FANDOM


TVP 1
05:15 Bulionerzy - odc. 65 - Burżuazja; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Bulionerzy - odc. 66 - Gra dżentelmenów; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Ekspres Miłosierdzia - Matki - odc. 3; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Pełnosprawni - odc. 81; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Las Story - odc. 11 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:30 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 32 Nawilżacz -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Operacja Życie - odc. 43 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Odkrywanie niedźwiedzia; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 KFPP Opole - Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Chłopi - odc. 9/13 - Wielkanoc -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Afryka - za głosem serca - cz. 2 (Afrika - Wohin mein Herz mich trägt, teil. 2) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Okrasa łamie przepisy - Na stole biskupa Krasickiego -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Blondynka - odc. 38 (seria III, odc. 12) - Porwanie -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Szlachetna paczka 2014 - drużyny szlachetnej paczki; felieton; STEREO, 16:9
15:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny ( studio ) (Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny ( 1 seria ) (Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny ( 2 seria ) (Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Rolnik szuka żony - /12/; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Komisarz Alex - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Koń wart miliony -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Hit na sobotę - Piraci z Karaibów: Na krańcu świata (Pirates of the Caribbean: At World's End) -  txt. str. 777; film przygodowy kraj prod.USA (2007); reż.:Gore Verbinsky; wyk.:Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rush, Jonathan Pryce; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 13/16 (The Walking Dead IV, ep. 13, Alone); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
01:05 American Gangster (American Gangster); film fabularny kraj prod.USA (2007); reż.:Ridley Scott; wyk.:Denzel Washington, Russell Crowe, Josh Brolin; STEREO / DOLBY E, STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:50 Terra Nova - odc. 13/13 (Terra Nova, ep. 13); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Australia - podróż w czasie - Szalone lata - odc. 3/4 (AUSTRALIA THE TIME TRAVELLER’S GUIDE - odc. 3/4); serial dokumentalny kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 M jak miłość - odc. 1096; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda ok. godz. 08:20, 09:10 i 10:10.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Program do czytania  (3); magazyn literacki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1198 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - sprint techniką klasyczną ( studio ) (Puchar Świata - Kuusamo - sprint techniką klasyczną) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - sprint techniką klasyczną (Puchar Świata - Kuusamo - sprint techniką klasyczną) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Familiada - odc. 2156; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Rodzinka.pl - odc. 13 "Rodzicielskie rozterki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Czas honoru - Powstanie - odc. 12 "Warszawa" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 12 "Miasto w gruzach"; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:15 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 superSTARcie - (9); widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 97; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 97; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 The Voice of Poland V seria - Live (17); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:30 Kochaj albo rzuć -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1977); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Władysław Hańcza, Wacław Kowalski, Anna Dymna, Halina Buyno - Łoza, Irena Karel, Duchyl Martin Smith, Maria Zbyszewska, Robert Lewandowski, Jan Pietrzak, Henryk Talar; Dla małoletnich od lat 12
00:45 NAXOS (Jazz Melomani 2014); koncert; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka (Highlander: Endgame); film science fiction kraj prod.USA (2000); reż.:Douglas Aarniokoski; wyk.:Christopher Lambert, Adrian Paul, Bruce Payne; STEREO / DOLBY E, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Stróż bezprawia (Badge of Betrayal); dramat kraj prod.USA (1997); reż.:Sandor Stern; wyk.:Harry Hamlin, Michele Greene, Linda Doucett, Gordon Clapp; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP Gdańsk
07:00 Podwodna Polska - Niecodzienne odkrycie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Warszawskie adresy Marszałka; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Pogoda - 29.11 - 1; STEREO, 16:9
07:45 Skrzypotrąby; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Przystanek Ziemia - odc. 65; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rusz się człowieku - odc. 56; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP - JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Zapiski Łazęgi - Krowy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Z kapitanem Cichockim dookoła świata - odc. 8; relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 AgroSzansa - odc. 46; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Czas Gdyni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rozmowy o nadziei - Łuszczyca; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Reportaż z regionu - Nigdzie tak pięknie nie pachnie zboże; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
10:45 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Molo w Sopocie; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 53; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:25 Wokół ryb 2014 - Stara specjalność - stawy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Pasterska przypowieść; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Co u nas? -; STEREO, 16:9
11:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Rączka gotuje - Kredens Śląski; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Akwen Eldorado - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Gra Augusta; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:15 Co u nas? -; STEREO, 16:9
14:20 Eurosąsiedzi - odc. 210 (odc. 210); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Naturalnie tak - odc. 52; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Błyskawiczni milionerzy (Instant Milionaires); film dokumentalny kraj prod.USA (2001); reż.:Sarah Kass; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
16:00 Śladami Anny German; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Podwodna Polska - Jezioro Hańcza; STEREO
17:00 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Forum Panoramy
17:45 Telesprzedaż
18:00 Sam na Sam z Trusem; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Przechodzień codzienny
18:15 Z Archiwum Telewizji Gdańsk - Szach Iranu; Dla małoletnich od lat 7
18:25 Przechodzień codzienny
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:55 Pogoda
19:00 Pomorska Kronika Biznesu; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Konfesjonał - Churching - co to takiego?; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Kadry sprzed lat - Doktor Niewo; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Telesprzedaż
20:30 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Molo w Sopocie; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
20:45 Czas Gdyni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie ABC Inwestora; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Pogoda - 29.11 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 29.11 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Nożem i widelcem - odc. 61) Polędwiczki wieprzowe w sosie barbecue, bread pudding; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 Panorama
22:20 Panorama Sport
22:25 Pogoda
22:30 Sam na Sam z Trusem; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Telesprzedaż
23:05 Kultowe rozmowy - odc. 55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Błyskawiczni milionerzy (Instant Milionaires); film dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Dekorady; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
01:15 Naturalnie tak - odc. 52; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Pogoda - 29.11 - 2; STEREO, 16:9
01:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:50 Pogoda - 29.11 - 3; STEREO, 16:9
01:55 Akwen Eldorado - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Gra Augusta; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:05 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
03:10 Nożem i widelcem - odc. 61) Polędwiczki wieprzowe w sosie barbecue, bread pudding; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Eurosąsiedzi - odc. 210 (odc. 210); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Kultowe rozmowy - odc. 55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
04:15 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:45 Przystanek Ziemia - odc. 65; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 AgroSzansa - odc. 46; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
05:40 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Rączka gotuje 15.11.2014; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Rusz się człowieku - odc. 56; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Scooby Doo
8:15 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 19
8:40 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 20
9:10 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 21
9:40 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 22
10:10 Ewa gotuje Odcinek: 232
10:45 Scooby Doo na tropie mumii
12:20 Jaś Fasola
12:55 Must be the music - tylko muzyka Odcinek: 11 Sezon: 8
15:05 Noc w muzeum II
17:15 Kabaretowa ekstraklasa
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 389
20:10 Kevin sam w Nowym Jorku
22:40 Lepiej być nie może
1:35 Komodo
3:30 Tajemnice losu Odcinek: 1824
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2826

