FANDOM


Tvp1 logo

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
06:58 Pogoda
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Lassie; odc.32-Łańcuszek szczęścia; serial prod. kanadyjskiej
09:10 Budzik
09:35 Budujemy Mosty
09:55 Śniegus
10:15 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.54/120 Jean Stapleton; serial prod. USA
10:40 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.55/120 Alice Cooper; serial prod. USA
11:10 Telezakupy
11:25 Michael Palin śladami Hemingwaya; odc.4/8; serial dok.prod.angielskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:25 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:30 Rolnictwo na świecie
12:45 Plebania; odc.136; serial TVP; powt.
13:15 Domownik
13:35 Telezakupy
13:50 Dziecko,troski i radości; Karmienie piersią
14:10 Pani Jola zmienia swoje życie; przeszkoda 3 -Nieufność
14:30 Szkoły integracyjne
15:00 Wiadomości
15:10 Sprawa dla reportera; powt.
15:45 Układ scalony
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc. 1541; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Klan; odc.549; telenowela TVP
18:05 Sprawy rodzinne; odc.7; serial prod.USA
19:00 Wieczorynka; Bob Budowniczy; Vivi i Levi oraz Mysia
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:02 Pogoda
20:10 Miej oczy szeroko otwarte; Kura to też człowiek; film dok.prod. kan.
20:55 Teatr Telewizji; Pielgrzymi; autor:Marek Pruchniewski; reż: Maciej Dejczer; wyk: Katarzyna Bujakiewicz,Edyat Jungowska,Witold Dębicki
22:30 Monitor  Wiadomości; Monitor Wiadomości
22:50 Sportowy flesz
23:00 Dobre książki; magazyn
23:25 Ubóstwiam Iris Blond; 1996  film fab.prod. wł./za zgodą rodziców/; reż: Carlo Verdone; wyk: Carlo Verdone, Claudia Gerini
01:20 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

06.55 Wyspy wampirów - film dokumentalny, Wlk. Bryt.
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Na dobre i na złe (88) - serial
09.25 III Mazurska Biesiada Kabaretowa: Baby górą (2) (powt.)
10.25 Afryka moich marzeń - serial
12.00 Ojczyzna-polszczyzna - program prof. Jana Miodka
12.15 Diakonia - reportaż
12.30 Maszyna zmian - serial przyg.
13.00 Panorama
13.10 A życie kołem się toczy (19-ost.) - serial obyczajowy, USA
13.55 Opowieści według Enid Blyton: Tajemnica Krainy Killimoin (4) - serial przygodowy, Wlk. Bryt.
14.25 Krzyżówka trzynastolatków - czyli Światowid - teleturniej dla młodzieży
14.50 Legendy: Najwspanialszy mężczyzna Ameryki Harrison Ford - film dokumentalny, USA
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.25 Złotopolscy - telenowela, Pol.
16.55 Na dobre i na złe (88) - serial
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.50 Dwójkomania
18.55 Va banque - teleturniej
19.25 Znaki czasu - magazyn
19.55 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram
21.25 Prognoza pogody
21.30 997 - magazyn kryminalny
22.05 MIŚ - komedia obycz., Polska
00.00 FUEGO - koncert
00.50 Koleje wojny (2/7) - serial
01.45 Kruk (18/22) - serial sensacyjny, USA
02.30 Zakończenie programu
Polsat-2

06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon - serial animowany, Japonia/USA
07.25 Power Rangers (123) - serial fantastyczny, USA
07.50 Wysoka fala (11) - serial przygodowy, USA
08.40 f1sy z klasy (43) - serial dla młodzieży, USA
09.30 Cud miłości (189) - telenowela. Peru
10.30 Po prostu miłość (122) - serial obyczajowy, Brazylia
11.30 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
12.00 Czułość i kłamstwa (145) - serial obyczajowy, Polska
12.30 Życiowa szansa - teleturniej
13.25 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
13.55 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.20 Twój lekarz - magazyn medyczny
14.40 Wystarczy chcieć
14.50 Power Rangers (124) - serial fantastyczny, USA
15.15 Pokemon - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Informacje
16.10 Wysoka fala (12) - serial przyg.
17.00 Czułość i kłamstwa (146) - serial obyczajowy, Polska
17.30 Cud miłości (190) - telenowela, Peru
18.30 Graffiti - program publicystyczny
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 AMOR LATlNO (9) - telenowela, Argentyna
20.00 Życiowa szansa - teleturniej
20.55 BRAVEHEART - WALECZNE SERCE - film historyczny, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.55 Era biznesu
00.00 Informacje i biznes informacje
00.15 Sport
00.20 Prognoza pogody
00.25 Puls biznesu
00.40 Bumerang - program publicystyczny
01.10 Na każdy temat - talk show
02.10 Muzyka na BIS
04.30 Zakończenie programu
Logo-19

05.45 Kropka nad i - program public.
06.00 Miłość i przeznaczenie (49/75) - telenowela, Meksyk
06.45 Telesklep
07.00 Cena miłości (65/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Wodnikowe wzgórze (6/26)- serial animowany
08.15 Animaniacy (51/65) - serial animowany
08.40 Przygody Mikołaja (24/26) - serial animowany
09.05 Denis rozrabiaka (74/78) - serial animowany
09.30 Telegra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 Rozmowy w toku - talk show
12.25 Mini Playback Show
13.30 Przygody Mikołaja (24/26) - serial animowany
13.55 Denis rozrabiaka (74/78) - serial animowany
14.20 Beverly Hills 90210 (100) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i pogoda
16.15 Brzydula (4/169) - telenowela
17.05 Wiosenna namiętność (16/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program public.
19.45 Sport i pogoda
20.00 13 POSTERUNEK 2 (22/42)- serial komediowy, Polska
20.35 PRZECZUCIE ZBRODNI - film sensacyjny, USA
22.20 Maraton uśmiechu
22.50 TVN Fakty
23.05 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn gospodarczy
23.35 Melrose Place (18) - serial
00.30 Multikino - magazyn filmowy
00.50 Dom pełen pomysłów - magaz.
01.20 Extra Wizjer - magazyn
01.40 Co za tydzień - magazyn
02.05 Nic straconego - programy powtórkowe
TVP3 2k2

