FANDOM


TVP 1 HD
04:55 SpongeBob Kanciastoporty - Zwłoka, odc. 37 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008)
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Kawa czy herbata? - 6.05, 6.35, 7.05, 7.35; Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.04, 6.34, 7.02, 7.34
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:09 Polityka przy kawie
08:30 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Fałszywe złoto, odc. 2 (Fools gold); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007)
08:40 TELEZAKUPY
09:20 Dzika Polska - Bogatsze życie - Dni, w których wypłynęła wydra; serial dokumentalny
09:45 Dzika Polska - Bogatsze życie - Nie przytulajmy niedźwiedzi; serial dokumentalny
10:20 Operacja Życie - odc. 10; cykl dokumentalny
10:50 Uroczystości pogrzebowe ks. Kardynała Józefa Glempa - Prymasa Polski Seniora
13:00 Pięć dni z życia Prymasa; reportaż
13:30 Agrobiznes
13:55 Natura w Jedynce - Planeta Ziemia, seria II - Płytkie morza - odc. 4 (Planet Earth (II 4/6)) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Wójt roku 2012 - sylwetki
15:25 Nad rozlewiskiem... - odc. 9/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
16:30 Moda na sukces - odc. 5762 (The Bold and the Beautiful ep. 5762); serial kraj prod.USA (2010)
17:00 Teleexpress
17:18 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2569; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2391 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:25 Elżbieta Jaworowicz. Tak było, tak jest.; magazyn
18:45 Wszystko przed nami - odc. 55; telenowela TVP
19:10 Wieczorynka - Noddy w krainie zabawek - Noddy i latarnia morska, odc. 40 (Noddy and the Lighthouse); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Droga do Rio - Kronika
20:10 Pogoda
20:20 Teatr Telewizji - Oszuści -  txt. str. 777; spektakl teatralny
21:40 Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu; reportaż
22:05 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Narkolepsja jak zły sen. (Narcoleptics on tour); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008)
23:05 Dynastia Tudorów III - odc. 4/8 (The Tudors III, ep. 4); serial kraj prod.USA, Irlandia, Kanada (2008)
00:10 Rozmowy o miłości -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1990)
01:45 Naszaarmia.pl; magazyn12
02:15 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Narkolepsja jak zły sen. (Narcoleptics on tour); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008)
03:10 Notacje - Józef Glemp. Kapłaństwo i wierność; cykl dokumentalny
03:25 Zagadkowa Jedynka
04:25 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:00 TELEZAKUPY
06:35 Złotopolscy - odc. 17 - Zgoda; telenowela TVP
07:05 M jak miłość - odc. 130; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; Panorama: 8.50
10:55 Lokatorzy - odc. 224 (304) Pożegnanie; serial komediowy TVP
11:30 TELEZAKUPY
12:00 Coś dla Ciebie; magazyn
12:30 Tancerze - odc. 19 Droga nad morze; serial obyczajowy TVP
13:25 Barwy szczęścia - odc. 866 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:00 Współczesna rodzina - odc. 19/24 (Modern family ep. (Game Changer)); serial komediowy kraj prod.USA (2009)
14:35 Świat bez tajemnic - Maria; dokument fabularyzowany kraj prod.Polska (2011)
15:45 Panorama Kraj
16:00 Pogoda
16:05 Rodzinka.pl - odc. 67 "Komunikacja głupcze" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
16:35 Rodzinka.pl - odc. 68 "Rodzice na zawsze" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
17:05 Republika Doyle'ów - odc. 14/25 (Republic of Doyle ep. 202); serial kraj prod.Kanada (2009)
17:50 Miss Polonia: prezentacja finalistek - (1); felieton
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 6/72; teleturniej
19:30 Współczesna rodzina - odc. 19/24 (Modern family ep. (Game Changer)); serial komediowy kraj prod.USA (2009)
19:55 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 31
20:05 Barwy szczęścia - odc. 867 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 M jak miłość - odc. 961; serial TVP
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 697
21:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
22:50 Poniedziałek z gwiazdami – Tim Roth - Magia kłamstwa - odc. 16 (Lie to me s. II ep. 3 (Control Factor)); serial kraj prod.USA (2009)
23:45 Czy świat oszalał? - Iran i Zachód - odc. 1 (odc. 1); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009)
00:50 Oficer - odc. 4/13 - Zakup kontrolowany -  txt. str. 777; serial TVP
01:55 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
02:55 Jasminum -  AD; film fabularny kraj prod.Polska (2005)
04:50 Magia kłamstwa - odc. 16 (Lie to me s. II ep. 3 (Control Factor)); serial kraj prod.USA (2009)
05:30 Zakończenie programu

