FANDOM


TVP 1
05:20 Zagadkowa Jedynka
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 114 - Zbrodnia na pierwszą stronę -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
09:55 Radegast; film dokumentalny
11:00 Świat się kręci - /92/; widowisko publicystyczne
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Przepis dnia - /31/; magazyn
12:45 Natura w Jedynce - Planeta Ziemia - odc. 5 Pustynie (Planet Earth 5 Deserts) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2796; teleturniej muzyczny
14:30 Moda na sukces - odc. 5921 (The Bold and the Beautiful ep. 5921); serial kraj prod.USA (2010)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Klan - odc. 2531 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:45 Drużyna A [ser. II] - odc. 21, Polowanie na myśliwych (The A - Team II, ep. 21, Deadly Maneuvers); serial kraj prod.USA (1983)
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2797; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2532 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Świat się kręci - /93/; widowisko publicystyczne
19:15 Przepis dnia - /31/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Pedro's Cup 2014 - Kronika; felieton
20:10 Pogoda
20:20 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Podatki odc. 36 (seria II, odc. 16) -  txt. str. 777; serial TVP
20:30 Chicago Fire - odc. 4/24 (Chicago Fire, ep. 4, One Minute) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012)
21:20 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
22:05 Lęk pierwotny (Primeval); thriller kraj prod.USA (2007)
23:50 Ekstradycja II - odc. 4/9 -  txt. str. 777; serial TVP
00:50 Drużyna A [ser. II] - odc. 21, Polowanie na myśliwych (The A - Team II, ep. 21, Deadly Maneuvers); serial kraj prod.USA (1983)
01:50 Świat się kręci - /93/; widowisko publicystyczne
02:40 Notacje - Marian Fuks. Przygody mojego życia; cykl dokumentalny
02:55 Klan - odc. 2532; telenowela TVP
03:25 Notacje - Gustaw Zemła. Edukacja artystyczna; cykl dokumentalny
03:45 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Faceci do wzięcia - odc. 88/91 Metro miłości; serial TVP
06:30 Misja Barbikańska; reportaż
07:05 M jak miłość - odc. 431; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
10:35 Barwy szczęścia - odc. 1051 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:15 Na dobre i na złe - odc. 219 - Oskarżony; serial TVP
12:15 Makłowicz w podróży - Friuli - Wenecja Julijska. Via Julia - Augusta (23); magazyn kulinarny
12:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -Bieda -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:25 Szkoła życia - odc. 47"Chora decyzja"; telenowela dokumentalna TVP
14:15 Kabaretowy Klub Dwójki - (22); widowisko rozrywkowe
15:05 Ja to mam szczęście! - odc. 14 -  txt. str. 777; serial TVP
15:45 Panorama Kraj
16:05 Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1034 -  JM; serial TVP
17:10 Herkules - odc. 15 Nie wszystko złoto, co się świeci (Hercules: The Legendary Journeys ep. All That Glitters (s. II odc. 2)); serial kraj prod.USA (1995)
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 9/77; teleturniej
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1051 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1052 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 M jak miłość - odc. 1035; serial TVP
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 769
21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:50 Świat bez fikcji - Mała Polska w Indiach; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013)
23:55 Na linii strzału - odc. 34 (In Plain Sight s. III ep. 6); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)
00:50 Czas honoru - odc. 68 "Starzy znajomi" -  txt. str. 777; serial TVP
01:50 Magazyn Ekspresu Reporterów
02:55 Na linii strzału - odc. 34 (In Plain Sight s. III ep. 6); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)
03:50 Herkules - odc. 15 Nie wszystko złoto, co się świeci (Hercules: The Legendary Journeys ep. All That Glitters (s. II odc. 2)); serial kraj prod.USA (1995)
04:40 Zakończenie programu