07.00 Mały miś - serial
07.30 Kaczorek Huey - serial
08.00 Program lokalny
08.35 Fitness Club - serial
09.25 Książki z górnej półki - prezentacje - magazyn
09.30 Spotkania z taaaką rybą - pr. poradnikowy
09.45 Bliżej sztuki: Fotografia - program edukacyjny
10.00 Słoneczny patrol - serial
10.45 Telekurier bis - magazyn
11.15 Kino w południe: Saga Jacksonów - serial
12.00 To jest temat - cykl reportaży
12.15 Odlotowa pasja - dok., USA
13.15 Muzyka łączy pokolenia!?: Andrzej Dąbrowski, Golden Life (powt.)
14.00 Klan - telenowela, Polska
15.00 Tajemnicze archiwum Shelby Woo - serial
15.25 Program lokalny
16.30 Kino familijne: Przyjaciele zwierząt - serial
17.15 Program lokalny
19.00 Kino wieczorne: Komando Grom - film sensacyjny, USA
20.30 Telekurier - magazyn
21.00 Zupełnie niewiarygodne - serial
21.30 Program lokalny
22.00 Sekcja specjalna - serial kryminalny, USA
22.50 Country nocą - magazyn
23.40 Nieziemski przybysz (1/4) - serial SF, USA
00.25 Zakończenie programu
Tvpoloniaekran

06:00    Kawa czy herbata
07:30    - Od A do Z; Grzegorz Turnau
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:12    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Kawa czy herbata
08:40    Klan; odc. 535; telenowela TVP
09:05    Testament wieków; cz. 6 - Arcymitra i korona; film dok. Stanisława Szwarca-Bronikowskiego
09:30    Język filmu; odc. 4 - Ruch; program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika
09:45    O Maryjo, wspomóż nas.; reportaż Jerzego Lubacha
10:00    Małe ojczyzny; Ludzie martwych pól; film dokumentalny Aleksandra Dyla
10:30    Od przedszkola do Opola; Ryszard Rynkowski
11:05    Psi świat; odc. 2/13 - Cziko się żeni; serial animowany dla dzieci
11:30    Klan; odc. 535; telenowela TVP; powt.
12:00    Wiadomości
12:15    Sensacje XX wieku; Roman Czerniawski; program Bogusława Wołoszańskiego
13:00    - Od A do Z; Grzegorz Turnau; powt.
13:15    Siedlisko; odc. 4/9; 1998 serial TVP
14:10    Ze sztuką na ty; Conrad; reportaż Tomasza Kamińskiego
15:00    Wiadomości
15:15    Testament wieków; cz. 6 - Arcymitra i korona; film dok. Stanisława Szwarca-Bronikowskiego; powt.
15:40    Język filmu; odc. 4 - Ruch; program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika; powt.
16:00    Panorama
16:21    Pogoda
16:30    U siebie; -Wśród nas; reportaż
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:30    Papierowy teatrzyk; Roszponka; program dla dzieci; powt.
17:40    Dzieci dzieciom; program dla dzieci; powt.
17:50    Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
18:00    Psi świat; odc. 2/13 - Cziko się żeni; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30    Panorama
18:50    Klan; odc. 535; telenowela TVP; powt.
19:15    Dobranocka; Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc. 19 - Towarzystwo na zimę; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:57    Sport
20:00    Sportowy tydzień; program pod redakcją Krzysztofa Miklasa
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:26    Pogoda
21:30    Siedlisko; odc. 4/9; 1998 serial TVP; powt.
22:15    - Od A do Z; Grzegorz Turnau; powt.
22:30    Sprawa dla reportera
23:00    Ze sztuką na ty; Conrad; reportaż Tomasza Kamińskiego; powt.
23:45    Monitor Wiadomości
00:05    Sportowy flesz
00:15    Czarne chmury; odc. 2 - Krwawe swaty; 1973 serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic   
01:05    Dzieci dzieciom; program dla dzieci; powt.
01:15    Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc. 19 - Towarzystwo na zimę; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Klan; odc. 535; telenowela TVP; powt.
02:25    Siedlisko; odc. 4/9; 1998 serial TVP; powt.
03:15    - Od A do Z; Grzegorz Turnau; powt.
03:30    Serce z węgla; odc. 2; telenowela dok. Jerzego Morawskiego
04:00    Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza; powt.
04:10    Zaproszenie; Wokół leszczyńskich wiatraków; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
04:30    Panorama; powt.
04:50    Gość Jedynki; powt.
05:00    Sportowy tydzień; powt.
06:00    Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Hoboczaki - serial anim.
08.20 Alvaro - serial obyczajowy
09.20 Życiowa szansa - teleturniej
10.20 Ten drugi - serial sens.
11.20 M.A.S.H. - serial kom., USA
11.50 Oni, ona i pizzeria - serial
12.20 Posterunek przy Hill Street - serial sens.
13.15 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 M.A.S.H. - serial kom., USA
16.00 Alvaro - serial obyczajowy. Brazylia 
17.00 Oni, ona i pizzeria - serial komediowy, USA
17.30 Hot Chat 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Kameleon - serial sens.
20.00 Millennium - serial sensacyjny, USA
20.55 Pierwsza fala - serial SF. Kanada
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 INFORmator prawny - magazyn Gazety Prawnej
22.15 Stan wyjątkowy - serial sensacyjny, USA
23.15 Kojak - serial krym., USA
0.15 Podwójna gra - serial przyg.
1.15 X Laski - program erotyczny
1.45 Muzycze listy - magazyn muz.
2.35 Strefa P - magazyn muzyczny
3.10 Zakończenie programu
RTL720002002

6.40 Teledyski
7.40 Odjazdowe kreskówki: Wilki morskie, Speed Racer, Sylvan, Yaiba - legendarny samuraj
9.35 Grom w raju - serial senascyjny
10.20 W obcym mieście - serial komediowy
10.45 Ukryte miasto - serial przygodowy
11.15 Maria Emilia - telenowela
12.00 Izabella - telenowela
12.50 Teleshopping
14.20 Maria Emilia - telenowela
15.10 W obcym mieście - serial komediowy
15.35 Ukryte miasto - serial przygodowy
16.05 Odjazdowe kreskówki: Wilki morskie, Speed Racer, Sylvan, Yaiba - legendarny samuraj
18.00 Grom w raju - serial senascyjny
18.45 Władca zwierząt - serial fantasy
19.35 Trzecia planeta od Słońca V - serial komediowy
20.00 Siedem dni do szczęścia - film obyczajowy Niemcy 1998
21.40 Taniec z szatanem - thriller USA 1999
23.10 Władca zwierząt - serial fantasy
23.55 Trzecia planeta od Słońca V - serial komediowy
0.15 Siedem dni do szczęścia - film obyczajowy Niemcy 1998
1.45 Taniec z szatanem - thriller USA 1999
200px-Canal+ logo.svg

