FANDOM


TVP 1 HD

05:40 Klan - odc. 3617 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:05 Klan - odc. 3618 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Sprawa dla reportera -  (N); Dla małoletnich od lat 12
07:20 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Rok w ogrodzie Extra; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pełnosprawni - odc. 342 -  (JM); magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 wojsko - polskie.pl - odc. 90; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Studio Raban; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Rodzinny ekspres - Wielki Post a sakrament pokuty; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:50 Pojedynek w Abilene (Gunfight in Abilene)  82'; film fabularny kraj prod.USA (1967); reż.:William Hale; wyk.:Bobby Darin, Emily Banks, Leslie Nielsen, Donnelly Rhodes; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 291 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 1) - Królik -  (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Polskie Ślady - /8/; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Fascynujący świat - Pandemia zabójczej grypy (The Flu That Killed 50 Million) kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 12
13:45 Okrasa łamie przepisy - W garnku piwowara -  (N) (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Z pamięci - Barbara Hoff cz. 1; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Przyrodnik na tropie - /7/ - Zwierzęta synantropijne -  (JM); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Kulisy - Postaw na milion - odc. 218; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Sanatorium miłości s.II - odc. 8 -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy ( studio ) (Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy ( 1 seria ) (Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy) -  (N) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy ( 2 seria ) (Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy) -  (N) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Postaw na milion - odc. 218; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Komisarz Alex s.XIV - odc. 165 - (seria XIV. odc. 1) - Jaszczurka -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Hit na sobotę - Pojedynek na pustyni (Beyond the Reach) -  (N)  87'; thriller kraj prod.USA (2014); reż.:Jean - Baptiste Leonetti; wyk.:Michael Douglas, Jeremy Irvine, Ronny Cox, Hanna Mangan Lawrence; Dla małoletnich od lat 16
23:05 Ognisty podmuch (Backdraft) -  (N)  131'; film sensacyjny kraj prod.USA (1991); reż.:Ron Howard; wyk.:William Baldwin, Kurt Russel, Donald Sutherland; Dla małoletnich od lat 16
01:20 Jaka to melodia? - odc. 4257; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Generał Nil -  (N)  120'; dramat historyczny kraj prod.Polska (2008); reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Olgierd Łukaszewicz, Alicja Jachiewicz, Magdalena Emilianowicz, Anna Cieślak, Zbigniew Stryj, Jacek Rozenek, Leszek Lichota, Adam Woronowicz; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Fortepian Chopina; film dokumentalny; reż.:Piotr Stasik; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Z pamięci - Barbara Hoff cz. 1; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia
TVP 2 HD 1

05:15 Barwy szczęścia - odc. 2201 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Barwy szczęścia - odc. 2202 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1496 -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:25 Ostoja - odc. 6; magazyn przyrodniczy; Dla małoletnich od lat 12
11:55 STARVOICE. GWIAZDY MAJĄ GŁOS! - odc. 1; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
13:40 STARVOICE. GWIAZDY MAJĄ GŁOS! - odc. 1 Wyniki; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2611; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Koło fortuny - odc. 714 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (4) Finał; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (5) Finał; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Rodzinka.pl - odc. 278 "Drugi ślub" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 O mnie się nie martw s.XI odc. 13/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Tajemnicza skrzynia w centrum raju; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Pogoda; STEREO, 16:9
18:35 Lepsza połowa - odc. 15 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Lepsza połowa - odc. 16 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Dance Dance Dance s. II - Rozgrzewka - (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Dance Dance Dance s. II - odc. 1 cz. 1; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Dance Dance Dance s. II - odc. 1 cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Konwój -  (N)  87' kraj prod.Polska (2016); reż.:Maciej Żak; wyk.:Robert Więckiewicz, Janusz Gajos, Przemysław Bluszcz, Łukasz Simlat, Ireneusz Czop, Tomasz Ziętek, Agnieszka Żulewska; Dla małoletnich od lat 16
00:05 Anatomia zemsty (Life of Crime)  95'; komedia kryminalna kraj prod.USA (2013); reż.:Daniel Schechter; wyk.:Jennifer Aniston, Isla Fisher, Tim Robbins, John Hawkes, Will Forte; Dla małoletnich od lat 16
01:45 Jutro będzie futro 2 (Hot Tub Time Machine 2)  89' kraj prod.USA (2015); wyk.: Rob Corddry,  Clark Duke,  Craig Robinson,  Kellee Stewart; Dla małoletnich od lat 16
03:15 Zakończenie dnia
Tvp316

06:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotnisko Ławica zdobyte; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:05 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy -  (N) (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Pogoda - 29.02 - 1
07:35 Turystyczna Jazda - odc. 37 - Zamek Książ i Stara Kopalnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Tym razem jesteśmy w Wałbrzychu. Zajrzymy do jednego z największych polskich zamków, znanego z bogato zdobionych i stylowych wnętrz. Będziemy także w Starej Kopalni.
07:45 Pogoda na narty 2019/2020 - odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Ślizg 2019/2020 - odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Pod skórą; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Piątka w szydło; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Brytyjski ogród: życie i śmierć na twoim trawniku 2. (The British Garden: Life and Death on Your Lawn 2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:50 Języczek u wagi - 7/20 (19); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
12:05 Nie pamiętam Cię córeczko; magazyn; STEREO, 16:9
12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Kotlina jeleniogórska; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Poza słowami; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Kamień, nożyce, papier  - Falowiec; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Z mewą zawsze jest problem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Sanatorium miłości s.II - odc. 7 -  (N) (AD); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Najlepsza Telewizja wiosną. Show ramówkowe TVP.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Piątka w szydło; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Kotlina jeleniogórska; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Pogoda - 29.02 - 2
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Film na dwie i cztery nogi; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Ludzie, sprawy, historie - odc. 35 Odnaleziony; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Spotkanie z rodziną zidentyfikowanego żołnierza NSZ z oddziału Bartka, Michała Pajestki. W reportażu prezentujemy fragmenty wręczenia not identyfikacyjnych w pałacu prezydenckim. Bratanice i wnuk stryjeczny opowiadają o Michale Pajestka i jego bracie Franciszku, na którego identyfikację nadal czekają.
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Piosenka u Ciebie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Regionalny Magazyn Sportowy - Sobota; magazyn sportowy; STEREO, 16:9
22:40 Pogoda - 29.02 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Miłość i turbulencje (Amour et turbulences); komedia romantyczna kraj prod.Francja (2013); reż.:Alexandre Castagnetti; wyk.:Ludivine Sagnier, Nicolas Bedos, Jonathan Cohen, Arnaud Ducret, Brigitte Catillon; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Poza słowami; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotnisko Ławica zdobyte; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:10 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy -  (N) (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Pod skórą; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Piosenka u Ciebie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Kotlina jeleniogórska; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:50 Film na dwie i cztery nogi; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Nasz dziwaczny świat odc. 8 (Weird Wonders of the World, s. 01 ep. 8); esej dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia
Tvp3olsztyn

06:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotnisko Ławica zdobyte; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:05 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy -  (N) (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Pogoda - 29.02 - 1
07:35 Turystyczna Jazda - odc. 37 - Zamek Książ i Stara Kopalnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Tym razem jesteśmy w Wałbrzychu. Zajrzymy do jednego z największych polskich zamków, znanego z bogato zdobionych i stylowych wnętrz. Będziemy także w Starej Kopalni.
07:45 Pogoda na narty 2019/2020 - odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Ślizg 2019/2020 - odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Pod skórą; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Piątka w szydło; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Brytyjski ogród: życie i śmierć na twoim trawniku 2. (The British Garden: Life and Death on Your Lawn 2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:50 Języczek u wagi - 7/20 (19); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Wstaje Nowy Dzień - weekend; STEREO, 16:9
11:00 Styl, uroda, moda - odc. 26; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Ewangelia na niedzielę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:28 TELEZAKUPY
12:05 Nie pamiętam Cię córeczko; magazyn; STEREO, 16:9
12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Kotlina jeleniogórska; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Poza słowami; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Kamień, nożyce, papier  - Falowiec; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Z mewą zawsze jest problem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Sanatorium miłości s.II - odc. 7 -  (N) (AD); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Najlepsza Telewizja wiosną. Show ramówkowe TVP.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Piątka w szydło; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Kotlina jeleniogórska; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Pogoda - 29.02 - 2
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Film na dwie i cztery nogi; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Ludzie, sprawy, historie - odc. 35 Odnaleziony; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Spotkanie z rodziną zidentyfikowanego żołnierza NSZ z oddziału Bartka, Michała Pajestki. W reportażu prezentujemy fragmenty wręczenia not identyfikacyjnych w pałacu prezydenckim. Bratanice i wnuk stryjeczny opowiadają o Michale Pajestka i jego bracie Franciszku, na którego identyfikację nadal czekają.
17:30 Everyday English - odc. 494; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:45 Moja historia - 5/18; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Smaczny temat - 2/20; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Podróże z Zofią Suską - odc. 22 - Fidżi; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje - Wyd. główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:43 Pogoda; STEREO, 16:9
18:45 OPINIE; STEREO, 16:9
19:00 Fajna Polska - Gołdap; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Ukraińskie wieści - 4/20; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Piosenka u Ciebie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Informacje - wieczorne; STEREO, 16:9
21:43 Pogoda; STEREO, 16:9
21:45 Ewangelia na niedzielę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Regionalny Magazyn Sportowy - Sobota; magazyn sportowy; STEREO, 16:9
22:40 Pogoda - 29.02 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Miłość i turbulencje (Amour et turbulences); komedia romantyczna kraj prod.Francja (2013); reż.:Alexandre Castagnetti; wyk.:Ludivine Sagnier, Nicolas Bedos, Jonathan Cohen, Arnaud Ducret, Brigitte Catillon; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Poza słowami; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotnisko Ławica zdobyte; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:10 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy -  (N) (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Pod skórą; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Piosenka u Ciebie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Kotlina jeleniogórska; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:50 Film na dwie i cztery nogi; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Nasz dziwaczny świat odc. 8 (Weird Wonders of the World, s. 01 ep. 8); esej dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia
Polsat HD-0

4:55 Disco Gramy - program muzyczny
5:40 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
8:35 Scooby-Doo: Epoka Pantozaura - film animowany, USA 2011
10:10 Ewa gotuje (345) - magazyn kulinarny
10:40 Hotel Transylwania 2 - film animowany, USA 2015
12:40 Galimatias, czyli kogel-mogel 2 - komedia obyczajowa, Polska 1989
14:45 21. Mazurska Noc Kabaretowa - koncert
17:45 Chłopaki do wzięcia (155) - serial dokumentalny
18:15 Chłopaki do wzięcia (156) - serial dokumentalny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - magazyn informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (269) - serial komediowy
20:10 Kevin sam w Nowym Jorku - komedia, USA 1992
22:50 Mission: Impossible 3 - film sensacyjny, Niemcy/Chiny/USA 2006
1:20 Automata - thriller SF, Kanada/Bułgaria/Hiszpania/USA 2014
3:50 Tajemnice losu - program rozrywkowy
TVN HD-0

4:50 Uwaga! - magazyn reporterów
5:15 Mango - telezakupy
7:30 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:00 Na Wspólnej (3027) - serial obyczajowy
11:25 Na Wspólnej (3028) - serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej (3029) - serial obyczajowy
12:25 Kobieta na krańcu świata (9-ost.) - serial dokumentalny
12:55 Top Model (13-ost.) - reality show
14:30 Nieoczekiwana zmiana miejsc - komedia, USA 1983
16:55 Klinika naturalnego piękna (9) - reality show
17:30 Klinika naturalnego piękna (10-ost.) - reality show
18:00 Kuchenne rewolucje (10) - program rozrywkowy
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Sport - magazyn sportowy
19:35 Pogoda - magazyn informacyjny
19:44 Raport smogowy - poznaj kolory powietrza - program informacyjny
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Jak upolować faceta - komedia romantyczna, USA 2012
21:55 Medium - dramat obyczajowy, USA 2010
0:40 Constantine - horror, USA 2005
3:10 Uwaga! - magazyn reporterów
3:30 NOC Magii - interaktywny program rozrywkowy
TV4 2017 02

6:00 Przygody Kota w Butach (52) - serial animowany
6:35 Przygody Kota w Butach (53) - serial animowany
7:05 101 dalmatyńczyków (26) - serial animowany
7:35 101 dalmatyńczyków (27) - serial animowany
8:05 101 dalmatyńczyków (28) - serial animowany
8:35 101 dalmatyńczyków (29) - serial animowany
9:00 Dzielna Mysz (21) - serial animowany
9:15 Galileo (776) - program popularnonaukowy
10:20 Galileo (777) - program popularnonaukowy
11:20 Policjantki i Policjanci (620) - serial obyczajowy
12:20 Policjantki i Policjanci (621) - serial obyczajowy
13:20 Policjantki i Policjanci (622) - serial obyczajowy
14:20 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:30 Zabójcza obsesja - thriller, USA 2018
17:25 Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd - film przygodowy, USA 2003
19:00 Galileo (790) - program popularnonaukowy
20:00 Policjantki i Policjanci (623) - serial obyczajowy
21:00 Policjantki i Policjanci (624) - serial obyczajowy
22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (363) - serial kryminalny
23:05 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (364) - serial kryminalny
0:05 Walka z cieniem. Ostatnia runda - film sensacyjny, Rosja 2011
2:40 Disco Polo Life - program muzyczny
3:40 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
4:40 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:45 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
TVN 7 HD 2014