Polsat HD
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.30 Przygody Animków 2 (95) - serial animowany
08.00 Pinky i Mózg 3 (50) - serial animowany
08.30 Scooby-Doo 2 (4) - serial animowany
09.00 Czarodziejki 4 (70) - serial fantasy
10.00 Dopóki śmierć nas nie rozłączy 4 (70) - serial komediowy
10.30 Świat według Kiepskich (380) - serial komediowy
11.00 Dlaczego ja? (103) - serial fab.-dok.
12.00 Szpilki na Giewoncie (22) - serial obyczajowy
13.00 Dom nie do poznania 6 (163) - reality show
14.00 Pierwsza miłość (1632) - serial obyczajowy
14.45 Trudne sprawy (223) - serial paradokumentalny
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Malanowski i partnerzy (85) - serial fab.-dok.
17.00 Dlaczego ja? (343) - serial fab.-dok.
18.00 Pierwsza miłość (1633) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (318) - serial komediowy
20.00 Megahit: Liberator - film sensacyjny, USA/Francja 1992
22.05 Ktoś całkiem obcy - thriller, USA 2007
00.20 Układy 5 (58, 59) - serial kryminalny
02.30 Zagadkowa noc - teleturniej
03.45 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN HD
05.00 Uwaga! - magazyn reporterów
05.20 Rozmowy w toku - talk-show
06.20 Mango - telezakupy
07.25 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2013
08.00 Dzień dobry TVN - magazyn
11.05 Co za tydzień - magazyn informacyjny
11.40 Sąd rodzinny (86) - serial fab.-dok.
12.40 Detektywi (884) - serial fab.-dok.
13.15 Ostry dyżur 12 (13) - serial obyczajowy
14.15 Ukryta prawda 2 (87) - serial paradokumentalny
15.20 W-11 - Wydział Śledczy (574) - serial fab.-dok.
16.05 Rozmowy w toku - talk-show
17.00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (560) - serial fab.-dok.
18.00 Ukryta prawda 2 (88) - serial paradokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej (1701) - serial obyczajowy
20.45 W-11 - Wydział Śledczy (746) - serial fab.-dok.
21.30 Sekrety chirurgii (8) - reality show
22.30 Top Gear 18 (4) - magazyn motoryzacyjny
23.35 Lekarze (8) - serial obyczajowy
00.35 Detektyw Monk 8 (10) - serial kryminalny
01.35 Uwaga! - magazyn reporterów
01.50 Arkana magii (819) - interaktywny program rozrywkowy
03.10 Rozmowy w toku - talk-show
04.05 Zakończenie programu

TV 4
5:10 Inspektor Gadżet (60) - serial animowany
5:30 Triumf miłości (59) - serial obyczajowy
6:25 4music - magazyn muzyczny
7:30 Gliniarz i prokurator (6) - serial kryminalny
8:30 Komisarz Rex (13) - serial kryminalny
9:30 Ukryta miłość (152) - telenowela
10:30 Ukryta miłość (153) - telenowela
11:30 Łowca krokodyli: dzienniki (7) - serial przyrodniczy
12:00 Osaczona (162) - serial obyczajowy
13:00 TV Market - magazyn reklamowy
13:20 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
15:00 Komisarz Rex (14) - serial kryminalny
16:00 Gliniarz i prokurator (7) - serial kryminalny
17:00 Ukryta miłość (154) - telenowela
18:00 Ukryta miłość (155) - telenowela
19:00 Galileo EXTRA (63) - program popularnonaukowy
20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
21:00 Ice Road Truckers: Drogi śmierci (4) - serial dokumentalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (10) - serial kryminalny
22:55 Znamy tę piosenkę - komediodramat, Francja 1997
1:30 CSI: Kryminalne zagadki Miami (10) - serial kryminalny
2:30 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
2:45 To był dzień - program informacyjny
3:35 To był dzień na świecie - magazyn
4:00 4music - magazyn muzyczny
4:50 Zakończenie programu

