FANDOM


TVP 1
05:10 Pierwszy krzyk ; cykl dokumentalny
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Tak jak w Unii
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Czerwony traktorek - Wejście smoka ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:45 Czerwony traktorek - Woda, woda kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:55 Sali Mali II - Jesteś w ukrytej kamerze; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:05 Domowe przedszkole - Pawie pióro; program dla dzieci
09:35 Tom - Tom w Egipcie; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005)
10:00 Szkoła złamanych serc; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Mieszkać w Europie - Toskania; reportaż
11:15 Broń palna, zarazki i stal - Podbój cz. 1; film dokumentalny kraj prod.USA (2004)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3341; serial kraj prod.USA (2001)
12:30 Moda na sukces odc.3342; serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Klan odc.1274; telenowela TVP
13:20 Plebania odc.885; telenowela TVP
13:45 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny
14:10 Faceci do wzięcia - Randka z komputera; serial TVP
14:40 Receptury klasztorne - Chleb z Niepokalanowa; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Leśnym tropem ; cykl reportaży
15:35 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży
16:05 Moda na sukces odc.3343; serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces odc.3344; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1278 - (TXT - str. 777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania odc.889; telenowela TVP
19:00 Domisiowa wieczorynka - O królowej, która deszczu nie lubiła;
19:10 Wieczorynka - Jeż Kleofas-Zagrożone gniazdo
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - Umrzeć przed świtem - (TXT - str. 777); film fabularny kraj prod.USA (1993)
22:05 Sprawa dla reportera
22:40 Z refleksem; program publicystyczny
23:05 Misja specjalna; magazyn
23:35 Przekręt s.II odc.4; serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
00:35 Dług; dramat kraj prod.Polska (1999)
02:10 Strażnik minionego czasu kraj prod.Polska (2003)
03:05 Zakończenie programu

TVP 2
06:15 Ocean Avenue odc.48/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:00 TELEZAKUPY
07:15 Świątynia; reportaż kraj prod.Polska (2007)
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg-Czy można bez czarów?; serial animowany kraj prod.Niemcy (2006)
08:05 Na dobre i na złe - Polityczne uderzenie; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie  - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:40 Święta wojna - Ostaniec
11:10 Sąsiedzi - Fortuna kołem się toczy; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - Trudny wybór cz.I; serial kraj prod.USA (1984)
12:30 Przygody Tarzana - Zakazane klejnoty; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Ślub po japońsku; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005)
13:55 Europa da się lubić -  Na zakupach
14:50 Dr Quinn s.V odc.9/26; serial obyczajowy kraj prod.USA (1996)
15:45 Dla niesłyszących - M jak miłość odc.500; serial TVP
16:35 Miss Universe 2007 (1)
17:30 Zorro odc.50/78 - (TXT - str. 777); serial kraj prod.USA (1957)
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Miss Universe 2007 (2)
20:05 M jak miłość odc.501; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 259
21:05 500 razy M jak Miłość (2) ; koncert
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Losowanie Konkursu Interaktywnego
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Rzymska wiosna pani Stone kraj prod.USA (2003)
00:45 Czy Izrael zbombarduje Iran?; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007)
01:30 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Komisja śledcza ds. sektora bankowego - Transmisja z posiedzenia Komisji śledczej ds. sektora bankowego; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:51 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Kurier - wydanie specjalne VII Forum Polskiej Polityki Zagranicznej
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Droga przez upiorny las; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:59 Prawdziwa legenda Wieży Eiffla - część II kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:47 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:02 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:31 Kurier; STEREO
01:51 Pogoda; STEREO
01:54 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:07 Prawdziwa legenda Wieży Eiffla - część II kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:53 Zakończenie dnia

TVP 3 Białystok
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Obiektyw
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Przegląd Suwalsko - Mazurski
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Komisja śledcza ds. sektora bankowego - Transmisja z posiedzenia Komisji śledczej ds. sektora bankowego; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:51 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Kurier - wydanie specjalne VII Forum Polskiej Polityki Zagranicznej
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Gość dnia
16:55 Warto tam być
17:00 Ahora Espanol
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Obiektyw
18:20 Szerokiej drogi!
18:30 Maniacy
18:50 Kinoman
19:00 Parlament - nasza sprawa
19:30 U źródeł wiary
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Obiektyw
22:00 Sport
22:05 Gość dnia
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Droga przez upiorny las; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:59 Prawdziwa legenda Wieży Eiffla - część II kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:47 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:02 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:31 Kurier; STEREO
01:51 Pogoda; STEREO
01:54 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:07 Prawdziwa legenda Wieży Eiffla - część II kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:53 Zakończenie dnia