4:55 Ukryta prawda (604) - serial paradokumentalny
5:55 Mango - telezakupy
7:55 Ukryta prawda (600) - serial paradokumentalny
8:55 Ukryta prawda (601) - serial paradokumentalny
9:55 Ukryta prawda (602) - serial paradokumentalny
10:55 Hotel Paradise (1/40) - reality show
11:55 Hotel Paradise (2/40) - reality show
12:55 Hotel Paradise (3/40) - reality show
13:55 Kangur Jack - komedia przygodowa, Australia/USA 2003
15:50 Śnieżne psy - komedia, Kanada/USA 2002
17:55 Step Up 4: Rewolucja - film muzyczny, USA 2012
20:00 Wyścig śmierci 2 - film sensacyjny, Niemcy/RPA 2010
22:15 Komediowa sobota: Sąsiedzi - komedia, USA 2014
0:15 Kości 11 (21/22) - serial kryminalny
1:15 Druga strona medalu: Aleksander Gawronik (3/8) - talk-show
1:50 Druga strona medalu: Otylia Jędrzejczak (4/8) - talk-show
2:25 NOC Magii - interaktywny program rozrywkowy
4:50 Zakończenie programu
Logo TV Puls HD 2019

5:50 Czynne całą dobę 2 (4) - serial komediowy
6:20 Czynne całą dobę 2 (5) - serial komediowy
7:00 Taki jest świat 5 (9) - program informacyjny
7:50 Bibliotekarze 3: Klątwa Cindy (7) - serial przygodowy
8:50 13 posterunek 2 (32) - serial komediowy
9:30 13 posterunek 2 (33) - serial komediowy
10:05 Lombard. Życie pod zastaw 5 (247) - serial obyczajowy
11:05 Lombard. Życie pod zastaw 5 (248) - serial obyczajowy
12:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (249) - serial obyczajowy
13:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (250) - serial obyczajowy
14:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (251) - serial obyczajowy
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (252) - serial obyczajowy
16:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (253) - serial obyczajowy
17:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (254) - serial obyczajowy
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (255) - serial obyczajowy
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (256) - serial obyczajowy
20:00 Mocne sobotnie kino: Parker - film sensacyjny, USA 2013
22:15 Mechanik: Konfrontacja - film sensacyjny, Francja/USA 2016
0:10 Ojczym - thriller, USA 2009
2:30 Zobacz to!: Taki jest świat 5 (9) - program informacyjny
3:25 Menu na miarę (7) - program kulinarny
3:50 Menu na miarę (8) - program kulinarny
4:25 Z archiwum policji (9) - serial dokumentalny
4:50 Dyżur 3 (35) - serial dokumentalny
Logo Puls 2 HD ekranowe

5:50 Ale numer! 2 (16) - program rozrywkowy
6:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Na langusty (2) - serial dokumentalny
7:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Trzcina cukrowa (3) - serial dokumentalny
7:35 Bolek i Lolek wśród górników: W starej kopalni (5) - serial animowany
7:50 Reksio: Reksio robinson (27) - serial animowany
8:00 Blaze i megamaszyny 2: Megastrażacy (6) - serial animowany
8:30 Blaze i megamaszyny 2: Rycerski rajd (7) - serial animowany
9:00 Klinika dla pluszaków: Czysta rycerskość/Straszliwa nakłuciotoza (2) - serial animowany
9:40 Bajeczki Maszy: Zły car (24) - serial animowany
9:45 Bajeczki Maszy: Kogucik Złoty Grzebyczek (25) - serial animowany
9:50 Straszne historie Maszy: Przerażająca historia o wysokim i niskim (24) - serial animowany
10:00 Jej Wysokość Zosia: Panna Oset (16) - serial animowany
10:35 Baranek Shaun 5: Timmy i smok (18) - serial animowany
10:40 Tomek i przyjaciele 21: Gałąź w dźwigu (8) - serial animowany
10:55 Strażak Sam 10: Szaleństwo na punkcie pizzy (4) - serial animowany
11:30 Psi Patrol 3: Pieski i papuga/ Psyrenki ratują Turbotów (21) - serial animowany
11:55 Tygrys i przyjaciele - film animowany, USA 2000
13:35 101 dalmatyńczyków - film animowany, USA 1961
15:15 Pingwiny z Madagaskaru 2: Noce i dnie/ W uścisku boa (6) - serial animowany
15:40 Pingwiny z Madagaskaru 2: Uwolnić owcę/ Twarde jajko do zgryzienia (7) - serial animowany
16:15 Pingwiny z Madagaskaru 2: Ostrożnie z życzeniami/ Prima Aprilis (8) - serial animowany
16:40 Pingwiny z Madagaskaru 2: Cześć laleczko/ Drobnym drukiem (9) - serial animowany
17:05 Pingwiny z Madagaskaru 2: Zaraza!/ Dorwać kierowcę (10) - serial animowany
17:40 Pingwiny z Madagaskaru 2: Pan Talon/ Przetrwać w miejskiej dżungli (11) - serial animowany
18:15 Potwory i spółka - film animowany, USA 2001
20:00 Następny proszę! (8) - program rozrywkowy
21:00 Agenci bardzo specjalni - komedia kryminalna, USA 2004
23:25 Dzieci kukurydzy 3: Miejskie żniwa - horror, USA 1995
1:05 Lombard. Życie pod zastaw 3 (132) - serial obyczajowy
2:00 Lombard. Życie pod zastaw 3 (133) - serial obyczajowy
3:00 Lombard. Życie pod zastaw 3 (134) - serial obyczajowy
3:55 Na jedwabnym szlaku: Park z niespodziankami (10) - serial dokumentalny
4:20 Na jedwabnym szlaku: Huang He - Żółta Rzeka (1) - serial dokumentalny
4:55 Na jedwabnym szlaku: Punkt zero (2) - serial dokumentalny
5:35 Dyżur 2 (20) - serial dokumentalny
75px-TVP.Info.HD

05:55 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:04 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
10:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:59 Serwis Info Dzień weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
12:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
14:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:59 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:03 Teleexpress Extra -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Serwis Info Dzień weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Studio Wschód -  (N); magazyn; STEREO, 16:9
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:21 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Kobiecym okiem -  (N); magazyn; STEREO, 16:9
18:52 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:28 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Studio Polska; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:28 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:47 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:28 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:18 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9
02:46 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:58 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:23 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9
03:46 Kobiecym okiem -  (N); magazyn; STEREO, 16:9
04:09 Głębia ostrości - Nie zmyła ich fala; reportaż; STEREO, 16:9
04:35 Mocarz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:28 Głębia ostrości - Życie za kilogram złota; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia
Tvp polonia 2019

06:10 Barwy szczęścia - odc. 2136 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Barwy szczęścia - odc. 2137 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Okrasa łamie przepisy - W czarnej kuchni -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 224 (Ojciec Mateusz XVII odc. 12) - Chłopaki -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Na dobre i na złe - odc. 766 Kolejny sądny dzień -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Muzyka na weekend - (9); magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Wolny Ekran - (186); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Kulturalni PL - (497); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:35 Muzyczna scena Halo Polonia - /23/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 M jak miłość - odc. 1488 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (4) Finał; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (5) Finał; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Mami Fatale, seria 2 - Świnia na ostro, odc. 26; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Wojenne dziewczyny - odc. 37* (seria III odc. 11) -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Sanatorium miłości s.II - odc. 8 -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Rajska jabłoń -  (N)  102'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1985); reż.:Barbara Sass; wyk.:Izabela Drobotowicz-Orkisz, Ewa Kasprzyk, Marta Klubowicz, Piotr Bajor, Krzysztof Kolberger, Mariusz Dmochowski, Iga Cembrzyńska, Jan Englert; Dla małoletnich od lat 16
00:25 M jak miłość - odc. 1488 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 2 - Świnia na ostro, odc. 26; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Wojenne dziewczyny - odc. 37* (seria III odc. 11) -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Sanatorium miłości s.II - odc. 8 -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (4) Finał; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (5) Finał; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Kulturalni PL - (497); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Zakończenie programu
TVS-0

6:00 Kierunek zdrowie - program medyczny
6:35 Śląska karuzela - program muzyczny
7:30 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
8:50 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
9:55 Mały koncert życzeń - program muzyczny
11:00 Przy muzyce po śląsku - program rozrywkowy
11:15 Winnetou i Apanaczi - western, Jugosławia/RFN/Włochy 1966
13:15 Szlagierowa lista - program muzyczny
15:10 U Bacy na cacy - program kulturalny
15:25 My wam to zagramy - program muzyczny
16:00 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
17:15 Śląska karuzela - program muzyczny
18:15 Kuchnia po śląsku - magazyn kulinarny
18:50 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy
20:00 Koncert w TVS - program muzyczny
22:00 Winnetou i Old Firehand - western, Jugosławia/RFN 1966
0:00 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
1:15 Top 100 wydarzeń XX wieku - serial dokumentalny
3:00 Koncert w TVS - program muzyczny
TVN 24 HD LOGO

5:55 Powitanie Poranka TVN 24 - program informacyjny
6:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:20 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:20 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:20 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:20 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
12:10 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
15:15 Ranking Mazura - program informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
17:30 Teleserwis - magazyn informacyjny
18:00 Xięgarnia - magazyn kulturalny
18:30 Horyzont - magazyn międzynarodowy
19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
19:20 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Superwizjer - magazyn reporterów
21:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
21:30 Czarno na białym - magazyn
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
0:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
0:45 Czarno na białym - magazyn
1:25 Superwizjer - magazyn reporterów
2:20 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
2:40 Akademia ogrodnika - magazyn ogrodniczy
2:50 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
3:50 Ranking Mazura - program informacyjny
4:40 Xięgarnia - magazyn kulturalny
5:00 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:20 Fakty po Faktach - program informacyjny
Tvn24bis

6:00 Temat tygodnia - program publicystyczny
6:45 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
7:10 Bilans - magazyn ekonomiczny
7:40 Fakty po Faktach - program informacyjny
8:40 Fakty o świecie - program informacyjny
9:20 Epicentrum - magazyn
9:50 Fakty o świecie - program informacyjny
10:50 How to Build... Everything: Drone Revolution - serial dokumentalny
11:30 How to Build... Everything: Secrets of a Space Suit - serial dokumentalny
12:00 Najwspanialsze miasta: Porty - serial dokumentalny
13:00 Show biznes i świat - magazyn
13:30 Świat technologii - program popularnonaukowy
13:50 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:10 Babilon - program Piotra Marciniaka
15:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:30 Epicentrum - magazyn
16:00 Świat o czwartej - program informacyjny
16:35 Ostatnie piętro - magazyn ekonomiczny
17:00 Czarno na białym - magazyn
17:55 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:20 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Ewa Ewart poleca: Premiera: Destination Moon - serial dokumentalny
21:30 Babilon - program Piotra Marciniaka
22:10 Dzień na BiS - magazyn informacyjny
23:00 Horyzont - magazyn międzynarodowy
23:25 Ewa Ewart poleca: Birmańskie pola śmierci - film dokumentalny
0:40 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
1:30 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
1:55 Xięgarnia - magazyn kulturalny
2:20 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
3:10 Tydzień na rynkach - magazyn ekonomiczny
3:40 Temat tygodnia - program publicystyczny
4:00 Tydzień na rynkach - magazyn ekonomiczny
4:30 Temat tygodnia - program publicystyczny
5:00 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
Polsat news HD logo

5:00 Poszukiwacze historii - serial dokumentalny
5:20 Horyzont zdarzeń - magazyn
5:45 Interwencja - magazyn reporterów
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
9:00 Polska wybrała - program publicystyczny
10:00 Przegląd Rzeczpospolitej - magazyn
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:55 Pogoda - program informacyjny
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:55 Pogoda - program informacyjny
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:55 Pogoda - program informacyjny
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:25 Sport - program informacyjny
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:55 Pogoda - program informacyjny
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
16:30 Horyzont zdarzeń - magazyn
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
17:15 Sport - program informacyjny
17:25 Pogoda - program informacyjny
17:35 Interwencja - taka jest Polska - magazyn reporterów
18:15 W bliskim planie - magazyn
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:15 Więcej Wydarzeń - program informacyjny
19:30 Skandaliści - talk-show
20:30 Debata tygodnia. Wszystko, co najważniejsze - program publicystyczny
21:45 Pogoda - program informacyjny
21:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
22:30 Dzień na świecie - program informacyjny
22:55 Pogoda - program informacyjny
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
23:40 Sportowy obraz dnia - program sportowy
23:45 Pogoda - program informacyjny
0:00 Skandaliści - talk-show
1:00 Wydarzenia - magazyn informacyjny
1:30 Interwencja - magazyn reporterów
1:45 Horyzont zdarzeń - magazyn
2:05 Agropasja - magazyn
2:25 #Jesteśmy dla dzieci - magazyn
2:50 W bliskim planie - magazyn
Super Polsart HD

