FANDOM


TVP 1
05:10 Nowe gwiazdy Europy - Przestępczość odc.7 (Crime) kraj prod.Dania (2002)
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Europa bez miedzy
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Kopciuszek - Spotkanie jak ze snu ; serial animowany kraj prod.Japonia (1995)
09:00 Domowe przedszkole - Bociany przyleciały; program dla dzieci
09:30 Teletubisie - odc. 145/156; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:00 Skarby Damaszku - odc. 4; serial kraj prod.Włochy (1998)
10:50 Migracje - Chcieliśmy rąk do pracy; cykl dokumentalny kraj prod.Szwajcaria (2005)
11:20 Mistrzostwa Świata w pływaniu - Melbourne
12:10 Wiadomości
12:15 Mistrzostwa Świata w pływaniu - Melbourne
13:05 Klan - odc. 1240; telenowela TVP
13:30 Plebania - odc. 849; telenowela TVP
13:55 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny
14:20 Przyjaciele; talk-show
14:35 My Wy Oni ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 SF-Symulator faktu - Najzimniejsze miejsca
15:35 Podróżnik - Madera
16:05 Moda na sukces - odc. 3269; serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3270; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1244 - txt str. 777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 853; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Babcia Róża i Gryzelka - Trema; program dla dzieci
19:15 Wieczorynka - Miś Uszatek - Farby; serial animowany
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 5/14 - txt str. 777; serial sensacyjny TVP
21:15 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 6/14 - txt str. 777; serial sensacyjny TVP
22:10 Dziady; film dokumentalny
22:40 Z refleksem; program publicystyczny
23:05 I nie opuszczę Cię aż do śmierci; film dokumentalny
23:40 Łossskot!; magazyn kulturalny
00:15 Niezwyciężony (Unbesiegbar (Invincible)); dramat kraj prod.Niemcy, USA, Wielka Brytania (2001)
02:20 Prezydentowa bez barier; program publicystyczny
02:50 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Statek miłości - odc. 220/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
06:15 Statek miłości - odc. 221/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Ojczyzna polszczyzna - O całowaniu i nazwiskach panieńskich; program prof.Jana Miodka
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - odc 29/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2005)
08:10 Na dobre i na złe - odc. 192 Błąd Leny; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:45, 10:35 i Pogoda: 9:20,10:10,10:40
10:45 Święta wojna - Bercik Burger (172)
11:10 Sąsiedzi - odc. 48 (246) Żywe srebro
11:35 Magnum - odc. 50/162 Debel mieszany; serial kraj prod.USA (1982)
12:30 Przygody Tarzana - odc 17/75; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Co ci dolega? - Dom Małych Krzykaczy - odc. 5; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:55 Dubidu - odc. 21; quiz muzyczny
14:50 Dr Quinn (seria IV), odc. 1/28; serial obyczajowy kraj prod.USA (1995)
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:20 Przebojowe Polki - prezentacje - (3)
16:25 Przebojowe Polki - (3); widowisko rozrywkowe
17:25 Wakacje z duchami - odc. 3/7 Człowiek w plastikowej zbroi; serial TVP
18:00 Biuro kryminalne II odc.21; serial TVP
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (7)
20:00 Dziewczyna z Alabamy (Sweet Home Alabama) - txt str. 777; komedia kraj prod.USA (2002)
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport Telegram
22:35 Pogoda
22:45 Pitbull - odc. 9; serial policyjny TVP
23:35 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
00:10 Czy świat oszalał? - Czy Izrael zbombarduje Iran?; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007)
00:55 Małopole, czyli świat - odcinek 2/3; serial TVP
01:50 Abby - odc 2/9; serial komediowy kraj prod.USA (2003)
02:10 Abby - odc 3/9; serial komediowy kraj prod.USA (2003)
02:30 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:35 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:02 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:04 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:40 Pogoda; STEREO
20:45 Ślizg; magazyn
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 Patrol 3; magazyn
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Dyplomaci ponad prawem (Diplomates hors la roi); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Dyplomaci ponad prawem (Diplomates hors la roi); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny 
06.50 Sidła miłości (63) - telenowela 
07.45 TV Market - magazyn reklamowy 
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej 
08.55 Roseanne (52) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (62): Zew bociana - serial komediowy 
10.00 Sekret Laury (41) - telenowela 
11.00 Ambush Makeover - reality show 
11.30 Samo życie (866) - serial obyczajowy 
12.00 Dom nie do poznania - reality show 
13.00 Jesteś moim życiem (63) - telenowela 
14.00 Pierwsza miłość (475) - serial obyczajowy 
14.45 Świat według Bundych (203) - serial komediowy 
15.15 Rodzina zastępcza (63): Płazy i gryzonie - serial komediowy 
15.45 Wydarzenia 
16.15 Prognoza pogody 
16.25 Interwencja - magazyn 
17.00 Gra w ciemno - teleturniej 
18.00 Pierwsza miłość (476) - serial obyczajowy 
18.50 Wydarzenia 
19.20 Sport, Prognoza pogody 
19.30 Samo życie (867) - serial obyczajowy 
20.00 Messiah: Zemsta będzie moja (2) - thriller, Wielka Brytania 2002, reż. David Richards, wyk. Ken Stott, Neil Dudgeon, Michelle Forbes, Frances Grey 
21.55 Studio LOTTO 
22.00 Mamuśki (5): Świadkowie - serial obyczajowy 
22.30 Co z tą Polską? - program Tomasza Lisa 
23.30 Prawo miasta (4) - serial sensacyjny 
00.30 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy 
03.30 Nocne randki 
05.55 Zakończenie programu 

