FANDOM


TVP 1
06:30 Rok w ogrodzie; magazyn
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Archiwum Zack'a; odc. 16 - Chcę mieć trochę prywatności; (Zack Files); serial prod. kanadyjskiej
08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:00 Lippy & Messy; język angielski dla dzieci
09:10 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:35 Walt Disney przedstawia; Legenda Tarzana; odc. 12; serial animowany prod. USA
10:00 Walt Disney przedstawia; Zorro; odc. 19 i 20; 1957  serial przygodowy prod. USA
10:55 Kolejka - Lista przebojów; [stereo]
11:20 Podróżnik; -Gedi
11:40 Moda jak pogoda; Teresa Rosati; magazyn
12:00 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
12:30 Miliard w rozumie; teleturniej
13:00 Wiadomości
13:10 Polska w Białym Domu; odc. 9; program prof. Longina Pastusiaka
13:25 Zwierzęta świata: Psia konspiracja; cz. 2; 2002  film dokumentalny prod. angielskiej
13:50 Pierwszy krok; Zbyszek
14:00 Dzieciaki do wynajęcia; (Rent a Kid); 1995  komedia prod. USA (86'); reż: Fred Gerber; wyk: Leslie Nielsen, Christopher Lloyd
15:30 Ostatni Zayazd; - Zemsta jest rozkoszą bogów; talk-show
16:00 Między nami; talk show Agnieszki Rosłoniak [audiotele: 0-700-45-601 tak, 0-700-45-602 nie]
16:30 Moda na sukces; odc. 2071; serial prod. USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc. 357; serial TVP [stereo]
18:10 Studio sport; Puchar Świata w skokach narciarskich; Kuusamo
19:45 Wieczorynka; Bob Budowniczy; odc. 63 -Sroga zima; serial animowany prod. angielskiej
20:00 Wiadomości
20:20 Sport
20:32 Pogoda
20:45 Gwiazda tygodnia: Patrick Swayze; Na fali; (Point Break); 1991  film sensacyjny prod. USA (117') /za zgodą rodziców/; reż: Kathryn Bigelow; wyk: Patrick Swayze, Keanu Reeves, Gary Busey, Lori Petty.
22:50 Kobieta... - gala wielkiej kampanii życia; fragmenty koncertu charytatywnego zorganizowanego przez firmę Avon Cosmetics Polska w Sali Kongresowej [stereo]; reż: Janusz Józefowicz; wyk: Teona Dolnikowa, Iwona Hossa, Aleksander Postolenko, Paweł Skałuba, Dariusz Stachura i inni
23:40 Łowca nagród; (Bounty Tracker); 1993  dramat sensacyjny prod. USA (87') /tylko dla dorosłych/; reż: Kurt Anderson; wyk: Lorenzo Lamas, Whip Hubley, Matthias Hues, Cyndi Pass
01:05 Kino nocnych marków; Niesamowite przygody Super Dave'a; (Extreme Adventures of Super Dave); 1999  komedia prod. USA (88'); reż: Peter MacDonald; wyk: Bob Einstein, Lorne Cameron, David Hoselton
02:35 Zakończenie programu

TVP 2
06:50 Studio urody
07:00 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 M jak miłość; odc. 154; serial TVP [stereo]
08:50 Drapieżcy; odc. 4; (Predators); 2001  serial dokumentalny prod. angielskiej
09:20 Ojczyzna-polszczyzna; O Kościuszce, Fredrze, Matejce; program prof. Jana Miodka
09:45 Kręcioła; magazyn dla młodzieży [stereo]
10:10 Wędrówki przyrodnicze; - Komando Foki; serial dokumentalny prod. angielskiej
10:40 Kino bez rodziców; Flinstonowie; - Zazdrość; serial animowany prod. USA
11:05 Animals; magazyn
11:25 XI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE 2003
11:40 Caddie; (Caddie); 1976  film obyczajowy prod. australijskiej (103'); reż: Donald Crombie; wyk: Helen Morse, Takis Emmanuel, Jack Thompson
13:30 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; magazyn muzyczny [stereo]
14:00 Familiada - odc. 1015; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc. 547 - Najciemniej jest pod sławojką; telenowela TVP [stereo]
15:00 Wielka gra; teleturniej
16:00 Koncert Jubileuszowy z okazji 70-lecia urodzin Krzysztofa Pendereckiego; .; wyk: połączone chóry Polskiego Radia, Filharmonii Narodowej, Chór Chłopięcy Filharmonii Krakowskiej, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, soliści, dyryguje Krzysztof Penderecki
17:10 Ryzykanci; seria III odc. 5; reality show [stereo]
17:50 Ale Dwójka!