Polsat
05:00     Music Spot - program muzyczny
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50     Sidła miłości - telenowela Argentyna 2006
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Wielka wygrana - teleturniej
08:55     Graczykowie - serial komediowy reż. Ryszard Zatorski, Krzysztof Jaroszyński, Polska 2000
09:25     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
11:00     Metamorfozy - reality show
11:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00     Piękna i geniusz - reality show
13:00     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45     Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1987
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Interwencja - magazyn reporterów
17:00     Gra w ciemno - teleturniej
18:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00     Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
21:00     Teren prywatny - thriller reż. Harold Becker, wyk. John Travolta, James Lashly, Rebecca Tilney, Debra Mooney USA 2001
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:55     Chirurdzy - serial obyczajowy USA 2005
23:55     Nasze dzieci - talk-show 
00:55     Magazyn sportowy
02:55     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03:55     Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:30     Uwaga! - magazyn reporterów
05:50     Telesklep
06:40     Katastrofy w przestworzach - serial fabularno-dokumentalny odc. 9 Kanada 2003
07:35     Usterka: Kasetony - serial fabularno-dokumentalny Polska
08:05     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40     Rozmowy w toku - talk show
12:50     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 818 Polska 2003
13:20     W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
14:00     Katastrofy w przestworzach - serial fabularno-dokumentalny odc. 10 Kanada 2003
15:00     Prawo pożądania - telenowela odc. 75/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00     Fakty - wydanie popołudniowe
16:15     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15     Rozmowy w toku - talk show
18:25     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 819 Polska 2003
21:30     Magda M. - serial obyczajowy odc. 54 reż. Jacek Borcuch, Maciej Dejczer, Polska 2005
22:30     Teraz my! - program publicystyczny
23:15     Jacek Hugo-Bader, Korespondent z Polszy: Inny kraj - film dokumentalny odc. 1/2 reż. Paweł Łoziński, Jacek Hugo-Bader, wyk. Polska 2007 
00:15     Bez skazy - serial obyczajowy odc. 13/15 reż. Jamie Babbit, Scott Brazil, Elodie Keene, Nelson McCormick, Ryan Murphy, Michael, USA 2003
01:15     Nocne igraszki - program interaktywny
02:15     Telesklep
02:35     Uwaga! - magazyn reporterów
02:55     Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 V-Max - magazyn motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn rekIamowy
08.30 Pokemon (309) - serial animowany
09.00 Kochaj mnie. kochaj! (11) - serial obyaajowy
10.00 Jesteś moim życiem (191) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (58) - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (27) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (59) - serial przygodowy
16.50 Kochaj mnie. kochaj! (12) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (192) - telenowela
20.00 Piłka nożna: Puchar Ekstraklasy - mecz Wisła Kraków - Lech Poznań
22.15 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
23.00 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
00.05 Kuba Wojewódzki - talk show
01.05 Wydarzenia. Sport. Prognoza pogody
01.45 Muzyczne listy - program muzyczny
02.35 Kinomaniak - magazyn filmowy
03.00 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.20 Ja tylko pytam - talk show
04.05 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.05 Tajniacy (1) - serial sensacyjny
09.05 Grzesznica (83) - telenowela
09.55 Klinika Berlin Centrum (1) - serial obyczajowy
10.55 Zawód glina (10) - serial sens.
11.50 Strażnik kasy - program rozrywkowy
12.50 Telesklep
14.10 Grzesznica (84) - telenowela
15.05 Policjanci z Miami (94) - serial kryminalny
16.05 Alf (85) - serial komediowy
16.40 Jej cały świat (6) - serial kom.
17.10 Klinika Berlin Centrum (2) - serial obyczajowy
18.10 Zawód glina (11) - serial sens.
19.05 Alf (86) - serial komediowy
19.40 Jej cały świat (7) - serial kom.
20.10 Agenci NCIS (16) - serial krym.
21.10 Miłosna rozgrywka - komedia romantyczna. USA 1995
23.20 Amerykański romans - thriller, Kanada 1997
01.20 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Jabłko; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Świątynia; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ojczyzna polszczyzna - W woj. dolnośląskim - w Dolnośląskiem; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Salon kresowy - Eminencja z Szukiszek; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Co nam w duszy gra - Duety miłosne cz.1; widowisko; wyk.:Edyta Jungowska, Joanna Zagdańska, Hanna Śleszyńska, Anna Godlewska, Krystyna Jamróz, Joanna Bartel, Michał Milowicz, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Łukasz Żurek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Nadzieja z bibuły; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Jerzy morawski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania odc.694; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan odc.1221; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Praca bez granic - Belgia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:05 Warto kochać; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Rozmowy na temat... - polskiego exportu 2006; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Warszawa Jana Nowaka - Jeziorańskiego; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Krzysztof Korwin Piotrowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Co tu jest grane?; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Domisie - Jabłko; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Magazyn Medyczny - Badania cytologiczne i prenatalne; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Zwierzowiec - Konik polski; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Świątynia; reportaż; STEREO
