FANDOM


TVP-1-HD

05:40 Bulionerzy - odc. 40 - Odchudzanie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Bulionerzy - odc. 41 - Zastój; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Nela Mała Reporterka - odc. 14 Góry Semien -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Stawka większa niż życie - odc. 4/18 - Cafe Rose -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:10 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Lidzbark 2014 - piosenki Kabaretu Potem - tam i z powrotem /1/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 495) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:50 Klara i Franciszek - odc. 3/4 (Chiara e Francesco, 3 puntata) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.Włochy (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 BBC w Jedynce - Pingwiny w ukrytej kamerze Odc. 1. Wędrówka (Penguins - Spy in Huddle); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:05 Zaplątani (Tangled)  96'; film animowany kraj prod.USA (2009); reż.:Nathan Greno, Byron Howard; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 68 (seria VI, odc. 3) - Uciekinierzy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Jaka to melodia? - odc. 2924; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wiadomości naukowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Wyścigi samochodowe - Volkswagen Castrol Cup; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Blondynka - odc. 30 (seria III, odc. 4) - O jedno cielę za wiele -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Rolnik szuka żony /4/; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Zakochana Jedynka - Co nas kręci, co nas podnieca (Whatever Works) -  txt. str. 777  87'; komedia kraj prod.USA (2009); reż.:Woody Allen; wyk.:Larry David, Evan Rachel Wood, Patricia Clarkson, Henry Cavill; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Dwie miłości (Bruecken der Liebe) -  txt. str. 777  88'; melodramat kraj prod.Niemcy, Polska (2002); reż.:Mirosław Bork; wyk.:Julia Richter, Robert Gonera, Ursula Karusseit, Ryszard Sobolewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 4/16 (The Walking Dead IV, ep. 4, Indifference); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
03:05 Białoruski walc  65'; film dokumentalny; reż.:Andrzej Fidyk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie dnia
TVP 2 HD (2012-)

05:45 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 16 / 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 16 / 26 s. 2)  27'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Nikki Waldron; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Ostoja - odc. 140; magazyn przyrodniczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:15 M jak miłość - odc. 1080; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Barwy szczęścia - odc. 1164 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Barwy szczęścia - odc. 1165 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Kultura, głupcze (107); magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Rodzinne oglądanie - Sekrety rekina wielorybiego (The Global Whale Shark Mystery)  49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:John Boyle; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Dżungla -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Makłowicz w podróży - Morawy (160) "Beskidy i doliny"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Gwiazdy w południe - Galimatias, czyli Kogel - Mogel II -  txt. str. 777  93'; komedia kraj prod.Polska (1989); reż.:Roman Załuski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Dariusz Siatkowski, Jerzy Turek, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Małgorzata Lorentowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2138 Turniej Mistrzów; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (7) Małopolska; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (8) Warmia i Mazury; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Na dobre i na złe - odc. 567 Transakcja wiązana; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - s. 2 odc. 3/26 "Fachowiec" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
19:05 O mnie się nie martw - odc. 4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Kabaret K 2 i goście; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 4 "Kamień na kamieniu" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 4 "Kobiety w Powstaniu"; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:10 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; Dla małoletnich od lat 12
22:45 WOK - Wszystko o Kulturze - Studio Teatralne Dwójki; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Studio Teatralne Dwójki - Perły Millennium: "(A)POLLONIA" reż. Krzysztof Warlikowski (cz.1)  144'; wyk.:Maja Ostaszewska, Marek Kalita, Jacek Poniedziałek, Maciej Stuhr, Magdalena Popławska, Ewa Dałkowska, Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Wojciech Kalarus, Zygmunt Malanowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Magia kłamstwa - odc. 17 (Lie to me s. II ep. 4 (Honey)); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Rodzinna tajemnica (MY FAMILY'S SECRET)  89'; thriller kraj prod.USA (2010); reż.:Curtis Crawford; wyk.:Cinthia Burke, Dylan Neal; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia
TVP Łódź