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn 
05.55 Telesklep 
06.45 Weronika Mars (16) - serial kryminalny 
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
09.05 Wykręć numer - teleturniej 
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy 
11.05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
11.40 Rozmowy w toku - talk show 
12.50 Na Wspólnej (785) - serial obyczajowy 
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny 
14.00 Weronika Mars (17) - serial kryminalny 
15.00 Prawo pożądania (35) - telenowela 
16.00 Fakty popołudniowe 
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny 
17.15 Rozmowy w toku - talk show 
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny 
19.00 Fakty 
19.30 Sport 
19.40 Pogoda 
19.50 Uwaga! - magazyn 
20.15 W-11 - wydział śledczy- serial fabularno-dokumentalny 
20.55 Na Wspólnej (786) - serial obyczajowy 
21.30 Inwazja grzechotników - thriller, USA 1996, reż. Tony Randei, wyk. William Katt, Shanna Reed, Michael Galeota, Monica Creel 
23.20 Kryminalni 6 (68): Uczta bogów - serial kryminalny 
00.20 Automaniak max - program motoryzacyjny 
00.50 Nocne igraszki - program rozrywkowy 
01.50 Telesklep 
02.10 Uwaga! - magazyn 
02.30 Nic straconego - powtórki  

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (21) - serial animowany
09.00 Pokemon (276) - serial animowany
09.30 Pensjonat Pod Różą (108): Prawo dziecka (1) - serial obyczajowy
10.30 Jesteś moim życiem (149) - telenowela
11.35 Łowcy skarbów (19) - serial przygodowy
12.35 V-max - magazyn motoryzacyjny
13.10 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (22) - serial animowany
15.50 Młodzieńcza miłość (125) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (109): Prawo dziecka (2) - serial obyczajowy
17.50 Łowcy skarbów (20) - serial przygodowy
18.55 Jesteś moim życiem (150) - telenowela
20.00 Włatcy móch: Wykopki - serial animowany dla dorosłych
20.30 Policyjne opowieści - serial fabularno-dokumentalny
21.00 Człowiek przyszłości - film SF, Niemcy/USA 1999
23.50 Mój kuzyn Vinny - komedia kryminalna, USA 1992
02.15 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.50 Casino Night - program interaktywny
03.50 Muzyczne listy - program muzyczny
04.40 FIFA Futbol Mundial - magazyn
05.05 V-max - magazyn motoryzacyjny
05.25 Zakończenie programu

