FANDOM


TVP 1 HD

05:25 Wodnikowe Wzgórze - Opór, odc. 18 (The Stand); serial animowany kraj prod.Kanada, Wielka Brytania (1999)
05:55 Kawa czy herbata? - Kawa czy herbata 6:02, 6:08, 6:32, 6:37, 7:02, 7:05, 7:32,7:37
Wiadomości 6:00, 6:30, 7:00, 7:30
Pogoda 6:05, 6:34, 7:03, 7:34
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:25 Tabaluga - Powódź, odc. 33 (Flood) kraj prod.Niemcy (1997)
08:50 TELEZAKUPY
09:30 Zwierzęta świata - Zabójcze meduzy cz. 1 (Killer Jellyfish) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
10:05 Wszechświat, który znamy - Bomby zegarowe cz. 2 (Known Universe 2 - Wszechświat który znamy); serial dokumentalny kraj prod.USA (2009)
10:35 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Świątynia Opatrzności Bożej; cykl dokumentalny
11:05 Plebania - odc. 1482; telenowela TVP
11:30 Moda na sukces - odc. 5842 (The Bold and the Beautiful ep. 5842); serial kraj prod.USA (2010)
12:00 Wiadomości
12:05 Agrobiznes
12:30 Natura w Jedynce - Pustynne lwy (Desert Lions) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007)
13:30 Jaka to melodia? - odc. 2668; teleturniej muzyczny
14:00 Klan - odc. 2453 -  txt. str. 777; telenowela TVP
14:25 Rezydencja - odc. 14 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:25 Ojciec Mateusz - odc. 121 - Na złej drodze -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
16:25 Moda na sukces - odc. 5843 (The Bold and the Beautiful ep. 5843); serial kraj prod.USA (2010)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2669; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2454 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Prawdziwe życie - Prawnicy - odc. 4, Świadkowie Jehowy; telenowela dokumentalna TVP
19:10 Wieczorynka - Bolek i Lolek - Indiańskie trofeum, odc. 7; serial animowany
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Kronika Tauron Basket Ligi
20:10 Pogoda
20:15 Piąty Stadion - odc 70, Natręctwa
20:25 Karmazynowy przypływ (Crimson Tide) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA (1995)
22:25 Prawdziwe życie Uwikłani /1/; dokument fabularyzowany
22:50 Detoks II - odc. 8/13 (Cleaner II, ep. 8, The Turtle and the Butterfly); serial obyczajowy kraj prod.USA (2009)
23:45 Detoks II - odc. 9/13 (Cleaner II, ep. 9, The Path of Least Resistance); serial obyczajowy kraj prod.USA (2009)
00:45 Prawdziwe życie - Prawnicy - odc. 4, Świadkowie Jehowy; telenowela dokumentalna TVP
01:30 Front (Patricia Cornwell: The Front); film fabularny kraj prod.USA (2009)
03:05 Notacje - Adam Zaleski. Kłamstwo katyńskie; cykl dokumentalny
03:15 Zagadkowa Jedynka
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

06:25 Złotopolscy - odc. 120 - W potrzasku
07:05 M jak miłość - odc. 215; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9:00, 9:40, 10:10
Panorama: 8:50
Pogoda: 9.30, 10:05
10:35 Barwy szczęścia - odc. 952 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:15 Na dobre i na złe - odc. 58 - Złoty strzał
12:15 15:10 do Łagiewnik
12:50 WOK - Wszystko o Kulturze (77); magazyn
13:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Amazonka -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:45 Duże dzieci - 40; talk-show
14:35 Ja to mam szczęście! - odc. 24 -  txt. str. 777; serial TVP
15:10 Rodzinka.pl - odc. 59 "Młodość nie zna strachu" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:45 Panorama Kraj
16:00 Pogoda
16:10 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 996 -  JM; serial TVP
17:00 Mariolka Prawdę ci powie (2); widowisko rozrywkowe
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 19/75; teleturniej
19:25 Ja to mam szczęście! - odc. 10 -  txt. str. 777; serial TVP
19:55 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 35
20:05 Barwy szczęścia - odc. 953 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Na dobre i na złe - odc. 526 - Refleks; serial TVP
21:45 Kino relaks - Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1970)
23:10 Reporter Polski; magazyn
23:45 Na linii strzału - odc. 16 (In Plain Sight s. II ep. 3); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)
00:35 Lepiej być piękną i bogatą (Lepiej być piękną i bogatą) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska, Niemcy, Ukraina (1993)
02:25 Reporter Polski; magazyn
02:55 Zakończenie dnia

TVP Info Kraków

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:11 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:41 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:10 Pogoda

07:13 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:40 Pogoda

08:43 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:40 Pogoda

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Biznes - otwarcie dnia

10:19 Pogoda

10:21 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:41 Pogoda

10:45 Gość poranka

10:55 Serwis sportowy

11:00 Serwis info

11:20 Serwis sportowy

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:27 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:10 Raport z Polski

14:24 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:11 Pogoda

15:15 Rozmowa dnia

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Raport z Polski

16:25 Pogoda

16:30 Serwis info

16:51 Biznes

17:00 Kronika

17:03 Pogoda flesz

17:05 W ciepłym mieście - magazyn

17:15 Parafia z sercem

17:35 Kurier Myślenicki

17:45 Misja absolutnie możliwa - MISJA: majówka

18:00 Bez krawata

18:15 Aktywni 50+

18:30 Kronika

18:50 Pogoda

18:52 Tematy dnia

19:03 Pogoda

19:05 W ciepłym mieście - magazyn

19:15 Na rynku pracy - Rozwiń skrzydła przedsiębiorczości

20:00 Minęła dwudziesta

20:45 Infoexpress

21:00 Serwis info

21:14 Pogoda

21:20 Telekurier

21:40 Studio LOTTO

21:50 Pogoda

21:55 Pogoda

22:00 Kronika

22:10 Pogoda flesz

22:12 W ciepłym mieście - magazyn

22:30 Info Dziennik

23:09 Pogoda

23:17 Sportowy wieczór

23:34 Imperium bez namiętności - film dokumentalny (Francja,2011)

00:41 Minęła dwudziesta

01:25 Infoexpress

01:33 Listy do PRL-u

01:41 Telekurier

02:05 Info Dziennik

02:44 Pogoda

02:49 Sportowy wieczór

03:01 Światowiec: Rowerem po Wiedniu

03:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

03:54 Infoexpress

04:02 Imperium bez namiętności - film dokumentalny (Francja,2011)

