FANDOM


TVP 1
07:00 Podróże małe i duże; Kolejki; Najdłuższe linie
07:15 Telezakupy
07:35 Górnicze miasteczko; odc.43-Ważne decyzje; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:09 Pogoda
08:10 Gawęda muzyczna Mistrza
08:40 Kamienna tajemnica; odc.8; serial prod.polsko-szwedzkiej
09:05 Rower Błażeja
09:35 Zatour; serial animowany prod.węgierskiej
09:45 Zatour
10:05 Pan Złota Rączka; odc.12; serial prod.USA
10:25 Słodkie zmartwienia; odc.18; serial prod.USA
10:50 Babiniec
11:20 Lecznica pod św.Franciszkiem; odc.9  Zły pies, ale ładny; serial dokumentalny Teresy Kotlarczyk i Wojciecha Lepianki
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:30 Zaginiony świat; odc.20 Wróżba; serial prod. kanadyjskiej[stereo]
13:15 Rewolwer i melonik; odc.54  Morderstwo i stare koronki; serial prod.angielskiej
14:10 Klan; odc.606; telenowela TVP
14:35 Klan; odc.607; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Europa po duńsku; reportaż
15:25 5 minut o Unii Europejskiej; odc.46
15:35 Plebania; odc.192; serial TVP[stereo]
16:00 Plebania; odc.193; serial TVP[stereo]
16:25 Zdrowy uśmiech; z TVP-1
16:30 Moda na sukces; odc.1709; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Lokatorzy; odc.30 Pierwszy dzień w pracy; serial TVP[stereo]
18:10 Sentymentele
18:50 Książki na lato
19:00 Wieczorynka; Przygody szewczyka Grzesia; odc.16 Kiedy niebo spada nam na głowę; film anim.prod.chorwackiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Poker z mafią; odc.8; serial prod.hiszpańskiej [za zgodą rodziców]
21:35 Mój ślad w Telewizji; Stanisław Janicki
21:45 Sprawa dla reportera
22:15 Guru; reportaż Hanny Kramarczuk
23:06 Monitor  Wiadomości
23:20 Seans Amerykański; Piątek; Friday; 1995  film fab.prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: F.Gary Gray; wyk: Ice Cube,Chris Tucker
00:55 Życie jak muzyka; odc.30 ost.
01:50 Zakończenie programu

TVP 2
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy; odc.429-Waszyngtońska wizyta posła; telenowela TVP
09:00 Konin 2002 i gościnnie Majka Jeżowska
09:50 Abecadło dźwięków
10:00 Modelki; odc.12/13 Kariera; telenowela dok.prod.TVP
10:30 Srebrny rumak; Silver Brumby; 1992  film fab.prod.australijskiej; reż: John Tatoulis; wyk: Caroline Goodall,Russell Crowe
12:05 Biuro ogłoszeń; odc.11; film dok.
12:30 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Catherine Deneuve i Marcello Mastroianni
13:00 Panorama
13:10 Kabaret wśród gwiazd - Jubileuszowa AFERA; cz.1
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc.19-Niedzwiedz; serial prod.australijskiej
14:25 Tata, a Marcin powiedział; odc.232 Szczęście siostry Marcina; satyryczna przypowiastka w formie dialogu ojca z synem
14:35 Taksówka Jedynki; Urok kobiety
14:50 Doktor z alpejskiej wioski; odc.93-Trudny pacjent; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Studio sport; Puchar UEFA; Polonia Warszawa-Sliema Wanderers; w przerwie Panorama
16:50 Panorama /w przerwie meczu/
18:00 Studio sport; Puchar UEFA; Wisła Kraków-Glentoran Belfas
19:05 Studio sport; Puchar UEFA; Wisła Kraków- Glentoran Belfas
20:00 M jak miłość; odc.65; serial TVP
21:00 Studio sport; Puchar UEFA; Llansantfraid-Amica Wronki; w przerwie Panorama
21:51 Panorama /w przerwie meczu/
23:00 Panorama
23:15 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:35 Nowojorscy gliniarze; odc.43
00:15 Praca dla każdego; odc.6
00:30 Prominent; 1991  dramat prod. kanadyjskiej; reż: John Irvin; wyk: Donald Sutherland, Anne Archer, Jodhi May, Paul Freeman
02:15 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Kosmiczne wojny (26) - serial
07.25 Psotny Bill (16) - serial anim.
07.50 Crime Story (19) - serial krym.
08.45 Xena, wojownicza księżniczka (88) - serial przygodowy, USA
09.35 Świat według Kiepskich (89): Świat, który nie może zaginąć - serial komediowy, Polska
10.20 Rodzina zastępcza (70): Kwestia dojrzałości - serial kom.
10.50 Przyjaciele (120) - serial komediowy, USA
11.20 Słoneczny patrol (127) - serial przygodowy, USA
12.10 Różowa Pantera - serial animowany
12.25 Adam i Ewa (43) - serial obyczajowy, Polska
12.55 Twój lekarz
13.25 Z głową w chmurach (115) - telenowela, Argentyna
14.20 Disco Polo Live (336) - magazyn muzyczny
15.20 Kosmiczne wojny (29) - serial animowany, USA/Kanada
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (101) - telenowela, Argentyna
16.45 Jednostka Delta (13) - serial sensacyjny, Niemcy
17.45 Różowa Pantera - serial animowany
17.50 Sabrina, nastoletnia czarownica (92) - serial dla młodzieży, USA
18.15 Adam i Ewa (44) - serial obycz.
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Xena, wojownicza księżniczka (89) - serial przygodowy, USA
20.00 Graczykowie - czyli Buła i spóła (81): Gabinet - serial komediowy
20.30 Samo życie (87) - serial obyczajowy, Polska
21.00 Idol - program rozrywkowy
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.00 Boston Public (20) - serial obyczajowy, USA
23.00 Informacje, sport
23.20 Prognoza pogody
23.25 Graffiti - program publicystyczny
23.35 PRZYJACIELE (121) - serial komediowy, USA
00.05 MORDERSTWO MORRISONÓW - dramat krym., USA/Kanada
01.45 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Extra Wizjer - magazyn
05.50 Tajemnice pocałunku (68/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (151/169) - telenowela, Kolumbia
07.50 Niezwykłe podróże Sindbada żeglarza (26-ost.) - serial animowany
08.15 Kapitan Planeta (19/52) - serial animowany
08.40 Szczeniak zwany Scooby Doo (17/27) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (64/96) - serial animowany
09.30 Tele Gra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.45 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
13.15 Kapitan Planeta (19/52) - serial animowany
13.40 Szczeniak zwany Scooby Doo (17/27) - serial animowany
14.05 Przygody Animków (64/96) - serial animowany
14.30 Łowcy skarbów (9/22) - serial przygodowy, USA
15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.15 Brzydula (152/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (69/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku: Moje małżeństwo jest nieważne - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Extra Wizjer - magazyn
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 PRAWDZIWE HISTORIE: PRZERWANY LOT F-16 - film obyczajowy, USA
21.55 Granice - serial dokumentalny
22.30 TVN Fakty
22.45 BRYGADA RATUNKOWA (13/23) - serial sensacyjny, USA
23.45 Mściciel (13/16) - serial sensacyjny, USA
00.40 Strong Man - Siłacze - relacja z zawodów
01.35 Nic straconego - pr. powtórkowe

TV Polonia
07:00 Film animowany dla dorosłych; Najszybszy; film Zbigniewa Kosmalskiego
07:05 Kawalerki; odc. 5/5 - Chwila; 1989  serial prod. polskiej (34'); reż: Waldemar Śmigasiewicz; wyk: Agnieszka Pilaszewska, Piotr Cyrwus, Helena Kowalczykowa, Kazimierz Utrata
07:35 Wielka historia małych miast; Niepołomice; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:20 Spółka rodzinna; odc. 19/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz
08:50 Bolek i Lolek; odc. 8/13 - Kosmonauci; serial animowany dla dzieci
08:55 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
09:00 Przewodnik Włóczykija; odc. 9; program dla dzieci
09:20 Przygody dzielnego Sylvana; - "Zawsze razem"; serial animowany prod. hiszpańskiej
09:45 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
10:00 Sekrety zdrowia; "Czy rządzą nami hormony" cz. 1; magazyn Urszuli Rurarz
10:15 Kwadrans na kawę; program Barbary Markowskiej dla osób otyłych
10:30 Antologia Literatury Emigracyjnej; odc. 11; program Tomasza Kamińskiego
10:45 Violetta - taka jestem-koncert Violetty Villas cz.II; powt.
11:40 Szkoły języka i kultury polskiej; Uniwersytet Łódzki; reportaż; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Twórcy naszej tradycji; Juliusz Słowacki; program biograficzny
12:55 Nadrzecze, Nadrzecze; reportaż Mieczysława Herby
13:15 Benefis Jana Miodka w Teatrze STU w Krakowie; (STEREO); reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Maria Pańczyk, Roman Kołakowski, Bożena Krzyżanowska, Piotr Szczepanik, Krzysztof Daukszewicz, Leszek Długosz, zespół "Śląsk"
14:10 Wieści polonijne; powt.
14:25 Ze sztuką na ty; Widmo - malarski żywot Ludwika de Laveaux; film dokumentalny Teresy de Laveaux; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Sekrety zdrowia; "Czy rządzą nami hormony" cz. 1; magazyn Urszuli Rurarz; powt.
15:40 Kwadrans na kawę; program Barbary Markowskiej dla osób otyłych; powt.
15:55 Antologia Literatury Emigracyjnej; odc. 11; program Tomasza Kamińskiego; powt.
16:15 Babiniec; program redakcji katolickiej
16:40 Szkoły języka i kultury polskiej; Uniwersytet Łódzki; reportaż; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Bolek i Lolek; odc. 9/13 - Król puszczy; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek; odc. 10/13 - Robinson; serial animowany dla dzieci
17:55 Przewodnik Włóczykija; odc. 9; program dla dzieci; powt.
18:20 Przygody dzielnego Sylvana; - Zawsze razem; serial animowany prod. hiszpańskiej; powt.
18:50 Spółka rodzinna; odc. 19/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
19:15 Dobranocka; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc. 2 - W poszukiwaniu przyjaźni; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Twórcy naszej tradycji; Juliusz Słowacki; program biograficzny; powt.
20:45 Benefis Jana Miodka w Teatrze STU w Krakowie; (STEREO); reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Maria Pańczyk, Roman Kołakowski, Bożena Krzyżanowska, Piotr Szczepanik, Krzysztof Daukszewicz, Leszek Długosz, zespół "Śląsk"; powt.
21:35 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Personel; 1986  dramat obyczajowy prod. polskiej (67'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Juliusz Machulski, Małgorzata lorentowicz, Włodzimierz Boruński, Michał Tarkowski, Tomasz Lengren; powt.
22:45 Szkoły języka i kultury polskiej; Uniwersytet Łódzki; reportaż; powt.
23:00 Panorama
23:15 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:25 Nadrzecze, Nadrzecze; reportaż Mieczysława Herby; powt.
23:50 Biografie; Zawód pisarz. Jan Józef Szczepański; film dokumentalny Pawła Woldana
00:35 Monitor  Wiadomości
00:50 Na krakowskim trakcie; film animowany
01:15 Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc. 2 - W poszukiwaniu przyjaźni; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Spółka rodzinna; odc. 19/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:30 Twórcy naszej tradycji; Juliusz Słowacki; program biograficzny; powt.
03:10 Nadrzecze, Nadrzecze; reportaż Mieczysława Herby; powt.
03:30 Benefis Jana Miodka w Teatrze STU w Krakowie; (STEREO); reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Maria Pańczyk, Roman Kołakowski, Bożena Krzyżanowska, Piotr Szczepanik, Krzysztof Daukszewicz, Leszek Długosz, zespół "Śląsk"; powt.
04:25 Szkoły języka i kultury polskiej; Uniwersytet Łódzki; reportaż; powt.
04:35 Zaproszenie; Toruń - piernikowy gród; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:15 Sport-telegram; powt.
05:19 Pogoda; powt.
05:30 Świat dzieckiem podszyty; reportaż Zofii Jaremko i Mariana Kutiaka
06:00 Babiniec; magazyn; powt.
06:30 Małe ojczyzny; Świder; film dokumentalny Sławomira Koehlera; powt.
07:00 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Strefa P - program muzyczny
06.30 Tilt TV - magazyn komputerowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Arthur (46) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (30) - serial animowany, Austria/Japonia
08.35 Beetleborgs (43) - serial przygodowy, USA
09.00 Fiorella (95) - serial obyczajowy, Peru
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Baza Pensacola (19) - serial sensacyjny, USA
11.40 Oni, Ona i pizzeria (20) - serial komediowy, USA
12.05 Menażeria (5) - serial obyczajowy, USA
13.00 Strefa P - program muzyczny
13.30 Tilt TV - magazyn komputerowy
13.50 Arthur (47) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (31) - serial animowany, Austria/Japonia
14.35 Beetleborgs (44) - serial przygodowy, USA
15.00 Fiorella (96) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Oni, ona i pizzeria (21) - serial komediowy, USA 1997-98
17.30 HOT CHAT - program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Przygody Sindbada Żeglarza (9) - serial przygodowy, USA
20.00 W IMIĘ OJCA - dramat polityczny, USA/Wielka Brytania/Irlandia
22.30 Dziennik
22.45 Informacje sportowe i pogoda
22.55 Baza Pensacola (20) - serial
23.55 MÓJ TATA JEST NIEWINNY 2 - film kryminalny, Włochy
01.55 X Laski - program erotyczny
02.25 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.15 Muzyczny VIP - magazyn muz.
03.50 A kuku - program rozrywkowy
04.20 To się w głowie nie mieści
04.40 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (1) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (79) - telenowela
9.40 Melrose Place (171) - serial
10.30 Lamisłówka
11.00 Big Brother I
11.40 Porywy serca (48) - telenowela
12.30 Telesklep
14.40 Albert - serial anim.
15.05 Dragon Ball GT - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (81) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (44) - serial
17.15 Władca zwierząt (40) - serial
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (11) - serial
19.05 Melrose Place (172) - serial
20.00 Umrzeć dla miłości - film obycz. USA (1993), wyk.Tim Matheson, Tracy Pollan, Lee Garlington
21.50 Władca zwierząt (41) - serial
22.45 Big Brother I
23.30 Tenbit.pl - Klub przygód (7)
0.30 Kochanka z Waszyngtonu - film obycz. USA (1982), wyk. Jason Jennings, Justin Garcia
2.15 Umrzeć dla miłości - film obycz. USA (1993)
3.55 Koniec programu

