FANDOM


Logo TVP1 od 2003 do dziś
06.00 W rajskim ogrodzie - magazyn
06.20 Lasy i ludzie - magazyn
06.35 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
06.40 Ekonomika dla Kazika - magazyn rolniczy
06.50 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
07.00 Rok w ogrodzie - magazyn
07.25 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Piosenkarnia - program dla dzieci
08.25 Wirtul@ndia: Sztuka latania - program dla młodzieży
08.55 Ziarno - program dla młodzieży
09.25 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży
09.50 Scooby, gdzie jesteś? (8): Zabawa w lunaparku - serial animowany, USA
10.20 Szkoła złamanych serc (13/80) - serial obyczajowy, Australia
11.05 Program edukacyjny
11.35 SF - symulator faktu: Telekomunikacja - magazyn dla młodzieży
12.00 Zdobywcy - teleturniej
12.35 Program dla młodzieży
12.45 Parapet - program dla młodzieży
13.00 Wiadomości
13.10 Teatr Telewizji: Igraszki z diabłem - sztuka Jana Ordy, Polska 1979
14.50 Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem (2/3) - film historyczny, Polska 2003
15.50 Od przedszkola do Opola: Zespół No To Co - program rozrywkowy
16.25 Moda na sukces (2630) - telenowela, USA
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Warto kochać (9) - serial obyczajowy, Polska
18.10 Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2005 (7) - program kabaretowy
18.30 Sąsiedzi (2): Podróż do Grecji - serial komediowy, Polska
19.00 Wieczorynka: O rety! Psoty Dudusia Wesołka - film animowany, USA
19.30 Wiadomości
19.50 Sport, Prognoza pogody
20.15 Hit na sobotę: Co z oczu, to z serca - komedia sensacyjna, USA 1998
22.25 Męska rzecz...: Ścigani - film sensacyjny, USA 1996
00.05 Około północy - magazyn
00.30 Kino nocnych marków: Moja krew (2-ost.) - dramat obyczajowy, Francja 2001
02.10 Sprawy rodzinne 2 (10) - serial obyczajowy, USA
02.50 Na starcie (8-ost.): Takie jest życie - serial obyczajowy, USA
03.50 Zakończenie programu
03.00 02.00 Zmiana czasu z letniego na zimowy

Tvp2
05.45 Złotopolscy (243): Powrót rywala - serial obyczajowy, Polska
06.10 Dwójka dzieciom: Prawdziwe przygody profesora Thompsona (15/26): Eksperyment Borysa Igorovitcha - serial
06.35 Echa tygodnia
07.05 Spróbujmy razem - magazyn dla niepełnosprawnych
07.30 Smak Europy - reportaż
07.45 M jak miłość (355) - serial obyczajowy, Polska
08.35 Ja muszę - film dokumentalny, Polska 2003
09.05 To nie jest koniec świata (6) - telenowela dokumentalna, Polska 2004
09.35 Na dobre i na złe (229): Uśpiona miłość - serial obyczajowy, Polska
10.30 Wielka gra - teleturniej
11.20 Kręcioła - program dla młodzieży
11.45 30 ton! Lista, lista - lista przebojów - program muzyczny
12.15 Kino bez rodziców: Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (35) - serial komediowy, USA
13.00 Bulwar gwiazd: Krynica Górska (2)
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (709): Salomonowe wyjście - serial obyczajowy, Polska
15.00 Bahtałe Roma - Szczęśliwi Cyganie - 9. Międzynarodowy Festiwal Kultury i Piosenki Romów
16.00 Święta wojna (217): Sok z brzozy - serial komediowy, Polska
16.30 Chiński cyrk Hunan - film dokumentalny, Włochy 2005
17.15 Duże dzieci - talk show
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.50 Prognoza pogody
19.05 Tele PRL-e - program rozrywkowy
20.00 Panorama - flesz
20.05 Kraj się śmieje - Podróże i sentymenty (2) - program rozrywkowy
20.55 Mój pierwszy raz - program rozrywkowy
21.45 Słowo na niedzielę - program religijny
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.40 Faza czwarta - film sensacyjny, USA 2001
00.25 Strefa uderzenia - film sensacyjny, USA 1999
01.55 Zakończenie programu

