    Teleweekend magazyn
22:10    "Nash Bridges" wyk.Don Johnson serial kryminalny USA 1996
22:55    Artystyczne kąski magazyn
23:10    Lojzo w Australii program muzyczny
00:00    Wiadomości
00:20    Telezakupy
00:35    Zakończenie programu 

Rai 1
05:00    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
05:30    Wiadomości
06:00    Euronews
06:30    Wiadomości
06:40    Prognoza pogody dla kierowców
06:45    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:00    Wiadomości
07:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:30    Wiadomości i prognoza pogody
07:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
08:00    Wiadomości i prognoza pogody
08:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:00    Wiadomości i prognoza pogody
09:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:30    Wiadomości
09:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:45    prognoza pogody Zielona linia
09:50    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
09:55    "Dziewczyny, dziewczyny, dziewczyny" reż.Norman Taurog, wyk.Elvis Presley, Stella Stevens, Laurel Goodwin, Jeremy Slate komedia muzyczna USA 1962
11:30    Wiadomości
11:35    Prognoza pogody
11:40    "Father Dowling Mysteries" serial kryminalny USA 1989
12:35    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
13:30    Wiadomości
14:00    Magazyn gospodarczy
14:05    "I pappagalli" reż.Bruno Paolinelli, wyk.Alberto Sordi, Aldo Fabrizi, Peppino De Filippo, Maria Fiore komedia Włochy 1956
15:55    "Zauroczenie 5" serial obyczajowy Włochy 2002
17:00    Wiadomości
17:10    Prognoza pogody
17:15    "Derrick" serial kryminalny Niemcy 1974
18:00    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1984
18:50    Spadek teleturniej
20:00    Wiadomości
20:35    Super Varieta' magazyn rozrywkowy
20:55    SuperQuark
23:00    Wiadomości
23:05    Bazaaar
23:55    Nagroda im. Stefanii Rotolo
00:35    Wiadomości
01:00    Przegląd prasy magazyn aktualności
01:05    Prognoza pogody
01:10    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:15    Off Hollywood. Nowe granice światowego kina Telewizja edukacyjna
01:45    Szeptem wywiady Gigiego Marzullo
02:15    "Il figlio di Aquila Nera" reż.Guido Malatesta, wyk.Dick Palmer, Edwige Fenech, Franco Ressel, Ingrid Schoeller film przygodowy Włochy 1968
03:50    "Zorro" serial przygodowy
04:10    "Prawnik z Manhattanu" serial obyczajowy USA 1997
04:50    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy 

France 2
05:10    24 heures d'infos
05:40    Chut! Deconseille aux adultes filmy animowane
06:30    Telematin magazyn poranny
08:33    Un livre magazyn kulturalny
08:35    "Days of Our Lives" serial obyczajowy USA
09:00    "Moda na sukces" wyk.Ronn Moss, Susan Flannery, Nancy Sloan, Katherine Kelly serial obyczajowy USA 1990
09:30    Carrement deconseille aux adultes filmy animowane
11:00    Flash info
11:05    Motus
11:40    Les Z'Amours teleturniej
13:00    Journal wiadomości
13:45    Prognoza pogody
13:50    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
14:45    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
15:40    "Der Fahnder" serial obyczajowy Niemcy 1985
16:30    "Jesse" serial komediowy USA 1999
16:55    Le numero gagnant teleturniej
17:20    "Heartbreak High" serial obyczajowy Australia 1994
18:10    "Jag" serial kryminalny USA 1998
19:45    Histoires formidables magazyn
19:50    "Un gars, une fille" serial fabularny
20:00    Journal
20:40    Talents de vie
20:45    Prognoza pogody
20:50    Tirage du Loto
20:55    "L'instit" serial obyczajowy Francja
22:45    Ca se discute program rozrywkowy
00:15    Journal de la nuit
00:20    Prognoza pogody
00:25    Vous n'allez pas le cloire program rozrywkowy
01:10    Emissions religieuses programy religijne
03:00    "Recit modeste sur des femmes courageuses" film dokumentalny
03:25    "Louis Cane" film dokumentalny
03:50    24 heures d'info
04:10    Prognoza pogody
04:15    La chanson d'ete program rozrywkowy 

