FANDOM


TVP 1
05:05 Żyjąca Europa - Wody śródlądowe (Living Europe); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997)
05:55 Był taki dzień - 28 września; felieton
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Moda na sukces - odc. 3525 (The Bold and the Beautiful ep. 3740); serial kraj prod.USA (2001)
09:00 Moda na sukces - odc. 3526 (The Bold and the Beautiful ep. 3741); serial kraj prod.USA (2001)
09:25 Pettson i Findus - Tort odc. 1 (Pancake pudding); serial animowany kraj prod.Niemcy (2002)
09:40 Były sobie odkrycia - Maria Skłodowska-Curie (Marie Curie); serial animowany kraj prod.Francja (1992)
10:15 Snobs - odc. 8 (Snobs); serial kraj prod.Australia (2003)
10:45 Sąsiedzi - Ach, Londyn!; serial komediowy TVP
11:10 Faceci do wzięcia - W zdrowym ciele; serial TVP
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:25 Wielkie sprzątanie
12:40 Plebania - odc. 918; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1307; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? - odc. 1487; teleturniej muzyczny
14:00 Tajemnice Watykanu - odc. 2 "Papiescy elektorzy"; serial dokumentalny
14:30 Kobieta zaradna - Przemoc psychiczna; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Szczęśliwa karta - odc. 15 (Wild Card ep. 15, Auntie Venom); serial kraj prod.Kanada (2003)
16:05 Moda na sukces - odc. 3527 (The Bold and the Beautiful ep. 3742); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3528 (The Bold and the Beautiful ep. 3743); serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:30 Klan - odc. 1312 - txt str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1488; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 923; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Czapki z głów odc. 57 (Hats off to Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 4/13 - txt str.777 ,dolby digital 5.1; serial sensacyjny TVP
21:20 Ronin (Ronin) - txt str.777  116'; film sensacyjny kraj prod.USA (1998)
23:25 Łossskot!; magazyn kulturalny
24:00 Wśród wilków (Company of Wolves)  91'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1985)
01:40 Zagubieni III - odc. 7 (Lost III, ep. 7, Not in Portland); serial kraj prod.USA (2007)
02:20 Zagubieni III - odc. 8 (Lost III, ep. 8, Flashes Before Your Eyes); serial kraj prod.USA (2007)
03:05 Matki, żony i kochanki - odc. 22/22; serial TVP
04:00 Był taki dzień - 28 września; felieton
04:05 Zakończenie programu

