FANDOM


TVP 1 HD

04:50 Jaka to melodia? - odc. 4343; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Przysięga - odc. 181 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
06:10 Elif - odc. 738 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach -  (JM); STEREO, 16:9, Transmisja
07:40 Polskie Zwierzęta w niebezpieczeństwie - odc. 2 Żółw; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9
08:08 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Bądźmy razem w domu - /41/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Magazyn śledczy Anity Gargas - /158/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Okrasa łamie przepisy - Mielone na szpadzie -  (N) (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Komisarz Alex s.VI - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Z zimną krwią -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Ojciec Mateusz s.V - odc. 60 (seria V, odc. 4) - Urwisko -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 Magazyn Rolniczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Najmłodsi wśród zwierząt. W górach (Animal Babies Mountain Babies) -  (N) kraj prod.Wielka Brytania (2016); reż.:Gavin Boyland; Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif - odc. 739 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Gra słów. Krzyżówka - /155/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Przysięga - odc. 182 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4344; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Włoska rodzina - odc. 18 (Una grande famiglia, ep. 18); serial obyczajowy kraj prod.Włochy (2012); Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 10/115; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:15 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:35 Ośmiu wspaniałych - /10/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Śmierć nadejdzie jutro (Die Another Day) kraj prod.USA, Wielka Brytania (2002); reż.:Lee Tamahori; wyk.:Pierce Brosnan, Halle Berry, Judi Dench, John Cleese; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Operacja Sofia (Sofia); film akcji kraj prod.USA (2012); reż.:Isaac Florentine; wyk.:Donald Sutherland, Christian Slater, Timothy Spall, Marianne Stanicheva; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:25 Zawód: Amerykanin s.II - odc. 26 (sezon 2 odc. 13) (Americans, The ep Echo); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 S. W. A. T. - Jednostka specjalna. s.I - odc. 18 (S. W. A. T. ep. 18 Patrol) -  (N); serial kraj prod.USA (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Magazyn kryminalny 997; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:40 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:40 Notacje - Ryszard Peryt - Istotą Harmonii Jest Krzyż; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2 HD 1

05:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 16 Fatalny błąd (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Fehler mit Folgen); serial kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 12
06:05 Anna Dymna - spotkajmy się - Mateusz Sztangret; Dla małoletnich od lat 7
06:30 Familiada - odc. 2456; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wesoła Nauka - Wielkie dzieła małych rąk /43/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:40 Wesoła Nauka - /42/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Koło fortuny - odc. 722 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Moja klasa - Back to school - odc. 14 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Na sygnale - odc. 262 "Tylko spokojnie, tato" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Czterdziestolatek - odc. 19/21 - Z dala od ludzi, czyli coś swojego -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 44 Chwile zwątpienia (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Verdachtsmomente); serial kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc. 773 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc 2496; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Więzień miłości - odc 313 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2018); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Moja klasa - Back to school - odc. 15 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Gotowi do gotowania. Start! - (20); magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Barwy szczęścia - odc. 2268 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2269 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki (2); koncert; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Zakochani w Rzymie (To Rome with Love) -  (N); komedia romantyczna kraj prod.USA, Włochy (2012); reż.:Woody Allen; wyk.:Woody Allen, Alec Baldwin, Roberto Begnini, Penelope Cruz, Ellen Page; Dla małoletnich od lat 12
00:25 La La Land (La La Land); musical kraj prod.USA (2016); reż.:Damien Chazelle; wyk.:Emma Stone, Ryan Gosling, John Legend, Rosemarie DeWitt; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Siła strachu (Hide and Seek) kraj prod.USA (2005); reż.:John Polson; wyk.:Robert De Niro, Dakota Fanning, Amt = Y Irming; Dla małoletnich od lat 16
04:15 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 34; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 35; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Zakończenie dnia

Tvp316



06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Szkoła z TVP - Klasa IV  - 29.05.2020 - Lekcja 1 - Przyroda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Szkoła z TVP - Klasa IV - 29.05.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Szkoła z TVP - Klasa IV - 29.05.2020 - Lekcja 3 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Marzanna z Puszczy; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 1 - Informatyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 3 - Geografia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 4 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 29.05.2020 - Lekcja 1 - Przyroda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Szkoła z TVP - Klasa IV - 29.05.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Szkoła z TVP - Klasa IV - 29.05.2020 - Lekcja 3 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Marzanna z Puszczy; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 1 - Informatyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 3 - Geografia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 4 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 KoronaRegion; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Łzy Cennet - odc. 2 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Gospodarka w kwarantannie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Msza Święta z Jasnej Góry; STEREO, 16:9, Na żywo
20:45 Godki fest ucieszne - REKIN; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Marek Szołtysek opowiada w gwarze śląskiej ciekawe historie, legendy, czasem bajki, związane z kulturą Górnego Śląska. Tym razem o pewnym marynarzu z Rybnika, który przeżył wielką przygodę na wodach wokół Tajlandii i o ludzkiej zachłanności, która zgubiła nie tylko słynny duet w biblijnym raju.
21:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 29.05 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
24:00 W tyle wizji; STEREO, 16:9
00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Gostyń; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Sprawa dla reportera -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Godki fest ucieszne - REKIN; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Marek Szołtysek opowiada w gwarze śląskiej ciekawe historie, legendy, czasem bajki, związane z kulturą Górnego Śląska. Tym razem o pewnym marynarzu z Rybnika, który przeżył wielką przygodę na wodach wokół Tajlandii i o ludzkiej zachłanności, która zgubiła nie tylko słynny duet w biblijnym raju.
01:50 Bądźmy razem w domu - /41/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 KoronaRegion; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Gospodarka w kwarantannie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:55 Pogoda - 29.05 - 3
05:00 Okrasa łamie przepisy - W tatarskim kociołku -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Gra słów. Krzyżówka - /155/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie programu

Tvp3gdansk



06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:31 Sztuka patrzenia; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Białe kruki; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 29.05.2020 - Lekcja 1 - Przyroda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Szkoła z TVP - Klasa IV - 29.05.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Szkoła z TVP - Klasa IV - 29.05.2020 - Lekcja 3 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Marzanna z Puszczy; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 1 - Informatyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 3 - Geografia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 4 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 29.05.2020 - Lekcja 1 - Przyroda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Szkoła z TVP - Klasa IV - 29.05.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Szkoła z TVP - Klasa IV - 29.05.2020 - Lekcja 3 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Marzanna z Puszczy; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 1 - Informatyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 3 - Geografia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Szkoła z TVP - Klasa VI - 29.05.2020 - Lekcja 4 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 KoronaRegion; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:30 Panorama
14:43 Pogoda
14:45 Forum Panoramy
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Łzy Cennet - odc. 2 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Gospodarka w kwarantannie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Panorama Flesz
17:33 Pogoda
17:35 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów
18:05 Polska Morska; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Panorama
18:56 Panorama Sport
18:58 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 W imieniu Sopocian; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Sztuki piękne; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Msza Święta z Jasnej Góry; STEREO, 16:9, Na żywo
20:45 Godki fest ucieszne - REKIN; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Marek Szołtysek opowiada w gwarze śląskiej ciekawe historie, legendy, czasem bajki, związane z kulturą Górnego Śląska. Tym razem o pewnym marynarzu z Rybnika, który przeżył wielką przygodę na wodach wokół Tajlandii i o ludzkiej zachłanności, która zgubiła nie tylko słynny duet w biblijnym raju.
21:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Panorama
21:40 Panorama Sport
21:43 Pogoda
21:45 Forum Panoramy
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 29.05 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
24:00 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9
00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Gostyń; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Sprawa dla reportera -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Godki fest ucieszne - REKIN; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Marek Szołtysek opowiada w gwarze śląskiej ciekawe historie, legendy, czasem bajki, związane z kulturą Górnego Śląska. Tym razem o pewnym marynarzu z Rybnika, który przeżył wielką przygodę na wodach wokół Tajlandii i o ludzkiej zachłanności, która zgubiła nie tylko słynny duet w biblijnym raju.
01:50 Bądźmy razem w domu - /41/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 KoronaRegion; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Gospodarka w kwarantannie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:55 Pogoda - 29.05 - 3
05:00 Okrasa łamie przepisy - W tatarskim kociołku -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Gra słów. Krzyżówka - /155/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Polsat HD-0




4:40 Disco Gramy - program muzyczny
5:25 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
9:00 Malanowski i partnerzy (519) - serial fabularno-dokumentalny
9:25 Malanowski i partnerzy (520) - serial fabularno-dokumentalny
9:55 Sekrety rodziny (63) - serial paradokumentalny
10:55 Dlaczego ja? (890) - serial paradokumentalny
11:50 Gliniarze (441) - serial paradokumentalny
12:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
13:30 Interwencja - magazyn reporterów
13:45 Trudne sprawy (950) - serial paradokumentalny
14:45 Dlaczego ja? (660) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:25 Pogoda - magazyn informacyjny
16:30 Interwencja - magazyn reporterów
16:45 Gliniarze (121) - serial paradokumentalny
17:45 Sekrety rodziny (30) - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - magazyn informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (338) - serial komediowy
20:05 Jak rozpętałem drugą wojnę światową: Za bronią (2/3) - komedia, Polska 1969
21:25 Patriota - dramat historyczny, Niemcy/USA 2000
1:00 Tajemnice losu - program rozrywkowy
3:40 Kabaretowa Ekstraklasa (44) - program rozrywkowy

