FANDOM


TVP 1
05:45 Notacje - Kazimierz Wiśniak. Okienka w Piwnicy pod Baranami; cykl dokumentalny
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:05, 6:32, 7:05, 7:33
07:55 Leksykon PRL; felieton
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Buli - Zabłąkani w czasie, odc. 24 (Les naufrages du temps); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
08:40 Domisie - Domisiowa orkiestra; program dla dzieci
09:10 Mały rycerz El Cid - Osioł w kaplicy odc. 4 (Un un asno en la capilla); serial animowany kraj prod.Hiszpania (1980)
09:35 Krówka Mu Mu - Mu Mu i puszka, odc. 3 (Connie and tin can, ep. 3); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2004)
09:45 Łowcy smoków - Powrót Rogera, odc. 4 (The Return of Roger); serial animowany kraj prod.Francja, Niemcy, Luksemburg (2007)
10:10 Szkoła złamanych serc - odc. 152 (.); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Superwnętrze - odc. 2 (Design Rules); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003)
11:25 Zapytaj prawnika; magazyn
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Laboratorium XXI wieku - odc. 48; magazyn
12:40 Plebania - odc. 1217; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1606 - txt str.777; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? - odc. 1757; teleturniej muzyczny
14:00 Czy możemy ocalić Ziemię? cz. 2 (Can We Save Planet Earth?); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Karnawał w Jedynce ; program rozrywkowy
16:05 Moda na sukces - odc. 4196 (The Bold and the Beautiful ep. 4411); serial kraj prod.USA (2003)
16:30 Moda na sukces - odc. 4197 (The Bold and the Beautiful ep. 4412); serial kraj prod.USA (2003)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Klan - odc. 1611 - txt str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1758; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 1221; telenowela TVP
18:55 300 % normy - pytanie 21
19:00 Wieczorynka - Bob Budowniczy XI - Trzy ważne sprawy, odc. 11 (Bob the Builder, seria XI // Trzy ważne sprawy, ep. 11); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2007)
19:10 Wieczorynka - Andzia - Płomień olimpijski, odc. 20 (Antje und das olympische Feuer); serial animowany kraj prod.Polska, Niemcy (2001)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Chwila na oddech (Just Breathe) - txt str.777  84'; film obyczajowy kraj prod.USA (2007)
22:00 Wydział Zabójstw - odc. 39 - Malarz; serial kryminalny
22:30 Bronisław Wildstein przedstawia; talk-show;
23:10 Oligarcha (Oligarch)  122'; film fabularny kraj prod.Francja, Niemcy, ROSJA (2002)
01:20 Moskiewska saga - odc. 7 (Moskowskaya Saga ep. 7); serial kraj prod.ROSJA (2004)
02:10 Moskiewska saga - odc. 8 (Moskowskaya Saga ep. 8); serial kraj prod.ROSJA (2004)
03:05 Zakończenie dnia

TVP 2
06:15 Złotopolscy - odc. 157 Siniaki
06:45 Dwójka Dzieciom - Pomocnik św. Mikołaja - odc 45/48 Dowcipna Brenda (Santa Apprentice ep. Practical Joker); serial animowany kraj prod.Francja (2006)
06:55 TELEZAKUPY
07:10 Znaki czasu ; magazyn
07:35 M jak miłość - odc. 359; serial TVP
08:30 Pytanie na śniadanie  - w tym: Panorama 9:30; Pogoda 8:50, 10:04
10:45 Święta wojna - (288) Filozof; serial TVP
11:20 Bulionerzy - odc. 68 - Kapcie; serial komediowy TVP
11:50 Co ludzie powiedzą? - odc. 27/40 (Keeping Up Appearances); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1995)
12:25 Magnum - odc. 21/162 Kobieta na plaży (MAGNUM P. I. s. 2 The Woman on the Beach); serial kraj prod.USA (1981)
13:15 Gwiazdy tańczą na lodzie   (1); widowisko rozrywkowe
14:05 Gwiazdy tańczą na lodzie  (2); widowisko rozrywkowe
15:00 Wielkie rzeczy -  Sieć; serial komediowy TVP
16:00 Karino - Odc. 9/13 Walka o życie; serial TVP
16:30 Radiostacja Roscoe - odc 16/52 (Radio Free Roscoe ep. Pig - malion); serial kraj prod.Kanada (2003)
17:05 Na wariackich papierach - odc. 38/65 Ryzykowne poświęcenie (Moonlighting (The Heiress human)); serial komediowy kraj prod.USA (1987)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Sport Telegram
18:59 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu - odc. 23/LVIII - txt str.777; teleturniej
19:35 Młodzi twórcy mistrzom - Fifi - Film o profesorze Karolu Myśliwcu; cykl dokumentalny
20:05 Barwy szczęścia - odc. 212 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
20:40 Megakomedie - Operacja "Koza" - txt str.777  91'; komedia kraj prod.Polska (1998)
22:25 Alibi na środę - Wielbiciel (Der Verehrer)  88'; dramat kraj prod.Niemcy (2004)
24:00 Jak w raju  19'; film dokumentalny
00:30 Panorama
00:50 Nie zaznam spokoju (Ich werde immer bei euch sein)  88'; dramat kraj prod.Niemcy (2003)
02:20 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
03:05 Noc Zagadek - teleturniej interaktywny
04:05 Zakończenie dnia