04:57 Raport z Polski

05:11 Prawdę mówiąc: Kazimierz Piotr Zaleski (79)

05:35 Reportaż TVP Info: Życie za murem - reportaż

05:48 My, czterej pancerni - film dokumentalny (Polska,2012)

06:35 Raport z Polski

TV Polonia

06:05 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Sztuka życia - odc. 55, Łukasz Rybarski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Do przerwy 0:1 - odc 7/7 Pożegnanie z wakacjami -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9:00, 9:40, 10:10
Panorama: 8:50
Pogoda: 9.30, 10:05; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 Opole 2010 na bis - Kabaretowa liga TVP /5/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Polonia w Komie - Londyn - Tomek (244); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Wszystko przed nami - odc. 89 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 829 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Chichot losu - odc. 9/13* - Podróżnik -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Kapela ze wsi Warszawa - koncert jubileuszowy (cz. 2); koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Złotopolscy - odc. 697* Pożoga; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wszystko przed nami - odc. 89 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Londyn - Tomek (244); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Benefis - Kabaretu Elita    cz. 2; STEREO
18:55 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 829 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Kto nie pracuje; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Warto kochać - odc. 63; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Wenecja (245); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Wielki Test o Europie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Jedna Scena - Dług; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wszystko przed nami - odc. 89 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Do przerwy 0:1 - odc 7/7 Pożegnanie z wakacjami; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Kto nie pracuje; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Warto kochać - odc. 63; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Wenecja (245); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 829; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kabaretowy Klub Dwójki - Kariera czy rodzina? (77); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Polsat HD

05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:00 Rodzina zastępcza plus: Wielkie rozwiązanie (329)
09:00 Świat według Bundych (17)
09:30 Świat według Kiepskich: Hobby (232)
10:00 Trudne sprawy (60)
11:00 Dlaczego ja? (234)
12:00 Ludzie Chudego (10)
13:00 Dom nie do poznania 2 (31)
14:00 Pierwsza miłość (1718)
14:45 Trudne sprawy (257)
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i partnerzy (187)
17:00 Dlaczego ja? (364)
18:00 Pierwsza miłość (1719)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich: Grzałka (206)
20:00 Świat według Kiepskich: Sexi Flexi (418)
20:35 Kocham cię, Beth Cooper - komedia (Kanada,USA,2009)
22:45 Sześć żon i jeden pogrzeb - komedia (USA,2009)
00:45 Wiadomości bez cenzury - komedia (USA,2008)
02:15 Zagadkowa noc
03:30 Tajemnice losu

TVN HD

05:05 Uwaga!
05:25 Rozmowy w toku: Nie będę mamą, bo brzydzę się dzieci!
06:20 Mango
07:25 Na Wspólnej (1769)
08:00 Dzień Dobry TVN
11:10 Ukryta prawda (200)
12:10 Kocham. Enter: Córka (30)
13:10 Szpital (74)
14:10 W-11 - Wydział Śledczy: Kalina (1048)
14:50 Sąd rodzinny (118)
15:50 Rozmowy w toku: Nie oddam ci dzieci!
16:55 Szpital (75)
17:55 Ukryta prawda (201)
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 Na Wspólnej (1770)
20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Chcę umrzeć (1049)
21:30 Top Model. Zostań modelką (13)
22:30 Szakal - film sensacyjny (Niemcy, USA, Francja, Wielka Brytania, Japonia,1997)
01:00 Superwizjer
01:35 Uwaga!
01:50 Arkana magii (936)
03:10 Rozmowy w toku: Nie oddam ci dzieci!
04:05 Zakończenie programu

TVN 7 HD

04:45 Pascal: po prostu gotuj: Obiad prezydentów (15-ost.)

05:20 We dwoje (3) - program rozrywkowy

06:40 Męski typ 2: Jerzy Dziewulski (7/9)

07:10 Sąd rodzinny: Dopóki będę żyć (39)

08:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Miejsce zbrodni - kościół (336)

09:10 Detektywi: Uśmiech losu (54)

09:40 Detektywi: Adam (55)

10:15 Ostry dyżur 4 (93)

11:15 Mango

12:50 Sąd rodzinny: Mania ciała (40)

13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Gruba dziewczynka (337)

14:50 Dr House 5 (9/24)

15:50 Detektywi: Dorosłe życie (56)

16:25 Detektywi: Konwój z diamentami (57)

17:00 Ostry dyżur 4 (94)

18:00 39 i pół: Kawałek podłogi (8/13)

19:00 Dr House 5 (10/24)

20:00 Dobre kino: Droga do szczęścia - dramat obyczajowy (USA,Wielka Brytania,2008)

22:25 Dowody zbrodni 6 (13/23)

23:30 Bardzo Dziki Zachód - western komediowy (USA,1999)

01:40 Arkana magii

03:45 W roli głównej: Robert Kozyra (8/17)

04:25 W roli głównej: Mateusz Kusznierewicz (9/17)

04:45 Zakończenie programu

TVP Kultura

08:15 Krakowski Festiwal Filmowy w TVP Kultura: Wypadek - film dokumentalny (Polska,2012)

09:00 Libera - Przewodnik po sztuce: Władysław Strzemiński (2) - magazyn kulturalny

09:15 Horror w Wesołych Bagniskach - horror komediowy (Polska,1995)

10:45 Tak trzeba żyć - film dokumentalny (Polska,2007)

11:15 Na wyrywki z rozrywki: Spotkanie z cieniem: Mieczysław Karłowicz

12:00 Na wyrywki z rozrywki: Pieśń o jednym Wojciechu Siemionie - program rozrywkowy (Polska,1969)

13:00 Druga strona słońca - film obyczajowy (Polska,1986)

14:20 Horror w Wesołych Bagniskach - horror komediowy (Polska,1995)

16:00 Spotkania z Teatrem Wielkim: 8. Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki

16:30 Co Ty wiesz o społeczeństwie?: Nierówność społeczna (9) - program edukacyjny

17:00 Krakowski Festiwal Filmowy w TVP Kultura: Wypadek - film dokumentalny (Polska,2012)

17:55 Ucieczka z kina "Wolność" - dramat społeczny (Polska,1990)

19:30 Widzi Misie: Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci: Anna Zgierun-Łacina - "Inwazja wirusów" - magazyn kulturalny

19:40 Widzi Misie: Miś Uszatek: Spóźnione śniadanie

20:00 Informacje kulturalne

20:20 Podkręć jak Beckham - komedia obyczajowa (Wielka Brytania,Niemcy,USA,2002)

