FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym Wiadomości 06:30, 07:00, 07:30)
8.00 Wszyscy kochają Raymonda (21/22) - serial, USA
8.20 Giełda
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Dla dzieci: Mama i ja
9.00 Rządy dzieci, czyli pajdokracja
9.25 Kolory
9.55 Gimnastyka buzi i języka
10.00 Sierżant Anderson (12) - serial sensacyjny, USA
10.55 Stawka większa niż szycie
11.15 Podstawy gry na perkusji (1)
11.25 360 stopni dookoła ciała
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Magazyn Notowań: Gospodarstwo bez kłopotów
12.45 My, wy, oni: Sposób na mieszkanie
13.05 Informacje oświatowe
13.15 Co orzeknie sąd: Wart Pac pałaca
13.30 Spiesz się powoli - film dokumentalny, USA
14.30 Wiadomości
14.40 Małe musicale
15.05 Byle do dzwonka (28/50) - serial dla młodzieży, USA
15.35 Dla młodych widzów: Poznajemy się
16.00 Sport i zabawa
16.15 Moda na sukces (617) - serial obyczajowy, USA
16.40 Twarzą w twarz z Europą
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? - quiz
17.50 Tata, a Marcin powiedział... - przypowiastka satyryczna
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.50 Flesz - Wiadomości i prognoza pogody
19.00 Wieczorynka: Smerfy - serial animowany
19.30 Wiadomości, sport i prognoza pogody
20.10 Hazardzista 3 (2) - western, USA, 1988
21.40 Jaka Polska
21.50 W centrum uwagi - program publicystyczny
22.10 MdM - program rozrywkowy
22.35 Festiwal Filmów Krótkometrażowych - Kraków '98
23.00 Wiadomości oraz Sport
23.10 Twój dekalog: Dekalog 2 - dramat obyczajowy, Polska
2.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Sport telegram
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Kocham Lucy (25) - serial komediowy, USA
7.50 Studio urody
8.00 Program lokalny
8.30 W labiryncie - serial obyczajowy, Polska
9.00 Zespół adwokacki (12-ost.) - serial obyczajowy
10.00 Świat kobiet - magazyn
10.30 Sprycjan i Fantazio - serial animowany
11.00 Arktyka (5): Kraina lodu - serial dokumentalny
11.30 Baw się razem z nami: Dozwolone od lat 40
12.25 Akademia Zdrowia Dwójki- program sportowo-rekreacyjny
12.35 KOC - Komiczny Odcinek Cykliczny - program rozrywkowy
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy (powt.)
13.40 Pogranicze w ogniu (15/24) - serial sensacyjny
14.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny
15.00 Powitanie
15.05 Teatr dla Dzieci: Słoneczko, Polska
16.00 Panorama
16.10 Zwierzęta wokół nas - Podaj łapę
16.35 5 x 5 - wygrajmy razem - teleturniej
17.00 Dla dzieci: Szalone liczby
17.30 Programy lokalne
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.35 Magia liter - teleturniej
19.05 Złotopolscy (45) - telenowela, Polska
19.30 W krainie władcy smoków (10) - serial
20.00 Baw się razem z nami: Na kłopoty Bednarski (2/7) - serial
21.00 Bezludna wyspa - program Niny Terentiew
22.00 Panorama
22.30 Sport telegram
22.45 Droga do wolności - dramat społeczny, USA
0.35 Kronika Wyścigu Solidarności
0.45 Studio sport: Mecz siatkówki mężczyzn Jugosławia - Polska
2.45 Zakończenie programu