6:00 SuperLudzie Extra (58) - magazyn
6:25 Wydarzenia - program informacyjny
7:00 Bąbelkowy świat gupików (9) - serial animowany
7:30 Rycerka Nella (1) - serial animowany
8:00 Rycerka Nella (2) - serial animowany
8:30 Psi Patrol (13) - serial animowany
9:00 Psi Patrol (14) - serial animowany
9:30 Wróżkowie chrzestni (3) - serial animowany
10:00 Świat według Bundych 2 (27) - serial komediowy
10:30 Świat według Bundych 2 (28) - serial komediowy
11:00 Świat według Bundych (29) - serial komediowy
11:30 Świat według Bundych (30) - serial komediowy
12:00 Świat według Bundych (31) - serial komediowy
12:30 Nasz nowy dom (139) - reality show
13:30 Kopernik była kobietą: Jak zostać astronautą (4) - program popularnonaukowy
14:40 O dwóch takich, co ukradli księżyc - film przygodowy, Polska 1962
16:30 Dziwna przygoda Kubusia Puchatka - film animowany, USA 1997
18:00 Rock Dog. Pies ma głos! - film animowany, Chiny/USA 2016
20:00 Terminator: Genisys - film sensacyjny, USA 2015
22:35 Boks: Gala Rocky Boxing Night w Stężycy - walka: Paweł Sowik - Shi Yun Long
0:00 Monster Trucks - komedia przygodowa, Kanada/USA 2016
2:15 Polsat SuperHit Festiwal 2019: Urodziny Agnieszki Chylińskiej (2) - koncert
3:10 Polsat SuperHit Festiwal 2019: Wierzę w miłość. Zenon Martyniuk i Akcent (5) - koncert
4:00 Na ratunek 112 (10) - serial paradokumentalny
4:30 Na ratunek 112 (11) - serial paradokumentalny
5:00 Nasz nowy dom (139) - reality show
Polsat Rodzina logo

6:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć - program publicystyczny
7:00 Byli sobie wynalazcy: Armstrong i księżyc (25) - serial animowany
7:30 Byli sobie wynalazcy: Jutro zaczyna się dziś (26) - serial animowany
8:00 Ciekawski George: Handel wymienny/ Kameleon (74) - serial animowany
8:30 Ciekawski George: Małpia wielkość/ Poszukiwacz metali (75) - serial animowany
9:00 Mamma mia! (243) - magazyn poradnikowy
11:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć - program publicystyczny
12:00 Rodzina zastępcza: Irlandzki łącznik (249) - serial komediowy
13:00 Rodzina zastępcza: Niezdrowe talenty (250) - serial komediowy
14:00 Miodowe lata: Remont (88) - serial komediowy
15:00 Mamma mia! (96) - magazyn poradnikowy
17:00 Było sobie życie: Mięśnie i tkanka tłuszczowa (20) - serial animowany
17:30 Było sobie życie: Wojna z toksynami (21) - serial animowany
18:00 Pogromcy mitów (66) - serial dokumentalny
19:00 Rodzina zastępcza: Niech żyją wieloryby (251) - serial komediowy
20:00 Rodzina zastępcza: Kursy kultury osobistej (252) - serial komediowy
21:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć - program publicystyczny
22:00 Mamma mia! (243) - magazyn poradnikowy
0:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć - program publicystyczny
1:00 Nasz nowy dom (83) - reality show
2:00 SuperLudzie (6) - serial dokumentalny
2:30 SuperLudzie (7) - serial dokumentalny
3:00 Ewa gotuje (307) - magazyn kulinarny
3:30 Nasz nowy dom (82) - reality show
4:30 Ewa gotuje (308) - magazyn kulinarny
5:00 Nasz nowy dom (87) - reality show
Polsat 2 HD

6:00 Disco Gramy - program muzyczny
7:00 Awantura o kasę (157) - teleturniej
8:00 Nasz nowy dom (155) - reality show
9:00 Dlaczego ja?: Półnagi syn znaleziony na parkingu (758) - serial paradokumentalny
10:00 Dlaczego ja? (759) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (760) - serial paradokumentalny
12:00 Dlaczego ja? (761) - serial paradokumentalny
13:00 Dlaczego ja?: Obcy mężczyzna próbuje odebrać dziecko z przedszkola (762) - serial paradokumentalny
14:00 Zawsze warto - serial obyczajowy
15:00 Nasz nowy dom (125) - reality show
16:00 Joker (44) - teleturniej
17:00 W rytmie serca (57) - serial obyczajowy
18:00 Malanowski i partnerzy: Szpilka w oku (591) - serial fabularno-dokumentalny
18:30 Malanowski i partnerzy: Candy diamond (592) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Malanowski i partnerzy: Nadzieja umiera ostatnia (593) - serial fabularno-dokumentalny
19:30 Ewa gotuje (270) - magazyn kulinarny
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:45 12 rund 2 - film sensacyjny, USA 2013
22:45 Cudzoziemiec - film sensacyjny, Polska/USA 2003
0:45 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy
2:00 Wydarzenia - magazyn informacyjny
2:45 Wystarczy chcieć (153) - magazyn
3:15 Echo lasu - program dla dzieci
3:45 W bliskim planie - magazyn
4:30 W bliskim planie - magazyn
5:20 Górale (11) - serial dokumentalny
5:45 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
ATM-Rozrywka-TV

6:00 Disco Gramy - program muzyczny
7:00 TV Okazje - magazyn reklamowy
7:30 Ewa gotuje (300) - magazyn kulinarny
8:00 Ewa gotuje (301) - magazyn kulinarny
8:30 Zoooo - praktykanci! (16) - reality show
9:00 Cyrk - komedia, USA 1928
10:35 Generał - komedia, USA 1927
12:15 Tanna - melodramat, Australia 2015
14:20 Rewia Chaplina - komedia, Wielka Brytania 1959
16:40 Na ratunek 112: Przygoda z nieznajomą / Latawiec (36) - serial paradokumentalny
17:10 Na ratunek 112: Atak maczetą/Dziecko wpadło do oczka wodnego (37) - serial paradokumentalny
17:35 Na ratunek 112: Napad na sklep/Dziecko połyka granulki żrącego środka do czyszczenia rur (38) - serial paradokumentalny
18:05 Na ratunek 112: Rodzina przypadkowo trafia w środek gangsterskich porachunków / Winda (40) - serial paradokumentalny
18:35 Na ratunek 112: Rodzina przypadkowo trafia w środek gangsterskich porachunków / Winda (40) - serial paradokumentalny
19:05 Polskie dziary (18) - program rozrywkowy
19:35 Polskie dziary (19) - program rozrywkowy
20:05 Uznajcie mnie za winnego - komediodramat, Niemcy/USA 2006
22:30 Świat według Kiepskich: Małpia grypa (474) - serial komediowy
23:00 Świat według Kiepskich: Ram Dżam Dżam (475) - serial komediowy
23:30 W pogoni za zbrodniarzem - film sensacyjny, Chorwacja/USA/Bośnia i Hercegowina 2007
1:35 Na krawędzi (3) - serial kryminalny
2:30 Słoiki: Harem (56) - serial paradokumentalny
3:30 Lokalnie we Wrocławiu (42) - magazyn informacyjny
4:00 Disco Gramy - program muzyczny
5:00 Disco Gramy - program muzyczny
Polsat Sport HD 2016

7:00 Boks: Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie - waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Patrick Mendy
9:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom
11:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - siatkówka
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - GKS Katowice
22:30 Boks: Gala Rocky Boxing Night w Stężycy - waga ciężka: Paweł Sowik - Shi Yun Long
0:00 Sporty walki: UFC Fight Night: Benavidez vs. Figueiredo - waga ciężka: Marcin Tybura - Sergey Spivak
2:00 Sporty walki: UFC Fight Night: Benavidez vs. Figueiredo - waga musza: Joseph Benavidez - Deiveson Figueiredo
4:00 Boks: Gala Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim - waga półśrednia: Przemysław Runowski - Sergiej Mołczanow
Polsat Sport Extra HD 2016

6:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - Juventus FC
8:30 Tenis: Turniej ATP w Acapulco - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
10:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020 - bieg sprinterski mężczyzn
13:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020 - bieg sprinterski kobiet
15:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim - Hamar 2020 - łyżwiarstwo szybkie
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - mecz: WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard
20:00 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 2020 - finał
21:10 Piłka nożna: MLS - mecz: Montreal Impact - New England Revolution
23:30 Wyścigi konne: Zawody w Arabii Saudyjskiej - wyścigi konne
2:00 Sporty walki: KSW 45 - walka: Philip De Fries - Karol Bedorf
4:00 Tenis: Turniej ATP w Acapulco - mecz finałowy gry pojedynczej
Polsat games logo 1

6:00 Gliniarze (45) - serial paradokumentalny
7:00 Gliniarze (46) - serial paradokumentalny
8:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (26) - serial dokumentalny
8:30 Tajna historia XX wieku (14) - serial dokumentalny
9:00 Gliniarze (1) - serial paradokumentalny
10:00 Po Lekcjach (145) - magazyn komputerowy
10:30 E-sport: LEC Spring 2020 (11) - sport elektroniczny
14:50 E-sport: Intel Extreme Masters - Katowice 2020 (2) - mecze półfinałowe Counter Strike: GO
16:45 E-sport: LEC Spring 2020 (12) - sport elektroniczny
3:00 Nowa Gra + (5) - magazyn komputerowy
3:30 Nowa Gra + (6) - magazyn komputerowy
4:00 PoGraMy (2) - magazyn komputerowy
5:00 Nowa Gra + (7) - magazyn komputerowy
5:30 Nowa Gra + (8) - magazyn komputerowy
Canal+ Sport 3

5:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Piast Gliwice
8:05 Witaj w klubie: Piast Gliwice - serial dokumentalny
8:35 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok - serial dokumentalny
9:05 Super Piątek - magazyn piłkarski
9:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
11:30 Super Piątek - magazyn piłkarski
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Piast Gliwice
14:20 Kącik klubowy (23) - magazyn piłkarski
14:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Wisła Płock
17:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
19:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Cracovia
22:00 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej
23:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
1:30 Planeta Ekstraklasa (22) - magazyn piłkarski
2:00 Kącik klubowy (23) - magazyn piłkarski
2:15 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej
3:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Cracovia
Canal+ Sport 4

6:55 Ekstrapaka: 23. kolejka - magazyn piłkarski
7:50 Planeta Ekstraklasa (22) - magazyn piłkarski
8:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Piast Gliwice
10:35 Witaj w klubie: Piast Gliwice - serial dokumentalny
11:05 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok - serial dokumentalny
11:35 Super Piątek - magazyn piłkarski
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
14:00 Super Piątek - magazyn piłkarski
14:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Piast Gliwice
16:50 Kącik klubowy (23) - magazyn piłkarski
17:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Wisła Płock
19:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
22:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Cracovia
0:30 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej
1:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
4:00 Planeta Ekstraklasa (22) - magazyn piłkarski
4:30 Kącik klubowy (23) - magazyn piłkarski
4:45 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej
Eurosport 1 HD 2015

6:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lahti - skoki narciarskie
7:15 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa świata - Berlin 2020 - 3. dzień
8:30 Kolarstwo: UAE Tour - 6. etap
9:20 Snooker: Turniej Players Championship - mecz półfinałowy
10:20 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w La Thuile - supergigant kobiet
12:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Hinterstoder - studio
12:25 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Hinterstoder - supergigant mężczyzn
13:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020 - bieg sprinterski kobiet
14:45 Formuła E: ePrix Maroka
15:00 Formuła E: ePrix Maroka
16:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lahti - konkurs drużynowy
18:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lahti - studio
18:30 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lahti - skoki narciarskie
19:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lahti - skoki narciarskie
19:50 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
19:55 Snooker: Turniej Players Championship - mecz półfinałowy
23:30 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
23:35 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa świata - Berlin 2020 - 4. dzień
0:30 Kolarstwo: UAE Tour - 7. etap
1:30 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lahti - skoki narciarskie
3:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Tajwanu - 1. etap
4:30 Kolarstwo: Omloop Het Nieuwsblad - kolarstwo
5:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w La Thuile - supergigant kobiet
Fightbox-hd

6:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 75 - program sportowy
6:15 King of Kings - World Series, Duseldorff, Germany, 30.11.2019 - Part 1 - program sportowy
8:15 WKF Championships 2016 Montpelier, France, 07.05.2016 Saturday Morning Session - program sportowy
9:30 WGP Kickboxing Brazil, Ep. 1 - program sportowy
12:50 World Grand Prix Fight TNA, 1/8th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 26.05.2019 - program sportowy
15:20 King of Kings - Fight Series, Sakarya, Turkey, 02.03.2019 - Part 1 - program sportowy
18:00 King of Kings - World Series, Helsinki, Finland, 29.02.2020 - Part I - LIVE - program sportowy
20:30 King of Kings - World Series, Helsinki, Finland, 29.02.2020 - Part II - LIVE - program sportowy
22:30 We Love MMA 46, 23.02.2019 - program sportowy
1:25 NEW Snake Pit 2019 - program sportowy
3:55 Bangkok Fight Night - program sportowy
5:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 74 - program sportowy
5:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 75 - program sportowy
Canal ekranowe