7.05 Łapu capu - chochliki telewizyjne
7.15 Nie przegap
7.25 Diabelski młyn - filmy animowane
8.00 Wampiry, piraci i obcy - serial anim. (K)
8.25 Spin City - serial (K)
8.50 Świat wysp - serial dok. (K)
9.45 Aktualności filmowe (K)
10.15 Obok świata - komedia obyczajowa Wielka Brytania 2001 (K)
11.55 Ucieczka z Alcatraz - dramat USA 1979 (K)
13.45 Austin Powers - szpieg, który nie umiera nigdy - komedia USA 1999 (K)
15.20 Deser: Nic strasznego (K)
15.45 Wrony - dramat psychologiczny Polska 1994 (K)
16.50 Jordan w akcji - serial (K)
17.35 Alice i Martin - film obyczajowy Francja 1998
19.35 Stepujący koń Marvin - serial animowany (K)
20.00 Diabelski młyn - filmy animowane
20.35 Nie przegap
20.45 Łapu-capu
20.50 Minisport+ - newsy sportowe
21.00 Bejsbolo-kosz - komedia USA 1998 (K)
22.40 Za drzwiami Actor's Studio: Gabriel Byrne - film dok. (K)
23.35 Zwiażki rodzinne - komedia Wielka Brytania 1999 (K)
1.05 Misja na marsa - film sf USA 2000 (K)
My HBO

6.30 Wspinaczka życia - dramat USA 2000
8.05 Koncert na 50 serc - dramat obycz. USA 1999
10.05 10 legendarnych napadów - film dok.
10.55 Pociąg - dramat Polska 1959
12.30 Gwiazdy Hollywood: Robert Downey Jr.
13.00 Historia Eliana Gonzalesa - dramat USA 2000
14.30 Chłopiec, który umiał latać - film familijny Kanada 1986
16.15 Cinema, cinema - mag. filmowy
16.45 Historia jednego słonia - film familijny USA 2000
18.00 Christina Aguiliera: Moje odbicie - koncert
19.00 Wspinaczka życia - dramat USA 2000
20.30 Na planie - magazyn filmowy
21.00 HBO na stojaka! - program rozrywkowy
21.35 Ta przebrzydła miłość - komedia USA 1999
23.10 Żona astronauty - thriller sf USA 1999
0.55 Sezon na leszcza - dramat sensacyjny Polska 2001
2.25 Kasa - serial
3.10 Gorsza sisotra - film obyczajowy USA 1999
5.20 Gwiazdy Hollywoodu: Bill Paxton
5.50 Cinema, cinema - mag. filmowy
Puls logo 1

7.05 Polak, katolik, obywatel - magazyn
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim.
9.45 Był sobie człowiek - serial anim.
10.15 Kobiety mojego życia - serial obycz.
11.10 Detektyw w sutannie - serial sens.
12.00 Rytm serca - serial obycz.
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial sens.
14.45 Cudowne lata - serial obycz.
15.15 Bill Cosby Show - serial kom.
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim.
16.35 Był sobie człowiek - serial anim.
17.05 Domek na prerii - serial przyg.
18.00 Cudowne lata - serial obycz.
18.30 Bill Cosby Show - serial kom.
19.00 Dotyk anioła - serial obycz.
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia, sport, pogoda
20.30 Tajemniczy element - serial sensacyjny
21.25 Dzieci panny młodej - film obyczajowy USA 1990
23.05 Wydarzenia
23.15 M Kwadrat - talk-show Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny
23.45 Dzieci panny młodej - film obyczajowy USA 1990
Polsat 2 International

8.25 Powitanie
8.30 Piosenka na życzenie
9.30 INFORmator gospodarczy - magazyn "Gazety Prawnej"
10.00 Muzyczny relaks
12.00 Dwa światy - reality show
12.45 Komicy występują w Polsacie
13.00 Muzyka
14.00 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
14.30 Miss telewizji
15.00 INFORmator gospodarczy - magazyn "Gazety Prawnej"
15.30 Kalambury - teleturniej
16.00 Pogoda
16.05 Muzyka
16.10 Informacje
16.30 Pamiętniki nastolatki
17.00 Wehikuł
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
18.00 Rodzina zastępcza - serial
18.30 Pamiętnik nastolatki
19.00 Informacje w minucie
19.05 Graffiti
19.15 Informacje
19.30 Świat według Kiepskich - serial
20.00 CNN WN
20.30 Graczykowie - serial
21.00 Życie jak poker - serial
21.30 Komicy występują w Polsacie
21.50 Dziennik
22.05 Hot Chat
22.15 INFORmator gospodarczy - magazyn "Gazety Prawnej"
22.30 Życie jak poker - serial
23.00 Informacje i biznes inforamcje
23.15 Prognoza pogody
23.20 Puls biznesu
23.35 Rodzina zastępcza - serial
0.00 Duża przerwa - serial
0.30 Pamiętnik nastolatki
1.00 Pasmo informacyjne
1.30 Świat według Kiepskich - serial
2.00 CNN WN
2.30 Graczykowie - serial
3.00 Życie jak poker - serial
3.30 Dziennik
3.45 Hot Chat
4.00 InFORamtor prawno-podatkowy
4.15 Życie jak opker - serial
4.45 Informacje
5.00 Rodzina zastępcza - serial
5.30 Różowa landrynka
6.00 Muzyka polska
TMT

07.00 Program dnia
07.05 Teraz Muzyczna Telewizja
07.30 Prawo i turystyka - film dokumentalny, USA
08.00 Właściciel pubu - film dokumentalny, W. Bryt.
08.15 Teraz Muzyczna Telewizja
09.00 WWW Garnku - poradnik kulinarny
09.30 Tańce Chińskie - film dokumentalny, Chiny
10.00 TMT w krainie bajki - filmy animowane
12.00 Telesprzedaż
12.15 Teraz Muzyczna Telewizja
13.00 Zdolne ręce - film dokumentalny, Szwecja
14.00 Staind - koncert
15.00 TMT w krainie bajki - filmy animowane
16.00 Teraz Muzyczna Telewizja
16.15 Telesprzedaż
16.30 Smak muzyki - magazyn muzyczny
17.00 WWW Garnku - poradnik kulinarny
17.30 Star show - wywiady niekontrolowane - program rozrywkowy
18.00 Telesprzedaż
18.30 Auto Plus TV - magazyn motoryzacyjny
19.00 TMT w krainie bajki - filmy animowane
20.00 Telesprzedaż
20.30 Teraz Muzyczna Telewizja
20.45 Właściciel pubu - film dokumentalny, W. Bryt.
21.00 Gang Olsena - koncert
21.30 Tańce Chińskie - program artystyczny
22.00 Smak muzyki - magazyn muzyczny
22.30 Auto Klub - magazyn motoryzacyjny
23.00 Mord o północy (Killing Midnight) - thriller, USA 1997, reż. Alexander J. Dorsey, wyk. Joes Dorsey, Ryan Alosio, Karan Mistal, Mickey Rooney (93 min)
00.35 Zakończenie programu
On

