FANDOM


TVP 1
00:00 Wiadomości - skrót; ok.godz.9.00, 10.25, 13.40, 14.20
06:00 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Cafe serio
08:20 Kawa czy herbata
09:05 Klasyka Animacji; Na wysokiej górze; (Na wysokoj gorce); 1951  film animowany prod. ros.
09:30 Domisie; program dla dzieci
09:55 Ania z Zielonego Wzgórza; odc.17 - Motyle; 2000  serial animowany prod.kanadyjskiej
10:25 Moda na sukces; odc.2393; serial prod.USA (dolby surround)
10:45 5 dni z życia emeryta; odc.4 - Wspomnień rodzinnych ciąg dalszy; serial prod. TVP
11:40 Telezakupy
11:55 Książki na zimę
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Lasy i Ludzie
12:45 Plebania; odc.488; telenowela TVP (STEREO)
13:10 Klan; odc.890; telenowela TVP
13:35 Książki na zimę
13:40 Podróże z Caritasem
14:05 Europa na wynos-Młodzież
14:25 W labiryncie; odc.77 - W ostatniej chwili; serial TVP
14:57 Książki na zimę
15:00 Wiadomości
15:10 Moda na sukces; odc.2393; serial prod.USA (dolby surround)
15:35 Teleexpress
15:50 Klan; odc.893; telenowela TVP
16:20 Studio sport; Puchar Świata w skokach narciarskich-Turniej Czterech Skoczni.Oberstdorf
18:40 Benny Hill - To,co najlepsze; cz.2; 1975  komedia prod.angielskiej
19:10 Wieczorynka; Dig i Dug; odc.7 - Ściana; serial animowany prod. angielskiej (stereo)
19:20 Miś Tomi i przyjaciele; Supermiś
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:58 Pogoda
20:05 Prosto w oczy
20:21 Pogoda
20:30 Okruchy życia; Żurek; film fab.prod.pol./pod nadzorem/; reż: Ryszard Brylski
21:45 Romeo i Julia /cz.1/; widowisko
22:40 Wiadomości
22:50 Grizzly; Wild Grizzly; 1999  film fab. prod. USA; reż: Sean McNamara
00:30 Pastorałki nasze codzienne
01:00 Pisarz powieszony; film dok.prod.pol.
01:30 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 10 minut tylko dla siebie; magazyn
07:10 Na dobry początek; Golec /2/
07:20 Dwójka Dzieciom; WOW; /12/; serial prod. polsko-niemieckiej
07:45 Dwójka Dzieciom; Podróże do bajek; - O królu i rycerzu; serial anim.prod.polskiej
07:55 Dwójka Dzieciom; Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc.35 - Towarzystwo na zimę; serial animowany prod. polskiej
08:05 Na dobre i na złe; odc.184; serial prod. TVP
09:00 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym: Panorama 9.30 i Pogoda 9.32]
09:55 10 minut tylko dla siebie; magazyn
10:10 Circo Massimo 2002; cz.3; film dok.prod.włoskiej
11:05 Ferie z Dwójką; Tron; 1982  film fab.prod.USA; reż: Steven Lisberger; wyk: Jeff Bridges, Bruce Boxleitner
12:40 Telezakupy
13:00 Panorama
13:16 Pogoda
13:20 Przystanek praca; magazyn
13:30 Znaki czasu; magazyn
13:50 Kolędy dla świata; cz. 1
14:35 Ferie z Dwójką; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.2 - Kucharz okrętowy
14:45 Ferie z Dwójką; Olimpiada Bolka i Lolka; - Slalom
14:55 Ferie z Dwójką; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.15 - Smocza Jama
15:05 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]
16:00 Panorama
16:10 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc.282; serial TVP [stereo]
16:55 Kulisy serialu "M jak miłość"
17:00 Angielski z Kevinem
17:10 Stańko w Fabryce Trzciny
17:40 Na drodze bezpiecznie
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:54 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Europa da się lubić...; Europa świąteczna
20:58 Panorama flesz
21:00 Komornicy; odc.7 Rewir; serial dok.prod.polskiej (za zgodą rodziców)
21:35 Przybieżeli do Betlejem ...wspólne kolędowanie; widowisko
22:00 Panorama
22:22 Biznes
22:25 Sport-telegram
22:33 Pogoda
22:40 Alibi na środę; Listy od mordercy; (Letters from a Killer); 1998  film sensacyjny prod. USA  [pod nadzorem]; reż: David Carson; wyk: Patrick Swayze, Gia Carides, Roger E. Mosley, Bruce McGill
00:20 Zapisy pamięci; Panteon literacki; film dokumentalny Tadeusza Pikulskiego
00:45 Zapisy pamięci; Kino polskie
01:10 Oszukani
01:35 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
6.45 Program dnia
6.50 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier, Pogoda
7.45 Panorama, Pogoda w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur
8.00 Podać rękę /powt./
8.15 Gość "3"
8.30 Kurier, Pogoda
8.45 Gość dnia
9.00 Gwiazdy Hollywoodu: Bettie Midler - cykl dokumentalny
9.30 Kurier, Pogoda
9.50 W przyrodzie nic nie ginie: "Żaba ważna jak człowiek" - reportaż
10.15 To jest temat: "Pokonać góry"
10.30 Kurier, Pogoda
10.45 Telekurier - magazyn reporterów
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, Pogoda
11.50 Szanty Giżycko 2004 - reportaż
12.15 To jest temat: "Na łów, na łowy"
12.30 Kurier
12.35 Sfinks. Zagadki historii: "Ryszard Lwie Serce" - film dokumentalny
13.30 Kurier, Pogoda
13.50 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14.00 Teleplotki - magazyn
14.30 Kurier, Pogoda
14.50 Dobre praktyki - reportaż
15.05 Kacperek odc. 1/7/ "Sam w domu" - polski serial fabularny
15.30 Kurier, Pogoda
15.50 Labirynty kultury
16.15 Rozmowa dnia
16.30 Kurier, Pogoda
16.45 Panorama, Pogoda, Sport