TVP Info Katowice
05:56 Info Poranek; STEREO
06:00 Serwis Info Poranek - oraz 06:15, 06:30, 07:00, 07:30; Pogoda INFO Poranek 06:10, 06:25, 06:47, 07:08, 07:25; Przegląd prasy INFO 06:11, 06:20, 06:37, 06:49, 07:17; Serwis INFO Flesz 06:15, 06:45, 07:15;  Korespondent TVP o Poranku 06:41, 07:10, 07:38; STEREO
07.45 Aktualności flesz, pogoda
07.50 Co to? kto to?
08:00 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd Portali Internetowych; STEREO
08:22 Pogoda Info Poranek; STEREO
08:25 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Info Poranek; STEREO
08:40 Przegląd Prasy Info; STEREO
08.45 Zaolzie
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:08 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:10 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Przegląd Prasy Info; STEREO
09:21 Serwis sportowy; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:41 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:48 Przegląd Prasy Info; STEREO
10:00 Gość poranka; STEREO
10:16 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:50 Pogoda Info Poranek; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:09 Info Dzień; STEREO
11:13 Zapowiedź "Raport z Polski"; STEREO
11:19 Serwis Kulturalny; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:44 Pogoda Info Dzień; STEREO
11:47 Info Dzień; STEREO
11:53 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO
12:13 Info Dzień; STEREO
12:20 Pogoda Info Dzień; STEREO
12:22 Info Dzień; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO
12:47 Info Dzień; STEREO
12:53 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO
13:11 Raport z Polski; STEREO
13:23 Pogoda Info Dzień; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:46 Serwis sportowy; STEREO
13:53 Info Dzień; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:15 Biznes; STEREO
14:26 Pogoda Info Dzień; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:48 Info Dzień; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:05 Pogoda Info Dzień; STEREO
15:11 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:53 Serwis sportowy; STEREO
16:01 Rozmowa dnia; STEREO
16:17 Biznes; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:43 Pogoda Info Dzień; STEREO
16.45 Aktualności, Pogoda
16.50 Kronika miejska Zabrze
17.00 Raport z akcji
17:15 Komentarz - Świat; STEREO
17:30 Serwis Info Dzień; STEREO
17:55 Pogoda Info Dzień; STEREO
18.00 Aktualności, Pogoda, Sport
18.45 Na co dzień
19.00 Propozycje do śląskiej listy przebojów - rozrywka
19.10 Ludzie i sprawy
19.40 Motokibic.tv
19.55 TV Katowice zaprasza
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
21:00 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21:05 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:41 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21.45 Aktualności, Sport
22.05 Mag. meteo
22:18 Minął Dzień; magazyn; STEREO
22:47 Pogoda Info Wieczór; STEREO
22:50 Biznes; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
23:46 Pogoda Info Wieczór; STEREO
23:51 Więcej niż słowa. Fotoreporterzy wojenni (More than Words: Photographers of War); film dokumentalny kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Hokej na lodzie - Liga Mistrzów CHL: ZSC Lions - Metallurg; STEREO
02:30 Minął Dzień; magazyn; STEREO
02:58 Zakończenie dnia