6:00 Nie przegap - magazyn informacyjny
6:10 Hollywood Buzz - magazyn filmowy
6:35 Dlaczego psy nas kochają - film dokumentalny, Niemcy 2019
7:30 Przypływ wiary - film biograficzny, USA 2019
9:25 Kopciuszek. Historia prawdziwa - film animowany, USA 2018
10:50 Alita: Battle Angel - film SF, USA 2019
12:50 Nie przegap - magazyn informacyjny
13:00 Hollywood Buzz - magazyn filmowy
13:25 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
13:40 Jurassic World: Upadłe królestwo - film SF, USA 2018
15:45 Nie przegap - magazyn informacyjny
15:55 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz: Bidasoa Irun - ORLEN Wisła Płock
17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz: PGE VIVE Kielce - THW Kiel
20:05 Sekrety historii: Hitler na haju (1) - serial dokumentalny
21:00 Premiera: Trzy kroki od siebie - melodramat, USA 2019
22:55 Powrót z zaświatów - thriller, Hiszpania 2018
0:25 Papierowe gody - melodramat, Kanada 2018
1:55 Słoniowa pamięć - film dokumentalny, Francja 2018
2:50 Moje miasto - film obyczajowy, Polska 2002
3:50 Królowa chmur - film obyczajowy, Polska 2003
5:05 Kłopoty rodzinne wydry - film dokumentalny, Francja 2019
HBO HD logo

6:00 Rio 2 - film animowany, USA 2014
7:45 Romeo i Julia: Poza słowami - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2019
9:20 Dzwoneczek i bestia z Nibylandii - film animowany, USA 2014
10:35 Men in Black: International - komedia SF, Chiny/USA 2019
12:30 Buntownik z wyboru - dramat psychologiczny, USA 1997
14:35 Dumbo - film familijny, Kanada/Australia/Wielka Brytania/USA 2019
16:25 Dobry dinozaur - film animowany, USA 2015
18:00 Aladyn - film fantasy, USA 2019
20:10 Premiera: Wieczór gier - komedia, USA 2018
21:50 Men in Black: International - komedia SF, Chiny/USA 2019
23:45 Szefowie wrogowie 2 - komedia, USA 2014
1:35 Władca Paryża - film przygodowy, Francja 2018
3:35 Utalentowany pan Ripley - dramat kryminalny, USA 1999
Cinemax HD (2016)

6:00 Samoloty, pociągi i samochody - komedia, USA 1987
7:35 Miara człowieka - komediodramat, USA 2018
9:15 Książę przypływów - dramat obyczajowy, USA 1991
11:25 Straszny film 2 - horror komediowy, USA 2001
12:45 Łapacz deszczu - film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2018
13:05 Litość - dramat obyczajowy, Grecja/Polska 2018
14:40 Sprawa Sary i Salima - dramat kryminalny, Palestyna/Niemcy/Holandia 2018
16:55 Weekend w Scarborough - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2018
18:25 Biegacz - dramat obyczajowy, Szwajcaria 2018
20:00 Premiera: Dorwać Małego 3 (5) - serial komediowy
21:00 Gość weselny - thriller, Wielka Brytania 2018
22:35 Syndykat świętego Bernarda - komedia, Dania 2018
0:20 I ty możesz być mordercą - horror komediowy, USA 2018
1:50 Podejrzani - thriller, Niemcy/USA 1995
3:35 Dorwać Małego 3 (5) - serial komediowy
4:35 Brooklyn Boogie - komedia, USA 1995
Tele 5 hd n

5:50 Śpiewające Brzdące - program muzyczny
8:00 Telezakupy
10:05 Coś śmiesznego - program rozrywkowy
10:40 Ostatni Janczar - serial obyczajowy
11:35 Na osi (268) - magazyn motoryzacyjny
12:15 Na osi (269) - magazyn motoryzacyjny
13:00 Przygoda Archera - film przygodowy, Australia 1985
15:00 Atak morderczych mrówek - horror, USA 1998
17:00 Kabaretowy Szał - program rozrywkowy
18:00 Kabaretowy Szał - program rozrywkowy
19:00 Kabaretowy Szał - program rozrywkowy
20:00 Samotny gringo - film sensacyjny, USA 2015
21:45 Manny i Lo - komediodramat, USA 1996
23:40 Długie nogi - film erotyczny
1:45 W zaciszu alkowy - film erotyczny, USA 2006
3:20 Heheszki na całego - program rozrywkowy
3:50 Niesamowite tajemnice - serial grozy
5:00 Na osi (268) - magazyn motoryzacyjny
5:40 Nocny patrol - program rozrywkowy
Tv trwam

6:00 Ziemia Obiecana (74) - serial religijny
7:05 Akita 101 Łez - film dokumentalny, Japonia/Polska 2018
7:35 Jerash - starożytne miasto Jordanii - reportaż
7:50 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
7:55 Rekolekcje wielkopolskie. 40 dni ze św. Janem Pawłem II: Doświadczenie Boga (4) - program religijny
8:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
8:15 Westerplatte młodych - program edukacyjny
8:55 Słowo życia: (Łk 5, 27-32) Nie przyszedłem wezwać do nawrócenia sprawiedliwych, lecz grzeszników - rozważanie Ewangelii dnia
9:00 Król Dawid (17) - serial biograficzny
10:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
10:15 Retrospekcja - program publicystyczny
10:20 Święty na każdy dzień
10:25 Myśląc Ojczyzna: Ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr
10:35 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
11:00 Konferencja naukowa: Perspektywy dla polskiego rolnictwa - sympozjum
15:30 Wierzę w Boga: Jan i Ramona Figatowie cz. 2 - program religijny
15:45 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela" - magazyn informacyjny
15:50 Młodzi Światu - Ola - film dokumentalny, Polska 2017
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Świadkowie zbrodni UPA - film dokumentalny, Polska 2018
17:00 Z Parlamentu Europejskiego: Problem Brexitu w Unii Europejskiej - program publicystyczny
17:30 Okiem kamery: Nędzarz i Madame - kulisy, część II - cykl reportaży
17:50 Słowo życia: (Łk 5, 27-32) Nie przyszedłem wezwać do nawrócenia sprawiedliwych, lecz grzeszników - rozważanie Ewangelii dnia
17:55 Rekolekcje wielkopolskie. 40 dni ze św. Janem Pawłem II: Doświadczenie Boga (4) - program religijny
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza: Dziękujemy Panu Bogu za świat, życie i ludzi - program religijny
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - program religijny
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mieczysław Ryba
21:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
22:00 Kielce 1946. Zbrodnia z rosyjskiego scenariusza - film dokumentalny, Polska 2016
23:50 100 cudownych miejsc na świecie: Miasto Meknes, Maroko - serial dokumentalny
0:00 Słowo życia: (Łk 5, 27-32) Nie przyszedłem wezwać do nawrócenia sprawiedliwych, lecz grzeszników - rozważanie Ewangelii dnia
0:05 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Okiem kamery: Nędzarz i Madame - kulisy, część II - cykl reportaży
0:50 Słowo życia: (Łk 5, 27-32) Nie przyszedłem wezwać do nawrócenia sprawiedliwych, lecz grzeszników - rozważanie Ewangelii dnia
0:55 Rekolekcje wielkopolskie. 40 dni ze św. Janem Pawłem II: Doświadczenie Boga (4) - program religijny
1:00 Anioł Pański
1:05 Święty na każdy dzień
1:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
2:30 Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza: Dziękujemy Panu Bogu za świat, życie i ludzi - program religijny
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - program religijny
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mieczysław Ryba
4:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
5:00 Cuda Jezusa: Skrzywdzona kobieta (2) - serial religijny
5:50 Młodzi Światu - Ola - film dokumentalny, Polska 2017
Stopklatka TV 2019

6:00 Wojny kontenerowe (6) - serial dokumentalny
6:15 Wygrać, przegrać albo polec (12) - program rozrywkowy
6:45 Scena śmiechu (44) - program rozrywkowy
7:35 Komisarz Rex 6: Piękna śmierć (83) - serial kryminalny
8:35 Komisarz Rex 6: Blef (84) - serial kryminalny
9:30 Komisarz Rex 6: Zabójczy interes (85) - serial kryminalny
10:30 Stawka większa niż życie: Akcja "Liść dębu" (11) - serial wojenny
11:40 Stawka większa niż życie: Spotkanie (12) - serial wojenny
12:50 Allo, Allo: Ciąża - serial komediowy
13:50 Błękitna laguna - film obyczajowy, USA 1980
15:55 Ostatnie godziny Ziemi - film SF, Kanada 2011
17:45 Partner - komedia, USA 1996
20:00 Premiera: Speed 2: Wyścig z czasem - film sensacyjny, USA 1997
22:30 Narcos 3: Wszyscy ludzie prezydenta (9) - serial sensacyjny
23:30 Narcos 3: Powrót do Cali (10) - serial sensacyjny
0:40 Łowcy umysłów - film sensacyjny, Finlandia/Holandia/Wielka Brytania/USA 2004
2:45 Ciemna strona Wenus - dramat psychologiczny, Polska 1997
4:30 MiłośćKropka.pl: Miłość Mariana (1) - serial paradokumentalny
5:35 Stulatek - film krótkometrażowy, Kanada/Chiny/USA 2017
5:59 Zakończenie programu
Fokus TV HD

6:00 Wehikuł czasu: 29 lutego - program informacyjny
6:05 Łowcy cieni. Pod presją: Wyścigi (15) - serial paradokumentalny
7:00 Wehikuł czasu: 29 lutego - program informacyjny
7:20 Wszystko o jedzeniu: Ciastka (5) - serial dokumentalny
7:40 Sąsiedzi: Domowe grillowanie (2) - serial animowany
7:50 Sąsiedzi: Huśtawka (3) - serial animowany
7:55 Sąsiedzi: Kłopoty z podłogą (4) - serial animowany
8:05 Sąsiedzi: Meble na kółkach (5) - serial animowany
8:25 Sąsiedzi: Psia buda (6) - serial animowany
8:30 Sąsiedzi: Puzzle (7) - serial animowany
8:40 Sąsiedzi: Szklarnia (8) - serial animowany
8:45 Sąsiedzi: Wspólna fotografia (9) - serial animowany
8:55 Sąsiedzi: Stół bilardowy (72) - serial animowany
9:00 Sąsiedzi: Fachowcy (10) - serial animowany
9:20 Fabryka jedzenia: Słoneczna Kalifornia (2) - serial dokumentalny
9:40 Nieznane oblicza Chin: Tajemnice czerwonej herbaty- strażnicy pu'erh, część 2 (33) - serial dokumentalny
10:20 Premiera: Atak rekina (3) - serial dokumentalny
11:20 Starożytni kosmici: Ewolucja kosmitów (5) - serial dokumentalny
12:15 Misja skarb: Zaginiony zamek w Krzepicach (7) - magazyn popularnonaukowy
13:10 Gwiazdy lombardu (25) - reality show
13:30 Gwiazdy lombardu (26) - reality show
13:50 Gwiazdy lombardu (27) - reality show
14:25 Gwiazdy lombardu (28) - reality show
14:40 Gwiazdy lombardu (29) - reality show
15:00 Nagie miasto: Lodowe miasto - Toronto (4) - serial dokumentalny
16:00 Kryptonim szef (3) - serial dokumentalny
16:55 Kryptonim szef (4) - serial dokumentalny
17:55 Superciężka pomoc drogowa (13) - serial dokumentalny
18:55 Superciężka pomoc drogowa (14) - serial dokumentalny
20:00 Premiera: Podwodne odkrycia (4) - serial dokumentalny
20:55 Premiera: Wielkie konstrukcje III Rzeszy (3) - film dokumentalny, Kanada 2018
21:55 Ziemia - zabójcza planeta: Zabójczy wulkan (9) - program popularnonaukowy
22:50 Premiera: Tabu (7) - serial popularnonaukowy
23:50 Premiera: Mój nawiedzony dom (17) - serial dokumentalny
0:40 Największe wynalazki starożytności: Największe wynalazki Starożytnej Grecji (7) - serial dokumentalny
1:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na szczupaka (2) - serial dokumentalny
1:55 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Z wędką przez świat - Kostaryka (29) - serial dokumentalny
2:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Bornholm (30) - serial dokumentalny
2:55 Wspaniały świat wędkarskich przygód: The Doorsz (1) - serial dokumentalny
3:35 Wspaniały świat wędkarskich przygód: The Doorsz (2) - serial dokumentalny
3:55 Rolnicy. Podlasie (4) - serial dokumentalny
4:55 Rolnicy. Podlasie (5) - serial dokumentalny
Nowa TV HD