07.00 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
07.45 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
08.30 Łowcy duchów - serial dok.
09.00 Wielka Brytania dzisiaj - serial dok.
09.30 Szybkie przewijanie - serial rozrywkowy
10.00 Zabawni ludzie - serial komediowy
11.00 Focus - poznaj świat - magazyn
11.30 Extraklasa - magazyn sportowy
12.00 Podwodna Ameryka - magazyn muzyczny
12.30 Pionierzy - magazyn sportowy
13.00 ROCK M.K.K., czyli Makokofonia - magazyn muzyczny
13.30 Podglądanie kamerą - ukryta kamera
14.00 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
14.45 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
15.30 Łowcy duchów - serial dok.
16.00 Wielka Brytania dzisiaj - serial dok.
16.30 Focus - poznaj świat - magazyn
17.00 Extraklasa - magazyn sportowy
17.30 Podwodna Ameryka - magazyn muzyczny
18.00 Pionierzy - magazyn sportowy
18.30 Szybkie przewijanie - serial rozrywkowy
19.00 Zabawni ludzie - serial komediowy
20.00 Miejski zabójca - sensacyjny, USA, 1984
22.00 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
22.45 Posterunek na uboczu - serial sensacyjny
23.30 Łowcy duchów - serial dokumentalny
00.00 Europejski przegląd erotyczny - program erotyczny
00.30 Konrad Zdobywca - program rozrywkowy
01.00 Ukryta kamera Playboya - program erotyczny
01.30 Pończochy Goschy - program erotyczny

Mtv1

06.00 Non Stop Hits
07.00 Budzik MTV - poranny mix teledysków wybranych przez widzów MTV
10.00 Bytesize - najpopularniejsze klipy w MTV
12.00 Dzika szafa grająca - teledyski na życzenie
13.00 Total Request - program interaktywny
14.00 Non Stop Hits - przeboje non stop
15.00 Data Videos - wszystko o przebojach
16.00 Dzika szafa grająca - teledyski na życzenie
17.00 Hitlist UK - brytyjska lista przebojów
19.00 Greatest Hits - teledyski znane i lubiane
21.00 Nowości MTV - najnowsze premiereowe wideoklipy z Polski i ze świata
22.00 Pieprz - romantyczne nastrojowe teledyski
23.00 MTV Squad - program poświęcony muzyce hiphopowej
23.30 Real Squad London - reality show
00.00 Superrock - maraton z muzyką rockową i metalową
02.00 Night Videos - teledyski nocą

Planete 1999

05.55 Cuda afrykańskiej przyrody
06.50 Podróż na Półwysep Indochiński: Rybacy z zatoki Ha Long
07.20 Życie wśród lodów: Pęź do rozrodu
07.55 Życie ptaków
08.45 Europejski futbol: Wielka Brytania
09.30 Tysiąc twarzy Sherlocka Holmesa
10.20 Jeźdźcy dzikich wód
11.00 Podróż na Półwysep Indochiński: Rybacy z zatoki Ha Long
11.35 Życie wśród lodów: Pęź do rozrodu
12.10 Cuda afrykańskiej przygody
13.05 Korespondenci wojenni
14.35 Europejski futbol: Wielka Brytania
15.20 Życie na Marsie
16.15 24 godziny z życia miasta: Nowy Jork
17.05 Ostatni listopad w NRD
18.15 Cuda afrykańskiej przyrody: Małe zwierzęta
20.15 Morskie opowieści: Nurkowanie specjalistyczne
20.45 Europejski futbol: Holandia
21.30 Europejski futbol: Wielka Brytania
22.20 Blaski i cienie afrykańskiego futbolu
23.10 Życie ptaków
00.00 Życie wśród lodów
00.35 Cuda afrykańskiej przyrody

TN II

15.00 Godzina Miłosierdzia
15.15 Tydzień w Kościele - przegląd wydarzeń
15.35 Argentyna - film dok.
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: Św. Tomasz z Akwinu
16.10 Rozmowy z Wandą Ossowską: Powołanie
16.25 Islam - felieton
16.35 Magazyn diecezji warszawskiej i warszawsko-praskiej
17.00 Stolice i metropolie świata: Stolica nowoczesnego świata - Waszyngton - film krajoznawczy
17.30 Paradoks św. Teresy z Lisieux - film dok.
17.50 Filipo Neri - cztery wieki później - film dok.
18.05 O uśmiech dziecka - reportaż
18.20 Oblicza Izraela [1]: Pustynia Negev - film dok.
18.40 Odnowienie i pojednanie - rep.
19.00 Ojciec Święty w Radzyminie - film dok.
19.20 Przygody Błękitnego Rycerzyka [4]: Czarnoksiężnik - film rys. dla dzieci
19.30 Światło na górze - film dok.
19.55 Konie polskie - impresja filmowa
20.05 Lumen 2000: Guatemala - mag.
20.35 Różaniec - część radosna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: Św. Tomasz z Akwinu
21.15 Jest Polska jest Sejm - felieton
21.25 Dzieciństwo - film dok.
21.35 Kilka dni w Tunezji - reportaż
22.00 Wielki Tydzień [2] - film fab.

M6 logo 1997

06.25 M6 music - wideoklipy
06.50 Camera cafe
07.00 Morning Live - magazyn
09.15 M6 boutique - telezakupy
09.55 M6 music - wideoklipy
11.54 6 minutes midi, meteo
12.05 Ma sorciere bien-almee - serial
12.35 La petite maison dans la prairie - serial
13.35 Panique en plein ciel - przygodowy, USA, 1976
15.15 Destins croises - serial
16.05 M6 music - wideoklipy
17.00 Le pire du morning - magazyn
17.30 Malcolm - serial
17.55 Largo Winch - serial
18.55 The Sentinel - serial
19.54 Wiadomości i prognoza pogody
20.05 Mode 6 - magazyn mody
20.10 Notre belle famille - serial
20.39 Un jour a part - magazyn
20.40 Camera cafe
20.55 L'homme traque - film fab., USA, 1992
22.40 Misery - thriller, USA, 1990
00.30 Jazz 6 - magazyn muzyczny
01.30 M6 music - videoklipy
02.30 Frequenstar - magazyn muzyczny
03.25 Matmatah - koncert