07:00 Reportaż 2x 12 lub 1x 24
07:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wielka Wioślarska o Puchar Brdy 2014; relacja
09:05 Dla niesłyszących - Misja: Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:35 Pobaw się ze mną; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Pogoda - 28.09 - 1; STEREO, 16:9
10:00 AGROEXPRESS; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Dialogi; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Prosto z lasu; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Akademia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Kultowe rozmowy - odc. 46; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wokół nas - pogoda
12:05 Głos Regionów
12:55 Co u nas? -; STEREO, 16:9
13:05 Powrót do przeszłości - odc. 6 - Radio w łazience; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Żużel - Nice Polska Liga: Finał (1); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:55 Wokół nas - pogoda
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Śmiecińscy -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Być seniorem; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Katolicki Tygodnik Informacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Atlas Sztuki; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Łódzkie Wiadomości Dnia -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
18:47 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
18:53 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
18:54 Kronika Święta Chrzanu w Osjakowie; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:18 Kronika towarzyska; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Przystanek Aleksandrów Łódzki; Bez ograniczeń wiekowych
19:43 Dobry wieczór z TVP Łódź; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Podróże z Zofią Suską; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 28.09 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 28.09 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Reportaż
22:00 Łódzkie Wiadomości Dnia wieczorne; Bez ograniczeń wiekowych
22:17 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
22:23 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
22:24 Magazyn kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:53 Łódzkie na zdrowie; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Połączył nas Papież  62'; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
01:10 Wokół nas - pogoda
01:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Pogoda - 28.09 - 2; STEREO, 16:9
01:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:50 Pogoda - 28.09 - 3; STEREO, 16:9
01:55 Szkatułka z Hongkongu  51'; film TVP; reż.:Paweł Pitera; wyk.:Piotr Garlicki, Piotr Fronczewski, Andrzej Chichłowski, Henryk Bista, Stanisław Dąbrowski; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Wokół nas - pogoda
03:10 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Głos Regionów
04:30 Wokół nas - pogoda
04:35 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:30 Wokół nas - pogoda
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia
Polsat HD

5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:45 Jeźdźcy smoków (8) - serial animowany
8:15 Jeźdźcy smoków (9) - serial animowany
8:50 Wyspa dinozaura - film animowany, Niemcy 2006
10:45 Hotel Transylwania - film animowany, USA 2012
12:35 Sami swoi - komedia, Polska 1967
14:15 Top Chef 3 (3) - reality show
15:45 Twoja twarz brzmi znajomo 2 (4) - program rozrywkowy
17:45 Nasz nowy dom (25) - reality show
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny
20:05 Tylko muzyka. Must be the music 8 (3) - program rozrywkowy
22:05 Kości 9 (182) - serial kryminalny
23:05 Zamknięty krąg - thriller, Francja/Włochy 2009
1:20 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: WKS Śląsk Wrocław - KS SPR Chrobry Głogów
3:20 Tajemnice losu - program rozrywkowy
TVN HD

5:30 Uwaga! Odcinek: 3995
5:50 Mango - Telezakupy
7:55 Maja w ogrodzie Odcinek: 39
8:25 Akademia ogrodnika Odcinek: 39
8:30 Dzień Dobry TVN Odcinek: 768
11:00 Kobieta na krańcu świata Odcinek: 4 Sezon: 6
11:35 Co za tydzień Odcinek: 668
12:15 Kto poślubi mojego syna? Odcinek: 4
13:15 Mam talent Odcinek: 4 Sezon: 7
14:50 Step Up 3D
17:00 Ugotowani Odcinek: 4
18:00 Mama kontra mama Odcinek: 4
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! Odcinek: 3996
20:00 MasterChef Odcinek: 4 Sezon: 3
21:00 Lekarze Odcinek: 4 Sezon: 5
22:00 Na językach Odcinek: 4 Sezon: 4
23:00 Zdobyć miasto
0:45 Kuchenne rewolucje Odcinek: 4 Sezon: 10
1:45 Uwaga! Odcinek: 3996
2:00 Sekrety magii Odcinek: 151
3:45 Przerwa w nadawaniu
Images