22:25 Studio Kultura - rozmowy: Muniek Staszczyk

23:00 Filmy Piera Paola Pasoliniego: Chlew - film obyczajowy (Włochy,Francja,1969)

00:50 Performance: Interakcje (32)

01:40 Informacje kulturalne

02:00 Studio Kultura - rozmowy: Muniek Staszczyk

02:40 WOK - Wszystko o Kulturze - magazyn

03:10 Zakończenie programu

TV 4

05:10 Życiowe role gwiazd (6)

05:30 Triumf miłości (141)

06:25 4music - magazyn muzyczny

07:30 Gliniarz i prokurator (89)

08:30 Komisarz Rex (1)

09:30 Otchłań namiętności (151)

10:30 Otchłań namiętności (152)

11:30 I Like It - magazyn muzyczny

12:30 Winx Club 4

13:00 Telesprzedaż

13:20 Dziewczyny z fortuną

15:00 Komisarz Rex (2)

16:00 Gliniarz i prokurator (90)

17:00 Otchłań namiętności (153)

18:00 Otchłań namiętności (154)

19:00 Galileo (299) - program popularnonaukowy

20:00 Postrach z jeziora - horror (Kanada,2004)

21:55 Władca komarów - horror (USA,2005)

23:50 W dolinie Elah - dramat kryminalny (USA,2007)

02:15 Gość "Wydarzeń"

02:35 To był dzień

03:25 4music - magazyn muzyczny

04:15 I Like It - program muzyczny

05:05 Zakończenie programu

Eurosport HD

08:30 Wyścigi samochodowe: World Series by Renault - wyścig w Monako

09:00 Eurogole - magazyn piłkarski

09:15 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - mecz dnia

10:30 Gem, set i Mats - magazyn tenisowy 

11:00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień 

13:00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień

16:00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień

19:00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 4. dzień

21:00 Gem, set i Mats - magazyn tenisowy

21:30 Wednesday Selection - magazyn sportowy

21:35 Jeździectwo: FEI Nations Cup w Rzymie

22:35 Jeździectwo: Riders Club

22:40 Golf: Turniej z cyklu US PGA Tour w Forth Worth

23:40 Golf: Turniej z cyklu PGA European Tour w Kanadzie

00:10 Golf: Golf Club

00:15 Żeglarstwo: Yacht Club

00:20 Wednesday Selection - magazyn sportowy

00:45 Watts - magazyn sportowy

01:00 Gem, set i Mats - magazyn tenisowy

01:30 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Dyżur (11) - serial dokumentalny

06:30 W blasku fleszy (5) - program rozrywkowy

07:00 Tom i Jerry (106)

07:05 Tom i Jerry (107)

07:15 Tom i Jerry (108)

07:25 Timon i Pumba (55)

07:55 Xena: wojownicza księżniczka (21)

08:50 13 posterunek (11)

09:30 13 posterunek (12)

10:00 Błękitny patrol (64)

11:00 Nash Bridges 3 (41)

12:00 Sekrety i kłamstwa (55) - reality show (Chorwacja)

13:00 Pogromcy szczurów (5) - reality show (USA)

14:00 Niebezpieczne spotkania (1) - serial przyrodniczy

15:00 Sekundy grozy (50) - serial dokumentalny (USA)

15:30 13 posterunek (13)

16:15 13 posterunek (14)

16:50 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? (20) - teleturniej

18:00 Xena: wojownicza księżniczka (22)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (5)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (6)

20:00 Wielki Joe - film przygodowy (USA,1998)

22:30 Sekundy grozy (51) - serial dokumentalny (USA)

23:00 Spartakus: Zemsta (6)

00:10 Spartakus: Zemsta (7)

01:30 Zobacz to!

Puls 2

06:00 Błękitny patrol 3 (64)

06:55 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? (17) - teleturniej

07:55 Pippi (11)

08:30 Bajki animowane dla dzieci (46)

09:00 Łowcy smoków (12)

09:30 Wielka podróż Bolka i Lolka (2)

09:40 Wielka podróż Bolka i Lolka (3)

09:55 Pan Andersen opowiada (19)

10:30 Pszczółka Maja (11)

11:00 Przygody Bolka i Lolka (40)

11:05 Przygody Bolka i Lolka (41)

11:30 Reksio (15)

11:40 Reksio (16)

11:50 Superauta (2)

12:20 Pippi (12)

12:55 Bajki animowane dla dzieci (46)

13:25 Łowcy smoków (13)

14:00 Wielka podróż Bolka i Lolka (2)

14:10 Wielka podróż Bolka i Lolka (3)

14:25 Pan Andersen opowiada (19)

15:00 Pszczółka Maja (12)

15:30 Przygody Bolka i Lolka (40)

15:40 Przygody Bolka i Lolka (41)

16:00 Reksio (15)

16:10 Reksio (16)

16:25 Superauta (2)

17:00 Królowa miecza (18)

18:00 Świat zwierząt 3 (12) - serial przyrodniczy

18:30 Pogromcy szczurów (5) - reality show (USA)

19:30 Sekundy grozy (48) - serial dokumentalny (USA)

20:00 Sekundy grozy (49) - serial dokumentalny (USA)

20:30 Nash Bridges 3 (41)

21:30 13 posterunek (11)

22:10 13 posterunek (12)

22:50 Goło i wesoło (22) - program rozrywkowy

23:20 Piękni i ambitni (51) - serial erotyczny

00:20 JRG w akcji (5) - serial dokumentalny

01:00 Dyżur (5) - serial dokumentalny

01:30 Zakończenie programu

ATM Rozrywka

05:15 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

06:45 Wstawaj! Gramy!

