FANDOM


TVP 1
05:10 Kung Fu Panda Legenda o niezwykłości - Wyzwanie, odc. 10 (Challenge Day); serial animowany kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 TELEZAKUPY
05:55 Kawa czy herbata? - Kawa czy herbata 6:02, 6:08, 6:32, 6:37, 7:02, 7:05, 7:32,7:37
Wiadomości 6:00, 6:30, 7:00, 7:30
Pogoda 6:05, 6:34, 7:03, 7:34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:09 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Sekret Felka, odc. 15 (Felix secret); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Magiczne przygody misia Ruperta - Rupert i Pan Pamięć, odc. 36 (Rupert and the Memory Man); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 TELEZAKUPY
09:30 BBC w Jedynce - Lodowa Planeta - cz 4. Jesień (Frozen Planet 4 Autumn) - txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Operacja Życie - odc. 22; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie w przedszkolu; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Moda na sukces - odc. 5823 (The Bold and the Beautiful ep. 5823); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Klimaty i smaki - Kraina wokół Lublina; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Zwierzęta świata - Ssaki morskie - cz. 10. Zwierzęta przed obiektywem (Marine Mammals. The Making Of) - txt. str. 777; film przyrodniczy kraj prod.Francja (1999); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Jaka to melodia? - odc. 2642; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Jedna Scena - Pułkownik Kwiatkowski; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Prawdziwe życie - /16/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Prawdziwe życie - /17/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:25 Ranczo - odc. 87 - Ciężka ręka prawa - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Kronika Cracovia Maraton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Moda na sukces - odc. 5824 (The Bold and the Beautiful ep. 5824); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2643; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2438 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Elżbieta Jaworowicz. Tak było - tak jest - txt. str. 777; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Statyści - odc. 3/6 - txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Wieczorynka - Miś Uszatek - Deszczyk; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Teatr Telewizji - Czarnobyl. Cztery dni w kwietniu - txt. str. 777; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2010); reż.:Janusz Dymek; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Anna Radwan, Urszula Grabowska, Leszek Lichota, Cezary Morawski, Marek Włodarczyk, Zbigmiew Lesień, Monika Krzywkowska, Igor Sawin, Stanisław Biczysko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Downton Abbey II - odc. 1/8 (Downton Abbey II ep. 1) - txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Ashley Pearce; wyk.:Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Laura Carmichael, Jessica Brown Findlay, Maggie Smith, Allen Leech, Dan Stevens, Penelope Wilton, Lily James; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Spalić twarz z zazdrości (Katie: My Beautiful Face); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); reż.:Jessie Versluys; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Zapach kobiety (Scent of a Woman); dramat kraj prod.USA (1992); reż.:Martin Brest; wyk.:Al Pacino, Chris O'Donnell, Gabrielle Anwar; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Notacje - Krzysztof Kowalewski. Aktorstwo to moja pasja; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Spalić twarz z zazdrości (Katie: My Beautiful Face); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); reż.:Jessie Versluys; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 TELEZAKUPY
06:10 Złotopolscy - odc. 101 Poszukiwania bliźniaków; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Dwójka Dzieciom - Opowieści Śrubziemia - odc. 15 Błotna Betty i tajemnica ogrodu (Muddle Earth ep. Come Into The Garden Mucky Maud); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 194; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9:00, 9:40, 10:10
Panorama: 8:50
Pogoda: 9.30, 10:05; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Barwy szczęścia - odc. 930 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Na dobre i na złe - odc. 39 - Narzeczona; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Świat bez tajemnic - Ziemia - nasz dom - odc. 2/2 (Home. Histoire d'un voyage - ep. 2/2); film dokumentalny kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Ja to mam szczęście! - odc. 5 - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:10 Rodzinka.pl - odc. 37 "Pierwsza praca Tomka" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama Kraj; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
16:05 Rodzinka.pl - odc. 93 "Videofilmowanie" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Rodzinka.pl - odc. 94 "Szykujemy Święta" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Castle - odc. 43/58 (Castle ep. (Close Encounters of the Murderous Kind)); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 21/74 Wielki Finał; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Licencja na wychowanie - odc. 91 - Sen nocy zimowej - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 931 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 987; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 722; Dla małoletnich od lat 12
21:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Poniedziałek z gwiazdami – Tim Roth - Magia kłamstwa - odc. 27 (Lie to me s. II ep. React to Contact); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Czy świat oszalał? - Walka stulecia - Kliczko kontra Janukowycz (Lords of the ring); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Sexipistols (Bandidas) - txt. str. 777; western kraj prod.Francja, Meksyk, USA (2006); reż.:Espen Sandberg, Joachim Roenning; wyk.:Penelope Cruz, Salma Hayek, Steve Zahn, Dwight Yoakam, Sam Shepard; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Oficerowie - odc. 2/13 - Druga strona lustra; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:40 Magia kłamstwa - odc. 27 (Lie to me s. II ep. React to Contact); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP Info Łódź
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:43 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:01 Katolicki Tygodnik Informacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
17:16 Łódzkie forum; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 No life masz wybór; Dla małoletnich od lat 12
18:14 Magazyn kupiecki; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Łódzkie Wiadomości Dnia -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
18:52 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
18:58 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
19:01 Mediolan 2013; Dla małoletnich od lat 12
19:11 Felietony NCK; Dla małoletnich od lat 12
19:17 Magazyn kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:29 Kronika towarzyska; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:44 Ogon jaszczurki; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:45 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:06 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:48 Łódzkie Wiadomości Dnia wieczorne; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
22:18 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:30 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:15 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:32 Ostatnia podróż do domu; film dokumentalny; reż.:Roman Kryk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:20 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
01:28 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT
02:05 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
02:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:46 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
03:03 Głos Mediów - odc. 80; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Telenowyny; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
03:54 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Ostatnia podróż do domu; film dokumentalny; reż.:Roman Kryk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:51 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
04:58 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
05:01 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
05:12 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:36 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
08.00 Rodzina zastępcza plus (309) - serial komediowy
09.00 Świat według Bundych (245) - serial komediowy
09.30 Świat według Kiepskich (212) - serial komediowy
10.00 Trudne sprawy (40) - serial paradokumentalny
11.00 Dlaczego ja? (214) - serial paradokumentalny
12.00 Duval i Moretti (11) - serial kryminalny
13.00 Dom nie do poznania 2 (16) - reality show
14.00 Pierwsza miłość (1696) - serial obyczajowy
14.45 Trudne sprawy (311) - serial paradokumentalny
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Malanowski i partnerzy (539) - serial fab.-dok.
17.00 Dlaczego ja? (417) - serial paradokumentalny
18.00 Pierwsza miłość (1697) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (404) - serial komediowy
20.00 Megahit: Turysta - film sensacyjny, USA/Francja 2010
22.15 Zdrada - thriller, USA 1997
00.35 24 godziny 6 (133) - serial sensacyjny
01.35 Zagadkowa noc - teleturniej
03.15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
04.55 Uwaga! - magazyn reporterów
05.15 Rozmowy w toku - talk-show
06.10 Mango - telezakupy
07.15 Co za tydzień - magazyn informacyjny
07.50 Doradca smaku (39) - magazyn kulinarny
08.00 Dzień dobry TVN - magazyn
11.10 Ukryta prawda (180) - serial paradokumentalny
12.10 Kocham. Enter (10) - serial paradokumentalny
13.10 Szpital (54) - serial paradokumentalny
14.10 W-11 - Wydział Śledczy (587) - serial fab.-dok.
14.50 Kocham. Enter (11) - serial paradokumentalny
15.50 Rozmowy w toku - talk-show
16.55 Szpital (55) - serial paradokumentalny
17.55 Ukryta prawda (181) - serial paradokumentalny
18.55 Doradca smaku (40) - magazyn kulinarny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej (1752) - serial obyczajowy
20.45 W-11 - Wydział Śledczy (1031) - serial fab.-dok.
21.30 Lekarze (9) - serial obyczajowy
22.30 Perfekcyjna pani domu (9) - program rozrywkowy
23.30 Wybrani (8) - serial sensacyjny
00.30 Partnerki (6) - serial kryminalny
01.30 Uwaga! - magazyn reporterów
01.45 Arkana magii (906) - interaktywny program rozrywkowy
03.05 Rozmowy w toku - talk-show
04.00 Zakończenie programu