Polsat
5:15 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Żar młodości - odc. 104, serial obyczajowy, USA 2001
7:00 TV Market - magazyn reklamowy
7:15 Wielka wygrana - teleturniej
8:00 Dotyk anioła - odc. 65, USA 1996
9:00 Łowcy skarbów - odc. 18, Francja, Niemcy, Kanada, USA 1999
10:00 Rodzina zastępcza plus - Couch Surfing - odc. 256, Polska 2007
11:00 Sabrina - nastoletnia czarownica - odc. 146, USA 2001-2002
11:30 Samo życie - odc. 1206, Polska 2009
12:00 Czarodziejki - odc. 45, USA 2000
13:00 Chirurdzy - odc. 27, USA 2005
14:00 Pierwsza miłość - odc. 838, Polska 2009
14:45 Sabrina - nastoletnia czarownica - odc. 147, USA 2001-2002
15:15 Dopóki śmierć nas nie rozłączy - odc. 22, USA 2006
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Mamuśki - odc. 18, Polska 2007
17:00 Tylko miłość - odc. 33, Polska 2008
18:00 Pierwsza miłość - odc. 839, Polska 2009
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - odc. 1207, Polska 2009
20:00 Świat według Kiepskich - Podróżnik - odc. 260, Polska 2007
20:30 Świat według Kiepskich - Dom kultury - odc. 261, Polska 2007
21:00 Nowożeńcy - komedia romantyczna, USA, Niemcy 2003
22:00 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:00 Rushmore - komediodramat, USA 1998
1:00 Nagroda gwarantowana - teleturniej
2:00 Zakazana kamera - program rozrywkowy
3:30 Tajemnice losu - program rozrywkowy, Polska 2008

TVN
5:40 Uwaga! - magazyn reporterów
6:00 Telesklep - magazyn
7:00 Granie na śniadanie - program rozrywkowy
8:00 Na Wspólnej - odc. 1076, Polska 2008
8:30 Dzień dobry TVN - magazyn kulturalny
11:00 Przyjaciele - odc. 5, USA 1996-1997
11:30 Przyjaciele - odc. 6, USA 1996-1997
12:00 Brzydula - odc. 72, Polska 2008
12:30 Telesklep - magazyn
13:30 Salon gry - program rozrywkowy
14:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
14:55 Milionerzy - teleturniej, Polska 2008
15:50 Rozmowy w toku - Moje życie stanęło na głowie...
16:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
17:55 Brzydula - odc. 73, Polska 2008
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Na Wspólnej - odc. 1077, Polska 2008
20:40 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
21:25 Martwa cisza - thriller, Australia, USA 1989
23:20 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
0:20 Superwizjer - magazyn reporterów
0:50 Uwaga! - magazyn reporterów
1:10 Nocne granie - program rozrywkowy
2:10 Telesklep - magazyn
2:30 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
04:20 Saint-Tropez (38) - fr. serial obyczajowy
05:10 Kinomaniak
05:30 Muzyczne listy - magazyn
06:40 TV Market - magazyn reklamowy
07:15 Saint-Tropez (39) - fr. serial obyczajowy
08:25 Kasa na bank - teleturniej
09:25 Beverly Hills 90210 (6) - serial obyczajowy USA
10:25 Zbuntowani (20) - telenowela meks.
11:25 mała Czarna - talk-show, prowadzi Katarzyna Montgomery
12:20 Lalola (54) - telenowela argentyńska
13:25 Kinomaniak - magazyn
13:55 Dziewczyny fortuny - teleturniej
14:55 Lalola (55) - telenowela argentyńska
16:00 Beverly Hills 90210 (7) - serial obyczajowy USA
17:00 mała Czarna - talk-show
18:00 Kłamczuch - program rozrywkowy
19:00 Zbuntowani (21) - telenowela meksykańska
20:00 Otchłań (The Abyss) - thriller s.f. USA 1989 (171 min)
23:30 Istne Szaleństwo - program rozrywkowy
00:30 Winny czy niewinny? (16) - serial dokumentalny USA
01:35 mała Czarna - talk-show
02:35 Pożegnalny pocałunek (One More Kiss) - dramat angielski 1999 (97 min)
04:19 Zakończenie programu