TVP Rzeszów
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 28.01 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Aktualności Flesz
07:33 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy; informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Niezwykli - Zagroda Magija; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Aktualności Flesz
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 28.01 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Zgłębic tajemnicę raka - rak mózgu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 28.01 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Klimaty i smaki - Ziemia Wieluńska; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Dziwna okolica; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Ślizg odc. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Męska strefa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Kabaretowa scena Trójki - Przechowalnia - Uśmiechnij się właśnie komuś pomogłeś cz. III; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Zula z Czeczenii; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Antenowe remanenty - Aleja gwiazd na L4; magazyn; STEREO
17:15 Zapiski Łazęgi - Ustronie nie tylko dla morsów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 Rusz się człowieku; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Z życia regionu - Sercem zaśpiewali; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Sportowe wydarzenia - 26.01.2014; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Aktualności - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Parnas - Magazyn kulturalny; magazyn kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Miejsce mojego życia - Mikołaj Gabło; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Z życia regionu - Potrawy z makaronu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Aktualności - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Konkrety i opinie - Co robić z groźnymi przestępcami?; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Pogoda - 28.01 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 28.01 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Aktualności wieczorne - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
22:18 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy; informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Dziwna okolica; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Zula z Czeczenii; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Pogoda - 28.01 - 3; STEREO, 16:9
01:20 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:35 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
02:10 Pogoda - 28.01 - 4; STEREO, 16:9
02:15 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Wymarły świat; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:00 Zula z Czeczenii; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Dziwna okolica; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Ślizg odc. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Męska strefa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.25 Świat według Kiepskich
9.00 Malanowski i Partnerzy
10.00 Trudne sprawy
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Dom nie do poznania
14.00 Pierwsza miłość
14.45 Trudne sprawy
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.30 Malanowski i Partnerzy
17.00 Dlaczego ja?
18.00 Pierwsza miłość
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.05 Misjonarz - film akcji, USA, 2007
22.00 Zaginione - thriller, USA, 2003
0.55 Radio - dramat, USA, 2003
3.20 Tajemnice losu
5.00 Wstawaj! Gramy!

TVN
5.00 Uwaga! - program interwencyjny
5.15 Rozmowy w toku - talk show
6.15 Mango - telezakupy
7.20 Detektywi - program kryminalny
7.55 Doradca smaku
8.00 Dzień dobry TVN - magazyn
11.10 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.15 Szpital - program obyczajowy
13.15 W - 11 W ydział Śledczy - serial
14.00 W awa non stop
15.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
16.00 Rozm owy w toku - talk show
17.00 W awa non stop
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.05 Doradca smaku
20.10 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.5 0 W - 11 W ydział Śledczy - serial
21.35 Opór - film wojenny, USA 2008
0.25 Kuba W ojew ódzki - talk show
1.30 Podkomisarz Brenda Johnson - serial kryminalny
2.30 Tajemnice Smallville - serial
3.30 Uwaga! - program interwencyjny
3.45 Arkana magii