Logo-10
06:00 Pierwsza miłość (117, 118)
07:30 Twój lekarz
08:00 Eureko - ja to wiem
09:00 Hugo Familijny
09:30 Bravo
10:00 Pasjonaci
10:30 Samo życie (596-599)
13:30 Na ostrzu noża
14:00 Tango z aniołem (9): Pożegnania
14:45 Słoneczny patrol (197)
15:45 Wydarzenia, Pogoda
16:15 Jezioro marzeń (98)
17:15 Granice strachu
18:15 Zakręcone (9)
18:45 Wydarzenia
19:15 Sport
19:20 Pogoda
19:30 Wyścig Cannonball - komedia sensacyjna, USA 1981
21:30 Studio LOTTO
21:45 Grasz czy nie grasz?
23:05 Nikita - thriller, Francja/Włochy 1990
01:10 Magazyn sportowy
02:10 Reebok Hip Hop
03:00 02.00 Zmiana czasu z letniego na zimowy
04:30 Zakończenie programu

Logo-19
05:25 Uwaga! powt
05:45 Telesklep
07:25 Automaniak
07:55 Pascal: po prostu gotuj
08:30 Dzień dobry TVN
10:30 VIVA Polska!
11:40 Na Wspólnej (533)
12:08 Na Wspólnej (534)
12:36 Na Wspólnej (535)
13:03 Na Wspólnej (536)
13:30 Taniec z gwiazdami
15:10 Szymon Majewski Show
16:10 Siłacze superseria (1)
17:20 Anioł stróż (8)
17:55 Pascal: po prostu gotuj
18:30 Maraton uśmiechu
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Magazyn Uwaga !
20:05 Niania (8) - serial
20:35 Kryminalni (7)
21:40 Dwa tygodnie na miłość Film
23:45 Spawn Film
01:45 Nic straconego

TV 4 2004-2006 logo
05:45 Strefa P – magazyn muzyczny
06:10 Sztukateria – magazyn kulturalny
06:35 VIP – wydarzenia i plotki
07:00 Pokemon – serial animowany, USA/Japonia
08:00 Instynkt tropiciela – magazyn turystyczny
08:30 Dekoratornia – magazyn wnętrzarski
09:00 Strefa P – magazyn muzyczny
09:30 Kinomaniak – magazyn filmowy
10:00 Na topie – wywiad z...
10:30 Rajdowe MŚ – Rajd Francji
11:30 Magazyn jeździecki
12:00 Sztukateria – magazyn kulturalny
12:30 VIP – wydarzenia i plotki
13:00 Siatkówka: Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa – Skra Bełchatów
15:00 Dom nie do poznania – reality show
16:00 Łabędziem być... – program rozrywkowy
17:00 Nacja – korporacja – program rozrywkowy
18:00 Wielka niedźwiedzica – film przygodowy, Kanada/Wlk. Bryt. 1999
20:00 Bar Europa – reality show
21:30 TiVi – sekcja – talk show
22:30 Bar Europa – reality show
22:50 Wydarzenia
23:00 Dziki (6) – serial komediowy, Polska
23:50 Komenda – magazyn policyjny
00:20 Drogówka – magazyn policyjny
00:45 Komenda – magazyn policyjny
01:10 Punkt, set, mecz – magazyn siatkarski
01:35 VIP – wydarzenia i plotki
02:00 Strefa P – magazyn muzyczny
02:30 Joker – talk show
03:20 Zakończenie programu

TVP3 Szczecin
6.35 Wierzę, wątpię, szukam
7.00 Z plecakiem i walizką (12) 
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Kronika regionalna
7.50 Między Odrą a Renem
8.10 Cztery zakątki
8.15 Telenotatnik
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Zielonym do góry
9.00 Świat - magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Przegląd gospodarczy
10.15 Eurinfo
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Tygodnik Trójki
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Z plecakiem i walizką (12)
12.10 Zielonym do góry
12.30 Kurier, prognoza pogody
12.45 Rozmówki wschodniograniczne
13.10 To jest temat - cykl reportaży
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.45 Muzyka łączy pokolenia
14.30 Kurier
14.35 Jean Paul Gaultier - film dokumentalny, Francja 2000
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 W blasku złota - magazyn siatkarski
16.00 Przegląd gospodarczy
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Kronika regionalna
16.50 Tajemnice lasu
17.10 Zielona gmina
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.45 Regiony kultury. Nowości
18.00 Kronika
18.20 Sport
18.30 Strefa cooltura
19.00 Gra o euro
19.10 60 lat archiwum w Szczecinie
19.30 Magazyn reporterów
19.55 PIN
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.40 Studio Pogoda
20.45 Tygodnik Trójki
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Kronika regionalna
22.00 Sport w regionie
22.15 Study Tour Zachodniopomorskie
22.25 Na afiszu 
22.30 Kurier, pogoda, sport
23.05 Śmierć przychodzi nocą - thriller, USA 1992, reż. Alain Zaloum, Fred Williamson
0.35 Rzeka nadziei (1) - serial przygodowy, Francja 1995, reż. Josee Dayan