France 5
05:50    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:45    Victor anglais kurs języka angielskiego
07:00    Pi = 3,14 magazyn
07:30    "Sanctuaires sauvages" serial dokumentalny
08:00    "Capelito" serial animowany
08:10    "Petit Basile" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Cote Labo, cote cuisine" serial dokumentalny
09:30    Le journal de la sante magazyn
09:45    "France dici" film dokumentalny
10:20    Journal de la sante magazyn medyczny
10:40    "La 5eme dimension" serial dokumentalny
11:10    "La voix de la prairie" serial dokumentalny
12:05    "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:10    Les etoiles du cinema - cykl filmów dokumentalnych
14:30    "Georges Brassens, l'air du temps" film dokumentalny
15:35    "Avalanche, la mort blanche" film dokumentalny
16:35    "Celebrations" serial dokumentalny
17:35    100% question teleturniej
18:00    "Les varans du Sri Lanka" film dokumentalny
03:00    C dans l'air magazyn 

TF1
05:10    Histoires naturelles program przyrodniczy
06:25    "Uncle Jack and the Loch Ness Monster" serial komediowy Wielka Brytania 1991
06:50    Prognoza pogody
06:55    TF1 Jeunesse filmy animowane
07:45    Teleshopping
08:18    Prognoza pogody
08:30    Teleshopping
09:05    TF1 Jeunesse filmy animowane
11:05    "MacGyver" serial sensacyjny USA 1985
12:10    Attention sa la marche magazyn
12:50    A vrai dire magazyn konsumenta
13:00    Le journal informacje
13:55    "Les feux de l'amour" serial obyczajowy
14:45    "Une fille aux commandes" komedia USA
16:10    "Pacific Blue" serial sensacyjny USA 1995
17:00    "Melrose Place" reż.Barbara Amato, wyk.Linden Ashby, Josie Bissett, Thomas Calabro, David Charvet serial obyczajowy USA 1992
17:55    "Sous le soleil" wyk.Benedicte Delmas, Adeline Blondieau, Tonya Kinzinger, Romeo Sarfati serial obyczajowy Francja 1996
18:45    Qui veut gagner des millions? teleturniej
19:50    Prognoza pogody
19:55    Vivre comme ca
20:00    Le journal informacje
20:42    Prognoza pogody
20:45    Piłka nożna
23:00    "Une famille formidable" serial komediowy Francja 2000
00:50    Le maillon faible teleturniej
01:50    Tres chasse magazyn dla myśliwych
02:45    "Les amoureux de Porquerolles" reportaż
03:10    Histoires naturelles program przyrodniczy
04:40    Musique teledyski 

TV 4 (szwed.)
06:00    Program poranny
09:30    Köket
10:10    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
10:35    "Young & the Restless" serial obyczajowy USA 1997-99
11:25    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
11:50    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy Wielka Brytania 2000
12:15    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
12:45    Dagens rätt
13:00    Wiadomości
13:05    Wiadomości lokalne
13:10    "Heartbeat 10" serial Wielka Brytania 2000
14:05    "King of Queens II" serial komediowy USA 1999
14:30    Köket
15:00    Wiadomości i prognoza pogody
15:10    "LA Law I-VIII" serial obyczajowy USA 1986
16:00    Position X
16:30    "The Simpsons" serial animowany USA 1989
17:00    "That 70's show" serial obyczajowy USA/Szwecja 2002
17:30    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
18:05    Keno
18:10    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Jeopardy!
19:30    Position X
21:00    "Prioritet Ett" film dokumentalny Szwecja 2002
22:00    Wiadomości
22:15    Prognoza pogody
22:20    Magazyn sportowy
22:30    V64 Vinnare
23:00    "Night court" film dokumentalny USA 2000
00:00    "When the Bough Breaks" reż.Michael Cohn, wyk.Ally Walker, Martin Sheen, Ron Perlman, Scott Lawrence thriller USA 1993
01:50    "Prisoner Cell Block H" serial obyczajowy Australia
02:40    Program na dobranoc
02:45    Zakończenie programu 