TVN HD-0




4:45 Uwaga! - magazyn reporterów
5:05 Kuchenne rewolucje (13) - program rozrywkowy
6:00 Wstajesz i wiesz (75) - magazyn informacyjny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:25 Doradca smaku - magazyn kulinarny
11:35 Afera fryzjera (3) - program rozrywkowy
12:20 Ukryta prawda (811) - serial paradokumentalny
13:15 Szpital (546) - serial paradokumentalny
14:15 Detektywi: Chcę spać (526) - serial fabularno-dokumentalny
14:50 Detektywi: Gdzie jest mój mąż (527) - serial fabularno-dokumentalny
15:25 Milionerzy (270) - teleturniej
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
17:00 Kuchenne rewolucje: Poznań, Thai Spa & Restaurant (2) - program rozrywkowy
18:00 Ukryta prawda (812) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Uwaga! Koronawirus (75) - program informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:49 Raport alergiczny - program informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Shrek 2 - film animowany, USA 2004
22:00 Ocean's Twelve: Dogrywka - komedia sensacyjna, Australia/USA 2004
0:30 Niewierni (8) - serial obyczajowy
1:30 Down the road. Zespół w trasie (5) - serial dokumentalny
2:00 Down the road. Zespół w trasie (6) - serial dokumentalny
2:25 Uwaga! - magazyn reporterów
2:40 NOC Magii - interaktywny program rozrywkowy

Tvp polonia 2019


06:05 Leśniczówka - odc. 100 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Magazyn śledczy Anity Gargas - /158/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Czy wiesz, że... - /38/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Awantura o Basię - odc 7 Awantura siódma, czyli rzecz o dwóch takich... -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Awantura o Basię - odc 8 Awantura ósma, czyli rzecz o poszukiwaniu utraconej przeszłości -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Na sygnale - odc. 261 "Skutki uboczne" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Zaginione Skarby - "Madonna z Dzieciątkiem" Lucasa Cranacha starszego; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020); Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
13:10 Co dalej? - Azja jako trendsetter nowej normalności; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Nad rozlewiskiem... - odc. 12/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1242; Dla małoletnich od lat 12
14:20 M jak miłość - odc. 1509 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Historia na ten czas - Andrzej Chwalba cz. 5; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 M jak miłość - odc. 1510 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (39); reality show; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Domisie - Zapalenie gardła -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:45 Koronawirus. Poradnik - /38/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Moja klasa - Back to school - odc. 3 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Okrasa łamie przepisy - W neolitycznym garnku -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wszystko przed nami - odc. 73 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Przystanek Ameryka - /10) (Przystanek Ameryka) kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Agatka - Agatka i Zastępca, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Na dobre i na złe - odc. 778 Nowa szansa -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Koronawirus. Poradnik - /39/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Co dalej? - Zerowy VAT na książki; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Nad rozlewiskiem... - odc. 13/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (354); STEREO, 16:9
23:20 Historia na ten czas - Marek Barański cz. 1; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Kabaret za kulisami - 21 - Modnie; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Moja klasa - Back to school - odc. 3 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Polska z Miodkiem - (73) Tarnowskie Góry; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Przystanek Ameryka - /10) (Przystanek Ameryka) kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Domisie - Zapalenie gardła -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Agatka - Agatka i Zastępca, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Na dobre i na złe - odc. 778 Nowa szansa -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 261 "Skutki uboczne" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 ROK 1920. Kalendarium - odc. 21; Dla małoletnich od lat 7
04:00 Koronawirus. Poradnik - /39/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Co dalej? - Zerowy VAT na książki; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Wolny Ekran - (198); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2186 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Barwy szczęścia - odc. 2187 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland - (354); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

TVN 24 HD LOGO




6:00 Powitanie poranka - program informacyjny
6:05 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:30 Jeden na jeden - poranny wywiad TVN 24
7:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
8:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:35 Jeden na jeden - poranny wywiad TVN 24
8:50 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
15:00 15 na żywo - magazyn informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
18:00 Tak jest - program publicystyczny
19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Kropka nad i - program publicystyczny
20:30 Koronawirus. Raport - program publicystyczny
21:15 Polska i świat - magazyn informacyjny
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
23:40 Bilans dnia - magazyn ekonomiczny
0:45 Fakty po Faktach - program informacyjny
1:20 Kropka nad i - program publicystyczny
1:45 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
2:05 Akademia ogrodnika - magazyn ogrodniczy
2:10 Tak jest - program publicystyczny
3:00 Polska i świat - magazyn informacyjny
3:30 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
4:20 Koronawirus. Raport - program publicystyczny
5:10 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:30 Akademia ogrodnika - magazyn ogrodniczy

Tvn24bis



6:00 Eko wojownicy: RPA - toksyczne miasta - film dokumentalny, Francja 2018
7:00 Wyspy szczęśliwe - Czedżu, Korea Południowa - film dokumentalny
8:00 Saving the Dead Sea - film dokumentalny
9:00 Katastrofa w Genui - film dokumentalny, Włochy 2019
10:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:00 15 na żywo - magazyn informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
18:00 Tak jest - program publicystyczny
19:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:25 Koronawirus. Raport - program publicystyczny
21:15 Polska i świat - magazyn informacyjny
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Koronawirus. Raport - program publicystyczny
0:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
1:00 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
1:35 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
2:25 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
2:50 Fakty po Faktach - program informacyjny
3:40 Koronawirus. Raport - program publicystyczny
4:25 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
5:05 Fakty po Faktach - program informacyjny

Premier beata szydlo w programie internetowej telewizji wpolsce pl 1072

6:00 Gorące pytania nocą - program publicystyczny
7:00 Gorące pytania - program publicystyczny
8:00 Gorące pytania - program publicystyczny
9:00 Gorące pytania - program publicystyczny
10:00 Bez spiny - magazyn
11:00 Gorące pytania: Maciej Wolny - program publicystyczny
11:38 Wywiad gospodarczy - magazyn ekonomiczny
12:00 Gorące pytania: Edyta Hołdyńska - program publicystyczny
13:00 Gorące pytania: Jakub Maciejewski - program publicystyczny
14:00 Bez spiny - magazyn
14:36 Gorące pytania: Maciej Wolny - program publicystyczny
15:36 Gorące pytania: Edyta Hołdyńska - program publicystyczny
16:36 Gorące pytania: Jakub Maciejewski - program publicystyczny
17:12 Bez spiny - magazyn
18:12 Gorące pytania: Maciej Wolny - program publicystyczny
19:12 Gorące pytania: Edyta Hołdyńska - program publicystyczny
19:48 Gorące pytania: Jakub Maciejewski - program publicystyczny
20:48 Bez spiny - magazyn
21:48 Gorące pytania: Maciej Wolny - program publicystyczny
22:24 Gorące pytania: Edyta Hołdyńska - program publicystyczny
23:24 Gorące pytania: Jakub Maciejewski - program publicystyczny
0:24 Bez spiny - magazyn
1:00 Gorące pytania: Edyta Hołdyńska - program publicystyczny
2:00 Gorące pytania nocą - program publicystyczny
3:00 Gorące pytania nocą - program publicystyczny
4:00 Gorące pytania nocą - program publicystyczny
5:00 Gorące pytania nocą - program publicystyczny

TV4 2017 02



6:00 Strażnik Teksasu (47) - serial sensacyjny
7:00 Strażnik Teksasu (48) - serial sensacyjny
8:00 Nasz nowy dom (7) - reality show
9:00 Policjantki i Policjanci (451) - serial obyczajowy
10:00 Policjantki i Policjanci (452) - serial obyczajowy
11:00 Policjantki i Policjanci (453) - serial obyczajowy
12:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
13:00 Emil, pogromca mandatów (47) - program rozrywkowy
13:30 Emil, pogromca mandatów (48) - program rozrywkowy
14:00 Pamiętniki z wakacji (32) - serial paradokumentalny
15:00 Septagon (47) - serial kryminalny
16:00 Słoneczny patrol (17) - serial przygodowy
17:00 Pamiętniki z wakacji (33) - serial paradokumentalny
18:00 Policjantki i Policjanci (454) - serial obyczajowy
19:00 Policjantki i Policjanci (455) - serial obyczajowy
20:00 Gwiazdy Kabaretu (50) - program rozrywkowy
21:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (266) - serial kryminalny
22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (267) - serial kryminalny
23:00 Psy mafii - film kryminalny, USA 2016
1:10 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda (3) - serial dokumentalny
1:35 STOP Drogówka - magazyn policyjny
2:35 Disco Polo Life - program muzyczny
3:30 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
4:30 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:30 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy

Logo TV Puls HD 2019



5:40 Rodzinny interes: Zaręczynowy pierścionek (28) - serial obyczajowy
6:30 Nash Bridges: Polowanie (105) - serial sensacyjny
7:30 Nash Bridges: W impasie (106) - serial sensacyjny
8:25 Lombard. Życie pod zastaw 5 (228) - serial obyczajowy
9:20 Rodzinny interes: Pizza z niespodzianką (27) - serial obyczajowy
10:10 Zaklinaczka duchów 4 (84) - serial fantasy
11:10 Zaklinaczka duchów 4 (85) - serial fantasy
12:05 Kobra - oddział specjalny: Ciemna strona (1) - serial sensacyjny
13:05 Kobra - oddział specjalny: Ciemna strona (2) - serial sensacyjny
14:05 Lombard. Życie pod zastaw 2 (56) - serial obyczajowy
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 (57) - serial obyczajowy
16:00 Rodzinny interes: Zaręczynowy pierścionek (28) - serial obyczajowy
17:00 Rodzinny interes: Superfura (29) - serial obyczajowy
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (228) - serial obyczajowy
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (229) - serial obyczajowy
20:00 Niepokonany 3: Odkupienie - film sensacyjny, USA 2010
21:55 Litewski przekręt - komedia sensacyjna, Litwa/Wielka Brytania 2014
23:55 Najlepsi z najlepszych - film sensacyjny, Francja 2003
1:55 Zobacz to!: Niesamowite!: Drogi spadek (16/25) - serial dokumentalny
2:25 Niesamowite!: Ostatnie zadanie (17/25) - serial dokumentalny
2:55 Dyżur 3 (33) - serial dokumentalny
3:20 Niesamowite!: Galerianka (18/25) - serial dokumentalny
3:50 Na jedwabnym szlaku: Punkt zero (2/10) - serial dokumentalny
4:20 Menu na miarę (4) - program kulinarny
4:40 Z archiwum policji (2) - serial dokumentalny
5:05 Dyżur 2 (22) - serial dokumentalny
5:35 Dyżur 2 (23) - serial dokumentalny

Logo Puls 2 HD ekranowe



5:50 Ale numer! (32) - program rozrywkowy
6:10 Ale numer! (33) - program rozrywkowy
6:40 Dziwny świat kota Filemona: Wielkie pranie (4) - serial animowany
6:50 Przygody Bolka i Lolka: Imieniny Toli (16) - serial animowany
7:00 Przygody Bolka i Lolka: Kanarek (17) - serial animowany
7:10 Reksio: Reksio i koguty (49) - serial animowany
7:20 Reksio: Reksio i świerszcz (50) - serial animowany
7:35 Pidżamersi: Odezwij się, Gekson!/ Kotboy i miecz Mistrza Fanga (7) - serial animowany
8:00 Pidżamersi: Kotboy kontra Robo-Kot/ Sowella i Dar-Sówka (8) - serial animowany
8:25 Psi Patrol 5: Pieski w ciemnościach ratują Skye/ Pieski łapią bryłę złota (4) - serial animowany
8:55 Strażak Sam 10: Festyn w Pontypandy (24) - serial animowany
9:15 Top Wing: Ptasia Akademia: Surfowanie w jaskini / Top Wing ratuje Lemonkę (18) - serial animowany
9:35 Blaze i megamaszyny 3: Wyspa Zwierząt (10) - serial animowany
9:55 Marta mówi 2: Mity/ Mity Tadka (25) - serial animowany
10:25 Monchhichi: Bańka Aikora (39) - serial animowany
10:40 Baranek Shaun: Kret (12) - serial animowany
10:45 Baranek Shaun: Horror Timmy'ego (13) - serial animowany
10:55 Oggy i karaluchy 4 (72) - serial animowany
11:05 Grizzly i lemingi: Niedźwiedzie okulary (43) - serial animowany
11:20 Kot-o-ciaki 2: Wyprawa po czajnik (41) - serial animowany
11:25 Kot-o-ciaki 2: Nauka latania (42) - serial animowany
11:30 Bing: Serduszka (25) - serial animowany
11:35 Bing: Opowiadanie na dobranoc (26) - serial animowany
11:45 Nowe przygody Kubusia Puchatka: Poleciało z wiatrem/ To tylko ząb (11) - serial animowany
12:20 Nowe przygody Kubusia Puchatka: Prawo i łapa (12) - serial animowany
12:45 Top Wing: Ptasia Akademia: Shirley nocuje w bazie/ Poza trasą (19) - serial animowany
13:15 Alvinnn!!! I wiewiórki 3: Porwanie (35) - serial animowany
13:25 Alvinnn!!! I wiewiórki 3: Gazeciarz (36) - serial animowany
13:35 Alvinnn!!! I wiewiórki 3: Kontakt (37) - serial animowany
13:50 Alvinnn!!! I wiewiórki 3: Blog Brittany (38) - serial animowany
14:10 Mustang: Duch Wolności (20) - serial animowany
14:35 Mustang: Duch Wolności (21) - serial animowany
15:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Anansi (47) - serial animowany
15:35 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Dyktatyran (48) - serial animowany
16:00 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Koszmarny koszmar (13) - serial animowany
16:30 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Drużyna Astrid (14) - serial animowany
16:50 Fineasz i Ferb: Rycerski turniej/ Ja, Brobot (10) - serial animowany
17:15 Fineasz i Ferb: Urodziny mamy/ Podróż do wnętrza Fretki (11) - serial animowany
17:45 Pingwiny z Madagaskaru 2: Za słodko/Królem być (22) - serial animowany
18:15 Psi Patrol 4: Pieski ratują latające jedzenie/ Pieski ratują diabelski młyn (8) - serial animowany
18:35 Psi Patrol 4: Pieski ratują misia lunatyka/ Pieski ratują kowboja Danny'ego (9) - serial animowany
19:00 Smerfy: Nagroda Złotego Smerfa (58) - serial animowany
19:25 Smerfy: Smerf archiwista/Dobry sąsiad smerf (59) - serial animowany
20:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (220) - serial obyczajowy
21:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (221) - serial obyczajowy
22:00 19. Mazurska Noc Kabaretowa (3) - program rozrywkowy
23:00 Noc żywych trupów - horror, USA 1990
0:35 Goło i wesoło 6 (13) - program rozrywkowy
1:10 Goło i wesoło 6 (14) - program rozrywkowy
1:50 Lombard. Życie pod zastaw 2 (55) - serial obyczajowy
2:40 Lombard. Życie pod zastaw 2 (56) - serial obyczajowy
3:20 Rodzinny interes: Superfura (29) - serial obyczajowy
4:05 Na jedwabnym szlaku: Punkt zero (2/10) - serial dokumentalny
4:40 Na jedwabnym szlaku: Moja chińska muzyka (3/10) - serial dokumentalny
4:55 Na jedwabnym szlaku: Kulinarny zachwyt (4/10) - serial dokumentalny
5:35 Dyżur (9) - serial dokumentalny

TVN 7 HD 2014



5:05 Szkoła (252) - serial paradokumentalny
6:05 Mango - telezakupy
7:40 Mała piękność 2 (17/18) - serial dokumentalny
8:40 Ukryta prawda (726) - serial paradokumentalny
9:40 Ukryta prawda (727) - serial paradokumentalny
10:42 Po pierwsze kino 3 (2/36) - program rozrywkowy
10:45 Ukryta prawda (728) - serial paradokumentalny
11:45 Szpital (472) - serial paradokumentalny
12:47 Po pierwsze kino 3 (35/36) - program rozrywkowy
12:50 Sąd rodzinny (120) - serial fabularno-dokumentalny
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska (430) - serial fabularno-dokumentalny
14:50 Ukryta prawda (574) - serial paradokumentalny
15:55 Szkoła (403) - serial paradokumentalny
16:55 Wiza na miłość (1/6) - reality show
18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia (1/10) - reality show
19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia (2/10) - reality show
20:00 Chłopcy z ferajny - dramat gangsterski, USA 1990
23:00 Mroczna prawda - thriller, Kanada/USA 2012
1:15 Miliony Escobara (3/6) - serial dokumentalny
2:15 Druga strona medalu: Jacek Olszewski (6/8) - talk-show
2:40 NOC Magii - interaktywny program rozrywkowy
5:00 Zakończenie programu

Super-polsat-hd



6:00 SuperLudzie (14) - serial dokumentalny
6:25 Wydarzenia - magazyn informacyjny
7:00 Rycerka Nella (10) - serial animowany
7:30 Bąbelkowy świat gupików (6) - serial animowany
8:00 Rycerka Nella (10) - serial animowany
8:30 Psi Patrol (2) - serial animowany
9:00 Wróżkowie chrzestni (3) - serial animowany
9:30 Wróżkowie chrzestni (4) - serial animowany
10:00 Świat według Bundych (100) - serial komediowy
10:30 Nasz nowy dom (118) - reality show
11:30 Na ratunek 112 (252) - serial paradokumentalny
12:00 Przyjaciółki (123) - serial obyczajowy
13:00 Przyjaciółki (124) - serial obyczajowy
14:00 Przyjaciółki (125) - serial obyczajowy
15:00 Przyjaciółki (126) - serial obyczajowy
16:00 Kabaret na żywo (3) - program rozrywkowy
18:00 Chirurdzy (143) - serial obyczajowy
19:00 Nasz nowy dom (119) - reality show
20:00 Sporty walki: Gala Babilon MMA 13 - walka: Łukasz Brzeski - Michał Piwowarski
0:00 Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki - film przygodowy, USA 2008
2:15 Nikodem Dyzma - komedia obyczajowa, Polska 1956
4:30 Fucha - film obyczajowy, Polska 1983
5:45 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy

Polsat-2-HD-2020



6:00 Disco Gramy - program muzyczny
6:55 Joker (73) - teleturniej
7:45 Joker (74) - teleturniej
8:35 Trudne sprawy (540) - serial paradokumentalny
9:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (11) - serial dokumentalny
9:55 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (12) - serial dokumentalny
10:20 Na ratunek 112 (179) - serial paradokumentalny
10:50 Sekrety rodziny (3) - serial paradokumentalny
11:45 Dlaczego ja? (911) - serial paradokumentalny
12:40 Nasz nowy dom (105) - reality show
13:35 Świat według Kiepskich: Magiel (460) - serial komediowy
14:00 Świat według Kiepskich: Żegnaj Laleczko (461) - serial komediowy
14:30 Świat według Kiepskich: Dom zły (462) - serial komediowy
15:00 Trudne sprawy (917) - serial paradokumentalny
16:00 Nasz nowy dom (106) - reality show
17:00 Sekrety rodziny (4) - serial paradokumentalny
18:00 Malanowski i partnerzy: Wyścig ze śmiercią (5) - serial fabularno-dokumentalny
18:30 Malanowski i partnerzy: Śmiertelna pułapka internetowa (6) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Gliniarze: Ostatnia przerwa (383) - serial paradokumentalny
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:45 Tylko jeden (3) - reality show
21:40 Zdrady (125) - serial paradokumentalny
22:40 Pocałunek śmierci - dramat kryminalny, USA 1995
0:40 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy
1:55 Wydarzenia - magazyn informacyjny
2:35 Wystarczy chcieć - reportaż
3:00 Wystarczy chcieć - reportaż
3:25 Echo lasu - program dla dzieci
3:50 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
5:20 SuperLudzie (16) - serial dokumentalny
5:45 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy

Canal plus premium



6:00 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
6:05 Miasta rytm: Lublin - serial dokumentalny
6:50 Miasta rytm: Toruń - serial dokumentalny
7:40 Status: Singiel - komedia, Francja 2018
9:25 Garfield - film familijny, USA 2004
10:45 Hollywood Buzz - magazyn filmowy
11:15 Serce nie sługa - komedia romantyczna, USA 2001
12:50 Mały Grand Hotel: Napad (4) - serial komediowy
13:00 Cała prawda o odchudzaniu - film dokumentalny, Wielka Brytania 2019
14:35 Zaślepieni - komedia kryminalna, USA 2018
16:05 Pisarze. Serial na krótko (10) - serial komediowy
16:20 Mia i biały lew - film przygodowy, Francja/Niemcy/RPA 2018
17:55 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
18:00 Johnny English: Nokaut - komedia sensacyjna, Francja/Wielka Brytania/USA/Chiny 2018
19:25 Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 - komedia, Polska 2019
21:00 Premiera: Kto zawinił? - thriller, Niemcy 2019
22:45 Noc oczyszczenia - thriller, Francja/USA 2013
0:10 Zatrute pióro - dramat kostiumowy, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2000
2:10 Elektroniczne brzmienie Wiednia - film dokumentalny, Niemcy 2016
3:05 Pan Tadeusz - film kostiumowy, Francja/Polska 1999
5:35 Ratujmy zakład - film krótkometrażowy, Francja 2018

Canal 4K Ultra HD



8:00 Moto-cudotwórcy (1) - serial dokumentalny
8:25 Moto-cudotwórcy (2) - serial dokumentalny
8:50 Moto-cudotwórcy (3) - serial dokumentalny
9:20 Moto-cudotwórcy (4) - serial dokumentalny
9:45 "Żmijowisko" - making of serialu - reportaż
10:15 Mama żyrafa - film dokumentalny, Francja 2020
11:10 Polska z góry 3: Śląsk Cieszyński (10) - serial dokumentalny
11:35 Zielona rewolucja Marty Dymek 5 (9) - magazyn kulinarny
12:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 5 (10) - magazyn kulinarny
12:25 Miasta rytm: Łódź - serial dokumentalny
13:10 Let's Dance - komedia obyczajowa, Belgia/Francja 2019
15:00 Miłość i miłosierdzie - film religijny, Polska 2019
16:40 Mały Grand Hotel: Napad (4) - serial komediowy
16:55 "Nielegalni" - spacer z Vincentem V. Severskim - felieton, Polska 2018
17:30 Iron Sky. Inwazja - film SF, Finlandia/Niemcy/Belgia 2019
19:00 Jak zarobić na homarach (4) - serial dokumentalny
20:00 Super Piątek - magazyn piłkarski
20:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
22:30 Super Piątek - magazyn piłkarski
23:00 Premiera: Jak zarobić na homarach (5) - serial dokumentalny
23:55 Bohemian Rhapsody - dramat biograficzny, Wielka Brytania/USA 2018
2:05 Ciemno, prawie noc - thriller, Polska 2019

HBO HD logo


6:00 Romeo i Julia: Poza słowami - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2019
7:30 Gdzie jest Dory - film animowany, USA 2016
9:05 Pearl Harbor - dramat wojenny, USA 2001
12:00 Jak stracić chłopaka w 10 dni - komedia romantyczna, Niemcy/USA 2003
13:55 Aladyn - film fantasy, USA 2019
16:00 Lepsze życie 4 (6/10) - serial obyczajowy
16:35 Rodzice (6/10) - serial komediowy
17:00 Czarny poniedziałek 2 (6/10) - serial komediowy
17:30 Premiera: Na planie - magazyn filmowy
18:00 Shazam! - komedia przygodowa, Kanada/USA 2019
20:10 Premiera: Jett (2/9) - serial kryminalny
21:10 Premiera: Mrs. America (5/9) - serial obyczajowy
22:10 Wywiad ze Słońcem Narodu - komedia, USA 2014
0:05 Zły Mikołaj - komedia, Niemcy/USA 2003
1:35 Pewny kandydat. Jak nie zostać prezydentem - dramat biograficzny, Kanada/USA 2018
3:25 Na planie - magazyn filmowy
3:50 Shazam! - komedia przygodowa, Kanada/USA 2019

HBO 2 HD


6:00 Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - film fantasy, Wielka Brytania/USA 2016
8:10 Uczeń czarnoksiężnika - film przygodowy, USA 2010
9:55 Gwiazdka w Grand Valley - dramat obyczajowy, USA 2018
11:20 All American (10/16) - serial obyczajowy
12:00 Figurantka 5 (3/10) - serial komediowy
12:30 Zagadki Hailey Dean: Śmierć na receptę - film kryminalny, USA 2019
13:55 Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1 - film przygodowy, Wielka Brytania/USA 2010
16:15 Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2 - film przygodowy, Wielka Brytania/USA 2011
18:25 Współczesna rodzina 11 (16/18) - serial komediowy
18:50 Młody Sheldon 3 (21) - serial komediowy
19:10 Zwierzogród - film animowany, USA 2016
21:00 Zachowaj spokój - komediodramat, USA 2017
22:35 Teatr Apollo - film dokumentalny, USA 2019
0:20 Utracone dzieci Atlanty (4/5) - serial dokumentalny
1:25 Piątek 13-go - horror, USA 2009
3:00 Droga śmierci - film kryminalny, USA 2009
4:30 Gwiazdka w Grand Valley - dramat obyczajowy, USA 2018

HBO 3 HD 2016

6:00 Alex i ja - film familijny, USA 2018
7:30 Ocean's 8 - komedia kryminalna, USA 2018
9:20 Toy Story 4 - film animowany, USA 2019
11:00 Obsesja Eve 2 (3/8) - serial sensacyjny
11:50 Mroczne materie (3/8) - serial fantasy
12:50 Batwoman (17/22) - serial przygodowy
13:40 Zaufaj mi 2 (1/4) - serial sensacyjny
14:40 Noughts + Crosses (2/6) - serial SF
15:40 Roswell, w Nowym Meksyku 2 (5) - serial SF
16:25 Szefowie wrogowie 2 - komedia, USA 2014
18:15 Pustkowie (2/8) - serial obyczajowy
19:15 Obsesja Eve 2 (4/8) - serial sensacyjny
20:00 Mroczne materie (4/8) - serial fantasy
21:00 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 7 (3) - talk-show
21:30 Premiera: Betty (2/6) - serial komediowy
22:00 Premiera: Dave (3/10) - serial komediowy
22:30 Opowiedz mi bajkę 2 (10-ost.) - serial sensacyjny
23:25 Rzeczy, które robisz w Denver, będąc martwym - thriller, USA 1995
1:20 Drużyna A - komedia sensacyjna, USA 2010
3:15 Betty (2/6) - serial komediowy
3:45 Dave (3/10) - serial komediowy
4:15 Bezsenność w Seattle - komedia romantyczna, USA 1993