TVP 2
05:50 Statek miłości - odc. 89/249; telenowela kraj prod.USA (1980)
06:40 Statek miłości odc. 90/249; telenowela kraj prod.USA (1980)
07:20 TELEZAKUPY
07:35 Dwójka Dzieciom - Przygody Goździka Ogrodnika - odc 6/52 Nagroda Bambusa (Gordon The Garden Gnome ep. Percy's Prize); serial animowany kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2005)
07:50 Dwójka Dzieciom - Przygody Goździka Ogrodnika - odc 7/52 Magiczny krąg (Gordon The Garden Gnome ep. The Fairy Ring); serial animowany kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2005
08:05 M jak miłość - odcinek 20
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9:55, 11:00 i Pogoda: 9:25,10:25
11:05 Święta wojna - (273) Energio - Oszczędny; serial TVP
11:40 Abe i Bruno (Abe and Bruno)  90'; komedia familijna kraj prod.USA (2006)
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gdzieś w Afryce ; cykl reportaży
13:50 Ryzykanci - s. 6 odc. 5/15 (SURVIVOR s. VI The Amazon ep. 605); reality show kraj prod.USA (2003)
14:40 Rycerze i rabusie - odc. 2/7 - Z diabłem sprawa; serial TVP;
15:35 Barwy szczęścia - odc. 1; serial obyczajowy TVP
16:35 Gliniarz i prokurator - s. 5, odc. 8/20 (92) Chodź ze mną (Jake and the Fatman,  s.5, ep.Come Along With Me); serial sensacyjny kraj prod.USA (1991)
17:25 Oto jest pytanie - odc. 44; teleturniej
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Wideoteka dorosłego człowieka
20:00 Gwiazdy tańczą na lodzie (1); widowisko rozrywkowe
21:10 Gwiazdy tańczą na lodzie - (1); widowisko rozrywkowe
22:20 Panorama
22:40 Pogoda
22:45 Sport Telegram
22:50 Moje dziecko (Child of mine)  93'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
00:35 Miasteczko Twin Peaks - odc. 22/32 (Twin Peaks ep. 19); serial kryminalny kraj prod.USA (1991)
01:25 Mała Brytania - odc. 17 (Little Britain); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2003)
02:00 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:00 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:46 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:22 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:27 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:57 Serwis ekonomiczny
10:02 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:28 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:52 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier Biznes; STEREO
11:23 Kamera Kuriera; STEREO
11:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:53 Pogoda; STEREO
11:54 Serwis ekonomiczny
11:57 Serwis sportowy; STEREO
12:04 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:53 Pogoda; STEREO
12:55 Serwis ekonomiczny
12:59 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO
13:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:00 Serwis sportowy; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:08 Kurier Komentarze; STEREO
15:26 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:57 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:11 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:46 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:49 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad dnia 28.09.2007 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:57 Tele Motor Sport - Tele Motor Sport (WOT) prem. 21.09.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:16 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:57 Pogoda; STEREO
18:02 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:15 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:16 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:23 Wiadomości sportowe - (28.09.2007 - 1; STEREO
18:33 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:47 Miasto w komie - Miasto w komie odc. 16; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:01 Kuźnia talentów - Kuźnia talentów - prem. 28.; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:23 Jak podbić Warszawę - Jak podbić Warszawę - Olga Bończyk - prem 24.09.; wywiad; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:41 W wielkim świecie - W wielkim świecie - odc. 124; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:54 Raport na gorąco; STEREO
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:42 Pogoda; STEREO
20:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:48 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:01 Raport na gorąco; STEREO
22:05 Wiadomości sportowe - (28.09.2007 - 2; STEREO
22:11 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:15 Kurier Biznes; STEREO
22:30 Kurier; STEREO
22:44 Pogoda; STEREO
22:46 16/16 - Szprycha; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:57 Pogoda; STEREO
00:01 Skazani na wieczne zimno (Condemned to the Freezer)  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:54 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:29 Kurier; STEREO
01:54 Pogoda; STEREO
01:57 Kurier Biznes; STEREO
02:10 Zakończenie dnia

Polsat
05:45 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:30 Sekret Laury (165) - telenowela
07:30 TV Market - magazyn reklamowy
07:45 Wielka wygrana - teleturniej
08:45 Graczykowie, czyli Buła i spóła (80): Skarb - serial komediowy
09:15 Strażnik Teksasu (150) - serial sensacyjny
10:15 13 posterunek (19): Trudne dni - serial komediowy
10:45 Miodowe lata (91): Copywriterzy - serial komediowy
11:30 Samo życie (946) - serial obyczajowy
12:00 Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy
13:00 Jesteś moim życiem (188) - serial obyczajowy
14:00 Pierwsza miłość (555) - serial obyczajowy
14:45 Świat według Bundych (100) - serial komediowy
15:15 Benny Hill (67) - program rozrywkowy
15:50 Wydarzenia
16:05 Pogoda
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:35 13 posterunek - serial komediowy
17:05 Miodowe lata (93): Miłość jest ślepa - serial komediowy
18:00 Pierwsza miłość (556) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport - serial obyczajowy
20:00 Ojciec panny młodej - komedia
21:55 Studio LOTTO
22:20 Śmiertelny rejs - horror
00:35 Boa kontra pyton - thriller science fiction
02:10 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03:10 Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:10 Uwaga! - magazyn reporterów
05:30 Telesklep
06:30 Wykręć numer - teleturniej
07:30 Na Wspólnej - serial obyczajowy
08:00 Dzień dobry TVN - magazyn
10:00 Sukces na miarę - reality show
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
12:25 Powitania, pożegnania - magazyn
13:00 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13:45 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
14:15 Bez śladu - serial kryminalny
15:15 Marina - telenowela
16:15 Rozmowy w toku - talk-show
17:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Fakty
19:30 Pogoda
19:40 Sport - program informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Superkino: Na własną rękę - film sensacyjny
22:15 Park jurajski 3 - film przygodowy
00:10 Sopot Festiwal 2007 - Gorączka niedzielnej nocy
02:00 Nocne igraszki - program interaktywny
02:45 Nic straconego - programy powtórkowe
03:00 Telesklep
03:20 Uwaga! - magazyn reporterów