TV 4
5:10 Tester
5:30 Triumf miłości Odcinek: 120
6:25 4music
7:30 Gliniarz i prokurator Odcinek: 70 Sezon: 4
8:30 Komisarz Rex Odcinek: 12
9:30 Otchłań namiętności Odcinek: 113
10:30 Otchłań namiętności Odcinek: 114
11:30 I Like It
12:30 Życiowe role gwiazd Odcinek: 3
13:00 Telesprzedaż
13:20 Dziewczyny z fortuną
15:00 Komisarz Rex Odcinek: 13
16:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 71 Sezon: 4
17:00 Otchłań namiętności Odcinek: 115
18:00 Otchłań namiętności Odcinek: 116
19:00 Galileo Odcinek: 357
20:00 STOP Drogówka
21:00 Zagadkowe zgody Odcinek: 9 Sezon: 2
21:30 Zagadkowe zgody Odcinek: 10 Sezon: 2
22:00 Spóźniony gość
23:55 Mała czarna Odcinek: 379
0:55 I Like It
1:40 Gość Wydarzeń
1:55 To był dzień
2:45 4music
3:35 I Like It
4:25 Przerwa w nadawaniu

TVN 7
5:30 We dwoje Odcinek: 13
6:50 Męski typ Odcinek: 4
7:20 Sąd rodzinny Odcinek: 19
8:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 316
9:20 Agenci NCIS Odcinek: 11 Sezon: 7
10:20 Ostry dyżur Odcinek: 73 Sezon: 3
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 20
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 317
14:55 Dr House Odcinek: 5 Sezon: 4
15:55 Detektywi Odcinek: 16
16:30 Detektywi Odcinek: 17
17:05 Ostry dyżur Odcinek: 74 Sezon: 3
18:05 Agenci NCIS Odcinek: 12 Sezon: 7
19:00 Dr House Odcinek: 6 Sezon: 4
20:00 Chłopiec z Marsa
22:15 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 5 Sezon: 16
23:15 Powiew pustyni
1:20 Arkana magii
3:25 W roli głównej Odcinek: 7
3:55 W roli głównej Odcinek: 8
4:25 W roli głównej Odcinek: 9
4:50 Przerwa w nadawaniu

TV Puls
6:00 Dyżur Odcinek: 10
6:30 Menu na miarę Odcinek: 7
7:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 2 Sezon: 2
7:30 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 3 Sezon: 2
8:00 Xena: wojownicza księżniczka Odcinek: 3 Sezon: 3
8:55 Tygrysy Europy Odcinek: 5
10:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 18
11:00 Nash Bridges Odcinek: 21 Sezon: 2
12:00 Sekrety i kłamstwa Odcinek: 39 Sezon: 3
13:00 Niezwykłe przypadki medyczne Odcinek: 5 Sezon: 5
14:00 Steve Irwin - łowca krokodyli Odcinek: 12 Sezon: 3
15:00 Sekundy grozy Odcinek: 29 Sezon: 2
15:45 Tygrysy Europy Odcinek: 6
16:50 Nash Bridges Odcinek: 22 Sezon: 2
18:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 19
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 35 Sezon: 2
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 36 Sezon: 2
20:00 Era hobbitów
21:55 Eksperyment: terror
23:35 Krwawe walentynki
1:40 Zobacz to!

