FANDOM


TVP 1
05:40 Chichot losu - odc. 12/13 - Spadkobiercy; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 LOURDES Kamil kręci film; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Jak to działa - odc. 117 Nanotechnologia -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ziarno - Oratorium św. Filipa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Teleranek - odc. 12 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Rozdarte serca - odc. 11 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 11) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Misja - kondycja. Magazyn biegacza i triathlonisty; magazyn; STEREO, 16:9
11:30 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański; STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 BBC w Jedynce - Wielkie zgromadzenie zwierząt (Mega Nature) -  txt. str. 777  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:John Downer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:10 Śluby panieńskie -  txt. str. 777  96'; komedia kraj prod.Polska (2010); reż.:Filip Bajon; wyk.:Anna Cieślak, Maciej Stuhr, Borys Szyc, Marta Żmuda-Trzebiatowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Zagadka Hotelu Grand - odc. 9 (Gran Hotel, ep. 9) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Hiszpania, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Jaka to melodia? - odc. 3347; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Bodo - odc. 13 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Eugeniusz Bodo - za winy niepopełnione -  txt. str. 777  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1997); reż.:Stanisław Janicki; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Zakochana Jedynka - Poznasz przystojnego bruneta (You Will Meet a Tall Dark Stranger)  94'; komedia kraj prod.USA, Hiszpania (2010); reż.:Woody Allen; wyk.:Gemma Jones, Pauline Collins, Anthony Hopkins, Rupert Frazer, Kelly Harrison, Naomi Watts, Josh Brolin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Drzazgi -  txt. str. 777 AD  105'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Karolina Piechota, Antoni Pawlicki, Marcin Hycnar, Krzysztof Ogłoza, Michał Pieczatowski, Marcin Łuczak, Agnieszka Judycka, Jacek Braciak, Krzysztof Globisz, Tomasz Karolak; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Jaka to melodia? - odc. 3347; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Korespondent (Stringer, The)  88'; dramat kraj prod.Wielka Brytania, ROSJA, Polska (1998); reż.:Paweł Pawlikowski; wyk.:Sergiej Bodrow jr, Anna Friel, Władimir Ilin, Robert Knepper; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Kiedy mrugam, mówię tak  37'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Alina Mrowińska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Newton - Druk 3 D (3 D printers)  22'; cykl dokumentalny kraj prod.Austria (2014); reż.:Bibiane Presenhuber, Michaela Taleb; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 M jak miłość - odc. 1227; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Barwy szczęścia - odc. 1462 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Barwy szczęścia - odc. 1463 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Barwy szczęścia - odc. 1464 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Barwy szczęścia - odc. 1465 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Barwy szczęścia - odc. 1466 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ostoja - odc. 160; magazyn przyrodniczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Rodzinne oglądanie - Życie pingwina (A Penguin’s Life)  44'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Greg Marshall; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Podróże z historią - odc. 20 Jak powstała Polska?; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Makłowicz w podróży. Bośnia i Hercegowina - Sarajewo; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Kabaret w samo południe - 7; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2292; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Kocham Cię, Polsko! - odc. (2); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Kocham Cię, Polsko! - kulisy - (2) 5' (bez belki); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Na dobre i na złe - odc. 638 - Szansa -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - odc. 97 "Polowanie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Kocham Cię, Polsko! - kulisy - (2) 5' (bez belki); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Układ zamknięty -  txt. str. 777  114'; thriller kraj prod.Polska (2013); reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Janusz Gajos, Kazimierz Kaczor, Wojciech Żołądkowicz, Przemysław Sadowski, Magdalena Kumorek, Monika Kwiatkowska, Beata Ścibakówna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:20 Komediowa Scena Dwójki - (12); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Summer Night - koncert Schoenbrunn 2016 (Summer Night - koncert Schoenbrunn 2016); koncert kraj prod.Austria (2016); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Lęk wysokości -  txt. str. 777  86'; dramat kraj prod.Polska (2011); reż.:Bartosz Konopka; wyk.:Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński, Dorota Kolak, Magdalena Popławska, Anna Dymna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:40 Układ zamknięty  114'; thriller kraj prod.Polska (2013); reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Janusz Gajos, Kazimierz Kaczor, Wojciech Żołądkowicz, Przemysław Sadowski, Magdalena Kumorek, Monika Kwiatkowska, Beata Ścibakówna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:40 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 392; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Wyciskanie życia; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:40 Rączka gotuje - Atrakcje regionów WPKiW Gastro Hotel; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Powrót do Mirandy odc. 21 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 TELEZAKUPY