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:10 Świat obok nas; Władca imperium zła; 2003  film dokumentalny prod. angielskiej
20:00 Europa da się lubić...; Wielkie manewry; talk show [stereo]
21:00 Herbatka u Tadka; talk show
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:40 Amok; 1998  dramat obyczajowy prod. polskiej (102') /za zgodą rodziców/; reż: Natalia Koryncka-Gruz; wyk: Rafał Maćkowiak, Mirosław Baka, Magdalena Cielecka, Krzysztof Majchrzak, Ewa Gorzelak
00:25 Prawdziwa historia Bonnie i Clyde'a; (Bonnie&Clyde:True Story); 1992  film biograficny prod. USA (91') /za zgodą rodziców/; reż: Gary Hoffman; wyk: Tracey Needham, Dana Ashbrook, Doug Savant, Billy Morrissette
01:55 Policjanci z Hamelin; (Strange and Rich); 1994  dramat kryminalny prod. kanadyjskiej (92') /za zgodą rodziców/; reż: Arvi Liimatainen; wyk: Ron White, Shaun Johnston, Michelle Goodger, Christine Macinnis
03:30 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poplista
7.00 Twój lekarz - magazyn medyczny
7.15 Wystarczy chcieć - magazyn medyczny
7.30 Magazyn religijny
8.00 Ed, Edd, Eddy (26), Strażnicy czasu (24) - seriałe animowane
8.30 Piesek Poochini (18) - seriał animowany
9.00 Hugo - program dla dzieci
9.30 Mop Man - magazyn muzyczny
10.30 Samo życie (284-287) - serial obyczajowy
12.30 Czarny pies czy biały kot - talk show
13.30 Domowa kawiarenka - magazyn kulinarny
14.00 Benny Hill - program rozrywkowy
14.30 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy
15.00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
16.00 Prognoza pogody
16.10 Niezakazane reklamy - program rozrywkowy
16.40 Idol 3 Extra - program rozrywkowy
17.30 Boston Public 2 (35) - serial obyczajowy
18.30 Informacje, Sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 Rosyjska ruletka - teleturniej
20.00 Bar bez granic - gorące krzesła - reality show
21.30 Studio LOTTO
21.40 Miodowa lata 8 (123): Mur czyli zemsta - serial komediowy
22.35 Bar bez granic - wyniki - reality show
23.00 Drapieżca - horror, ameryk.-ang.-meksyk.-czes.-slow. 1999, ret. Antonia Bird. wyk. Guy Pearce, Robert Carlyle
1.10 Wstrząsy 2 - wielkie larwy wróciły - horror komediowy, USA 1995. ret. S.S. Wilson, wyk. Fred Ward. Christopher Gartln
3.10 Eksperyment Jasnowidz - magazyn (powt.)
4.05 Muzyka na bis
5.20 Zakończenie programu

TVN
6.00 Telesklep
7.45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (7, 8, 9/52) - serial animowany