Puls 2
6:00 Gramy po polsku Odcinek: 55
6:55 Błękitny patrol Odcinek: 41 Sezon: 3
7:55 Pippi Odcinek: 18
8:25 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 20
9:00 Łowcy smoków Odcinek: 20
9:25 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 4
9:55 Kacper i przyjaciele
10:25 Pszczółka Maja Odcinek: 32
10:55 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 57
11:05 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 58
11:20 Reksio Odcinek: 36
11:30 Reksio Odcinek: 37
11:45 Superauta Odcinek: 4
12:20 Pippi Odcinek: 19
12:50 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 20
13:25 Łowcy smoków Odcinek: 21
14:00 Kropelka - przygody z wodą Odcinek: 33
14:30 Kacper i przyjaciele
15:00 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 3
15:10 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 4
15:30 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 57
15:40 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 58
16:00 Reksio Odcinek: 3
16:10 Reksio Odcinek: 37
16:25 Superauta Odcinek: 4
17:00 Krecik Odcinek: 1 Sezon: 2
17:05 Krecik Odcinek: 2 Sezon: 2
17:10 Ja ci pokażę Odcinek: 1
17:25 Superauta Odcinek: 5
18:00 Świat zwierząt Odcinek: 17 Sezon: 2
18:30 Niezwykłe przypadki medyczne Odcinek: 5 Sezon: 5
19:30 Brudna robota Odcinek: 8
20:30 Błękitny patrol Odcinek: 42 Sezon: 3
21:30 Sekrety i kłamstwa Odcinek: 39 Sezon: 3
22:25 Goło i wesoło Odcinek: 4 Sezon: 11
23:00 Piękni i ambitni Odcinek: 33
0:00 Kosmica - telesprzedaż
1:00 JRG w akcji Odcinek: 13
1:30 Dyżur Odcinek: 13
2:00 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:10 17. Przystanek Woodstock 2011 - Projekt Republika; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Las bliżej nas - odc. 33 Dzień z pracy leśniczego; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 9. Powroty - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9:00, 9:40, 10:10
Panorama: 8:50
Pogoda: 9.30, 10:05; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Polonia w Komie - Holandia (222); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Wszystko przed nami - odc. 67 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 807 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Nad rozlewiskiem... - odc. 7/13 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Sztuka życia - odc. 51 Małgorzata Walewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Notacje - Krzysztof Pomian. Pocałujcie mnie w....; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Czystość przede wszystkim; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Wierzyli, że wrócą...; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Złotopolscy - odc. 676* Dramaty poślubne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 24 Trąba powietrzna - txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Klimaty i smaki - W krainie kwitnących sadów; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Wszystko przed nami - odc. 67 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Okrasa łamie przepisy - Pieczenie dzika; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 20 parada parowozów - Wolsztyn 2013; felieton; STEREO, 16:9
18:50 Cafe Historia - Muzeum Historii Żydów Polskich; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 807 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 14/39 - Spotkanie na plaży; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Chichot losu - odc. 5/13* - Razem czy osobno - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Ilona - Anglia (223); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Opole na bis - 30 - te urodziny T. Love - Opole2012 cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
23:20 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 20 parada parowozów - Wolsztyn 2013; felieton; STEREO
00:45 Wszystko przed nami - odc. 67 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 9. Powroty; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 14/39 - Spotkanie na plaży; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Chichot losu - odc. 5/13* - Razem czy osobno; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Ilona - Anglia (223); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 807; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Opole na bis - 30 - te urodziny T. Love - Opole2012 cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12;