Program Trzeci Gdańsk.
6.35 Wierzę, wątpię, szukam
7.00 Z plecakiem i walizką (12) 
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Panorama, pogoda
8.00 Dzień dobry, tu Gdańsk
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Dzień dobry, tu Gdańsk
9.00 Świat - magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Przegląd gospodarczy
10.15 Eurinfo
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Tygodnik Trójki
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Z plecakiem i walizką (12)
12.10 Zielonym do góry
12.30 Kurier, prognoza pogody
12.45 Rozmówki wschodniograniczne
13.10 To jest temat - cykl reportaży
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.45 Muzyka łączy pokolenia
14.30 Kurier
14.35 Jean Paul Gaultier - film dokumentalny, Francja 2000
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 W blasku złota - magazyn siatkarski
16.00 Przegląd gospodarczy
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Panorama, pogoda, sport
17.00 Co mnie gryzie?
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.45 Regiony kultury. Nowości
18.00 Panorama, pogoda, sport
18.15 Gość tygodnia
18.30 Kaszubskie cmentarze
18.40 Z archiwum TVG
19.00 Historie z tej ziemi
19.15 Śladami gdańskich masonów
19.45 Mennonici na Żuławach 
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.40 Studio Pogoda
20.45 Tygodnik Trójki
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Panorama, pogoda
22.00 Z archiwum TVG
22.15 Cmentarz na Rossie
22.30 Kurier, pogoda, sport
23.05 Śmierć przychodzi nocą - thriller, USA 1992, reż. Alain Zaloum, Fred Williamson
0.35 Rzeka nadziei (1) - serial przygodowy, Francja 1995, reż. Josee Dayan

TVP3 Białystok
6.35 Wierzę, wątpię, szukam
7.00 Z plecakiem i walizką (12) 
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Obiektyw
7.55 Ćwicz z Zapolską
8.00 Jest sprawa
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Tym żyje wieś
9.00 Świat - magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Przegląd gospodarczy
10.15 Eurinfo
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Tygodnik Trójki
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Z plecakiem i walizką (12)
12.10 Zielonym do góry
12.30 Kurier, prognoza pogody
12.45 Rozmówki wschodniograniczne
13.10 To jest temat - cykl reportaży
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.45 Muzyka łączy pokolenia
14.30 Kurier
14.35 Jean Paul Gaultier - film dokumentalny, Francja 2000
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 W blasku złota - magazyn siatkarski
16.00 Przegląd gospodarczy
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Łączy nas Polska
17.00 Ars - podlaski magazyn kulturalny
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.45 Regiony kultury. Nowości
18.00 Obiektyw
18.15 Szerokiej drogi!
18.20 Magazyn Łomżyński
18.27 Koneser
18.30 Białostocka Szkoła Reportażu
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.40 Studio Pogoda
20.45 Tygodnik Trójki
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Obiektyw
22.00 Short Sport
22.05 Reportaż
22.30 Kurier, pogoda, sport
23.05 Śmierć przychodzi nocą - thriller, USA 1992, reż. Alain Zaloum, Fred Williamson
0.35 Rzeka nadziei (1) - serial przygodowy, Francja 1995, reż. Josee Dayan

