Gameworld1 (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
(Dodawanie kategorii) |
||
Linia 33: | Linia 33: | ||
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2007 roku]] |
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2007 roku]] |
||
[[Kategoria:Ramówki Jetix z 2007 roku]] |
[[Kategoria:Ramówki Jetix z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVN 24 z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki VIVA Polska z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki MTV Polska z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Cartoon Network z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TCM z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Polsat Sport z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Eurosport z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Eurosport 2 z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki AXN z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki AXN Crime z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki AXN Sci Fi z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Polonia 1 z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Tele 5 z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Polsat 2 z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TV Puls z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Disney Channel z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVN Gra z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Zone Europa z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Zone Reality z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Zone Club z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Zone Romantica z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki 4fun TV z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki VH1 Polska z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Channel z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki National Geographic z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Planete z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Animal Planet z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Travel & Living z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Science z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Civilisation z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki ZigZap z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Hyper z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki MiniMini z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TV Trwam z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + Film z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + Sport z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVN Lingua z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki HBO z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Cinemax z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Cinemax 2 z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Kino Polska z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki HBO 2 z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVN Style z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVN Turbo z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki HBO Comedy z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Een z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canvas z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki MTV z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki DSF z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki ARD z 2007 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Hallmark z 2007 roku]] |
Wersja z 10:07, 19 cze 2019
TVP 1
06:10 Warto kochać odc.34; serial TVP
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
07:55 Sprawy Nasze Powszednie - Miłość
08:00 Grand Prix Skoda MTB - Chodzież
08:05 Fifi - Przyjęcie Fiołeczki; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
08:20 Domisie - Sen Pysi; program dla dzieci
08:50 Lippy and Messy - Birdland; język angielski dla dzieci
08:55 Teleranek - magazyn
09:25 Kodołamacze odc.7; teleturniej
09:50 Dzieci świata - Moje smakołyki-Shuntsuke w Japonii; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000)
10:10 Teleranek - studio
10:20 Siódme niebo - Zagubieni kraj prod.USA (2001)
11:10 Grand Prix Skoda MTB - Chodzież
11:25 Tydzień
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Regina Coeli
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:50 Sprawy Nasze Powszednie - Miłość
13:00 Wiadomości
13:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny
13:40 Ostatni zachód słońca; western kraj prod.USA (1961)
15:40 BBC w Jedynce - Planeta Ziemia - Płytkie morza - (TXT - str. 777); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
16:35 Przed Eurowizją odc.5
16:45 Rodzina jak z nut - za kulisami
17:00 Teleexpress
17:25 Rodzina jak z nut odc.4; widowisko muzyczne
18:15 Faceci do wzięcia - Życie za życie; serial TVP
18:45 Przed Opolem odc.9
