FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie

05:30 Matki, żony i kochanki (4/22) - serial TVP
06:25 Mama - film dokumentalny
06:55 Pełnosprawni (47) - magazyn dla niepełnosprawnych
07:15 Las bliżej nas (50): Witamy w Bieszczadach - magazyn
07:30 Rok w ogrodzie
07:55 Prawdę mówiąc. Rozmowy Piotra Kraśki - Adam Bujak - magazyn
08:20 Naszaarmia.pl - magazyn
08:50 Magazyn Ligi Mistrzów
09:25 Czterej pancerni i pies (9/21): Zamiana - serial TVP
10:30 Kultura od kuchni (12): Teatr Polskiego Radia - magazyn dla nastolatków
10:45 "Bo lato rozpala każdego górala" - koncert zespołu Golec Orkiestra
11:20 Weekendowy magazyn filmowy - magazyn
11:50 Jak to działa - program popularnonaukowy (60): Autobus - magazyn
12:25 Słodkie życie (4) - sitcom
12:55 Okrasa łamie przepisy: Ognista kuchnia - magazyn kulinarny
13:25 Jaka to melodia? (2843) - teleturniej muzyczny
14:05 Ben Hur (3) - serial kostiumowy prod.Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Kanada (2010)
14:55 Metr od świętości: Siedmiu Papieży - cykl dokumentalny
15:10 Piłka nożna - T - Mobile Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lech Poznań ( studio )
15:25 Piłka nożna - T - Mobile Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lech Poznań ( 1 poł. )
16:20 Teleexpress
16:25 Piłka nożna - T - Mobile Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lech Poznań ( 2 poł. )
17:40 Ojciec Mateusz (138): Trefny towar - serial kryminalny TVP
18:35 Ranczo (95): Czysta karta - serial obyczajowy TVP
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Akropolu
20:10 GOL T - Mobile Ekstraklasa - magazyn
20:15 Pogoda
20:25 Komisarz Alex (57): Zabójczy gaz - serial kryminalny TVP
21:20 Hit na sobotę: Gra dla dwojga - film sensacyjny prod.USA, Niemcy (2009); reż.: Tony Gilroy; wyk.: Julia Roberts, Clive Owen, Paul Giamatti, Tom Wilkinson
23:25 Metr od świętości: Siedmiu Papieży - cykl dokumentalny
23:35 Ruiny - horror prod.Australia, Niemcy, USA (2008); reż.: Carter Smith; wyk.: Jonathan Tucker, Jena Malone, Shawn Ashmore, Laura Ramsey, Joe Anderson
01:15 Dylematu 5 (2/3): Spóła - serial TVP
03:10 Państwo młodzi: Chuck i Larry - komedia prod.USA (2007); reż.: Dennis Dugan; wyk.: Adam Sandler, Kevin James, Jessica Biel, Dan Aykroyd
05:15 Żywe trupy (4/6) - serial prod.USA (2010)
06:05 Zakończenie dnia
TVP2 HD

05:55 Okazja (5/19): Prezydent wszystkich mieszkańców - serial TVP
06:30 Okazja (6/19): U siedmiu diabłów - serial TVP
07:05 M jak miłość (1050) - serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda 8:20, 9:10, 10:00
11:15 Sztuka życia (69): Anna Lewandowska - telenowela dokumentalna TVP
11:40 Barwy szczęścia (1091) - serial obyczajowy TVP
12:10 Barwy szczęścia (1092) - serial obyczajowy TVP
12:45 Barwy szczęścia (1093) - serial obyczajowy TVP
13:20 Polacy w Rzymie i Watykanie - cykl dokumentalny
14:00 Familiada (2105) - teleturniej
14:35 Baron24 (7): Kandydat na męża - serial komediowy TVP
15:05 Baron24 (8): Francuski skarb - serial komediowy TVP
15:35 Słowo na niedzielę
15:50 Stawka większa niż życie (11/18): Hasło - serial TVP
16:55 Dzięki Bogu już weekend (27) - program rozrywkowy
17:25 Na sygnale (8/26) - serial fabularyzowany TVP
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:55 Kulisy - Postaw na milion (77)
19:05 Postaw na milion (77) - teleturniej
20:05 The Voice of Poland. Przesłuchania w ciemno - Górny Śląsk
21:05 The Voice of Poland. Przesłuchania w ciemno - Warszawa
22:10 Hellboy: Złota Armia - film akcji prod.USA, Niemcy (2008); reż.: Guillermo del Toro; wyk.: Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, Luke Goss, Anna Walton
00:20 Busy Signal - koncert
01:35 Szaleństwa miłości - film obyczajowy prod.USA (1997); reż.: Robert Greenwald; wyk.: Russell Crowe, Salma Hayek, Abraham Alvarez
04:10 Noi Albinoi - dramat prod.Dania, Islandia, Niemcy, Wielka Brytania (2003); reż.: Dagur Kári; wyk.: Tómas Lemarquis, Anna Fridriksdóttir, Elin Hansdóttir
05:45 Zakończenie dnia
TVP Bydgoszcz

07:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:40 Pogoda - 29.03 - 1; STEREO, 16:9
07:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
08:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 EkoAgent; magazyn
09:00 Rusz się człowieku; magazyn
09:15 Ślizg; magazyn turystyczny
09:30 Saga rodów - Ród Piekarskich; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Zbliżenia - dla niesłyszących; STEREO, 16:9
10:15 Prosto z lasu (26); magazyn
10:30 Agroregion; magazyn rolniczy Marii Sikorskiej
11:00 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Od początku do końca i początku. Projekt życia wg Jana Pawła II - Przystanek: O wartości życia; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
12:30 Telenowyny
13:00 Wyprzedzić chorobę - Duszno mi, J44; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Aktywni rodzice - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Rusz się człowieku; magazyn
14:15 Ślizg; magazyn turystyczny
14:30 Eurosąsiedzi - odc. 175 (odc. 175); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas - pogoda
14:55 Pianistka z czterema palcami (The Four Finger Pianist); film dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2013)
16:00 Reportaż
16:30 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Męska strefa; magazyn
17:30 Ogródek bez ogródek; magazyn
17:45 W ostatniej puszczy Europy; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Astroregion (4); felieton
18:30 Zbliżenia - wyd. główne; STEREO, 16:9
19:01 Podwójne życie Piotra S.; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Everyday English - odc. 317; cykl edukacyjny
20:15 Ahora espanol - odc. 271; cykl edukacyjny
20:30 Pytając o Boga - "Kościół XXI w."; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 29.03 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 29.03 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Felieton z regionów
22:00 Zbliżenia; STEREO, 16:9
22:15 Sport - studio; magazyn; STEREO, 16:9
22:30 Kujawsko-pomorski wehikuł czasu (6); program edukacyjny
22:45 Telewizyjne Centrum Kultury (22); magazyn
23:05 Kultowe rozmowy - odc. 32; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Telenowyny
24:00 Kabaretowa scena Trójki - Przechowalnia - Uśmiechnij się właśnie komuś pomogłeś cz. I; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wokół nas - pogoda
00:50 Pogoda - 29.03 - 2; STEREO, 16:9
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 29.03 - 3; STEREO, 16:9
01:25 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
02:00 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Pianistka z czterema palcami (The Four Finger Pianist); film dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2013)
05:05 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Eurosąsiedzi - odc. 175 (odc. 175); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Rusz się człowieku; magazyn05:50 Ślizg; magazyn turystyczny
06:00 Wokół nas - pogoda
06:03 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Wokół nas - pogoda
06:30 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
Polsat HD

05:00 Wstawaj! Gramy! (2588)
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:50 Jeźdźcy smoków (13)
08:15 Jeźdźcy smoków (14)
08:45 Co nowego u Scooby'ego? (16)
09:15 Co nowego u Scooby'ego? (17)
09:40 Co nowego u Scooby'ego? (18)
10:10 Ewa gotuje (211)
10:45 Mulan
12:35 Jaś Fasola (4)
13:15 Must be the music - tylko muzyka (4)
15:15 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (4)
17:15 Kabaretowa ekstraklasa
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (78)
20:10 Podróże Guliwera
21:55 Twoja twarz brzmi znajomo (4)
23:50 30 dni mroku: czas ciemności
03:00 Tajemnice losu (1594)
TVN HD

05:35 Uwaga! (3874)
05:50 Mango - Telezakupy
07:55 Efekt domina (4)
08:30 Dzień dobry TVN (734)
11:00 Na Wspólnej (1888)
11:25 Na Wspólnej (1889)
11:50 Na Wspólnej (1890)
12:10 Na Wspólnej (1891)
12:50 Ugotowani (4)
13:50 Project Runway (4)
14:50 Lekarze (4)
15:55 Surowi rodzice (4)
16:55 Bitwa o dom (4)
18:00 Kuchenne rewolucje (4)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! (3875)
20:00 X Factor (5)
21:30 Iron Man II
00:00 Mission: Impossible IV - Protokół duchów
03:00 Uwaga! (3875)
03:35 Arkana magii (1234)
03:50 Przerwa w nadawaniu
TVP Polonia

06:35 Złotopolscy - odc. 905* - Po co wspominac dawne miłości; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 906* - Małżeństwo na słowo honoru; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 907* - Marylka mówi dość; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Złotopolscy - odc. 908* - Lojalność. Reszta jest milczeniem; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 909* - Zgoda; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:40 Załoga Eko - odc. 9 - Baterie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Niespokojne umysły - Janusz Tazbir; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Świat się kręci - /129/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Punkt widzenia - odc. 1/7; serial TVP; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Joanna Sienkiewicz, Jan Piechociński, Bogusław Linda, Iwona Biernacka, Piotr Dejmek, Maria Dłużewska, Adam Ferency, Jolanta Grusznic, Janusz Leśniewski, Wojciech Machnicki; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Łamigłówka
12:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 129 - Układ (seria X odc. 8) - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 39 Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie(146) Fuerteventura - Północ; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 550 - Przed terminem; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Zwykły, święty człowiek; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (186); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (215); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:40 Polonia w Komie - Ekwador - Włodek (428); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Metr od świętości - Siedmiu Papieży; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 M jak miłość - odc. 1042; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 16 Przegląd Piosenki Aktorskiej. Wrocław '95 - Mariusz Kiljan w piosenkach ze spektaklu "Słyszę czasem kroki"; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 24 - Kulfoniasty porządeczek; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Czas honoru - odc. 77* "Wujek z lasu" - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (41); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Ceremonia pogrzebowa - txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1984); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Anna Romantowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Bogusław Linda, Piotr Machalica, Małgorzata Pieczyńska; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (215); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1042; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 24 - Kulfoniasty porządeczek; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Polonia w Komie - Afryka - Alicja (430); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
03:20 Sport; STEREO, 16:9
03:25 Pogoda; STEREO, 16:9
03:35 Czas honoru - odc. 77* "Wujek z lasu"; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (41); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Metr od świętości - Siedmiu Papieży; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Ceremonia pogrzebowa; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12