TV Białystok
8.00 Wiadomości TV Białystok
8.05 Budzik + Miss Podlasia
8.35 Historia miłości - serial prod. brazylijskiej
9.30 Tombik i Bibi - serial animowany
10.00 W kosmosie i na ziemi
10.25 Bractwo letniej przygody - serial przygodowy prod. francuskiej
10.50 Historia koszykówki
11.15 Pod niebem pary
11.20 Przychodnia w C - serial
12.10 Belcanto
12.40 Religie i ludzie
12.55 Świat stworzony
13.05 Prezentacje
13.40 Serce Clarity - serial obyczajowy prod. hiszpańskiej
14.40 Panorama
15.00 Program dnia
15.05 Wiadomości TV Białystok
15.10 Tombik i Bibi - serial animowany
15.40 W kosmosie i na ziemi
16.05 Bractwo letniej przygody - serial przygodowy prod. francuskiej
16.30 Bar Atlantic - serial obyczajowy TVP
17.00 Telerebus - teleturniej
17.30 Z drugiej strony - magazyn publicystycZny
18.00 Panorama
18.10 Obiektyw
18.35 Historia miłości - serial prod. brazylijskiej
19.30 Historia koszykówki
19.55 Pod niebem pary
20.00 Przychodnia w C - serial
21.20 Belcanto
21.35 Religie i ludzie
21.45 Wiadomości TV Białystok
21.57 Miss Podlasia
22.00 Hajnówka '98 - festiwal
22.30 Panorama
23.00 Mój nowy rewolwer - film fab.
0.20 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Inspektor Gadżet (19) - serial przygodowy, USA
8.30 Renegat (57) - serial sensacyjny, USA
9.30 Żar młodości (453) - serial obyczajowy, Kanada
10.30 Star Trek: Stacja kosmiczna (30) - serial SF, USA
11.30 Mroczne niebo (17) - serial SF,USA
12.30 Dziewięciu wspaniałych - program rozrywkowy
13.00 Rykowisko
13.30 Motowiadomości - magazyn motoryzacyjny
14.00 Bumerang - program publicystyczny
14.30 Trzy kwadraty: gra - zabawa
15.00 Garfield (25) - serial animowany, USA
15.30 Nie tylko dla dam - magazyn
16.00 Informacje
16.15 Halo miliard - program rozrywkowy
16.45 Star Trek: Stacja kosmiczna (31) - serial SF, USA
17.45 Świat według Bundych (96) - serial komediowy, USA (25 min)
18.15 Szaleję za tobą (62) - serial komediowy, USA
18.45 Informacje
19.00 Polityczne graffiti
19.10 Powrót Supermana (62) - film sensacyjny, USA
20.05 Strażnik Teksasu (24) - serial sensacyjny, USA
20.55 Losowanie LOTTO
21.00 Brygada Acapulco (25) - serial sensacyjny, USA
21.55 Kojak - serial kryminalny, USA
22.55 Wyniki losowania LOTTO
23.00 Informacje
23.15 Polityczne graffiti
23.30 Biznes Tydzień
23.45 Po obu stronach prawa - film sensacyjny, USA
01.25 Przytul mnie
02.25 DJ'S Club
02.55 Dance TV
03.25 Pożegnanie

TVN
7.10 Telesklep
7.40 CIĘŻKO RANNE PANTOFLE - magazyn
8.00 Mikan (11) - serial anim.
8.30 Conan - łowca przygód (25) - serial anim.
9.00 Dobra cena - teleturniej
9.30 Melrose Place (48) - serial
10.30 Manuela (5) - telenowela
11.30 Jolanda (99) - telenowela
12.00 Gotuj z Kuroniem - prog. kulinarny
12.30 Ludzie w drodze - prog. reporterów TVN
13.00 Maraton Uśmiechu - liga dowcipów
13.30 Telesklep
14.00 Mikan (12) - serial anim.
14.25 Conan - łowca przygód (26) - serial anim.
14.45 Automaniak - magazyn motoryz.
15.15-17.25 NIEZŁY KANAŁ
15.15 W naszym kręgu (42) - serial
15.40 Szkoła złamanych serc (165) - serial
16.05 Bajer w Bel-Air (55) - serial
16.30 Star Trek (111) - serial SF
17.25 Melrose Place (49) - serial
18.20 Co za dzień - prog. rozrywkowy
18.40 TVN Fakty Regionalne - informacje
18.55 Pogoda
19.00 TVN Fakty - infonnacje
19.25 Sport
19.30 Dobra cena - teleturniej
20.00-00.20 SUPERKINO
20.00 Igła - film sensacyjny, USA
22.10 Malone - film sensacyjny, USA
23.55 Zmysłowe lato - film erot.
1.25 Star Trek (111) - serial SF