9.00 Automaniak - magazyn motoryzacyjny
9.30 Tele Gra - teleturniej
10.30 VIVA Polska!
11.45 Na Wspólnej (192-196) - serial obyczajowy (powt.)
14.00 Jak łyse konie - program rozrywkowy
15.15 Dla ciebie wszystko - program rozrywkowy
16.40 Druga twarz - program rozrywkowy
17.45 Chwila prawdy - program rozrywkowy
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Twoja droga do gwiazd - program rozrywkowy
21.30 Prawdziwa zbrodnia - film sensacyjny, USA 1999, ret. Clint Eastwood, wyk. Clint Eastwood, Isaiah Washington
0.05 Uniwersalny zołnierz III - Niewyrównane rachunki - film SF, kanad. 1998. ret. Jeff Woolnough, wyk. Matt Battaglla, Chandra West
2.00 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Warszawa
06:50 Trójka dzieciom; Przygód kilka Wróbla Ćwirka   
07:05 Tajemnice szyfru Marabuta
07:15 Plastusiowy pamiętnik
07:30 Kurier
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:00 Studio reportażu (powt.)
08:20 5 minut o...
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30 Kurier
08:45 Kulturalny Wywiad  
08:55 5 minut o...    
09:00 Świat - Magazyn Międzynarodowy   
09:30 Kurier
09:45 Gwiazdy Hollywoodu: Kim Basinger; film dokumentalny prod. USA, odc. 25/60
10:10 Rodzina Hartów na Dzikim Zachodzie; film fabularny prod. USA, 1993, odc. 13/15
11:00 Bądź zdrów!; magazyn  
11:30 Kurier
11:45 Zaśpiewać w Olsztynie, cz. III; Ogólnopolskie Warsztaty dla Młodych Wokalistów Olsztyn 2003
12:30 Kurier
12:45 Kowalski i Schmidt
13:15 Telenowyny
13:30 Koszykówka - Era Basket Liga: Czarni Słupsk - Polonia Warszawa    
15:30 Kurier
15:45 45 lat Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego
15:55 Muzyka na Żywo - Jacek Majewski
16:15 Wiadomości Kuriera
16:20 5 minut o...
16:30 Kurier    
16:45 Młodzież kontra  
17:30 Kurier    
17:35 Świat - Magazyn Międzynarodowy
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:30 Kurier
18:35 Regiony Kultury   
18:50 Czterdziestolatek; polski film fabularny, 1974, odc. 9/21   
19:45 Podwodna Polska
20:10 Gwiazdy Sportu  
20:30 Kurier
20:45 Studio Pogoda
20:55 Rozmowy M.F.Rakowskiego
21:20 Książka tygodnia
21:30 Kurier   
21:50 Wiadomości Kuriera      
22:00 Warszawa w polskim filmie fabularnym
22:30 Kurier    
22:45 Kurier Sportowy
23:00 Studio Pogoda
23:05 07 zgłoś się; polski serial sensacyjny, 1981, odc. 13/21   
00:10 Całe zdanie nieboszczyka; rosyjski film fabularny, 1999, odc. 10/10
01:05 Zakończenie programu