09:40 Ogród po polsku - odc. 27; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Przystanek Ziemia - odc. 133; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Nożem i widelcem - odc. 126 -; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:15 Żużel - Nice Polska Liga: 9 kolejka: Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Kultowe rozmowy - odc. 126 Agnieszka Glińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 392; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Powrót do Mirandy odc. 21 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 29.05 - 1; STEREO, 16:9
01:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 392; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Pogoda - 29.05 - 2; STEREO, 16:9
01:55 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Ogród po polsku - odc. 27; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Wyzwanie rzucone ptakom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Powrót do Mirandy odc. 21 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 392; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Wyciskanie życia; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:40 Rączka gotuje - Atrakcje regionów WPKiW Gastro Hotel; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Powrót do Mirandy odc. 21 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 TELEZAKUPY
09:40 Ogród po polsku - odc. 27; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Pogoda; STEREO, 16:9
10:02 Pod Tatrami - "Zaproszenie na ŚDM"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 ŚDM - informator - felietony - Bezpieczeństwo; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Skarby Małopolski - Powiat Limanowski; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Noc Muzeów 2016 relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Raport pogodowy 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:52 Omiń korki 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:59 Małopolski Szlak Kulinarny; magazyn kulinarny
11:10 ŚDM - informator - felietony - Bezpieczeństwo; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Przystanek Ziemia - odc. 133; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Nożem i widelcem - odc. 126 -; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:15 Żużel - Nice Polska Liga: 9 kolejka: Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Kultowe rozmowy - odc. 126 Agnieszka Glińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Pogoda; STEREO, 16:9
17:35 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Ekologiczne budynki; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Krakowskim targiem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:22 Omiń korki 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:27 ŚDM - informator - felietony - Bezpieczeństwo; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:49 Pogoda; STEREO, 16:9
18:51 Polityka Bliżej; STEREO, 16:9, Na żywo
19:01 Kroniki 56. Krakowskiego Festiwalu Filmowego - odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 ŚDM - informator regionalny - ŚDM - informator regionalny 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 ŚDM - informator - felietony - Bezpieczeństwo; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Campus Misericordie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:29 Mistyczka z gór; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:27 ŚDM - informator - felietony - Bezpieczeństwo; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:29 20 lat Bankowej Galerii w Krakowie; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:41 Duszpasterz Beczki; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:03 Festiwal 7. kultur Piwnica św. Norberta cz. I; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:27 Kronika Sportowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:45 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:59 Pogoda; STEREO, 16:9
22:01 Jedź bezpiecznie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 392; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Powrót do Mirandy odc. 21 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 29.05 - 1; STEREO, 16:9
01:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 392; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Pogoda - 29.05 - 2; STEREO, 16:9
01:55 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Ogród po polsku - odc. 27; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Wyzwanie rzucone ptakom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Powrót do Mirandy odc. 21 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:50 Turbo Fast (13) - serial animowany
8:20 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata (9) - serial animowany
8:50 Stuart Malutki - film familijny, Niemcy/USA 1999
10:45 Uniwersytet Potworny - film animowany, USA 2013
13:10 Iniemamocni - film animowany, USA 2004
15:45 Super Tata - komedia, USA 1999
17:45 Nasz nowy dom (47) - reality show
18:40 Dwoje we troje (24) - serial komediowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny
20:05 Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sopocki Hit Kabaretowy - "W drodze" - koncert
0:15 Magazyn sportowy - magazyn sportowy
2:15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:25 Uwaga! - magazyn reporterów
5:45 Mango - telezakupy
7:55 Maja w ogrodzie (22/50) - magazyn ogrodniczy
8:25 Akademia ogrodnika (22/50) - magazyn ogrodniczy
8:30 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:00 Co za tydzień - magazyn informacyjny
11:40 Vinci - komedia kryminalna, Polska 2004
14:00 Transformers: Wiek zagłady - film SF, Chiny/USA 2014
17:25 Sablewskiej sposób na... (4) - program rozrywkowy
18:00 Ugotowani: Szczecin (3) - program kulinarno-rozrywkowy
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Sport - magazyn sportowy
19:35 Pogoda - magazyn informacyjny
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Idealny facet dla mojej dziewczyny - komedia romantyczna, Polska 2009
22:30 Oczy węża - thriller, USA 1998
0:35 Sekrety lekarzy (1/12) - reality show
1:40 Wybrani (20) - serial sensacyjny
2:35 Uwaga! - magazyn reporterów
2:50 Klub Magii (143)
4:10 Rozmowy w toku: Podziwiajcie moje piersi w rozmiarze 80 J! (2484) - talk-show

TV 4
6:00 Strażnik Teksasu 5 (126) - serial sensacyjny
7:05 Jake i piraci z Nibylandii: Noc świecącej dyni (7) - serial animowany
7:35 Kacper: Szkoła postrachu (9) - serial animowany
8:05 Jake i piraci z Nibylandii: Zatopiony skarb Fajtka (10) - serial animowany