TV Puls
07.00 Jak się robi...? - reportaż
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych (88) - telenowela
09.05 Kacper i przyjaciele - serial anim.
09.30 Był sobie człowiek - serial anim.
10.00 Dotyk anioła - serial obycz.
11.00 Kobiety mojego życia (34): Każdy ma swoją słabą stronę - serial obycz.
11.55 Ulica zakochanych - telenowela
12.50 Telesklep
14.50 Real autoklub.pl - magazyn motoryzacyjny
15.15 Cudowne lata - serial obycz.
15.45 Kacper i przyjaciele (77) - serial anim.
16.10 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.35 Był sobie człowiek - serial anim.
17.05 Kobiety mojego życia (35): Miłość i seks - serial obycz.
18.00 Real autoklub.pl - magazyn motoryzacyjny
18.30 Cudowne lata (93): Złamane serca i hamburgery - serial obycz.
19.00 Dotyk anioła (93): Duch małej dziewczynki (2) - serial obycz.
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.20 Trzeci bliźniak (2-ost.) - thriller, USA
21.55 Allo, allo (32) - serial kom.
22.25 M Kwadrat
23.00 Trzeci bliźniak (2-ost.) - thriller, USA
00.35 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
06.35 Kostek (9/48) - serial
07.00 Rycerze Królestwa Owadów - serial
07.30 Kurier i pogoda
07.45 Kasztaniaki (24): Uff, jak gorąco - serial
08.00 Panorama, Prognoza pogody
08.15 Magazyn elbląski
08.30 Kurier i pogoda
08.45 Gość dnia
09.00; 09.35; 10.35; 11.35; 12.35; 13.35; 14.35; 15.35 Transmisja obrad Sejmu RP
09.30; 10.30; 11.30; 12.30; 13.30; 14.30; 15.30 Kurier
16.00 Temat wiejski - magazyn (powt.)
16.15 Gość Trójki - wywiad
16.30 Kurier i pogoda
16.45 Małe ojczyzny: Historia w kamieniu pisana - magazyn
17.15 To jest temat - cykl reportaż
17.30 Kurier i pogoda
17.50 Panorama
18.20 Co mnie gryzie? - program społeczny
18.40 Kość niezgody - program publicystyczny
19.05 Kwiaty i ogrody - program poradnikowy
19.20 Regiony kultury - magazyn kulturalny
19.30 Skarb sekretarza (2/9) - serial
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier i pogoda
20.55 Echa dnia
21.15 Magazyn elbląski (powt.)
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Panorama
22.05 Eurotel - magazyn
22.15 To jest temat - cykl reportaży
22.30 Kurier i pogoda
22.50 Królestwo (8-ost.): Pandemonium - thriller, Dania
00.05 Studnia - dramat psychologiczny, Australia
01.45 Zakończenie programu

CANAL+
07:00 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
07:10 Łapu capu - Magazyn , 5 min.
07:15 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
07:25 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
08:00 Teletubbies 2 - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania 1997 , 25 min.
08:25 Lumumba - Film obyczajowy , Raoul Peck , Eriq Ebouaney,Alex Descas,Théophile Sowié,Maka Kotto,Dieudonné Kabongo,Pascal N'Zonzi,André Debaar , Francja/Belgia/Niemcy 2000 , 110 min.
10:15 Nazywał się Bagger Vance - Komedia , Robert Redford , Will Smith,Matt Damon,Charlize Theron,Bruce McGill,Joel Gretsch,J. Michael Moncrief,Lane Smith , USA 2000 , 125 min.
12:20 Mężczyzna niepotrzebny - Film obyczajowy , Laco Adamik , Jolanta Buszko,Elżbieta Karkoszka,Jerzy Kryszak,Jan Bógdoł,Marzena Trybała,Barbara Rachwalska,Bogumiła Sztencel , Polska 1981 , 100 min.
14:00 Prawda o tobie... - Film obyczajowy , Lisanne Skyler , Heather Matarazzo,Zach Braff,Michael Weston,Bebe Neuwirth,Mark Blum,Bo Hopkins,Tristine Skyler , USA 1999 , 90 min.
15:30 Charley Varrick - Film sensacyjny , Don Siegel , Walter Matthau,Joe Don Baker,Felicia Farr,Andy Robinson,John Vernon,Sheree North,Norman Fell , USA 1973 , 110 min.
17:20 Zabić drania - Komedia , Antoni Stutz , Julie Bowen,Traci Lords,Dawn Maxey,Neal McDonough,David Packer,Scott Trost,Michael Sottile , USA 1999 , 85 min.
18:45 Robert Redford _ Sundance Kid - Film dokumentalny , Francja 2002 , 50 min.
19:35 Teletubbies 2 - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania 1997 , 25 min.
20:00 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
20:35 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
20:45 Łapu capu - Magazyn , 5 min.
20:50 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
21:00 Jordan w akcji - Serial , Allan Arkush, Donna Deitch , Jill Hennessy,Miguel Ferrer,Ken Howard , USA 2000 , 45 min.
21:45 Joe Kidd - Western , John Sturges , Clint Eastwood,Robert Duvall,John Saxon,Don Stroud,Stella Garcia,James Wainwright,Paul Koslo , USA 1972 , 85 min.
23:10 Zbrodnia i kara na przedmieściu - Film obyczajowy , Rob Schmidt , Monica Keena,Ellen Barkin,Michael Ironside,Vincent Kartheiser,James DeBello,Jeffrey Wright,Blake Shields , USA 2000 , 95 min.
00:45 Próba sił - Thriller , Chuck Russell , Kim Basinger,Jimmy Smits,Holliston Coleman,Rufus Sewell,Angela Bettis,Christina Ricci,Michael Gaston , Niemcy/USA 2000 , 105 min.
02:30 Niesione wiatrem - Film obyczajowy , Gavin O'Connor , Janet McTeer,Jay O. Sanders,Kimberly J. Brown,Gavin O'Connor,Laurel Holloman,Lois Smith,Michael J. Pollard , USA 1999 , 100 min.