17.00 Etos: "Idą na wezwanie Anioła" - magazyn katolicki /powt./
17.30 Kurier, Pogoda
17.50 Temat wiejski
18.00 Panorama, Sport, Pogoda, Punkt
18.30 Rodno zemia - magazyn kaszubski /powt./
19.00 Etniczne klimaty
19.25 Telezakupy
19.40 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier - magazyn reporterów
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia
21.10 Kurier sportowy
21.20 Studio Pogoda
21.30 Kurier gospodarczy, Pogoda
21.45 Panorama, Pogoda w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur
22.05 Tygodnik gospodarczy
22.15 Gość "3" /powt./
22.30 Kurier
22.45 Studio Pogoda
22.50 To jest temat: "Jak być piękną, atrakcyjną i seksowną"
23.10 Chcę mieć wszystko - francuski film fabularny, 1998
0.45 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Cafe serio
08:20 Kawa czy herbata
09:02 Wiadomości - skrót
09:05 Budzik; program dla dzieci
09:30 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.5/7 - Każdy chce mieć dom; serial animowany dla dzieci
09:45 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.6/7 - W szponach porywacza
10:00 Kochaj mnie; telenowela dok.TVP (STEREO)
10:25 Romane Dyvesa; koncert
10:50 Na szpilkach - potrójne zbliżenie; Waldemar Malicki
11:15 Polska krawcem Europy; reportaż
11:30 Plus minus - magazyn ekonomiczny
12:00 Wiadomości
12:15 Klan; odc.884; telenowela TVP
12:40 Wieści polonijne; magazyn
12:55 Plebania; odc.173; telenowela TVP (STEREO)
13:20 Jej portret; Róża Thun
13:45 OPPA 2004; reportaż
14:00 Piękniejsza Polska; magazyn
14:25 Tam gdzie jesteśmy; Polska pod piramidami
14:55 Animowany Świat Wyobraźni; Ślub krawca
15:05 Animowany Świat Wyobraźni; Impresje-Piet Mondrian
15:15 Znaki czasu
15:40 Zwierzowiec; odc.14 - Wesołych świąt
15:55 Budzik; program dla dzieci
16:20 Kolorowe nutki
16:25 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.5/7 - Każdy chce mieć dom
16:40 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.6/7 - W szponach porywacza
17:00 Teleexpress
17:15 Stefan Żeromski
17:35 Nie tylko dla komandosów
18:00 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
18:25 Na szpilkach - potrójne zbliżenie; Waldemar Malicki
18:50 Zemsta i pamięć; film dok.
19:15 Dobranocka; Lis Leon; odc.13/20 - Balon; serial animowany prod. polskiej
19:30 Wiadomości
19:52 Sport
19:58 Pogoda
20:05 Prosto w oczy
20:21 Pogoda
20:25 Klan; odc.884; telenowela TVP
20:50 Ognisko polskie.Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość-rep.
21:20 Szkoła polska po latach; Do widzenia, do jutra
22:40 Romane Dyvesa; koncert
23:05 Kochaj mnie; telenowela dok.TVP (STEREO)
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport-telegram
23:56 Pogoda
00:00 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
00:25 Na szpilkach - potrójne zbliżenie; Waldemar Malicki
00:50 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.5/7 - Każdy chce mieć dom; serial animowany dla dzieci
01:05 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.6/7 - W szponach porywacza; serial animowany dla dzieci
01:15 Dobranocka za oceanem; Lis Leon; odc.13/20 - Balon; serial animowany prod. polskiej
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
01:55 Prosto w oczy
02:09 Pogoda
02:15 Klan; odc.884; telenowela TVP
02:40 Piękniejsza Polska; magazyn
03:05 Szkoła polska po latach; Do widzenia, do jutra; 1960  film fab. prod. polskiej; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Zbigniew Cybulski, Teresa Tuszyńska
04:25 Tam gdzie jesteśmy; Polska pod piramidami
04:55 Kochaj mnie; telenowela dok.TVP (STEREO)
05:20 Ognisko polskie.Przeszłość, teraźniejszość,przyszłość
05:46 Wiadomości
06:00 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie – magazyn muzyczny
6.45 TV market – program reklamowy
7.00 Pokémon – serial animowany
7.30 Zbuntowany anioł (22) – telenowela
8.20 Interwencja – cykl reportaży
8.50 Rodzina zastępcza (71): Taszyzm o kocich oczach – serial komediowy
9.20 13. posterunek (26): Powtórka z westernu – serial komediowy
10.00 Wiesio Szoł – program rozrywkowy
10.15 Świat według Kiepskich (44): Kiepski prezydent – serial komediowy
11.00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (90) – serial dokumentalny
11.30 Samo życie (456) – serial obyczajowy
12.10 Zbuntowany anioł (23) – telenowela
13.00 TV market – program reklamowy
13.15 Domowa kawiarenka – magazyn kulinarny
13.40 Benny Hill – serial komediowy
13.55 Powrót do przyszłości II – film SF, USA 1989
15.45 Wydarzenia – wiadomości
16.10 Interwencja – cykl reportaży
16.30 Świat według Kiepskich (127): Uśmiech losu – serial komediowy
17.05 Jezioro marzeń – serial młodzieżowy
17.55 Rodzina zastępcza (72): Rodzinna terapia – serial komediowy
18.30 Wydarzenia – wiadomości
19.10 Samo życie (457) – serial obyczajowy
20.00 Dziupla Cezara (2) – serial komediowy
20.45 Powrót do przyszłości III – film SF, USA 1990
21.30 Studio Lotto (w przerwie filmu)
23.05 Biznes Wydarzenia – magazyn ekonomiczny
23.35 Kuba Wojewódzki – talk show
0.35 13. posterunek (26) – serial komediowy
1.10 Aquaz Music Zone – magazyn muzyczny