Eurosport 2001

8.30 Narciarstwo alpejskie: Zawody pucharu świata kobiet
10.30 Magazyn Watts
11.00 Skoki narciarskie. Zawody pucharu świata w Sapporo
12.30 Saneczkarstwo: Zawody pucharu świata
14.00 Piłka nożna
16.00 Skoki narciarskie: Zawody pucharu świata
17.30 Piłka nożna
21.00 Magazyn Watts
21.30 Tenis: Australian Open
23.00 Wiadomości
23.15 Piłka nożna
0.45 Magazyn Watts
1.15 Wiadomości
1.30 Zakończenie programu

DasErste-Logo.svg

05.30 Morgenmagazin - magazyn poranny
09.00 Tagesschau - wiadomości
09.05 Frankenberg - serial
09.55 ARD-Wetterschau
10.00 Tagesschau - wiadomości
10.03 Brisant - magazyn
10.20 Der Sprung nach oben - film fab., USA, 1993
12.00 Tagesschau um zwolf
12.15 ARD-Buffet
13.00 Tagesschau - wiadomości
13.05 Mittagsmagazin - magazyn w południe
14.00 Tagesschau - wiadomości
14.03 WunschBox - program rozrywkowy
15.00 Tagesschau um drei
15.15 Abenteuer Wildnis - serial dok.
16.00 Fliege - talk-show
17.00 Tagesschau um funf
17.15 Brisant - magazyn
17.55 Verbotene Liebe - serial
18.25 Marienhof - serial
18.50 Grosstadtrevier - serial
19.50 Das Wetter im Ersten
20.00 Tagesschau - wiadomości
20.15 Die Schlagerparade der Volksmusik - program muzyczny
21.00 Raport
21.45 Majesty - film dok.
22.30 Tagesthemen - temat dnia
23.00 Beckmann
00.00 POLYLUX
00.30 Nachtmagazin
00.50 Wie ich den Krieg gewann - film fab., Wielka Brytania, 1988, 105 min.
02.35 Tagesschau - wiadomości
02.40 Fliege - talk show
03.40 Die schonsten Bahnstrecken Europas
03.55 Majesty
04.40 Tagesschau - wiadomości
04.45 Report

Arte 2001

14.00 „Quarks & Co." Der Stern von Bethlehem - Astronomie und mehr - film dok.
14.30 Biographien: Uwe Sealer: Mein Leben - film dok.
15.15 Metropolis - mag. kulturalny
16.10 Montoneros, eine argentinische Geschichte - film dok.
17.45 Del Tolpel - film fab., powt.
19.00 Leben fur Gepards - Malto Barfuss rettet die Raubkatzen - film dok.
19.45 ARTE Info
20.15 Zuruck nach Afghanistan - reportaż
20.40 Breaking the Waves - film fab., Dania/Holandia/Szwecja/Francja, 1996, 153 min.
23.15 Ich war ein Zwangsarbeiter - film dok.
00.30 KurzSchluss - magazyn
01.20 Der ungebetene Gast - film fab., powt.

Kabel 1 logo

06.10 Matlock - serial
06.20 Bill Cosby Show - serial
06.55 Love Boat - Auf zu neuen Ufern - serial
07.45 Home Shopping Europe
08.50 Superman - Die Abenteuer von Lois & Clark - serial
09.50 Bill Cosby Show - serial
10.20 Verliebt in eine Hexe - serial
10.55 Perry Mason - serial
12.00 Abenteuer im Schnee - dramat, USA, 1988, 71 min
13.25 Agentin mit Herz - serial
14.25 Matlock - serial
15.25 Time Trax - Zuruck in die Zukunft - serial
16.15 MacGyver - serial
17.20 K1 Nachrichten - wiadomości
17.30 Superman - Die Abenteuer von Lois & Clark - serial
18.30 Eine schrecklich nette Familie - serial
19.00 Bill Cosby Show - serial
19.30 Glucksrad - show
20.15 Fremde Schatten - thriller, USA, 1990, 92 min.
22.15 Palm Beach Duo - serial
23.20 Die Verschworer - serial
00.25 K1 Das Magazin - magazyn
01.15 K1 Die Reportage - magazyn
02.00 Raumschiff Enterprise - serial
03.05 Home Shopping Europe
04.00 Die Verschworer - serial
04.55 Perry Mason - serial

MDR Fernsehen old

07.00 Landerzeit
07.30 Im Bann der Sterne - serial
08.00 LANDESFUNKHAUS SACHSEN
08.30 selbstbestimmt!
09.00 Sabine Christiansen
10.00 360° - Die GEO-Reportage
10.30 Windrose - magazyn
10.55 Wochenklatsch
11.00 Abnehmen in Essen - serial dok.
11.30 nano - magazyn
12.00 MDR um zwolf - magazyn
13.00 Ein Tag im wilden Westen
13.45 Outfit - magazyn
14.00 Dabei ab zwei - magazyn
14.30 MDR weltereit
14.35 Madchen fur alles - film fab., Niemcy, 1937, 94 min.
16.00 Hier ab vier
18.20 Brisant - magazyn
18.50 Unser Sandmannchen - dobranocka
18.56 MDR aktuell
19.00 Programy regionalne
19.30 MDR aktuell
19.50 Mach Dich ran
20.15 Lass mich am Sonntag nicht allein - film fab., Niemcy, 1969, 96 min.
21.50 MDR aktuell
22.10 LANDESFUNKHAUS THURINGEN
22.55 MDR aktuell
23.00 Blick zuruck im Zorn - film fab., Wielka Brytania 1959, 95 min.
00.35 Der liebe Gott in Berlin
01.20 Kripo live
01.45 Brisant - magazyn
02.15 Tagesthemen - temat dnia
02.45 Reisebilder Australien
03.15 SachsenSpiegel
03.45 Sachsen-Anhalt heute
04.15 Thuringen Journal
04.45 Hier ab vier

ProSieben neu

05.50 s.a.m. - magazyn
06.45 taff - magazyn
07.40 Galileo The Game - Spiel um Wissen
08.10 Rosen vom Ex - show
09.10 Eis - Wenn die Welt erfriert - thriller, powt.
11.05 Talk Talk Talk - show
12.05 Cybill - serial
12.30 Roseanne - serial
13.00 s.a.m. - magazyn
14.00 Arabella
15.00 Absolut Schlegl - show
16.00 Alle unter einem Dach - serial
16.30 Alle unter einem Dach - serial
17.00 taff - magazyn
18.00 Friends - serial
18.30 Sabrina... total verhext! - serial
19.00 Die Simpsons - serial rys.
19.30 Galileo - magazyn
19.55 ProSieben Nachrichten - wiadomości i sport
20.15 Akte X - Die unheimlichen Falle des FBI - serial
21.15 Die Simpsons - serial rys.
21.45 Die Simpsons - serial rys.
22.15 TV total - show
23.15 Quatsch Comedy Club - show
23.45 Chaos City - serial
00.10 Seinfeld - serial
00.40 CinemaxX TV - Das Kinomagazin - magazyn
01.30 Akte X - Die unheimlichen Falle des FBI - serial
02.20 Seriale rys.
03.25 TV total - show
04.10 Chaos City - serial
04.30 Focus TV - magazyn