Arte
14:00     Hippokrates: Gesundheitsmagazin      
14:30     Biographie
15:15     Du sollst Vater und Mutter ehren: Vom Adoptivkind zum Jung-Manager      
16:15     Reportage
16:45     Kreativ: Künstler hautnah (14)      
17:25     Hippolytes Fest Dramat Orig: "Au petit Marguery". Regie: Laurent Bénéguit (F 1995)      
19:00     Voyages, Voyages: Reisemagazin      
19:45     Info / Meteo: Das europäische Nachrichtenjournal      
20:15     Reportage
20:40     Kubanisch Reisen Dramat Orig: "Lista de Espera". Regie: Juan Carlos Tabio (Kuba/E/F/MEX/D 2000)      
22:25     Themenabend: "A jiddische Mamme" - Mutter in schwierigen Zeiten: Für meine Kinder: Eine schwere Entscheidung      
23:35     Themenabend: "A jiddische Mamme" - Mutter in schwierigen Zeiten: Mamadrama: Die jüdische Mutter im Film      
0:55     Tote sagen aus: Die Geschichte der Gerichtsmedizin (1/2)      
1:50     Tote sagen aus: Die Geschichte der Gerichtsmedizin (2/2)      
2:50     Sendepause

TVP3 Lublin
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Rycerze Królestwa Owadów" serial animowany USA 1998
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Uff, jak gorąco" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
08:00    Lato w Trójce magazyn
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Reporterzy TVL zapraszają
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Historia w kamieniu pisana Małe ojczyzny magazyn
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Muzyczny konkurs TVL
17:55    Warto wiedzieć, warto być program informacyjny
18:00    Panorama lubelska program informacyjny
18:20    Potworny upał Lato w Trójce magazyn
18:50    Rok w puszczy magazyn przyrodniczy
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Reporterzy TVL zapraszają
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama lubelska program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Królestwo" reż.Lars von Trier, wyk.Ernst Hugo Järegaard, Kirsten Rolffes, Ghita Nörby, Sören Pilmark thriller Dania 1993/94
00:05    "Studnia" reż.Samantha Lang, wyk.Pamela Rabe, Miranda Otto, Paul Chubb, Frank Wilson dramat psychologiczny Australia 1997
01:45    Zakończenie programu 

TVP3 Poznań
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Rycerze Królestwa Owadów" serial animowany USA 1998
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Uff, jak gorąco" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
08:00    Teleskop - flesz program informacyjny
08:05    Mała czarna z Telewizją Poznań
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Wywiad Teleskopu
16:15    Wielkopolska na niedzielę
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Historia w kamieniu pisana Małe ojczyzny magazyn
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Spojrzenia magazyn reporterów
18:00    Teleskop - wydanie główne program informacyjny
18:20    Teleskop poznański program informacyjny
18:35    Mała czarna z Telewizją Poznań
19:00    Lubuski magazyn samorządowy magazyn
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Wiadomości sportowe program informacyjny
21:20    Wywiad Teleskopu Lubuskiego
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Teleskop miejski program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Królestwo" reż.Lars von Trier, wyk.Ernst Hugo Järegaard, Kirsten Rolffes, Ghita Nörby, Sören Pilmark thriller Dania 1993/94
00:05    "Studnia" reż.Samantha Lang, wyk.Pamela Rabe, Miranda Otto, Paul Chubb, Frank Wilson dramat psychologiczny Australia 1997
01:45    Wiadomości sportowe program informacyjny
01:50    Zakończenie programu 

TVP3 Wrocław
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Rycerze Królestwa Owadów" serial animowany USA 1998
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Uff, jak gorąco" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
08:00    Fakty program informacyjny
08:15    Fakty komentarze program informacyjny
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Znane nieznane reportaż
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Historia w kamieniu pisana Małe ojczyzny magazyn
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
18:00    Fakty - wydanie główne program informacyjny
18:15    Prognoza pogody
18:20    Dolnośląski magazyn reporterów
18:40    Studio wschód magazyn
18:55    Reportaż
19:15    Prognoza pogody
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Fakty komentarze program informacyjny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Fakty Wrocław program informacyjny
21:55    Prognoza pogody
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Królestwo" reż.Lars von Trier, wyk.Ernst Hugo Järegaard, Kirsten Rolffes, Ghita Nörby, Sören Pilmark thriller Dania 1993/94
00:05    "Studnia" reż.Samantha Lang, wyk.Pamela Rabe, Miranda Otto, Paul Chubb, Frank Wilson dramat psychologiczny Australia 1997
01:45    Zakończenie programu 

HBO
06:30    "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" reż.Joe Johnston, wyk.Rick Moranis, Matt Frewer, Marcia Strassman, Kristine Sutherland komedia USA 1989
08:00    Na planie magazyn filmowy
08:35    "Wielki niedźwiedź" reż.Sean McNamara, wyk.Daniel Baldwin, Michele Greene, Valerie Bickford, Christopher Doyle film przygodowy USA 1999
10:15    "Supermodelki" "Kobiety na wybiegu" film dokumentalny USA
11:05    "Świat dziecka" reż.Dale G. Bradley, wyk.Christopher Lloyd, Blake Foster, Michael Purvis, Anton Tennet film przygodowy USA 2001
12:40    "Czy Lucyna to dziewczyna?" reż.Juliusz Gardan, wyk.Jadwiga Smosarska, Mieczysława Ćwiklińska, Zygmunt Chmielewski, Eugeniusz Bodo komedia obyczajowa Polska 1934
14:00    "Karaluchy pod poduchy" reż.John Payson, wyk.Jerry O'Connell, Megan Ward, Billy West, Reginald Hudlin komedia USA 1996
15:20    Cinema, cinema magazyn filmowy
15:45    "Gwiezdny pył" reż.Charles F. Cirgenski, wyk.Amanda Donohoe, Giancarlo Esposito, Christopher Berryman, Denise Dador film SF USA 1998
17:25    "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" reż.Joe Johnston, wyk.Rick Moranis, Matt Frewer, Marcia Strassman, Kristine Sutherland komedia USA 1989
19:00    "Tata i małolata" reż.Steve Miner, wyk.Gerard Depardieu, Katherine Heigl, Dalton James, Lauren Hutton film obyczajowy USA/Francja 1994
20:30    Shirley McLaine Gwiazdy Hollywood magazyn filmowy
21:00    "Tylko miłość" CZWARTEK OSTATNIEJ SZANSY reż.Rob Reiner, wyk.Bruce Willis, Michelle Pfeiffer, Rita Wilson, Julie Hagerty komedia romantyczna USA 1999
22:35    "Kręgosłup diabła" reż.Guillermo del Toro, wyk.Marisa Paredes, Federico Luppi, Marisa Paredes, Fernando Tielve horror Meksyk 2001
00:20    "Kot" reż.Martin Schmidt, wyk.Martin Brygmann, Liv Corfixen, Charlotte Munck, Birgitte Federspiel thriller Dania 2001
01:45    Dennis Hopper Gwiazdy Hollywood magazyn filmowy
02:15    "Na pierwszy rzut oka" reż.Rodrigo Garcia, wyk.Glenn Close, Cameron Diaz, Holly Hunter, Callista Flockhart dramat obyczajowy USA 2000
04:00    "Lordowie mafii" film dokumentalny
04:55    "Karaluchy pod poduchy" reż.John Payson, wyk.Jerry O'Connell, Megan Ward, Billy West, Reginald Hudlin komedia USA 1996

TMT
07.00   Początek programu
07.05   Teraz Muzyczna Telewizja
08.00   Muzyczny Salon - magazyn muzyczny, Polska 2002
08.30   Japan Video Topic - serial dokumentalny, Japonia 2002
09.00   W Garnku - poradnik kulinarny, Polska 2002
09.30   "Przyjazne góry" film dokumentalny, Polska 2002
10.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
10.30   Telesprzedaż
10.45   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
12.00   Teraz Muzyczna Telewizja
12.30   "W oczekiwaniu na równość praw" film dokumentalny, USA
13.00   Telesprzedaż
13.45   Teraz Muzyczna Telewizja
14.00   "Dzisiejsza Wielka Brytania" film dokumentalny, Wielka Brytania
14.30   Magia Tarota - program o wróżbach, Polska 2002
15.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
15.30   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
16.00   Teraz Muzyczna Telewizja
16.30   Auto Klub - magazyn motoryzacyjny Polska 2002
17.00   Telesprzedaż
17.30   Music Pub - magazyn, Polska 2002
17.45   Babski świat - magazyn dla kobiet, Polska 2002
18.00   Jednym śladem - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
18.30   W garnku - poradnik kulinarny, Polska 2002
19.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
19.30   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
20.00   Wybory Miss WWW - półfinały, konkurs, Polska 2002
20.30   Ludzie skucesu, Wywiad z Przemysławem Uliaszem, Polska 2002
21.00   Pory Roku - poradnik, Polska 2002 (55 minut)
22.00   Na czasie - magazyn, Polska 2002
22.30   Auto Klub - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
23.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
23.30   Polskie filmy animowane dla dorosłych
00.15   koniec programu

Eurosport
08:30    Świat żeglarstwa magazyn
09:00    Rajdowe Mistrzostwa Świata Automobilizm rajd Niemiec
10:00    Series magazyn sportów motorowych
10:30    YOZ - Youth Only Zone Special magazyn sportów ekstremalnych
11:30    Zawody Pucharu Świata w Budapeszcie (najważniejsze wydarzenia) Pięciobój nowoczesny
12:00    Inside Formula magazyn Formuły 1
12:30    Superbike magazyn mistrzostw świata
13:00    Wyścigi serii Cart w Montrealu (najważniejsze wydarzenia) Automobilizm
14:00    Turniej US Open w Nowym Jorku (najważniejsze wydarzenia) Tenis ziemny
16:00    Liga Mistrzów - losowanie 1 fazy grupowej Piłka nożna
16:45    Nowojorskie ciekawostki magazyn
17:00    Turniej US Open w Nowym Jorku - 4 dzień Tenis ziemny
23:00    Wiadomości Eurosportu
23:15    Turniej US Open w Nowym Jorku - 4 dzień Tenis ziemny
01:15    Wiadomości Eurosportu
01:30    Zakończenie programu 

DSF
05:00    Mistrzostwa Świata w Willingen Bilard
06:00    Stoke magazyn
06:20    World Soccer magazyn piłkarski
06:45    Sports Bakka magazyn
07:15    Come on Baby - fitness show
08:00    Magazyn reklamowy
08:30    Come on Baby - fitness show
09:30    Magazyn golfowy
10:00    Motobike magazyn sportów motocyklowych
11:00    Teleshoping
11:30    Magazyn reklamowy
12:00    Teleshoping
12:30    Magazyn reklamowy
13:00    Sports Bakka magazyn
13:30    Mistrzostwa Niemiec w Timmendorf Javer Beachvolleyball magazyn
14:00    Xapatan show
14:30    Xapatan show
15:00    The Worldgame magazyn piłkarski
15:45    Dirk Nowitzki Basketball Academy magazyn koszykarski
16:00    Motorvision magazyn motoryzacyjny
17:00    Sports Bakka magazyn
18:00    DSF Newscenter aktualności
18:15    Turniej BMW International Open w Eichenried - 1 dzień Golf
19:15    DSF Newscenter aktualności
19:30    Volvo Ocean Race Reportaż DSF
20:00    DSF Newscenter aktualności
20:15    Mecz towarzyski reprezentacji młodzieżowych U-19 Niemcy - Austria Piłka nożna
22:15    DSF Newscenter aktualności
22:30    Rozgrzewka magazyn Formuły 1
23:30    Fitness American Peagant magazyn
00:00    Austrian Cup 2002 Lumberjack magazyn sportowy
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Lumberjack magazyn sportowy
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    K.O. TV magazyn bokserski
04:00    walka Clifford Etienne - Terence Lewis Knockout Fightnight magazyn bokserski 