TVN 7
05:45 Taniec z gwiazdami
07:05 Weronika Mars
08:00 Kuba Wojewódzki
09:00 Columbo
10:30 Telesklep
12:05 Apetyt na kasę
13:05 Barwy grzechu
14:05 Hela w opałach
14:35 Seinfeld
15:05 Kuba Wojewódzki
16:05 Weronika Mars
17:00 Columbo - serial kryminalny USA
18:35 Hela w opałach - polski serial komediowy
19:05 Nowe przygody starej Christine - serial komediowy USA
19:35 Seinfeld - serial komediowy USA
20:05 Bogowie i generałowie - dramat wojenny USA 2003
00:45 Wróżki
01:50 Laski na czacie

TV Puls
06:00 Nowy dzień
06:30 Telezakupy
07:00 Burza uczuć
08:00 Meandry miłości
09:00 Zorro
10:00 Dance, dance, dance
11:00 Wydarzenia dnia
11:30 Puls kultury
12:00 Nowy dzień
12:30 Miód i szarańcza
13:00 Telezakupy
13:30 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?
14:30 Telezakupy
15:00 Burza uczuć
16:00 Meandry miłości
17:00 Zorro
18:00 Flintstonowie
19:00 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?
20:00 Wydarzenia dnia
20:30 Zabójcze umysły II
21:30 Las Vegas
22:30 Niesamowite historie
23:00 Nieśmiertelny
00:00 Puls kultury
00:30 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?
01:30 Star Trek
02:30 Nowy dzień
03:00 Wydarzenia dnia
03:30 Puls kultury
04:00 Miód i szarańcza
04:30 Kościół w potrzebie
05:00 Żebro Adama
05:30 Zakończenie programu

Tele 5
07:25 Jeździec srebrnej szabli
07:50 Telezakupy
09:20 Waleczne serca
09:50 Czarna Perła
10:40 Cyrograf
12:30 Brygada Acapulco - serial obyczajowy USA
14:20 Telezakupy
14:50 Cyrograf - kanadyjski serial sensacyjny
16:50 Czarna Perła - telenowela argentyńska
17:50 Lub czasopisma
18:05 Brygada Acapulco - serial obyczajowy USA
20:00 Zaufaj mi - thriller kanadyjski 1994
21:55 Sprawiedliwość na 18 kołach - serial sensacyjny USA
22:50 Lub czasopisma
23:05 Zachodni wiatr
00:05 Bez zahamowań - film erotyczny USA 2006
01:35 Rybia nocka

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:05, 6:32, 7:05, 7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Leksykon PRL; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Zygzaki - Nos; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Kot rosyjski niebieski ; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Pora na doktora - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Afisz - Hadess Jazz Bez Festival; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Męska przygoda; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Na wyłączność - Krystyna Janda; wywiad; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 1217; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1596; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Komentator - magazyn międzynarodowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Barwy szczęścia - odc. 52; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Nieznani sprawcy - Zadanie specjalne - wyrok; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Morawski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Łączy nas Polska; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Hurtownia książek; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Na wyłączność - Krystyna Janda; wywiad; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:16 Zygzaki - Nos; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Kot rosyjski niebieski ; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Od słów do głów - odc. 8; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Afisz - Hadess Jazz Bez Festival; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 1217; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wyprawa profesora Gąbki - odc.1 - Tajemnicza noc; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:10 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1596; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Tydzień Polski; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Ojciec Mateusz - odc. 7/13 - Pomyłka; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Pucuł i Grzechu - odc. 5 - Jak podróżować autostopem; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:06 Portrecista  51'; film dokumentalny; reż.:Irek Dobrowolski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Studio Polonia - "Pozory mylą" (Krzysztof Kiersznowski i Janusz Majewski); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
00:05 Pogoda Info Wieczór; STEREO
00:10 Słownik polsko@polski - o kulturze języka polskiego /3/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1217; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wyprawa profesora Gąbki - odc.1 - Tajemnicza noc; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1596; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Tydzień Polski; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2009); Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Ojciec Mateusz - odc. 7/13 - Pomyłka; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Portrecista  51'; film dokumentalny; reż.:Irek Dobrowolski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
04:40 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Errata do biografii - Zofia Kossak - Szczucka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