TVN
5:50 Mango - Telezakupy
7:55 Kobieta na krańcu świata Odcinek: 1 Sezon: 5
8:30 Dzień Dobry TVN Odcinek: 783
11:00 Na Wspólnej Odcinek: 1975
11:25 Na Wspólnej Odcinek: 1976
11:50 Na Wspólnej Odcinek: 1977
12:10 Na Wspólnej Odcinek: 1978
12:45 Lekarze Odcinek: 12 Sezon: 5
13:45 Perfekcyjna pani domu Odcinek: 13 Sezon: 5
14:45 Na językach Odcinek: 12 Sezon: 4
15:40 MasterChef Odcinek: 12 Sezon: 3
16:40 Top Model Odcinek: 13 Sezon: 4
18:00 Kuchenne rewolucje Odcinek: 13 Sezon: 10
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! Odcinek: 4058
20:00 Mam talent Odcinek: 12 Sezon: 7
21:55 Wielki Mike
0:40 Przypadek 39
2:55 Uwaga! Odcinek: 4058
3:10 Sekrety magii Odcinek: 211
4:30 Przerwa w nadawaniu
5:30 Uwaga! Odcinek: 4058

TV 4
6:00 Komisarz Rex Odcinek: 8 Sezon: 12
7:05 Garfield Show Odcinek: 43
7:20 Garfield Show Odcinek: 44
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 10
8:05 Garfield Show Odcinek: 49
8:20 Garfield Show Odcinek: 50
8:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek 13
9:05 Walki zwierząt Odcinek: 2
10:00 Zatopione skarby Odcinek: 11
11:00 Galileo Odcinek: 460
12:00 Walki zwierząt Odcinek: 3
13:00 Pech w raju
14:00 STOP Drogówka Odcinek: 88
15:00 Druga sześciu strun
16:55 Zgadnij kto
19:05 Galileo Odcinek: 462
20:05 Tajemnice wampirów
22:05 Wrogie niebo Odcinek: 7 Sezon: 2
23:05 Mroczna wyspa
1:00 Podejrzana
2:55 Seks w wielkim mieście Odcinek: 37
3:30 Dekoratornia Odcinek: 283
4:00 4music Odcinek: 680
5:00 4music Odcinek: 682