8:35 Kacper: Szkoła postrachu (12) - serial animowany
9:00 K-9 - Prywatny detektyw - komedia sensacyjna, Kanada/USA 2002
11:00 Galileo (557) - program popularnonaukowy
12:00 Galileo (558) - program popularnonaukowy
13:00 Niefortunna zamiana - komedia sensacyjna, USA 2001
14:50 Niezniszczalny - thriller, USA 2000
17:00 K-9 - Prywatny detektyw - komedia sensacyjna, Kanada/USA 2002
19:00 Galileo (559) - program popularnonaukowy
20:00 Ojczym - thriller, USA 2009
22:10 Szepty - dramat psychologiczny, Wielka Brytania 2011
0:30 Zgon na pogrzebie - komedia, Niemcy/Holandia/Wielka Brytania/USA 2007
2:20 Niesamowite rekordy - program rozrywkowy
3:00 Disco Polo Life (327) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TVN 7
5:45 We dwoje (7) - program rozrywkowy
7:05 Mango - telezakupy
9:10 Dwóch i pół 11 (2/22) - serial komediowy
9:45 Kobra: Oddział specjalny 18 (2/16) - serial sensacyjny
10:50 39 i pół (17) - serial komediowy
11:50 39 i pół (18) - serial komediowy
12:50 Brzydula (25) - serial komediowy
13:25 Brzydula (26) - serial komediowy
13:55 Brzydula (27) - serial komediowy
14:30 Brzydula (28) - serial komediowy
15:05 El Dorado - western, USA 1966
17:45 Piękna i Borys bestia - komedia romantyczna, USA 1997
20:00 Superseans: Super 8 -thriller SF, USA 2011
22:15 Blef (9/10) - serial sensacyjny
23:25 Egzamin dojrzałości - komedia sensacyjna, Niemcy/USA 2004
1:10 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
3:20 Druga strona medalu (1/8) -talk-show
3:50 Druga strona medalu 2 (3/7) - talk-show
4:20 Druga strona medalu 2 (4/7) - talk-show
4:50 Zakończenie programu

TV Puls
6:00 Taki jest świat (350) - program informacyjny
6:50 Super! (4/5) - program edukacyjny
7:20 Niania 4: Królowa pocałunku (46) - serial komediowy
7:50 Niania 4: Wspólna noc (47) - serial komediowy
8:25 Niania 4: Majowe niesnaski (48) - serial komediowy
9:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Rodeo (4) - serial dokumentalny
9:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Miasteczko w Teksasie (5) - serial dokumentalny
10:05 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Koniec świata (6) - serial dokumentalny
10:35 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Coś z niczego (7) - serial dokumentalny
11:05 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Wioska na prerii (8) - serial dokumentalny
11:40 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Safari na rancho (9) - serial dokumentalny
12:10 Sekretny szlak Majów - film sensacyjny, Niemcy 2011
14:05 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Mała syrenka - baśń filmowa, Niemcy 2013
15:30 Sezon na misia 3 - film animowany, USA 2010
17:00 Aniołki Charliego - film sensacyjny, Niemcy/USA 2000
19:00 Niech żyje Król Julian: Gigagekon Blaga (9) - serial animowany
19:30 Niech żyje Król Julian: Kawy filiżanka (10) - serial animowany
20:00 Niedziela z gwiazdami: 7 sekund - film sensacyjny, Szwajcaria/Rumunia/Wielka Brytania 2005
22:00 Nieuchwytny cel - film sensacyjny, USA 1993
0:05 Camelot (3/10) - serial historyczny
1:20 Zobacz to!: Taki jest świat (350) - program informacyjny
2:10 Menu na miarę (1/11) - program kulinarny
2:35 Menu na miarę (2) - program kulinarny
3:00 Biesiada na cztery pory roku: Garncarska (8/10) - serial dokumentalny
3:25 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka (9/10) - serial dokumentalny
3:50 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie (10-ost.) - serial dokumentalny
4:20 Menu na miarę (3) - program kulinarny
4:45 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (4) - program kulinarny
5:35 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny

TV Trwam
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Łk 7, 1-10 - program religijny
8:05 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
8:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy
8:30 Z Parlamentu Europejskiego: Austria po wyborach prezydenckich - program publicystyczny
9:00 Spotkanie z Magdą Buczek - program dla dzieci
9:15 Ocalić od zapomnienia: Ks. prof. Paweł Rytel-Andrianik - felieton, Polska 2016
9:25 Święta Teresa z Lisieux - film dokumentalny, Włochy 2006
10:25 Przegląd Katolickiego Tygodnika 'Niedziela' - magazyn informacyjny
10:30 Msza święta Jubileuszowa diakonów - transmisja
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem - transmisja
12:20 Wieś - to też Polska - program rolniczy
13:30 Odwaga wiary - reportaż
13:50 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy
14:00 Yohan - wędrówki dzieci - serial fabularny
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Koncert życzeń - program rozrywkowy
17:00 Tam, gdzie Bóg płacze: Indonezja cz. 1 - film dokumentalny, Polska 2015
17:30 Bądźmy stróżami poranka: Rzym 2000 (8) - reportaż
18:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone: Ojcostwo w Kościele i demokracji - program publicystyczny
19:25 Retrospekcja - program publicystyczny
19:30 Brat Ogień: Potężny sułtan (14) - film animowany, Włochy 2003
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec - audycja modlitewna
20:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mirosław Piotrowski - film, Polska 2016
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Józef z Egiptu (34) - serial fabularny
22:20 Po cóż są nam święci?: Maryja Matka Jezusa - film dokumentalny, Włochy 2009
22:30 Vatican Magazine - magazyn informacyjny
23:00 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej: Inicjatywy Archidiecezji Chicago w Roku Miłosierdzia - program publicystyczny
23:30 Opowieści z Radia Kibera - film dokumentalny, Polska 2012
23:55 Kabwe - film dokumentalny, Polska 2010
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Łk 7, 1-10 - program religijny
0:05 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Bądźmy stróżami poranka: Rzym 2000 (8) - reportaż
1:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem - retransmisja
1:15 Rozmowy niedokończone: Ojcostwo w Kościele i demokracji - program publicystyczny
2:25 Retrospekcja - program publicystyczny
2:30 Brat Ogień: Potężny sułtan (14) - film animowany, Włochy 2003
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec - audycja modlitewna
3:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mirosław Piotrowski - film, Polska 2016