4fun.TV
6:00 4fun'ocka
7:00 Ranny ptaszek
8:00 Ranny ptaszek
9:00 Ranny ptaszek
10:00 Kto się w tobie kocha?
10:30 Tattoo na lato
11:00 Panowanie
11:30 Juniorki
12:00 Parowanie
12:30 Kto się w tobie kocha?
13:00 Parowanie
13:30 Juniorki
14:00 Parowanie
14:30 Juniorki
15:00 Kartony
15:30 Szarlotka i przyjaciele
16:00 Czat
17:00 Top tygodnia
18:00 Juniorki  
18:30 Hit Me
19:00 Kto się w tobie kocha?
19:20 Hit Me
20:00 Reggae Rabbits
20:30 Troo
20:40 Kartony
21:00 Hit Me
22:00 Hit Me
23:00 Zakazane piosenki
0:00 Kto się w tobie kocha?
1:00 Gorący akademik  
2:00 Parowanie holenderskie  
4:00 Nocny 4fun
5:00 Tattoo na lato

iTV
5:30 Morze hitów
6:40 Horoskop gwiazd
7:00 Discostacja
7:45 Morze hitów
8:00 Telesprzedaż
8:50 Discostacja Extra
9:05 Morze hitów
9:10 Discostacja Extra
9:20 Horoskop gwiazd
9:30 Instytut ezoteryczny
9:40 Ezo TV
9:45 Pozytywne wakacje
9:50 Horoskop gwiazd
9:55 Ezo TV
11:30 Pozytywne wakacje
11:35 Horoskop gwiazd
11:40 Ezo TV
13:20 Instytut ezoteryczny
14:30 Telesprzedaż
15:05 Morze hitów
15:15 Morze hitów
15:35 Nijusy
15:45 Discostacja Extra
16:00 Polowanie na gwiazdy
16:20 Nijusy
16:35 Morze hitów
16:50 Nijusy
17:00 Discostacja
17:45 Nijusy
18:00 WP.tv
18:30 Horoskop gwiazd
18:40 Discostacja Extra
18:50 Morze hitów
19:00 Zapytaj mecenasa
19:55 Ezo TV
22:30 WP.tv
22:45 Pasmo nocne

TVN 24
Serwis informacyjny co 30 minut
05:55 Serwis
17:10 Prosto z Polski - magazyn informacyjny
18:00 Serwis
18:30 Skaner polityczny - magazyn
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze
19:26 Fakty po "Faktach"
19:55 Sportowe podsumowanie dnia
20:00 Kropka nad i - program publicystyczny
20:20 Polska i świat - magazyn informacyjny
21:00 Magazyn 24 godziny - magazyn informacyjny
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
23:50 Bilans dnia - magazyn ekonomiczny
00:02 Kropka nad i
00:30 Polska i świat - magazyn informacyjny
01:00 Magazyn 24 godziny - magazyn informacyjny
01:55 Serwis sportowy
02:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
02:50 Supermeteo
03:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
03:50 Supermeteo
04:00 Progr@m - magazyn ekonomiczny
04:20 Supermeteo
04:30 Nieruchomości - magazyn ekonomiczny
04:50 Supermeteo