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Antoniego Toborowicza rzeźbiarskie kręgi; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:40 Dzika Polska - Rycerze mokradeł; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Studiuję w Polsce; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Wszystkie zwierzeta pana Władysława; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania odc.694; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka-Upał; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan odc.1221; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń odc.1; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Wiesław Dąbrowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Warto rozmawiać - Problemy z łącznością; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Zamach majowy; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Zbigniew Wacław Kowalewski; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Tajski smak ; Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Studiuję w Polsce; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania odc.694; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka-Upał; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport
02:00 Klan odc.1221; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń odc.1; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Warto rozmawiać - Problemy z łącznością; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Zamach majowy; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Zbigniew Wacław Kowalewski; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Antoniego Toborowicza rzeźbiarskie kręgi; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:45 Polska z bocznej drogi - Wszystkie zwierzeta pana Władysława; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wakacje pana Hulot; komedia kraj prod.Francja (1953); reż.:Jacques Tati; wyk.:Jacques Tati, Nathalie Pascaud, Michele Rolla, Valentine Cemax, Louis Perrault; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Wybrańcy Melpomeny - Juliusz Osterwa; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Kronos Quartet  (koncert z Teatru Polskiego we Wrocławiu); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Studio TVP Kultura - Telekino; Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Telekino - Wojna domowa odc.13/15-Młode talenty; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Stanley Jordan; koncert kraj prod.Kanada (1990); reż.:Bernard Picard; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Eine Kleine Nacht Musik - rondo allegro; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kulig; program rozrywkowy kraj prod.Polska (1968); reż.:Stanisław Kokesz; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Bracia Karamazow cz. 2; dramat kraj prod.ZSRR (1969); reż.:Ivan Pyryev; wyk.:Mikhail Ulyanov, Lionella Pyryeva, Kirill Lavrov, Andrei Myagkov; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Wszyscy jesteśmy z węgla; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:Tomasz Wiszniewski; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka XX wieku według Simona Rattle`a cz. 2; koncert kraj prod.Wielka Brytania (2001); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Całkiem spora Apokalipsa - Tadeusz Konwicki; film dokumentalny kraj prod.Polska (2002); reż.:Andrzej Titkow; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Sposób na Alcybiadesa odc.2; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Wujaszek Wania; film fabularny kraj prod.ZSRR (1970); reż.:Andriej Konczałowski; wyk.:Irina Anisimova-Wulf, Siergiej Bondarczuk, Władimir Butenko, Irina Kupczenko, Innokientij Smoktunowski; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Sceny ze sceny; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Muzyczna encyklopedia - Keith Jarrett - sztuka improwizacji; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2002); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Strefa - Studio - Polska awangarda - Partum; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Strefa - Forte Partum; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Strefa - Partum de facto; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Utracona cześć Katarzyny Blum; dramat kraj prod.Niemcy (1975); reż.:Volker Schlondorff, Margarethe Trotta; wyk.:Angela Winkler, Mario Adorf, Jurgen Prochnow, Heinz Bennent, Dieter Laser, Hannelore Hoger, Harald Kuhlmann; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Peter Brotzmann Quartet; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie programu