TV Polonia
7.00 Sport telegram
7.05 Jestem: Irena Santor - prog. rozrywkowy
8.00 Polska - Świat: Swoi czy obcy?
8.30 Wiadomości
8.45 Plecak pełen przygód (12/13) - serial
9.15 Credo - magazyn katolicki
9.40 Przegląd prasy polonijnej
10.05 Crimen (5/6) - serial
11.00 Czas przeszły dokonany: Czy warto być Judymem? (4)
11.20 Warownie pogranicznych szlaków: Golub-Dobrzyń - program
11.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
12.00 Wiadomości
12.15 Strachy (1/4): Szalejący teatrzyk - serial
13.15 Maryla, Agnieszka, Małgośka - koncert
13.40 Spojrzenia na Polskę - prog. public.
14.10 MdM - program rozrywkowy
14.45 Diariusz rządowy
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Galeria pod strzechą: Róże, lilie, szarotki...
15.45 Galeria pod strzechą: Krocząc drogami aniołów
16.00 Hity satelity - propozycje
16.30 Klasztory polskie: Kapucyni z Nowego Miasta
17.00 Teleexpress
17.15 Dla dzieci: Ala i As - Zabawa w cyrk
17.30 Dla dzieci: Kolorowe nutki
17.35 Tata, a Marcin powiedział...
17.45 Pałer - magazyn muzyczny
18.15 Spółka rodzinna (11/19) - serial
18.45 Telewizyjne Wiadomości Literackie
19.15 Dobranocka: Przypadki zwierzajeża
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Strachy (2/4): Na podbój świata - serial
21.10 Przegląd publicystyczny
21.40 Pudełka Stalina - reportaż
22.05 Międzynarodowy Festiwal Teatralny - Kontakt '98
22.30 Panorama
23.05 Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe: Śpiewajmy poezję
0.00 Porozmawiajmy - program
0.45 Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Przypadki zwierza-jeża - film anim.
1.00 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
1.30 Spółka rodzinna (11/19) - serial
2.00 Telewizyjne Wiadomości Literackie
2.30 Panorama (powt.)
3.05 Strachy (2/4): Na podbój świata - serial
4.15 Opowieści z Collegium Maius (4)
4.35 Przegląd publicystyczny
5.05 Pudełka Stalina - reportaż
5.35 Klasztory polskie: Kapucyni z Nowego Miasta
6.00 W centrum uwagi (powt.)
6.15 Diariusz rządowy (powt.)
6.30 Pałer - magazyn muzyczny

RTL 7
7.00 Klan McGregorów - serial obycz.
7.45 Siódemka dzieciakom: Król Lew. Orkiestra Oskara - seriale anim.
8.35 Z ust do ust - serial dla młodzieży
9.00 Sunset Bcach - serial obycz.
9.45 Szczury nabrzeża - serial krym.
10.35 Wariacki romans - film obycz.
12.40 Detektywi z wyższych sfer - serial sens,
13.05 Teleshopping
14.15 Klan McGregorów - serial obycz.
15.05 Siódemka dzieciakom: Król Lew, Orkiestra Oskara - seriale anim.
15.55 Z ust do ust - serial dla młodzieży
16.20 Detektywi z wyższych sfer - serial sens.
17.15 Sliders - serial SF
18.00 Sunset Beach - serial obyczajowy
18.50 7 minut - wydarzenia dnia
19.00 Szczury nabrzeża - serial krym
19.45 Prognoza pogody
19.55 Jak zamordować milionerkę - komedia kryminalna USA (1990)
21.35 7 minut - wydarzenia dnia
21.45 Słodki zapach śmierci - film sensacyjny USA (1992)
23.05 7 minut - wydarzenia dnia
23.20 Czynnik PSI 2 - serial SF
0.10 Dom 2 - horror USA (1987)