TV 6
7:40 Dekoratornia - magazyn
8:00 Dekoratornia - magazyn
8:25 Zakazane uczucie (123) - telenowela
9:10 Zakazane uczucie (124) - telenowela
10:10 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? - wersja amerykańska (15) - teleturniej
11:10 Mam talent! - wersja amerykańska (20) - program rozrywkowy
12:10 Got to Dance: Tylko taniec - wersja brytyjska (7) - program rozrywkowy
13:10 TV Market - magazyn reklamowy
13:50 4music - magazyn muzyczny
14:55 Big Brother 5 - reality show
15:55 4music - magazyn muzyczny
17:00 Dekoratornia - magazyn
17:30 Dekoratornia - magazyn
18:00 M.A.S.K. (38) - serial animowany
18:30 Dennis rozrabiaka (13) - serial animowany
19:00 Zakazane uczucie (125) - telenowela
20:00 Zakazane uczucie (126) - telenowela
21:00 Mam talent! - wersja amerykańska (10) - program rozrywkowy
21:55 Zdążyć przed czasem - dramat sensacyjny, Hongkong 1999
0:00 Jazda Figurowa (26) - program rozrywkowy
1:00 Big Brother 5 - extra - reality show
1:30 mała Czarna - talk-show
2:20 Big Brother 5 - prosto z domu - reality show
2:45 Zakończenie programu

TVP Info Wrocław
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:26 Pogoda Info - komunikat śniegowy; STEREO, CENTRE CUT
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:52 Twoja@sprawa; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:57 Pogoda Info - komunikat śniegowy; STEREO, CENTRE CUT
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:55 Pogoda Info - komunikat śniegowy; STEREO, CENTRE CUT
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:26 Pogoda Info - komunikat śniegowy; STEREO, CENTRE CUT
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:26 Pogoda Info - komunikat śniegowy; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:11 Pogoda Info - komunikat śniegowy; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień - JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 Praca, biznes, informacje
17:15 Fakty flesz
17:19 Pogoda - plansza
17:23 Rozmowa Faktów
17:40 Narciarski raport
17:47 Zdrowiej
18:02 Przez granice
18:30 Fakty - wydanie główne
18:47 Pogoda
18:51 Telewizyjny klub seniora
20:00 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:22 Pogoda Info - komunikat śniegowy; STEREO, CENTRE CUT
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:45 Fakty - wydanie wieczorne
22:05 Pogoda
22:08 Narciarski raport
22:18 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:30 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:15 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:33 Pasterz - Prymas Józef Glemp; film dokumentalny; reż.:Ewa Świecińska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Reportaż TVP INFO - Sybilla znad Renu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:40 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
00:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT
02:02 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
02:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:46 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
03:00 Głos Mediów - odc. 68; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
03:25 60 lat razem - odc. 16 - Zieliński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Telenowyny; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
04:00 Pasterz - Prymas Józef Glemp; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:44 Reportaż TVP INFO - Sybilla znad Renu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:56 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12

TV Polonia
06:10 Kanał Audytywny - koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Z archiwum Filmoteki Narodowej - odc. 9 Obraz odzyskania niepodległości; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Przygrywka - odc. 3 - Bez pracy nie ma kołaczy; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; Panorama: 8.50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:15 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
10:25 Galeria - odc. 122; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Uroczystości pogrzebowe ks. Kardynała Józefa Glempa - Prymasa Polski Seniora; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 Barwy szczęścia - odc. 742; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
14:05 Polonia w Komie - Kreta - (158); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Siła wyższa - odc. 7/13* - Zazdrość i medycyna wschodnia -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Salon Polonii - Anna Nehrebecka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Skarby nieodkryte; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Złotopolscy - odc. 611* Za marzenia trzeba płacić; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 122; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Kreta - (158); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Okrasa łamie przepisy - Kaczka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Cafe Historia - Powstanie styczniowe; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 742 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 2/39 - Zimowe zuchy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
20:50 Londyńczycy II - odc. 8/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Elbrus - (159); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
22:45 Tygodnik Gospodarczy - (20); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 122; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Przygrywka - odc. 3 - Bez pracy nie ma kołaczy; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 2/39 - Zimowe zuchy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
02:45 Londyńczycy II - odc. 8/16; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
04:25 Barwy szczęścia - odc. 742; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Tygodnik Gospodarczy - (20); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