Canal sport



6:00 Klasyka Premier League: 2010/11 Man United - Liverpool - magazyn piłkarski
6:40 1 na 1 Extra: Nemanja Nikolić - magazyn sportowy
7:25 FACE 2 FACE z Tomkiem Ćwiąkałą: Lukas Podolski - magazyn sportowy
8:00 Dobry Wieczór. EKSTRAKLASA - magazyn sportowy
9:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Valencia CF
11:00 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1) - serial dokumentalny
11:30 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2) - serial dokumentalny
12:00 Dobry Wieczór. EKSTRAKLASA - magazyn sportowy
13:00 Bundesliga Highlights Show - magazyn piłkarski
14:00 Klasyka Premier League: 2010/11 Arsenal - Tottenham - magazyn piłkarski
14:30 Ekstrapaka: 26. kolejka - magazyn piłkarski
15:25 Ekstraklasyka (35) - magazyn piłkarski
16:00 Dobry Wieczór. EKSTRAKLASA - magazyn sportowy
17:00 Premiera: LaLiga World - magazyn piłkarski
17:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - wstęp do meczu
17:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
20:00 Super Piątek - magazyn piłkarski
20:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
22:30 Super Piątek - magazyn piłkarski
23:00 E-sport: CANAL+ Ekstraklasa Cup - 2. mecz ćwierćfinałowy
0:15 Supergirl. Najsilniejsza dziewczynka świata - film dokumentalny, USA 2016
1:45 Klasyka Premier League: 2011/12 Man United - Arsenal - magazyn piłkarski
2:15 Klasyka Premier League: 2011/12 Chelsea - Arsenal - magazyn piłkarski
2:50 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Valencia CF
4:55 Witaj w klubie: Wisła Płock - serial dokumentalny
5:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok - serial dokumentalny

Canal sport2



6:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
8:20 Witaj w klubie: Lech Poznań - serial dokumentalny
8:55 Piłka nożna: Premier League World - magazyn ligi angielskiej
9:25 Twardzielki: Hanna Gujwan (10) - serial dokumentalny
10:00 Bundesliga Highlights Show - magazyn piłkarski
11:00 Dobry Wieczór. EKSTRAKLASA - magazyn sportowy
12:00 Dawno temu w CANAL+
13:20 Piłka nożna: Premier League World - magazyn ligi angielskiej
13:55 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - Hertha BSC
16:00 E-sport: CANAL+ Ekstraklasa Cup - 1. mecz półfinałowy
17:10 La Liga Files 2017/2018 (2) - magazyn piłkarski
18:00 Stadiony świata według Érica Cantony: Manchester (3) - serial dokumentalny
19:00 Klasyka Bundesligi: 2011/2012 Borussia Dortmund - Stuttgart - magazyn piłkarski
19:30 Klasyka Bundesligi: 2008/2009 Werder Bremen - Hoffenheim - magazyn piłkarski
20:00 Premiera: Klasyka Premier League: 2011/12 Man United - Arsenal - magazyn piłkarski
20:30 Premiera: Klasyka Premier League: 2011/12 Chelsea - Arsenal - magazyn piłkarski
21:00 Premiera: E-sport: CANAL+ Ekstraklasa Cup - 2. mecz ćwierćfinałowy
22:15 Premiera. CANAL+ KO: Boks: Walka o pas mistrzowski federacji IBF w Sheffield - waga półśrednia: Kell Brook - Errol Spence Jr
0:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
2:25 Witaj w klubie: Wisła Płock - serial dokumentalny

NSport + HD logo



6:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok - serial dokumentalny
6:35 Witaj w klubie: Lech Poznań - serial dokumentalny
7:10 La Liga Files 2017/2018 (2) - magazyn piłkarski
8:00 Telesprzedaż
9:35 E-sport: CANAL+ Ekstraklasa Cup - 1. mecz półfinałowy
10:45 Ekstraklasyka (35) - magazyn piłkarski
11:20 Turbokozak - magazyn piłkarski
12:25 FACE 2 FACE z Tomkiem Ćwiąkałą: Czesław Michniewicz - magazyn sportowy
13:00 Ekstrapaka: 26. kolejka - magazyn piłkarski
14:00 Dobry Wieczór. EKSTRAKLASA - magazyn sportowy
15:00 90 lat LaLiga - najpiękniejsze historie: Diego Rodriguez - magazyn piłkarski
15:30 90 lat LaLiga - najpiękniejsze historie: Luis Suarez - magazyn piłkarski
16:00 Made by Poland: Grand Prix Łotwy 27.05.2017 (Piotr Pawlicki)
18:30 E-sport: Assetto Corsa Simracing - R5 DTM Barcelona
20:00 Czarny charakter: Historia ucieczki Mistrza Jaworka - cykl reportaży
20:30 LaLiga World - magazyn piłkarski
21:00 Made by Poland: Grand Prix Łotwy 27.05.2017 (Piotr Pawlicki)
23:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
1:55 E-sport: CANAL+ Ekstraklasa Cup - 2. mecz ćwierćfinałowy
3:10 Zakończenie programu

Canal+ Sport 3



5:50 Witaj w klubie: Legia Warszawa - serial dokumentalny
6:20 Witaj w klubie: Korona Kielce - serial dokumentalny
6:50 Ekstraklasyka (35) - magazyn piłkarski
7:20 Ekstrapaka: 25. kolejka - magazyn piłkarski
8:15 E-sport: CANAL+ Ekstraklasa Cup - 1. mecz półfinałowy
9:25 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej
11:00 Ekstraklasyka (35) - magazyn piłkarski
11:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Lech Poznań
13:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
16:05 Ekstrapaka: 25. kolejka - magazyn piłkarski
17:00 Ekstraklasyka (34) - magazyn piłkarski
17:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - wstęp do meczu
17:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
20:00 Super Piątek - magazyn piłkarski
20:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
22:30 Super Piątek - magazyn piłkarski
23:00 E-sport: CANAL+ Ekstraklasa Cup - 2. mecz półfinałowy
0:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - wstęp do meczu
0:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
2:40 Super Piątek - magazyn piłkarski
3:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
5:05 Super Piątek - magazyn piłkarski

Canal+ Sport 4



6:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - ŁKS Łódź
8:20 Witaj w klubie: Legia Warszawa - serial dokumentalny
8:50 Witaj w klubie: Korona Kielce - serial dokumentalny
9:20 Ekstraklasyka (35) - magazyn piłkarski
9:50 Ekstrapaka: 26. kolejka - magazyn piłkarski
10:45 E-sport: CANAL+ Ekstraklasa Cup - 1. mecz półfinałowy
11:55 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej
13:30 Ekstraklasyka (35) - magazyn piłkarski
14:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Lech Poznań
16:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
18:35 Ekstrapaka: 26. kolejka - magazyn piłkarski
19:30 Ekstraklasyka (34) - magazyn piłkarski
20:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - wstęp do meczu
20:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
22:30 Super Piątek - magazyn piłkarski
22:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
1:00 Super Piątek - magazyn piłkarski
1:30 E-sport: CANAL+ Ekstraklasa Cup - 2. mecz półfinałowy
2:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - wstęp do meczu
3:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

TVP Kultura HD




07:00 Studio Kultura - Rozmowy - Urszula Haśkiewicz; Dla małoletnich od lat 12
07:10 Historia na ten czas - Piotr Ugniewski cz. 4; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Którędy po sztukę - Floren Władysława Łokietka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 9 Ausrotten -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
09:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Matematyka - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Język angielski - 29.05.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Chemia - 29.05.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Matematyka - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język angielski - 29.05.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Chemia - 29.05.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Czarne chmury - odc. 10/10 - Pościg -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Koło pióra; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Literatura na ekranie - Pinokio (Le avventure di Pinocchio); film fabularny kraj prod.Niemcy, Francja, Włochy (1972); reż.:Luigi Comencini; wyk.:Nino Manfredi, Gina Lollobrigida, Vittorio De Sica, Ciccio Ingrassia, Andrea Balestri; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Chłopi cz. 1 -  (N); widowisko muzyczne kraj prod.Polska (2014); reż.:Wojciech Kościelniak; wyk.:Karolina Trębacz, Bernard Szyc, Rafał Ostrowski, Mariola Kurnicka, Dorota Kowalewska, Paulina Łaba, Zbigniew Sikora, Jacek Wester, Katarzyna Kurdej, Krzysztof Wojciechowski; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Chłopi cz. 2 -  (N); musical; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Kręć! Jak kochasz to kręć! (Edward Kłosiński); film dokumentalny kraj prod.Polska (2010); reż.:Andrzej Wajda; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 X Międzynarodowy Konkurs Dyrygentów im. G. Fitelberga - Su - Han Yang; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:00 Myśli na ten czas - pastor Michał Jabłoński. Rozważania z Bachem cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Co dalej? - Zerowy VAT na książki; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wieczór kinomana - Wstęp do filmu - Zabicie świętego jelenia; Dla małoletnich od lat 16
20:25 Wieczór kinomana - Zabicie świętego jelenia (Killing of a Sacred Deer, The) kraj prod.Irlandia, USA (2017); reż.:Jorgos Lantimos; wyk.:Colin Farrell, Nicole Kidman, Barry Keoghan, Raffey Cassidy, Alicia Silverstone; Dla małoletnich od lat 16
22:35 Sami Yaffa na tropie dźwięków - odc. 5 - Hiszpania (Sami Yaffa - Sound Tracker - ep. 5); cykl dokumentalny kraj prod.Finlandia (2014); Dla małoletnich od lat 12
23:35 Myśli na ten czas - pastor Michał Jabłoński. Rozważania z Bachem cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Teraz animacje! - Mój dziwny starszy brat; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Teraz animacje! - Pies Schroedingera; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
00:20 Sgt. Pepper's w Filharmonii Paryskiej (Sgt. Pepper Live - La Philharmonie de Paris) kraj prod.Francja (2017); Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Co dalej? - Zerowy VAT na książki; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dopaść Cartera (Get Carter); film akcji kraj prod.Wielka Brytania (1971); reż.:Mike Hodges; wyk.:Michael Caine, Ian Hendry, Britt Ekland, John Osborne, Tony Beckley, George Sewell; Dla małoletnich od lat 16
03:40 Ikony muzyki - David Bowie (Discovering Music - David Bowie); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Lyndy Saville; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Afisz kulturalny - AFISZ EXTRA 28 - 29 MAJA; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie dnia