TVN
6.20 Usterka – dokument fabularyzowany, Polska 2004
6.45 Telesklep
7.25 Uwaga! – magazyn
7.45 Prześwietlenie – program publicystyczny
8.15 Najsłabsze ogniwo – teleturniej
9.00 Tele gra – teleturniej
10.00 Szybka forsa – teleturniej
11.00 W−11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
11.30 Rozmowy w toku: Zawód wykidajło – talk show
12.35 Na Wspólnej (391) – serial obyczajowy, Polska 2004
13.05 Nash Bridges (13) – serial sensacyjny, USA 1996−2001
14.05 Serce z kamienia (83) – telenowela, Meksyk 2004
14.55 Ostry dyżur (10) – serial obyczajowy, USA
15.55 Grzesznica (30) – telenowela, Meksyk 2003
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! – magazyn
17.15 W−11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
17.50 Rozmowy w toku: Mordercy żon, zabójczynie mężów – talk show
19.00 Fakty
19.45 Uwaga! – magazyn
20.10 Najsłabsze ogniwo – teleturniej
21.00 Na Wspólnej (392) – serial obyczajowy, Polska 2004
21.30 W kręgu śmierci – film sensacyjny, USA 2000
23.20 Bez śladu (23) – serial kryminalny, USA 2002
0.20 Uwaga! – magazyn
0.40 Nic straconego – powtórki programów