TVS
07.05 Radio Silesia
10.00 Silesia Informacje
10.15 Film fabularny
11.50 Podróż za jeden bilet
12.20 Telezakupy
12.40 Finał Listy Śląskich Szlagierów
13.30 Koncert życzeń
14.00 Telezakupy
14.35 Tak Nieruchomości
15.15 Sportowy Styl
15.40 Telezakupy
16.00 Silesia Informacje
16.20 S2 Śląsk
16.50 Koncert życzeń
17.15 Narty
17.45 Silesia komentarze
18.20 Kopalnia Wiedzy
19.00 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
19.20 Silesia Informacje flesz
19.25 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
19.45 Film fabularny
21.30 Silesia Informacje
22.10 Backstage, na żywo
23.30 Silesia Informacje
00.10 Finał Listy Śląskich Szlagierów
00.55 Koncert życzeń
01.45 Podróż za jeden bilet
02.10 Tak Nieruchomości
02.35 Reporter
03.00 Silesia Informacje
03.40 Koncert życzeń
04.05 Kopalnia Wiedzy
04.40 Propozycje do Listy śląskich Szlagierów
05.20 Backstage
06.45 Telezakupy

TVT Rybnik
Prognoza pogody: 07.55, 08.40, 10.55, 11.40, 13.55, 14.40, 18.55, 19.55, 21.55, 22.55, 00.55, 01.55
07.15 Okiem kamery
07.30 Raport
07.58 Sport - mag.
08.42 Okiem kamery
08.58 Muzyka
10.15 Okiem kamery
10.30 Raport
10.58 Sport - mag.
11.40 Prognoza pogody
11.42 Okiem kamery
11.58 Muzyka
13.15 Okiem kamery
13.30 Raport
13.58 Sport - mag.
14.42 Okiem kamery
14.58 Muzyka
18.15 Okiem kamery
18.30 Raport
18.58 Na afiszu
19.05 Przesłuchanie/rep.
19.57 Okiem kamery
20.10 Muzyka
21.15 Okiem kamery
21.30 Raport
21.58 Na afiszu
22.05 Przesłuchanie/rep.
22.57 Okiem kamery
23.10 Muzyka
00.15 Okiem kamery
00.30 Raport
00.58 Na afiszu
01.05 Przesłuchanie/rep.
01.57 Okiem kamery
02.10 Muzyka

Ale Kino!
08:00 Ikonoklaści
08:50 Złamana strzała - western USA 1950
10:30 Suplement - dramat polski 2002
12:25 Moje własne niebo - dramat indyjski 2007
14:30 Ci wspaniali mężczyźni w swych latających maszynach - angielska komedia przygodowa 1965
16:50 Kino Mówi
16:55 Sny pustyni - dramat francusko-kanadyjsko-Burkina Faso 2006
18:30 Ryś - polski dramat wojenny 1981
20:00 Gdyby ściany mogły mówić II - dramat USA 2000
21:50 Poirot: Po pogrzebie - kryminał angielski 2005
23:35 Missisipi w ogniu - kryminał USA 1988
01:50 Przejrzeć Harry'ego - komedia obyczajowa USA 1997
03:25 Był sobie film: Mój wujaszek - film dokumentalny Francja
04:20 Test pilota Pirxa - film SF Polska ZSRR 1978
05:55 Zakończenie programu

Planete
06:45 Twarze Europy
08:20 Ludzie i miejsca
08:55 Pearl Harbor. Pojedynek imperiów
11:10 Egipt. Nowe odkrycia
12:10 Twarze Europy
13:45 Filmowe dochodzenia
14:35 Przyroda i podróże
15:15 Historia
16:15 W drodze do krainy lodu
16:50 Życie Bałtyku
17:15 Marc Jacobs i Louis Vuitton
18:15 Sześć miliardów mnych
18:50 Obcey
19:45 Wojownicy z Wall Street
20:15 Urodzeni w siodle
20:45 Wschodnie klimaty
22:40 Nie zrozum mnie źle
23:35 Koszt zdobycia bieguna
01:00 Filmowe dochodzenia
01:55 Sześć miliardów innych
02:25 Życie Bałtyku

Eurosport
06:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
09:30 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
13:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
18:00 Eurogole Flash
18:20 Jeździectwo - PŚ w Zurychu - konkurs skoków
19:20 Jeździectwo: Riders Club
19:25 Golf: Turniej z cyklu US PGA Tour w La Quinta
20:25 Golf: Turniej z cyklu European PGA Tour w Katarze
21:00 Żeglarstwo: Yacht Club
21:15 Magazyn olimpijski
21:45 Łyżwiarstwo figurowe: ME w Helsinkach
22:45 Sport traveller
23:00 Rajdy samochodowe
23:30 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
01:30 Zakończenie programu