6:00 Komisarz Rex (7) - serial kryminalny
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (26) - serial animowany
7:35 Jake i piraci z Nibylandii (25) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (2) - serial animowany
8:35 Jake i piraci z Nibylandii (2) - serial animowany
9:00 Gryf z krainy ciemności - film fantasy, USA 2007
10:55 Galileo (443) - program popularnonaukowy
11:55 Tata sam w domu (4) - reality show
12:55 Mega Chichot - program rozrywkowy
13:20 Magiczny duet - komedia, USA 2005
15:05 Oliver Twist - film przygodowy, USA 1997
17:00 Goście w Ameryce - komedia, Francja/USA 2001
19:00 Galileo (445) - program popularnonaukowy
20:00 Znaki - thriller SF, USA 2002
22:10 Karmazynowy przypływ - thriller, USA 1995
0:40 Mantykora: legendarny potwór - horror SF, USA 2005
2:30 Zagadki kryminalne: Porwanie (4) - serial dokumentalny
3:30 4music - magazyn muzyczny
4:30 mała Czarna: Anna Maruszeczko i Lucyna Wieczorek. Emocje (285) - talk-show
5:00 4music - magazyn muzyczny
TV6 logo.svg-1-

6:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 281
7:00 Mega Chichot Odcinek: 27
7:30 Benny Hill Odcinek: 53
8:05 Benny Hill Odcinek: 54
8:50 Przyjaciele z Kieszonkowa
9:05 Przyjaciele z Kieszonkowa
9:30 Pradawny Ląd: Tajemnicza wyspa
11:15 Jaś i Małgosia
13:00 Rainy, superpies
14:55 Mistrz
17:00 Cesar Milan. Przywódca stada Odcinek: 4
18:00 Ciekawość
19:00 Tajemnice i zagadki przeszłości Odcinek: 4
20:00 Włatcy móch Odcinek: 30
20:30 La Maviuta - gender romance Odcinek: 4
21:00 Kacza dynastia Odcinek: 4
21:30 Wrogie niebo Odcinek: 7
22:30 Wrogie niebo Odcinek: 8
23:30 Ładunek
1:50 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 12
2:20 Włatcy móch Odcinek: 30
2:50 Mega Chichot
3:05 Mam talent! Odcinek: 42 Sezon: 7
5:00 Szósty zmysł Odcinek: 764
TVN 7 HD od 01.09.2014

4:55 Szymon Majewski Show: Ewa Farna i Krzysztof Krawczyk (10/14) - program rozrywkowy
5:55 Szymon Majewski Show: Monika Pyrek i Sławomir Świerzyński (11/14) - program rozrywkowy
6:55 Mango - telezakupy
9:00 Dwóch i pół (10/23) - serial komediowy
9:30 Dwóch i pół (11/23) - serial komediowy
10:00 Loch Ness - film przygodowy, Wielka Brytania/USA 1996
12:05 Brzydula (228) - serial komediowy
12:40 Brzydula (229) - serial komediowy
13:15 Brzydula (230) - serial komediowy
13:50 Brzydula (231) - serial komediowy
14:25 Brzydula (232) - serial komediowy
15:00 Podróż przedślubna - komedia romantyczna, USA 1999
17:15 Akademia policyjna 3: Ponowne szkolenie - komedia, USA 1986
19:00 Wybrana (4/13) - serial SF
20:00 Hity na niedzielę: Egzekutor - film sensacyjny, USA 1996
22:25 Czarna lista (1/22) - serial kryminalny
23:30 Psychol - thriller, USA 1998
1:40 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy
3:45 Druga strona medalu: Sarah Ferguson (5/7) - talk-show
4:20 Druga strona medalu: Ewa Kopacz (6/7) - talk-show
TVP Polonia

06:00 Galeria - odc. 171; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Dwie strony medalu - odc. 97; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Dwie strony medalu - odc. 98; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Dwie strony medalu - odc. 99 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Dwie strony medalu - odc. 100 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (66); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Zapiski Łazęgi - Koloryt Grzmiącej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Mama - nic - odc. 1/4 - Fotomodelka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:40 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Noce i dnie - odc. 12/12 - A potem nastąpi noc -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Ulepiony z brązu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański; STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami - 46 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja w Gieczu; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie - SZALOM na SZEROKIEJ - koncert Franka Londona (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2014) cz. 3; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Okrasa łamie przepisy - Zdrowa, polska wieprzowina -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:10 Skarby prowincji - Włocławek; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:25 Ocalony świat - odc. 4* Gorąco i sucho -  txt. str. 777  26'; cykl dokumentalny; reż.:Marta Kądziela; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1069; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju - Koncert Galowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Sekret Felka, odc. 15 (Felix secret); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 95* (seria VIII, odc. 4) - Czysta karta -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Noce i dnie - odc. 12/12 - A potem nastąpi noc -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Ocalony świat - odc. 4* Gorąco i sucho -  txt. str. 777  26'; cykl dokumentalny; reż.:Marta Kądziela; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Skarby prowincji - Włocławek; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1069; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Sekret Felka, odc. 15 (Felix secret); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ranczo - odc. 95* (seria VIII, odc. 4) - Czysta karta; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (212); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Ulepiony z brązu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Zakończenie dnia
TVP Sport HD