TV 4
05:45 Cała prawda - niezwykłe historie zwykłych ludzi - talk show
06:30 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07:35 TV Market - magazyn reklamowy
08:05 Cała prawda - niezwykłe historie zwykłych ludzi - talk show
09:05 Saint-Tropez - serial obyczajowy odc. 49 reż. Bénédicte Delmas, Vincent Garenq, Francja 1996
10:10 Big Brother 4.1 - prosto z domu - reality show
10:40 South Beach - serial obyczajowy odc. 8 USA 2006
11:40 Big Brother 4.1 - reality show
12:40 Zamiana Żon - reality show odc. 3
13:40 Skrzydła - serial komediowy odc. 16 reż. Leonard R. Garner Jr., Andy Ackerman, Peter Bonerz, Darryl Bates, Rick Beren, Ja, USA 1990
14:15 Wygraj fortunę - teleturniej
15:15 Magazyn żużlowy
15:45 Saint-Tropez - serial obyczajowy odc. 50 reż. Bénédicte Delmas, Vincent Garenq, Francja 1996
16:55 Dharma i Greg - serial komediowy odc. 18 reż. Amanda Bearse , Robert Berlinger, USA 1997
17:25 Chcę być piękna - reality show
18:30 Big Brother 4.1 - prosto z domu - reality show
19:00 Zamieńmy się żonami w Ameryce - reality show odc. 11
20:00 Big Brother 4.1 - reality show
21:00 Kości - serial kryminalny odc. 7 USA 2005
22:00 Kości - serial kryminalny odc. 8 USA 2005
23:00 Big Brother 4.1 - extra - reality show
23:30 Playboy
01:30 Playboy special Dziewczyna roku 2005 - Tiffany Fallon - film erotyczny reż. Scott Allen, wyk. Tiffany Fallon, Ryan Fraley, Greg Zavaleta, Peter Brown USA 2005
02:30 Wydarzenia, sport, pogoda
03:05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03:55 Céline Dion - koncert odc. 1/2
04:50 Zakończenie programu