ZDF
05:10    nightscreen program komputerowy
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03    "Lekarz kobiecy dr Markus Merthin" serial obyczajowy Niemcy 1994
10:50    "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:30    Praktyka magazyn medyczny
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:15    "Ekspedycje ZDF" serial dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00    Wiadomości
16:15    Ryzyko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:15    Halo Niemcy magazyn aktualności
17:45    Ludzie dzisiaj magazyn dokumentalny
18:00    "SOKO 5113" serial kryminalny Niemcy 2001
18:50    Losowanie loterii liczbowej
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "Ratownicy" serial sensacyjny Niemcy 2002
20:15    Runda berlińska Studio wyborcze program wyborczy
21:45    Wiadomości
22:15    Martwy lub żywy reportaż
23:00    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
00:00    Wiadomości
00:15    "Derrick" serial kryminalny Niemcy 1975
01:15    Wiadomości
01:20    "Pies Baskerville'ów" reż.Sidney Lanfield, wyk.Richard Greene, Basil Rathbone, Wendy Barrie, Nigel Bruce film kryminalny Wielka Brytania 1939
02:40    Wiadomości
02:45    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
03:40    Wiadomości
03:45    Spór o trzeciej magazyn prawny
04:45    Citydreams 

RTL 2
05:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
05:20    Seriale animowane
08:00    Popstars program muzyczny
08:50    Śmiechu warte program rozrywkowy
09:45    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
10:40    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
11:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
18:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
19:30    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Gwiezdne wrota" serial SF USA 2000
21:15    "Andromeda" serial SF USA 2000
22:15    "Deadly Instincts" reż.Paul Matthews, wyk.Samantha Janus, Todd Jensen, Oliver Tobias, Kadamba Simmons thriller SF USA 1997
00:00    Exklusiv magazyn reporterów
00:45    "Mroczne dziedzictwo" serial fantastyczny USA 1996
01:40    Wiadomości
01:50    "Ekspert" reż.Rick Avery, wyk.Jeff Speakman, James Brolin, Michael Shaner, Alex Datcher dramat sensacyjny USA 1994
03:25    "Skradzione serca" reż.Ralph Portillo, wyk.Landon Hall, Vincent Dale, Paula Aletonis, Jim Fimiani film erotyczny USA 1995
04:50    Śmiechu warte program rozrywkowy 

PRO 7
05:35    Galileo magazyn popularnonaukowy
05:55    S.A.M. magazyn informacyjny
06:50    TAFF magazyn aktualności
07:40    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:10    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:40    "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997
09:15    "Formy nacisku" reż.Bruce Pittman, wyk.Brian Dennehy, Patricia Richardson, Jean Smart, Richard Masur dramat obyczajowy USA 1996
11:00    Andreas Türck talk show
12:00    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
12:30    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Futurama" serial animowany USA 1999
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Czarne perły" reż.Robert Townsend, wyk.Halle Berry, Martin Landau, Natalie Desselle, Ian Richardson komedia USA 1997
22:10    TV total magazyn rozrywkowy
23:10    Reportaż ProSieben magazyn reporterów
00:00    "Czyjeś żony" reż.Toby Philips, wyk.Doug Jeffrey, Frank Bronson, Holly Joy Sampson, Landon Hall film erotyczny USA 1992
01:35    "A Place Called Truth" reż.Rafael Eisenman, wyk.Audie England, Chris Browning, Brion James, Jacqueline Lovell film erotyczny USA 1997
03:20    TV total magazyn rozrywkowy
04:10    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
04:30    ClipMix magazyn rozrywkowy 

SuperRTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Pocket Dragon Adventures" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:50    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:00    "Małe potworki" serial animowany
08:15    "Little People" serial animowany
08:20    "Dreamstreet" serial animowany
08:30    "Jellabies" serial animowany
08:40    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Timothy goes to school" serial animowany
09:15    "Kapitan Nobeard i piraci" serial animowany
09:20    "Tommy i Oscar" serial animowany
09:45    "Donkey Kongs Coutry" serial animowany
10:10    "Opowieści z krypty" serial animowany
10:35    "Sweat" serial familijny Australia/Wielka Brytania 1995
11:10    "Tajemniczy rycerze" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    Darkwing Duck" serial animowany
12:15    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "PB & J Otter" serial animowany
13:40    "Nowe przygody Madeline" serial animowany
14:05    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:30    "Angela Anaconda" serial animowany
15:00    "Doug" serial animowany
15:35    "Rocko i jego superżycie" serial animowany
16:05    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Różowa Pantera" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
17:55    "Darkwing Duck" serial animowany
18:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:45    Paddy on Tour magazyn dla dzieci
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "Angela Anaconda" serial animowany
19:40    Paddy on Tour magazyn dla dzieci
19:45    "SpongeBob SquarePants" serial animowany
20:15    "Walk On Water" reż.Helen Shaver, wyk.James Earl Jones, Jake LeDoux, Brendan Fletcher, Randy Hughson dramat obyczajowy Kanada 1994
22:10    Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
23:10    T.V. Kaiser talk show
00:00    "Bobry" serial animowany
00:30    Infomercial magazyn reklamowy
03:00    Program nocny 

Arte
14:00    Album rodzinny magazyn familijny
14:30    Apulia i Bazylikata Voyages, Voyages magazyn turystyczny
15:15    "Szwajcarskie otchłanie" film dokumentalny Niemcy 2000
16:10    Odliczanie przed katastrofą 360° - Reportaż GEO reportaż
16:45    Absolut magazyn dokumentalny
17:30    "Tacy, jacy byliśmy" "Pepe Carvalho" serial kryminalny Hiszpania 1998
19:00    "Słoneczniki" film dokumentalny Niemcy 2002
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Biegacze z Legii Cudzoziemskiej reportaż
20:45    "Monaco - neutralność się opłaca" film dokumentalny Francja 1999
21:45    "Turandot" wyk.Gabriele Schnaut, Robert Tear i m.in. Wiedeńscy Filharmonicy opera Giacomo Pucciniego w trzech aktach Austria 2002
00:05    "Małżeństwo po włosku" reż.Vittorio De Sica, wyk.Sophia Loren, Marcello Mastroianni, Aldo Puglisi, Manilu Tolo komedia obyczajowa Francja/Włochy 1964
01:40    "O powietrzu i miłości" film dokumentalny Francja 2000
02:40    "Muszę iść" film krótkometrażowy 

CNBC
06:00    Today's Business Europe
08:00    Europe Squawk Box
10:00    European Market Watch
12:00    Power Lunch Europe
14:00    US CNBC Squawk Box
16:00    Morning Call
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    Frankfurt Closing Bell
20:15    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
23:00    US Business Center
00:30    NBC Nightly News
01:00    Asia Squawk Box
04:00    Asia Market Watch 

Bloomberg
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Fundusze emerytalne - notowania
05:30    Rynki w Azji
05:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Nowy rynek
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Nowy rynek
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Fundusze emerytalne - notowania
17:30    Prosto z parkietu
17:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Prosto z parkietu
18:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50    Bloomberg Forum
18:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00    Prosto z parkietu
19:05    Magazyn sportowy
19:20    Fundusze emerytalne - notowania
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Nowy rynek
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Fundusze emerytalne - notowania
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
23:00    Prosto z parkietu
23:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Fundusze emerytalne - notowania
23:30    Prosto z parkietu
23:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Fundusze emerytalne - notowania
01:30    Prosto z parkietu
01:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Fundusze emerytalne - notowania
03:30    Prosto z parkietu
03:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum
04:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.