TV 4
6.10 VIP - wydarzenia i plotki
6.35 V max - magazyn motoryzacyjny 
7.00 Xena, wojownicza księżniczka - serial przygod. USA 
8.00 W Prosiaczkawie - serial anim. 
8.30 Artur - serial anim. (powt.) 
9.30 Hoboczaki - serial anim. 
10.00 Droga do Avonlea (13) - serial obycz. kanad. 
11.00 Droga do sławy (4) - serial obycz. USA (powt.)
12.00 Na topie - wywiad z ...
12.30 Zwariowany świat Malcolma (13) - serial kom. USA
13.00 VIP - wydarzenia i plotki
13.30 V max - magazyn motoryzacyjny 
14.00 Polska Liga Siatkówki-  mecz: Ivett Jastrzębie Borynia - Skra Bełchatów
16.00 Joker - program rozrywkowy (powt.)
17.00 Xena, wojownicza księżniczka - serial przygod. USA
18.00 Partnerki (13) - serial kom. USA (powt.)
19.00 A Argentinian in New York - film muzyczny ar- gent., 1998 (95 min)
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe i Prognoza pogody
21.30 Reporter - magazyn reportaży
22.00 Komenda - magazyn
22.30 Schwartza pomysły na życie (13) - serial kom. USA (powt.)
23.00 Diagnoza morderstwo (60) - serial krym. USA (powt.)
0.00 Zakład karny 3 - thriller USA, 1987 (87 min)
1.40 To się w głowie nie mieści
2.05 Sztukateria - magazyn
2.30 Zakończenie programu 

TVN 7
6.00 Telesklep
8.00 Kto was tak urządził? − magazyn
8.30 Nastanie wielki ogień, cz. 1 − miniserial USA
10.30 Łamisłówka − interaktywny teleturniej na żywo
11.30 Nastanie wielki ogień, cz. 2 − miniserial USA
13.35 Agent
14.45 Na osi
15.15 Trele morele − teleturniej interaktywny na żywo
16.15 Północ − Południe − serial USA
17.15 Tamta Gwiazdka − film USA
19.05 Kochane kłopoty III − serial USA
20.00 Najlepszy kumpel − film USA
22.15 Twoja droga do gwiazd − Extra
22.45 Elektroniczna ruletka − horror USA
0.40 Orzeł wylądował − film ang.
3.15 Prezydencki poker II (55 min.)
4.10 Koniec programu

TVP Polonia
06:00 Na dobre i na złe; odc. 146 - Nocny rajdowiec (49'); serial prod. TVP
06:45 ...za odwagę i współczucie, nagroda im. Jana Karskiego; reportaż
07:00 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:30 Nowe zasady polskiej polityki wizowej na Wschodzie
07:40 Wieści polonijne
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Telewizyjny przewodnik po kraju. Para w Polskę; Bardo; magazyn
08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:10 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:35 Flipper i Lopaka; odc. 25/26 - Potwór z Quetzo; serial anim.prod.australijskiej
10:00 Mówi się...; program poradnikowy
10:20 Ludzie listy piszą
10:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Cesarski smak
11:05 Książki z górnej półki; Książka tygodnia; magazyn
11:10 Nowe zasady polskiej polityki wizowej na Wschodzie
11:20 Klan; odc. 750 (24'); telenowela TVP [stereo]
11:40 Klan; odc. 751 (24'); telenowela TVP [stereo]
12:05 Klan; odc. 752 (24'); telenowela TVP [stereo]
12:30 Wideoteka Dorosłego Człowieka; program przypominający największe gwiazdy muzyki lat 60, 70 i 80
13:00 Wiadomości
13:10 Rzeka kłamstwa; odc. 3/7 (84'); serial TVP
14:30 Nowe zasady polskiej polityki wizowej na Wschodzie
14:40 Tam gdzie jesteśmy; W naszych sercach jest Polska; reportaż
15:00 Nowe zasady polskiej polityki wizowej na Wschodzie
15:10 Święta wojna; odc. 80 - Chłop jak dąb (24'); serial TVP
15:35 Zielone kasztany; 1985  film obyczajowy prod. polskiej (82'); reż: Wojciech Fiwek; wyk: Monika Alwasiak, Marek Herbik, Janusz Paluszkiewicz, Ewa Wiśniewska