19:00 Wieczorynka - Gumisie-Tu twoje miejsce; serial animowany kraj prod.USA (1992)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Ranczo odc.19-Rozwód z miłości - (TXT - str. 777); serial obyczajowy TVP
21:15 Zakochana Jedynka - Nora Roberts - Płomienie wspomnień; serial kraj prod.USA, Kanada (2006)
23:00 Uczta kinomana - Amelia - (TXT - str. 777); komedia romantyczna kraj prod.Francja (2001)
01:00 Kinematograf; magazyn
01:25 Kolekcja kinomana - Noce Cabirii; dramat kraj prod.Włochy, Francja (1957)
03:15 Zakończenie programu
TVP 2
05:45 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
05:50 Dla niesłyszących - Lokatorzy - Porwana
06:15 Dla niesłyszących - Lokatorzy - Kto pierwszy ten lepszy
06:40 Złotopolscy odc.853-Remont nie jest najważniejszy; telenowela TVP
07:10 Złotopolscy odc.854-Zemsta Moniki; telenowela TVP
07:40 M jak miłość odc.491; serial TVP
08:25 Ostoja
08:55 Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz: "Rehabilitacja pośmiertna""
09:00 Zacisze gwiazd - Aktorska rodzina Schejbalów
09:30 Dookoła Siebie-Czy muszę cierpieć? - magazyn Joanny Brodzik
10:00 Wojciech Cejrowski-boso przez świat; cykl reportaży
10:25 Miesiąc z National Geographic - Tajemnice Morza Bałtyckiego - (TXT - str. 777) kraj prod.USA (2006)
11:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Majorki
12:00 Gwiazdy w południe - Konnica; western kraj prod.USA (1959)
14:00 Familiada - (TXT - str. 777); teleturniej
14:30 Złotopolscy odc.856-Serce na dłoni; telenowela TVP
15:10 Duże dzieci ; talk-show
16:05 Na dobre i na złe odc.293; serial TVP
17:05 Egzamin z życia - odc. 77; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:25 Starter - magazyn aktualności
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Mój pierwszy raz ; talk-show
20:10 XXIII Przegląd Kabaretów PaKA 2007 (1)
21:00 Wieczór z Bondem - Żyje się tylko dwa razy - (TXT - str. 777) kraj prod.USA (1967)
23:00 Panorama
23:15 Pogoda
23:25 Sport Telegram
23:30 Prix Visionica - Międzynarodowy Festiwal Twórczości Telewizyjnej (relacja z festiwalu); reportaż
00:10 Grzechy polskie - Lenistwo; widowisko publicystyczne
00:55 Dokumanimo (film animowany); film animowany
01:05 Smak wody; dramat psychologiczny kraj prod.Polska (1980)
02:25 Zakończenie dnia
TVP 3 Regionalna
06:28 Półkowniki - Puste krzesła; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:02 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:49 Serwis sportowy; STEREO
10:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:48 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:01 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:01 Półkowniki - Paragraf "Zero".; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:46 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis sportowy; STEREO
13:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:40 II liga piłki nożnej - Zagłębie Sosnowiec-Lechia Gdańsk; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:35 Pogoda; STEREO
15:40 II liga piłki nożnej - Zagłębie Sosnowiec-Lechia Gdańsk; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Pogoda; STEREO
17:18 Serwis sportowy; STEREO
17:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Kurier; STEREO
20:40 Pogoda; STEREO
20:45 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:53 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowa niedziela; STEREO
24:00 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:33 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Kurier; STEREO
02:22 Pogoda; STEREO
02:26 Zakończenie dnia
TVP 3 Katowice
06:28 Półkowniki - Puste krzesła; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07.45 Aktualności Flesz + Pogoda
07.50 Bociany
07.55 Zamyślenia nie tylko dla pobożnych
08.00 Śląski koncert życzeń
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08.45 Góralska lista przebojów
09:02 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:49 Serwis sportowy; STEREO
10:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:48 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:01 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:01 Półkowniki - Paragraf "Zero".; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:46 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis sportowy; STEREO
13:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:40 II liga piłki nożnej - Zagłębie Sosnowiec-Lechia Gdańsk; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:35 Pogoda; STEREO
15:40 II liga piłki nożnej - Zagłębie Sosnowiec-Lechia Gdańsk; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 TV Katowice poleca
17.00 Jak ten czas leci
17:15 Pogoda; STEREO
17:18 Serwis sportowy; STEREO
17:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Retransmisje sportowe
20:30 Kurier; STEREO
20:40 Pogoda; STEREO
20:45 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności
21.50 Pogoda
21.55 Piłkarska Trójka
22.15 Niedzielny magazyn sportowy
22:30 Kurier; STEREO