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /92/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (206); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Banda Rudego Pająka - Wielka akcja -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Cafe Historia - Historia protokołu dyplomatycznego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Polonia w Komie - Japonia - Reni i Ali (398); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 98; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1003 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /5/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Czas honoru - odc. 68* "Starzy znajomi" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Dzika Polska - Nasi bracia żurawie; serial dokumentalny; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
15:50 Złotopolscy - odc. 866* - Zazdrosny Waldek; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Fascynujące Śląskie - prof. Marian Oslislo; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 98; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Japonia - Reni i Ali (398); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /5/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Rok 1863; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Barwy szczęścia - odc. 1003 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Eliasz i Pistulka - odc. 4 - Zemsta Skarbnika; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /5/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 121 - Na złej drodze -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Wiedeń - Gosia (399); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Hala odlotów (s. II, odc. 19) - Depresja; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Nie ma jak Polska - odc. 34 Podkarpackie wędrówki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 98; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /5/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Banda Rudego Pająka - Wielka akcja; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Eliasz i Pistulka - odc. 4 - Zemsta Skarbnika; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 121 - Na złej drodze -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Wiedeń - Gosia (399); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1003; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:45 Polska i świat z historią w tle - Fotografie z Powstania Styczniowego; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Yle TV1
4.00 Okno Wiadomości
5.45 Powtarzaj poranne serce
6.25 Wczoraj rano TV
9.30 Royal Consumer Replay
10,00 Z powtórzeniem serca (7)
10.47 Światowe atrakcje turystyczne Uusinta
11.00 Yle News
11.05 Przestrzenna natura: powtórka Galapagos
12,00 Replay latarni morskiej
12.30 Z biegiem lat, dzisiaj jest najnowszy
13.00 Gas, Komisarz Palmu (S) Powtórz.
14.35 Horyzont: Wielkie smoki Wielkiej Brytanii i powtórka z biednych ludzi
15.00 Yle News
15.04 Yle News
15.09 Yle Oddasat
15.15 YLE Morning TV: dzisiejsze nagłówki
15.50 Studio A Repeat
16,20 Moment natury: upadek lasu deszczowego Powtórz
16,50 Novosti Yle
16,55 Yle News w języku migowym
17.00 Yle News
17.08 Z powtórzeniem serca (7)
18.00 Yle News
18.22 Yle Nowości z Twojej okolicy
18.25 Pogoda w Yle News
18.30 Pół siedem
19.00 Fascynujący świat: Pociąg do Europy
20,00 Prisma Studio
20.30 Yle News
20.55 Urheiluruutu
21.00 Generowanie wojny (16)
22,36 Przycisk polityki (S)
23.05 Yle News
23.10 Prisma: The Scapegoats of Epidemia Powtórka Powtórz
23,57 Okno Wiadomości

Yle TV2
4.00 Okno Wiadomości
6.50 Nallen's Morning Nature: Nallen's Morning
6.51 Projekt Dnia Imiennego: 28.1.
6.52 Zmysły: Tunto
6.57 Znajomy Book
7.03 Timppa (S)
7.15 Z Jess (S) Replay
7.27 Kaapo i Late: Telescope (S) Repeat
7.33 Klub Neppajymykerho Najnowszy
7.39 Knight Mikke (S)
7.54 Franklin and Friends (S) Replay
8.17 Kaapo (S) Najnowszy
8.41 Późna owca (S) Powtórz.
8.50 Pat & Stan (S) Replay
9,00 Zdrowe płyty powtórzyć
9.30 Yle News Uusimaa
9.39 Yle News Finlandia Południowo-Wschodnia
9.49 Yle News Południowo-zachodnia Finlandia
9.59 Yle News Häme
10.09 Yle News Central Finland
10.19 Yle News Eastern Finland
10.29 Yle News Ostrobothnia
10.39 Yle News Północna Finlandia
10.49 Oddasat
11.05 Nieznana powtórka Norwegii
11.35 Silikonisukupolvi
12.05 Koszt sukcesu Powtórka
12,35 Koszt sukcesu Powtórka
13.05 Twoja duńska wieś
13.35 Celebrity niańczyć Odnowienie
14.15 Bajkowe powtórki
15.05 Rinthee Replay
15.35 Wspaniałe fajerwerki Petry
16,15 Bluzy (S) Najnowsze
16.30 Tumpelo
16,31 Pok i Mok (7)
16,38 Ratchet (7) Powtórz.
16,44 Martine (7)
17.00 Mały Kakkonen
18.00 Yle Nowości na minutę
18.02 McLeod's Daughters (7) Replay
18,49 Apartament Life (7)
19,00 Yle Nowości z Twojej okolicy
19.10 Yle News
19.15 Urheiluruutu
19.19 Yle News Direct line
19.30 Rinthee Replay
20,00 Nowy dzień (S)
20.30 Pasila (12): Powtarzające się
21.00 Dwie najlepsze
21.50 Yle News
21,59 Urheiluruutu
22.05 Drużyna Roku 2013 - Powtórka Susijengi
22,41 Shanghai Noon (12): Najnowszy
0,30 Rinthee Replay
1.00 Okno Wiadomości

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.