TVN 7
5:50 Szymon Majewski Show Odcinek: 6 Sezon: 12
6:55 Mango - Telezakupy
9:00 Violetta Odcinek: 62
10:00 Castle Odcinek: 23 Sezon: 2
11:00 Dzień bałwana
13:00 Tylko dla orłów
16:10 Czterej pancerni i pies Odcinek: 7
17:05 Czterej pancerni i pies Odcinek: 8
18:10 Czterej pancerni i pies Odcinek: 9
19:30 Tin Cup
22:15 Ostatnie wakacje
0:35 Powrót Supermana
3:40 Sekrety magii Odcinek: 211

TV Puls
6:00 Dyżur Odcinek: 13
6:30 Menu na miarę Odcinek: 8
7:00 Taki jest świata Odcinek: 282
8:00 Atlantyda Odcinek: 9
9:00 Atlantyda Odcinek: 10
10:00 Niania Odcinek: 124 Sezon: 9
10:30 Niania Odcinek: 125 Sezon: 9
11:00 Niania Odcinek: 126 Sezon: 9
11:30 Niania Odcinek: 127 Sezon: 9
12:00 Niania Odcinek: 128 Sezon: 9
12:30 Niania Odcinek: 129 Sezon: 9
13:00 Niania Odcinek: 130 Sezon: 9
13:30 Niania Odcinek: 131 Sezon: 9
14:00 Niania Odcinek: 132 Sezon: 9
14:25 Niania Odcinek: 123 Sezon: 9
14:55 Atlantyda Odcinek: 11
15:50 Atlantyda Odcinek: 12
16:50 Goście, goście
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 125
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 126
20:00 Lockout
22:00 Django
1:35 Zobacz to!
2:30 Kręcimy z gwiazdami Odcinek: 1 Sezon: 3
2:55 Dyżur Odcinek: 13
3:20 Menu na miarę Odcinek: 2
3:45 Dyżur Odcinek: 14 Sezon: 2
4:10 Z archiwum policji Odcinek: 7
4:35 Taki jest świat Odcinek: 282
5:15 Xena: wojownicza księżniczka Odcinek: 20 Sezon: 5

Puls 2
6:00 Rodzinny ogród Odcinek: 8
6:35 Rodzinny ogród Odcinek: 9
7:10 Barbie i magiczne baletki
8:50 Barbie w "Dziadku do Orzechów"
10:35 Barbie: księżniczka i piosenkarka
12:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 3
12:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 6 Sezon: 3
13:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 8
13:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 9
14:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 69 Sezon: 4
14:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 70 Sezon: 4
15:00 Łowcy okazji Odcinek: 21 Sezon: 3
15:30 Łowcy okazji Odcinek: 22 Sezon: 3
16:00 Łowcy okazji Odcinek: 4 Sezon: 3
16:30 Handlarz doskonały Odcinek: 2015 Sezon: 2
17:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 5 Sezon: 3
17:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 6 Sezon: 3
18:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 6
18:25 Aukcja w ciemno Odcinek: 7
18:55 Wojciech Cejrowski. Boso Tajlandia Odcinek: 1
19:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta Odcinek: 5
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 14 Sezon: 4
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 15 Sezon: 4
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 16 Sezon: 4
22:50 Kobiety, które niosły śmierć Odcinek: 13 Sezon: 5
23:50 Historie pisane krwią Odcinek: 13
0:55 Spartakus: Ziemia Odcinek: 7 Sezon: 2
2:05 Przyłbice i kaptury Odcinek: 9
3:25 Menu na miarę Odcinek: 9
3:50 Dyżur Odcinek: 40 Sezon: 3
4:15 JRG w akcji Odcinek: 5
4:40 Dyżur Odcinek: 41 Sezon: 3
5:05 JRG w akcji Odcinek: 8