07:30 Azur i Asmar - film animowany (Włochy,Francja,Belgia,Hiszpania,2006)

09:00 Ewa gotuje (107)

09:30 Synowie: Wściekły kibic (2)

10:00 Daleko od noszy 2: Eliksir starości (24)

10:30 Pierwsza miłość (1717)

11:00 Rodzina zastępcza plus: Właściwa żona (292)

12:00 Tango z aniołem: Ja już się nie boję (33)

12:45 Pierwsza miłość (934)

13:30 Ewa gotuje (107)

14:00 Linia życia (72)

14:30 Synowie: Wściekły kibic (2)

15:00 Daleko od noszy 2: Eliksir starości (24)

15:30 Graczykowie czyli Buła i Spóła: Zgaduła (76)

16:00 Świat według Kiepskich: Sobowtór (343)

16:30 Pierwsza miłość (1718)

17:05 Awantura o kasę - teleturniej

18:00 Gra w ciemno - teleturniej

19:00 Rodzina zastępcza plus: Długość smyczy (293)

20:00 Nieprawdopodobne, a jednak (6)

20:30 Linia życia (73)

21:00 Fala zbrodni: Sumienie wilków (82)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Właściwa żona (292)

23:00 Świat według Kiepskich: Euro (276)

23:30 Świat według Kiepskich: Sobowtór (343)

00:00 Synowie: Wściekły kibic (2)

00:30 Daleko od noszy 2: Eliksir starości (24)

01:00 Awantura o kasę - teleturniej

02:00 Gra w ciemno - teleturniej

03:00 Zakończenie programu

Cinemax HD

06:00 Stary Gringo - western (USA,1989)

08:00 Rybka - dramat obyczajowy (Tajwan,2011)

09:30 Sztuki wyzwolone - komediodramat (USA,2012)

11:05 Najlepsi reżyserzy: Stanley Donen

11:35 Charlie St. Cloud - melodramat (USA,Kanada,2010)

13:15 Szkolne oszołomienie - komedia obyczajowa (USA,1988)

15:15 Naprzód, Francjo! - komedia (Francja,1964)

16:50 Rybka - dramat obyczajowy (Tajwan,2011)

18:15 Wyprawa do Xingu - dramat przygodowy (Brazylia,2012)

20:00 Stróż prawa (5)

20:45 Premiera: Rosencrantz i Guildenstern powstają z martwych - horror komediowy (USA,2009)

22:10 Ścigana (5)

23:10 Tożsamość - thriller (Wielka Brytania,Niemcy,Francja,Kanada,Japonia,USA,2011)

01:00 Krwawa gościnność - horror komediowy (Wielka Brytania,Niemcy,2011)

02:35 Oczyszczenie - dramat historyczny (Finlandia,Estonia,2012)

04:35 Rosencrantz i Guildenstern powstają z martwych - horror komediowy (USA,2009)

Cinemax 2 HD

06:00 Muzyka jest wieczna - dramat obyczajowy (USA,2011)

07:45 Za rok o tej samej porze - komedia romantyczna (USA,1978)

09:40 W książce i na ekranie - magazyn filmowy (Kanada,2009)

10:05 Tajemnica klasztoru Marii Magdaleny - dramat psychologiczny (USA,1985)

11:45 Piękno osła - komedia (Włochy,2010)

13:35 Za drzwiami Actors Studio: Ricky Gervais

14:25 Stary Gringo - western (USA,1989)

16:25 Za rok o tej samej porze - komedia romantyczna (USA,1978)

18:20 Sztuki wyzwolone - komediodramat (USA,2012)

20:00 Charlie St. Cloud - melodramat (USA,Kanada,2010)

21:40 Stróż prawa (5)

22:25 Green Zone - dramat wojenny (Francja,USA,Hiszpania,Wielka Brytania,2010)

00:20 W łóżku - dramat obyczajowy (Chile,Niemcy,2005)

01:50 Porwanie Heinekena - film kryminalny (Holandia,2011)

03:50 Najlepsi reżyserzy: Ridley Scott

04:20 Pierwszoklasista - dramat biograficzny (Wielka Brytania,USA,2010)

HBO HD

06:00 Moneyball - dramat biograficzny (USA,2011)

08:10 Batman: Rok pierwszy - film animowany (USA,2011)

09:10 Gorejący krzew (2/3) - film obyczajowy (Czechy,2013)

10:25 Dzień, w którym zobaczyłam twoje serce - komediodramat (Francja,2011)

12:00 Strasznie głośno, niesamowicie blisko - dramat obyczajowy (USA,2011)

14:05 Bad Company - komedia sensacyjna (USA,Czechy,2002)

15:55 Zakochane ptaszki - komedia romantyczna (Nowa Zelandia,2011)

17:35 Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł - film animowany (USA,2012)

18:50 Gorejący krzew (3-ost.) - film obyczajowy (Czechy,2013)

20:10 Faceci w czerni 3 - komedia SF (USA,2012)

21:55 Zdegradowani - komedia (USA,2011)

23:30 Rodzina Borgiów 3 (1)

00:30 Przerwa w podróży - film kryminalny (USA,2012)

02:00 Janosik. Prawdziwa historia - film przygodowy (Czechy,Polska,Słowacja,Węgry,2009)

04:20 Tak powiedziała - komedia (USA,2012)

HBO 2 HD

06:00 Muppety - komedia muzyczna (USA,2011)

07:40 Obywatele XXL (3)

08:50 Ostatni gwiezdny wojownik - film SF (USA,1984)

10:30 Sherlock Holmes: Gra cieni - film kryminalny (USA,2011)

12:35 Dorastająca nadzieja 3 (17)

13:00 Gwiazdka Laury i potwór ze snów - film animowany (Niemcy,2011)

14:05 Epidemia strachu - thriller SF (USA,Zjednoczone Emiraty Arabskie,2011)

15:50 Hollywood atakuje - komediodramat (USA,Francja,2000)

17:35 Przygody Tintina - film animowany (USA,Nowa Zelandia,2011)

19:20 Niezniszczalny Kelly - komedia (Australia,1993)

20:40 Syn Poranka - komediodramat (USA,2011)

22:00 Dokumenty bez cenzury. Premiera: Vogue: Spojrzenie redaktorów - film dokumentalny (USA,2012)

23:05 Razem czy osobno - melodramat (USA,2011)

00:30 Dom w Bretanii - dramat obyczajowy (Francja,2012)

02:05 Kaznodzieja z karabinem - dramat biograficzny (USA,2011)

04:10 Strażnik - thriller (USA,2010)

TVN Style HD

05:25 Piękno boli (6/10) - serial dokumentalny (USA)

05:55 Wiem, co jem 4: Sałata (10/15)

06:25 Klinika urody 2 (9/15) - magazyn poradnikowy

06:55 Weterynarz przyszłości (5/6) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

07:30 Maja w ogrodzie (33/52) - magazyn ogrodniczy

07:55 Akademia ogrodnika (33/44) - magazyn ogrodniczy

08:00 Co za tydzień

08:30 Szczypta smaku (8-ost.)