6:00 TV okazje (49)
6:15 TV okazje (50)
6:45 Interwencja - taka jest Polska (4) - magazyn reporterów
7:30 Disco Landia - nutki do pobudki (5) - program muzyczny
7:55 Disco Landia - nutki do pobudki (6) - program muzyczny
8:30 Byli sobie wynalazcy: Albert Einstein (23) - serial animowany
8:55 Byli sobie wynalazcy: Lorenz i jego gęsi (24) - serial animowany
9:35 Byli sobie wynalazcy: Armstrong i księżyc (25) - serial animowany
10:00 Byli sobie wynalazcy: Jutro zaczyna się dziś (26) - serial animowany
10:40 Remont na medal (8) - serial dokumentalny
11:25 Robota na weekend: Salon z aneksem Marka (7) - program rozrywkowy
11:55 Robota na weekend: Pokój Tosi (8) - program rozrywkowy
12:25 Ogarnij podwórko (4) - reality show
12:50 Ogarnij podwórko (5) - reality show
13:20 Remont w bostońskim stylu 3 (9) - program rozrywkowy
14:25 Łowcy cieni. Pod presją: Druga skóra (34) - serial paradokumentalny
15:15 Łowcy cieni. Pod presją: Sekstaśmy (35) - serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: Sekta (36) - serial paradokumentalny
17:05 Kabaretowa Dynastia (4) - program rozrywkowy
18:05 Kabaretowa Dynastia (5) - program rozrywkowy
19:00 Kabaretowa Dynastia (6) - program rozrywkowy
20:00 Kabaretowa Dynastia (7) - program rozrywkowy
21:00 Kabaretowa Dynastia (8) - program rozrywkowy
22:00 Sekcja 8. - thriller, Niemcy/USA 2003
0:00 Cuda i przepowiednie (5) - serial dokumentalny
1:05 Piloci w australijskim buszu (4) - serial dokumentalny
2:00 Redakcja: Dział Śledczy: Dziewczyna na medal (21) - serial paradokumentalny
3:05 TV okazje (42)
3:20 TV okazje (42)
3:50 Kabaretowa Dynastia (3) - program rozrywkowy
3:55 Nowa Rewia Kabaretowa: Formacja Chatelet (1) - program rozrywkowy
4:55 Pod lupą (5) - magazyn popularnonaukowy
5:35 Pod lupą (6) - magazyn popularnonaukowy
Pzom

6:00 Filozofia smaku: Teo Vafidis: Milos - część 2 (6) - magazyn poradnikowy
6:30 Świetny przepis (14) - magazyn kulinarny
6:45 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
7:10 Zwierzaki w amoku (1) - serial dokumentalny
8:10 Zwierzaki w amoku (2) - serial dokumentalny
9:05 Zwierzęta doskonałe: Słonie, koty i ośmiornice (1) - serial dokumentalny
10:05 Zwierzęta doskonałe: Niedźwiedzie polarne, psy i ustonogi (2) - serial dokumentalny
11:05 Cesar Millan: Psia federacja (5) - serial dokumentalny
12:00 Mój wymarzony dom 5 (17) - magazyn poradnikowy
13:00 Mój wymarzony dom 5 (18) - magazyn poradnikowy
13:55 Syreny - komedia romantyczna, USA 1990
16:10 Gang Olsena w potrzasku - komedia sensacyjna, Dania 1969
18:25 Rekiny kabaretu: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Ciach (1) - program rozrywkowy
19:25 I love kabaret EXTRA (3) - program rozrywkowy
19:40 I love kabaret EXTRA 3 (1) - program rozrywkowy
20:00 Gliniarz w przedszkolu - komedia sensacyjna, USA 1990
22:15 I love kabaret (1) - program rozrywkowy
23:15 Hity polskiego kabaretu 2: Kabaret Moralnego Niepokoju, Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu, Kabaret Ani Mru-Mru (17) - program rozrywkowy
0:15 I love kabaret (1) - program rozrywkowy
1:10 Magia nagości (1) - serial dokumentalny
2:10 I love kabaret (6) - program rozrywkowy
3:10 I love kabaret (7) - program rozrywkowy
4:25 Gwiazdy na talerzu: Łzy (7) - program rozrywkowy
4:55 Tajemniczy Dolny Śląsk 2 (2) - serial dokumentalny
5:30 Tajemniczy Dolny Śląsk 2 (3) - serial dokumentalny
Metro tv poland 2018

6:00 WstajeMY! (1/50) - program rozrywkowy
7:00 Wędkarstwo nasze hobby 3 (1/30) - magazyn wędkarski
7:30 Wędkarstwo nasze hobby 3 (2/30) - magazyn wędkarski
8:00 PrzeTwórcy (8/10) - serial dokumentalny
9:00 Auto-metamorfozy (6) - serial dokumentalny
10:00 Samochody - klasyka gatunku (4/26) - serial dokumentalny
10:30 Samochody - klasyka gatunku (5/26) - serial dokumentalny
11:00 Co było dalej? (9/16) - serial dokumentalny
11:30 Gwiazdy czterech kółek (4/7) - program rozrywkowy
12:00 Cuda z drewna (1/8) - serial dokumentalny
13:00 Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera (2/8) - serial dokumentalny
14:00 Celnicy na straży Europy (12/20) - serial dokumentalny
14:30 Celnicy na straży Europy (13/20) - serial dokumentalny
15:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów (6/12) - serial dokumentalny
16:00 Bear Grylls: szkoła przetrwania (2/10) - serial dokumentalny
17:00 Szyfry i spiski (4/6) - serial dokumentalny
18:00 Metro 18 - program informacyjny
18:10 Wingmen - eskadra braci (4/6) - serial dokumentalny
19:10 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem (6/10) - serial dokumentalny
20:15 Gwiezdny pył - film fantasy, Islandia/Wielka Brytania/USA 2007
22:50 Złodziejski kodeks - thriller, Niemcy/USA 2009
1:00 American Horror Story (8/12) - serial grozy
2:00 Fachowcy 2 (1/15) - serial paradokumentalny
2:45 Wędkarstwo nasze hobby 3 (3/30) - magazyn wędkarski
3:15 Wędkarstwo nasze hobby: Leszcze spod lodu (10/30) - magazyn wędkarski
3:45 Wędkarstwo nasze hobby: Sandacze z zaporówki, cz. 1 (11/30) - magazyn wędkarski
4:15 Wędkarstwo nasze hobby: Sandacze z zaporówki, cz. 2 (12/30) - magazyn wędkarski
4:45 Wędkarstwo nasze hobby: Spinningowe potyczki, cz. 1 (13/30) - magazyn wędkarski
5:15 Detektywi. Na zlecenie (12/30) - serial fabularno-dokumentalny
WP

6:00 Premiera: Hot lista OPEN.FM (61) - program rozrywkowy
7:05 Gwiazdka w śnieżnej kuli - film familijny, USA 2013
8:55 Nowe życie starych domów (2) - program rozrywkowy
9:55 Nowe życie starych domów (3) - program rozrywkowy
10:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (6) - serial dokumentalny
11:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (8) - serial dokumentalny
12:45 Porzucone budowle 2 (11) - serial dokumentalny
13:45 Miś - komedia, Polska 1981
16:05 Premiera: Dziwne, szalone, prawdziwe: Szalony świat (5) - serial dokumentalny
17:00 Premiera: Top Gear 18 (3) - magazyn motoryzacyjny
18:05 Mistrzowie Kabaretu 8: Czesuaf 2 (6) - program rozrywkowy
19:00 Mistrzowie Kabaretu 9: Czesuaf (3) - program rozrywkowy
20:00 Premiera: Mam talent Ameryka 14: Castingi (5) - program rozrywkowy
21:50 Mistrzowie Kabaretu 8: "Powrót króla" wg kabaretu Czesuaf (11) - program rozrywkowy
22:00 Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru Mru (10) - program rozrywkowy
23:00 Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Nowaki (2) - program rozrywkowy
0:00 Mistrzowie Kabaretu 9: Smile (2) - program rozrywkowy
1:00 Ostry dyżur: Niezwykłe przypadki (1) - serial dokumentalny
2:00 Odwyk - thriller, Kanada 2016
3:55 Modus (2) - serial kryminalny
TVP ABC-0

04:35 Nela Mała Reporterka - odc. 27 Małpy z czerwonymi sercami -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 49 Skaczemy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Domisie - Nie warto leniuchować -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Rodzina Treflików - Królewna, odc. 47; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 11 - Tort z niespodzianką (ep. 11 - Un gateau special); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Mały pingwin Pik - Pok - odc. 1 - Spotkanie z wielorybem; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksiowa jesień, odc. 39; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Dora i przyjaciele - , odc. 40 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Marta mówi! - Alicja na puentach, odc. 24 (Alice Twinkle Toes); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Heidi - Duch, odc. 25 (THE GHOST); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:55 Strażak Sam, seria 7 - Modelowy kłopot, odc. 22 (Model Plane); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Niespodzianka Poranka - Smok i smoczek, odc. 1 (Dragon Shenanigans); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Super Wings - Podwodny ślub, odc. 139 (Mykonos Marriage Magic); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Masza i niedźwiedź - Historia o duchu, odc. 56 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Kucharz Shane - Jajka w różnej postaci, odc. 1 (Eggs Anywhichway); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Pszczółka Maja - Urodziny, odc. 45 (Bee Day); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2013); Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Buli - Podróż do wnętrza Ziemi, odc. 13 (Voyage au centre de la Terre); serial animowany kraj prod.Kanada (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Koźlątka -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 13 - Żółty czepek; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Studio ABC - Studio ABC 26; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 My Pet and Me: African Special - Nasze zwierzaki - Tropienie słoni (Malwi) (My Pet and Me: Africa Special I); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 44 koty - Lampo na miau - olimpiadzie, odc. 24 (Lampo on the Buffolympics); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Baśnie i bajki polskie - odc. 13 - Krawiec Niteczka -  (N); film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Super Wings - Kosmiczny wsad, odc. 114 (Cosmis Slam Dunk); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Miś Uszatek - Babuleńka, odc. 28; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Masza i niedźwiedź - Nauczyciel tańca, odc. 46 (Dance fever) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Domisie - Nie warto leniuchować -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Smerfy - Ukochana Gargamela, odc. 202 (Gargamel’s Sweetheart); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 ALCHEMIK - odc. 11 HEL -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria VI - Zabawy w ogrodzie, odc. 16 (Garden Games); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Księga Ksiąg - Rut (RUTH NAOMI BOAZ); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Heidi - List, odc. 26 (The Letter); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... deskę surfingową, odc. 55 (The Day Henry Met... a Surfboard); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Zwierzaki Czytaki - odc. 73 - Rodzinne śpiewanie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 To Timmy! - Timmy i latawiec, odc. 76 (Timmy and the Kite); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Bella i Sebastian - Szczęśliwe Schronisko w potrzebie, odc. 45 (The Happy Shelter Needs Work); serial animowany kraj prod.Francja (2017); Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Dinotrux - odc. 74 (Silent Trux); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Inspektor Gadżet - Deszcz strachu, odc. 77 (Rain of Terror); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Transformers: Robots in Disguise - Topiony metal, odc. 29 (Metal Meltdown); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Supa Strikas - Wyspa niczyja, odc. 53 (No Man's Island); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Głębia - Tu są smoki, odc. 1 (Here Be Dragons); serial animowany kraj prod.Kanada, Australia (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 My Pet and Me: African Special - Nasze zwierzaki: Dzikie zwierzęta (Malwi) (My Pet and Me: Africa Special II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 44 koty - Ambroży, koci stylista, odc. 25 (Ambrogio, the cat stylist); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Lassie i przyjaciele - Najcenniejszy dar, odc. 38 (The precious gift); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Sunny Day - Zawsze razem, odc 7 (Stick with Me); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Kanada, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 3 - ZWIERZĄTKO DOMOWE; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 8 - Bessie mknie na ratunek, odc. 17 (Bessie To The Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham - Coś wyjątkowego, odc. 28 (Four Seasons); film animowany kraj prod.Singapur, Australia, USA (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Super Wings - Podziemna przygoda, odc. 81 (Drills & Thrills) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - O śpiących rycerzach w Tatrach; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Wiosna przyszła!, odc. 7 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Sąsiedzi - Zapchany zlew, odc. 80 (Drain Waste) -  (AD); serial animowany kraj prod.Czechy (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Transformers: Cyberverse - Powstańcie, śpiące olbrzymy, odc. 17 (AWAKEN SLEEPING GIANTS); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Zagubiona w Oz - Pustynia Śmierci, odc. 14 (The Deadly Desert); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Mister Twister - , odc. 1 (In Love) kraj prod.Niderlandy (Holandia), Niemcy (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:40 Siódme niebo, seria IV - Wyróżnienie, odc. 71 (With Honors); serial komediowy kraj prod.USA (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Okrasa łamie przepisy - Na ryby do Rybna -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Magiczne drzewo - odc. 2 - Kostka -  (N) (AD) (JM); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Tylko Kaśka - odc. 7 - Masz czas do jutra -  (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
24:00 Zakończenie dnia
TVP Kultura HD