TVP HISTORIA


06:50 Był taki dzień - 29 maja; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:53 Polska Kronika Filmowa 1993 - Wydanie 18; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:10 Młody Piłsudski - odc. 12 -  (N) (AD); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Szkoła z TVP - Klasa III - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa III - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Informatyka - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Szkoła z TVP - Klasa V - Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Szkoła z TVP - Klasa V - Geografia - 29.05.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Język angielski 29.05.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Dzika Polska - Tropiciele z Podlasia; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa III - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa III - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Informatyka - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Szkoła z TVP - Klasa V - Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Szkoła z TVP - Klasa V - Geografia - 29.05.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Język angielski 29.05.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Spór o historię - Pochodzenie Słowian; debata; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Poszukiwacze skarbów - Szlak Santa Fe odc. 14/16 (odc. 14/16 Santa Fe Trail); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 12
14:35 Spitfire Guya Martina (Guy Martin: Spitfire restoration); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Ostatnie dni dyktatora: zakazana biografia Kim Dzong Ila (Kim Jong - Il: The Forbidden Biography/North Korea: the Last Days of Kim Jong Il/Les Derniers Jours de Kim Jong Il); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Ex Libris - odc. 426; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:20 Przeczytaj mi tę historię - odc. 46; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Historia Polski - Przerwana Misja -  (N); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Co dalej? - Azja jako trendsetter nowej normalności; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Tajemnice, zamki i podziemia - Raport Ogrodnika; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Młody Piłsudski - odc. 13 -  (N) (AD); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Polskie 100 lat - Mała stabilizacja Gomułki; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Teatr Historii - Miś Kolabo 1/20; felieton
20:40 Miś Kolabo; reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Sławomir Orzechowski, Artur Żmijewski, Agnieszka Pilaszewska, Witold Bieliński, Mariusz Pilawski, Joanna Jędrejek, Jacek Braciak, Sławomir Holland, Beata Łuczak; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Historia na ten czas - Marek Barański cz. 5; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Archiwum zimnej wojny - Krucjata wolności; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Szerokie tory - Jeden dzień z życia właściciela szkoły tańca w Doniecku; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Wojna wietnamska - Walka z cieniem. Czerwiec 1968 - maj 1969 odc. 7/10 (The Vietnam War); serial dokumentalny kraj prod.USA (2017); Dla małoletnich od lat 16
00:25 Sensacje XX wieku - Tajemnica bunkra Hitlera -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Długa bitwa o pamięć -  (JM); Dla małoletnich od lat 7
01:55 Encyklopedia II wojny światowej - B - Barbarossa -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
02:25 Zakończenie dnia

TVP ROZRYWKA



06:25 Zakochaj się w Polsce - odc. 160 Giżycko -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:55 Okrasa łamie przepisy - Tanie i proste gotowanie -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Makłowicz w podróży - Podróż 10 Szkocja - Edynburg (41) -  (N) (AD) (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 1 - 29.05.2020; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 2 - 29.05.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Biologia - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Szkoła z TVP - Klasa VII - Geografia - 29.05.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Informatyka - 29.05.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język angielski - 29.05.2020 - Lekcja 5; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 ALCHEMIK - odc. 2 CHEMILUMINESCENCJA -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 1 - 29.05.2020; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 2 - 29.05.2020; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Biologia - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Szkoła z TVP - Klasa VII - Geografia - 29.05.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Informatyka - 29.05.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język angielski - 29.05.2020 - Lekcja 5; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Zaczarowany świat... - odc. 21; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Matematyka - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Język angielski - 29.05.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Chemia - 29.05.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Matematyka - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język angielski - 29.05.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Chemia - 29.05.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a -  Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Matematyka - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Język angielski - 29.05.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Chemia - 29.05.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Repetytorium maturzysty - 29.05.2020; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Okrasa łamie przepisy - Francuskie tropy w mazurskiej kuchni -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Makłowicz w podróży - Podróż 10 Szkocja - Highlands (42) -  (N) (AD); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Gra słów. Krzyżówka - /82/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:50 Gra słów. Krzyżówka - /87/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Va Banque - odc. 23; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Postaw na milion - odc. 214; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Ośmiu wspaniałych - /8/ -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Kabaretomaniacy - (4); Dla małoletnich od lat 12
00:45 Koło fortuny - odc 579 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Mariolka Prawdę ci powie; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Kabaretowa Mapa Polski - XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo - W GÓRĘ SMYKI! (1); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Kabaretowa Mapa Polski - XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo - W GÓRĘ SMYKI! (2); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Kabaretowa Mapa Polski - XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo - W GÓRĘ SMYKI! (3); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP SERIALE



05:45 Ja to mam szczęście! - odc. 2 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
06:15 Na sygnale - odc. 79 "Pies" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Na sygnale - odc. 80 "Wieczór panieński" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 W labiryncie - Zatrucie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:45 W labiryncie - Bez pracy; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 53 - Czubatkowa polana; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Złotopolscy - odc. 54 - Narkoman; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:25 O mnie się nie martw s.I - odc. 13 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl s.IV - odc. 95 "Strachy na lachy" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rodzinka.pl s.IV - odc. 96 "Kuzyn Artur" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:20 M jak miłość - odc. 1311 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Ranczo s.VI - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Świadek koronny -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 197 (Ojciec Mateusz XV odc. 11) - Bransoletka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 198 (Ojciec Mateusz XV odc. 12) - Psina -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 199 (Ojciec Mateusz XV odc. 13) - Manuela -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Na dobre i na złe - odc. 547 - Operacja, której nie było.; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Na sygnale - odc. 80 "Wieczór panieński" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ranczo s.VI - odc. 74 (seria VI, odc. 9) - Sztuka translacji -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo s.VI - odc. 75 (seria VI, odc. 10) - Kontrrewolucja -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Na sygnale - odc. 81 "Być mężczyzną" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 200 (Ojciec Mateusz XVI odc. 1) - Idol -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 270 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 6) - Iluzjonista -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo s.VI - odc. 76 (seria VI, odc. 11) - Tchnienie Las Vegas -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo s.VI - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 201 (Ojciec Mateusz XVI odc. 2) - Myszka Miki -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Strażacy s.II - odc. 13 (seria II, odc. 3) - Zanim będzie za późno -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Archiwista - odc. 8 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
01:35 Archiwista - odc. 9 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:20 W labiryncie - Zatrucie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:50 W labiryncie - Bez pracy; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 O mnie się nie martw s.I - odc. 13 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:10 Rodzinka.pl s.IV - odc. 95 "Strachy na lachy" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 197 (Ojciec Mateusz XV odc. 11) - Bransoletka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport HD


05:30 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, Mistrzostwa świata 2006 Polska - Ekwador -  (N); magazyn; STEREO, 16:9
07:35 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9
08:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 1 - 29.05.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 2 - 29.05.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - WOS - 29.05.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Edukacja dla bezpieczeństwa - 29.05.2020 - Lekcja 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Geografia - 29.05.2020 - Lekcja 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język angielski - 29.05.2020 - Lekcja 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Biało - czerwoni - historie niezwykłe - Oszczepniczka Maria Kwaśniewska - Maleszewska; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 1 - 29.05.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 2 - 29.05.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - WOS - 29.05.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Edukacja dla bezpieczeństwa - 29.05.2020 - Lekcja 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Geografia - 29.05.. 2020 - Lekcja 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język angielski - 29.05.2020 - Lekcja 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Kapitan Tsubasa - odc. 143 (odc. 143); serial animowany kraj prod.Japonia (2018); STEREO, 16:9
14:20 Kapitan Tsubasa - odc. 144 (odc. 144); serial animowany kraj prod.Japonia (2018); STEREO, 16:9
14:50 Gol - magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
15:20 Ultimate Strongman - odc. 5 (odc. 5); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9
16:05 Kamerą TVP Sport - Wywiad z Pawłem Korzeniowskim i Radosławem Kawęckim; STEREO, 16:9
16:20 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, Mistrzostwa świata 2006 Niemcy - Polska -  (N); magazyn; STEREO, 16:9
18:20 RING TVP SPORT; magazyn; STEREO, 16:9
19:15 EURO 2016 - 1/8 F (1): Szwajcaria - Polska (1/8 F (1): Szwajcaria - Polska) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
22:00 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Galeria Legend Ekstraklasy; film dokumentalny; STEREO, 16:9
00:15 Boks - Gala Bokserska: Alfredo Angulo vs. James Kirkland (FIGHT SPORTS MEGAFIGHTS) kraj prod.USA (2014); STEREO, 16:9
02:10 Boks - Gala w Las Vegas: Gerald Washington - Charles Martin; STEREO, 16:9
03:00 Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Edge of Greatness, Singapur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP HD-0