09:00 Magiel towarzyski 14 (13-ost.) - program rozrywkowy

09:45 Ugotowani (13/15)

10:45 Świat według dziecka 3 (4/5) - magazyn poradnikowy

11:15 Świat według dziecka 4: Nienawidzę ojczyma (5/11)

11:45 Najsztub słucha 2: Magda Gessler (1/6)

12:15 Usterka 2: Gaz (4/18)

12:45 Doktor Rafto (4-ost.) - serial dokumentalny

13:50 Niezwykłe porody (2/3) - serial dokumentalny

15:00 Akademia szefów kuchni (7/9) - magazyn kulinarny

16:00 Idealna niania (12-ost.)

16:45 Kuchenne rewolucje 2: Paroles, paroles (10/14)

17:45 Hotel gwiazd (1/5) - program rozrywkowy (Wielka Brytania,2012)

19:45 Ugotowani (8)

20:15 Piekielny hotel Gordona Ramsaya (4) - reality show (USA,Wielka Brytania,2012)

20:50 Klinika urody 2 (12/15)

21:15 Stylowy magazyn (13-ost.) - magazyn poradnikowy

22:00 Wiem, co jem i wiem, co kupuję 2 (13) - magazyn poradnikowy

22:45 Miasto kobiet (1/15)

23:45 Magiel towarzyski 14 (13-ost.) - program rozrywkowy

00:30 Dżoana i jej przyjaciółki z Miami (4/8) - reality show (USA,2012)

01:30 33 symbole seksu (4/5) - program rozrywkowy

02:00 W roli głównej: Anita Werner (2/8)

02:25 W roli głównej: Katarzyna Montgomery (3/8)

02:50 W roli głównej: Urszula (4/8)

03:15 W roli głównej: Bogusław Linda (5/8)

03:40 Wiem, co jem 2: Grill (11/15)

04:05 Wiem, co jem 2: Sól (12/15)

04:30 Wiem, co jem 2: Lody (13/15)

04:55 Zakończenie programu

TVN Turbo HD

06:05 Turbo kamera 12 (12-ost.) - magazyn

06:40 Odrobina Polski 4 (12-ost.) - program rozrywkowy

07:00 Drwale 2 (13-ost.) - reality show

08:05 W drodze na sam szczyt - film dokumentalny

09:15 Wariaci na kółkach 2 (12/13) - program rozrywkowy

09:45 Uwaga! Pirat! 10 (13-ost.) - magazyn

10:30 Agromachina (6/10) - magazyn motoryzacyjny

11:05 Wędkarskie wyzwania Matta Hayesa (2/6) - serial dokumentalny

12:05 Jak to jest złowione? 2 (5/11) - magazyn wędkarski

12:45 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach 10 (10-ost.) - magazyn motoryzacyjny

13:20 Polak potrafi 11 (11/12) - program rozrywkowy

13:50 Odrobina Polski 4 - program rozrywkowy

14:10 De lux 11 (15/18) - magazyn motoryzacyjny

14:30 Przedziwne rodzaje śmierci 2 - serial dokumentalny

15:05 Strażacy (8/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

15:40 Automaniak 10 (10/11) - magazyn motoryzacyjny

16:30 Top Gear 19 (3/7)

17:45 Raport Turbo

18:05 Pogoda dla kierowców

18:15 Agromachina 5 - magazyn motoryzacyjny

18:45 Żużel: Enea Ekstraliga - studio

19:00 Żużel: Enea Ekstraliga

21:00 Raport Turbo

21:20 Pogoda dla kierowców

21:30 Turbo kamera 12 (12-ost.) - magazyn

22:00 Samochód marzeń - kup i zrób 3 (13/14) - magazyn motoryzacyjny

22:50 Automaniak 10 (10/11) - magazyn motoryzacyjny

23:40 Akademik rozpusty (11/26) - program erotyczny

00:20 Strażacy (8/10) - serial dokumentalny

00:50 Na osi - magazyn motoryzacyjny

01:20 Polak potrafi 11 (11/12) - program rozrywkowy

01:50 Moto-On 8 - magazyn motoryzacyjny

02:20 Zakup kontrolowany 15 (12-ost.) - magazyn motoryzacyjny

03:20 Wypadek - przypadek 10 (12-ost.) - magazyn

03:50 Gadżet 10 (8/12) - magazyn popularnonaukowy

04:20 Automaniak 10 (10/11) - magazyn motoryzacyjny

05:05 Zakończenie programu

Polsat 2

05:55 Nowy Dzień z Polsat News

07:40 Awantura o kasę - teleturniej

08:35 Gra w ciemno - teleturniej

09:30 Rodzina zastępcza plus: Męskie decyzje (267)

10:30 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Bliźniak z Brazylii (41)

11:00 Rodzina zastępcza: Zew bociana (62)

11:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Zaginiona przesyłka (17)

12:00 Graczykowie: Zdradzone serce (9)

12:30 Rodzina zastępcza: Płazy i gryzonie (63)

13:00 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Zbrodnia na zamówienie (42)

13:30 Świat według Kiepskich: Kiepska płeć (60)

14:00 Rodzina zastępcza plus: Trzecie oko (268)

15:00 Graczykowie: W szponach nałogu (8)

15:30 Rodzina zastępcza: Podróż do Afryki (94)

16:00 Szpital na perypetiach: Narzeczony imieniem Lufa (6)

16:30 Mamuśki: Przeprowadzka (10)

17:00 Rodzina zastępcza plus: Poezja i abstynencja (237)

18:00 Malanowski i partnerzy: Nocni goście (501)

18:30 Malanowski i partnerzy: Zakochana do szaleństwa (502)

19:00 Dlaczego ja? (213)

20:00 Wydarzenia

20:35 Interwencja

21:00 Trudne sprawy (212)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Trzecie oko (268)

23:00 Świat według Kiepskich: Niedziela wyborcza (292)

23:30 Rodzina zastępcza: Droga do Unii (136)

00:00 Daleko od noszy: Diabeł w szóstce (42)

00:30 Dlaczego ja? (213)

01:30 Trudne sprawy (212)

02:30 Wydarzenia

03:10 Interwencja: 2013 (1092)

03:25 Pierwsza miłość (1718)

04:00 Świat według Kiepskich: Kiepska płeć (60)

04:30 Aleja sław - magazyn

05:00 Jem i chudnę - magazyn lifestylowy

05:30 Skazany za... (43) - serial dokumentalny

TVN 24 HD

05:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:25 Traffic

07:30 Jeden na jeden - poranny wywiad TVN 24

07:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:55 Traffic

08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:25 Traffic

08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:15 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:45 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

11:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

11:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

12:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

12:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

13:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

13:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

14:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

14:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

15:00 15 na żywo

16:00 Fakty po południu

17:30 Teleserwis, Prognoza pogody

18:00 Tak jest

19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

19:26 Fakty po Faktach

20:00 Kropka nad i

20:30 Czarno na białym

21:00 Teleserwis, Prognoza pogody

21:30 Polska i świat

22:00 Szkło kontaktowe

23:00 Dzień po dniu

00:00 Fakty po Faktach

00:40 Kropka nad i

01:05 Czarno na białym

01:30 Szkło kontaktowe

02:20 Maja w ogrodzie

02:45 Ciąg dalszy nastąpił

03:35 Inny punkt widzenia

04:15 Polska i świat

04:35 Maja w ogrodzie

05:00 Fakty po Faktach

05:35 Kropka nad i

TVS

06:50 Świat w pigułce - serial popularnonaukowy

07:10 Wyprawy Jeffa Corwina - serial przyrodniczy

08:05 Świat na talerzu Andrew Zimmerna

09:00 Cafe Silesia

11:30 Propozycje do "Listy śląskich szlagierów"

11:55 Cafe Silesia

12:15 Telezakupy

14:15 Świat w pigułce - serial popularnonaukowy

14:35 Dziwne i niebezpieczne - serial dokumentalny

15:05 Niewyjaśnione historie

16:00 Silesia informacje - flesz

16:05 Archeolog detektyw

17:00 Na straży prawa

17:30 Informator miejski

17:45 Silesia Informacje

18:05 Bajkowa TVS

20:00 Silesia Informacje

20:25 Powietrzna policja

21:00 Niewyjaśnione historie

21:55 Tajemnice czarnych skrzynek

22:50 Na straży prawa

23:20 Na oczach świadków

00:00 Program ezoteryczny - magazyn

02:00 Świat w pigułce - serial popularnonaukowy

TVP Rozrywka

06:15 Duże dzieci: Aneta Kręglicka, Daniel Olbrychski - talk show

07:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

07:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat

08:20 "Trzymaj się swoich chmur" - piosenki Seweryna Krajewskiego

09:20 Gabinet - Kayah

10:05 Rozrywka retro: Kabaret Potem przedstawia (48)

11:25 Duże dzieci: Doda, Maciej Damięcki, Matylda Damięcka i Mateusz Damięcki - talk show

12:15 Historia literatury według Kabaretu Moralnego Niepokoju

13:15 Historia literatury według Kabaretu Moralnego Niepokoju

14:10 Dzięki Bogu już weekend - program rozrywkowy

15:15 Tylko jeden skecz

15:30 To był rock! - Przeżyj to sam

16:10 To był rock! - Przeżyj to sam

16:55 Tylko jeden skecz

17:05 Ale mądrale! - talk show

17:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

18:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat

18:50 Rozrywka Retro: Muzyka lekka łatwa i przyjemna (11)

19:55 Duże dzieci: Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, Krzysztof Mroziewicz - talk show

20:40 Tylko jeden skecz

20:45 Kabaret Ani Mru Mru - urodzinowy strzał w dychę

21:50 Kabaret Ani Mru Mru - urodzinowy strzał w dychę

22:50 Dzięki Bogu już weekend - program rozrywkowy

23:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat

00:25 To był rock! - Lady Pank (2)

01:15 To był rock! - Dżem (5)

02:00 Zakończenie programu

TVP Seriale

06:25 Zakład o miłość - czyli jak znaleźć chłopaka w 258 dni (26)

07:15 Święta wojna: Krawaciorz przodowy (261)

07:45 Święta wojna: Bercia Dworniok (262)

08:15 Sąsiedzi: Randka w ciemno (20)

08:45 Przedwiośnie (3)

09:50 Na dobre i na złe: Życiowy wybór (164)

10:50 Dom nad rozlewiskiem (12)

11:45 Ranczo: Wielkie odkrycie (32)

12:50 Ranczo: Sprawca (33)

13:50 M jak miłość (638)

14:50 Przedwiośnie (4)

15:50 Święta wojna: Propaganda sukcesu (263)

16:20 Święta wojna: Hanys dance (264)

16:55 Ranczo: Odsiecz (34)

17:55 Ranczo: Upadek obyczajów (35)

18:55 Na dobre i na złe: Siostra zakonna (165)

19:55 Przedwiośnie (5)

21:00 Ranczo: Miedź brzęcząca (36)

22:00 Ranczo: Zrozumieć kobietę (37)

23:00 Rodzinka.pl: Pierwsza praca Tomka (37)

23:35 Głęboka woda 2: Rozwiązanie (9)

00:30 Oficer: Maszeruj albo giń! (7)

01:30 Oficer: Towarzysze broni (8)

02:35 Dom nad rozlewiskiem (12)

03:20 Sąsiedzi: Randka w ciemno (20)

03:45 Zakończenie programu

VIVA Polska

06:00 Mega Top 10 - lista najchętniej oglądanych teledysków VIVY

07:00 Powerlista - teledyski

08:20 Viva Top 5 - pasmo muzyczne

08:40 Top 5 Best of Viva - pasmo muzyczne

09:00 VIVA Top 10 - teledyski

10:00 100% Viva - pasmo muzyczne

13:00 Mega Top 10 - lista najchętniej oglądanych teledysków VIVY

14:00 Top 5 Best of Viva - pasmo muzyczne

14:20 VIVA Top 10 - teledyski

15:10 Viva Top 5 - pasmo muzyczne

15:30 100% Viva - pasmo muzyczne

16:10 Piękna i kujon 2 (4) - serial reality

17:10 Randka się opłaca (7) - program rozrywkowy

17:45 Excused: Odpadasz!: When Love Kittens Attack (88)

18:10 Excused: Odpadasz!: The Boy in the Bikini (89)

18:35 Polska stówa (19) - 100 najpopularniejszych teledysków

19:00 In & Out 2012 - program lifestylowy

19:30 Piękna i kujon 2 (5) - serial reality

20:35 Polska stówa (18) - 100 najpopularniejszych teledysków

21:05 Excused: Odpadasz!: It Ain't Over Til the Cat Lady Purrs (86)

21:30 Excused: Odpadasz!: Pecs Appeal (87)

21:55 Miłość w rytmie kasy: Don't Step to Sassy (3)

22:55 Nieustraszeni 4: Tunnel Flag Snag; Potato Bug Bazooka; Tractor Car Roll (28)