TVP Kultura
08:10 Kwestia sumienia; film TVP kraj prod.Polska (1967); reż.:Ewa Petelska, Czesław Petelski; wyk.:Andrzej Łapicki, Wiesław Gołas, Zdzisław Maklarewicz, Sylwester Przedwojewski, Ryszard Pietruski, Tadeusz Somogi, Tadeusz Teodorczyk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Portrety - Władysław Szpilman 1911 - 2000 - własnymi słowami; film dokumentalny; reż.:A.Marek Drążewski; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ogłoszenie matrymonialne; film obyczajowy kraj prod.Polska (1972); reż.:Zbigniew Chmielewski; wyk.:Tadeusz Borowski, Joanna Bolewska, Hanna Giza, Ilona Kuśmierska, Marta Lipińska, Teresa Lipowska, Anna Milewska, Maria Wróblewska, Jolanta Zykun; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Na wyrywki z rozrywki - Powróćmy jak za dawnych lat - Wieczór 3; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Na wyrywki z rozrywki - Gustaw Holoubek - nie tylko o teatrze - (12); Dla małoletnich od lat 12
11:55 Na wyrywki z rozrywki - 3 wieczór w Sigmie. Stop klatka. Śpiewa Stanisława Celińska; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Kwestia sumienia; film TVP kraj prod.Polska (1967); reż.:Ewa Petelska, Czesław Petelski; wyk.:Andrzej Łapicki, Wiesław Gołas, Zdzisław Maklarewicz, Sylwester Przedwojewski, Ryszard Pietruski, Tadeusz Somogi, Tadeusz Teodorczyk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Dokąd człowieku; film fabularny kraj prod.Polska (1984); reż.:Jerzy Kołodziejczyk; wyk.:Gustaw Lutkiewicz, Wiesława Mazurkiewicz, Teresa Sawicka, Anna Chodakowska, Maciej Goraj; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Ogłoszenie matrymonialne; film obyczajowy kraj prod.Polska (1972); reż.:Zbigniew Chmielewski; wyk.:Tadeusz Borowski, Joanna Bolewska, Hanna Giza, Ilona Kuśmierska, Marta Lipińska, Teresa Lipowska, Anna Milewska, Maria Wróblewska, Jolanta Zykun; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów - Moda - kultura, którą nosimy na sobie? (odc. 31); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Portrety - Władysław Szpilman 1911 - 2000 - własnymi słowami; film dokumentalny; reż.:A.Marek Drążewski; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Droga w świetle księżyca; film TVP kraj prod.Polska (1972); reż.:Witold Orzechowski; wyk.:Jerzy Zelnik, Mieczysław Voit, Emil Karewicz, Tadeusz Białoszyński, Urszula Modrzyńska, Stefan Śródka, Juliette Mayniel; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Widzi Misie - Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Widzi Misie - Miś Uszatek - Wronie gniazdo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Panorama kina światowego - Imperium wilków (Empire Des Loups, L'); thriller kraj prod.Francja (2005); reż.:Chris Nahon; wyk.:Jean Reno, Laura Morante, Arly Jover, Jocelyn Quivrin, David Kammenos; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:30 Libera - Przewodnik po sztuce - odc. 2 Władysław Strzemiński; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
23:15 Videofan - odc. 15; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Videogalerie odc. 68 - Rafał Dominik; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wiosna z tańcem - Joni Mitchell - The Fiddle and the Drum (Joni Mitchell - The Fiddle and the Drum); balet kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sztuka czytania II odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Panorama kina światowego - Imperium wilków (Empire Des Loups, L'); thriller kraj prod.Francja (2005); reż.:Chris Nahon; wyk.:Jean Reno, Laura Morante, Arly Jover, Jocelyn Quivrin, David Kammenos; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:55 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:25 Był taki dzień - 29 kwietnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Dziennik telewizyjny - 29.04.1989; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Rajski smak (200); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Miejsce z historią - Wielka Legnica; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Janosik - odc. 12/13 - Pobili się dwaj górale -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Śpiewnik ilustrowany - Grzegorz Turnau; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Zaproszenie - Prapolska - Wielkopolska /2/; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Przyrodnicze opowieści Włodzimierza Puchalskiego - W Arktyce; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Sensacje XX wieku - Decydujący cios -  txt. str. 777; widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:40 Cafe Historia - Kopce i kurhany; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Nadzieja (Hope) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Niemcy (2011); reż.:Stanisław Mucha; wyk.:Rafał Fudalej, Kamilla Baar, Wojciech Pszoniak, Zbigniew Zapasiewicz, Grzegorz Artman, Jerzy Trela, Jan Frycz, Lilith Mucha, Dominika Ostałowska, Kacper Michalak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Chirurdzy wojenni - odc. 3 (Chirurdzy wojenni) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Oczywiste nieoczywiste - Kultura Ślązaków; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Zawieszona na niebie; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Janosik - odc. 13/13 - Zdrada -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:55 Flesz historii - odc. 128; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