TVN 7
05.40  Maraton  Uśmiechu,  pr.  rozr.  
07.40 Krąg miłości, serial obycz., Niemcy
08.40  Gorzka  zemsta,  telenowela  
09.35  Kryminalni,  serial  krym., Polska
10.40 Kobra. Oddział specjalny,    serial    sens.,    Niemcy    
11.40  Wyścig  po  kasę  
12.35 Telesklep
13.55 Gorzka zemsta, telenowela
14. 55 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
15. 55 Przyjaciele,  serial  kom.,  USA  
16.25  Pomoc  domowa,  serial  kom.,  USA  
17. 00 Kryminalni, serial krym., Polska
18.05 Kobra. Oddział specjalny,    serial    sens.,    Niemcy    
19.05  Przyjaciele,  serial  kom.,  USA  
19. 35 Pomoc domowa, serial kom., USA
20.10  Król  Ralph,  kom.,  USA  1991  
22.15  Michael,   kom.,   USA   19 96   
00.25   Krwawy   sport,   film sens.,  USA  1988  
02.20  Wyścig  po  kasę  
03.20 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Nigdzie w świecie nie znajdziecie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Podróż za jeden uśmiech - odc. 7/7 Pożegnanie z Dudusiem; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Stanisław Szuszkiewicz; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Opowieści spod Giewontu - A na samym przedzie Gen. Galica jedzie.; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Plebania - odc. 919; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1301; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Polska na weekend - Gniew i okolice na weekend; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Hity satelity; STEREO
13:25 Teatr przypomnień - Lato w Nohant  88'; spektakl teatralny; reż.:Olga Lipińska; wyk.:Halina Mikołajska, Leszek Herdegen, Hanna Okuniewicz, Andrzej Zaorski, Danuta Szaflarska, Jerzy Kamas, Joanna Sobieska, Marian Kociniak, Piotr Fronczewski, Krzysztof Wakuliński; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Polska z bocznej drogi - Kadra.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Niezależni; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Ulice Kultury - (38); magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic - Łódź - miasto 4 - ch kultur - Rosjanie; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Islam afrykański odc. 13; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Nigdzie w świecie nie znajdziecie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Stanisław Szuszkiewicz; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Polska na weekend - Gniew i okolice na weekend; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Hity satelity; STEREO
18:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 919; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i słoń; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
20:00 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1301; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Na dobre i na złe - odc. 292 Po znajomości; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Porozmawiaj z Haliną - (4); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Kino Sąsiadów - Polana pośród brzeziny (Petite prairie aux bouleaux, La)  88'; dramat kraj prod.Francja, Niemcy, Polska (2003); reż.:Marceline Loridan-Ivens; wyk.:August Diehl, Zbigniew Zamachowski, Anouk Aimee; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:50 Sport Telegram; STEREO
23:50 Muzyczne "Rozmaitości" - zespół Pogodno; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Polska na weekend - Gniew i okolice na weekend; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 919; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i słoń; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1301; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Na dobre i na złe - odc. 292 Po znajomości; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Porozmawiaj z Haliną - (4); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Hity satelity; STEREO
04:00 Kino Sąsiadów - Polana pośród brzeziny (Petite prairie aux bouleaux, La)  88'; dramat kraj prod.Francja, Niemcy, Polska (2003); reż.:Marceline Loridan-Ivens; wyk.:August Diehl, Zbigniew Zamachowski, Anouk Aimee; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
05:30 Muzyczne "Rozmaitości" - zespół Pogodno; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

HBO
06:00 Ty i ja
07:45 Czarownica
09:25 Między niebem a ziemią
11:05 Droga sławy
13:05 Na planie
13:35 Moja bar micwa
15:05 Dżungla
16:25 Dogtown i Z-Boys
18:00 Królowie Dogtown
19:45 Cinema, cinema
20:10 Zostańmy przyjaciółmi
21:45 Deuce Bigałow: Boski żigolo w Europie
23:05 Pechowy cadiliac
00:30 Pracownik miesiąca
02:10 Milion za noc
03:30 Braterstwo broni

HBO 2
06:00 Magia zmysłów
07:35 Na planie
08:05 Zakochane święta
09:50 Sposób na teściową
11:30 Batman - Początek
13:50 Cinema, cinema
14:20 Dziedzic Maski
15:55 Przygoda Felicity
17:20 Uśmiech losu
19:05 Ambitni
20:35 Domowy front II, odc. 4
21:00 Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
23:25 Samotny Jim
00:55 Hotel Ziemia Obiecana
02:25 Zimny jak głaz
03:50 Listopad
05:10 Cinema, cinema

HBO Comedy
10:00 Miesiąc miodowy z mamusią
11:30 Humor Orientu
13:10 Miss Agent
15:00 Miesiąc miodowy z mamusią
16:30 Humor Orientu
18:10 Miss Agent
20:00 Ekipa II, odc. 11
20:30 Diukowie Hazzardu
22:20 Babcisynek
23:55 Ekipa II, odc. 11
00:25 Dick i Jane: Niezły ubaw
02:00 Z ust do ust