Polsat Sport
09:00    Finał Euroligi mężczyzn Koszykówka mecz Panathinaikos Ateny - Kinder Bolonia
10:45    Finał Ligi Mistrzów Siatkówka mecz Lube Banca - Olympiakos Pireus
12:40    Zawody motocrossowe w Madrycie Sport motocyklowy
13:00    Euroliga mężczyzn Koszykówka mecz o 3 miejsce Benetton Treviso - Maccabi Tel Aviv
14:45    Sporty ekstremalne
15:00    4 x 4 magazyn motoryzacyjny
15:30    Magazyn golfowy
16:00    Losowanie grup Ligi Mistrzów sezonu 2002/2003 Piłka nożna
16:30    Liga Mistrzów Piłka nożna mecz półfinałowy Bayer Leverkusen - FC Liverpool
18:20    Turnieje World Tour 2002 na Rhodos i w Espinho Siatkówka plażowa
18:50    Turniej ATP w Cincinnati Tenis ziemny finał
21:20    Losowanie grup Ligi Mistrzów sezonu 2002/2003 Piłka nożna
21:50    Finał Ligi Mistrzów Piłka nożna mecz Real Madryt - Bayer Leverkusen
23:55    MŚ 2002 Piłka nożna mecze 1/4 finału Hiszpania - Korea Płd. i Senegal - Turcja 

CANAL+ NIEBIESKI
05:15    Zakończenie programu
09:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz GKS Katowice - Garbarnia Jaworzno
10:45    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Górnik Zabrze - Legia Warszawa
13:00    "Amerykański paszport" film dokumentalny USA 1999
14:25    "Pieniądze to nie wszystko" reż.Juliusz Machulski, wyk.Marek Kondrat, Stanisława Celińska, Andrzej Chyra, Cezary Kosiński komedia Polska 2000
16:10    "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny USA 1994
18:30    "Przerażenie" reż.Henry Bromell, wyk.William H. Macy, John Ritter, Neve Campbell, Donald Sutherland dramat sensacyjny USA 2000
20:00    Moto+ magazyn motoryzacyjny
20:30    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Wisła Kraków - Groclin Grodzisk
22:45    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Polonia Warszawa - Lech Poznań
01:00    Moto+ magazyn motoryzacyjny
01:30    "Bajoro 2" serial animowany dla dorosłych USA 2000
01:55    "Jordan w akcji" reż.Allan Arkush/Donna Deitch, wyk.Jill Hennessy, Miguel Ferrer, Ken Howard serial sensacyjny USA 2000
02:40    "Młody Frankenstein" reż.Mel Brooks, wyk.Gene Wilder, Marty Feldman, Madeline Kahn, Peter Boyle komedia USA 1974
04:25    "Błękitny chłopak" reż.Charles Jarrott, wyk.Nicolas Cage, Cynthia Dale, Christopher Plummer, David Naughton film obyczajowy USA 1986

Ale Kino!
08:00    "Żelazną ręką" reż.Ryszard Ber, wyk.Jerzy Kryszak, Krzysztof Kolberger, Krzysztof Jasiński, Marcin Troński film historyczny Polska 1989
09:45    "To jest morze" reż.Mary McGuckian, wyk.Samantha Morton, Gabriel Byrne, Ross McDade, Richard Harris film obyczajowy Irlandia 1998
11:30    "Saint-Exupery" reż.Anand Tucker, wyk.Aidan Cottrell Boyce, Bruno Ganz, Anna Calder-Marshall, Daniel Craig film obyczajowy Wielka Brytania 1997
12:55    "Za drzwiami Actors Studio - Kevin Spacey" film dokumentalny USA
13:50    "Zawsze w niedzielę" reż.Ryszard Ber, wyk.Kalina Jędrusik, Ludwik Benoit, Jan Kobuszewski, Wojciech Siemion film obyczajowy Polska 1965
15:20    "Witajcie w Ciężkich Czasach" reż.Burt Kennedy, wyk.Henry Fonda, Janice Rule, Warren Oates, Keenan Wynn western USA 1967
17:00    "Dwadzieścia dolców" reż.Keva Rosenfeld, wyk.Linda Hunt, David Rasche, George Morfogen, Sam Jenkins komedia USA 1993
18:30    "Na skraju miasta" reż.Martin Ritt, wyk.Val Avery, John Cassavetes, Sidney Poitier, David Clarke film obyczajowy USA 1957
20:00    "Rewolwerowiec" NA DZIKIM ZACHODZIE! reż.Don Siegel, wyk.John Wayne, Lauren Bacall, James Stewart, Ron Howard western USA 1976
21:40    "Grot" film krótkometrażowy
22:00    "Cześć, mamo!" reż.Brian de Palma, wyk.Robert de Niro, Charles Durning, Allen Garfield, Jennifer Salt komedia USA 1970
23:25    "Życie wewnętrzne" reż.Marek Koterski, wyk.Wojciech Wysocki, Joanna Sienkiewicz, Maria Probosz, Henryk Bista film obyczajowy Polska 1986
00:55    "Nowe sąsiadki" film krótkometrażowy
01:05    Zakończenie programu 

Tele 5
08:15    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
08:40    "Szeherezada" serial animowany Francja 1996
09:05    Telezakupy
10:10    "Nie zapomnij paszportu" serial podróżniczy Kanada 2000
11:05    "Urok namiętności" telenowela Włochy
11:55    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
12:50    Prosto z mostu
13:05    "Zauroczenie" reż.Gianni Lepre, wyk.Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini, Paola Pitagora serial obyczajowy Włochy 1999
14:00    VIVA TV program muzyczny
16:10    "Nie zapomnij paszportu" serial podróżniczy Kanada 2000
17:05    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
17:30    Studio Tele 5
17:45    Prosto z mostu
18:00    Auto Motor i Sport magazyn motoryzacyjny
18:30    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
19:30    Fashion TV magazyn mody
20:00    "Szklany biznes" reż.Patrick Lau/Nick Laughland/ Philippa Langdale, wyk.John Thaw, Sarah Lancashire, Joseph McFadden, Philip Bird serial obyczajowy Wielka Brytania 2001
20:55    "This Life" reż.Joe Ahearne, wyk.Jack Davenport, Amita Dhiri, Andrew Lincoln, Daniela Nardini serial komediowy Wielka Brytania 1996
21:45    "Sekrety podróżowania" serial podróżniczy Wielka Brytania
22:40    Harry Enfield program rozrywkowy
23:05    Prosto z mostu
23:30    "Komisarz Moulin" reż.Denis Amar, wyk.Yves Renier, Clement Michu, Francis Lax, Diane Simenon serial kryminalny Francja 1998
01:00    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
01:25    Zakończenie programu 

Romantica
06:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
11:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:35    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:25    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:50    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:40    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:25    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:50    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
16:20    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:50    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    "Londyński tydzień mody" film dokumentalny Wielka Brytania 2002
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:50    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
22:40    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
23:10    "Londyński tydzień mody" film dokumentalny Wielka Brytania 2002
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
09:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
09:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
10:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
10:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
11:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
14:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
14:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
15:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
15:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
16:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
19:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
19:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
20:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
20:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
21:00    "Nautilus" Filmax reż.Rodney McDonald, wyk.Miranda Wolfe, Greg Fawcett, JD Roberto, Hannes Jaenicke film sensacyjny USA 1998
22:45    "Podstępne prawo" reż.Joey Travolta, wyk.C. Thomas Howell, Amber Smith, Brian Austin Green, James Russo film sensacyjny USA 1997
00:30    "Red Steel" reż.Serge Rodnunsky, wyk.Venessa Blair, Jay Irwin, David Svensson film sensacyjny USA 1995
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Channel
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Buena Vista Fishing Club
09:55    Turbo
10:20    Biggsowie Więzy krwi
10:50    Wiatr w żaglach
11:15    Wielkie małpy Wszystko o...
12:10    Wiek terroru
13:05    Książę i żebrak Starożytni przodkowie
14:00    Ludzie prezydenta Sekrety stanu
15:00    Uciekający pociąg
16:00    1914-1918 - wojna totalna Wielka wojna
17:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30    Buena Vista Fishing Club
18:00    Wyspa Islay Wyprawy w czasie
19:00    Idąc na zachód Serengeti dzisiaj
20:00    Mosley Więzy krwi
20:30    Wiatr w żaglach
21:00    Zapisane w kościach Detektywi sądowi
22:00    Śmierć na Alasce Z akt FBI
23:00    Zaginiona spadkobierczyni Amerykańscy prawnicy
00:00    Walki w Normandii Pola bitew
01:00    Skarby rzymskich pól Wyprawy w czasie
02:00    Aleksander Wielki Wielcy wodzowie
03:00    Zakończenie programu 

Animal Planet
05:00    Kentucky - mamucie jaskinie Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
05:30    Znowu na szlaku Archiwum krokodyli
06:00    Niebezpieczne spotkania
06:30    Z teki fotografa
07:00    Zwierzęta Aspinalla
07:30    Opowieści z zoo
08:00    Weterynarz Opowieści o koniach
08:30    Ochrona zwierząt
09:00    Na pomoc zwierzętom
09:30    Na pomoc zwierzętom
10:00    Dobry pies
10:30    Hau! Pieskie życie
11:00    Manitoba Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
11:30    Badania na gadach Archiwum krokodyli
12:00    Żarłacze tygrysie z Hawajów Shark Gordon
12:30    Z teki fotografa
13:00    Mieszkańcy wybrzeży Spotkania ze zwierzętami
13:30    Dzikie koty, dzikie psy Spotkania ze zwierzętami
14:00    Zwierzęta Aspinalla
14:30    Opowieści z zoo
15:00    Weterynarz Opowieści o koniach
15:30    Dobry pies
16:00    Hau! Pieskie życie
16:30    Weterynarz
17:00    Lekarze dzikich zwierząt
17:30    Ochrona zwierząt
18:00    Na pomoc zwierzętom
18:30    Na pomoc zwierzętom
19:00    Schronisko w Battersea
19:30    Schronisko w Battersea
20:00    Amazonia - las w wodzie Świat przyrody
21:00    Grzechotniki z Arizony Łowca krokodyli
22:00    Żarłacze tygrysie z Hawajów Shark Gordon
22:30    Sabotażyści Na linii frontu
23:00    Lwy z Akagery Zwierzęta Gór Księżycowych
00:00    Pogotowie dla zwierząt
00:30    Bramble Weterynaria przyszłości
01:00    Zwierzęta Aspinalla
01:30    Opowieści z zoo
02:00    Weterynarz Opowieści o koniach
02:30    Ochrona zwierząt
03:00    Na pomoc zwierzętom
03:30    Na pomoc zwierzętom
04:00    Dobry pies
04:30    Hau! Pieskie życie 