TVN 7
5:50    Maraton uśmiechu - Rozrywka
6:20    Telesklep - Program reklamowy
7:20    Maraton uśmiechu - Rozrywka
7:50    Nie ma sprawy - Serial komediowy odc. 16; (USA 2000-2004) Org: "Ed"
8:50    Grzesznica - Telenowela odc. 43/95; Org: "Amarte es mi pecado". Reżyseria: Benjamín Cann (Meksyk 2003)
9:50    Tajemnice Smallville - Serial fantastyczny odc. 3/22; Org: "Smallville". Reżyseria: Michael Katleman (USA/Kanada 2002)
10:50    Nash Bridges - Serial sensacyjny odc. 89/122; Reżyseria: Jim Charleston (USA 1996-2001)
11:50    Strażnik kasy - Rozrywka
12:50    Telesklep - Program reklamowy
14:05    Grzesznica - Telenowela odc. 44/95; Org: "Amarte es mi pecado". Reżyseria: Benjamín Cann (Meksyk 2003)
15:05    Pogoda na miłość - Serial obyczajowy odc. 2/22; (USA 2003) Org: "One Tree Hill"
16:05    Alf - Serial komediowy odc. 42/100; Reżyseria: Tom Patchett (USA 1986)
16:35    Joey - Serial komediowy odc. 5/24; Reżyseria: David Schwimmer (USA 2004)
17:05    Tajemnice Smallville - Serial fantastyczny odc. 4/22; Org: "Smallville". Reżyseria: David Jackson (USA/Kanada 2002)
18:05    Nash Bridges - Serial sensacyjny odc. 90/122; Reżyseria: Greg Beeman (USA 1996-2001)
19:05    Alf - Serial komediowy odc. 43/100; Reżyseria: Tom Patchett (USA 1986)
19:40    Joey - Serial komediowy odc. 6/24; Reżyseria: Kevin S. Bright (USA 2004-2005)
20:10    Akcja na Eigerze - Film sensacyjny Org: "Eiger Sanction". Reżyseria: Clint Eastwood (USA 1975)
22:50    Kobra - oddział specjalny - Serial sensacyjny odc. 6/16; (Niemcy 2006) Org: "Alarm for Cobra 11"
23:50    Koszmar w raju - Film sensacyjny Org: "Urlaub im Orient: Und niemand hört dein Schreien". Reżyseria: Michael Wenning (Niemcy 1999)

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Budzik - Zioła i nie tylko; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Ostoja; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zacisze gwiazd - (8) Małgorzata Ostrowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Byle dobrze było nam - koncert Anny Treter cz. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Afisz - Dotyk jazzu; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Poczet rektorów Uniwersytetu Jagiellońskiego" - odc. 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 652; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Smak Europy - Symbol, który nie przemija...; Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Wiadomości
12:15 Złotopolscy - odc. 818* - Pojedynek; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Wieści Polonijne
13:10 Egzamin z życia - odc. 69; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Polska z bocznej drogi - Między wodą a winem; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Polskie Tango - śpiewa Krzysztof Krawczyk; widowisko muzyczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Od przedszkola do Opola - Irena Santor; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Budzik - Zioła i nie tylko; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Ja i moje życie - Chciałbym być strażakiem.; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 SF-Symulator faktu - Zmienne klimaty; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ostoja; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Polacy na Syberii - Tajemnice stepu; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Polska z bocznej drogi - Między wodą a winem; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 652; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Lis Leon - Na plaży; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:15 Złotopolscy - odc. 818* - Pojedynek; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Teatr TV - Norymberga; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2006); reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Janusz Gajos, Dominika Ostałowska, Halina Łabonarska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 O każdej porze; film dokumentalny; reż.:Andrzej Kostenko; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 SF-Symulator faktu - Zmienne klimaty; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 652; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Na plaży; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy - odc. 818* - Pojedynek; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Teatr TV - Norymberga; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2006); reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Janusz Gajos, Dominika Ostałowska, Halina Łabonarska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Polacy na Syberii - Tajemnice stepu; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Polska z bocznej drogi - Między wodą a winem; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 O każdej porze; film dokumentalny; reż.:Andrzej Kostenko; Dla małoletnich od lat 12