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Studio Kultura - Informacje; STEREO
09:10 Polski film fantastyczny - Zbrodnia Lorda Artura Saville'a 28'; film TVP; reż.:Witold Lesiewicz; wyk.:Andrzej Łapicki, Maria Ciesielska, Ignacy Machowski, Seweryna Broniszówna, Maria Homerska, Janina Jabłonowska, Justyna Kreczmarowa, Aleksandra Leszczyńska, Tadeusz Kondrat, Zdzisław Mrożewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Polski film fantastyczny - Duch z Canterville 27'; film TVP; reż.:Ewa Petelska, Czesław Petelski; wyk.:Czesław Wołłejko, Anna Wojciechowska, Aleksander Dzwonkowski, Barbara Ludwiżanka, Jan Ciecierski, Grzegorz Minkiewicz, Witold Dębicki; Dla małoletnich od lat 12
10:10 Strefa sztuki - Kultura duchowa narodu - Zachęta; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Strefa sztuki - Galeria malarstwa polskiego - Targ na kwiaty przed kościołem św. Magdaleny w Paryżu - Józefa Pankiewicza; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Noc rockowa; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Powrót (Wozwraszczenije) 105'; film fabularny kraj prod.ROSJA (2003); reż.:Andriej Zwiagincew; wyk.:Władimir Garin, Iwan Dobronrawow, Konstantin Ławronienko, Natalia Wdowina; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Rozmowy istotne - Georg Weigl; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Reżyserzy - Louis Malle w obiektywie (Louis Malle in camera) 51'; film dokumentalny kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2002); reż.:Don Boyd; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Gulda, Corea i Economou Trio (Gulda, Corea and Economou Trio); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1983); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kino krótkich filmów - Trzy wariacje na temat Picassa (Tri variace na Picassovske Tema) 5'; film animowany kraj prod.CZECHY (1997); reż.:Simon Koudela; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Kino jest sztuką - Zazie w metrze (Zazie dans le metro) 88'; film fabularny kraj prod.Francja (1960); reż.:Louis Malle; wyk.:Catherine Demongeot, Philippe Noiret, Hubert Deschamps, Carla Marlier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Muzyczny Gwiazdozbiór - T. Love; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Gidon Kremer (Gidon Kremer: Man of many musics) 58'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1998); reż.:Christopher Nupen; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Kino krótkich filmów - Pib i Pog (Pib and Pog) 6'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1994); reż.:Peter Peake; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Na weekend ; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dom - odc. 4/25 - A jeszcze wczoraj było wesele; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Henry, portret seryjnego mordercy (Henry, portrait of a serial killer) 79'; film fabularny kraj prod.USA (1986); reż.:John McNaughton; wyk.:Mary Demas, Michael Rooker, Anne Bartoletti, Elizabeth Kaden, Ted Kaden, Denise Sullivan, Anita Ores; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:50 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Boża podszewka - odc. 4; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:20 Wyrośli z lat 80. - The Brian Setzer Orchestra; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 The Brian Setzer Orchestra w Japonii (The Brian Setzer Orchestra - Live in Japan); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1982); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Kumple (Buddy) 99'; film obyczajowy kraj prod.Norwegia (2003); reż.:Morten Tyldum; wyk.:Nicolai Cleve Broch, Aksel Hennie, Pia Tjelta; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:40 Włodzimierz Nahorny w hołdzie Szymanowskiemu - Mity; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Na weekend; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Zakończenie programu