06:00 M jak miłość s.I - odc. 1298 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Rodzinka.pl s.II - odc. 47 "Halloween" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Rodzinka.pl s.II - odc. 48 "Brutus" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 277 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 13) - Blondynka z Dubaju -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Język polski - 29.05.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Matematyka - 29.05.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Język angielski - 29.05.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Chemia - 29.05.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Repetytorium maturzysty - 29.05.2020; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Będzie dobrze, kochanie - Odc. 19 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
11:50 Na sygnale - odc. 39 "Pomogę zdecydowanej parze" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Na sygnale - odc. 40 "Ryzyko zawodowe" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 29; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 M jak miłość - odc. 1520 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Ranczo s.V - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.V - odc. 65 (seria V, odc. 13) - Pakt z czartem -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Ranczo s.VI - odc. 66 (seria VI, odc. 1) - Szlifierze diamentów -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Będzie dobrze, kochanie - Odc. 20 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Gwiazdy kina - Angelina Jolie (Movie Stars); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Gwiazdy kina - Brad Pitt (Movie Stars); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ojciec Mateusz s.XII - odc. 158 (Ojciec Mateusz XII odc. 11) - Demony -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.III - odc. 37 (seria III, odc. 11) - Zrozumieć kobietę -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.II - odc. 49 "Jesienny blues" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.II - odc. 50 "Boscy u doktora" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Okrasa łamie przepisy - Mielone na szpadzie -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Ekstradycja III - odc. 2/10 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
22:45 Ekstradycja III - odc. 3/10 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
23:50 Randka w ciemno -  (N); komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Wojciech Wójcik; wyk.:Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Lesław Żurek, Anna Dereszowska, Zbigniew Zamachowski, Bogusław Linda, Tomasz Kot, Danuta Stenka, Krystyna Tkacz; Dla małoletnich od lat 16
01:25 Koszmar w sieci (Breakup Nightmare); thriller kraj prod.USA (2016); reż.:Mark Quod; wyk.:Jennifer Dorogi, Celesta DeAstis, Freeman Lyon; Dla małoletnich od lat 16
02:55 Zakończenie dnia

75px-TVP.Info.HD

05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:57 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Jedziemy; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:50 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9
07:55 Agropogoda; STEREO, 16:9
08:00 Jedziemy dalej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:08 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Wybory 2020 - Raport polityczny -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
12:40 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Dla niesłyszących - Wybory 2020 - Raport polityczny -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Koronawirus. Poradnik; STEREO, 16:9, Na żywo
16:40 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:45 Wybory 2020 - Raport polityczny; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Dla niesłyszących - O co chodzi -  (N) (JM); magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Panorama -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pakiet wyborczy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:03 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:49 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:03 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:36 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:53 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:40 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:15 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:21 W tyle wizji; STEREO, 16:9
02:45 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:18 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:30 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:34 W akcji; STEREO, 16:9
03:50 Mocarz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:43 Taśmy bezpieki - odc. 13 ORMO; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:09 Podróże z historią s.IV - odc. 37 Atomowa tajemnica -  (N); cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:38 Agrobiznes; STEREO, 16:9

TVP ABC-0



04:35 Nela Mała Reporterka - odc. 83 Jezioro Inle -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 157 Figury geometryczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Domisie - Bazylmen ratuje świat -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Rodzina Treflików - Zaginiony Treflik, odc. 20 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Agi Bagi - Spadająca gwiazda, odc. 12; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Przygody Kota Filemona - Fortel; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio i pelikan, odc. 64; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Dora i przyjaciele - , odc. 27 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014); Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Shimmer i Shine - Syreni problem/Śnieg i mróz, odc. 24 (Mermaid Mayhem/Snow Place We'd Rather Be); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Mała lama - Trener / Zazdrosna Greta, odc. 10 (Coach Llama Llama / Jealous Nelly); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Strażak Sam, seria 7 - Elvis śpiewa Bluesa, odc. 3 (Elvis sings the Blues); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Niespodzianka Poranka - Słoń i mag, odc. 39 (The Savant Elephant); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Gigantozaur - Kokosowy Król, odc. 48 (Coco Bill); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Masza i niedźwiedź - Śpij kochanie, śpij, odc. 62 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Kucharz Shane - Przepis na katastrofę, odc. 39 (Reciepe for Disaster); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Kucharz Shane - Szefowa Izzy, odc. 16 (Izzy in Charge); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Ernest i Celestyna - Bal wszystkich myszy, odc. 5 (Le bal des souris); serial animowany kraj prod.Francja (2015); Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Ernest i Celestyna - Jak wyleczyć Ernesta, odc. 18 (Quand l'orage gronde); serial animowany kraj prod.Francja (2015); Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Nelly i Nora - Rodzinne zdjęcie, odc. 19 (FAMILY PHOTO); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Domisie - Baloniki -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Na tropach Yeti, odc. 17; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 24 Mokra pogoda; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Andy na safari - Andy i wilk etiopski, odc. 30 (ANDY AND THE ETHIOPIAN WOLVES); serial kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Robot Trains - Kay i Alf, odc. 8 (Kay and Alf); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 10 - Skandal w prasie (ep. 10 - Scandale dans la); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Super Wings - Kosmiczny wsad, odc. 114 (Cosmis Slam Dunk); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Super Wings - Latający smok, odc. 82 (The Dragon Flies) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Miś Uszatek - Prosty sposób; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Masza i niedźwiedź - Nie ma jak u Maszy, odc. 69 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Masza i niedźwiedź - Do zobaczenia, odc. 52 (See you later) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Domisie - Bazylmen ratuje świat -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Rodzina Treflików - Fortepian, odc. 36; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Shimmer i Shine - Gwiazda życzeń/Pogoń za dywanem, odc. 25 (Starry Night Sleepover/Wild Carpet Chase); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Nela Mała Reporterka - odc. 46 Gdzie rosną ananasy? -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria IV - Żółw pani doktor Chomik, odc. 3 (Dr Hamster’s Tortoise); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Magiczny autobus znów rusza w trasę - O czym mówią lodowce, odc. 8 (The Tales Glaciers Tell); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Mała lama - Cukierek albo psikus / Łódkowy konkurs, odc. 11 (Llama Llama Trick or Treat / Boat Float); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Studio ABC - Studio ABC w domu - odc. 8; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Sara i kaczorek - Chmurkowa wieża, odc. 43 (CLOUD TOWER); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Sara i kaczorek - Zbieranie dźwięków, odc. 44 (SOUND JUMBLE); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Rescue Bots Academy - Balon na drzewie, odc. 31 (.); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:20 Billy - kot, seria II - Kociak, który ryczał, odc. 3 (The Kitten That Roared); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Rescue Bots, seria 3 - Akademia Rescue Botów, odc. 19 (Rescue Bots Academy); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:15 Pamiętnik Florki - Torba, 29 -  (AD); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Gigantozaur - Złośliwy gad, odc. 29 (The Big Mean Green); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Kosmoloty - Kapsuła czasu, odc. 32 (A Tight Squeeze); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Kosmoloty - Gdzie jesteśmy?, odc. 3 (Where Are We?); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:15 Clifford - wielki, czerwony pies - Cleo przybywa do miasta/Fałszywa przyjaźń, odc. 6 (Cleo Comes To Town/False Friends); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 YooHoo na ratunek - Spełnione marzenie wrony, odc. 52 (Hawaiian Crow's Dream Comes True); serial animowany kraj prod.Włochy (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Magiczny autobus znów rusza w trasę - Kichający Carlos, odc. 3 (Carlos Gets the Sneezes); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Shimmer i Shine - Gwiazda życzeń/Pogoń za dywanem, odc. 25 (Starry Night Sleepover/Wild Carpet Chase); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Heidi - Żegnaj, Białuszko, odc. 40 (Goodbye Snowflake); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 7 - Elvis śpiewa Bluesa, odc. 3 (Elvis sings the Blues); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - 44 koty - Koci superbohater, odc. 23 (The superhero cat); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Gigantozaur - Bracia i siostry, odc. 49 (Brothers and Sisters); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Robaki; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Sąsiedzi - Podłoga, odc. 64 (Podlaha) -  (AD); serial animowany kraj prod.Czechy (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Metalions - Prehistoryczna Portugalia, część 1, odc. 61 (Prehistoric Portugal!); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:40 Ronja, córka zbójnika - Wołanie wiosny, odc. 26 (The Call of Spring); serial animowany kraj prod.Japonia (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Nowe przygody Lucky Luke’a - Daltonowie Indianami, odc. 14 (The Daltons Go Native); serial animowany kraj prod.Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:40 Siódme niebo, seria VIII - Poznajmy się lepiej, odc. 161 (Getting to know you, ep. 7); serial obyczajowy kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Przyrodnik na tropie - /6/ - Ryś -  (N) (JM); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Jak to działa - odc. 118 Ciekawe urządzenia, cz. 3 -  (N) (JM); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Dziewczyna i chłopak - Tomek i Tosia -  (N); serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Zakończenie dnia