TVN Turbo
6:00    Szybcy i stylowi - Informacje 
6:30    Prawdziwe maszyny - Informacje
7:00    Automundial - Informacje 
7:30    Vitadierct - Informacje
8:00    Szybka jazda - Informacje 
8:30    28 sekund - (Polska 2007)
9:00    Toolbox - Magazyn poradnikowy
9:30    Wędkarstwo - męskie hobby - Wolny czas i hobby
10:00    Dakar 2007 - Informacje 
10:30    Uwaga! Pirat! - Informacje 
11:00    Gadżet - Laboratorium
11:30    Automaniak max - Informacje 
12:30    Grand Prix na torze - Informacje
13:00    Zakup kontrolowany - Informacje
14:00    Monster House - odc. 31
15:00    Rentgen 2.0 - Informacje
15:30    Dakar 2007 - Informacje 
16:00    Sporrrt - Informacje 
16:30    Kaskaderzy i amatorzy - Rozrywka 
17:00    Operacja tuning - Informacje 
17:30    Raport Turbo - Informacje 
17:45    Uwaga! Pirat! - Informacje 
18:15    Automundial - Informacje 
18:45    Prawdziwe maszyny - Informacje
19:15    28 sekund - Serial (Polska 2007)
19:45    Raport Turbo - Informacje 
20:00    Operacja tuning - Informacje 
20:30    Szybcy i stylowi - Informacje 
21:00    Raport Turbo - Informacje 
21:15    Szybka jazda - Informacje 
21:45    Policyjne taśmy - Informacje 
22:15    Kaskaderzy i amatorzy - Rozrywka 
22:45    Raport Turbo - Informacje 
23:00    Sporrrt - Informacje 
23:30    Turbo erotyk - Erotyka 
0:00    Turbo erotyk - Erotyka 
0:30    Turbo granie - Rozrywka 
2:30    Turbo erotyk - Erotyka 
3:00    Nocny gracz - Rozrywka

Ale Kino!
08:00 Bajzel na kółkach Komedia, USA 1996, 95'
09:35    Stajnia na Salwatorze Film psychologiczny, Polska 1967, 90'
11:05    Bezlitośni ludzie Komedia kryminalna, USA 1986, 100'
12:45    Azjatycka odyseja filmowa
13:45    W środku lata Film psychologiczny, Polska 1975, 90'
15:15    Listonosz Opowieść filmowa, Włochy / Francja 1994, 115'
17:10    Azjatycka odyseja filmowa
18:15    Chudy i inni Film obyczajowy, Polska 1966, 105'
20:00    Delbaran Dramat obyczajowy, Iran / Japonia 2001, 105'
21:45    W sieci zła Horror, USA 1998, 130'
23:55    Mordercze lato Horror, USA 1999, 140'
02:15    Misterium zbrodni Dramat obyczajowy, Wielka Brytania / Hiszpania 2004, 105'

AXN Crime
12:00    Wydział spraw zamkniętych serial, odc. 8
13:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 14
14:00    Złodziejska liga serial, odc. 11
15:00    Szczury wodne serial, odc. 63
16:00    Wyłącznie dla dorosłych Bez pardonu serial, odc. 19
17:00    Wydział spraw zamkniętych serial, odc. 8
18:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 14
19:00    Złodziejska liga serial, odc. 11
20:00    Szczury wodne serial, odc. 63
21:00    Wyłącznie dla dorosłych Bez pardonu serial, odc. 19
22:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 3
23:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 15
00:00    Złodziejska liga serial, odc. 12
01:00    Szczury wodne serial, odc. 64
02:00    Wyłącznie dla dorosłych Bez pardonu serial, odc. 20

AXN Sci-Fi
12:00    Herkules serial, odc. 8
13:00    Pokolenie mutantów serial, odc. 11
14:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 9
14:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 10
15:00    Star Trek: Enterprise serial, odc. 4
16:00    Andromeda serial, odc. 16
17:00    Herkules serial, odc. 8
18:00    Pokolenie mutantów serial, odc. 11
19:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 9
19:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 10
20:00    Star Trek: Enterprise serial, odc. 4
21:00    Andromeda serial, odc. 16
22:00    Sheena serial, odc. 9
23:00    Pokolenie mutantów serial, odc. 12
00:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 11
00:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 12
01:00    Star Trek: Enterprise serial, odc. 5
02:00    Andromeda serial, odc. 17

Zone Europa
08:00 Miłość kibica Komedia romantyczna, Wielka Brytania 1996, 110'
09:50    Zimne światło dnia Thriller, Wlk. Brytania / Holandia 1996, 115'
11:45    Szalony Piotruś Dramat kryminalny, Francja / Włochy 1965, 115'
13:40    Noworoczny koniec świata Komedia, Włochy 1998, 110'
15:30    Nieprawdopodobna historia Film obyczajowy, Wielka Brytania 1995, 120'
17:30    Cinemania
18:00    Zimne światło dnia Thriller, Wlk. Brytania / Holandia 1996, 120'
20:00    Druidzi Film przygodowy, Francja / Kanada / Belgia 2001, 130'
22:10    Hammett Film kryminalny, USA 1982, 105'
23:55    Wyłącznie dla dorosłych Leon niewidzialny Film erotyczny, Francja 2003, 55'
00:50    Wyłącznie dla dorosłych Celine, czyli zamek zakazanych przyjemności Film erotyczny, Francja 2003, 95'
02:25    Wyłącznie dla dorosłych Cudzołóstwo, sposób użycia Komediodramat, Francja 1995, 100'