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Vatican Magazine - magazyn informacyjny
5:10 Józef z Egiptu (34) - serial fabularny
5:50 Po cóż są nam święci?: Maryja Matka Jezusa - film dokumentalny, Włochy 2009
6:00 Msza święta Jubileuszowa diakonów - retransmisja
7:30 Opowieści z Radia Kibera - film dokumentalny, Polska 2012
7:55 Świat w obrazach - magazyn informacyjny

Stopklatka TV
6:00 Tryumf Pana Kleksa - film przygodowy, Irlandia/Szwecja/Polska 2001
7:40 Pułapki umysłu 2: Zobaczyć znaczy uwierzyć (1) - serial dokumentalny
8:05 Katastrofy w przestworzach: Panika nad Pacyfikiem (31) - serial fabularno-dokumentalny
9:10 Katastrofy w przestworzach: Zderzenie w powietrzu (32) - serial fabularno-dokumentalny
10:30 Gdzie jest generał - komedia wojenna, Polska 1963
12:30 Pieniądze to nie wszystko - komedia, Polska 2001
14:45 Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy - komedia, USA 1995
16:55 Magiczna podróż do Afryki - film przygodowy, Hiszpania 2010
18:55 Scena śmiechu (5) - program rozrywkowy
19:50 100 kultowych filmów: "Obcy" - magazyn filmowy
20:00 Wykidajło - dramat sensacyjny, USA 1989
22:20 Dziewczyny z przemytu (2-ost.) - dramat kryminalny, Kanada/USA 2005
0:10 Podniebni przemytnicy - film sensacyjny, USA 2010
2:35 Efekt motyla 2 - dramat SF, USA 2006
4:30 Chłopczyca - film krótkometrażowy, Francja/Hiszpania 2014
5:05 Dni ze stali - film krótkometrażowy, Niemcy/Holandia 2014
5:40 Sprawa nr 407 - film krótkometrażowy, Rosja/Ukraina 2014
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:10 Kołowrotek: Barlinek (6) - magazyn wędkarski
6:40 Misja natura: Szlakiem podkowca małego (11) - serial dokumentalny
7:15 Wajrak na tropie: Wyspa fok (13) - serial przyrodniczy
7:45 Sąsiedzi: Awaria (71) - serial animowany
7:50 Sąsiedzi: Stół bilardowy (72) - serial animowany
8:00 Sąsiedzi: Żywopłot (73) - serial animowany
8:15 Sąsiedzi: Sejf (74) - serial animowany
8:30 Sąsiedzi: Błotnik (75) - serial animowany
8:40 Sąsiedzi: Modelarze (76) - serial animowany
8:50 Małpi gang 3: Słodka zemsta (5) - serial dokumentalny
9:20 Weterynarz oceanów: Nocna aktywność rekinów (8) - serial dokumentalny
9:50 Premiera: Zwierzęta-architekci - film dokumentalny, Wielka Brytania 2011
11:00 Zielony raj: Polinezja Francuska (10) - serial dokumentalny
11:35 Władcy wojny: Broń zamachowca (10) - serial dokumentalny
12:05 Trud, brud i demolka: Gry zręcznościowe (9) - reality show
13:05 Zamieszkać w dziczy (4) - serial dokumentalny
14:05 Żelazne potwory: Próba siły (3) - serial dokumentalny
14:40 Juliusz Cezar (4-ost.) - serial historyczny
15:35 Kochanie, zabijamy dzieciaki (7) - serial dokumentalny
16:50 Karny batalion (6) - serial wojenny
17:50 Bitwa o Iwo Jimę - film dokumentalny, USA 2008
18:55 SuperWynalazki (6) - serial dokumentalny
19:30 Uliczne eksperymenty: Na pełnym gazie (6) - serial dokumentalny
20:00 Jak dowodzić okrętem nuklearnym: Peryskop w górę (1) - serial dokumentalny
21:00 Moje wakacje w Korei Północnej - film dokumentalny, Francja 2010
22:10 Skalpel w brzuchu (2) - film dokumentalny, Australia 2005
23:10 Sala operacyjna: Moja walka z otyłością (2) - serial dokumentalny
23:40 Brudne złoto - film dokumentalny, Francja 2014
0:55 Wielkie zbrodnie i procesy: Członek klanu Kennedych (21) - serial dokumentalny
1:30 Tajemnice historii: Husaria - postrach Europy (11) - serial dokumentalny
2:00 Tajemnice historii: Żołnierze wyklęci (12) - serial dokumentalny
2:25 Tajemnice historii: Zawisza Czarny (13) - serial dokumentalny
2:55 Tajemnice historii: Gdzie jest młodzieniec? (1) - serial dokumentalny
3:20 Lista Fokusa: Największe kłamstwa w historii (1) - program edukacyjny
3:45 Lista Fokusa: Najlepsze pomysły na prezent dla kobiety (2) - program edukacyjny
4:10 Lista Fokusa: Największe kłamstwa w historii (2) - program edukacyjny
4:35 Lista Fokusa: Największe polskie hity lat 80. (1) - program edukacyjny
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sandacz szkoleniowy (41) - serial dokumentalny
5:30 Kołowrotek: Pstrąg (11) - magazyn wędkarski

TV Polonia
06:25 Karski i władcy ludzkości  54'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Słwomir Grunberg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Piosenki ze starej pasieki - Jan Krzysztof Kelus; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Polska z Miodkiem - (103) Czersk; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Polska 1050; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Przygody Smoka Pola - (22) Urodziny; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Ziarno - Oratorium św. Filipa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Program do czytania - (51); magazyn literacki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 44; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Transmisja Mszy Świętej - z Sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej w Piekarach Śląskich.; STEREO, 16:9, Transmisja
12:35 Szaleństwa Panny Ewy - odc. 3 Mur Graniczny -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Wolny Ekran - (13); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Czego nie wiecie o Rodzince.pl; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Piosenki ze starej pasieki - Jan Krzysztof Kelus; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Okrasa łamie przepisy - Po grecku, po bretońsku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Rodzinka.pl - odc. 23 "Powrót" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rodzinka.pl - odc. 24 "W szponach konsumpcji" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Racja stanu - (49); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Polska z Miodkiem - (103) Czersk; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1219 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy - (11); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Przygody Smoka Pola - (22) Urodziny; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 5 - Co za cyrk (ep. 5 - Quel Cirque); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 12* "Delikatna kwestia demencji" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Prymas, trzy lata z tysiąca -  txt. str. 777  100'; dramat kraj prod.Polska (2000); reż.:Teresa Kotlarczyk; wyk.:Andrzej Seweryn, Maja Ostaszewska, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Wakuliński, Grzegorz