Logo tvp3
6.20 Gramy dla was
6.35 Wierzę, wątpię, szukam
7.00 Z plecakiem i walizką (12) 
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności flesz, pogoda
7.50 Gramy dla was
8.00 Z życia kościoła
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Palce lizać
9.00 Świat - magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Przegląd gospodarczy
10.15 Eurinfo
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Tygodnik Trójki
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Z plecakiem i walizką (12)
12.10 Zielonym do góry
12.30 Kurier, prognoza pogody
12.45 Rozmówki wschodniograniczne
13.10 To jest temat - cykl reportaży
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.45 Muzyka łączy pokolenia
14.30 Kurier
14.35 Jean Paul Gaultier - film dokumentalny, Francja 2000
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 W blasku złota - magazyn siatkarski
16.00 Przegląd gospodarczy
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Aktualności
16.47 Pocztówki z dźwiękiem
17.00 Śląsk jest piękny
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.45 Regiony kultury. Nowości
18.00 Aktualności, pogoda
18.27 Wiadomości sportowe TV Katowice
18.40 Katowice - nowe miasto
19.50 TV Katowice zaprasza
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.40 Studio Pogoda
20.45 Tygodnik Trójki
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Aktualności
21.50 Prognoza pogody
21.55 Wiadomości sportowe TV Katowice
22.05 Sobotni magazyn sportowy
22.30 Kurier, pogoda, sport
23.05 Śmierć przychodzi nocą - thriller, USA 1992, reż. Alain Zaloum, Fred Williamson
0.35 Rzeka nadziei (1) - serial przygodowy, Francja 1995 reż. Josee Dayan

TVP Polonia
06:00     Plebania (286)
06:20     Plebania (287)
06:45     Plebania (288)
07:10     Plebania (289)
07:30     Plebania (290)
08:00     Echa tygodnia
08:35     Awantura o Basię (7)
09:05     Mówi się...
09:25     Wieści polonijne
09:40     Porozmawiajmy
10:30     Klan (977)
10:55     Klan (978)
11:20     Klan (979)
11:45     Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
12:10     Wideoteka dorosłego człowieka
13:00     Wiadomości
13:10     Na dobre i na złe (218)
14:00     Od przedszkola do Opola
14:30     Made in Poland
15:00     Wielka gra
16:00     Z daleka, a z bliska
17:00     Teleexpress
17:15     Sportowy Express
17:20     Książki z górnej półki - prezentacje
17:30     Pamiętaj o mnie
18:00     M jak miłość (285)
18:45     Zacisze gwiazd
19:15     Miś Kudłatek
19:30     Wiadomości
19:50     Sport
20:00     Pogoda
20:05     Sukces
21:30     Tydzień Kultury Beskidzkiej
21:50     Mój pierwszy raz (6)
22:40     Kazimierz Kowalski zaprasza
23:35     Z daleka, a z bliska
00:30     M jak miłość (285)
01:15     Miś Kudłatek
01:30     Wiadomości
01:50     Sport
02:00     Sukces
03:20     Wideoteka dorosłego człowieka (145)
04:05     Polska śmierć
05:40     Mikołaj Rej z Żurawna
06:00     Zakończenie programu

SK PULS 0307
06:05     EEP - sposób na przetrwanie
06:30     Prezydent Starzyński
07:15     Wolność słowa
07:50     Puls wieczoru
08:35     Taaaka ryba
09:10     Droga do Avonlea (47)
10:10     Telezakupy
11:40     Program religijny
13:20     Knieja (6)
13:40     Obsesja
14:15     Zdrowy Puls
14:45     Żebro Adama
15:25     Szympans Jack - kosmaty zawodnik
17:20     Don Matteo (37)
18:30     Europejskie ogrody zoologiczne
19:05     Vera Bila - królowa Romów
19:30     Wolność słowa
20:10     Dawno temu
22:10     Bez autocenzury
23:05     Fanatyk
01:10     Polne dusze (3)
01:45     Europejskie ogrody zoologiczne
02:15     Opowieści okrągłego stołu