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Radio Maryja kocham, lubię, szanuję...
9:10 XXIII Rocznica powstania Radia Maryja
10:00 Informacje dnia
10:15 XXIII Rocznica powstania Radia Maryja
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:30 XXIII Rocznica powstania Radia Maryja
13:00 XXIII Rocznica powstania Radia Maryja
14:30 XXIII Rocznica powstania Radia Maryja
15:00 XXIII Rocznica powstania Radia Maryja
15:30 XXIII Rocznica powstania Radia Maryja
18:15 Podróż apostolska Ojca Świętego Franciszka do Turcji
19:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
19:30 Spotkanie z Magdą Buczek
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Podróż apostolska Ojca Świętego Franciszka do Turcji
23:55 Święty na każdy dzień
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 XXIII Rocznica powstania Radia Maryja
1:15 Podróż apostolska Ojca Świętego Franciszka do Turcji
2:00 XXIII Rocznica powstania Radia Maryja
2:30 Spotkanie z Magdą Buczek
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
6:10 Podróż apostolska Ojca Świętego Franciszka do Turcji
7:25 Drabina Jakubowa
7:55 Rekolekcje adwentowe "Szybko wolny"

Stopklatka TV
6:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 30 Sezon: 2
7:05 Nausicaä z Doliny Wiatru
9:35 Bananowa liga II
11:15 Herkules Odcinek: 2
13:00 Muszkieterowie Odcinek: 9
14:10 Klątwa Tutenchamona Odcinek: 2
15:00 Trzech małolatów ninja
17:45 W doborowym towarzystwie
20:00 Confidence
22:00 Joint Venture
0:00 Nieznani
1:50 Halloween VI: Przekleństwo Michaela Nyersa
3:35 Próba mikrofonu
4:00 Ostatni pociąg
4:20 Za horyzont

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 1129
6:10 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 40
6:45 Badacze natury Odcinek: 9
7:15 Teletubisie Odcinek: 3 Sezon: 13
7:50 Sąsiedzi Odcinek: 52
8:00 Sąsiedzi Odcinek: 53
8:10 Po przygody w świat przyrody Odcinek: 9
8:35 Jak to się robi? Odcinek: 77
8:45 Jak to się robi? Odcinek: 78
8:55 Rozmowy nieoswojone Odcinek: 2 Sezon: 2
9:30 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 3
10:35 Wehikuł czasu Odcinek: 1129
10:40 Wędkarz na tropie Odcinek: 11
11:15 Kontrasty Wschodu Odcinek: 5
12:15 Wehikuł czasu Odcinek: 1129
12:20 Deszcz meteorytów w Czelabińsku
13:30 Wielcy wojownicy Odcinek: 4
14:30 1000 miejsc, które musisz zobaczyć Odicnek: 11
15:05 Na tropie kopalni króla Salomona
16:20 Na ratunek rodzicom Odcinek: 4
16:50 Wielkie dziecięce przyjęcia Odcinek: 1
17:25 Wielkie dziecięce przyjęcia Odcinek: 2
18:00 Wizyta u szamana Odcinek: 4
19:15 Wyprawy na krańce świata Odcinek: 21
19:50 Wehikuł czasu Odcinek: 1129
19:55 Oko w oko z drapieżnikiem Odcinek: 2
21:00 Teorie spiskowe Odcinek: 1
22:15 Hannibal Odcinek: 2
23:15 Koszmar z sąsiedztwa Odcinek: 6
0:10 Wiem, kto mnie zabił Odcinek: 3
0:45 Tropiciele duchów Odcinek: 18 Sezon: 6
1:40 Ekstremalni do bólu Odcinek: 1 Sezon: 2
2:15 Lista Fokusa Odcinek: 71
2:50 Wędkarz na tropie Odcinek: 2
3:20 Dzika Polska Odcinek: 10
4:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 37
4:30 Życie Bałtyku Odcinek: 12
5:00 Lista Fokusa Odcinek: 7
5:30 Życie Bałtyku Odcinek: 5