22:53 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowa niedziela; STEREO
24:00 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:33 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Kurier; STEREO
02:22 Pogoda; STEREO
02:26 Zakończenie dnia
TVP 3 Warszawa
06:28 Półkowniki - Puste krzesła; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:59 Tele Motor Sport ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:14 Kulturalny wywiad - Jolanta Gola - prem 27.04.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Mój pies i inne zwierzaki - Mój pies i inne zwierzaki - PREM. 29.04.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:02 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:49 Serwis sportowy; STEREO
10:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:48 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:01 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:02 Półkowniki - Paragraf "Zero".; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:46 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis sportowy; STEREO
13:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:40 II liga piłki nożnej - Zagłębie Sosnowiec-Lechia Gdańsk; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:35 Pogoda; STEREO
15:40 II liga piłki nożnej - Zagłębie Sosnowiec-Lechia Gdańsk; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:46 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:51 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:53 Wywiad Kuriera
17:01 Kościół i świat; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Pogoda; STEREO
17:18 Serwis sportowy; STEREO
17:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:23 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:32 Piłka ręczna - kobiet - SPR Lublin - Piotrcovia; STEREO
20:30 Kurier; STEREO
20:40 Pogoda; STEREO
20:47 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:47 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:58 Raport na gorąco; STEREO
22:01 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:06 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:08 Tak się bawi Warszawa - KABARETOWA SCENA PRZYJACIÓŁ; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Kurier; STEREO
22:53 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowa niedziela; STEREO
24:00 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:33 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Kurier; STEREO
02:22 Pogoda; STEREO
02:28 Zakończenie dnia
TV Polonia
06:00 Przebojowe Polki ; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 M jak miłość odc.445; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Słowo na niedzielę; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Mordziaki - Sherlock Mordziaczek; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 VI Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki - koncert laureatów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Rozmowa z... ks. dr. Zdzisławem Ossowskim; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Dwie strony medalu odc.43; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Lecha Majewskiego podróże w głąb siebie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Regina Coeli
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z bazyliki Jasnogórskiej w Częstochowie
14:15 Zmiennicy odc.15 (ost.)-Nasz najdroższy; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wywiad i opinie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Biografie - Historia jednej znajomości; film dokumentalny kraj prod.Polska (1997); reż.:Marta Meszaros; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Zaproszenie - Duchy starych murów; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Rozmowy na temat... - Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Żydowskie motywy'; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Słodkiego, miłego życia - KOMBII; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość odc.446; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy-Kto jest złodziejem kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Oficerowie odc.7/13-Diagnoza; serial kryminalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:00 Oczywiście odc.7; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Mój pierwszy raz ; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Dziękujemy za solidarność - Andrzej Piekarski; Dla małoletnich od lat 7