Sikora, Mariusz Benoit, Jerzy Trela, Henryk Talar, Mariusz Jakus, Joanna Orzeszkowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Kabaretowy Alfabet Dwójki - D - jak Dudek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Racja stanu - (49); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:25 Polska z Miodkiem - (103) Czersk; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 M jak miłość - odc. 1219 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Przygody Smoka Pola - (22) Urodziny; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 5 - Co za cyrk (ep. 5 - Quel Cirque); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 12* "Delikatna kwestia demencji"; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Oczy w oczy - (11); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:10 Prymas, trzy lata z tysiąca  100'; dramat kraj prod.Polska (2000); reż.:Teresa Kotlarczyk; wyk.:Andrzej Seweryn, Maja Ostaszewska, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Wakuliński, Grzegorz Sikora, Mariusz Benoit, Jerzy Trela, Henryk Talar, Mariusz Jakus, Joanna Orzeszkowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Wolny Ekran - (13); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:10 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:10 Bibi Blocksberg - odc. 2/26 Księżniczka Bibi (Bibi Blocksberg ep. Bibi als Prinzessin); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Budzik - Maluchy są fajne; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Świnka Peppa, seria III - Kompost, odc. 7 (Compost); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Masza i niedźwiedź - Pierwsza klasa, odc. 11 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:30 Peg + kot - Problem z tulipanami, odc. 12 (The Tulip Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Charlie i Lola, seria 3 - Umiem tańczyć jak tancerka, odc. 13 (I Can Dance Like a Dancer); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Nela Mała Reporterka - odc. 49 -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9
07:20 Mój zwierzyniec - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9
07:35 Kłopoty Pogodziaków - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 ABC wszystko wie - odc. 59; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Przygody słoniczki Elli - Nocowanko w muzeum, odc. 23 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Domisiowe zabawki; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Smerfy - Skarżypyty, odc. 155 (Tattle - Tail Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Strażak Sam, seria 6 - Niewłaściwy trop, odc. 13 (The Wrong Smell); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Masza i niedźwiedź - Pierwsza klasa, odc. 11 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 O czym one mówią - odc. 85; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Teleranek - odc. 12 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Ziarno - Oratorium św. Filipa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Mój zwierzyniec - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9
11:45 Littlest Pet Shop - Projekt: Podopieczny, odc. 25 (Blythe’s Pet Project); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - Domisiowe zabawki; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Przygody słoniczki Elli - Nocowanko w muzeum, odc. 23 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Skarżypyty, odc. 155 (Tattle - Tail Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Strażak Sam, seria 6 - Niewłaściwy trop, odc. 13 (The Wrong Smell); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Tabaluga - Wielkie chmury, odc. 11 (The Big Cloud); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 85; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Richard Królik przychodzi się pobawić, odc. 8 (Richard Rabbit Comes to Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Pierwsza klasa, odc. 11 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 64 Kocie drogi; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Zabawy z LIPPY AND MESSY odc. 1 Sklep z zabawkami; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Zabawy z LIPPY AND MESSY odc. 2 Przedstawiamy się; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Nela Mała Reporterka - odc. 49 -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9
15:40 Podwodne ABC - Odc. 11 Podwodni wegetarianie i mięsożercy czyli kto co je; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Petersburski Music Show - odc, 43; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Gwiazdy; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 85; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Mali światowcy - odc. 24 Sport; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem z centrum handlowym, odc. 13 (The Mega Mall Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Charlie i Lola, seria 3 - Na pomoc! Naprawdę!, odc. 14 (Help! I Really Mean It!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Littlest Pet Shop - Wakacyjny blues, odc. 26 (Summertime Blues); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Przygody słoniczki Elli - Do biegu, gotowi, wolniej, odc. 24 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Bardzo niesmerfne zawody, odc. 156 (The Most Unsmerfly Games); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Drugiej takiej nie ma, odc. 14 (No Nurse Like You); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Tabaluga - Bunt pingwinów, odc. 12 (The Visitors Who Came In From The Cold); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Tęczowy domek ślimaka; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Obrona granic, odc. 12 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Przygody Bolka i Lolka - Byczek, odc. 55; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Reksio - Reksio swat, odc. 30; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Bibi Blocksberg - odc. 3/26 Bibi Opiekunką (Bibi Blocksberg ep. Bibi als Babysitter); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Na kłopoty... ABC - odc. 21; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Od przedszkola do Opola - Ewa Bem; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Ocalony świat - odc. 2 Leśny majestat -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 9 Dziewanna, werbena, pelargonia afrykańska i czarny bez.; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (92) Macho -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Podróże z historią - odc. 13 Piękno wykute w stali; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 31 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 32 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Rodzinka.pl - odc. 143 "Wyprowadzka" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 144 "Rodzicem być!" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 145 "Tradycyjnie nowoczesne święta" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Ojciec Mateusz - odc. 197 - Bransoletka (Ojciec Mateusz XV odc. 11) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Ranczo - odc. 115 (seria IX, odc. 11) - Brzytwa dla tonącego -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Ranczo - odc. 116 (seria IX, odc. 12) - Grzechy miłości -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Okrasa łamie przepisy - Wiosenny polski obiad -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Makłowicz w podróży - Podróż 29 Lanzarote "Do zjedzenia" (108) -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Poznaj swoją naturę - odc. 4 Ssaki morskich fal -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Stawka większa niż życie - odc. 6/18 - Żelazny krzyż -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:40 Stawka większa niż życie - odc. 7/18 - Podwójny Nelson -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:45 Opole 2015 na bis! - The best of Opole 2015; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Paranienormalni Tonight - (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 197 - Bransoletka (Ojciec Mateusz XV odc. 11) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Kocham Cię, Polsko! - odc. (11); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Zakochany anioł -  txt. str. 777  95'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2005); reż.:Artur Więcek "Baron"; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Rajska jabłoń -  txt. str. 777  102'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1985); reż.:Barbara Sass; wyk.:Izabela Drobotowicz-Orkisz, Ewa Kasprzyk, Marta Klubowicz, Piotr Bajor, Krzysztof Kolberger, Mariusz Dmochowski, Iga Cembrzyńska, Jan Englert; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:30 Clona - Na tropie prawdy odc. 6 (Clona); serial kraj prod.CZECHY (2014); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (92) Macho; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Makłowicz w podróży - Podróż 29 Lanzarote "Do zjedzenia" (108); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Podróże z historią - odc. 13 Piękno wykute w stali; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Strefa 3D - Wrak USS Liberty; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Zakończenie programu

TVP Historia
06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Nowej Huty (199); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Jak to działa - odc. 78 Biurowce i wieżowce -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Non Possumus.Prymas Stefan Wyszyński - Non possumus. Prymas Stefan Wyszyński odc. 2 -  txt. str. 777  48'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Paweł Woldan; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Dama w czarnym welonie - odc. 5/12 (Dama velata, La (Woman with the Black Veil), 5 serata); serial kostiumowy kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Okrasa łamie przepisy - Uśmiech do sera -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Krakowskie oblicza kultury - Krakowskie oblicza renesansu i manieryzmu  49'; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2000); reż.:Andrzej B. Czulda; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Świat Luny  52'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1997); reż.:Ignacy Szczepański; Dla małoletnich od lat 7
12:45 Otchłań żółwia  45'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Andrzej Misiuk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Szerokie tory - Szkoła kadetek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Rzeka kłamstwa - odc. 7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Polska 1050; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Wojownicy czasu - odc. 1 Ułani księcia Józefa czyli tradycja zobowiązuje; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Nowe Ateny - odc. 13 Stosunki Polsko - Ukraińskie; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Dama w czarnym welonie - odc. 6/12 (Dama velata, La (Woman with the Black Veil), 6 serata); serial kostiumowy kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Były sobie odkrycia odc.14 Faraday i elektryczność (Etait Une Fois... Les Dcouvreurs); serial animowany kraj prod.Francja (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Polscy bohaterowie wojenni cz 3. Cichociemni. Niewidzialni żołnierze (Heroes of War: Poland) -  txt. str. 777  46'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Joshua Whitehead; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Oblicza Afryki - Część IV. Lata 1990 - 2010 (4/4) (Africa(s) - history of a continent)  91'; serial dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Elikia M`Bokolo, Philippe Sainteny, Alain Ferrari; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:25 Książki, które wstrząsnęły światem - Tao - te - cing; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Encyklopedia II wojny światowej - Churchill -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:25 Powrót Odysa - 5/12 (Odysseus); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Zmory -  txt. str. 777  100'; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Wojciech Marczewski; wyk.:Piotr Łysak, Tomasz Hudziec, Bronisław Pawlik, Teresa Marczewska, Hanna Skarżanka, Maria Chwalibóg, Janusz Michałowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Chłopi - odc. 4/13 - Wesele; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Chłopi - odc. 5/13 - Gody; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:16 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:21 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Sąsiedzi; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:20 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Prawdę mówiąc - Aleksander Tarnawski - odc. 156; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:21 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:53 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