TV Puls
6:00 Dyżur - serial dokumentalny
6:30 Menu na miarę (4) - program kulinarny
7:00 Pixie i Dixie (49) - serial animowany
7:05 Pixie i Dixie (50) - serial animowany
7:10 Pixie i Dixie (51) - serial animowany
7:30 Przygody Sindbada Żeglarza (32) - serial przygodowy
8:30 Łowcy skarbów 3 (9) - serial przygodowy
9:30 Sekrety i kłamstwa (13) - reality show
10:30 Dzika natura (13) - serial przyrodniczy
11:30 Niezwykłe przypadki medyczne 3 (4) - serial dokumentalny
12:30 Kręcimy z gwiazdami: Ivan Komarenko (4) - program rozrywkowy
13:30 Sekrety i kłamstwa (14) - reality show
14:30 Przygody Sindbada Żeglarza (33) - serial przygodowy
15:30 Timon i Pumba (44) - serial animowany
16:00 Pingwiny z Madagaskaru (27) - serial animowany
16:30 Crusoe (7) - serial przygodowy
17:30 Łowcy skarbów 3 (10) - serial przygodowy
18:30 Pixie i Dixie (32) - serial animowany
18:35 Pixie i Dixie (33) - serial animowany
18:40 Pixie i Dixie (34) - serial animowany
19:00 Timon i Pumba (45) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru (28) - serial animowany
20:00 Zabójca - thriller, Australia/USA 2007
22:00 Starcie w przestworzach - film SF, USA 2008
0:00 Goło i wesoło - program rozrywkowy
0:30 Zobacz to! - programy powtórkowe

Puls 2
12:00 Ja, Ona i Eva (103) - telenowela
13:00 Pan Andersen opowiada (17) - serial animowany
13:25 Pippi (18) - serial animowany
14:00 Pszczółka Maja (28) - serial animowany
14:30 Łowcy smoków (9) - serial animowany
15:00 Kropelka - przygody z wodą (13) - serial animowany
15:30 Pan Andersen opowiada (18) - serial animowany
16:00 Pszczółka Maja (29) - serial animowany
16:30 Łowcy smoków (10) - serial animowany
17:00 Kropelka - przygody z wodą (14) - serial animowany
17:25 Pippi (19) - serial animowany
18:00 Pszczółka Maja (30) - serial animowany
18:30 Sekrety i kłamstwa (11) - reality show
19:30 Medicopter 117 (59) - serial sensacyjny
20:30 Biegiem przez las - film animowany, Dania 2011
22:00 Jim wie lepiej 2 (38) - serial komediowy
22:30 Jim wie lepiej 2 (39) - serial komediowy
23:00 Gramy po polsku (17) - program muzyczny
0:00 Zakończenie programu

TVS
07.00 Świat w pigułce
07.35 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
07.55 Wyprawy Jeffa Corwina
08.55 W klatce czasu
09.30 Na straży prawa
09.55 Katastrofy w przestworzach
10.55 Świat na talerzu Andrew Zimmern’a
11.50 Świat w pigułce
12.30 Telezakupy
14.20 Domy z marzeń
14.50 Ostatnie pięć kilogramów
15.20 Żyć jak milioner
15.50 Silesia Cafe
17.05 Flesz Silesia Informacje
17.10 Schlesien Journal
17.30 Informator miejski
17.45 Silesia Informacje
18.05 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.25 Niesamowite historie
20.55 Katastrofy w przestworzach
21.55 Na straży prawa
22.25 W klatce czasu
22.55 Biznes klasa
23.20 Ostry dyżur
23.55 Gdzie wtedy byłeś?

TV Kęty HD
01.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
02.00 Osobliwości
02.30 Biblioteka czyta dzieciom
03.00 Sport
04.00 Newsflash, bez komentarza
05.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
06.00 Newsflash, bez komentarza
07.00 Newsflash, muzyka
08.00 Newsflash, bez komentarza
09.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
10.00 Osobliwości
10.30 Biblioteka czyta dzieciom
11.00 Sport
12.00 Newsflash, bez komentarza
13.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
14.00 Newsflash, bez komentarza
15.00 Newsflash, muzyka
16.00 Newsflash, bez komentarza
17.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
18.00 Osobliwości
18.30 Biblioteka czyta dzieciom
19.00 Sport
20.00 Newsflash, bez komentarza
21.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
22.00 Newsflash, bez komentarza
23.00 Newsflash, muzyka
24.00 Newsflash, bez komentarza