TVP Historia
14:30 Siła bezsilnych - Najwierniejszy z wiernych. Rzecz o Wojciechu Ziembińskim; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Było, nie minęło kraj prod.Polska (2004); Dla małoletnich od lat 7
16:25 Z archiwum IPN - Cud Lubelski; magazyn kraj prod.Polska (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Kontrowersje - Ojciec Założyciel II Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Anders; program historyczny kraj prod.Polska (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Dzieje Polaków - Królestwo bez korony; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Zakręty dziejów - Era Atomowa; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Zakończenie dnia

Disney Channel
06:00     Cafe Myszka - serial animowany     
06:25     Lilo i Stitch - serial animowany     
06:50     Kim Kolwiek - serial animowany     
07:10     Nowa szkoła króla - serial animowany     
07:25     Byle do przerwy - serial animowany     
07:50     Fillmore na tropie - serial animowany     
08:10     Lloyd w kosmosie - serial animowany     
08:35     Klasyka Disneya - serial animowany     
08:40     Klasyka Disneya - serial animowany     
08:50     Klasyka Disneya - serial animowany     
09:00     Klub przyjaciół Myszki Miki - serial animowany     
09:25     Disney's mali Einsteini - serial animowany     
09:45     JoJo z cyrku - serial animowany     
10:10     Stanley - serial animowany     
10:35     Opowieści z Kręciołkowa - serial animowany     
11:00     Goofy i inni - serial animowany     
11:25     Byle do przerwy - serial animowany     
11:45     Kim Kolwiek - serial animowany     
12:10     Lilo i Stitch - serial animowany     
12:35     Cafe Myszka - serial animowany     
12:55     Kacza paczka - serial animowany     
13:20     Legenda Tarzana - serial animowany     
13:40     Byle do przerwy - serial animowany     
13:50     Lloyd w kosmosie - serial animowany     
14:15     Kim Kolwiek - serial animowany     
14:35     Brenda i pan Whiskers - serial animowany     
15:00     Byle do przerwy - serial animowany     
15:10     Lilo i Stitch - serial animowany     
15:35     Nowa szkoła króla - serial animowany     
16:00     Przygody Timmy'ego - serial animowany     
16:25     Amerykański smok Jake Long - serial animowany     
16:50     Kim Kolwiek - serial animowany     
17:10     Hannah Montana - serial komediowy     
17:35     Suite Life of Zack & Cody - serial familijny     
18:00     Nowa szkoła króla - serial animowany     
18:25     Fillmore na tropie - serial animowany     
18:45     Byle do przerwy - serial animowany     
19:00     Brenda i pan Whiskers - serial animowany     
19:25     Przygody Timmy'ego - serial animowany     
19:50     Filip z przyszłości - serial komediowy     
20:10     Suite Life of Zack & Cody - serial familijny     
20:35     Świat Raven - serial familijny     
21:00     Świat Raven - serial familijny     
21:25     Chłopiec poznaje świat - serial obyczajowy     
21:50     Klasyka Disneya - serial animowany 


AXN Crime
12:00    Bez pardonu (seria 2) serial, odc. 7
13:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 20
14:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 20
15:00    Szczury wodne serial, odc. 125
16:00    Bez pardonu (seria 2) serial, odc. 7
17:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 20
18:00    Policjanci z Mt. Thomas serial, odc. 10
19:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 20
20:00    Szczury wodne serial, odc. 125
21:00    Bez pardonu (seria 2) serial, odc. 7
22:00    Skazani za niewinność serial, odc. 8
23:00    Agentka o stu twarzach serial, odc. 14
00:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 21
01:00    Szczury wodne serial, odc. 126
02:00    Agentka o stu twarzach serial, odc. 14

AXN Sci-Fi
12:00    Lexx (seria 3) serial, odc. 10
13:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 9
14:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 23
15:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 12
16:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 14
17:00    Lexx (seria 3) serial, odc. 10
18:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 9
19:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 23
20:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 12
21:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 14
22:00    Regenesis serial, odc. 13
23:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 10
00:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 24
01:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 13
02:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 15

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.