National Geographic
08:00    Wilki z doliny Jordanu
09:00    Dorastając w Zaachila
10:00    Wydobycie U-534
11:00    Keiko - droga do wolności
12:00    Najstarsze drzewo świata
13:00    Wilki z doliny Jordanu
14:00    Dorastając w Zaachila
15:00    Wydobycie U-534
16:00    Keiko - droga do wolności
17:00    Najstarsze drzewo świata
18:00    Wydobycie U-534
19:00    Ostatni bastion azjatyckiego lwa
20:00    Energia przyszłości Nasza planeta
21:00    Nauka i człowiek
22:00    Niszczycielskie siły natury Bezlitosne żywioły
23:00    Nowa Zelandia Nauka i my
00:00    Nauka i człowiek
01:00    Niszczycielskie siły natury Bezlitosne żywioły
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    Na zachodzie bez zmian Wielkie powieści
09:55    Obrazy Afryki Południowej
10:20    Pęknięte serce New Kids on the Block
10:50    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
11:15    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
11:45    Gorączka złota na górze Diwata Łowcy skarbów
12:15    Mauriowie Dawni wojownicy
12:40    Tajemnice czerwonego miasta Podróżnicy w czasie
13:10    Widma z Severn Łowcy duchów
13:35    Ludzkie bestie Stworzenia fantastyczne
14:05    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
14:35    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
15:00    Na zachodzie bez zmian Wielkie powieści
15:55    Obrazy Afryki Południowej
16:20    Pęknięte serce New Kids on the Block
16:50    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
17:15    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
17:45    Gorączka złota na górze Diwata Łowcy skarbów
18:15    Mauriowie Dawni wojownicy
18:40    Tajemnice czerwonego miasta Podróżnicy w czasie
19:10    Widma z Severn Łowcy duchów
19:35    Ludzkie bestie Stworzenia fantastyczne
20:05    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
20:35    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
21:00    Na zachodzie bez zmian Wielkie powieści
21:55    Obrazy Afryki Południowej
22:20    Pęknięte serce New Kids on the Block
22:50    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
23:15    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
23:45    Gorączka złota na górze Diwata Łowcy skarbów
00:15    Mauriowie Dawni wojownicy
00:40    Tajemnice czerwonego miasta Podróżnicy w czasie
01:10    Widma z Severn Łowcy duchów
01:35    Ludzkie bestie Stworzenia fantastyczne
02:05    Rewolucja w Paryżu Punkty zwrotne historii
02:35    Kryzys w Korei Punkty zwrotne historii
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:15    Dreszcze Ultranauka
05:45    Powietrzni strażacy Lotnicze szlaki
06:40    Tajemnice głębin Azjatycka zagadka
07:35    Ogień Planeta żywiołów
08:30    Tajemnica Loch Ness Jurassica
09:00    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
09:55    Wędrówki w kosmosie Słoneczne imperium
10:50    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia
11:15    Nowocześni poszukiwacze skarbów Ultranauka
11:45    Ocalić od zapomnienia Lotnicze szlaki
12:40    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
13:35    Zamieć Planeta żywiołów
14:30    Zabójcze drapieżniki Jurassica
15:00    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
15:55    Wędrówki w kosmosie Słoneczne imperium
16:50    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia
17:15    Nowocześni poszukiwacze skarbów Ultranauka
17:45    Ocalić od zapomnienia Lotnicze szlaki
18:40    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
19:35    Zamieć Planeta żywiołów
20:30    Zabójcze drapieżniki Jurassica
21:00    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
21:55    Wędrówki w kosmosie Słoneczne imperium
22:50    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia
23:15    Nowocześni poszukiwacze skarbów Ultranauka
23:45    Ocalić od zapomnienia Lotnicze szlaki
00:40    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
01:35    Zamieć Planeta żywiołów
02:30    Zabójcze drapieżniki Jurassica
03:00    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
03:55    Wędrówki w kosmosie Słoneczne imperium
04:50    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia

MarcoPolo
05:30    Pakistan - dolina Swat Trans Azja
06:00    Dalmacja - dzień dzisiejszy, przeszłość i legendy Landscape
06:30    Tajlandia Wędrówki
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Żeglując wzdłuż wybrzeża amalfitańskiego Pod wiatr
08:30    Indie - ze złotej świątyni Sikhów do Radżastanu Trans Azja
09:00    Słowenia Atlas
09:30    Święci Wenecji Euganejskiej Jubileusz 2000
10:00    Filadelfia Complete East Tour
10:30    Irlandia - Connemara Rzeki
11:00    Isola Bella Słynne rezydencje
11:30    Jaisalmer - perła Radżastanu Trans Azja
12:00    Francja - Alzacja Rzeki
12:30    Florencja Pocztówki z Włoch
13:00    West Higland Way Wielka Brytania z lotu ptaka
13:30    Z Lofotów do Tromso Norweskie opowieści
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Indie - Puszkar i Dżothpur, błękitne miasto Trans Azja
15:00    Chorwacja Landscape
15:30    Meksyk Pejzaże
16:00    Kolumbia Spirit of
16:30    Paryż i jego królowie, obywatele i cesarze Europolis
17:00    Holandia Marcopolo Express
17:30    Indie - podróż wzdłuż Gangesu Trans Azja
18:00    Toskania Rzeki
18:30    Florencja Pocztówki z Włoch
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Pensylwania America New Discovery
20:00    Bermudy Ludzie i miejsca
20:30    Nepal Trans Azja
21:00    Holandia Marcopolo Express
21:30    Tasmania reportaż
22:00    Żeglując wzdłuż wybrzeża amalfitańskiego Pod wiatr
22:30    Paryż Europolis
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Nepal - kotlina Katmandu Trans Azja
00:00    Grecja Wyspa skarbów
00:30    Kolumbia Spirit of
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Chartwell Angielskie ogrody
02:30    Pakistan - dolina Swat Trans Azja
03:00    Dalmacja - dzień dzisiejszy, przeszłość i legendy Landscape
03:30    Tajlandia Wędrówki
04:30    Madryt - Movida Europolis

Seasons
14:20    Witajcie w Seasons
14:25    Łowcy marali Polowania na świecie
14:50    Springer spaniel, pies przyszłości
15:40    Na otwartej wodzie Na ryby
16:05    Wędkowanie z kutra Hobby wędkarstwo
16:35    Komentarz do filmu
16:50    Joliot - "La chanson d'Aubigny" Łowieckie dźwięki
16:55    Doskonalimy strzelanie z broni śrutowej Poradnik myśliwego
17:10    Sekrety produkcji noży
18:00    Magazyn wędkarski
18:15    Zawodowy łowczy Poradnik myśliwego
18:30    Ostatnie polowanie krótkoszpona - gadożera Spotkania tygodnia
18:35    Moron Łowienie ryb w Europie
19:35    Ryk jelenia
20:30    Lato nad strumieniem Odkrywanie tajemnic przyrody
20:40    Górna Sabaudia Kulinarne podróże po krainach Francji
21:20    Cantin - "W puszczy" Łowieckie dźwięki
21:25    Komentarz do filmu
21:50    Żuchwiaki i tarpony z Everglades Wędkarskie kroniki
22:05    Charentes - łowienie w morzu z Erikiem Ferdinandi Dary wiatrów i mórz
22:35    Magazyn wędkarski
22:45    Nad Wołgą
23:35    Gioacchino Rossini - "Wilhelm Tell" Łowieckie dźwięki
23:40    Imitacja samicy chruścika w okresie składania jaj Skuteczne przynęty
23:50    Beagle Towarzysze polowań
00:20    Komentarz do filmu
00:30    Płótno i strzelba
00:55    Hiszpania - Andaluzja Kulinarne podróże po Europie
01:25    Polowania na łosia w Jakucji Polowania na świecie
01:55    Koszyki zanętowe Pod powierzchnią wody
02:10    Magazyn myśliwski
02:25    Zakończenie programu 

AB Moteurs
08:00    Pontiac, Racing Monster Truck 2002
08:35    resume: Gateway International Raceway, St. Louis Indy Racing League
10:00    Le Beaver Air Zone
10:30    Le magazine de l'aviation Mach 2
11:00    Chicago Motor Speedway Nascar Craftsman Truck
12:30    Trajectoires magazyn
13:00    Remus Rallye Action 2002 magazyn
13:55    V6 Express magazyn motoryzacyjny
14:00    GP de Valkenswaard, Pays-Bas Championnat du Monde de FIM Supemoto
15:00    Seattle, Washington - qualifications NHRA Drag Racing
16:00    Presente par Alexandre Debanne Pleins Phares
16:30    Rockingham, Angleterre Championnat FIA Sportscar
17:25    V6 Express magazyn motoryzacyjny
17:30    Trajectoires magazyn
18:00    Powerboat
18:55    Resume GP Montreal, Quebec CART
20:25    Les astuces du Doc Systeme Doc
20:30    V6 magazyn motoryzacyjny
21:00    Powerboat
22:00    Trajectoires magazyn
22:30    Les astuces du Doc Systeme Doc
22:35    Karting Indoor de Bercy World Cup Kart Indoor Bercy 2001
23:35    Le karting, Porsche 911 GTI, distribution pneus Le grand test
00:05    Le Beaver Air Zone
01:05    resume: Gateway International Raceway, St. Louis Indy Racing League
02:05    Zakończenie programu 

Extreme Sports
05:00    Dzika deska
05:30    Wokół deski
06:00    Archiwum Ex
07:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Niespokojny duch
09:00    YOZ Magazine
09:30    Tylko ekstrema
10:00    Betonowa fala
10:30    Hardkorowcy
11:30    Wokół deski
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Poradnik rowerzysty
13:30    Niespokojny duch
14:00    Tylko ekstrema
14:30    Serfer
15:00    Wokół deski
15:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    YOZ Magazine
17:00    Telewizja Buntownik
17:30    Hardkorowcy
18:30    16 mm
19:00    Film Strand
19:30    Skejci
20:00    Telewizja Buntownik
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Niespokojny duch
23:00    Archiwum Ex
00:00    Film Strand
00:30    Skejci
01:00    Ekstremalna szesnastka
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    YOZ Magazine
03:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:30    Świat wakeboardu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Na skraju przepaści" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:10    "Siedem koników" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
06:20    "Odludek" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Franklin boi się ciemności" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i sroka" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
07:00    "Nie widać lasu spoza drzew" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:25    "Newton się zakochał" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:50    "Legenda o Lochnagarze" film animowany Wielka Brytania
08:20    "Biurowiec" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
08:25    "Obietnica Netebsa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Zofia ze Szwajcarii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Błękitno czerwoni" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:40    "Wesele kujawskie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
09:50    "Sianokosy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Nowy przyjaciel Franklina" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i legwany" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
10:30    "Oddajcie moje płatki" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
10:55    "Sam w domu z Frankiem" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
11:20    "Przygoda lokomotywki" film animowany Wielka Brytania
11:50    "Kocie drzwiczki" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
11:55    "Skryba i czarownik" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "You'ouli z Japonii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Jak poskromić lwy" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Toruńskie igraszki" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
13:20    "Piórko z ogona" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Franklin i dobra wróżka" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i diabeł tasmański" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
14:00    "Ratunku, bo wyłysieje" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:25    "Bicie rekordów" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:50    "Sławny Fred" film animowany Wielka Brytania
15:20    "Na wysypisku" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
15:25    "Żelazny grot" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Nialle z Senegalu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Latawiec Kajtka" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Pyza i bobaki" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
16:50    "Jedynak" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Gwiazdkowy prezent" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i głuptak niebieskooki" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
17:30    "Trudne zadania są fajne" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
17:55    "Praca mojego taty" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
18:20    "Wielkanoc Malwinki" film animowany Wielka Brytania
18:50    "Matki bagażowe" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
18:55    "Zmartwychwstał Faraon" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Ramona z Trynidadu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Fresh Air: Disciplies 2 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM magazyn
20:30    "Gamez!" F1 2002 / Hotel Giant / Blood Omen 2 / The Shadow of Zorro / The Sims On Holiday / ... serial dokumentalny
21:00    "Grobowiec świetlików" ANIME film animowany
22:30    Fresh Air magazyn
22:45    "K-Pax" Making of reportaż
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    Kod dostępu Making of reportaż
23:45    Klipy program muzyczny
00:00    Zakończenie programu 