National Geographic Channel
6:00 Wierzyć, nie wierzyć?: Całun Turyński - serial dokumentalny
7:00 Duży, wielki, największy: Superpociąg - serial dokumentalny
8:00 Tajemnice Stonehenge - film dokumentalny, Wielka Brytania 2008
9:05 Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta - serial dokumentalny
10:00 Tajemnice III Rzeszy: Kobiety Hitlera - serial dokumentalny
11:00 Tuż przed tragedią: Strach nad Tokio - serial dokumentalny
12:00 Koszmarna wyprawa: Z Hollywood do piekła - serial dokumentalny
13:00 Złapać przemytnika: Koka w płaszczu - serial dokumentalny
14:00 Tuż przed tragedią: Pearl Harbor - serial dokumentalny
15:00 Tabu: Ekscentryczni kolekcjonerzy - serial dokumentalny
16:00 Amerykańska kolonia: Huteryci: Wycieczka do Kanady - serial dokumentalny
17:00 Megafabryki: Supersamochody: Porsche 911 - serial dokumentalny
18:00 Interes na celowniku: As w rękawie - serial dokumentalny
19:10 Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta - serial dokumentalny
20:00 Katastrofa w przestworzach: Atak nad Bagdadem - serial dokumentalny
21:00 Stawka warta tuńczyka: Szczęście sprzyja innym - serial dokumentalny
22:00 Tuż przed tragedią: Pancernik Bismarck - serial dokumentalny
23:05 Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta - serial dokumentalny
0:00 Za kulisami: LSD - serial dokumentalny
1:00 Stawka warta tuńczyka: Szczęście sprzyja innym - serial dokumentalny
2:00 Tuż przed tragedią: Pancernik Bismarck - serial dokumentalny
2:50 Katastrofa w przestworzach: Atak nad Bagdadem - serial dokumentalny
3:45 Tajemnice z przeszłości: Jezus - serial dokumentalny
4:15 Stawka warta tuńczyka: Szczęście sprzyja innym - serial dokumentalny
5:05 Najcięższe więzienia w Stanach: Rządy żelaznej ręki - serial dokumentalny

Comedy Central
6:00 Graczykowie (40) - serial komediowy
6:20 Graczykowie (41) - serial komediowy
6:45 Rodzina zastępcza - serial komediowy
7:20 Rodzina zastępcza - serial komediowy
7:50 Dwie spłukane dziewczyny: Pilot (1) - serial komediowy
8:20 Dwie spłukane dziewczyny: And the Break-Up Scene (2) - serial komediowy
8:45 Dwie spłukane dziewczyny: And Strokes of Goodwill (3) - serial komediowy
9:10 Dwie spłukane dziewczyny: And the Rich People Problems (4) - serial komediowy
9:40 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości: Duch Oogwaya (20) - serial animowany
10:05 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości: Ojciec spod ciemnej gwiazdy (21) - serial animowany
10:35 Pingwiny z Madagaskaru: Zbliża się orka!/Mniej niż zero (15) - serial animowany
11:05 Pingwiny z Madagaskaru: Koleje losu/Maska Szopa (16) - serial animowany
11:35 Hoży doktorzy 7: My Growing Pains (5) - serial komediowy
12:00 Hoży doktorzy 7: My Number One Doctor (6) - serial komediowy
12:30 Happy Endings: Pilot (1) - serial komediowy
12:55 Różowe lata siedemdziesiąte 2: Laurie and the Professor (3) - serial komediowy
13:20 Różowe lata siedemdziesiąte 2: Garage Sale (4) - serial komediowy
13:45 Teoria wielkiego podrywu 4: The Bus Pants Utilization (12) - serial komediowy
14:15 Jak poznałem waszą matkę 5: Last Cigarette Ever (11) - serial komediowy
14:40 Jak poznałem waszą matkę 5: Girls Vs. Suits (12) - serial komediowy
15:10 Pingwiny z Madagaskaru: Zemsta doktora Bulgota (17) - serial animowany
15:35 Pingwiny z Madagaskaru: Tańczący z duszami/Prawo dżungli (18) - serial animowany
16:05 Różowe lata siedemdziesiąte 2: I Love Cake (5) - serial komediowy
16:35 Różowe lata siedemdziesiąte 2: Red's Birthday (6) - serial komediowy
17:05 Teoria wielkiego podrywu 4: The Justice League Recombination (11) - serial komediowy
17:30 Teoria wielkiego podrywu 4: The Bus Pants Utilization (12) - serial komediowy
17:55 Dwóch i pół 3: Weekend in Bangkok with Two Olympic Gymnasts (1) - serial komediowy
18:20 Dwóch i pół 3: Principal Gallagher's Lesbian Lover (2) - serial komediowy
18:45 Jak poznałem waszą matkę 5: Jenkins (13) - serial komediowy
19:15 Jak poznałem waszą matkę 5: Perfect Week (14) - serial komediowy
19:40 Hoży doktorzy 7: My Bad Too (7) - serial komediowy
20:05 Hoży doktorzy 7: My Manhood (8) - serial komediowy
20:35 Różowe lata siedemdziesiąte 2: Eric Gets Suspended (7) - serial komediowy
21:00 Różowe lata siedemdziesiąte 2: Halloween (8) - serial komediowy
21:30 Happy Endings: The Quicksand Girlfriend (2) - serial komediowy
21:55 Teoria wielkiego podrywu 4: The Love Car Displacement (13) - serial komediowy
22:25 Teoria wielkiego podrywu 4: The Thespian Catalyst (14) - serial komediowy
22:50 Dwóch i pół 3: Weekend in Bangkok with Two Olympic Gymnasts (1) - serial komediowy
23:20 Dwóch i pół 3: Principal Gallagher's Lesbian Lover (2) - serial komediowy
23:45 Kasia i Tomek (3) - serial komediowy
0:10 Kasia i Tomek (4) - serial komediowy
0:40 Comedy Central prezentuje: Stand Up: Mikołaj Książek, Waldemar Nowak (10) - program rozrywkowy
1:15 Comedy Central prezentuje: Stand Up: Best of (1) - program rozrywkowy
1:50 Spadkobiercy 2 (10) - program rozrywkowy
2:40 Kasia i Tomek (3) - serial komediowy
3:00 Kasia i Tomek (4) - serial komediowy
3:25 Comedy Central prezentuje: Stand Up: Mikołaj Książek, Waldemar Nowak (10) - program rozrywkowy
3:50 Comedy Central prezentuje: Stand Up: Best of (1) - program rozrywkowy
4:20 Graczykowie (40) - serial komediowy
4:45 Graczykowie (41) - serial komediowy
5:10 Spadkobiercy 2 (11) - program rozrywkowy