TV 4
5.45 VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
6.10 KINOmaniaK - magazyn filmowy
6.35 Modna moda - magazyn
7.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 TV Market - magazyn reklamowy
8.15 Przygody Jackie Chana - serial anim.
8.45 Jak dwie krople czekolady (105) - serial obycz. USA
9.15 Ja tylko pytam - talkshow
10.15 Młodzieńcza miłość (85) - telenowela argent.
11.15 W imieniu prawa (12) - serial paradokumentalny
12.15 TV Market - magazyn reklamowy
12.30 Joker - program rozrywkowy
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15.15 Przygody Jackie Chana - serial anim.
15.45 Anioł ciemności (62) - serial sens. USA
16.45 Jak dwie krople czekolady (106) - serial obycz. USA
17.10 Młodzieńcza miłość (86) - telenowela argent.
18.10 Daję słowo - teleturniej
19.00 Ja tylko pytam: Striptiz po polsku - talk-show
20.00 Prywatny detektyw Jim Rockford: Ucieczka z Los Angeles - dramat krym. USA, 1994 (89 min) (powt.)
21.00 Wydarzenia (w przerwie filmu) - program informacyjny
22.10 Policjanci (2) - serial sens. pol.
23.10 Arizona junior - kom. USA, 1987 (94 min)
1.05 Co mówią gwiazdy - program rozrywkowy
1.50 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
2.40 Modna moda - magazyn
3.05 Joker - program rozrywkowy
3.55 Zakończenie programu

TVN 7
5.30 Szybka forsa - teleturniej
6.25 Telesklep
7.00 Niesamowite historie (9) - serial, USA
7.30 Jak rozkochać milionera (10) - serial, USA
8.00 Ścieżki miłości (141) - telenowela, Meksyk
8.50 Przyjaciółki i rywalki (175) - telenowela, Meksyk
9.40 Córka przeznaczenia (85) - telenowela, Meksyk
10.35 Renegat (20) - serial sensacyjny, USA
11.35 Ścieżki miłości (142) - telenowela, Meksyk
12.25 Telesklep
14.30 Przyjaciółki i rywalki (176) - telenowela, Meksyk
15.20 Córka przeznaczenia (86) - telenowela, Meksyk
16.10 Olivier i przyjaciele (13) - serial, USA
16.40 Jak rozkochać milionera (11) - serial komediowy, USA
17.10 Medicopter 117 (3) - serial sensacyjny, Niemcy
18.10 Renegat (21) - serial sensacyjny, USA
19.10 Olivier i przyjaciele (14) - serial komediowy, USA
19.40 Niesamowite historie (10) - serial science fiction, USA
20.10 Północ - północny zachód - film sensacyjny, USA 1959, reż. Alfred Hitchcock, wyk. Cary Grant, Eva Marie Saint, James Mason, Leo G. Carroll, Martin Landau, Jessie Royce Landis
22.40 Prawo ulicy (6) - serial kryminalny, USA
23.45 Przybysz - film sensacyjny, USA 1999, reż. Kevin Mock, wyk. Michael Madsen, Angie Everhart, Stefan Lysenko, Frank Zagarino, Seidy Lopez
1.20 Koniec programu