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Szalony Jack, pirat"
09:45    "Spiderman"
10:05    "Lochy i Smoki"
10:30    "Tajne akta Psiej Agencji"
10:50    "Walter Melon"
11:15    "Szalony Jack, pirat"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Flashback/Happy Birthday
07:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
12:00    Model Talk
13:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
14:00    Flashback/Happy Birthday
14:30    Model Talk
16:30    Paryż, Milan Hity tygodni mody
18:30    Model Talk
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Model Talk
22:00    Flashback/Happy Birthday
22:30    Model Talk 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    12 - dwanaście klipów, jeden wspólny motyw
14:00    VIVA Push-Up - nowości ze świata muzycznego szołbiznesu oraz najlepsze teledyski
15:00    Planet VIVA - najnowsze hity
16:00    VIVAMAT - interaktywny program wbrew wszelkim regułom z waszymi gwiazdami
17:00    VIVA Rock Lista
18:00    Planet VIVA - najnowsze hity
19:00    Mózgranie - gwiazdy muzyki prezentują swoje ulubione teledyski
20:00    Planet VIVA - najnowsze hity
22:00    Hip Hop - Wujek Samo Zło przedstawia kulturę hip hopową
23:00    Planet VIVA - najnowsze hity
00:00    Planet VIVA Rock magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

VH1 Classic
05:00    VH1 Classic Smooth
06:00    VH1 Classic Smooth
21:00    VH1 Classic Rock 

MCM
06:00    MCM Tubes teledyski
07:30    N'importe quoi magazyn muzyczny
07:35    MCM Tubes teledyski
13:15    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
13:30    MCM Tubes teledyski
17:15    Clipline
17:45    MCM Tubes teledyski
18:45    N'importe quoi magazyn muzyczny
18:50    MCM Tubes teledyski
20:30    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
20:45    David Bowie Special
21:45    MCM Tubes teledyski
22:30    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
23:00    Special mode magazyn
01:00    MCM Alternatif teledyski
02:00    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
02:15    MCM Tubes teledyski 

Reality TV
05:30    Zakończenie programu
06:00    Szpital dziecięcy
06:25    Na własne oczy...
06:55    Królewski Szpital Księcia Alfreda
07:45    Wezwania
08:10    Sprawa Curtisa
09:00    Kanadyjska Policja Konna
09:25    Szalone koła
09:50    Na ratunek
10:40    Policja
11:05    Wyjątkowe dzieci
11:30    Szpital dziecięcy
11:55    Na własne oczy...
12:25    Królewski Szpital Księcia Alfreda
13:15    Wezwania
13:40    Sprawa Curtisa
14:30    Kanadyjska Policja Konna
14:55    Szalone koła
15:20    Na ratunek
16:10    Policja
16:35    Wyjątkowe dzieci
17:00    Tajemnice
17:35    Sprawa Curtisa
18:00    Hollywood. Za kulisami
18:25    Mówi Alex Paen
18:50    Królewski Szpital Księcia Alfreda
19:40    Niezwykłe filmy z wakacji
20:05    Gliniarze
20:35    Przedziwne zgony
21:30    Zdrada
22:20    Impacto TV
23:15    Tajemnice
23:50    Sprawa Curtisa
00:15    Hollywood. Za kulisami
00:40    Mówi Alex Paen
01:05    Królewski Szpital Księcia Alfreda
01:55    Niezwykłe filmy z wakacji
02:20    Gliniarze
02:50    Przedziwne zgony
03:45    Zdrada
04:35    Impacto TV 

TVN 24
05:00    Kropka nad i program publicystyczny
05:30    Studio 24 rozmowa
06:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Sport Inforanek
06:30    Zdrowie magazyn
07:00    Studio 24 rozmowa
09:00    24 minuty wywiad
09:30    Bilans giełdowy magazyn ekonomiczny
10:00    Zdrowie magazyn
10:30    Bilans magazyn ekonomiczny
11:00    24 minuty wywiad
11:30    Studio 24 rozmowa
13:00    24 minuty wywiad
13:30    Bilans magazyn ekonomiczny
14:00    Studio 24 rozmowa
15:30    Bilans giełdowy magazyn ekonomiczny
18:30    Bilans magazyn ekonomiczny
19:00    Fakty
19:30    Styl magazyn mody
20:00    Studio Europa magazyn
20:30    Studio 24 rozmowa
21:00    Bilans magazyn ekonomiczny
21:30    24 godziny magazyn informacyjny
22:30    Kropka nad i program publicystyczny
23:00    Bilans magazyn ekonomiczny
23:30    Sport studio
00:00    Studio 24 rozmowa
00:30    24 godziny magazyn informacyjny
01:30    Fakty
02:00    Zdrowie magazyn
02:30    Bilans magazyn ekonomiczny
03:00    24 godziny magazyn informacyjny
04:00    Zdrowie magazyn
04:30    Studio Europa magazyn 

TeDe
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 Tilt TV – magazyn gier komputerowych i konsolowych
07.00 informacje Telewizji Dolnośląski
07.15 Czas dla Dolnego Śląska - publicystyka lokalna
07.50 „Arthur” („Arthur”) (46) – serial animowany dla dzieci
08.15 „Wspaniała podróż Nilsa Holgersona” („Nils Holgerson”) (30) – serial animowany 
08.35 „Beetleborgs” („Beetleborgs: Bee Fighters” (43) – fantastyczno-przygodowy, USA
09.00 „Fiorella” („Pobre Diabla”) (95) – telenowela, Peru 2000, wyk. Angie Cepeda,
09.55 „Życiowa szansa 2” (107) - teleturniej
10.50 „Baza Pensacola” („Pensacola 2”) (19) – serial akcji, USA 1997-98,
11.40 „Oni, ona i pizzeria” („Two Guys, a Girl, and a Pizza Place”) (20) – serial komediowy,
12.05 „Menażeria” („Second Noah”) (5) – serial przygodowo-familijny, USA 1996,
13.00 Strefa P – magazyn muzyczny
13.30 Tilt TV – magazyn gier komputerowych i konsolowych  
13.50 „Czas dla Dolnego Śląska - publicystyka lokalna
14.15 „Wspaniała podróż Nilsa Holgersona” („Nils Holgerson”) (31) – serial animowany
14.35 „Beetleborgs” („Beetleborgs: Bee Fighters” (44) – fantastyczno-przygodowy, USA
15.00 „Fiorella” („Pobre Diabla”) (96) – telenowela, Peru 2000, wyk. Angie Cepeda,
16.00 Muzyczne listy – magazyn muzyczny
17.00 „Oni, ona i pizzeria” („Two Guys, a Girl, and a Pizza Place 2”) (21) – serial komediowy,
17.30 Hot Chat - interaktywny program publicystyczny
17.45 informacje Telewizji Dolnośląskiej
17.58 Prognoza pogody
18.00 „Życiowa szansa 2” (108) - teleturniej
19.00 "Przygody Sindbada Żeglarza" ("The Adventures of Sinbad") (9) - serial przygodowy,
20.00  „W imię ojca” („In the Name of the Father”) – dramat polityczny, USA-Wielka Brytania-Irlandia 1993, reż. Jim Sheridan; wyk. Daniel Day-Lewis, Pete Postlethwaite, Emma Thompson, John Lynch,
22.30 informacje Telewizji Dolnośląskiej
22.45 Informacje sportowe
22.52 Prognoza pogody
22.55 „Baza Pensacola” („Pensacola”) (20) – serial akcji, USA 1997-98, producent i główny scenarzysta serialu: William Blinn, wyk. James Brolin
23.55 „Mój tata jest niewinny, cz. 2” („Mio padre e innocente 2”) – kryminalny, Włochy 1997, reż. Vincenzo Verdecchi; wyk. Massimo Dapporto, Désirée Nosbusch, Massimo Wertmüller, Malcolm Lunghi, Francesca
01.55 X Laski – program rozrywkowy
02.25 Muzyczne Listy – magazyn muzyczny
03.15 Muzyczny VIP – magazyn muzyczny
03.50 A ku ku – program rozrywkowy
04.20 „To się w głowie nie mieści” – magazyn ciekawostek i sensacji
04.45 Zakończenie programu 

TV Toya
13:05    Przebój tygodnia
13:10    Sport Amator magazyn sportowy
13:25    Reporter
13:40    Kolekcjonerzy Toya na bis
14:00    Toya lajf
14:30    Letni mix filmowy
15:00    Idea Pop Live Festiwal
15:45    Reporter
16:00    Stało się!
16:05    Punkt widzenia program publicystyczny
16:15    Reporter
16:30    Zdrowe wakacje
17:05    Przebój tygodnia
17:10    Sondy na ulicach Łodzi
17:15    Wydarzenia magazyn informacyjny
17:30    Pogoda dla Łodzi
17:40    Skrzydła
18:00    Zadzwoń i wygraj konkurs
18:05    Jestem dziewczynką w czerwonym płaszczyku Toya na bis
18:25    Pogoda dla Łodzi
18:30    Toya lajf
19:00    Prawie czarny muzyczny czwartek . Mixtura
20:00    Wydarzenia magazyn informacyjny
20:15    Pogoda dla Łodzi
20:25    Przebój tygodnia
20:30    Prosto z miasta
20:50    Stało się!
20:55    Pogoda dla Łodzi
21:00    Kotłownia, czyli rock'n'rollowy kocioł parowy magazyn muzyczny
21:30    Sport Amator magazyn sportowy
21:45    W cztery oczy program J. Kamińskiej
21:55    Przebój tygodnia
22:00    Pogoda dla Łodzi
22:05    Punkt widzenia program publicystyczny
22:15    Reporter
22:35    Czy jest tu bezpiecznie?
22:45    Wydarzenia magazyn informacyjny
23:00    Pogoda dla Łodzi
23:05    Prawie czarny muzyczny czwartek . Mixtura
00:05    Zakończenie programu 

