TVP 1
00:00 Wiadomości - skrót; ok.godz.9.00, 10.25, 13.40, 14.20
06:00 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Cafe serio
08:20 Kawa czy herbata
09:05 Klasyka Animacji; Na wysokiej górze; (Na wysokoj gorce); 1951  film animowany prod. ros.
09:30 Domisie; program dla dzieci
09:55 Ania z Zielonego Wzgórza; odc.17 - Motyle; 2000  serial animowany prod.kanadyjskiej
10:25 Moda na sukces; odc.2393; serial prod.USA (dolby surround)
10:45 5 dni z życia emeryta; odc.4 - Wspomnień rodzinnych ciąg dalszy; serial prod. TVP
11:40 Telezakupy
11:55 Książki na zimę
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Lasy i Ludzie
12:45 Plebania; odc.488; telenowela TVP (STEREO)
13:10 Klan; odc.890; telenowela TVP
13:35 Książki na zimę
13:40 Podróże z Caritasem
14:05 Europa na wynos-Młodzież
14:25 W labiryncie; odc.77 - W ostatniej chwili; serial TVP
14:57 Książki na zimę
15:00 Wiadomości
15:10 Moda na sukces; odc.2393; serial prod.USA (dolby surround)
15:35 Teleexpress
15:50 Klan; odc.893; telenowela TVP
16:20 Studio sport; Puchar Świata w skokach narciarskich-Turniej Czterech Skoczni.Oberstdorf
18:40 Benny Hill - To,co najlepsze; cz.2; 1975  komedia prod.angielskiej
19:10 Wieczorynka; Dig i Dug; odc.7 - Ściana; serial animowany prod. angielskiej (stereo)
19:20 Miś Tomi i przyjaciele; Supermiś
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:58 Pogoda
20:05 Prosto w oczy
20:21 Pogoda
20:30 Okruchy życia; Żurek; film fab.prod.pol./pod nadzorem/; reż: Ryszard Brylski
21:45 Romeo i Julia /cz.1/; widowisko
22:40 Wiadomości
22:50 Grizzly; Wild Grizzly; 1999  film fab. prod. USA; reż: Sean McNamara
00:30 Pastorałki nasze codzienne
01:00 Pisarz powieszony; film dok.prod.pol.
01:30 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 10 minut tylko dla siebie; magazyn
07:10 Na dobry początek; Golec /2/
07:20 Dwójka Dzieciom; WOW; /12/; serial prod. polsko-niemieckiej
07:45 Dwójka Dzieciom; Podróże do bajek; - O królu i rycerzu; serial anim.prod.polskiej
07:55 Dwójka Dzieciom; Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc.35 - Towarzystwo na zimę; serial animowany prod. polskiej
08:05 Na dobre i na złe; odc.184; serial prod. TVP
09:00 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym: Panorama 9.30 i Pogoda 9.32]
09:55 10 minut tylko dla siebie; magazyn
10:10 Circo Massimo 2002; cz.3; film dok.prod.włoskiej
11:05 Ferie z Dwójką; Tron; 1982  film fab.prod.USA; reż: Steven Lisberger; wyk: Jeff Bridges, Bruce Boxleitner
12:40 Telezakupy
13:00 Panorama
13:16 Pogoda
13:20 Przystanek praca; magazyn
13:30 Znaki czasu; magazyn
13:50 Kolędy dla świata; cz. 1
14:35 Ferie z Dwójką; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.2 - Kucharz okrętowy
14:45 Ferie z Dwójką; Olimpiada Bolka i Lolka; - Slalom
14:55 Ferie z Dwójką; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.15 - Smocza Jama
15:05 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]
16:00 Panorama
16:10 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc.282; serial TVP [stereo]
16:55 Kulisy serialu "M jak miłość"
17:00 Angielski z Kevinem
17:10 Stańko w Fabryce Trzciny
17:40 Na drodze bezpiecznie
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:54 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Europa da się lubić...; Europa świąteczna
20:58 Panorama flesz
21:00 Komornicy; odc.7 Rewir; serial dok.prod.polskiej (za zgodą rodziców)
21:35 Przybieżeli do Betlejem ...wspólne kolędowanie; widowisko
22:00 Panorama
22:22 Biznes
22:25 Sport-telegram
22:33 Pogoda
22:40 Alibi na środę; Listy od mordercy; (Letters from a Killer); 1998  film sensacyjny prod. USA  [pod nadzorem]; reż: David Carson; wyk: Patrick Swayze, Gia Carides, Roger E. Mosley, Bruce McGill
00:20 Zapisy pamięci; Panteon literacki; film dokumentalny Tadeusza Pikulskiego
00:45 Zapisy pamięci; Kino polskie
01:10 Oszukani
01:35 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
6.45 Program dnia
6.50 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier, Pogoda
7.45 Panorama, Pogoda w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur
8.00 Podać rękę /powt./
8.15 Gość "3"
8.30 Kurier, Pogoda
8.45 Gość dnia
9.00 Gwiazdy Hollywoodu: Bettie Midler - cykl dokumentalny
9.30 Kurier, Pogoda
9.50 W przyrodzie nic nie ginie: "Żaba ważna jak człowiek" - reportaż
10.15 To jest temat: "Pokonać góry"
10.30 Kurier, Pogoda
10.45 Telekurier - magazyn reporterów
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, Pogoda
11.50 Szanty Giżycko 2004 - reportaż
12.15 To jest temat: "Na łów, na łowy"
12.30 Kurier
12.35 Sfinks. Zagadki historii: "Ryszard Lwie Serce" - film dokumentalny
13.30 Kurier, Pogoda
13.50 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14.00 Teleplotki - magazyn
14.30 Kurier, Pogoda
14.50 Dobre praktyki - reportaż
15.05 Kacperek odc. 1/7/ "Sam w domu" - polski serial fabularny
15.30 Kurier, Pogoda
15.50 Labirynty kultury
16.15 Rozmowa dnia
16.30 Kurier, Pogoda
16.45 Panorama, Pogoda, Sport