Nasza TV
7.30 Nasz sklep - zakupy w TV
8.00 Tomek Sawyer [ost.] - serial animowany; Oddział dziecięcy [4] - serial obyczajowy
9.00 Teraz my [20] - serial komediowy USA
9.30 Klub na plaży [66] - serial, Brazylia
10.00 City [96] - serial, USA
10.30 Antonella [13] - serial, Argentyna
11,25 Nasze wiadomości
11.30 Dziedziczna nienawiść [92]- serial, Brazylia
12.30 Ośmiornica [19]- serial kryminalny
13.30 Nasz Sklep - zakupy w TV
14.00 Antenella [14]- serial
15.00 Nasze wiadomości
15.05 City [97] - serial USA
15.30 Kobietą być - magazyn na żywo pod red. Pauliny Smaszcz
16.00 Zwierzątka z Transylwanii [1] - serial
16.30 Oddział dziecięcy 151 - serial obyczajowy W. Bryt.
17.00 Teraz my [21] - serial komediowy dla młodzieży USA
17.30 Klub na plaży [67] - serial
18.00 Nasze wiadomości
18.10 Dziedziczna nienawiść [93]
19.15 Piątka
19.55 Sekrety rodzinne - film obyczajowy USA (1995)
21.45 Nasze wiadomości
22.00 Aniołki Charliego [38]- serial kryminalny USA
23.00 Nocne gadanie - talk show
23.30 City - serial USA (powtórka odcinków z całego tygodnia)

Polsat 2
7.00 Dance TV
7.30 Festiwal Polsat Dance
7,45 Plastic TV
8.00 TV Shop
8.30 Czarodziejka z Księżyca [149] - serial anim.
9.00 Power Rangers [126] - serial anim.
9.30 Hawaje pięć-zero [25] - serial. kryminalny
10.30 Cwaniak [3]- serial
11.30 Zar młodości [459] - serial obycz.
12.30 Tajemnicza dama [58] - telenowela
13.30 TV Shop
14.00 Affocionado - program o muzyce
14.30 Jacek Ziobro Superstar
15.00 Dance TV
15.30 Festiwal Polsat Dance
15.45 Plastic TV
16.00 Hawaje pięć-zero [26]
17.00 Informacje
17.10 Czarodziejka z Księżyca [150]
17.35 Power Rangers [127]
18.00 Cwaniak [4]
19.00 Tajemcza dama [59]
19.50 Program informacyjny CNN News
20.00 Idż na całość
20.50 Niebezpieczna miłość - serial USA
22.45 Aurora - serial
0.05 Przytul mnie

HBO
9.10 Księżniczka łabędzi - selial anim. USA (1994)
10.40 Rozrabiaki w Waszyngtonie - komedia USA (1995)
12.10 Małolaty ninja na wojennej ścieżce - przygodowy USA (1995)
13.40 Matylda - komedia USA (1996)
15.20 Mój przyjaciel Biała Łapa - serial familijny USA (1994)
16.50 Łatwy szmal - komedia USA (1990)
18.20 Szalona miłość - dramat USA (1995)
20.00 U2 - koncert w Meksyku
21.00 Punkt zapalny - dramat USA (1993)
22.30 Szalony detektyw - komedia USA (1994)
0.10 Seks, miłość i korki uliczne - komedia USA (1996)
1.45 Rozrabiaki w Waszyngtonie - komedia USA

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.