07:55 Medal z Santander - Żeglarskie MŚ - Hiszpania; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Z archiwum TVP - Historia maratonów; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Z archiwum TVP - Polskie gwiazdy długich dystansów; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Lekkoatletyka - Maraton Berlin 2014 (Maraton Berlin 2014) kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Siatkówka mężczyzn - 1 Liga: KS Camper Wyszków - SMS PZPS Spała; STEREO, 16:9
13:35 Żużel - Nice Polska Liga: Finał (1); STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Dzień na wyścigach - Nagroda Ministra Rolnictwa; STEREO, 16:9, Na żywo
17:10 Wyścigi samochodowe - KIA Picanto; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Golf - Deutsche Bank Polish Masters - Sobienie Królewskie; STEREO, 16:9
19:10 Medal z Santander - Żeglarskie MŚ - Hiszpania; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Zawody lotnicze - Red Bull Air Race 2014 - Dallas (Red Bull Air Race 2014 - Dallas); relacja kraj prod.Austria (2014); STEREO, 16:9
20:45 Skandia Maraton Lang Team
21:05 Żużel - Nice Polska Liga: Finał (1); STEREO, 16:9
23:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
23:25 Lekkoatletyka - Maraton Berlin 2014 (Maraton Berlin 2014) kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9
00:30 Strong Men - Puchar Polski - Nowy Sącz; STEREO, 16:9
01:30 Z archiwum TVP - Wunderteam; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Zakończenie dnia
Toya TV

11:00 Pogoda dla Łodzi
11:05 Machina czasu
11:35 Mix filmowy
12:15 Prześwietlenie
12:50 Cztery łapy
13:00 Pogoda dla Łodzi
13:05 Składnica reportażu
13:40 Hity z pilota
13:50 Koniunktura
14:00 Pogoda dla Łodzi
14:05 Bez etatu
14:45 Medyceusz
15:00 Pogoda dla Łodzi
15:05 Mix filmowy
15:45 Bliżej regionu
15:55 Uważaj!
16:00 Pogoda dla Łodzi
16:05 Po godzinach
16:35 Prosto z nieba
16:45 Nasze sprawy
16:55 Gospodarka, głupcze!
17:05 Sport - serwis tygodnia
17:15 Wydarzenia tygodnia
17:40 Eko-kolej
17:50 Biznesowa Łódź
17:55 Migawka
18:00 Pressufka
18:15 Bliżej regionu
18:25 Dekoder
18:45 Migawka
18:50 Łódź pozdrawia
18:55 Popkultywator
19:40 Hity z pilota
19:50 Cztery łapy
20:00 Prosto z miasta
20:15 Wydarzenia tygodnia
20:35 Pod prąd
21:45 Prosto z nieba
21:55 Migawka
22:00 Składnica reportażu
22:35 Sport - serwis tygodnia
22:45 Wydarzenia tygodnia
23:05 Teraz panie
23:40 Nasze sprawy
23:50 Prosto z nieba
0:00 Przerwa w nadawaniu
4fun.tv logo 2014

5:00 Muzyczna pobudka
9:00 Top tygodnia
11:00 Music Shaker
13:00 Music Express
16:00 StarClips
18:00 Music 4fun
20:00 Hot music
22:00 Music Express
0:00 Music Shaker
2:00 Polskanocka
Mjuziktv

6:00 Tylko hity
10:00 Najlepsze hity
13:00 Tylko hity
16:00 Gorące hity
20:00 Najlepsze hity
0:00 Tylko hity
Tvdisco

5:00 Disco polo hity
6:00 Poranek disco polo
9:00 Przeboje disco polo
11:00 Disco życzenia
13:00 Weekendowy relaks
15:00 Retro disco
16:00 Discomania
18:00 Przeboje disco polo
19:00 Disco polo hity
20:00 Przeboje disco polo
22:00 Disco polo hity
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.