17.00 Etos: "Idą na wezwanie Anioła" - magazyn katolicki /powt./
17.30 Kurier, Pogoda
17.50 Temat wiejski
18.00 Panorama, Sport, Pogoda, Punkt
18.30 Rodno zemia - magazyn kaszubski /powt./
19.00 Etniczne klimaty
19.25 Telezakupy
19.40 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier - magazyn reporterów
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia
21.10 Kurier sportowy
21.20 Studio Pogoda
21.30 Kurier gospodarczy, Pogoda
21.45 Panorama, Pogoda w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur
22.05 Tygodnik gospodarczy
22.15 Gość "3" /powt./
22.30 Kurier
22.45 Studio Pogoda
22.50 To jest temat: "Jak być piękną, atrakcyjną i seksowną"
23.10 Chcę mieć wszystko - francuski film fabularny, 1998
0.45 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Cafe serio
08:20 Kawa czy herbata
09:02 Wiadomości - skrót
09:05 Budzik; program dla dzieci
09:30 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.5/7 - Każdy chce mieć dom; serial animowany dla dzieci
09:45 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.6/7 - W szponach porywacza
10:00 Kochaj mnie; telenowela dok.TVP (STEREO)
10:25 Romane Dyvesa; koncert
10:50 Na szpilkach - potrójne zbliżenie; Waldemar Malicki
11:15 Polska krawcem Europy; reportaż
11:30 Plus minus - magazyn ekonomiczny
12:00 Wiadomości
12:15 Klan; odc.884; telenowela TVP
12:40 Wieści polonijne; magazyn
12:55 Plebania; odc.173; telenowela TVP (STEREO)
13:20 Jej portret; Róża Thun
13:45 OPPA 2004; reportaż
14:00 Piękniejsza Polska; magazyn
14:25 Tam gdzie jesteśmy; Polska pod piramidami
14:55 Animowany Świat Wyobraźni; Ślub krawca
15:05 Animowany Świat Wyobraźni; Impresje-Piet Mondrian
15:15 Znaki czasu
15:40 Zwierzowiec; odc.14 - Wesołych świąt
15:55 Budzik; program dla dzieci
16:20 Kolorowe nutki
16:25 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.5/7 - Każdy chce mieć dom
16:40 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.6/7 - W szponach porywacza
17:00 Teleexpress
17:15 Stefan Żeromski
17:35 Nie tylko dla komandosów
18:00 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
18:25 Na szpilkach - potrójne zbliżenie; Waldemar Malicki
18:50 Zemsta i pamięć; film dok.
19:15 Dobranocka; Lis Leon; odc.13/20 - Balon; serial animowany prod. polskiej
19:30 Wiadomości
19:52 Sport
19:58 Pogoda
20:05 Prosto w oczy
20:21 Pogoda
20:25 Klan; odc.884; telenowela TVP
20:50 Ognisko polskie.Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość-rep.
21:20 Szkoła polska po latach; Do widzenia, do jutra
22:40 Romane Dyvesa; koncert
23:05 Kochaj mnie; telenowela dok.TVP (STEREO)
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport-telegram
23:56 Pogoda
00:00 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
00:25 Na szpilkach - potrójne zbliżenie; Waldemar Malicki
00:50 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.5/7 - Każdy chce mieć dom; serial animowany dla dzieci
01:05 Powrót do Wiklinowej Zatoki; odc.6/7 - W szponach porywacza; serial animowany dla dzieci
01:15 Dobranocka za oceanem; Lis Leon; odc.13/20 - Balon; serial animowany prod. polskiej
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
01:55 Prosto w oczy
02:09 Pogoda
02:15 Klan; odc.884; telenowela TVP
02:40 Piękniejsza Polska; magazyn
03:05 Szkoła polska po latach; Do widzenia, do jutra; 1960  film fab. prod. polskiej; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Zbigniew Cybulski, Teresa Tuszyńska
04:25 Tam gdzie jesteśmy; Polska pod piramidami
04:55 Kochaj mnie; telenowela dok.TVP (STEREO)
05:20 Ognisko polskie.Przeszłość, teraźniejszość,przyszłość
05:46 Wiadomości
06:00 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie – magazyn muzyczny
6.45 TV market – program reklamowy
7.00 Pokémon – serial animowany
7.30 Zbuntowany anioł (22) – telenowela
8.20 Interwencja – cykl reportaży
8.50 Rodzina zastępcza (71): Taszyzm o kocich oczach – serial komediowy
9.20 13. posterunek (26): Powtórka z westernu – serial komediowy
10.00 Wiesio Szoł – program rozrywkowy
10.15 Świat według Kiepskich (44): Kiepski prezydent – serial komediowy
11.00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (90) – serial dokumentalny
11.30 Samo życie (456) – serial obyczajowy
12.10 Zbuntowany anioł (23) – telenowela
13.00 TV market – program reklamowy
13.15 Domowa kawiarenka – magazyn kulinarny
13.40 Benny Hill – serial komediowy
13.55 Powrót do przyszłości II – film SF, USA 1989
15.45 Wydarzenia – wiadomości
16.10 Interwencja – cykl reportaży
16.30 Świat według Kiepskich (127): Uśmiech losu – serial komediowy
17.05 Jezioro marzeń – serial młodzieżowy
17.55 Rodzina zastępcza (72): Rodzinna terapia – serial komediowy
18.30 Wydarzenia – wiadomości
19.10 Samo życie (457) – serial obyczajowy
20.00 Dziupla Cezara (2) – serial komediowy
20.45 Powrót do przyszłości III – film SF, USA 1990
21.30 Studio Lotto (w przerwie filmu)
23.05 Biznes Wydarzenia – magazyn ekonomiczny
23.35 Kuba Wojewódzki – talk show
0.35 13. posterunek (26) – serial komediowy
1.10 Aquaz Music Zone – magazyn muzyczny