Comedy Central
8:00    Bill Cosby Show - Serial komediowy odc. 721; (USA 1984-1992) Org: "The Cosby Show"
8:30    Bill Cosby Show - Serial komediowy odc. 722; (USA 1984-1992) Org: "The Cosby Show"
9:00    Bobby kontra wapniaki - Serial rysunkowy odc. 106; Org: "King of the Hill". Reżyseria: Wes Archer (USA 1997)
9:30    Hoży doktorzy - Serial komediowy odc. 110; (USA 2001) Org: "Scrubs"
10:00    Moja rodzinka - Serial komediowy odc. 601; (Wielka Brytania 2000-2006) Org: "My Family"
10:30    Cybill - Serial komediowy odc. 321; (USA 1995-1998)
11:00    Wszyscy kochają Raymonda - Serial komediowy odc. 503; (USA 1996-2005) Org: "Everybody Loves Raymond"
11:30    Wszyscy kochają Raymonda - Serial komediowy odc. 504; (USA 1996-2005) Org: "Everybody Loves Raymond"
12:00    Roseanne - Serial komediowy odc. 416; (USA 1988-1997)
12:30    Diabli nadali - Serial komediowy odc. 404; (USA 1998-2002) Org: "King of Queens"
13:00    Diabli nadali - Serial komediowy odc. 405; (USA 1998-2002) Org: "King of Queens"
13:30    On, ona i dzieciaki - Serial komediowy odc. 427; (USA 2001-2005) Org: "My Wife & Kids"
14:00    Hoży doktorzy - Serial komediowy odc. 109; (USA 2001) Org: "Scrubs"
14:30    Hoży doktorzy - Serial komediowy odc. 110; (USA 2001) Org: "Scrubs"
15:00    Ale wtopa! - Rozrywka odc. 1744
15:30    Ale wtopa! - Rozrywka odc. 1745
16:00    Bill Cosby Show - Serial komediowy odc. 723; (USA 1984-1992) Org: "The Cosby Show"
16:30    Bill Cosby Show - Serial komediowy odc. 724; (USA 1984-1992) Org: "The Cosby Show"
17:00    Wszyscy kochają Raymonda - Serial komediowy odc. 505; (USA 1996-2005) Org: "Everybody Loves Raymond"
17:30    Wszyscy kochają Raymonda - Serial komediowy odc. 506; (USA 1996-2005) Org: "Everybody Loves Raymond"
18:00    Diabli nadali - Serial komediowy odc. 406; (USA 1998-2002) Org: "King of Queens"
18:30    Diabli nadali - Serial komediowy odc. 407; (USA 1998-2002) Org: "King of Queens"
19:00    On, ona i dzieciaki - Serial komediowy odc. 428; (USA 2001-2005) Org: "My Wife & Kids"
19:30    Miłość z o.o. - Serial komediowy odc. 106; Org: "Love, Inc.". Reżyseria: Henry Chan, Katy Garretson (USA 2005)
20:00    Trafiony - zatopiony - Rozrywka
20:30    Kookły - Rozrywka odc. 102
21:00    Hoży doktorzy - Serial komediowy odc. 111; (USA 2001) Org: "Scrubs"
21:30    Hoży doktorzy - Serial komediowy odc. 112; (USA 2001) Org: "Scrubs"
22:00    Seks w wielkim mieście - Serial komediowy odc. 414; (USA 1998-2004) Org: "Sex and the City"
22:35    South Park - Serial rysunkowy odc. 408; (USA 1997-2007)
23:05    Chłopaki z baraków - Serial komediowy odc. 206; Org: "Trailer Park Boys". Reżyseria: Mike Clattenburg (Kanada 2001)
23:35    Gotowe na wszystko - Serial obyczajowy odc. 104; Org: "Desperate Housewives". Reżyseria: Charles McDougall (USA 2004)
0:30    Przerysowani - Serial rysunkowy odc. 105
1:00    Chłopaki z baraków - Serial komediowy odc. 205; Org: "Trailer Park Boys". Reżyseria: Mike Clattenburg (Kanada 2001)
1:30    Zdrówko! - Serial komediowy odc. 418; (USA 1982-1993) Org: "Cheers"

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.