23:55 100% Viva - pasmo muzyczne

MTV Polska

06:00 MTV Kofeina - energetyzujące teledyski

07:00 Top 7 at 7 - program muzyczny

07:35 TMF Fresh - zestawienie najnowszych klipów

08:05 Operacja: Stylówa PL (5) - program reality

08:45 Operacja: Stylówa 2 - Best of (1) - program reality

09:10 Snooki & JWoww: Guess Who's Coming to Dinner (4) - reality show

09:35 Snooki & JWoww: Sober Party of One (5) - reality show

10:00 Zdążyć przed śmiercią: Attend A Party At The Playboy Mansion (1)

10:30 Zdążyć przed śmiercią: Make A Toast At A Stranger's Wedding (2)

11:00 Zdążyć przed śmiercią: Ask Out The Girl Of Your Dreams (3)

11:25 Zdążyć przed śmiercią: Help Deliver A Baby (4)

11:55 Snooki & JWoww: Calm Down Hormonal! (6) - reality show

12:20 Snooki & JWoww: Meet the In-Laws (7) - reality show

12:50 Nastoletnie matki: The Places You'll Go (3)

13:40 Operacja: Stylówa PL - program reality

14:15 Operacja: Stylówa PL - program reality

14:55 Brzydkie Kaczątka International 2: Danielle (5)

15:50 Catfish: The TV Show: Kya & Alyx (6)

16:40 Operacja: Stylówa PL (3) - program reality

17:20 Operacja: Stylówa 2 (1) - program reality

17:45 Ekipa z New Jersey 5: Great Meatballs of Fire (7) - reality show

18:40 Operacja: Stylówa PL - program reality

19:20 Operacja: Stylówa PL - program reality

20:00 Ke$ha: My Crazy Beautiful Life: Haters Gonna Hate (3)

20:25 Ke$ha: My Crazy Beautiful Life: The End is The Beginning (4)

21:00 The L.A. Complex: Burn It Down (1)

22:00 Niemożliwe!: Dan Heaton (13)

22:20 Niemożliwe!: Cole Hernandez (14)

22:50 Niemożliwe!: The Dingo II (15)

23:15 Niemożliwe!: Big Black II (16)

23:45 Niemożliwe!: Ryan O'Malley (1)

00:10 Niemożliwe!: Johnny Knoxville (2)

00:35 Ekipa z Newcastle (4) - reality show

01:35 Punk'd 9: Inside Punk'd (1)

01:55 Punk'd 9: Justin Bieber (1)

02:20 Dolina Nieumarłych: Tick, Tick, Boom (9)

02:45 Don't Kill The Music - nocna play-lista

4fun.TV

06:00 Popbudzik

09:00 Muzowkręt - magazyn

10:00 Tylko hity

11:00 Hit Me

12:00 Polskie - To lubię!

13:00 Non Stop Fresh

15:00 Matura to bzdura - program rozrywkowy

16:00 Tylko hity

17:00 Hit Me

18:00 Chcesz?-masz

19:00 Hit Me

20:00 4fun MAXXX Top 40 - lista przebojów

22:00 Party Shaker

23:00 Hit Me

01:00 Polskanocka

RBL.TV

06:00 Polisz rajd

10:00 Pyta.pl

11:00 100% Rebel

13:00 Serio?

14:00 100% Rebel

15:00 Świeżyniec

16:00 Reaktor

17:00 Videostarcie

18:00 Deezer chart

19:00 HH 20

21:00 100% Rebel

22:00 Polska rap lista

00:00 Polisz rajd

TV.Disco

05:45 Poranek disco polo

08:45 Disco polo max hity

10:45 Polomix

12:45 Disco polo max hity

14:45 Disco życzenia

16:45 Disco polo max lista

18:45 Bierz, co chcesz

19:45 Discomania

20:45 Polomix

22:45 Disco polo max hity

00:45 Nocny polo marek

iTV

05:05 Niegrzeczna pani domu - program rozrywkowy

06:15 Discostacja

07:30 Disco-Budzik - magazyn muzyczny

09:00 Starter - program rozrywkowy

09:20 Discostacja

10:35 Discomaniak - program muzyczny

11:10 ITV Hits

11:25 Disco chata - program muzyczny

11:50 Lista Retro Polo - program rozrywkowy

12:25 ITV Hits

13:40 Złote Przeboje w iTV - program muzyczny

14:05 Discostacja

15:20 ITV Hits

15:45 Dance Floor - program rozrywkowy

16:25 ITV Hits

17:00 Discostacja: Hit po hicie - program rozrywkowy

18:15 ITV Hits

19:00 Muzyczna strefa - program muzyczny

19:35 Złote Przeboje w iTV - program muzyczny

20:00 EzoTV

00:05 Niegrzeczna pani domu - program rozrywkowy

01:10 Pasmo nocne - program erotyczny

Eska TV

06:00 Hity na czasie

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 Gwiazdy od kuchni

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA

15:00 ESKA TV News

15:05 smESKA

16:00 ESKA TV News

16:05 Top 5

16:30 Szymorning

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Zwolnienie z WF-u

18:30 ESKA TV News

19:00 Gorąca 20

21:00 Fejslista

22:00 Hi Fashion

23:00 Hity na czasie

00:00 Polska noc

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Szalone lata 90.

09:00 Power Play

09:05 Tylko disco!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Discopolot!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Hit dnia

13:14 Przeboje na czasie

14:00 Hit dnia

14:10 Masters Music Box

15:00 Przebojowe historie

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Hit dnia

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Przebojowe historie

17:15 Video Mix Sierockiego!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Strefa nowości Polo TV

21:18 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Przeboje na czasie

Tele 5

07:30 Głupek o poranku (6)

08:00 Telezakupy

12:05 Tropiąc potwory (5)

13:00 Tropiąc potwory (6)

14:00 Strażnicy Alaski 2 (12) - serial popularnonaukowy

15:00 Sekta (6)

16:00 Zagubiony pokój (2)

16:55 Mroczne niebo (13)

17:55 Komandosi (3)

19:00 Benny Hill - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

20:00 Superserial: Z archiwum X 9 (17)

21:00 Superserial: Z archiwum X 9 (18)

21:55 Miasto odkupienia - film kryminalny (USA,2005)

23:50 Na tropie zbrodni 3 (27)

00:45 Intrygujące plotki - film erotyczny (USA,2010)

02:35 Nocny patrol

Polonia 1

06:05 Nieźle kliknięci (5/40) - program rozrywkowy

06:35 Disco Bandżo

07:50 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy

08:20 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy

08:50 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy

09:30 Pasmo programowe telewizji Top Shop

15:30 Łatwa kasa - Call TV - teleturniej

17:00 Polonia 1 - 20 lat!: Celeste (59/172) - telenowela (Argentyna,1991)