TVP ABC
05:35 Bolek i Lolek - Dwaj rycerze, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Plastusiowy pamiętnik - odc. 5 O Joli niszczycielce historia smutna wielce; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Smerfy - Nie smerfuj pochopnie, odc. 88 (Never smurf off till tomorrow); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Misja w kosmosie - odc. 1; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Moliki książkowe; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Podopieczny, odc. 1 (The Protege); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Przygody Bolka i Lolka - Kruk, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Margolcia i Miś zapraszają dziś - Słoniowa piosenka odc. 4.; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 A ja jestem - Bizon; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 11 - JM; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - odc. 286 Nie mam czasu; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Maks i Ruby - Ciasta króliczków 8 (Bunny cakes); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Smerfy - Nie smerfuj pochopnie, odc. 88 (Never smurf off till tomorrow); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Reksio - Reksio pocieszyciel, odc. 27; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Listonosz Pat IV - Listonosz Pat i magiczny pokaz, odc. 6 (Postman Pat and the magician); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 O czym one mówią - odc. 10; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Misja w kosmosie - odc. 1; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Moliki książkowe; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Zygzaki - Ciało; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Margolcia i Miś zapraszają dziś - Słoniowa piosenka odc. 4.; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 A ja jestem - Bizon; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Misiowanki - Wiewióreczka, odc. 11 (The baby chipmunk) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - odc. 286 Nie mam czasu; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Maks i Ruby - Święto Dziękczynienia 26 (Max?s Thanksgiving) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Smerfy - Tajemnice moczarów, odc. 87 (The secret of the shadow swamp); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Reksio - Reksio rozjemca, odc. 26; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Listonosz Pat IV - Listonosz Pat i znikajaca Dosia, odc. 5 (Postman Pat and the Disappearing Dotty); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 O czym one mówią - odc. 10; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 11 - JM; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Mali światowcy - odc. 3; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Masz wiadomość! - odc. 11 - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Wpaniała uczta, odc. 26 (The Feast); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Przygody Bolka i Lolka - Wycieczka w góry, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 10; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Nela Mała Reporterka - odc. 21 W krainie Indian - txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Przyjaciele lasu - odc. 3; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Misiowanki - odc. 14 Usprawiedliwienie (The excuse note) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - odc. 287 Domisiowe strachy; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Maks i Ruby - Urodziny Maksa 9 (Max's birthday) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Wędrowiec, odc. 89 (The traveler); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Reksio - Reksio Robinson, odc. 28; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Listonosz Pat IV - Listonosz Pat i letni kiermasz, odc. 7 (Postman Pat and the midsummer market); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie - Postrach Teksasu, odc. 2; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Żółw; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Bajeczki Maszy - org. Masha Tale's. Diewczynka kruszynka, odc. 11 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Billy - kot, seria II - Jumbo lotnik, odc. 21 (Jumbo flyer); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Trzy Szalone Zera - odc. 5 - Szalone pomysły (.) - txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 7
21:25 Duże dzieci - (53); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Masza i niedźwiedź - Konfiturki, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:25 Szlakiem gwiazd - odc. 25 Barbara Bursztynowicz - txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 74 Szczepionki - txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Smerfy - Wędrowiec, odc. 89 (The traveler); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 1079* - Uwolnieni; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 1080* - Plan Zofii; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 1081* - Maturalny przesąd; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Złotopolscy - odc. 1082* - Kryzysowy narzeczony; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 1083* - Wiedza o społeczeństwie; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Przyjaciele lasu - odc. 8; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Petersburski Music Show - odc. 8; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Załoga Eko - III Na szlaku Natura 2000 - Skarby czystej wody; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Orkiestra Świętego Mikołaja; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Przyłbice i kaptury - odc. 9/9* - Jutro bitwa; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Fizyka czyni cuda - Przyszłość nas zaskoczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Łamigłówka; STEREO, 16:9
12:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 146 - Wesele (Ojciec Mateusz XI odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 KucinAlina - (8) (KucinAlina) kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 569 Pod powiekami; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Magurski Park Narodowy; film dokumentalny; reż.:Paweł Hertel; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Polonia w Komie - (607) Australijskie sokoły; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (221); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (241); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:35 Kogel - mogel - ćwierć wieku później; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 M jak miłość - odc. 1086; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Wierzę piosence - koncert Edyty Geppert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 5 - Żywa woda; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Londyńczycy II - odc. 13/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (75); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Szwadron (Szwadron) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Polska, Ukraina, Francja, Belgia (1992); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Radosław Pazura, Janusz Gajos, Siergiej Szakurow, Jan Machulski, Franciszek Pieczka, Katarzyna Łochowska, Bernard-Pierre Donnadieu, Tomasz Stockinger, Wojtek Klata, Grzegorz Warchoł; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (241); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1086; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 5 - Żywa woda; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Londyńczycy II - odc. 13/16; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (75); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Szwadron (Szwadron); film fabularny kraj prod.Polska, Ukraina, Francja, Belgia (1992); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Świat i ludzie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Reportaż TVP INFO - Od kopalni do pierścionka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:51 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:59 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:23 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Kapitalny program; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:21 Prawdę mówiąc - Janusz Gajos - odc. 73; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:43 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 INFO Newsroom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:25 INFO Newsroom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
02:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
02:20 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:20 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Kapitalny program; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Reportaż TVP INFO - Od kopalni do pierścionka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:46 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.