TVP Historia
10:00 Notacje; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kontrowersje - Ostatni marszałek Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Rydz Śmigły - szkic do prtretu ostatniego; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Kontrowersje - Ostatni marszałek Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Konflikty, bitwy, wojny - Radio Błyskawica; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych15:30 Zakręty dziejów - Planowa zagłada; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Dokumenty okrucieństwa; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Zakręty dziejów - Planowa zagłada; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Fotoamatorzy Fuehrera; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Zakręty dziejów - Planowa zagłada; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 U źródeł cywilizacji - Z pochodzenia jestem Słowianinem - św. Wojciech; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Śladami Świętego Wojciecha; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 U źródeł cywilizacji - Z pochodzenia jestem Słowianinem - św. Wojciech; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Kulisy III RP - Między Wschodem a Zachodem; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Z archiwów PRL - u odc. 2; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Siła bezsilnych - Zapatrzeni w Dmowskiego; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Młodopolacy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Siła bezsilnych - Zapatrzeni w Dmowskiego; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kontrowersje - Radosław - złożyć broń; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Notacje; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Zakończenie programu

TVP Sport
07:05 Magazyn boksu zawodowego - KO TV (KO TV); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Olimpijczycy 2008 - odc. 2; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Międzynarodowy Turniej Piłkarski Dzieci - REMES CUP; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Siatkówka Kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Holandia; STEREO
10:10 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata - Stuttgart 2007 (jazda na czas mężczyzn); STEREO
11:15 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata Kobiet 2007: USA - Brazylia; STEREO
12:05 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata Kobiet 2007: USA - Brazylia; STEREO
13:05 Magazyn bokserski - KO TV Classics (KO TV Classics); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Tottenham TV (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
14:55 Sprint; STEREO
15:00 Tottenham TV - Bolton - Tottenham (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
15:55 Tottenham TV - Bolton - Tottenham (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
16:45 Sprint; STEREO
16:50 W sportowym stylu; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Piłka ręczna kobiet: eliminacje Ligi Mistrzów: SPR Lublin - Łada Togliatti; STEREO
19:00 Sprint; STEREO
19:00 Hokej na lodzie : PLH - TKH Toruń - Stoczniowiec Gdańsk; STEREO
21:40 Kadra 2012; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:30 Trzecia tercja; magazyn hokejowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sprint; STEREO
23:05 Magazyn piłkarski - Goallissimo (Goallissimo) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Liga Mistrzów - Chelsea Londyn - Rosenborg; STEREO
00:45 Liga Mistrzów - Chelsea Londyn - Rosenborg; STEREO
01:40 Zakończenie dnia


Ale Kino!
08:00    Za drzwiami Actors Studio: Dustin Hoffman - serial dokumentalny    
08:50    Wind± na szafot - thriller    
10:30    Azjatycka odyseja filmowa: Hong Kong - film dokumentalny    
11:35    Na białym szlaku - film przygodowy    
13:00    Star Trek: Nemesis - film SF    
15:00    Za drzwiami Actors Studio: Debra Winger - serial dokumentalny    
16:00    Wieczór kuglarzy - dramat psychologiczny    
17:40    Susza - dramat obyczajowy    
19:25    Zbliżenia: John Travolta - film dokumentalny    
20:00    Wieczór z Johnem Travolt± Grease - musical    
22:00    Wieczór z Johnem Travolt± Miejski kowboj - dramat obyczajowy    
00:20    Odważny - dramat obyczajowy    
02:20    Gang z Federal Hill - film kryminalny