TVP 3 Łódź
6.50 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier, Pogoda
7.45 Łódzkie wiadomości dnia
8.00 Małe conieco
8.15 Filmufka, czyli inkubator filmowy
8.30 Kurier, Pogoda
8.45 Gość dnia
9.00 Gwiazdy Hollywoodu: Bettie Midler - cykl dokumentalny
9.30 Kurier, Pogoda
9.50 W przyrodzie nic nie ginie: "Żaba ważna jak człowiek" - reportaż
10.15 To jest temat: "Pokonać góry"
10.30 Kurier, Pogoda
10.45 Telekurier - magazyn reporterów
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, Pogoda
11.50 Szanty Giżycko 2004 - reportaż
12.15 To jest temat: "Na łów, na łowy"
12.30 Kurier
12.35 Sfinks. Zagadki historii: "Ryszard Lwie Serce" - film dokumentalny
13.30 Kurier, Pogoda
13.50 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14.00 Teleplotki - magazyn
14.30 Kurier, Pogoda
14.50 Dobre praktyki - reportaż
15.05 Kacperek odc. 1/7/ "Sam w domu" - polski serial fabularny
15.30 Kurier, Pogoda
15.50 Labirynty kultury
16.15 Rozmowa dnia
16.30 Kurier, Pogoda
16.50 Podaj cegłę
17.15 Impresje
17.30 Kurier, Pogoda
17.50 Rozmowa dnia
18.00 Łódzkie wiadomości dnia
18.30 Budżet nie tylko domowy
18.45 Nasze firmy w Europie
19.00 Etniczne klimaty
19.25 Telezakupy
19.40 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier - magazyn reporterów
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia
21.10 Kurier sportowy
21.20 Studio Pogoda
21.30 Kurier gospodarczy, Pogoda
21.45 Łódzkie wiadomości dnia
22.05 Rozmowa dnia
22.15 Fakty i mity
22.30 Kurier
22.45 Studio Pogoda
22.50 To jest temat: "Jak być piękną, atrakcyjną i seksowną"
23.10 Chcę mieć wszystko - francuski film fabularny, 1998
0.45 Zakończenie programu

HBO 2
05:50 Gwiazdy Hollywood
06:30 Austin Powers i Złoty Członek: film 
08:05 Troll: film
09:35 Spotkanie po latach: film
11:25 Nancy Drew: film
12:50 Dzieci, które ocaliły lato: film
14:05 Źródło: film 
15:35 Irene: film
17:15 Red Hot Chili Peppers – koncert w Slane Castle
18:10 Prosiaczek i przyjaciele: film
19:25 Austin Powers i Złoty Członek: film 
21:00 Znaki: film 
22:45 Barbershop: film
00:30 Auto focus: film
02:15 Łapówka: film 
04:00 Spotkanie po latach: film

Ale Kino!
8:00     Pan na zamku Dramat Org: "Je suis le seigneur du château". Reżyseria: Regis Wargnier (Francja 1989)      
9:25     Brązowy ekran
10:55     Mata Hari Agent H 21 Dramat Reżyseria: Jean-Louis Richard (Francja 1964)      
12:30     Marnie Thriller Reżyseria: Alfred Hitchcock (USA 1964)      
14:40     Kobiety na skraju załamania nerwowego Komedia Org: "Mujeres al borde de un ataque de nervios". Scenariusz i reżyseria: Pedro Almodóvar (Hiszpania 1988)      
16:10     Córka D'Artagnana Film przygodowy Org: "La fille de D'Artagnan". Reżyseria: Bertrand Tavernier (Francja 1994)      
18:20     Xime Dramat Reżyseria: Sana Na N'Hada (Holandia/Gwinea Bissau 1994)      
20:00     Underground Komedia Reżyseria: Emir Kusturica (Jugosławia/Francja/Niemcy 1995)      
22:50     Koniec przemocy Dramat Org: "The End of Violence". Reżyseria: Wim Wenders (Francja/Niemcy/USA 1997)      
0:50     Telefon do diabła
1:05     Czarny wąwóz Film sensacyjny Reżyseria: Janusz Majewski (Polska 1989) 


HBO
06:30 Pluto Nash sci-fi, USA 2002, 90 min. 
08:05 Gwiazdka Muppetów komedia, USA 2002, 84 min. 
09:35 Cyberkundel kino rodzinne, Kanada 2002 
11:05 Moje błękitne niebo komedia, USA 1990, 91 min. 
12:40 Ktoś jak Hodder kino rodzinne, Dania 2002 
14:05 Osiem szalonych nocy animowany, USA 2002, 73 min. 
15:20 Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2004 
15:45 śnieżne psy komedia, Kanada 2002, 95 min.
17:25 Pluto Nash sci-fi, USA 2002, 90 min. 
19:00 Pingwin Amundsen kino rodzinne, Niemcy 2003 
20:30 Cinema, cinema magazyn filmowy, USA 2004 
21:00 Superprodukcja komedia, Polska 2003, 92 min. 
22:35 Podwójna wizja thriller, USA 2002, 108 min. 
00:25 śmiertelna wyliczanka thriller, USA 2002, 115 min. 
02:25 żyć szybko, umierać młodo komediodramat, USA 2002, 106 min. 
04:15 Podglądając Hollywood-Jack Nicholson, magazyn filmowy, USA