TBN-Polska-Logo




6:00 Codzienna radość życia _1 (1306) - program edukacyjny
6:30 Codzienna radość życia _1 (1075) - program edukacyjny
7:00 ATV Joel Osteen (3) - serial obyczajowy
7:30 Szczęśliwe życie Robert Morris (9) - kazania
8:00 In Touch - Charles Stanley - kazania
8:30 Radykalne przemiany (5) - wiara i rozwój
9:00 Uwielbienie 33 - program muzyczny
9:30 Księga Ksiąg Jakub i Ezaw (3) - program dla dzieci
10:00 Wesoła wyspa Papalala (11) - program dla dzieci
10:30 Trefliki 4 (14) - program dla dzieci
11:00 Muzyka dla dzieci - program muzyczny
11:30 MTBN 2 (11) - program muzyczny
12:00 Podróż przez historię (405) - serial dokumentalno-podróżniczy
12:30 Pokonać drogę (315) - serial podróżniczy
13:00 Łaska - Max Lucado (3) - wiara i rozwój
13:30 Max Lucado Niezachwiana nadzieja (1) - wiara i rozwój
14:00 Tytani (7) - talk-show
14:30 Smoketown pt.,,Moje serce nigdy się nie myliło.. (3) - serial, dramat
15:00 Szlakiem Amazońskiej dżungli (6) - program podróżniczy
15:30 Oczami lwa. Levi Lusko (5) - wiara i rozwój
16:00 Księga Ksiąg Wypuść mój lud (4) - program dla dzieci
16:30 Trefliki 4 (14) - program dla dzieci
17:00 MTBN 2 (12) - program muzyczny
17:30 Codzienna radość życia _1 (1306) - program edukacyjny
18:00 Codzienna radość życia _1 (1075) - program edukacyjny
18:30 Podróż przez historię (406) - serial dokumentalno-podróżniczy
19:00 Pokonać drogę (316) - serial podróżniczy
19:30 D-Day Lądowanie w Normandii 6 - serial dokumentalny
20:00 Radykalne przemiany (6) - wiara i rozwój
20:30 Tytani (2) - talk-show
21:00 Smoketown pt.,,Jesteśmy faworyzowani, chronieni.. (4) - serial, dramat
21:30 Łaska - Max Lucado (4) - wiara i rozwój
22:00 Max Lucado Niezachwiana nadzieja (2) - wiara i rozwój
22:30 ATV Joel Osteen (3) - serial obyczajowy
23:00 Huckabee Show 6 - talk-show
0:00 Szlakiem Amazońskiej dżungli (6) - program podróżniczy
0:30 Uwielbienie 16 - program muzyczny
1:00 Codzienna radość życia _1 (1075) - program edukacyjny
1:30 Podróż przez historię (406) - serial dokumentalno-podróżniczy
2:00 Pokonać drogę (316) - serial podróżniczy
2:30 D-Day Lądowanie w Normandii 6 - serial dokumentalny
3:00 Radykalne przemiany (6) - wiara i rozwój
3:30 Tytani (2) - talk-show
4:00 Smoketown pt.,,Jesteśmy faworyzowani, chronieni.. (4) - serial, dramat
4:30 Łaska - Max Lucado (4) - wiara i rozwój
5:00 Max Lucado Niezachwiana nadzieja (2) - wiara i rozwój
5:30 ATV Joel Osteen (3) - serial obyczajowy

Power tv pl



6:00 Power karaoke - program muzyczny
8:00 Muzyczny poranek! - program muzyczny
12:00 Power mix - program muzyczny
14:00 Extra klasyka - program muzyczny
16:00 Power mix - program muzyczny
18:00 Extra klasyka - program muzyczny
20:00 100% Power - program muzyczny
0:00 Moc na noc - program muzyczny

Nuta TV

6:00 Śpiewaj z NUTA.TV! - program muzyczny
8:00 Nakrętka - program muzyczny
11:00 Top2010+ - program muzyczny
12:00 Muzyczna potyczka - program muzyczny
13:00 Hit NUTA - program muzyczny
18:00 Miasto hitów - program muzyczny
19:00 Versus - program muzyczny
20:00 Imprezowa NUTA - program muzyczny
2:00 Śpiewaj z NUTA.TV! - program muzyczny
3:00 Polska NUTA - program muzyczny
5:00 Śpiewaj z NUTA.TV! - program muzyczny

TVR 2016



4:50 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
5:25 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
6:00 Żyj zielono - magazyn ekologiczny
6:35 Adrenalina - magazyn sportów ekstremalnych
7:05 W siodle - śladami Dicka Kinga - magazyn
8:05 Perły Włoch - program krajoznawczy
8:40 Wróżka prawdę ci powie - serial dokumentalny
9:45 Artland: Galeria na kółkach - magazyn kulturalny
10:50 Dieta na ratunek - serial dokumentalny
11:20 Luksusowe podróże - serial dokumentalny
11:50 Inne oblicze Australii - magazyn
12:45 Mario i jego ekodom - reality show
13:25 Gang surykatek - serial dokumentalny
14:05 Odlotowe parki - magazyn
14:35 Mała Italia - magazyn
15:35 Fascynujące miasta świata - serial dokumentalny
16:45 Wróżka prawdę ci powie - serial dokumentalny
17:45 Cudowna Planeta - serial dokumentalny
18:35 Przygoda z haczykiem - magazyn wędkarski
19:05 Dieta na ratunek - serial dokumentalny
19:30 Inne oblicze Australii - magazyn
20:25 Tylko podróże - magazyn przyrodniczy
20:55 Mario i jego ekodom - reality show
21:35 Z adrenaliną na etacie - magazyn
22:40 Fascynujące miasta świata - serial dokumentalny
23:45 Strefa muzyki - program muzyczny

Museum 4K





6:43 Rewolucja cyfrowa
7:12 Warsztat artysty
7:28 Szkicownik 2 (15)
7:58 Decydujący moment
8:13 Kiedy dorosnę będę fotografem (15)
8:44 Muzeum Stories
9:11 Art Konkurs
10:08 Szkicownik
10:38 Decydujący moment
10:53 Le Corbusier - Firminy-Vert
11:20 Rewolucja cyfrowa
11:49 Muzeum Stories
12:17 Konkurs Fotograficzny
13:03 Szkicownik 2 (17)
13:33 Jesteśmy artystami, a nie wandalami
14:24 Decydujący moment
14:40 Szkicownik 2 (48)
15:11 Warsztat artysty
15:25 Podróżujący
15:52 Szkicownik
16:22 Sztuka drukowania zdjęć
16:45 Muzeum Stories
17:13 Decydujący moment
17:29 Rewolucja cyfrowa
17:55 Szkicownik
18:25 Konkurs Fotograficzny
19:12 Kiedy dorosnę będę fotografem (1)
19:44 Decydujący moment
19:59 Warsztat artysty
20:14 Szkicownik
20:43 Muzeum Stories
21:11 Rewolucja cyfrowa
21:39 Podróżujący
22:06 Jesteśmy artystami, a nie wandalami
22:58 Decydujący moment
23:14 Szkicownik 2 (21)
23:43 Japońskie ogrody
0:11 Kiedy dorosnę będę fotografem (2)
0:42 Konkurs Fotograficzny
1:36 Muzeum Stories
2:04 Rezydencja Jamesa Goldsteina
2:31 Szkicownik
3:01 Decydujący moment
3:17 Warsztat artysty
3:41 Rewolucja cyfrowa
4:10 Muzeum Stories
4:37 Szkicownik
5:07 Decydujący moment
5:23 Kiedy dorosnę będę fotografem (3)
5:54 Podróżujący

TVP Wilno



06:05 Leśniczówka - odc. 100 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Magazyn śledczy Anity Gargas - /158/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Czy wiesz, że... - /38/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Awantura o Basię - odc 7 Awantura siódma, czyli rzecz o dwóch takich... -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Awantura o Basię - odc 8 Awantura ósma, czyli rzecz o poszukiwaniu utraconej przeszłości -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Na sygnale - odc. 261 "Skutki uboczne" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Zaginione Skarby - "Madonna z Dzieciątkiem" Lucasa Cranacha starszego; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020); Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
13:10 Co dalej? - Azja jako trendsetter nowej normalności; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Nad rozlewiskiem... - odc. 12/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1242; Dla małoletnich od lat 12
14:20 M jak miłość - odc. 1509 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Historia na ten czas - Andrzej Chwalba cz. 5; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 M jak miłość - odc. 1510 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (39); reality show; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Domisie - Zapalenie gardła -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Info Wilno - odc. 175; STEREO, 16:9
17:45 Ranczo s.VII - odc. 82 (seria VII, odc. 4) - Tchnienie antyklerykalizmu; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Koronawirus. Poradnik - /38/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Wilno łączy! odc. 1 (Wilno łączy) kraj prod.Litwa (2020); STEREO, 16:9
18:45 ALCHEMIK - odc. 9 DODAWANIE -  (AD); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Polacy na kresach - Reportaż - Sleńdzińscy malarze z Wilna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Rodzinka.pl s.VI - odc. 135 "Zawsze z rodziną"; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Na dobre i na złe - odc. 778 Nowa szansa -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Koronawirus. Poradnik - /39/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Co dalej? - Zerowy VAT na książki; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Nad rozlewiskiem... - odc. 13/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (354); STEREO, 16:9
23:20 Historia na ten czas - Marek Barański cz. 1; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Kabaret za kulisami - 21 - Modnie; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Moja klasa - Back to school - odc. 3 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Polska z Miodkiem - (73) Tarnowskie Góry; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Przystanek Ameryka - /10) (Przystanek Ameryka) kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Domisie - Zapalenie gardła -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Agatka - Agatka i Zastępca, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Na dobre i na złe - odc. 778 Nowa szansa -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 261 "Skutki uboczne" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 ROK 1920. Kalendarium - odc. 21; Dla małoletnich od lat 7
04:00 Koronawirus. Poradnik - /39/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Co dalej? - Zerowy VAT na książki; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Wolny Ekran - (198); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2186 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Barwy szczęścia - odc. 2187 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland - (354); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.