TVK Ostrowiec
14:00    "Mężczyźni po pięćdziesiątce inaczej całują" reż.Margarethe von Trotta, wyk.Senta Berger, Ulrich Pleitgen, Konstantin Wecker, Eleonore Weisgerber dramat obyczajowy Niemcy 1999
15:30    "Milner" reż.John Strickland, wyk.Mel Smith, Ronald Pickup, Deborah Findlay, Ken Hutchinson film sensacyjny Wielka Brytania 1995
17:00    "Mężczyźni z drugiej ręki" reż.Christoph Eichhorn, wyk.Simone Thomalla, Simon Licht, Mitja Daniek Krebs, Jessica Kosmalla dramat obyczajowy Niemcy 1999
18:30    Muzyka w TVK Ostrowiec
18:35    Teledziennik TVK Ostrowiec
18:55    Muzyka w TVK Ostrowiec
19:40    Teledziennik TVK Ostrowiec
20:00    "Sylwetki gwiazd: Kenneth Branagh" Dokument film dokumentalny
20:30    "Ostatnia misja Malone'a" reż.John Wilder, wyk.Fred Williamson, Bob Rhodes, Elena Wiedermann, Ronald Russo dramat sensacyjny USA 1992
22:00    "Krzywym okiem" reż.Rudolf Steiner, wyk.Michael Buscemi, Scott Cohen, Kristen Wilson, Marlene Dahl dramat obyczajowy Niemcy 1999
00:00    "Trójkąt" reż.Georges Lautner, wyk.Cecile Pallas, Patric Chesnais, Francois-Eric Gendron, Julien Courbey komedia kryminalna Francja 1991
02:00    "Obca w Wiedniu" reż.Gotz Spielmann, wyk.Goya Toledo, Martin Feifel, Nina Proll, Hary Prinz thriller Austria 2000
03:40    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35    Informator samorządowy
18:00    "Antonella" reż.Ruben Gerbasi, wyk.Andrea Del Boca, Gustawo Bermudes, Luis Luque, Hilda Bernard telenowela Argentyna
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
19:35    Informator samorządowy
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
20:35    Informator samorządowy
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
21:35    Informator samorządowy
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
22:30    "Antonella" reż.Ruben Gerbasi, wyk.Andrea Del Boca, Gustawo Bermudes, Luis Luque, Hilda Bernard telenowela Argentyna
23:30    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    Wystawa ogrodnicza - Chelsea 2002
12:30    Na zdrowie magazyn medyczny
12:50    Z planu filmowego magazyn filmowy
13:00    Posnania dla Poznania program sportowy
13:30    Relaks i zdrowie magazyn poradnikowy
14:00    Kolejorz magazyn piłkarski
14:30    Program lokalny
15:00    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
15:45    Samoleczenie metodą BSM
16:10    Helsinki Europejskie ogrody zoologiczne
16:30    Program lokalny
17:00    Książka nie tylko do poduszki nowości wydawnicze
17:20    Czy wiecie, że... program edukacyjny
17:50    Puls dnia serwis informacyjny
18:10    Scena magazyn kulturalny
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Muzyka z WTK
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:30    "Edynburg" "Stolice i metropolie świata" serial krajoznawczy
21:00    Starołęka, Głuszyna, Sypniewo Okolice Rataj
21:30    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Zakończenie programu 

CT 1
05:00    Pod jednym dachem program dokumentalny
05:30    Gospodarka leśna w Czechach program dokumentalny
06:00    Dzień dobry magazyn poranny
08:30    "Piesiadek i Niedźwiesek" serial animowany o przygodach dwóch poplątanych braciszków
09:00    Wiadomości
09:05    Mania podróżowania program dokumentalny
09:35    Co z tym... magazyn
10:00    "Póki czas" reż.James F. Robinson, wyk.Brendan Fraser, Joanna Going, Ann Magnuson, Celeste Holm komedia obyczajowa USA 1997
11:45    Tygodnik kulturalny
12:00    Wiadomości
12:10    Rozmowy Horníčka po dwudziestu latach program dokumentalny
13:00    Bananowe rybki talk show
13:30    "Uszanowanie panu, panie Kohn" reż.J. Němcová, wyk.V. Brodský, M. Růžek, M. Kopecký serial obyczajowy Czechy 1992
14:05    Co to znaczy dom? program publicystyczny
14:30    Na pływalni talk show
14:55    "Dotyk niebezpieczeństwa" serial dokumentalny USA
15:20    "Arachné" reż.J. Platz, wyk.V. Křížová, E. Čekan, J. Brejchová baśń filmowa Czechy 1992
16:00    Wiadomości
16:05    "Piesiadek i Niedźwiesek" serial animowany o przygodach dwóch poplątanych braciszków
16:35    "Robinsonowie z Kronborgu" reż.P. Kraus, wyk.E. Cupák, K. Hlušička, V. Beneš serial przygodowy Czechy 1979
17:15    Stop magazyn kierowców
17:20    A-Z teleturniej
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości
18:10    "Ten, kto cię chroni" wyk.S. Baker, D. Coleman, A. Rosenberg serial obyczajowy USA 2001
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "Wiek niewinności" reż.Martin Scorsese, wyk.Michelle Pfeiffer, Daniel Day-Lewis, Winona Ryder, Geraldine Chaplin melodramat USA 1993
21:45    "Nieznany znajomy pan Eduard Linkers" film dokumentalny
22:40    Wiadomości
23:00    Ogólne zadowolenie albo Czy mamy wybór w demokracji? magazyn
23:30    "Wszyscy ludzie burmistrza 3" wyk.M. J. Fox, C. Gugino, B. Bostwick, R. Kind serial obyczajowy USA 1998
23:55    Wiadomości
00:05    "Dom ostatniej radości" reż.I. Pokorný, wyk.P. Řezníček, M. Etzler, J. Tesařová, V. Budilová serial komediowy Czechy 1996
01:15    "O ludziach i zwierzętach" reż.H. Bočan, wyk.I. Chýlková, K. Heřmánek, J. Bohdalová serial obyczajowy Czechy 1994
02:05    Dlaczego mamy się nie bawić program rozrywkowy
03:05    "Achilles" wyk.P. Bortoluzzi, L. Kafka, G. Kévéházi balet do muzyki C. W. Glucka Czechosłowacja 1984
03:40    Nieumieranie magazyn 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Teletubusie" serial animowany
08:55    "Żyjąca Brytania" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
09:50    "Zaginiony świat 2" wyk.P. McCauley, R. Blakely, W. Snow serial przygodowy Kanada/Australia/Nowa Zelandia 2000
10:40    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbach telenowela Niemcy 1999
11:35    "Szczury nabrzeża" wyk.Colin Friels, Catherine McClements, Sophie Heathcote, Brett Partridge serial sensacyjny Australia 1996-2001
12:20    "W ślepym zaułku" reż.Bill Corcoran, wyk.William Devane, Kevin Dobson, Michele Lee, Donna Mills serial obyczajowy USA 1997
13:15    "Luz Maria" wyk.A. Cepeda, M. Alcalá telenowela Peru 1998
14:05    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
14:50    "Jezioro marzeń" wyk.James Van Der Beek, Michelle Williams, Joshua Jackson, Katie Holmes serial obyczajowy USA 1997-98
15:40    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
16:30    Koło fortuny teleturniej
17:00    Zaryzykuj teleturniej
17:30    Teraz z regionów
17:40    "Sprawiedliwość na osiemnastu kołach" reż.Ron Garcia, wyk.Lucky Vanous, G. Gordon Liddy, Billy Dee Williams, Lisa Thornhill serial sensacyjny USA 2000
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    DO-RE-MI show muzyczny
20:55    "Silent Cradle" reż.Paul Ziller, wyk.Lorraine Bracco, Margot Kidder, Jason Gedrick, John Heard film obyczajowy Kanada 1997
22:45    "Miłość i pociski" reż.Stuart Rosenberg, wyk.Charles Bronson, Jill Ireland, Rod Steiger, Strother Martin film sensacyjny Wielka Brytania 1978
00:30    Prognoza pogody
00:35    "Nowe wcielenie" reż.Jace Alexander/Glenn Gordon Caron/Susan Seidelman, wyk.Eric Close, Dennis Haysbert, Margaret Colin, Gerrit Graham serial sensacyjny USA 1999
01:20    "Dziewczyny dla Playboy'a" serial erotyczny USA 1999
02:50    P. F. magazyn
03:50    Ačko talk show
04:30    Koło fortuny teleturniej
04:55    Zaryzykuj teleturniej 

Rai 1
05:30    Wiadomości
06:00    Euronews
06:30    Wiadomości
06:40    Prognoza pogody dla kierowców
06:45    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:00    Wiadomości
07:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:30    Wiadomości i prognoza pogody
07:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
08:00    Wiadomości i prognoza pogody
08:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:00    Wiadomości i prognoza pogody
09:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:30    Wiadomości
09:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
10:00    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
10:05    "Fly Boy" reż.Richard Stanley, wyk.James Karen, Miko Hughes, Kathleen Lloyd, Gregory Itzin film obyczajowy Niemcy/USA 1999
11:30    Wiadomości
11:35    Prognoza pogody
11:40    "Father Dowling Mysteries" serial kryminalny USA 1989
12:35    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
13:30    Wiadomości
14:00    Magazyn gospodarczy
14:05    "I tromboni di Fra Diavolo" reż.Miguel Lluch/Giorgio C. Simonelli, wyk.Ugo Tognazzi, Raimondo Vianello, Francisco Rabal, Moira Orfei komedia Hiszpania/Włochy 1962
15:55    "Zauroczenie 5" serial obyczajowy Włochy 2002
17:00    Wiadomości
17:10    Prognoza pogody
17:15    "Derrick" serial kryminalny Niemcy 1974
18:00    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1984
18:50    Spadek teleturniej
20:00    Wiadomości
20:35    Super Varieta' program rozrywkowy
20:55    "Dziwna para 2" reż.Howard Deutch, wyk.Jack Lemmon, Walter Matthau, Christine Baranski, Barnard Hughes komedia USA 1998
22:50    Wiadomości
22:55    Głosy nocy letniej
00:10    Festiwal Filmowy Wenecja 2002
00:30    Wiadomości
00:55    Przegląd prasy magazyn aktualności
01:00    Prognoza pogody
01:05    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:10    Off Hollywood. Nowe granice światowego kina Telewizja edukacyjna
01:40    Szeptem wywiady Gigiego Marzullo
02:10    "Zamszowy Johnny" reż.Tom DiCillo, wyk.Brad Pitt, Catherine Keener, Calvin Levels, Alison Moir komedia USA/Francja/Szwajcaria 1991
03:45    Pod gwiazdami
04:50    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy 

France 2
05:40    Chut! Deconseille aux adultes filmy animowane
06:30    Telematin magazyn poranny
08:33    Un livre magazyn kulturalny
08:35    "Days of Our Lives" serial obyczajowy USA
09:00    "Moda na sukces" wyk.Ronn Moss, Susan Flannery, Nancy Sloan, Katherine Kelly serial obyczajowy USA 1990
09:30    Carrement deconseille aux adultes filmy animowane
11:00    Flash info
11:05    Motus
11:40    Les Z'Amours teleturniej
12:15    CD'aujourd'hui magazyn
12:20    Pyramide teleturniej
12:55    Prognoza pogody
13:00    Journal wiadomości
13:40    Prognoza pogody
13:50    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
14:45    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
15:40    "Der Fahnder" serial obyczajowy Niemcy 1985
16:30    "Jesse" serial komediowy USA 1999
16:55    Le numero gagnant teleturniej
17:20    "Heartbreak High" serial obyczajowy Australia 1994
18:10    "Jag" serial kryminalny USA 1998
19:45    Histoires formidables magazyn
19:50    "Un gars, une fille" serial fabularny
20:00    Journal wiadomości
20:42    Talents de vie
20:45    Prognoza pogody
20:50    Point route informacje dla kierowców
20:55    Les feux d'ete program rozrywkowy
23:05    Comme on s'aime program rozrywkowy
00:35    Journal de la nuit wiadomości
00:55    "Millennium" serial sensacyjny USA 1996
01:40    "20 ans a Harleme" film dokumentalny
03:20    "De Zola a Sulltzer" film dokumentalny
03:25    24 heures d'inf
03:45    Prognoza pogody
03:50    La chanson de l'ete program rozrywkowy
04:10    "Cavalier de l'aube" film dokumentalny 