18:20 Kalendarium historyczne - Niezłomny; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dziennik telewizyjny - 29.04.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Spór o historię - 1 Maja; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Marion du Faouet - Królowa złodziei cz. 1; film przygodowo-historyczny kraj prod.Polska (1997); reż.:Michel Favart; wyk.:Carole Richert, Laurent Malet, Bruno Todeschini, Francois Marthouret, Vincent Winterhalter; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Nieznana Białoruś. - Pułk atomowy; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Widziałam - .; reportaż; Dozwolone od lat 18
00:10 Rok 1863; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Było sobie miasteczko; film dokumentalny; reż.:Tadeusz Arciuch, Maciej Wojciechowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Ostatnie dni wojny; film dokumentalny; reż.:Zofia Kunert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Duże dzieci - (72); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Korczulański smak  (202); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Wyprawa do łowców głów (81); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Niezapomniane Koncerty Tylko hity! Opole2012 - odc. 3 - KULTowePRZEBOJE; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
09:00 Opole na bis - Tego nie widzieliście w Opolu - Republika O!polska; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
09:50 Rozrywka Retro - Przedstawiamy - Przedstawiamy (1) - z Jugosławii; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Duże dzieci - (73); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Kabaretowy Klub Dwójki - Sny; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Kabaretowy Klub Dwójki - Studenci (59); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Szansa na Sukces - Acid Drinkers; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Niezapomniane Koncerty Opole '98. - Pamiętajcie o ogrodach - koncert jubileuszowy cz. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Niezapomniane Koncerty Opole '98. - Pamiętajcie o ogrodach - koncert jubileuszowy cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Życie od kuchni - (6); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Delty Neretwy (203); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Mały Indianin (82); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Rozrywka Retro - Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 5; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 RetroTEYada - Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 6; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Duże dzieci - (76); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Kabaretowy Klub Dwójki - Fitness (60); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kabaretowy Klub Dwójki - PRL (61); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Życie to Kabaret - Mariolka Prawdę ci powie (50 lecie kabaretu PARANIENORMALNI - 1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Mały Indianin (82); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Niezapomniane Koncerty - Rock - Opole '90 - 1; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Niezapomniane Koncerty - Rock - Opole '90 - 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:20 TELEZAKUPY; STEREO
08:45 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
09:10 Tenis ziemny - Turniej WTA - Stuttgart - Finał; STEREO, 16:9
10:45 TELEZAKUPY; STEREO
11:10 Koszykówka mężczyzn - TBL: 1/4 finału (1A): ASSECO Prokom Gdynia - ANWIL Włocławek; STEREO, 16:9
13:10 Koszykówka kobiet - FGE: play - off - Finał (4): Wisła Can - Pack Kraków - CCC Polkowice; STEREO, 16:9
15:05 Siatkówka mężczyzn - Liga Włoska: play - off Finał (2): Copra Elior Piacenza - Itas Diatec Trentino; STEREO, 16:9
16:55 Zapasy - Mistrzostwa Polski Seniorów - styl klasyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 MP w karate; STEREO, 16:9
17:50 Mój najcenniejszy medal - Józef Szmidt; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Liga Mistrzów - 1/2 F: Bayern Monachium - FC Barcelona (11); STEREO, 16:9
20:10 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:35 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:05 Oko w oko z Królem Futbolu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - Stuttgart - Finał; STEREO, CENTRE CU
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:10 Po bandzie; magazyn hokejowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Liga Mistrzów - 1/2 F: Borussia Dortmund - Real Madryt (11); STEREO, 16:9
01:30 Zakończenie dnia