16:59 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:29 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Reportaż TVP INFO - Zawsze jesteśmy Polakami; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:31 Reportaż TVP INFO - Świadectwo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9, Na żywo
22:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:44 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:55 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:20 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:15 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
03:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:20 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
05:05 Prawdę mówiąc - Aleksander Tarnawski - odc. 156; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:33 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:50 Którędy po sztukę - Karolina Kowalska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Wino truskawkowe (Wino truskawkowe) -  txt. str. 777  106'; komediodramat kraj prod.Polska, Słowacja (2007); reż.:Dariusz Jabłoński; wyk.:Jiri Machacek, Zuzana Fialova, Marian Dziędziel, Mieczysław Grąbka, Jerzy Radziwiłowicz, Lech Łotocki, Maciej Stuhr, Marek Litewka, Maria Ciunelis, Cezary Kosiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Maestro, czy Mefisto - Sir Georg Solti (Maestro or Mephisto - the Real Sir Georg Solti)  58'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy (2012); reż.:Andy King Dabbs; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Do serca Twego  10'; film animowany kraj prod.Polska (2013); reż.:Ewa Borysewicz; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Podróż do Indii (A Passage to India)  157'; film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (1984); reż.:David Lean; wyk.:Judy Davis, Victor Banerjee, Peggy Ashcroft, James Fox, Alec Guiness; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dezerterzy - Maciej Parowski; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Style życia - Zwierzęce piękno (Animal beauty)  53'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Alain Jaubert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Max Raabe & Palast Orchester - Noc w Berlinie cz. 2 (Max Raabe & Palast Orchester - A Night in Berlin cz. 2); koncert kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Niedziela z.... Martą Lipińską; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Niedziela z...Martą Lipińską  - Ogłoszenie matrymonialne  52'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1972); reż.:Zbigniew Chmielewski; wyk.:Tadeusz Borowski, Joanna Bolewska, Hanna Giza, Ilona Kuśmierska, Marta Lipińska, Teresa Lipowska, Anna Milewska, Maria Wróblewska, Jolanta Zykun; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Niedziela z... Martą Lipińską - Opowieści weekendowe: Damski interes -  txt. str. 777  55'; film TVP; reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Joanna Szczepkowska, Marta Lipińska, Anna Nehrebecka, Magdalena Zawadzka, Andrzej Pieczyński; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Tajemnica Brokeback Mountain (Brokeback Mountain)  128'; dramat kraj prod.Kanada, USA (2005); reż.:Ang Lee; wyk.:Heath Ledger, Jake Gyllenhaal, MIchelle Williams; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:50 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Biało - Czerwoni z Chrząstawy -  txt. str. 777  53'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Krystian Kamiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Jazz noc - Jan Garbarek Group at MaiJazz Festival (Jan Garbarek Group at MaiJazz Festival) kraj prod.Norwegia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Młoda Polska - Oczy mojego ojca  26'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2015); reż.:Bartosz Blaschke; wyk.:Katarzyna Herman, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Jowita Chwałek, Joanna Telecka, Anna Moskal; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Teraz animacje! - Gdy dzień się budzi (When the day Breaks)  9'; film animowany kraj prod.Kanada (1999); reż.:Amanda Forbis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Teraz animacje! - Dzika kraina (Wild Life)  13'; film dokumentalny kraj prod.Kanada (2011); reż.:Wendy Tilby, Amanda Forbis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Maestro, czy Mefisto - Sir Georg Solti (Maestro or Mephisto - the Real Sir Georg Solti)  58'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy (2012); reż.:Andy King Dabbs; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (266) Magia liczb; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Kabaret na lato - Marian i Hela; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Rozrywka Retro - Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Śpiewające fortepiany - (70); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Maciej Maleńczuk /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Życie to Kabaret - Pogoda na suma (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Hity kabaretu - (4) - Kabaret LIMO to, co najlepsze; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Maciej Maleńczuk /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Okrasa łamie przepisy - Niezwykłe dania z ryb -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 A la show - (37) - Katarzyna Piasecka i Robert Korólczyk; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (87) Bieda -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Andre Rieu: Witaj w moim świecie /2/ - W drodze (Andre Rieu: Welcome To My World); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /69/ - "W domach z betonu" - Martyna Jakubowicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Podróże z historią - odc. 7 Winne tajemnice; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Maciej Maleńczuk /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Olga Lipińska zaprasza - (12); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Maciej Maleńczuk /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Przygarnij mnie - odc. 2; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 A la show - (35) - Michał Bajor; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Hity kabaretu - (5) - Kakao i inne hity Kabaretu Smile; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - sezon II - (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Śpiewające fortepiany - (71); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Tylko dla dorosłych - (odc. 23); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:15 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2014 - Folkowo & kabaretowo! (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2014 - Folkowo & kabaretowo! (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kabaretowa Mapa Polski - Najśmieszniejsi nad morzem - Gwiazdy Festiwalu Kabaretu w Koszalinie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Kabaret na lato - Marian i Hela; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Dzika Muzyka - Polscy Lirnicy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Rozrywka Retro - Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Znachor - tajemnice filmowego planu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Na sygnale - odc. 78 "Z nieba"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Rodzinka.pl - odc. 152 "O miłości i zimniej wodzie" sezon 6 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Rodzinka.pl - odc. 153 "Edukacja seksualna" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Święta wojna - (272) Robin Hood; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:10 Święta wojna - (273) Energio - Oszczędny; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Bodo - odc. 12 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ranczo - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Wielbicielka z Warszawy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Rodzinka.pl - odc. 154 "Wiosno wrócisz?" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Rodzinka.pl - odc. 155 "Człowiek maszyna" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Rodzinka.pl - odc. 156 "Dżambalaja" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 104 (seria VIII odc. 9) - Komediant -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ranczo - odc. 80 (seria VII, odc. 2) - Potęga immunitetu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ranczo - odc. 81 (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Ranczo - odc. 82 (seria VII, odc. 4) - Tchnienie antyklerykalizmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Kochaj albo rzuć -  txt. str. 777  116'; komedia kraj prod.Polska (1977); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Władysław Hańcza, Wacław Kowalski, Anna Dymna, Halina Buyno - Łoza, Irena Karel, Duchyl Martin Smith, Maria Zbyszewska, Robert Lewandowski, Jan Pietrzak, Henryk Talar; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Znachor -  txt. str. 777  127'; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Ojciec Mateusz - odc. 105 (seria VIII odc. 10) - Artykuł -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Ranczo - odc. 83 (seria VII, odc. 5) - Model życia artysty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ranczo - odc. 84 (seria VII, odc. 6) - Słowa senatora -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Pitbull - odc. 12 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:15 Czas honoru - odc. 35 "Operacja Generał" -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Londyńczycy II - odc. 10/16; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Na sygnale - odc. 77 "Próba"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Na sygnale - odc. 78 "Z nieba"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Rodzinka.pl - odc. 157 "Jajo i kura" sezon 7 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Rodzinka.pl - odc. 158 "Nowe życie" sezon 7 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:55 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Włochy; STEREO, 16:9
10:00 Kolarstwo Lang Team Race 2016 Warszawa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:10 Żeglarska kadra narodowa. Puchar PZŻ - spotkanie pokoleń; reportaż; STEREO, 16:9
10:40 Pływanie - . Mistrzostwa Polski - Szczecin - dzień 2; STEREO, 16:9
12:30 Kolarstwo Lang Team Race 2016 Warszawa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:40 Match Race Germany - Rozgrzewka przed Sopotem; felieton; STEREO, 16:9
13:15 Żużel - Nice Polska Liga: 9 kolejka: Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Jeździectwo - Skoki CSI - Ciekocinko - Grand Prix; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Słowacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:35 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Rumunia - Ukraina; STEREO, 16:9, Na żywo
21:45 Rywale - EURO 2016 - odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9
22:20 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Żużel - Nice Polska Liga: 9 kolejka: Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils; STEREO, 16:9
00:50 Zakończenie dnia

TVS
6:10 Księgowa w kuchni - magazyn kulinarny
6:45 Ogród od A do Z - program ogrodniczy
7:00 Dr Quinn - serial obyczajowy
8:00 Dynastia - serial obyczajowy
8:55 Muzyczny budzik - program muzyczny dla dzieci
9:10 Bajkowa TVS - program dla dzieci
10:20 Weekend z TVS - program rozrywkowy
10:40 Przy muzyce po śląsku - program rozrywkowy
11:40 Muzyczne podróże - program muzyczny
12:40 Muzyczne podróże - program muzyczny
13:40 Weekend z TVS - program rozrywkowy
13:55 Śląska karuzela - program muzyczny
14:45 My wam to zagramy - program muzyczny
15:15 Weekend z TVS - program rozrywkowy
15:25 Muzyczny kącik Damiana Holeckiego - program rozrywkowy
16:10 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
17:10 Księgowa w kuchni - magazyn kulinarny
17:45 Bajkowa TVS - program dla dzieci
20:00 Szlagierowa biesiada - program muzyczny
21:55 Muzyczne podróże - program muzyczny
23:10 Księgowa w kuchni - magazyn kulinarny
23:45 Muzyczny kącik Damiana Holeckiego - program rozrywkowy
0:30 Szlagierowa biesiada - program muzyczny
2:00 Emisja nocna - programy powtórkowe

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.