18:00 Benny Hill (19/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

19:10 Ukryta kamera (6/30) - program rozrywkowy

19:45 W filmie jak w życiu: Platynowa płyta - dramat obyczajowy (USA,1999)

21:30 Nieźle kliknięci (7/40) - program rozrywkowy

21:55 Nieźle kliknięci (8/40) - program rozrywkowy

22:30 Różowa noc - program erotyczny

05:50 Zakończenie programu

Polsat Sport HD

07:00 Trans World Sport

08:10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

10:20 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - 3. mecz finałowy fazy play-off: Orlen Wisła Płock - VIVE Targi Kielce

12:20 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - PGE GKS Bełchatów

14:30 Magazyn Liga - magazyn sportowy

15:40 Siatkówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Serbia

18:00 Magazyn Ligi Mistrzów

20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz finałowy: Borussia Dortmund - Bayern Monachium

22:15 KSW23 News (5) - reportaż

22:20 VIVE Targi Kielce - droga do Final Four - reportaż

23:00 Boks

00:20 Boks

02:30 Zakończenie programu

Canal + HD

06:00 Aktualności filmowe+

06:30 Łapu-capu extra

07:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

07:30 Łapu-capu

07:40 Aktualności filmowe+

08:00 Łapu-capu

08:10 W tonacji+ - magazyn muzyczny

09:00 Nie przegap

09:10 Łapu-capu

09:15 Basket+ - newsy sportowe

09:25 Tata z Ameryki - film dokumentalny (Polska,1997)

09:55 Konsul z Bordeaux - dramat obyczajowy (Portugalia,2011)

11:30 Rosyjski libertyn - film dokumentalny (Finlandia,2012)

12:25 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

12:55 Deser: Miłość od pierwszego wejrzenia - film krótkometrażowy (Wielka Brytania,2010)

13:10 Kasabian w akcji - koncert (Wielka Brytania,2011)

15:00 W tonacji+ - magazyn muzyczny

15:50 Pianista - dramat wojenny (Francja,Niemcy,Wielka Brytania,Polska,2002)

16:50 5 rozbitych kamer - film dokumentalny (Izrael,Francja,Holandia,Palestyna,2011)

18:15 Wampirzyce - horror komediowy (USA,2012)

19:45 Nie przegap

19:55 Łapu-capu

20:00 Premiera: Mała matura 1947 (4)

20:50 Zaginiona - thriller (USA,2012)

22:30 Krzyk 4 - horror (USA,2011)

00:25 Sponsoring - dramat społeczny (Francja,Polska,Niemcy,2011)

02:05 Dar wolności - film dokumentalny (Polska,2013)

03:40 Masz na imię Justine - dramat obyczajowy (Polska,Luksemburg,2005)

05:15 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

Canal + Film HD

06:00 Iluminacja - film psychologiczny (Polska,1972)

07:35 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

08:05 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

08:35 Łapu-capu extra

09:05 Eureka 5 (8)

09:50 Deser: Nadszedł czas - film krótkometrażowy (Wielka Brytania,2010)

10:10 Statyści - komedia obyczajowa (Polska,2006)

12:10 Nie przegap

12:20 Łapu-capu

12:25 Kolor oceanu - dramat obyczajowy (Niemcy,Hiszpania,2011)

14:00 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

14:30 Na ratunek wielorybom - film przygodowy (USA,2012)

16:15 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

16:45 Artysta - komediodramat (Francja,Belgia,2011)

18:25 Uroczystość - komedia romantyczna (USA,2010)

20:00 Jak ona to robi? - komedia (USA,2011)

21:30 Bankomat - thriller (USA,Kanada,2012)

23:00 Combat Girls - dramat obyczajowy (Niemcy,2011)

00:45 Ja, Irena i ja - komedia (USA,2000)

02:40 Rozdroże Café - dramat obyczajowy (Polska,2005)

04:35 Deser: Przesłuchanie - film krótkometrażowy (Polska,2010)

04:45 Łapu-capu

04:50 W tonacji+ - magazyn muzyczny

Canal + Sport HD

07:00 Piłka nożna: Ligue1 - magazyn ligi francuskiej

08:00 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz fazy play-off: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs

10:00 Czempioni w Plusie: Maciej Szczęsny - magazyn sportowy

11:00 Żużel: Enea Ekstraliga - mecz: Lechma Start Gniezno - Unibax Toruń

13:45 Basket+ - newsy sportowe

13:55 Piłka nożna: Liga francuska - Multifoot: OSC Lille - AS Saint-Etienne

16:15 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej

18:00 Premiera: Piłka nożna: Premiership - naj, naj...

19:00 Premiera: Feta mistrzowska Manchesteru United

19:50 Premiera: Basket+ - newsy sportowe

20:00 Koszykówka kobiet: WNBA - mecz: Phoenix Mercury - Chicago Sky

22:00 Piłka nożna: La Liga - magazyn ligi hiszpańskiej

23:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Granada CF

01:00 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Widzew Łódź - Legia Warszawa

04:10 Muzyka

Canal + Family HD

06:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

06:30 Aktualności filmowe+

07:00 Łapu-capu extra

07:30 W tonacji+ - magazyn muzyczny

08:20 Łapu-capu extra

08:50 Nie przegap

09:00 Łapu-capu

09:05 Basket+ - newsy sportowe

09:15 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

09:35 Win Win - komediodramat (USA,2011)

11:20 W tonacji+ - magazyn muzyczny

12:10 W rękach bogów - film dokumentalny (Wielka Brytania,2007)

13:55 Cyrk Columbia - dramat obyczajowy (Belgia,Francja,Bośnia i Hercegowina,Serbia,Niemcy,Słowenia,Wielka Brytania,2010)

15:45 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

16:15 Nie przegap

16:25 Łapu-capu

16:30 Virginia i jej problemy - dramat obyczajowy (USA,2010)

18:20 Pół na pół - komediodramat (USA,2011)

20:00 Premiera: Apollo 18 - thriller SF (Kanada,USA,2011)

21:25 Britney Spears - Femme Fatale - koncert

22:55 Immortals. Bogowie i herosi - film fantasy (USA,2011)

00:45 Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie - komedia romantyczna (Włochy,2008)

02:30 Ilu miałaś facetów? - komedia romantyczna (USA,2011)

04:15 Kramarz - dramat obyczajowy (Polska,1990)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.