TVP Seriale
06:40 Sąsiedzi - odc. 139 (365) Niech żyje miłość; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Sąsiedzi - odc. 140 (366) Futro z norek; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Sąsiedzi - odc. 141 (367) Pomysłowa dziewczyna; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:05 TELEZAKUPY
08:25 Stawka większa niż życie - odc. 12/18 - Zdrada -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Na dobre i na złe - odc. 145 - Wypadek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Tancerze - odc. 13 Magiczne pastylki; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 TELEZAKUPY
12:00 Ojciec Mateusz - odc. 73 - Zatruta woda -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Ojciec Mateusz - odc. 74 - Druga szansa -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 M jak miłość - odc. 619; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Stawka większa niż życie - odc. 13/18 - Bez instrukcji -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Sąsiedzi - odc. 142 (368) Straszna noc; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Sąsiedzi - odc. 143 (369) Jak za dawnych lat; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ojciec Mateusz - odc. 75 - Zanik pamięci -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ojciec Mateusz - odc. 76 - Jacek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Na dobre i na złe - odc. 146 - Nocny rajdowiec; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Stawka większa niż życie - odc. 14/18 - Edyta -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Ojciec Mateusz - odc. 77 - Kolekcjoner -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Ojciec Mateusz - odc. 78 - Wyjazd -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Komisarz Alex - odc. 35 - Diagnoza: morderstwo -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 U Pana Boga w ogródku - odc. 4/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Głęboka woda - sezon II, odc. 4/12 "Solistka"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Głęboka woda - sezon II odc. 5/12 "Kryzys"; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Tancerze - odc. 13 Magiczne pastylki; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Zakończenie dnia