22:20 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Rozmowa z ... ks. dr. Zdzisławem Ossowskim; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Magia lalki kraj prod.Polska (1997); reż.:Maria Wiśnicka; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Zacisze gwiazd - Aktorska rodzina Schejbalów; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 M jak miłość odc.446; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy-Kto jest złodziejem kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:55 Oficerowie odc.7/13-Diagnoza; serial kryminalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:40 Zaproszenie - Duchy starych murów; Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Zmiennicy odc.15 (ost.)-Nasz najdroższy; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Biografie - Historia jednej znajomości; film dokumentalny kraj prod.Polska (1997); reż.:Marta Meszaros; Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Dwie strony medalu odc.43; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Lecha Majewskiego podróże w głąb siebie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Oczywiście odc.7; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
TVP Kultura
09:05 Stawiam na Tolka Banana odc.1/7-Klondike; serial TVP kraj prod.Polska (1973); reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Agata Siecińska, Henryk Gołębiewski, Andrzej Kowalewicz, Sergiusz Lach, Filip Łobodziński, Teofila Koronkiewicz, Lidia Korsakówna, Teresa Lipowska; Dla małoletnich od lat 7
09:35 Stawiam na Tolka Banana odc.2/7-Karioka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:15 Horror w Wesołych Bagniskach; film TVP kraj prod.Polska (1995); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Joanna Szczepkowska, Jan Frycz, Krzysztof Kowalewski, Krystyna Feldman, Roman Kłosowski, Alosza Awdiejew, Grzegorz Damięcki, Nina Andrycz i inni; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Na życzenie Widzów - Flota Zjednoczonych Sił - Najlepsi śpiewają Voo Voo cz. 1; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Na życzenie Widzów - Flota Zjednoczonych Sił - Najlepsi śpiewają Voo Voo cz. 2; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Lekcja polskiego kina; film dokumentalny kraj prod.Polska (2002); reż.:Andrzej Wajda; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Kino krótkich filmów - To, co łączy i dzieli; film dokumentalny kraj prod.Kanada (1991); reż.:Wendy Tilby; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Hrabina Cosel odc.2-Władza; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kenny Wheeler - Jacek Kochan Quartet; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Niedziela z ... polską szkołą filmową cz.1; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Eroica; dramat kraj prod.Polska (1957); reż.:Andrzej Munk; wyk.:Edward Dziewoński, Barbara Połomska, Ignacy Machowski, Kazimierz Opaliński, Leon Niemczyk, Józef Nowak; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Niedziela z ... polską szkołą filmową cz.2; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Polska Kronika Filmowa nr 52AB/59; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Niedziela z ... polską szkołą filmową cz.3; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Kino krótkich filmów - Trochę słońca...; film dokumentalny kraj prod.Polska (1958); reż.:Stanisław Bareja; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:10 Niedziela z ... polską szkołą filmową cz.4; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kanał; dramat wojenny kraj prod.Polska (1956); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Teresa Iżewska, Tadeusz Janczar, Wieńczysław Gliński, Staniwsław Mikulski, Emil Karewicz, Tadeusz Gwiazdkowski, Władysław Sheybal, Teresa Berezowska, Zofia Lindorf, Jan Englert; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Archiwum Jazzu i Rocka - Oddział Zamknięty cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Archiwum Jazzu i Rocka - Oddział Zamknięty cz. 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Strefa - Wierszem odc.2; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Strefa - Hazard, bogowie i LSD cz.1; film dokumentalny kraj prod.Kanada, Szwajcaria (2002); reż.:Peter Mettler; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Izrael - live; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kino nocne - Każdy młody mężczyzna; komedia kraj prod.Czechosłowacja (1965); reż.:Pavel Jurácek; wyk.:Pavel Landovský, Jaromír Hanzlík, Václav Havel, Vladimír Hrabánek, Ladislav Jakim, Jan Kotva; Dla małoletnich od lat 12
03:05 Muzyczne "Rozmaitości" - zespół Something Like Elvis; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu
Polsat
06.00 Pierwsza miłość (432, 433) - serial obyczajowy
07.25 Sonic X (65, 66) - serial animowany
08.15 Power Rangers (321) - serial SF
08.40 Sheena (32) - serial sens.
09.40 Dotyk anioła (33) - serial obyczajowy
l0.40 Goofy na wakacjach - film animowany
12.20 Szaleństwa młodości - komedia muzyczna, USA 1996
14.45 Jak oni śpiewają - program rozrywkowy
16.45 Swiat według Kiepskich (254): Ciucholand - serial komediowy
17.15 Świat według Kiepskich (255): Impreza - serial komediowy
17.45 Rodzina zastępaa plus (255): Walec historii - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.15 Sport, Prognoza pogody
19.25 13 posterunek (18): Pchły i rosyjska mafia - serial komediowy
20.00 Skazany na śmierć (15) - serial sensacyjny
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 3 (13) - serial sens.