Sat.1 logo 2001

05.30 SAT.1-Fruhstucksfernsehen
09.00 Home Shopping Europe - serial
10.00 Trapper John, M.D. - serial
11.00 Franklin - Deine Chance um 11
12.00 Vera am Mittag - program publicystyczny
13.00 Britt - Der Talk um Eins
14.00 Zwei bei Kallwass
15.00 Richterin Barbara Salesch
16.00 Richter Alexander Hold
17.00 QUIZFIRE
17.30 Wiadomości
18.00 Schlag 6
18.30 Wiadomości i prognoza pogody
19.00 blitz - magazyn
19.40 Die Quiz Show
20.15 SK Kolsch - serial
21.15 Die Kumpel - serial
22.15 Ein Mord fur Quandt - serial
23.15 Spiegel TV-Reportage
23.50 24 Stunden - reportaż
00.20 die nacht
00.45 Richterin Barbara Salesch
02.10 Home Shopping Europe
03.10 SK Kolsch - serial
04.00 Die Kumpel - serial
04.55 blitz - magazyn

3sat 1993 2003

06.45 anders fernsehen
06.50 Kulturzeit
07.30 Alpenpanorama
09.00 Zeit im Bild - magazyn
09.05 Verlust der Kindheit - film dok.
09.40 Kinotipp
09.45 Grenzspiele - film dok.
10.15 Begegmungen
11.00 Tele-Akademie
11.45 B. trifft...
12.45 Das Sonntagskonzert
13.30 Schoner leben
14.15 Schatze der Welt - Erbe der Menschheit - film dok.
14.30 tips & trends mode
15.00 Bilderbuch Deutschland - film dok.
15.45 Eine unselige Seligsprechung - film dok.
16.15 Zur Zeit
16.30 Ferne Welten - serial dok.
16.55 Ostwalds Tierleben
17.00 Kunst & Krempel
17.30 Bilder aus Osterreich - magazyn
18.00 ARD-exclusiv
18.30 nano
19.00 heute - wiadomości
19.20 Kulturzeit - magazyn
20.00 Tagesschau - wiadomości
20.15 Mallorca fur immer - film dok.
21.00 Step by Step
21.30 di@l neues
22.00 Zeit im Bild 2 - magazyn
22.25 Das Festival der Blauen Herzen
23.10 Helden und Traumar - film dok.
00.10 MA 2412
00.30 Seitenblicke
00.40 Nachrichtenmagazin des Schweizer Fernsehens: 10 vor 10
01.05 nano
01.35 Kulturzeit
02.10 Das Festival der Blauen Herzen
02.55 di@l neues
03.25 Kunst & Krempel
03.55 Bilder aus Osterreich
04.25 anders fernsehen

WDR logo

06.00 Programy edukacyjne
08.15 Tele-Gym
08.30 Programy edukacyjne
09.00 Aktuelle Stunde
09.20 Schach WM Moskau - Finale
10.05 Programy regionalne
11.00 Euro-Pizza
11.30 Hier und Heute - Reportage
11.45 Westpol - Politik in Nordrhein
12.15 Westpol nachgefragt
12.45 NRW am Mittag
13.00 WDR ServiceZeit: Heidi und Garten
13.30 frauTV
14.00 In den Fallen der Sternenpiraten - serial
14.25 Die Besucher - serial
14.55 Keine Geschichten von wilden Tieren: Der Wolf
15.00 Tagesschau um drei
15.15 Die Peter Frankenfeld Story
16.00 NRW am Nachmittag
16.15 Lander - Menschen - Abenteuer
17.00 nano - Die Welt von morgen
17.30 Hier und Heute - Reportage
17.45 WDRpunkt - Koln
18.00 Programy regionalne
18.05 Hier und Heute - Reportage
18.20 WDR ServiceZeit Gesundheit
18.50 Aktuelle Stunde
19.30 Programy regionalne
20.00 Tagesschau - wiadomości
20.15 Der Fahnder - serial
21.05 markt
21.45 NRW am Abend
22.00 Puls
22.30 die story
23.15 Der Strand von Trouville - serial
00.35 Der Ademidmacher - film krótkometrażowy
01.00 Domian
02.00 Programy regionalne

ZDF logo

05.30 Morgenmagazin
09.00 Tagesschau - wiadomości
09.05 Wetten, dass...?
11.20 Was'n Spass
12.00 Tagesschau um zwolf
12.15 drehscheibe Deutschland
13.00 Tagesschau - wiadomości
13.05 Mittagsmagazin
14.00 heute - in Deutschland
14.15 Die Teufelsinsel - Land der Verdammlen
15.00 heute - wiadomości i sport
15.10 Streit um Drei
16.00 heute - in Europa
16.15 Risiko - quiz
17.00 heute - wiadomości i prognoza pogody
17.15 hallo Deutschland
17.40 Leute heute
17.50 Der Alte - serial
19.00 heute - wiadomości i prognoza pogody
19.25 WISO
20.15 Die Tochter des Kommissars - film fab.
21.45 heute - dziennik
22.15 Die Abservierer - film fab., USA, 1993
23.55 heute nacht
00.10 Chronik eines Verschwindens
01.30 heute - wiadomości
01.35 Vor 30 Jahren - Abtreibung legal
02.15 heute - wiadomości
02.20 Blond am Freitag
03.05 heute - wiadomości
03.10 WISO
03.55 heute - wiadomości
04.00 PRAXIS taglich
04.25 webcamnights.tv
05.05 hallo Deutschland

Viva polska

06.00 Pobudka z VIVĄ - magazyn muzyczny
09.00 VIVAMAT - magazyn muzyczny
11.00 VIVA Hits - najnowsze propozycje muzyki pop i rock na antenie VIVY
13.00 Overdrive - relacje z koncertów
14.00 VIVA Push-Up - mieszanka najnowszych przebojów
14.55 News - nowości i ciekawostki ze świata show-biznesu
15.00 VIVA Hits - najnowsze propozycje muzyki pop i rock na antenie VIVY
16.00 Pralnia
17.00 VIVA Hits - najnowsze propozycje muzyki pop i rock na antenie VIVY
18.00 Chartsurfer
18.55 News - nowości i ciekawostki ze świata show-biznesu
19.00 Chartsurfer
20.00 Planeta VIVA - magazyn muzyczny
21.00 VIVA Hits - najnowsze propozycje muzyki pop i rock na antenie VIVY
21.55 News - nowości i ciekawostki ze świata show-biznesu
22.00 2 Step - magazyn poświęcony muzyce elektronicznej
23.00 Film ab - magazyn filmowy (kino, premiery, festiwale, gwiazdy)
00.00 Fast Forward - magazyn muzyczny
01.00 Nowości - magazyn muzyczny
01.05 Nocny ekspres - magazyn muzyczny