MiniMini (pierwsze logo stacji)
06.00 Bolek i Lolek - serial animowany odc. 7
06.10 Bolek i Lolek na wakacjach - serial animowany odc. 7
06.20 Bajki Bolka i Lolka - serial animowany odc. 7
06.30 Rupert - serial animowany odc. 35
06.55 Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 50
07.05 Sindbad - serial animowany odc. 12
07.30 Witaj Franklin - serial animowany odc. 17
07.55 Bąblandia - serial animowany odc. 8
08.00 Noddy - serial animowany odc. 16
08.10 Świat Elmo - serial animowany odc. 3
08.30 Kasztaniaki - serial amimowany odc. 51
08.40 Pingu - serial amimowany odc. 124
08.45 Przypadki zwierzo-jeża - serial animowany odc.11
08.55 Mali odkrywcy - serial animowany odc. 29
09.00 Sesame English - serial animowany odc. 3
09.15 Świat Allegry - serial animowany odc. 23
09.45 Świat Allegry - serial animowany odc. 36
10.10 Reksio - serial animowany odc. 49
10.25 Listonosz Pat - serial animowany odc. 4
10.40 Czerwony traktorek - serial animowany odc. 4
10.50 Kajtuś - serial animowany odc. 8
11.00 Noddy - serial animowany odc. 15
11.10 Świat Elmo - serial animowany odc. 15
11.30 Kasztaniaki - serial animowany odc. 50
11.40 Pingu - serial animowany odc. 125
11.45 Przypadki zwierzo-jeża - serial animowany odc. 11
11.55 Mali odkrywcy - serial animowany odc. 29
12.00 Pampalini łowca zwierząt - serial animowany odc. 8
12.10 Stinky i Jake przedstawiają - serial animowany odc. 4
12.40 Małe opowiastki - serial animowany odc. 5
12.45 Tęczowe rybki - serial animowany odc. 29
13.00 Witaj Franklin - serial animowany odc. 12
13.25 Troskliwe misie - serial animowany odc. 6
13.50 Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany odc. 14
14.00 Bolek i Lolek - serial animowany odc. 6
14.10 Bolek i Lolek na wakacjach - serial animowany odc. 6
14.20 Bajki Bolka i Lolka - serial animowany odc. 6
14.30 Rupert - serial animowany odc. 51
14.55 Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 51
15.05 Sindbad - serial animowany odc. 11
15.30 Witaj Franklin - serial animowany odc. 16
15.55 Bąblandia - serial animowany odc. 6
16.00 Sesame English - serial animowany odc. 2
16.15 Świat Allegry - serial animowany odc. 22
16.45 Świat Allegry - serial animowany odc. 35
17.25 Listonosz Pat - serial animowany odc. 4
17.40 Czerwony traktorek - serial animowany odc. 4
17.50 Kajtuś - serial animowany odc. 9
18.00 Pampalini łowca zwierząt - serial animowany odc. 9
18.10 Stinky i Jake przedstawoają - serial animowany odc. 3
18.40 Małe opowiastki - serial animowany odc. 4
18.45 Tęczowe rybki - serial animowany odc. 4
19.00 Witaj Franklin - serial animowany odc. 76
19.25 Troskliwe misie - serial animowany odc. 5
19.50 Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany odc. 13

CANAL 03-09
07:10 Łapu capu
07:20 Diabelski młyn
08:00 Teletubbies
08:25 Nadchodzi Polly – komedia romantyczna, USA 2004
09:55 Być i mieć – film dokumentalny
11:40 Detektyw Monk (4)
12:30 Aktualności filmowe
13:05 Gwiezdne wojny naprawdę. Zimna wojna w kosmosie – film dokumentalny
14:05 W głębi oceanów – film dokumentalny
14:45 Fałszywa dwunastka – komedia, USA 2003
16:30 Dziesięć minut
17:00 Kuchnia filmowa: Ali – film dokumentalny
17:45 Ali – dramat obyczajowy, USA 2001
20:25 Piłka nożna: AC Milan – Juventus Turyn: Liga włoska
22:40 Amnezja – thriller, USA/Niemcy 2004
00:25 Opowieści z krypty – Rycerz złych mocy – horror, USA 1995
02:05 Intermission – komediodramat, Irlandia/Wielka Brytania 2003

HBO
06:30 Pokojówka na Manhattanie – komedia, USA 2002
08:15 Zobacz w HBO
08:45 Koncert w Hyde Parku – 2004
10:45 Żadnych łez – dramat obyczajowy, Irlandia 2002
12:30 Gwiazdy Hollywood
12:55 Detektyw Foyle: Walczyli na polach – film kryminalny, Wielka Brytania 2003
14:30 Cinema, cinema
14:55 Szukam mieszkania – komedia, Kanada 2000
16:20 Na planie
16:50 Podatkowi desperaci – komedia, Australia 2004
18:30 Zobacz w HBO
19:00 Pokojówka na Manhattanie – komedia, USA 2002
21:00 HBO na stojaka!
21:30 HBO na stojaka!
22:00 Kill Bill – film sensacyjny, USA 2003
23:50 Kill Bill II – film sensacyjny, USA 2004
01:05 Podwójna wizja – thriller, USA 2002
03:00 Podglądając Hollywood: Pamela Anderson – film dokumentalny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.