FilmBox
4:40 Powrót do raju Odcinek: 2 Sezon: 2
6:10 Gwiazdeczka
8:00 Telesprzedaż Mango TV
9:00 Mężczyzna moich marzeń
10:50 Rytmy Bollywood
13:10 Tajemnice oceanu
15:00 Telesprzedaż Mango TV
15:45 Podróż do Nowego ŚwiataOdcinek: 4
16:55 Zostańmy przyjaciółmi
19:00 Książę i ja: Królewskie wesele
21:15 Pokolenie
23:15 Atak na posterunek 13
1:05 Benny Hill Show Odcinek: 27
2:00 Telesprzedaż Mango TV
3:00 Erotyczne kroniki Zane Odcinek: 9
3:30 Powrót do raju Odcinek: 1 Sezon: 2
4:25 Powrót do raju Odcinek: 2 Sezon: 2

Kino Polska
6:00 Wodzirej
8:00 Mango - Telezakupy
9:00 Szerokiej drogi
9:10 Program obowiązkowy Odcinek: 86
9:45 Czterej pancerni i pies Odcinek: 5
10:50 Czterej pancerni i pies Odcinek: 6
12:00 Mango - Telezakupy
12:45 Krzyżacy Odcinek: 1
14:30 Krzyżacy Odcinek: 2
16:05 Daleko od szosy Odcinek: 7
17:50 Ogniem i mieczem Odcinek: 4
18:55 Fuks
20:40 Vabank
22:40 Ekstradycja Odcinek: 9 Sezon: 3
23:50 Ekstradycja Odcinek: 10 Sezon: 3
0:55 Diabelska edukacja
1:25 Monidło
2:00 Mango - Telezakupy
3:00 Koniec świata
3:40 I Bóg stworzył samotność
3:55 Jutro mnie tu nie będzie
4:25 Seans w kinie Tatry
4:55 Szczęściarze
5:10 Koluszki Blues
5:30 Przerwa w nadawaniu

TVS
07.00 Ogrody od A do Z
07.20 Świat w pigułce
07.35 Kuchenna metamorfoza
08.25 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
08.50 Bajkowa TVS
10.15 Emil z Loenneberga
10.45 Wyprawy Jeffa Corwina
11.40 Świat w pigułce
12.15 Telezakupy
14.20 Świat w pigułce
14.35 Ostatnie 5 kilogramów
15.05 Świat na talerzu
16.00 Flesz Silesia Informacje
16.05 Silesia Cafe
17.30 Informator miejski
17.45 Silesia Informacje
18.05 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.25 Niesamowite historie
20.55 W klatce czasu
21.25 Na straży prawa
21.50 Wypunktowani
22.20 Biznes klasa
22.50 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
00.00 Program ezoteryczny

Canal +
6:00 Łapu capu ekstra
6:30 Aktualności filmowe+
7:00 Aktualności filmowe+
7:30 W tonacji+
8:25 Cicha woda
9:00 Nie przegap
9:10 Łapu capu
9:20 Najmniejszy koncert świata
10:35 Pierwszy raz
12:05 +De Lux
12:35 Mistrz tańca powraca
14:00 Columbus Circle
15:25 Spadkobiercy
17:10 W tonacji+
18:10 Misiaczek
19:45 Nie przegap
19:55 Łapu capu
20:00 Bankomat
21:35 Martha Marcy May Marlene
23:15 Polisse
1:20 Kontrabanda
3:10 Prosta historia o miłości
4:30 W tonacji+
5:20 +De Lux

Canal + Sport
7:00 Sport+
8:15 Milwaukee Bucks - Miami Heat
10:15 Évian Thonon Gaillard - Paris Saint-Germain
12:15 Liga+ extra
14:00 Malaga CF - Getafe CF
16:10 Sport+
17:25 Euroleague Show
18:00 Milwaukee Bucks - Miami Heat
20:00 Basket+
20:10 Witamy w klubie!
20:55 Aston Villa Birmingham - AFC Sunderland 
23:00 Anderson Silva - wizerunek mistrza
0:20 Sport+
1:35 Czempioni w Plusie
2:30 Euroleague Show
3:00 Liga+
4:30 Muzyka