ČT1
05.59 Studio 6
08.30 Czarodziejska szkółka
09.00 The Bulldog Breed, kom.
10.35 Śpiewa Karel Gott, koncert
11.25 Kolczyk, baśń
12.00 Wiadomości
12.30 Sama w domu
13.25 Diagnoza, mag.
13.45 Oczarowanie, serial
14.40 Potyczki Amy 4, serial
15.25 Wodna podróż, dok.
15.40 Szikulowie
15.55 Meduza, mag.
16.30 Czarodziejska szkółka
17.00 Od A do Z, quiz
17.25 Stop, pr. public.
17.30 Mieszkanie jest zabawą, mag.
17.55 Prognoza pogody
18.00 Wydarzenia regionalne
18.25 Czarne owce
18.40 Bijące serce Europy
18.45 Wieczorynka
18.55 Szczęśliwa dziesiątka
19.00 Wydarzenia
19.40 Bramki, punkty, sekundy
19.55 Prognoza pogody
20.00 Agatha Christie. Poirot 11, film GB 2008
21.40 Grające słowo, pr. public.
22.30 POKR
23.00 Szczęśliwa dziesiątka
23.05 Deadwood 2, serial
23.55 Na moll..., koncert
00.40 Oczarowanie, serial
01.30 Hotel Babylon, serial obycz. GB 2006
02.25 Piątka w pomarańczy, rozr.
02.50 Wydarzenia regionalne

TV Nova
05.59 Śniadanie z Novą
08.35 Tequila i Bonetti w Rzymie, serial krym.
09.25 Mein Mann und seine Mutter, romans
11.15 Dowody zbrodni 3, serial
12.05 Detektyw Monk 4, serial
12.55 Lenssen & Partners, serial krym.
13.25 Poszukiwani 2, serial krym.
14.15 Kobra oddział specjalny 6, serial krym.
15.15 Gwiezdne wrota 5, serial sf
16.05 Prawo i porządek. Zbrodniczy zamiar 5, serial sens.
17.00 Wiadomości popołudniowe
17.40 CSI. Kryminalne zagadki Miami 4, serial krym.
18.30 Ulica, serial obycz.
19.00 Ulica, serial obycz.
19.30 Wiadomości
20.00 Klinika w ogrodzie różanym 2, serial obycz.
21.15 CSI. Kryminalne zagadki Las Vegas 7, serial sens.
22.05 Prawo i porządek. Zbrodniczy zamiar 7, serial sens.
22.55 Godsend, thriller, USA/Kanada
00.45 CSI. Kryminalne zagadki Las Vegas 4, serial sens.
01.25 Novashopping
01.45 Na własne oczy
02.25 Do-re-mi, show
03.10 Litera A
04.15 Na południe, serial krym., Kanada

Prima
06.35 Petr Pan a pirati, anim.
07.10 Oggy a skodici, anim.
07.20 Tom a Jerry, anim.
07.30 Tom a Jerry, anim.
07.45 Will a Grace, serial
08.10 Pratele, sitkom
08.40 Sabrina mlada carodejnice, serial
09.05 Panelak, serial
09.50 Odpadlik, serial
10.40 Pravo a poradek, serial
11.40 To je vrazda, napsala, serial
13.00 Chuva k pohledani, serial
13.30 Will a Grace, serial
13.55 Policie New York, serial
14.50 Chameleon, serial
15.45 Medium, serial
16.45 Drza Jordan, serial
17.40 Regionalni zpravodajstvi
17.40 Minuty regionu
18.00 Zlociny ze sousedstvi, serial
18.55 Zpravy. Sport
19.30 Pratele, sitkom
19.55 Pocasi
20.00 Velmi krehke vztahy
21.15 Jak se stavi sen
22.05 Chirurgove, serial
23.05 Sberatele kosti, serial
00.00 Na plny plyn, serial
00.55 Volejte Vestce
02.40 Lovci duchu, serial
03.25 Na cem zalezi, serial
03.50 Kapitan Kloss, serial
04.50 Receptar prima napadu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.