FANDOM


TVP1 old logo

7.15 TTR — Zajęcia wakacyjne, sem. 2 — profilaktyka weterynaryjna
7.35 TTR — zajęcia wakacyjne, sem. 4 — IEMER (Instytut Budownictwa, Mechanizacji i Elektryfikacji)
7.55 Po gospodarsku — magazyn spraw wiejskich
8.15 Program dnia
8.20 Tydzień
9.00 Kino Teleferii: „Krokodyle z przedmieścia” — film prod. RFN
10.30 Dt — wiadomości
10.35 „Wielkie rzeki świata” — odc. pt. „Pad”
11.30 Siedem anten
12.20 Telewizyjny koncert życzeń
13.10 Kraj za miastem — program filmowy
13.30 XXI Festiwal Piosenki Radzieckiej — Zielona Góra 85
14.35 Rodowody pokolenia: Ludzie z Siemianowic — program Tadeusza Halucha i Jerzego Strzałkowskiego
15.00 Dt — wiadomości
15.10 Skarbiec — magazyn historyczny Lucyny Smolińskiej
15.50 W Starym Kinie: „Serce matki” — polski film archiwalny
17.20 Studio sport
18.20 Antena
19.00 Dobranoc: Chłopiec z gliny
19.10 Studio festiwalowe — Moskwa 85
19.30 Dziennik TV
20.00 „Diana” (6)
20.50 Klub międzynarodowy
21.25 Leksykon polskiej muzyki rozrywkowej
22.00 Sportowa niedziela
22.30 Dt — wiadomości
22.35 Piosenka

TVP2 logo 1983

14.10 „Diana” (6) — film fab. prod, angielskiej (dla niesłyszących)
15.00 Krótkofalowcy — wojskowy program publicystyczny
15.30 Lokalny koncert życzeń
16.00 Niedziela w Dwójce
16.00 Dt — wiadomości
16.05 Wzdłuż Wisły, wzdłuż Polski: Modlin — Nowy Dwór (1)
16.20 Studio sport
17.20 Muzyczny relaks
17.30 „Jeździec w czarnej masce” — odc. 7
18.30 Wzdłuż Wisły, wzdłuż Polski: Modlin — Nowy Dwór (2)
19.30 Dziennik TV (dla niesłyszących)
20.00 Studio sport
21.30 Kalejdoskop Filmowy „Kino-Oko"
22.15 Dt — wiadomości
22.20 Wielkie filmy małego ekranu: „Saga rodu Palliserów” — odc. 26 (ostatni)
23.10 Na pięć minut przed zaśnięciem

BBC 1 (1985-1991)

6.45 Open University
8.55 Play School
9.15 Knock! Knock!
9.30 This is the Day
10.00 Asian Magazine
10.30 Pages from Ceefax
12.10 See Hear!
12.35 Farming
12.58 Weather News for farmers IAN MCCASKILL
13.00 News Headlines
13.05 Bonanza
13.55 Cartoon
14.00 EastEnders
15.00 Film Matinee: With Six You Get Eggroll
16.30 Holiday Air 85
17.30 The Rock'n'Roll Years
18.00 Watchdog
18.30 News; Weather News
18.40 Home on Sunday
19.15 Packin' it In
20.45 News; Weather News
21.05 Honeymoon
22.20 Choices
22.55 The Rise and Fall of King Cotton
23.25 The Sky at Night
23.45 Weather
23.50 Closedown

BBC 2 1979 Ident

6.50 Open University
13.55 Sunday Grandstand
18.50 News Review
19.15 An Actor's Life for Me
19.50 Top Crown
20.35 The Book Game
21.05 The Two Ronnies
21.55 Burt Reynolds in Hustle
23.50 Music at Night

Granada 1968

6.55 TV-am: Good Morning Britain
9.25 Miniature Chess Masterpieces
9.35 The Human Face of the Pacific
10.00 Morning Worship
11.00 In the Mouth of the Dragon
11.25 Aap Kaa Hak
11.30 Down to Earth
12.00 Take 30
12.30 Jobwatch
13.00 Battlestar Galactica
14.00 Sunday Matinee: Macarteur - The Rebel General
16.20 Cartoon: Cool Cat in
16.30 Pretenders
17.00 Cartoon Time
17.15 Just Amazing!
18.00 The Zodiac Game
18.30 ITN News
18.40 Appeal
18.45 Mary O'Hara and Friends
19.15 Winner Takes All
19.45 Murder, She Wrote
20.45 ITN News
21.00 Connie
22.00 Tales of the Unexcepted
22.30 The Jimmy Young Television Programme
23.15 Late Night Movie: Death Stalk
0.35 Closedown

Channel 4 (1982) II

13.05 Irish Angle
13.30 Face the Press
14.00 Jack of All Trades
15.25 The Vagabond King
17.05 Shades of Green
17.15 News Summary and Weather followed by The First Christian
18.15 The World Games 1985
19.15 Heritage: Civilization and the Jews
20.15 People to People
21.00 American Short Story
22.00 Alisa
22.15 The Sea of Grass
0.30 Closedown

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.