France 3
05:40    Zakończenie programu
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decroches vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 program dla dzieci
10:50    "Water Rats" serial sensacyjny Australia 1996
11:40    Bon appetit, bien sur program kulinarny
12:00    Le 12/14 programy regionalne
13:05    Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:20    Keno magazyn
13:25    C'est mon choix magazyn
14:25    "Drole de dames" serial komediowy USA 1997
15:15    "Enfant du silence" dramat psychologiczny Niemcy 2000
16:50    Cote vacances program rozrywkowy
18:20    Questions pour un champion teleturniej
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:05    Prognoza pogody
20:15    Tout le sport magazyn sportowy
20:25    Tous egaux
20:55    "Lawrence d Arabie" dramat obyczajowy Wielka Brytania 1957
00:30    Prognoza pogody
00:35    Soir 3 wiadomości
00:55    "Paris by Night" film dokumentalny
01:45    "Capitaine Flam" serial przygodowy USA
02:15    Les nuits de France 3 

France 5
05:45    Matematyka Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:40    Anglais Victor kurs języka angielskiego
07:00    Pi = 3,14 magazyn
07:30    "Sanctuaires sauvages" serial dokumentalny
08:00    "Capelito" serial animowany
08:10    "Kipper" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Cote labo, cote cuisine" serial dokumentalny
08:45    Maternelles magazyn
09:30    Journal de la sante magazyn medyczny
09:40    "Histoire de la decolonisation" film dokumentalny
10:40    Carte postale gourmande magazyn kulinarny
11:10    "Voyage en mediterranee" serial dokumentalny
12:05    "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:05    "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny
14:35    "L'art. du Kung Fu" film dokumentalny
15:40    "Antonio Banderas" serial dokumentalny
16:30    "Des bateaux et des hommes" film dokumentalny
17:35    100% question teleturniej
18:05    "Chasseurs de dinosaures" serial dokumentalny
03:00    C dans l'air magazyn 

M6
05:50    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    M6 boutique telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:45    Kidete filmy animowane
11:45    Camera cafe magazyn
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Doktor Quinn" reż.James Keach, wyk.Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993
13:35    "Baby of the Bride" reż.Bill Bixby, wyk.Kristy McNichol, John Wesley Shipp, Anne Bobby, Conor O'Farrell film obyczajowy USA 1991
15:15    "Touched by an Angel" serial obyczajowy USA 1994
16:20    M6 Music teledyski
16:55    80 a l'heure program rozrywkowy
17:50    "Gwiezdne wrota" wyk.Richard Dean Anderson, Michael Shanks, Amanda Tapping, Christopher Judge serial SF USA 1997
18:50    "Czarodziejki" reż.John T. Kretchmer, wyk.Shanen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Leigh Allyn Baker serial obyczajowy USA 1998
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:50    Popstars program rozrywkowy
22:10    "Ally McBeal" komedia USA 1997
23:35    "Ally McBeal" komedia USA 1997
01:35    M6 music teledyski 

TV 4 (szwed.)
06:00    Program poranny
09:30    Köket
10:10    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
10:35    "Young & the Restless" serial obyczajowy USA 1997-99
11:25    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
11:50    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy Wielka Brytania 2000
12:15    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
12:45    Dagens rätt
13:00    Wiadomości
13:05    Wiadomości lokalne
13:10    "Heartbeat 10" serial Wielka Brytania 2000
14:05    "King of Queens II" serial komediowy USA 1999
14:30    Köket
15:00    Wiadomości i prognoza pogody
15:10    "LA Law I-VIII" serial obyczajowy USA 1986
16:00    Position X
16:30    "The Simpsons" serial animowany USA 1989
17:00    "That 70's show" serial obyczajowy USA/Szwecja 2002
17:30    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
18:05    Keno
18:10    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Jeopardy!
19:30    Position X
20:00    "Skärgĺrdstugg" serial Szwecja 2002
20:20    "Nigella Bites I-II" serial Wielka Brytania 2001
20:50    "Rejseholdet" serial sensacyjny Dania 2000
22:00    Wiadomości
22:15    Prognoza pogody
22:20    Magazyn sportowy
22:30    "City of Angels I" serial obyczajowy USA 2000
23:25    "Mysteries of the deep space" serial USA 1999
00:35    "Night court" film dokumentalny USA 2000
01:30    "Prisoner Cell Block H" serial obyczajowy Australia
02:20    Program na dobranoc
02:25    Zakończenie programu 

RTL
05:10    Explosiv - Weekend magazyn sensacji
06:00    Punkt 6 magazyn informacyjny
07:00    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
07:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
08:05    RTL SHOP magazyn reklamowy
09:00    Punkt 9 magazyn informacyjny
09:30    "Mój ślub" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
10:00    "Dr Stefan Frank - lekarz zaufany" serial obyczajowy Niemcy 1996/97
11:00    Pojedynek rodzinny teleturniej
12:00    Punkt 12 magazyn informacyjny
13:00    Oliver Geissen Show talk show
14:00    Bärbel Schäfer talk show
15:00    "Moje dziecko" telenowela dokumentalna Niemcy 2002
16:00    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
17:00    "Pomoc domowa" serial komediowy USA 1996/97
17:30    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
18:00    Dobry wieczór magazyn regionalny
18:30    EXCLUSIV magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv magazyn sensacji
19:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
20:15    "Columbo: A Trace of Murder" reż.Vincent McEveety, wyk.Peter Falk, Barry Corbin, David Rasche, Shera Danse film kryminalny USA 1997
22:10    "Silent Witness - Divided Loyalities" reż.Jonas Grimas, wyk.Amanda Burton, Nick Reding, Ruth McCabe, William Armstrong film kryminalny Wielka Brytania 1997
00:00    Wiadomości
00:30    "Karolina w mieście" serial komediowy USA 1995
01:30    "Pomoc domowa" serial komediowy USA 1996/97
02:00    Oliver Geissen Show talk show
02:50    Wiadomości
03:20    RTL SHOP magazyn reklamowy
04:05    Bärbel Schäfer talk show 

PRO 7
05:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
05:50    S.A.M. magazyn informacyjny
06:45    TAFF magazyn aktualności
07:35    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:10    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:40    "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997
09:10    "Formy nacisku" reż.Bruce Pittman, wyk.Brian Dennehy, Patricia Richardson, Jean Smart, Richard Masur dramat obyczajowy USA 1996
11:00    Andreas Türck talk show
12:00    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
12:30    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Futurama" serial animowany USA 1999
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Videokiller" reż.Bernd Böhlich, wyk.Henry Hübchen, Catherine Flemming, Dominique Horwitz, Desiree Nosbusch thriller Niemcy 2000
22:15    TV total magazyn rozrywkowy
23:15    Elton.tv magazyn rozrywkowy
23:45    "Smack the Pony" serial komediowy Wielka Brytania 2000
00:15    Switch magazyn rozrywkowy
00:45    Comedy Factory program kabaretowy
01:10    Popclub magazyn rozrywkowy
01:40    TV total magazyn rozrywkowy
02:25    Elton.tv magazyn rozrywkowy
02:55    "Smack the Pony" serial komediowy Wielka Brytania 2000
03:20    Comedy Factory program kabaretowy
03:45    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
04:10    Reportaż ProSieben magazyn reporterów
04:50    BIZZ magazyn gospodarczy 

SuperRTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Pocket Dragon Adventures" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:50    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:00    "Małe potworki" serial animowany
08:15    "Little People" serial animowany
08:20    "Dreamstreet" serial animowany
08:30    "Jellabies" serial animowany
08:40    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Timothy goes to school" serial animowany
09:15    "Kapitan Nobeard i piraci" serial animowany
09:20    "Tommy i Oscar" serial animowany
09:45    "Donkey Kongs Coutry" serial animowany
10:10    "Opowieści z krypty" serial animowany
10:35    "Sweat" serial familijny Australia/Wielka Brytania 1995
11:10    "Tajemniczy rycerze" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    Darkwing Duck" serial animowany
12:15    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "PB & J Otter" serial animowany
13:40    "Nowe przygody Madeline" serial animowany
14:05    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:30    "Angela Anaconda" serial animowany
15:00    "Doug" serial animowany
15:35    "Rocko i jego superżycie" serial animowany
16:05    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Różowa Pantera" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
17:55    "Darkwing Duck" serial animowany
18:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:45    Paddy on Tour magazyn dla dzieci
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "Angela Anaconda" serial animowany
19:40    Paddy on Tour magazyn dla dzieci
19:45    "SpongeBob SquarePants" serial animowany
20:15    "Wzywa się doktora Brucknera" serial obyczajowy Niemcy 1996
22:10    Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
23:10    T.V. Kaiser talk show
00:00    "Bobry" serial animowany
00:25    Infomercial magazyn reklamowy
03:00    Program nocny 

CNN
05:00    World News
05:30    American Edition
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    American Edition
18:00    World News
18:30    Q&A;
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    Q&A;
22:00    World News Europe
22:30    World Business Today
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Lou Dobbs Moneyline
01:00    Newsbiz Today
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Fast Track
09:45    Holiday
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Africa Direct
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Mary Anne's Bikes
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Talking Movies
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Click Online
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Life
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Talking Movies
03:00    BBC News
03:30    Life
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

CNBC
06:00    Today's Business Europe
08:00    Europe Squawk Box
10:00    European Market Watch
12:00    Power Lunch Europe
14:00    US CNBC Squawk Box
16:00    Morning Call
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    Frankfurt Closing Bell
20:15    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
23:00    US Business Center
00:30    NBC Nightly News
01:00    Asia Squawk Box
04:00    Asia Market Watch 

Bloomberg
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Fundusze emerytalne - notowania
05:30    Rynki w Azji
05:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Fundusze. Porady dla inwestorów
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Magazyn sportowy
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Fundusze. Porady dla inwestorów
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Cel - kurs
17:30    Prosto z parkietu
17:35    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Prosto z parkietu
18:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50    Bloomberg Forum
18:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00    Prosto z parkietu
19:05    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
19:20    Cel - kurs
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Fundusze. Porady dla inwestorów
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Cel - kurs
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
23:00    Prosto z parkietu
23:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Cel - kurs
23:30    Prosto z parkietu
23:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Cel - kurs
01:30    Prosto z parkietu
01:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Cel - kurs
03:30    Prosto z parkietu
03:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum
04:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.