FANDOM


Logo TVP1 z lat 25 października 1952 - 23 grudnia 1985
7.55 — TTR — fizyka, sem. 3 — Ruch cząsteczek naładowanych w polu elektrycznym i magnetycznym
8.25 — TTR — biologia, sem. 3 — Jak się odżywiają rośliny
8.55 — Program dnia
9.00 — „Sobótka" oraz film z serii: „Domek na prerii"
10.30 — DT — wiadomości
10.40 — Co się dzieje?
11.00 — W świecie ciszy
11.30 — „Z Polski rodem"
12.00 — „Plagi na plagi"
12.30 — Siedem anten
13.15 — Co się dzieje? — program publ.
13.30 — Ocalić od zapomnienia — nasi za granicą
14.00 — Konto „M"
14.30 — Białe orły nad Etiopią
15.00 — DT — wiadomości
15.50 — Antologia dramatu powszechnego — Edmond Rostand „Cyrana de Bergeraca"
17.00 — „Plagi na plagi" (1)
17.20 — Losowanie Dużego Lotka
17.30 — Studio Sport
18.00 — Monitor rządowy
18.25 — Telewizyjna lista przebojów
19.00 — „Bolek i Lolek"
19.10 — „Z kamerą wśród zwierząt" — „Alpiniści" (2)
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — „Wszyscy ludzie prezydenta" — film fab. prod. USA
22.15 — „Czas"
23.05 — Wiadomości sportowe
23.15 — DT — wiadomości sportowe
23.20 — „Magiczne ognia" — polski dramat kryminalny

Logo TVP2 z lat 1981-1987
15.00 — Powitanie
15.10 — „O Sejmie” — teleturniej
16.00 — „Pożegnanie lata z „Jarmarkiem" (1)
17.30 — „W poszukiwaniu zaginionych śladów" — „Szlakiem Ernesta Gilesa przez Australię" — film dok. prod RFN
18.15 — „Tajemnice, sensacje, zagadki" — „Tajemnice lasów spalskich" (2)
18.30 — PANORAMA
19.00 — „Kontrakty rozdzieńskie"
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — Kinorama
20.30 — Z przymrużeniem oka — „Witkacy"
21.00 — Lista bestsellerów książkowych „Dwójki"
21.20 — Tydzień w polityce — komentuje Karol Szyndzielorz
21.30 — Śpiew Klan Kalona
22.15 — „Burmistrz Casierbridge" (2) ang. serial filmowy
23.10 — Koncert finałowy Warszawskiej Jesieni '85
0.10 — Wieczorne wiadomości

BBC 1 1985-1991
8.00 Open University
8.30 What-a-Mess
8.35 Magic Roundabout
8.40 Battle of the Planets
9.00 Saturday Superstore
12.15 Grandstand
17.00 News
17.15 The Tripods
17.40 Terry and June
18.10 Bob's Full House
18.40 McGuigan v Taylor - Live
20.00 8.50 Juliet Bravo
20.50 The Paul Daniels Magic Show
21.35 News and Sport
21.50 Stir Crazy
23.40 Saturday Movie Classic: Brighton Rock
1.15 Weather
1.20 Closedown

BBC 2 1979 Ident
9.00 Pages from Ceefax
10.35 Open University
15.10 Saturday Cinema Double Bill: Return to the Edge of the World
17.55 Front Line
18.25 The 20th Century Remembered
18.55 News and Sport
19.10 Saturday Review
20.00 Bernstein on Mahler
21.25 Harty Goes to ... Orkney
21.55 Championship Darts
23.35 International Golf

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.