VIVA-Plus-Logo

03.00 Cologne Morning
05.00 Berlin
07.00 L.A.
09.00 London
11.00 Hamburg
13.00 Cologne Day
15.00 Berlin
17.00 Los Angeles: Lenny Kravitz
19.00 London: Depeche Mode
21.00 Hamburg
23.00 12: Madonna
00.00 Cologne Night
02.00 12: Michael Jackson

MTV2 Europe 2002

06.00 For Those About to Work...
09.00 Viewent Choose
10.00 Jimmy Eat World Choose
11.00 Alternative Music Television
12.00 Indie Anthems
13.00 Alternative Music Television
14.00 MTV2 Live
15.00 Alternative Music Television
16.00 MTV2 Rocks
17.00 Most Wanted Chart
18.00 Alternative Music Television
19.00 Viewers Choose
20.00 Alternative Music Television
21.00 Incubus Live
22.00 Most Wanted Chart
23.00 Rob Zombie Live
23.30 System of a Down Special
00.00 Alternative Music Television
01.00 Viewers Choose
02.00 Alternative Music Television
03.00 Viewers Choose
04.00 Alternative Music Television

Animal Planet 1997

07.00 Na pomoc zwierzętom
07.30 Na ratunek
08.00 Centrum dla dzikich zwierząt
08.30 Opowieści z zoo
09.00 Opiekunowie
09.30 Opowieści o koniach: Cuda
10.00 Przewodnik po rasach psów: Borzoje
10.30 Przewodnik po rasach psów: Jamniki
11.00 Lekarze dzikich zwierząt
11.30 Weterynarz: Weterynarze z Królewskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt
12.00 Podróże „Questa": Drapieżnicy
13.00 Mistrzowie świata zwierząt
14.00 Przewodnik po rasach psów: Borzoje
14.30 Przewodnik po rasach psów: Jamniki
15.00 Na pomoc zwierzętom
15.30 Na ratunek
16.00 Centrum dla dzikich zwierząt
16.30 Opowieści z zoo
17.00 Opiekunowie
17.30 Opowieści o koniach: Cuda
18.00 Podróże „Questa": Drapieżcy
19.00 Lekarze dzikich zwierząt: Farma krokodyli
19.30 Pogotowie dla zwierząt
20.00 Zwierzęta od A do Z: Cień zająca
20.30 Zwierzęta od A do Z: Kryjówka aligatorów
21.00 Łowca krokodyli: Operacja „Steve"
22.00 Akwanauci
22.30 Niebezpieczne spotkania
23.00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem: Nowy Jork
23.30 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem: Djuma, Afryka Południowa
00.00 Pogotowie dla zwierząt

Discovery Channel 2000-2009

9.00 Wielkie powieści
9.55 Narzędzie wojny: Grupa Armii
10.50 Nowi odkrywcy: Laos
11.45 Na szlaku z Jeffem Corwinem
12.40 Wenecja - tonące miasto
13.30 Krzywa wieża w Pizie
14.25 Gladiatorzy: Brutalna prawda
15.15 Wysypisko: Pojazdy terenowe
16.10 Łodzie marzeń
16.35 Zielona wioska
17.05 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17.30 Turbo
18.00 Stulecie zwykłych ludzi: 1954: Żyć dłużej
19.00 Nosorożec i spółka: Harpia wielka
20.00 Tajemnice zaginionych imperiów: Pierwsze religie
21.00 W ukryciu: Nocne życie Paryża
22.00 Wielkie powieści
23.00 Z akt FBI
0.00 Wyprawy w czasie
2.00 Historia Spitfire'a
3.00 Zakończenie programu

Onyx.TV

06.00 Get Up
08.45 Kino Hits
09.00 StarTalk
09.15 Hit Factory
11.00 RTL Shop
14.00 Who's That Girl?
15.00 Push It
16.00 StarTalk
16.15 Just Call
17.00 Push It
18.00 Remember The Time
19.00 Forever Young
19.45 Kino Hits
20.00 StarTalk
20.15 Hit Factory
20.30 Live-Clips
21.00 Del Amitri - koncert
22.30 Erotica
23.00 Electric Blue - serial erotyczny
00.00 Sexy Spots
01.00 Erotica
02.00 All Night Long

National Geographic Channel 2001

08.00 Superbestie: Rekiny czy krokodyle?
10.00 Gorączka dinozaurów
10.30 Poszukiwania genów: Narkolepsja
11.00 Kosmos dla wszystkich
12.00 W oku huraganu
13.00 Superbestie: Rekiny czy krokodyle?
15.00 Gorączka dinozaurów
15.30 Poszukiwania genów: Narkolepsja
16.00 Kosmos dla wszystkich
17.00 W oku huraganu
18.00 Gorączka dinozaurów
18.30 Poszukiwania genów: Narkolepsja
19.00 Rodzina gepardów
20.00 Otchłań
21.00 Na ekranie: Dar na wagę życia
22.00 Adventure Starts Here: Za nieznanym: Afrykańscy kłusownicy
22.30 Poszukiwania niezwykłych skarbów
23.00 Zagadka Krzywej Wieży
00.00 Na ekranie: Dar na wagę życia
01.00 Adventure Starts Here: Za nieznanym: Afrykańscy kłusownicy
01.30 Poszukiwania niezwykłych skarbów