21.55 Studio LOTTO
22.00 Prawo miasta (8) - serial sensacyjny
23.00 Gotowe na wszystko (20) - serial komediowy
00.00 Magazyn sportowy
02.00 Dziewczyny w bikini
03.00 Nocne randki
TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
07.35 Niania 4 (7): Windą do nieba - serial komediowy
08.10 Dzień dobry i zdrowy - magazyn
08.30 Dzień dobry TVN - mag.
10.55 Kawa na ławę - magazyn
11.45 Wyzwanie - film przygodowy, USA 2003
13.40 Naga broń 21/2 - komedia, USA 1991
15.25 Zielone drzwi - magazyn
15.55 Co za tydzień - magazyn
16.20 Niania 4 (7): Windą do nieba - serial komediowy
16.55 Stawka więk$za nii życie (4): Całe Rose - serial wojenny
18.30 Hela w opałach 2 (23): Byle do emerytury - serial kom.
19.00 Fakty
19.25 Sport, Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
21.40 Kuba Wojewódzki - talk show
22.40 Superwizjer - magazyn
23.15 Magazyn Orange Ekstraklasa
00.30 Maksymalny wyrok - film sensacyjny, USA 1999
02.15 Teleskiep
02.35 Nic straconego - powtórki
TV 4
05.45 V-max - mag. motoryzacyjny
06.10 FIFA Futbol Mundial- mag.
06.35 VIP - wydarzenia i plotki
07.00 Kasa na bank - teleturniej
09.00 Oliver Twist - film przygodowy, USA 1997
11.00 Galileo - magazyn popularnonaukowy
12.00 Ja się zastrzelę! (17) - serial
12.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.00 Joan z Arkadii (3) - serial
14.00 Wszystko o zwierzętach (16): Gus, niedźwiedź grizzly - serial dok.
14.30 VIP - wydarzenia i plotki
15.00 Koszykówka: Polska Liga Koszykówki mężczyzn - mecz ASCO Śląsk Wrodaw - BOT Turów Zgorzelec
17.20 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
18.20 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
19.00 Galileo - magazyn
20.00 Trzęsienie ziemi w Nowym Jorku - film katastroficzny, USA 1998
22.00 Ihaka - film kryminalny, Australia 2000
00.05 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
00.35 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.05 Wydarzenia, Sport, Pogoda
01.45 Drogówka - mag. policyjny
02.10 Kinomaniak - mag. filmowy
02.30 VIP - wydarzenia i plotki
02.55 Sztukateria - mag. kulturalny
03.10 Alicia Keys w Amsterdamie
03.45 TV Market - mag. reklamowy
04.00 Zakończenie programu
Jetix
06:00 Kapitan Flamingo - serial animowany
06:10 Kapitan Flamingo - serial animowany
06:25 Odlotowe agentki - serial animowany
06:50 Odlotowe agentki - serial animowany
07:15 Shuriken School - serial animowany
07:35 Ach, ten Andy! - serial animowany
08:00 Power Rangers S.P.D. - serial przygodowy
08:25 Power Rangers S.P.D. - serial przygodowy
08:50 Monster Warriors - serial przygodowy
09:10 MegaMan NT Warrior - serial animowany
09:35 Eerie, Indiana: Kolejny wymiar - serial przygodowy
10:00 Jerry i paczka - serial animowany
10:25 Jerry i paczka - serial animowany
10:50 W.I.T.C.H. - serial animowany
11:15 Oban Star Racers - serial animowany
11:40 Ach, ten Andy! - serial animowany
12:00 Twój Jetix Odlotowe agentki v. Ach, ten Andy!
12:25 Twój Jetix Odlotowe agentki v. Ach, ten Andy!
12:50 Twój Jetix Odlotowe agentki v. Ach, ten Andy!
13:15 Twój Jetix Odlotowe agentki v. Ach, ten Andy!
13:35 Twój Jetix Odlotowe agentki v. Ach, ten Andy!
14:00 ¦wiat według Ludwiczka - serial animowany
14:20 Jerry i paczka - serial animowany
14:40 Pucca/Planet Sketch
14:45 Shuriken School - serial animowany
15:05 Yin Yang Yo! - serial animowany
15:30 Power Rangers S.P.D. - serial przygodowy
15:55 Monster Warriors - serial przygodowy
16:20 W.I.T.C.H. - serial animowany
16:45 W.I.T.C.H. - serial animowany
17:10 Oban Star Racers - serial animowany
17:35 Odlotowe agentki - serial animowany
18:00 Odlotowe agentki - serial animowany
18:25 Team Galaxy - serial animowany
18:50 Ach, ten Andy! - serial animowany
19:15 Jerry i paczka - serial animowany
19:25 Monster Warriors - serial przygodowy
19:50 Król szamanów - serial animowany
20:15 Król szamanów - serial animowany
20:40 Power Rangers S.P.D. - serial przygodowy
21:05 Galactik Football - serial animowany
21:30 Oban Star Racers - serial animowany
21:55 Wojownicze żółwie ninja - serial animowany
22:20 A.T.O.M. Alpha Teens On Machines - serial animowany
22:45 Król szamanów - serial animowany
23:10 Król szamanów - serial animowany
23:35 X-Men - serial animowany