Europa Europa
14.00 Kochaj mnie (Love Me) melodramat, Francja, 2000, 103 min
15.45 Brigitte Bardot - Historia gwiazdy (Brigitte Bardot, The Star... The Story...) film dokumentalny, Francja, 1996, 62 min
16.50 Lot świerkowej gęsi (The Flight Of The Spruce Goose) film, Polska, 1987, 92 min
18.25 Dziewczyna z wyspy (La Joven) dramat, Meksyk / USA, 1960, 92 min
20.00 Noc pań (Ladies Night) film krótkometrażowy - komedia, Wielka Brytania, 2001, 18 min
20.30 Terytorium Komanczów (Territorio Comanche) dramat, Francja/Hiszpania/Niemcy/Argentyna, 1997, 90 min
22.05 Jules i Jim (Jules Et Jim) dramat, Francja, 1962, 101 min
23.50 Dziewczyna z moich snów (The Girl Of My Dreams / La Fille De Mes Reves) film erotyczny, Francja, 1999, 90 min
01.25 Zakładniczka (Die Geisel) thriller, Niemcy, 2003, 90 min.

Reality TV
06.00 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
06.50 Akta katastrofy (Crash Files) (50 min.).
07.40 Piraci szos (Highway Pirates) (50 min.).
08.30 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
08.55 Rozbitkowie Ektra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
09.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
10.10 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
10.35 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
11.25 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
11.50 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
12.15 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
12.40 Akta katastrofy (Crash Files) (50 min.).
13.30 Piraci szos (Highway Pirates) (50 min.).
14.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
15.10 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
15.35 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
16.00 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
16.25 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
16.50 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
17.15 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
17.40 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
18.05 Czyś Ty oszalał? (What Were You Thinking?) (50 min.).
19.00 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
19.30 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
20.00 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
21.00 Anatomia przestępstwa (Anatomy of Crime) (50 min.).
22.00 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
22.30 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
23.00 Piraci szos (Highway Pirates) (50 min.).
00.00 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
00.25 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
00.50 Czyś Ty oszalał? (What Were You Thinking?) (45 min.).
01.40 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
02.05 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
02.55 Powietrzny patrol (Air Cops) (50 min.).
03.45 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
04.10 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
04.35 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
05.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
05.25 Gliniarze (Coppers) (25 min.).

Canal +
07:00 Minisport+ newsy sportowe
07:10 Łapu-capu chochliki telewizyjne
07:15 Nie przegap magazyn informacyjny
07:25 Diabelski młyn filmy animowane
08:00 Oko Proroka film przygodowy
09:50 Aktorzy komedia sensacyjna
11:20 Łapu-capu extra chochliki telewizyjne
11:50 Hero dramat przygodowy
13:25 Przez 24 godziny 2 serial sensacyjny (odc. 17)
14:10 Dobosz komediodramat
16:05 Niemcy dramat wojenny
18:00 Otwarte serca dramat obyczajowy
20:00 Diabelski młyn filmy animowane
20:35 Nie przegap magazyn informacyjny
20:45 Łapu-capu chochliki telewizyjne
20:50 Minisport+ newsy sportowe
21:00 Mamu¶ka komediodramat
22:55 Premiera Wolf's Rain serial animowany dla dorosłych (odc. 4)
23:30 Gangi Nowego Jorku dramat sensacyjny
02:10 Słodka szesnastka dramat obyczajowy
03:55 Wojownik dramat przygodowy
05:20 Głosy film psychologiczny