07:00 Klasyczne poranki; teledysk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Zaśpiewajmy to jeszcze raz - Warszawski dzień; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:30 Serialowa nostalgia - Wojna domowa - odc. 3/15 - Wywiadówka -  (N); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Zbrodnia i kara; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Scena Klasyczna - RASP Lovers; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Dokument tygodnia - Noma. Sztorm doskonały (Noma: My Perfect Storm); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 12
12:30 Zemsta -  (N); komedia kraj prod.Polska (2002); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Roman Polański, Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Katarzyna Figura, Daniel Olbrychski, Agata Buzek, Rafał Królikowski, Lech Dybik, Cezary Żak, Jerzy Nowak; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Szlakiem Kolberga - The Dumplings; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Kobieta w oknie (The Woman in the Window); dramat kraj prod.USA (1944); reż.:Fritz Lang; wyk.:Dan Duryea, Joan Bennett, Dorothy Peterson, Thomas E. Jackson, Edmund Breon; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Ilustratorzy. Świat niedopowiedziany; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Brzydkie kaczątko; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Baletownik odc. 1; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Portrety Komitetu Honorowego 17. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina - Andrzej Wajda; Dla małoletnich od lat 12
17:55 One More Time with Feeling (One More Time with Feeling); film dokumentalny kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2016); reż.:Andrew Dominik; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:30 Bilet do kina - Thelma i Louise (Thelma & Louise) -  (N)  124'; dramat kraj prod.USA (1991); reż.:Ridley Scott; wyk.:Susan Sarandon, Geena Davis, Harvey Keitel; Dla małoletnich od lat 16
22:45 Sgt. Pepper's w Filharmonii Paryskiej (Sgt. Pepper Live - La Philharmonie de Paris) kraj prod.Francja (2017); Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Seans kultowy - Rób, co należy (Do the right thing)  114'; dramat kraj prod.USA (1989); reż.:Spike Lee; wyk.:Danny Aiello, Ossie Davis, Ruby Dee, Spike Lee, John Turturro; Dla małoletnich od lat 16
02:05 Scena alternatywna - Lonker See; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:10 Wieczór kinomana - Egzamin (Bacalaureat)  122'; dramat kraj prod.Rumunia, Francja, Belgia (2016); reż.:Cristian Mungiu; wyk.:Adrian Titieni, Maria - Victoria Dragus, Lia Bugnar, Malina Manovici, Vlad Ivanov; Dla małoletnich od lat 16
05:25 Teledysk
05:50 Zakończenie dnia
TVP HISTORIA

07:00 Dawne światy - odc. 1/8 Egipt, kolebka cywilizacji (Egypt, mother od the world); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2007); Dla małoletnich od lat 12
08:00 Piosenka polska. Talenty i "półkownicy" (Piosenka polska. Talenty i "półkownicy"); film dokumentalny kraj prod.Białoruś (2015); Dla małoletnich od lat 12
08:30 Piosenką przez historię - Uniwerek 200 lat; teledysk; Dla małoletnich od lat 7
08:50 U Pana Boga w ogródku - odc. 7/12 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Okrasa łamie przepisy - Kaczka -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Z biegiem Nilu - odc. 3/4 (odc. 3/4); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); Dla małoletnich od lat 12
11:15 Olbrzymy epoki lodowcowej - odc. 1/3 Królestwo szablo zębnych (Ice Age Giants); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
12:20 Jaskiniowcy z Himalajów (Cave people of the Himalaya); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); Dla małoletnich od lat 12
13:25 Polskie 100 lat - Polskie Państw Podziemne. Aspekty cywilne; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Podróże z historią s.IV - odc. 43 Kaszubskie życie -  (N) (AD); cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Hiszpania. Narodziny imperium - odc. 3/3 (The Making of Spain 3/3); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 12
15:35 Spór o historię - Konfederacja barska; debata; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ramzes II. Wielka podróż (Ramesses II: The Great Journey)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2011); reż.:Valerie Girie; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Marzyciele - Konfederaci Barscy w Krakowie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Chłopi - odc. 2/13 - Jarmark -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ostatni Korespondent  54'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2019); reż.:Egeniusz Starky; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Skarby cywilizacji indyjskiej - Tajemnice Pakistanu odc. 1/3 (Treasures of the Indus); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); reż.:Shruthi Rao; Dla małoletnich od lat 16
21:00 Polskie drogi - odc. 9/11 - Do broni -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Film jest bajką; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Stanisław Janicki; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Śladami Podlasian Dylematy; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Historia w postaciach zapisana - Charlotta, wielka księżna Luksemburga (Charlotte of Luxembourg); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); Dla małoletnich od lat 12
01:45 Święta wojna Rosjan; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Barbara Włodarczyk; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Sportowiec mimo woli  75'; komedia kraj prod.Polska (1939); reż.:Mieczysław Krawicz; wyk.:Adolf Dymsza, Ina Benita, Aleksander Żabczyński, Józef Orwid, Helena Buczyńska, Ludwik Sempoliński, Halina Doree, Stanisław Woliński, Wojciech Ruszkowski, Henryk Małkowski; Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Zakończenie dnia
TVP ROZRYWKA

05:50 Rozrywka Retro - Piosenki Krzysztofa Dzikowskiego; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /15/ - "Jeszcze się tam żagiel bieli" - Alicja Majewska; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 130 Mokotów -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:20 Muzeum Polskiej Piosenki - /71/ - "Aleja gwiazd" - Zdzisława Sośnicka; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Muzyka łączy pokolenia - Sława Przybylska i Kasia Nosowska; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Koło fortuny - odc. 687 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Izabela Skrybant - Dziewiątkowska; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Muzeum Polskiej Piosenki - /109/ - "Pamelo żegnaj" - Tercet Egzotyczny; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Kabaret POTEM - Bajki dla potłuczonych - inaczej; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Dwójki - Najśmieszniejsi 2005; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Herbatka z kabaretem - (6); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
12:05 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 32; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Podróże z historią s.I - odc. 5 W staropolskiej zagrodzie -  (N) (AD); cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Prywatne życie zwierząt - sezon 2 - (odc. 5) - Haremy nie tylko męskie -  (N); reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Postaw na milion - odc. 213; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Śpiewające fortepiany - (54); Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Rodzina, ach rodzina - (odc. 10) - Mąż 2; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Wszystkie stworzenia duże i małe - The Course of True Love odc. 2 sezon VI (All Creatures Great and Small - The Course of True Love ep. 2 sezon VI); serial kraj prod.Wielka Brytania (1989); Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Kocham Cię, Polsko! - odc. 10; zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Kabaret za kulisami - 3 - Na co komu młodość?; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (4) Finał; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (5) Finał; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Dzięki Bogu już weekend s.III - (27); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Kabaretowa Mapa Polski - Opole - Kabaretowa Rewelacja Roku "Kataryniarze" /1/; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Kabaretowa Mapa Polski - Opole - Kabaretowa Rewelacja Roku "Kataryniarze" /2/; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Najlepsza Telewizja wiosną. Show ramówkowe TVP.; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Koło fortuny - odc. 686 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Dwójki - Najśmieszniejsi 2005; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Kabaret POTEM - Bajki dla potłuczonych - inaczej; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia
TVP Sport HD

05:30 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9
06:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Doha - 1/2F - 1 (Turniej WTA - Doha - 1/2F - 1) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9
06:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Doha - 1/2F - 2 (Turniej WTA - Doha - 1/2F - 2) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9
08:10 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 24.kolejka: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań; STEREO, 16:9
10:15 Stan futbolu; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
11:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny (Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9
13:05 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: 19.kolejka: EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Kamerą TVP Sport - Rozmowa z Kimi Raikkonenem; STEREO, 16:9
15:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy (studio) (Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy (Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy) -  (N) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Polski - Toruń dz. 1 -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
21:30 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Sporty walki - Gala Glory #75 w Utrechcie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
00:10 Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Świata, Berlin dz. 4; STEREO, 16:9
02:00 Sporty walki - Gala ONE Championship - Singapur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Sporty walki - Gala Enfusion #95 i #96 w Eindhoven; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia
TVP SERIALE

05:35 Na sygnale - odc. 257 "To się nie uda" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:10 Alternatywy 4 - odc. 6/9 - Gołębie -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Alternatywy 4 - odc. 7/9 - Spisek -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Lepsza połowa - odc. 13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Lepsza połowa - odc. 14 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Ranczo s.I - odc. 2 (seria I, odc. 2) - Goście z zaświatów -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Ranczo s.I - odc. 3 (seria I, odc. 3) - Ksiądz z inicjatywą -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Rodzinka.pl s.I - odc. 24 "W szponach konsumpcji" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Rodzinka.pl s.I - odc. 25 "Kwestia zaufania" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Rodzinka.pl s.I - odc. 26 "Wielka wyprzedaż" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Zainwestuj w marzenia s.II - Zainwestuj w marzenia, odc. 19 - "Finansowa przyszłość"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz s.X - odc. 129 (seria X odc. 8) - Układ -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ranczo s.I - odc. 4 (seria I, odc. 4) - Otrzeźwienie -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ranczo s.I - odc. 5 (seria I, odc. 5) - Wieść gminna -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ranczo s.I - odc. 6 (seria I, odc. 6) - Racja gminy -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Alternatywy 4 - odc. 8/9 - Wesele -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Komisarz Alex s.XII - odc. 151 - (seria XII. odc. 8) - Cios w serce -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 285 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 8) - Panna na wydaniu -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Ojciec Mateusz s.X - odc. 130 (seria X odc. 9) - Zakładniczka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ojciec Mateusz s.X - odc. 131(Ojciec Mateusz X odc. 10) - Doskonała -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo s.I - odc. 7 (seria I, odc. 7) - Podwójny agent -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Ranczo s.I - odc. 8 (seria I, odc. 8) - Kozy ofiarne -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Młody Piłsudski - odc. 13 -  (N) (AD); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Na dobre i na złe - odc. 769 Z potrzeby serca -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:15 Nowa - odc. 9 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:05 Ratownicy - odc. 5/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Rodzinka.pl - odc. 276 "Jestem grubo inteligentna" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Rodzinka.pl - odc. 277 "Głowa rodziny" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Ja to mam szczęście! - odc. 45 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
05:10 Zakończenie programu
241px-ElevenSports 1

5:00 Eleven Gol - magazyn piłkarski
6:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Karlsruher SC - FC Norymberga
7:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: ACF Fiorentina - AC Milan
8:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Getafe CF - Sevilla FC
9:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Lipsk
10:00 LaLiga Santander - magazyn piłkarski
11:00 #ELEVENF1 (6) - magazyn Formuły 1
12:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Karlsruher SC - FC Norymberga
12:55 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Erzgebirge Aue - Hamburger SV
15:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - studio
15:25 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern Monachium
17:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - studio
18:25 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
20:25 Piłka nożna: Liga włoska - studio
20:40 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Torino FC
22:40 Piłka nożna: Liga włoska - studio
22:50 Eleven Gol - magazyn piłkarski
0:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Dortmund - SC Freiburg
1:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SPAL 2013 - Juventus FC
2:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Valencia CF - Real Betis Balompie
3:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern Monachium
4:00 LaLiga Santander - magazyn piłkarski
241px-ElevenSports 2

6:00 Serie A TIM - magazyn piłkarski
7:00 #ELEVENF1 (6) - magazyn Formuły 1
8:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Karlsruher SC - FC Norymberga
9:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Brescia Calcio - SSC Napoli
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Celta Vigo - CD Leganes
11:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - SC Paderborn 07
12:00 Bundesliga - magazyn piłkarski
13:00 Bundesliga Special: Interview of Month - magazyn piłkarski
13:25 Piłka nożna: 2. liga angielska - mecz: Hull City AFC - Leeds United FC
15:25 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - SC Freiburg
17:55 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - ACF Fiorentina
20:00 Bundesliga Special: Best of February - magazyn piłkarski
20:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - Celta Vigo
23:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern Monachium
0:00 #ELEVENF1 (6) - magazyn Formuły 1
1:00 Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Hull City AFC - Leeds United FC
2:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Erzgebirge Aue - Hamburger SV
3:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: ACF Fiorentina - AC Milan
4:00 Bundesliga - magazyn piłkarski
5:00 Serie A TIM - magazyn piłkarski
241px-ElevenSports 3

7:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - RCD Espanyol
9:00 Bundesliga - magazyn piłkarski
10:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Bologna FC - Udinese Calcio
12:00 Serie A TIM - magazyn piłkarski
13:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - 1. FSV Mainz 05
14:55 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Bologna FC
17:00 Bundesliga - magazyn piłkarski
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Real Betis Balompie
20:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Bologna FC
22:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: Karlsruher SC - 1. FC Norymberga
0:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - ACF Fiorentina
2:00 LaLiga Santander - magazyn piłkarski
3:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Erzgebirge Aue - Hamburger SV
5:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Bologna FC
241px-ElevenSports 4

7:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SS Lazio
9:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - RCD Mallorca
11:00 Serie A TIM - magazyn piłkarski
12:00 LaLiga Top Goals 2019 - magazyn piłkarski
12:55 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Erzgebirge Aue - Hamburger SV
15:00 LaLiga Best Matches of 2019 - magazyn piłkarski
15:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Real Betis Balompie
18:00 Bundesliga Special: Interview of the Month - magazyn piłkarski
18:25 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
20:30 The Best of Eleven - magazyn sportowy
20:40 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Torino FC
22:45 The Best of Eleven - magazyn sportowy
23:00 Piłka nożna: 2. liga angielska - mecz: Hull City AFC - Leeds United FC
1:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern Monachium
3:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Bologna FC
5:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
BRAZZERS TV 2015

6:00 Cucking The Coach - film erotyczny
6:24 Initiation Sex - film erotyczny
6:50 Euro Hottie's Sexy Amateur Pussy - film erotyczny
7:13 Late Night At The Library - film erotyczny
7:37 Lessons In Public Pick-Ups - film erotyczny
8:00 Slow And Gentle - film erotyczny
8:20 First Class Ass - film erotyczny
8:42 Consoling His Cock - film erotyczny
9:07 Water Balloon Charity Fuck - film erotyczny
9:29 Happy 10th Birthday Mofos - film erotyczny
9:52 Mail Order Dominatrix - film erotyczny
10:17 Fucking Fierce Kinsley - film erotyczny
10:41 Xander's World Tour (3) - film erotyczny
11:06 A Taste Of Honey - film erotyczny
11:29 Someone To Satisfy Her - film erotyczny
11:53 Free My Ass And Pleasure Will Follow - film erotyczny
12:15 Bodystocking Boobs - film erotyczny
12:37 You Don't Need A Cock: Part 2 - film erotyczny
13:00 My Stepmom And Her Sister - film erotyczny
13:15 Pantomime Pounding - film erotyczny
13:37 Mediating Threesome - film erotyczny
14:00 Cucking The Coach - film erotyczny
14:24 Initiation Sex - film erotyczny
14:50 Euro Hottie's Sexy Amateur Pussy - film erotyczny
15:13 Late Night At The Library - film erotyczny
15:37 Lessons In Public Pick-Ups - film erotyczny
16:00 Slow And Gentle - film erotyczny
16:20 First Class Ass - film erotyczny
16:42 Consoling His Cock - film erotyczny
17:07 Water Balloon Charity Fuck - film erotyczny
17:29 Happy 10th Birthday Mofos - film erotyczny
17:52 Mail Order Dominatrix - film erotyczny
18:17 Fucking Fierce Kinsley - film erotyczny
18:41 Xander's World Tour (3) - film erotyczny
19:06 A Taste Of Honey - film erotyczny
19:29 Someone To Satisfy Her - film erotyczny
19:53 Free My Ass And Pleasure Will Follow - film erotyczny
20:15 Bodystocking Boobs - film erotyczny
20:37 You Don't Need A Cock: Part 2 - film erotyczny
21:00 My Stepmom And Her Sister - film erotyczny
21:15 Pantomime Pounding - film erotyczny
21:37 Mediating Threesome - film erotyczny
22:00 Hot Tits In A Hot Tub - film erotyczny
22:25 Hippie Ending Massage - film erotyczny
22:47 Peeping Stepson - film erotyczny
23:13 Still Wet - film erotyczny
23:37 Soapy Self-Care - film erotyczny
0:00 You Can Fuck My Ass, Sir! - film erotyczny
0:21 The Butler Did It - film erotyczny
0:45 It's Raining Anya - film erotyczny
1:08 Kitchen Cutie - film erotyczny
1:32 Christening The Cougar - film erotyczny
1:54 Selfie Girl - film erotyczny
2:16 Getting Lucky At The Yard Sale - film erotyczny
2:39 Mom's Rules - film erotyczny
3:05 Milking Clit - film erotyczny
3:30 Krazy Kinsley - film erotyczny
3:56 Licking In Lingerie - film erotyczny
4:17 Cucked By Little Vinna - film erotyczny
4:38 Little Spinner, Big Dick - film erotyczny
5:00 Stepson Rubdown - film erotyczny
5:15 Inexplicable Attraction - film erotyczny
5:37 Bendable, Poseable, Fuckable - film erotyczny
TVR 2016

4:50 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
5:25 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
6:05 Wieczne skały - magazyn
7:10 Zew natury - magazyn
7:40 Wędkarska pasja - magazyn wędkarski
8:00 Odlotowe parki - magazyn
8:35 Z adrenaliną na etacie - magazyn
9:40 Magiczne zakątki - magazyn
10:30 Duchołapy - magazyn
11:20 W siodle - śladami Dicka Kinga - magazyn
12:25 Żyj zielono - magazyn ekologiczny
13:00 Powrót do korzeni - serial dokumentalny
14:00 Domowe metamorfozy - serial dokumentalny
14:30 Gang surykatek - serial dokumentalny
15:10 Na osi - magazyn motoryzacyjny
15:50 Zanurzenie - magazyn
16:10 Wieczne skały - magazyn
17:20 Inne oblicze Australii - magazyn
18:15 Odlotowe parki - magazyn
18:50 Wędkarska pasja - magazyn wędkarski
19:15 Kolekcjonerska Pasja - serial dokumentalny
20:20 Duchołapy - magazyn
21:10 Adrenalina - magazyn sportów ekstremalnych
21:40 Smaki Afryki - magazyn kulinarny
22:10 Żyj zielono - magazyn ekologiczny
22:45 W siodle - śladami Dicka Kinga - magazyn
23:50 Strefa muzyki - program muzyczny
TVP HD-0

05:55 KFPP Opole - Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Okrasa łamie przepisy - Mniej cukru więcej zdrowia -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Okrasa łamie przepisy - Zimowe grzybobranie -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 11 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 12 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:10 Rodzinka.pl s.I - odc. 16 "O miłości.." -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Rodzinka.pl s.I - odc. 17 "Człowiek uczy się całe życie" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl s.I - odc. 18 "Zwierzątko domowe" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 203 (Ojciec Mateusz XVI odc. 4) - Antyk -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Stawka większa niż życie - odc. 7/18 - Podwójny Nelson -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
12:40 Stawka większa niż życie - odc. 8/18 - Wielka wsypa -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
13:50 Lepsza połowa - odc. 15 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Lepsza połowa - odc. 16 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 M jak miłość - odc. 1496 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 M jak miłość - odc. 1497 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Na sygnale - odc. 253 "Dwa oblicza Błażeja" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:15 The Voice Kids s. III - (14) Finał; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 The Voice Kids s. III - (14) Finał - Wyniki; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Ranczo s.X - odc. 129 (seria X, odc. 12) - Ochotnicza straż kobiet -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Ranczo s.X - odc. 130 (seria X, odc. 13) - Cuda, cuda ogłaszają -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Boska Florence (Florence Foster Jenkins)  105'; komedia kraj prod.Wielka Brytania, USA (2016); reż.:Stephen Frears; wyk.:Meryl Streep, Hugh Grant, Simon Helberg, Rebecca Ferguson; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Miłość od pierwszego szczeknięcia (LOVE AT FIRST BARK)  83'; Komedia obyczajowa kraj prod.USA (2017); reż.:Mike Rohl; wyk.:Natasha Burnett, Jana Kramer, Kevin McGarry; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Pogotowie remontowe: wielka przebudowa - odc. 9 (DIY SOS); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); Dla małoletnich od lat 12
02:55 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (1); widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia
Ultra TV 4K

6:00 Ultra poranek - program muzyczny
10:00 Ultra muzyka - program muzyczny
14:00 Ultra hity - program muzyczny
18:00 Ultra muzyka - program muzyczny
0:00 Polska w 4K - program muzyczny
Top Kids

6:00 Małgosia i buciki - serial animowany
6:30 Małgosia i buciki - serial animowany
6:55 Małgosia i buciki - serial animowany
7:20 Czarnoksiężnik z krainy Oz - serial animowany
7:45 Kajtuś - serial animowany
7:55 Kajtuś - serial animowany
8:05 Dolina Koni - serial animowany
8:30 Strażak Sam 7 - serial animowany
8:45 Johnny Test - serial animowany
9:10 Bob Budowniczy - serial animowany
9:25 Małgosia i buciki - serial animowany
9:50 Rastamysz - serial animowany
10:05 Teletubisie - serial dla dzieci
10:40 Czarnoksiężnik z krainy Oz - serial animowany
11:05 Czarnoksiężnik z krainy Oz - serial animowany
11:40 Czarnoksiężnik z krainy Oz - serial animowany
12:05 Czarnoksiężnik z krainy Oz - serial animowany
12:40 Bob Budowniczy - serial animowany
12:55 Kajtuś - serial animowany
13:00 Kajtuś - serial animowany
13:10 Dolina Koni - serial animowany
13:35 Przygody Misia Paddingtona - serial animowany
14:00 Przygody Misia Paddingtona - serial animowany
14:30 Przygody Misia Paddingtona - serial animowany
14:55 Strażak Sam 7 - serial animowany
15:10 Johnny Test - serial animowany
15:35 Rastamysz - serial animowany
15:50 Przygody Misia Paddingtona - serial animowany
16:15 Załoga Dino - serial animowany
16:45 Załoga Dino - serial animowany
17:10 Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca - serial animowany
17:35 Bob Budowniczy - serial animowany
17:50 Dolina Koni - serial animowany
18:15 Kajtuś - serial animowany
18:25 Kajtuś - serial animowany
18:35 Załoga Dino - serial animowany
19:00 Gerald McBoing-Boing - serial animowany
19:25 Strażak Sam 7 - serial animowany
19:40 Johnny Test - serial animowany
20:05 Rastamysz - serial animowany
20:20 Gerald McBoing-Boing - serial animowany
20:50 Gerald McBoing-Boing - serial animowany
21:15 Gerald McBoing-Boing - serial animowany
21:45 Gerald McBoing-Boing - serial animowany
22:10 Kołysanki - serial animowany
4:50 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
5:25 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
Top Kids Jr

6:00 Pobudka z Top Kids Jr - program dla dzieci
14:00 Top Kids Jr Music - program dla dzieci
21:00 Kołysanki - serial animowany
22:00 Noc z Top Kids Jr - program dla dzieci
TV Art Live 2015

06:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
10:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
13:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
17:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
20:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
00:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
03:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
Miki

06:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
12:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
18:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
00:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
Mangas

06:15 Niebieski egzorcysta
06:40 Niebieski egzorcysta
07:05 Niebieski egzorcysta
07:25 Niebieski egzorcysta
07:45 Tajemnicze złote miasta
08:15 Tajemnicze złote miasta
08:45 Tajemnicze złote miasta
09:15 Tajemnicze złote miasta
09:45 Tajemnicze złote miasta
10:15 Dragon Ball
10:45 Dragon Ball
11:10 Dragon Ball
11:35 Dragon Ball
12:00 Dragon Ball
12:30 Dragon Ball
12:55 Dragon Ball
13:20 Dragon Ball
13:45 Dragon Ball
14:15 Dragon Ball
14:40 Kobra
15:05 Kobra
15:30 Kobra
15:55 Kobra
16:20 Kobra
16:45 Kobra
17:10 Kobra
17:35 Kapitanie Flam
18:05 Kapitanie Flam
18:35 Kapitanie Flam
19:05 Kapitanie Flam
19:35 Kapitanie Flam
20:05 Kapitanie Flam
20:35 Kapitanie Flam
21:05 Kapitanie Flam
21:35 Kapitanie Flam
22:05 Kapitanie Flam
22:35 One Piece
23:05 One Piece
23:30 One Piece
23:55 One Piece
00:20 Valérian i Laureline
00:45 Valérian i Laureline
01:10 Valérian i Laureline
01:35 Valérian i Laureline
01:55 Valérian i Laureline
02:15 Jayce i zdobywcy światła
02:37 Jayce i zdobywcy światła
02:58 Jayce i zdobywcy światła
03:20 Jayce i zdobywcy światła
03:42 Jayce i zdobywcy światła
04:04 Jayce i zdobywcy światła
04:26 Jayce i zdobywcy światła
04:48 Jayce i zdobywcy światła
05:10 Jayce i zdobywcy światła
05:32 Jayce i zdobywcy światła
05:53 Jayce i zdobywcy światła
06:15 Jayce i zdobywcy światła
Trace Urban

10:00 Juba
10:50 Playlista
12:00 Rewind
12:55 Playlista
13:00 Przesyłaj strumieniowo
13:30 Playlista
17:00 Hit USA
17:45 Playlista
18:15 Uderz 10
18:55 Playlista
19:00 Hity i teksty piosenek
19:55 Playlista
20:00 Uderz 30
21:45 Playlista
22:00 Śledź miks wideo
22:55 Playlista
23:00 Śledź miks wideo
00:00 Playlista
02:00 Tylko dla dorosłych
03:00 Playlista
Trace Africa

09:00 Afrykański hit 30
11:00 Juba
12:00 Playlista
17:15 Afrykański hit 10
18:00 Nowy
19:00 Playlista
20:00 Afrykański hit 30
22:00 Strona
00:00 Playlista
Trace Tropical