SRF 1 HD
05:45    Eisige Welten - Von Pol zu Pol (1/3)
06:30    News-Schlagzeilen und Meteo
08:00    Wetterkanal
09:00    Technikwelten
09:20    D'Tier vom grosse Wald
09:45    Volkszählung im Riff
10:00    nano
10:30    Kulturzeit
11:10    Heath Ledger
12:10    Weniger ist mehr
12:40    Meteo
12:45    Tagesschau
13:05    g&g; weekend spezial
13:35    Um Himmels Willen
14:30    Samschtig-Jass
15:05    SRF bi de Lüt
15:50    Arosa Humor-Festival
16:30    Best Friends
16:55    myZambo, myClip
17:30    Guetnachtgschichtli
17:40    Telesguard
18:00    Tagesschau
18:10    Meteo
18:15    Weniger ist mehr
18:40    glanz & gloria
18:59    Tagesschau-Schlagzeilen
19:00    Schweiz aktuell
19:25    SRF Börse
19:30    Tagesschau
19:55    Meteo
20:05    Die Millionen-Falle
21:05    Puls
21:50    10vor10
22:15    Meteo
22:20    ECO
22:55    Schawinski
23:25    Tagesschau Nacht
23:40    Die Tudors - Mätresse des Königs
00:35    Catch a Fire - Wer Feuer sät
02:05    Die Millionen-Falle
03:00    ECO
03:25    Schawinski
03:55    Weniger ist mehr
04:20    g&g; weekend spezial
04:55    Puls

SRF zwei HD
05:05    MotorShow tcs
05:30    Musicnight
06:00    Roboclip
06:30    3 auf zwei
08:45    Best Friends
09:05    Paula und die wilden Tiere
09:30    Virus
10:00    Roboclip Selection
10:20    Der Dicke
11:10    Wege zum Glück
11:55    Alisa - Folge deinem Herzen
12:40    Lüthi und Blanc
13:10    Lüthi und Blanc
13:40    Emergency Room - Die Notaufnahme
14:25    Everwood
15:10    Verrückt nach dir
15:35    Ehe ist...
15:57    Roboclip Selection
16:10    Emergency Room - Die Notaufnahme
16:55    Grey's Anatomy
17:40    Covert Affairs
18:30    Desperate Housewives
19:15    Gossip Girl
20:00    Grey's Anatomy
20:45    Private Practice
21:35    Revenge
22:25    sportlounge
23:25    Two and a Half Men - Mein cooler Onkel Charlie
23:45    Grey's Anatomy
00:35    Private Practice
01:15    Revenge
01:55    Two and a Half Men - Mein cooler Onkel Charlie
02:15    Damages - Im Netz der Macht
03:00    Everwood
03:40    Covert Affairs
04:20    Grey's Anatomy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.