Canal + Film
05:55 Miss mokrego podkoszulka komedia
07:00 Rodzinka w Białym Domu komedia
08:30 W poniedziałek rano komediodramat
10:35 Mistrz kierownicy ucieka 3 komedia sensacyjna
12:00 Diabelski młyn filmy animowane
12:35 Minisport+ newsy sportowe
12:45 Łapu-capu chochliki telewizyjne
12:50 Nie przegap magazyn informacyjny
13:00 Po drugiej stronie Słońca film SF
14:50 Wieczna Callas dramat obyczajowy
16:35 Prawdziwe oblicze Charliego thriller
18:20 Szczęki 3 thriller
20:00 Wybrańcy obcych: Charlie i Lisa serial SF (odc. 6/10)
21:30 Starożytni Egipcjanie: Morderstwo w ¶wi±tyni film dokumentalny (odc. 3)
22:20 Syndrom film SF
23:50 Mamu¶ka komediodramat
01:35 Miasto Boga dramat sensacyjny
03:40 Szara strefa dramat obyczajowy
05:25 Joint Venture komedia

Canal + Sport
07:00 Czempioni w Plusie - Tomasz Frankowski magazyn sportowy - powt.
08:00 Paragon gola film przygodowy
09:40 X-Men 2 film SF
11:55 Operacja Samum film sensacyjny
13:30 Jimmy Hollywood komediodramat
15:30 Tajemnice Zoey dramat obyczajowy
17:00 Hulk dramat SF
19:20 Za ciosem magazyn bokserski - powt.
20:55 Piłka nożna Liga angielska: Mecz Newcastle United - Arsenal Londyn
23:00 Underworld horror
01:00 Czynnik kontroli thriller SF
02:30 Fatalne zauroczenie thriller
04:35 Przez 24 godziny 2 serial sensacyjny (odc. 17)
05:20 Zabójca dramat kryminalny

National Geographic
8:00 Okiem szympansa: Odcinek 5
8:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 25
9:00 Odkrycie dinozaura Elliota
10:00 Tajemniczy wszechswiat: Ostateczna granica
11:00 Delfiny dlugoszczekie
12:00 Okiem szympansa: Odcinek 5
12:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 23
13:00 Atlantycka Brytania: Wyspy Shiant
13:30 Atlantycka Brytania: Hebrydy Zewnętrzne
14:00 Wielkie konstrukcje: Las Vegas
15:00 Ludzie z zelaza
16:00 Delfiny dlugoszczekie
17:00 W swiecie krokodyli 2: Jadowite weze i wedrówki krokodyli
17:30 Psie profesje: Moby, Morgan i Barney
18:00 Malpie figle: Odcinek 3
18:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 23
19:00 Atlantycka Brytania: Wyspy Shiant
19:30 Atlantycka Brytania: Hebrydy Zewnętrzne
20:00 Delfiny dlugoszczekie
21:00 Wielkie konstrukcje: Mosty
22:00 Wielkie konstrukcje: Szklo
23:00 Lowcy mórz: MS Southwold – na strazy Malty
0:00 Wielkie konstrukcje: Mosty
1:00 Wielkie konstrukcje: Szklo

Eurosport
08:30 SPORTY EKSTREMALNE LG Action Sports
09:30 IGRZYSKA OLIMPIJSKIE Magazyn Olimpijski + ITW
10:30 WSZYSTKIE SPORTY MAGAZYN WATTS Special Allsports
10:45 SKOKI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Oberstdorf Niemcy Eliminacje + ITW
12:00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE Puchar Œwiata, Bormio W³ochy Zjazd mê¿czyzn
13:30 WSZYSTKIE SPORTY Casa Italia
13:45 PI£KA NO¯NA Puchar Œwiata, Niemcy Eliminacje Netherlands vs Czech Rep
14:45 PI£KA NO¯NA Puchar Œwiata, Niemcy Eliminacje Wales vs Poland
15:45 SKOKI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Oberstdorf Niemcy Eliminacje + ITW
16:45 WSZYSTKIE SPORTY MAGAZYN WATTS Special Winter
17:00 PI£KA NO¯NA Klasyka Ligi Mistrzów German vs Spanish Clubs
18:00 PI£KA NO¯NA Klasyka Ligi Mistrzów Dutch vs Italian Clubs
19:00 SKOKI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Oberstdorf Niemcy + ITW
20:30 PI£KA NO¯NA Puchar UEFA podsumowanie
21:30 PI£KA NO¯NA Mecz towarzyski Barcelona Catalunya-Argentina
23:30 PI£KA NO¯NA Liga Mistrzów podsumowanie

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.