Kino Polska
06:00    Seans sensacji    
06:10    Seans sensacji Limuzyna Daimler-Benz. - dramat psychologiczny    
07:55    Seans sensacji Czy będzie wojna. - film dokumentalny    
08:30    Seans. Poprawka z historii    
08:55    Seans. Poprawka z historii Naganiacz. - dramat wojenny    
10:15    Seans. Poprawka z historii Gdy utracili¶my dom. - film dokumentalny    
10:50    Seans. Poprawka z historii Polska szkoła nad Balatonem. - film dokumentalny    
11:10    Seans z przymrużeniem kamery    
11:30    Seans z przymrużeniem kamery Rykowisko. - komedia obyczajowa    
13:05    Seans z przymrużeniem kamery Gdzie jest ten wielki las. - film dokumentalny    
13:20    Seans z przymrużeniem kamery Żubry. - film dokumentalny    
13:40    Seans w Iluzjonie    
14:05    Seans w Iluzjonie Zapomniana melodia. - komedia    
15:40    Rodzina do kina    
15:45    Rodzina do kina Inspekcja pana Anatola. - komedia    
17:20    Rodzina do kina Tajemnica żółtego nale¶nika. - film dokumentalny    
17:40    Seans sensacji    
17:45    Seans sensacji Limuzyna Daimler-Benz. - dramat psychologiczny    
19:30    Seans sensacji Czy będzie wojna. - film dokumentalny    
20:15    Seans sensacji Zakręt. - dramat psychologiczny    
22:00    Seans sensacji PKF 13A/71 - Kronika primaaprilisowa.    
22:25    Seans sensacji Służba. - film dokumentalny    
22:55    Na ekranie i na planie - magazyn filmowy odc. 107    
23:15    Młode kadry    
23:25    Młode kadry Jest inaczej?. - film krótkometrażowy    
23:55    Młode kadry    
00:05    Młode kadry Mistrz i Małgorzata "Prezent". - etiuda filmowa    
00:25    Seans z przymrużeniem kamery    
00:45    Seans z przymrużeniem kamery Rykowisko. - komedia obyczajowa    
02:05    Seans z przymrużeniem kamery Gdzie jest ten wielki las. - film dokumentalny    
02:20    Seans z przymrużeniem kamery Żubry. - film dokumentalny    
02:35    Seans. Poprawka z historii    
02:50    Seans. Poprawka z historii Dzień oczyszczenia. - film wojenny    
04:30    Seans. Poprawka z historii Operacja V-2. - film dokumentalny

National Geographic
06:00    I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 4    
06:30    Zwariowana nauka - serial dokumentalny odc. 14    
07:00    Stado znad Zambezi - film przyrodniczy    
08:00    Tajemnicza siódemka z Afryki - film przyrodniczy    
09:00    Wybuch wulkanu na Santorynie - film dokumentalny    
10:00    Cała prawda o Pompejach - film dokumentalny    
11:00    Wielkie konstrukcje: Przesunięcie olbrzymów - serial dokumentalny    
12:00    Czysta nauka: Wielkie mrozy - serial dokumentalny    
13:00    Tajemnicza siódemka z Afryki - film przyrodniczy    
14:00    Wybuch wulkanu na Santorynie - film dokumentalny    
15:00    Cała prawda o Pompejach - film dokumentalny    
16:00    Poskramiacze węży: Na ratunek królowi węży - serial przyrodniczy    
16:30    W ¶wiecie krokodyli: Jadowite węże i wędrówki krokodyli - serial przyrodniczy    
17:00    Królowa hien - film przyrodniczy    
18:00    I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 5    
18:30    Zwariowana nauka - serial dokumentalny odc. 15    
19:00    Dzikie goryle - film przyrodniczy    
20:00    Zagadka kodu Leonarda da Vinci - film dokumentalny    
21:00    Katastrofa w przestworzach: L±dowanie bez widoczno¶ci - serial dokumentalny    
22:00    Katastrofa w przestworzach: Ukryte zagrożenie - serial dokumentalny    
23:00    Wielkie konstrukcje: Kopalnia ropy naftowej - serial dokumentalny    
00:00    Katastrofa w przestworzach: L±dowanie bez widoczno¶ci - serial dokumentalny    
01:00    Katastrofa w przestworzach: Ukryte zagrożenie - serial dokumentalny    
02:00    Zagadka kodu Leonarda da Vinci - film dokumentalny    
03:00    Katastrofa w przestworzach: L±dowanie bez widoczno¶ci - serial dokumentalny    
04:00    Katastrofa w przestworzach: Ukryte zagrożenie - serial dokumentalny    
05:00    Wielkie konstrukcje: Kopalnia ropy naftowej - serial dokumentalny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.