TVN
6.20 Usterka – dokument fabularyzowany, Polska 2004
6.45 Telesklep
7.25 Uwaga! – magazyn
7.45 Prześwietlenie – program publicystyczny
8.15 Najsłabsze ogniwo – teleturniej
9.00 Tele gra – teleturniej
10.00 Szybka forsa – teleturniej
11.00 W−11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
11.30 Rozmowy w toku: Zawód wykidajło – talk show
12.35 Na Wspólnej (391) – serial obyczajowy, Polska 2004
13.05 Nash Bridges (13) – serial sensacyjny, USA 1996−2001
14.05 Serce z kamienia (83) – telenowela, Meksyk 2004
14.55 Ostry dyżur (10) – serial obyczajowy, USA
15.55 Grzesznica (30) – telenowela, Meksyk 2003
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! – magazyn
17.15 W−11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
17.50 Rozmowy w toku: Mordercy żon, zabójczynie mężów – talk show
19.00 Fakty
19.45 Uwaga! – magazyn
20.10 Najsłabsze ogniwo – teleturniej
21.00 Na Wspólnej (392) – serial obyczajowy, Polska 2004
21.30 W kręgu śmierci – film sensacyjny, USA 2000
23.20 Bez śladu (23) – serial kryminalny, USA 2002
0.20 Uwaga! – magazyn
0.40 Nic straconego – powtórki programów