HBO
6:00 Lilo i Stitch
7:30 Księżna de Montpensier
9:50 Niedziele u Tiffany'ego
11:15 Giganci ze stali
13:20 Pod taflą oceanu
14:00 Strasznie głośno, niesamowicie blisko
16:10 Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II
18:20 Na planie Odcinek: 17
18:50 Liz i Dick
20:20 Kobieta w czerni
22:00 Gra o tron Odcinek: 5 Sezon: 3
23:00 Californication Odcinek: 5 Sezon: 6
23:30 Figurantka Odcinek: 1 Sezon: 2
0:00 Lockout
1:35 Zagadka przeszłości
3:00 Koszmarna adopcja
4:30 Singielka z L.A.

HBO 2
6:00 Nie można pocałować panny młodej
7:40 Gorejący krzew Odcinek: 1
9:05 Gorejący krzew Odcinek: 2
10:20 Gorejący krzew Odcinek: 3
11:45 Pomarańczowy dzień
13:15 Sezon rezerwowych
15:10 Rozważna i romantyczna
16:35 Wszystko opłacone
18:10 Kraina wiecznego szczęścia
19:50 Moneyball
22:05 Kocha, lubi, szanuje
0:05 Gra o tron Odcinek: 5 Sezon: 3
1:05 1920 Bitwa Warszawska
2:55 Hell
4:20 Kolumbijski łącznik

HBO Comedy
10:00 Pępek świata
10:25 Psotny pies Monk Odcinek: 45
10:55 Osmosis Jones
12:30 Filmy i gwiazdy Odcinek: 12
13:00 Dziewczyny górą!
14:35 Dorastająca nadzieja Odcinek: 13 Sezon: 3
15:00 Partnerzy Odcinek: 7
15:25 Partnerzy Odcinek: 8
15:45 Partnerzy Odcinek: 9
16:05 Pępek świata Odcinek: 13 Sezon: 3
16:30 Scooby-Doo! Pogromcy wampirów
17:50 Dziewczyny górą!
19:25 Pokój, miłość i nieporozumienia
21:00 Kłamstwa na sprzedaż Odcinek: 1
21:35 Kłamstwa na sprzedaż Odcinek: 2
22:05 Złów i wypuść
23:55 Dzień, w którym zobaczyłam twoje serce
1:30 Kłamstwa na sprzedaż Odcinek: 1
2:05 Kłamstwa na sprzedaż Odcinek: 2
2:35 Syn Poranka
3:55 George Lopez: To nie moja wina
4:55 Przerwa w nadawaniu

Cinemax
6:00 Nauczyciel z przedmieścia II: Nowe wyzwanie
7:35 La Mission
9:30 Syndykat zbrodni
11:15 Wysłuchaj mej pieśni
13:00 Sztuki wyzwolone
14:40 Czterysta batów
16:20 La Mission
18:15 Wichrowe wzgórza
20:00 Dobra partia
21:35 Hotel Lux
23:20 Plaga wampirów
0:55 Niezwykłe życie Rocky'ego
1:10 Underworld: Przebudzenie
2:40 Postrach nocy
4:25 Dobra partia

Cinemax 2
6:00 Can
7:45 Najlepsi reżyserzy
8:15 Zakupy nocą
9:50 Charing Cross 84
11:30 Pani Bovary
13:50 Jak ukraść księżyc
15:25 Zagraj to jeszcze raz, Sam
16:50 Zakupy nocą
18:20 Charing Cross 84
20:00 Synu, synu, cóżeś ty uczynił?
21:35 Sztuki wyzwolone
23:10 W łóżku
0:40 Wyskok
2:30 Tożsamość
4:25 Synu, synu, cóżeś ty uczynił?

MGM HD
8:30 Zimowy romans
10:05 Szczęście Harry'ego
12:10 Rodzinne potyczki
14:00 Zjawy
15:35 Raz, dwa, trzy
17:25 Harley Davidson i Marlboro Man
19:05 Harry i syn
21:00 Włamanie
22:35 Zły wpływ
0:15 Za dziesięć minut północ
1:55 Equus
4:10 Kuffs

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.