TV5 logo

04.00 Journal RDI
04.30 Journal mondial des Journaux
05.00 TV5 infos
05.05 TV5. l'invite - program z udziałem zaproszonych gości
05.30 Journal mondial des Journaux
06.00 Dziennik TV5
06.15 Journal mondial des Journaux
06.30 Telematin - program poranny
08.00 Journal Radio-Canada
08.30 France feeling
08.45 Silence ca pousse
09.00 TV5 infos
09.05 Zig Zag Cafe
10.00 Dziennik TV5
10.15 L'enfant sur mesure
12.00 TV5 infos
12.05 Des chiffres et des lettres - teleturniej
12.30 Dziennik France 3
13.00 TV5 infos
13.05 Mise au point - magazyn
14.00 Dziennik TV5
14.15 L'enfant sur mesure
16.00 Dziennik TV5
16.15 Le journal de l'Eco
16.20 TV5 l'invite - program z udziałem zaproszonych gości
16.30 Outremers
17.00 TV5 infos
17.05 Pyramide - quiz
17.30 Question pour un champion - teleturniej
18.00 Dziennik TV5
18.15 Union Libre
19.55 Le journal de l'Eco
20.00 Dziennik telewizji szwajcarskiej
20.30 Dziennik France 2
21.00 TV5 infos
21.05 Le point
22.00 Dziennik TV5
22.15 Les eaux dormantes - thriller, Francja, 1995, 96 min.
00.00 Dziennik telewizji belgijskiej
00.30 Soir 3
00.50 Le Canada aujourd'hui - aktualności z Kanady
01.05 TV5 infos
01.10 France Europe Express
03.00 TV5 infos
03.05 Le point

Hallmark Channel logo z 2003 roku

7:00 Wojna w zatoce (2, ost.) - dramat USA
9:00 Hamlet (1/2) - dramat obycz. USA
11:00 Zemsta ojca - thriller USA
13:00 Najstarsza druhna świata - komedia USA
15:00 Katts i pies - serial
16:00 Hamlet (1/2) - dramat obycz. USA
18:00 Wielki i włochaty - film obycz. USA
20:00 Bezkresne światy Herberta George’a Wellsa - film s.f. ang.-USA
22:00 Szmat drogi - film obycz. USA
0:00 Bezkresne światy Herberta George’a Wellsa - film s.f. ang.-USA
2:00 Katts i pies - serial
3:00 Szmat drogi - film obycz. USA
5:00 Rodzina Sary - film obycz. USA

Wizja Le Cinema

14.00    Kronika pewnej miłości (Chronicle of a Love Affair) - film obyczajowy, Włochy 1950, reż. Michelangelo Antonioni, wyk. Lucia Bose, Massimo Girotti, Ferdinando Sarmi, (120 min.)
16.00    Ake i jego świat (Ake and His World) - dramat, Szwecja 1984, reż. Allan Edwall, wyk. Martin Lindstrom, Loa Falkman, Gunnel Fred, Stellan Skarsgard, (120 min.)
18.00    Mały chłopiec (Le petit garcon) - dramat, Francja 1993, reż. Pierre Granier-Deferre, wyk. Jacques Weber, Brigitte Rouan, Stanislas Crevillen, (120 min.)
20.00    Każdemu swoje (We Still Kill the Old Way) - dramat, Włochy 1968, reż. Elio Petri, wyk. Gabriele Ferzetti, Gian Maria Volonte, Irene Papas, Luigi Pistilli, (120 min.)
22.00    Nadchodzą panny młode (The Brides Are Coming) - dramat, Jugosławia 1978, reż. Emir Kusturica, wyk. Milka Kokotovic-Podrug, Miodrag Krstovic, Bogdan Diklic, Tatjana Poberznik, 
23.30    Zakochane kobiety (Women in Love) - film, W.Bryt. 1970, reż. Ken Russell, wyk. Alan Bates, Oliver Reed, Glenda Jackson, Jennie Linden, (150 min.)
Romantica original

06.00 Kobieta mojego życia
07.00 Pożyczone życie
08.00 Krok w szaleństwo
09.00 Żona potrzebna od zaraz
10.00 Kobieta mojego życia
11.00 Pożyczone życie
12.00 Krok w szaleństwo
13.00 Żona potrzebna od zaraz
14.00 Kobieta mojego życia
15.00 Pożyczone życie
16.00 Krok w szaleństwo
17.00 Żona potrzebna od zaraz
18.00 Kobieta mojego życia
19.00 Pożyczone życie
20.00 Krok w szaleństwo
21.00 Żona potrzebna od zaraz
22.00 Kobieta mojego życia
23.00 Pożyczone życie
00.00 Krok w szaleństwo
01.00 Żona potrzebna od zaraz

Reality TV (2001)

06.00 Szpital dziecięcy
06.25 Niecodzinne domy
06.55 Magazyn 999
07.45 Wezwania
08.10 Na ratunek
08.35 Kanadyjska Policja Konna
09.00 Sprawa Curtisa
09.25 Wyjątkowe dzieci
09.50 Katastrofy stulecia: Masa krytyczna
10.40 Zadziwiający ludzie
11.05 Na własne oczy...: Bluebird Cafe
11.30 Szpital dziecięcy
11.55 Niecodzienne domu
12.25 Magazyn 999
13.15 Wezwania
13.40 Na ratunek
14.05 Kanadyjska Policja Konna
14.30 Sprawa Curtisa
14.55 Wyjątkowe dzieci
15.20 Katastrofy stulecia: Masa krytyczna
16.10 Zadziwiający ludzie
16.35 Na własne oczy...: Bluebird Cafe
17.00 Życie w Sylvania Waters
17.35 Sprawa Curtisa
18.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda
18.25 Wezwania
18.50 Rozbitkowie
19.40 Najniebezpieczniejsze akcje kaskaderskie świata
20.30 Niebezpieczna profesja
21.25 Na gorącym uczynku
22.15 Impacto TV
22.45 Policja na świecie
23.15 Życie w Sylvania Waters
23.50 Sprawa Curtisa
00.15 Królewski Szpital Księcia Alfreda
00.40 Wezwania
01.05 Rozbitkowie
01.55 Najniebezpieczniejsze akcje kaskaderskie świata
02.45 Niebezpieczna profesja
03.40 Na gorącym uczynku
04.30 Impacto TV
05.00 Policja na świecie

MCM logo 2004

06.00 MCM Tubes - najpopularniejsze teledyski
13.00 Le JDM - serwis informacyjny
13.15 MCM Tubes - najpopularniejsze teledyski
17.30 Clipline - wideoklipy dedykowane przez widzów
18.00 Fusion: Special I Love Techno
18.30 MCM Tubes - najpopularniejsze teledyski
19.00 MCM Alternatif - wideoklipy
19.30 Clipline - wideoklipy dedykowane przez widzów
20.00 Web Pl@ylist - nowości, na które głosują telewidzowie
20.30 Le JDM - serwis informacyjny
20.45 Le Hit - najlepiej sprzedawane hity we Francji i w USA
21.45 MCM Tubes - najpopularniejsze teledyski
22.00 Les metiers de la musique - film dok.
22.45 Le JDM - serwis informacyjny
23.00 Total Rock
00.30 MCM Tubes - najpopularniejsze teledyski
02.00 Le JDM - serwis informacyjny
02.15 MCM Tubes - najpopularniejsze teledyski

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.