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Na dobre i na złe; odc. 146 - Nocny rajdowiec (49'); serial prod. TVP
18:20 Droga; odc. 2/6 - Numer próbny (56'); 1973  serial prod. TVP
19:15 Dobranocka; Tajemnica szyfru Marabuta; odc. 5 - Straszliwa noc; serial animowany prod. polskiej
19:25 Poznańska Pyra Biesiadna; koncert; reż: Zbigniew Górny; wyk: Emilia Krakowska, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Gąsowski, grzegorz Wons, Zespół Pieśni i Tańca "Łany" Akademii Rolniczej w Poznaniu i inni
20:00 Wiadomości
20:22 Sport
20:32 Pogoda
20:35 Rzeka kłamstwa; odc. 3/7 (84'); serial TVP
22:00 Uprowadzenie Agaty; 1993  film fab. prod. polskiej (77'); reż: Marek Piwowski; wyk: Karolina Rosińska, Sławomir Fedorowicz, Jerzy Stuhr, Marek Piwowski, Janusz Rewiński i inni
23:15 X Festiwal Kultury Polskiej na Łotwie; reportaż
23:35 Panorama
23:55 Sport-telegram
23:59 Pogoda
00:10 Na dobre i na złe; odc. 146 - Nocny rajdowiec (49'); serial prod. TVP
01:00 Salon Kresowy; Król Jagiełło z ulicy 3-go Maja nr 9; film dokumentalny Jerzego Janickiego
01:15 Tajemnica szyfru Marabuta; odc. 5 - Straszliwa noc; serial animowany prod. polskiej
01:30 Wiadomości
01:49 Sport
01:57 Pogoda
02:00 Party przy świecach; 1980  film fab. prod. polskiej (55'); reż: Antoni Krauze; wyk: Halina Wyrodek, Wiesław Wójcik, Tomasz Zaliwski, Barbara Rachwalska
03:00 Rzeka kłamstwa; odc. 3/7 (84'); serial TVP
04:20 Nowe zasady polskiej polityki wizowej na Wschodzie
04:30 Droga; odc. 2/6 - Numer próbny (56'); 1973  serial prod. TVP
05:25 Uprowadzenie Agaty; 1993  film fab. prod. polskiej (77'); reż: Marek Piwowski; wyk: Karolina Rosińska, Sławomir Fedorowicz, Jerzy Stuhr, Marek Piwowski, Janusz Rewiński i inni
06:40 Poznańska Pyra Biesiadna; koncert; reż: Zbigniew Górny; wyk: Emilia Krakowska, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Gąsowski, grzegorz Wons, Zespół Pieśni i Tańca "Łany" Akademii Rolniczej w Poznaniu i inni
07:15 Podróż; reportaż
07:30 Święta wojna; odc. 80 - Chłop jak dąb (24'); serial TVP
07:55 Zakończenie programu


Europa Europa
10.00 Z cyklu: Randez-vous z Gererdem Philipem: Niebezpieczne związki (Les Liaisons Dangereuses ) dramat, Francja, 1959, 105 min
11.50 Kobiety górą: Prawdziwa kobieta szuka mężczyzny na dochodne (Lauter Tolle Frauen: Vollweib Sucht Halbttagsmann) dramat, Niemcy, 2002, 90 min
13.25 Paryżanka (Une Parisienne) komedia, Francja / Włochy, 1957, 85 min
14.55 Babymother (Babymother) musical, Wielka Brytania, 1998, 80 min
16.20 Czarni baronowie (Cerni Baroni) komedia, Czechy, 1992, 99 min
18.05 Morderstwo podczas pełni (Plenilunio) thriller, Hiszpania, 2000, 111 min
20.00 Mój drugi wózek inwalidzki to Porshe (My Other Wheelchair Is A Porsche) film krótkometrażowy - dramat, Wielka Brytania, 2001, 12 min
20.30 Z cyklu: Randez-vous z Gererdem Philipem: Niebezpieczne związki (Les Liaisons Dangereuses ) dramat, Francja, 1959, 105 min
22.20 Salon filmowy: Robert Bresson i Jean Cocteau - Damy z Lasku Bulońskiego (Les Dames Du Bois De Boulogne) dramat, Francja, 1945, 90 min
23.50 Emmanuelle 2000 (5 z 6): Emmanuelle i sztuka kochania (Emmanuelle 2000 (5 of 6): Emmanuelle And The Art Of Love) serial erotyczny, USA, 2000, 90 min
01.20 Lizbona (Lisboa) thriller, Hiszpania, 1999, 100 min
03.05 Salon filmowy: Robert Bresson i Jean Cocteau - Damy z Lasku Bulońskiego (Les Dames Du Bois De Boulogne) dramat, Francja, 1945, 90 min.