TV 4
5.45 VIP - Wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - mag.
6.35 Modna moda - mag.
7.00 Muzyczne listy - mag.
8.00 TV Market
8.15 Przygody Jackie Chana - serial animowany
8.45 Jak dwie krople czekolady (105) - serial
9.15 Ja tylko pytam - talk show
10.15 Młodzieńcza miłość (85) - telenowela, Argentyna
11.15 W imieniu prawa
12.15 TV Market
12.30 Joker - talk show
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn
15.15 Przygody Jackie Chana - serial animowany
15.45 Anioł ciemności (62) - serial sensacyjny
16.45 Jak dwie krople czekolady (106) - serial komediowy
17.10 Młodzieńcza miłość (86) - telenowela, Argentyna
18.10 Daję słowo - teleturniej
19.00 Ja tylko pytam - talk show
20.00 Prywatny detektyw Jim Rockford: Ucieczka z Los angeles - dramat kryminalny, USA 1994, (ok. 21.00 Wydarzenia)
22.10 Policjanci (2) - serial
23.10 Raising Arizona - komedia, USA 1987
1.05 Co mówią gwiazdy
1.50 Muzyczne listy - mag.
2.40 Modna moda - mag.
3.05 Joker - talk show
3.35 Zakończenie prog.

TVP 3 Lodż
06:50     ECHA DNIA
07:30     KURIER
07:45     ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
08:00     MAŁE CONIECO
08:15     FILMUFKA - czyli inkubator filmowy
08:30     KURIER
08:45     GOŚĆ DNIA
09:00     GWIAZDY HOLLYWOODU (45)
09:30     KURIER
09:45     NAJPIĘKNIEJSZY KRĄG KAZIKA
10:15     TO JEST TEMAT
10:30     KURIER
10:45     TELEKURIER
11:15     GOŚĆ DNIA
11:30     KURIER
11:45     SZANTY GIŻYCKO 2004
12:15     TO JEST TEMAT
12:35     SFINKS ZAGADKI HISTORII
13:30     KURIER
13:48     AGROBIZNES
14:02     TELEPLOTKI
14:30     KURIER
14:45     TO JEST TEMAT
15:00     KACPEREK (2)
15:30     KURIER
15:46     LABIRYNTY KULTURY (5)
16:15     ROZMOWA DNIA
16:30     KURIER
16:49     PODAJ CEGŁĘ
17:14     IMPRESJE
17:30     KURIER
17:50     ROZMOWA DNIA
18:00     ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
18:30     BUDŻET NIE TYLKO DOMOWY
18:44     NASZE FIRMY W EUROPIE
19:00     ETNICZNE KLIMATY
19:45     ROZMOWA DNIA
20:00     TELEKURIER
20:48     ECHA DNIA
21:30     KURIER GOSPODARCZY
21:47     ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
22:03     ROZMOWA DNIA
22:13     PRAWDY I MITY
22:30     KURIER
22:55     TO JEST TEMAT
23:10     CHCĘ MIEĆ WSZYSTKO

HBO 2

05:50 Gwiazdy Hollywood

06:30 Austin Powers i Złoty Członek: film 

08:05 Troll: film

09:35 Spotkanie po latach: film

11:25 Nancy Drew: film

12:50 Dzieci, które ocaliły lato: film

14:05 Źródło: film 

15:35 Irene: film

17:15 Red Hot Chili Peppers – koncert w Slane Castle

18:10 Prosiaczek i przyjaciele: film

19:25 Austin Powers i Złoty Członek: film 

21:00 Znaki: film 

22:45 Barbershop: film

00:30 Auto focus: film

02:15 Łapówka: film 

04:00 Spotkanie po latach: film

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.