10:00 Tropical Hit 30
12:00 Playlista
18:15 Tropical Hit 10
19:00 Hity i teksty piosenek
20:00 Tropical Hit 30
22:00 Śledź miks wideo
00:00 Playlista
Trace Sport Stars

06:00 Gwiazda ... czy nie?
06:30 Clubland
06:55 Walcz z gwiazdami
07:25 The Burning Issue
07:50 Gwiazdy piłkarskie
08:15 Walcz z gwiazdami
08:45 Gwiazda atrakcją
09:15 Bohaterowie
09:40 Prawda o
10:10 Top
10:35 Sportowy zestaw przetrwania
11:05 Top
11:30 Sportowy zestaw przetrwania
12:00 Walcz z gwiazdami
12:25 Clubland
12:55 The Burning Issue
13:20 Gwiazdy piłkarskie
13:50 Infuzja rzeczywistości
14:45 Infusion Talents 2018
17:00 Gwiazda atrakcją
17:30 Clubland
17:55 The Burning Issue
18:25 Gwiazda atrakcją
18:50 Walcz z gwiazdami
19:20 Gwiazdy piłkarskie
19:45 Infuzja rzeczywistości
20:40 Infusion Talents 2018
23:00 Gwiazdy piłkarskie
23:30 The Burning Issue
00:00 Walcz z gwiazdami
00:30 Gwiazdy piłkarskie
01:00 Gwiazda atrakcją
01:25 The Burning Issue
01:55 Clubland
02:20 Gwiazda atrakcją
02:50 Walcz z gwiazdami
03:15 Gwiazdy piłkarskie
03:45 Infuzja rzeczywistości
04:40 Infusion Talents 2018
Mediashop

06:00 Teleshopping MediaShop
12:00 Teleshopping MediaShop
18:00 Teleshopping MediaShop
00:00 Teleshopping MediaShop
Stingray Festival 4K

6:18 Trio con Brio Copenhagen & Lise Berthaud - program muzyczny
7:23 Louisahhh B2B Maelstrom @ Trabendo 2018 - program muzyczny
8:27 Regina Spektor: Live on Soundstage - program muzyczny
9:50 Sofi Tukker - program muzyczny
10:32 Omar Sosa - Quarteto Afrocubano - program muzyczny
12:14 The All-American Rejects - program muzyczny
13:09 BIGYUKI - BIRD 2019 - program muzyczny
14:17 Bixiga 70 - BIRD 2019 - program muzyczny
15:33 Flamenco Passion: Youth - program muzyczny
16:29 Rae Sremmurd - program muzyczny
17:24 Salomao Soares Trio - Da Pá Virada Sessions - program muzyczny
18:35 Lauren Alaina - program muzyczny
0:02 Marcel Khalife - program muzyczny
1:37 Lalah Hathaway - Sing Jazz 2018 - program muzyczny
3:00 Dipha Barus - program muzyczny
4:06 Mestrinho - Da Pá Virada Sessions - program muzyczny
5:07 Hugh Coltman - Jazz Ramatuelle - program muzyczny
Mont Blanc Info

06:00 Travel reports on the Mont Blanc Summit
12:00 Travel reports on the Mont Blanc Summit
18:00 Travel reports on the Mont Blanc Summit
00:00 Travel reports on the Mont Blanc Summit
TVP Wilno

06:10 Barwy szczęścia - odc. 2136 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Barwy szczęścia - odc. 2137 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Okrasa łamie przepisy - W czarnej kuchni -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 224 (Ojciec Mateusz XVII odc. 12) - Chłopaki -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Na dobre i na złe - odc. 766 Kolejny sądny dzień -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Muzyka na weekend - (9); magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Wolny Ekran - (186); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Kulturalni PL - (497); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Klub u redaktorów - odc. 17 (odc. 17) kraj prod.Litwa (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 1920. Wojna i miłość - odc. 8/13 - Odwrót; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Ewangeliarz Wileński - odc. 12 sezon II (odc. 12) kraj prod.Litwa (2020); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Nela Mała Reporterka - odc. 54 Lawa jest ciekawa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Muzyka na weekend - (1); magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:35 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (5) Finał; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Wojenne dziewczyny - odc. 37* (seria III odc. 11) -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Sanatorium miłości s.II - odc. 8 -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Rajska jabłoń -  (N)  102'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1985); reż.:Barbara Sass; wyk.:Izabela Drobotowicz-Orkisz, Ewa Kasprzyk, Marta Klubowicz, Piotr Bajor, Krzysztof Kolberger, Mariusz Dmochowski, Iga Cembrzyńska, Jan Englert; Dla małoletnich od lat 16
00:25 M jak miłość - odc. 1488 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 2 - Świnia na ostro, odc. 26; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Wojenne dziewczyny - odc. 37* (seria III odc. 11) -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Sanatorium miłości s.II - odc. 8 -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (4) Finał; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (5) Finał; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Kulturalni PL - (497); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Zakończenie programu
DR1 2017

6:30 Midt i naturen (1)
7:30 Antikkrejlerne med kendisser (105)
8:30 Antikkrejlerne med kendisser (106)
9:30 Bebudet mord
10:40 Sidst hun blev set
12:25 Malene Schwartz - diva med format
13:25 The Walk
15:20 Storbyens smĺ mirakler
17:00 Alene i vildmarken (1)
18:00 Aftenshowet - Ugens hřjdepunkter
18:30 TV AVISEN
19:05 Stillehavet - verdens vildeste hav (1)
20:00 MGP 2020
21:30 Identity Thief
23:15 Tirsdagsbarn
0:45 Mordene pĺ White House Farm (3)
2:25 Hamish Macbeth (19)
3:15 Hamish Macbeth (20)
4:05 Hammerslag 2018 (20)
4:50 Skattejägerne
5:20 Udsendelsesophřr - DR1
DR2 2017

8:00 P2 Radioavis
8:05 Morgenandagten pĺ DR2
8:30 Gudstjeneste fra Folding kirke ved Vejen
9:15 Tidens Tegn
9:45 Debatten
10:55 24 timer vi aldrig glemmer - Mordet pĺ Makrellen
11:45 Danske drřmme (7)
12:45 Danske drřmme (8)
13:45 Anthonsen III - Den gale mand
14:50 Fiskerne (3)
15:50 Fiskerne (4)
16:50 Lřrdagshjřrnet - Jřrgen Ryg
17:50 Mississippi Burning
19:50 Fřr Sřndagen
20:00 Miraklet
21:30 Sandheden om deres bryllup
22:30 Deadline
23:00 Vinterbrřdre
0:30 Det royale bryllup (1)
1:25 Det royale bryllup (2)
2:20 Deadline Nat
NRK1 HD

06:45 Norge Rundt: Dataspel som sport
07:10 Hva feiler det deg?: Hvorfor måtte jeg sove sittende?
07:50 Eit enklare liv
08:35 Ut i naturen: Jakten på de fire store
09:16 Avkledd
09:55 V-cup kombinert: Hopp lagsprint
10:45 Vinterstudio
10:55 V-cup langrenn: 10 km klassisk, kvinner
12:00 Vinterstudio
12:25 V-cup langrenn: 15 km klassisk, menn
13:45 Vinterstudio
14:40 V-cup kombinert: Langrenn lagsprint
15:20 Vinterstudio
15:55 V-cup hopp: Laghopp, menn
17:45 Vinterstudio
18:00 Mesternes mester
19:00 Lørdagsrevyen
19:45 Lotto-trekning
19:50 Alle mot 1
21:25 Kåss til kvelds
22:05 Allerud VGS: En ny start
22:45 Smilehullet
23:00 Kveldsnytt
23:15 Chicago Fire
23:55 Ramm, ferdig, gå!
00:30 Ole Ivars fyller 50 år!
01:30 Allerud VGS: Velkommen til Allerud
02:00 Allerud VGS: Slagord
02:35 Allerud VGS: Verdensblikk
03:10 Allerud VGS: Spissern
03:40 Allerud VGS: Rektorbytte
04:15 Allerud VGS: Klassebilde
04:45 Allerud VGS: Planleggingsdag
05:15 Allerud VGS: En ny start
NRK2 HD logo Oct 2011

06:00 NRK nyheter
07:35 Dagsnytt 18
08:35 Oddasat - nyheter på samisk
08:50 Distriktsnyheter Oslo og Viken
09:00 Distriktsnyheter Innlandet
09:10 Distriktsnyheter Vestfold og Telemark
09:15 Distriktsnyheter Sørlandet
09:25 Distriktsnyheter Rogaland
09:35 Distriktsnyheter Vestlandsrevyen
09:45 Distriktsnyheter Møre og Romsdal
09:55 Distriktsnyheter Midtnytt
10:05 Distriktsnyheter Nordland
10:10 Distriktsnyheter Nordnytt
10:25 V-cup alpint: Super-G kvinner
11:55 Utforløypa - med livet som innsats
12:55 Eides språksjov: Surt ver=sur dialekt?
13:40 Smykker: Fester & protester
14:10 Mektige Kina
15:10 Brian Johnson møter: Robert Plant
15:50 Tidsbonanza: Idrettsgalla
16:40 Tidsbonanza: Melodi Grand Prix
17:35 Ole Ivars fyller 50 år!
18:35 Norge Rundt: Dataspel som sport
19:00 Lindmo
19:50 Datoen
20:50 En ekte finnmarking
21:00 Nyheter
21:10 Tilbake til 70-tallet
21:40 Countrymusikkens historie: De nye stemmene
22:35 Første verdskrig - dei avgjerande sjøslaga
23:25 Første verdskrig - dei avgjerande sjøslaga
00:15 Brian Johnson møter: Robert Plant
01:00 Kåss til kvelds
01:40 Ikke spør om det: Nittiåring
02:00 NRK nyheter
02:03 Team Bachstad i Sør-Amerika
02:30 Team Bachstad i Sør-Amerika
03:00 Team Bachstad i Sør-Amerika
03:30 Team Bachstad i Sør-Amerika
04:00 Team Bachstad i Sør-Amerika
04:25 Team Bachstad i Sør-Amerika
NRK3 HD logo Oct 2011

19:30 Narvestad tar ferie
19:55 V-cup friski: Big Air, menn
21:15 Dilan og Moa
21:35 Dilan og Moa
21:55 Dilan og Moa
22:15 Dilan og Moa
22:30 Dilan og Moa
22:50 Dilan og Moa
23:15 To dager, en natt
00:45 Dubai-damer - betalt for å feste
01:20 Mark og Christian kikker på mennesker
02:20 Mark og Christian kikker på mennesker
SVT1 HD logo

05:00 Sverige idag
05:30 Go'kväll
06:15 Fråga doktorn
07:00 Sverige möts: Direkt
08:00 Jills veranda
09:00 Skavlan
10:00 Svenska nyheter
10:30 Vinterstudion
11:00 Skidor: Världscupen
12:10 Vinterstudion
12:30 Skidor: Världscupen
13:45 Vinterstudion
14:00 Vasaloppet
14:30 Alpint: Världscupen
15:30 Alpint: Världscupen
16:30 Vinterstudion
16:45 K-märkta ord
16:50 På spåret
17:50 Helgmålsringning
17:55 Sportnytt
18:00 Rapport
18:15 Sverige!
18:45 Vem vet mest?
19:30 Rapport
19:45 Sportnytt
20:00 Melodifestivalen 2020: Andra chansen och Hall of Fame
21:50 Erkännandet
22:40 Rapport
22:45 Lördagsbio: Rounders - sista spelet
00:40 Nattfilm: While We're Young
02:15 Janne Josefsson: Taggtrådens tid
02:45 Stan Lee's Lucky Man
03:30 Sändningsuppehåll
04:45 Sverige!
SVT2 2016

08:15 Hämnd och kärlek
08:45 Hämnd och kärlek
09:15 Hämnd och kärlek
09:45 Hämnd och kärlek
10:15 Hämnd och kärlek
10:45 Pathétique - Tjajkovskijs sexa
11:35 Petra får en baby
12:05 Ett tufft år för Peltsi
12:35 Det antika Roms hemligheter
14:05 Vetenskapens värld
15:05 Superhjältarnas legender
15:50 Sverige idag på romani chib/arli
16:00 Rapport
16:05 Sverige idag på romani chib/lovari
16:15 Allt om lin
16:20 Sverigefinnarnas dag
16:50 Symbolernas hemliga värld
17:20 Den stora modelljärnvägskampen
18:05 Thelma & Louise - en klassiker blir till
19:00 Kulturstudion
19:05 American Tap - steppdans i USA
20:05 Kulturstudion
20:10 Hans Marklund - showdansens mästare
21:05 Kulturstudion
21:10 Sammy Davis - Artisten som hade allt
22:50 Kulturstudion
22:55 The Day
23:40 Vem kan utmana Trump?
00:10 Tasha 17K
00:40 När livet vänder
01:10 Vinterdrömmen
01:40 Bil i vinterdvala
01:45 Sportnytt
02:00 Superhjältarnas legender
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.