Club
06:00    Medycyna alternatywna
06:30    Miasta Świata
07:00    Weekendowi Wojownicy
07:25    Super Dieta
07:50    Hello Helou
08:15    Ślub w ciemno
09:10    Szalone Panny Młode
10:05    Spotkania z Roseanne
10:45    Swatka
11:10    Szkoła Yogi
11:35    Świat Fitnessu
12:00    Medycyna alternatywna
12:30    Miasta Świata
13:00    Weekendowi Wojownicy
13:25    Super Dieta
13:50    Hello Helou
14:15    Ślub w ciemno
15:10    Szalone Panny Młode
16:05    Spotkania z Roseanne
16:45    Swatka
17:10    Szkoła Yogi
17:35    Świat Fitnessu
18:00    Medycyna alternatywna
18:30    Miasta Świata
19:00    Prawdziwy seks w wielkim mieście L.A.
19:50    Prawdziwy seks w wielkim mieście L.A.
20:40    Prawdziwy seks w wielkim mieście L.A.
21:30    Prawdziwy seks w wielkim mieście L.A.
22:20    Potyczki Jerrego Springera
23:00    Potyczki Jerrego Springera
23:40    Randka z EX
00:10    Rozmowy o seksie
01:00    Sextaza
01:50    Weekendowi Wojownicy
02:15    Kulinarne Podróże 
02:40    Szkoła Gotowania
03:05    Podróże Loyda
03:30    Restauracje od kuchni
03:55    Szkoła Gotowania
04:20    Podróże Loyda
04:45    Super Dieta
05:10    Hello Helou
05:35    Cztery Pory Roku

TMT
08.30 "Koniec Zimnej Wojny" - film dokumentalny, USA
09.00 Teraz Muzyczna Telewizja
09.40 Ciekawostki z Japonii - magazyn, Japonia 2001
10.00 TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
11.30 Telezakupy
12.00 Teraz Muzyczna Telewizja
12.30 Pory Roku - poradnik, Polska 2003
13.30 Telezakup
14.00 Twój dentysta radzi - poradnik medyczny, Polska 2003
14.20 "Dzikie Ptaki Tajwanu" - filmn dokumentalny, Tajwan
15.00 Telezakupy
15.30 Teraz Muzyczna Telewizja
16.00 Motosport - magazyn motoryzacyjny, Polska 2003
16.30 Na czasie - magazyn muzyczny, Polska 2003
17.00 Z notatnika podróżnika - magazyn, Polska 2003
17.30 Arm Power - magazyn sportowy, Polska 2003
18.00 V6 - magazyn motoryzacyjny, Polska 200
18.30 Teraz Muzyczna Telewizja
19.00 TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
20.00 "Woodstck 2002" - koncert
21.00 Babski Świat - magazyn dla pań, Polska 2003
21.30 Muzyczny Salon - program muzyczny, Polska 2003
22.00 "Zjazd rodzinny" ("Dixie Lanes") - komedia, USA 1988, reż. Don Cato, wyst.: Karen Black, Heyt Axton, Artur Hindle. (90 min.)
23.45 Teraz Muzyczna Telewizja
00.15 Noc z TMT - program rozrywkowy, Polska 2001
01.00 koniec programu

Romantica
06.00    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 128) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
06.50    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 129) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
07.40    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 130) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
08.35    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 131) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
09.30    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 132) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
10.25    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 48) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
11.20    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 49) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
12.15    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 50) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
13.10    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 51) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
14.05    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 52) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (55 min.).
15.00    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 34) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
15.30    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 35) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
16.00    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 36) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
16.30    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 37) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
17.00    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 38) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
17.30    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 132) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
18.20    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 133) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
19.10    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 134) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
20.00    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 135) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
20.50    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 136) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
21.40    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 61) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
22.30    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 62) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
23.20    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 63) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
00.10    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 64) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
01.00    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 65) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
01.50    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 52) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
02.40    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 53) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
03.30    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 54) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
04.20    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 55) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
05.10    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 56) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.