FANDOM


TVP 1
04:50 TELEZAKUPY; STEREO
05:25 Jaka to melodia? - odc. 3586; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Dzień dobry Polsko! - w tym: Teleexpress Poranny (godz. 06:15, 06:45, 07:15); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Komisariat - odc. 33 Ślubu nie będzie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Miasto z morza - odc. 1/4 -  txt. str. 777  43'; serial TVP; reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel, Olgierd Łukaszewicz, Piotr Polk, Zbigniew Jankowski, Zdzisław Wardejn, Mateusz Banasiuk; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Korzenie - odc. 2/12 (Roots, ep. 2/12); serial kraj prod.USA (1977); Dla małoletnich od lat 12
11:05 Dr Quinn - seria IV, odc. 28 ost. (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV, When a Child is Born, Part 2) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.USA (1995); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 To się opłaca - Inwestycje na obszarach NATURA 2000; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Natura w Jedynce - Zaloty w świecie zwierząt (Animal Attraction) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Mark Fletcher; Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif - odc. 79 (Elif, bolum 79) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
14:55 Notacje - Anna Walentynowicz. Niczego nie żałuję; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Obserwator - odc. /132/; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:05 Zraniona miłość - odc. 74 (Vatanim sensin (Wounded Love), bolum 74) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2016); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Komisariat - odc. 34 Wspólnota serc; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Klan - odc. 3148 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Rodzina wie lepiej - /2/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jaka to melodia? - odc. 3587; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:55 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Biało - Czerwoni Droga do Rosji; felieton; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Riviera - odc. 1 (ep. 1)  45'; serial kraj prod.Wielka Brytania (2017); reż.:Hans Herbots; wyk.:Julia Stiles, Adrian Lester, Lena Olin, Roxane Duran, Igal Naor
21:20 American Crime Story - Sprawa O. J. Simpsona, odc. 1 (American Crime Story: The People v. O. J. Simpson, ep. 1)  55'; serial kraj prod.USA (2017); reż.:Ryan Murphy; wyk.:Cuba Jr. Gooding, Sarah Paulson, John Travolta, David Schwimmer, Courtney B. Vance, Nathan Lane, Jordana Brewster, Selma Blair, Billy Magnussen, Connie Britton; Dla małoletnich od lat 16
22:30 El Principe - dzielnica zła - odc. 35 (El Principe, ep. 35) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Hiszpania (2014); Dla małoletnich od lat 16
23:25 Powódź (Hard Rain) -  txt. str. 777  92'; film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania, Francja, Japonia (1998); reż.:Mikael Salomon; wyk.:Morgan Freeman, Christian Slater, Randy Quaid; Dla małoletnich od lat 16
01:10 Dom - odc. 9/25 - Po obu stronach muru -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Siekierezada -  txt. str. 777  78'; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Witold Leszczyński; wyk.:Edward Żentara, Daniel Olbrychski, Ludwik Pak, Wiktor Zborowski, Jan Jurewicz, Ludwik Benoit, Krzysztof Majchrzak, Franciszek Pieczka; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Notacje - Joanna Duda - Gwiazda. Życie bez strachu; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Rodzinka.pl - odc. 124 "Niebezpieczne sporty" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Serce na dłoni; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 109; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1685 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 441 - Przełomowy dzień; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Tysiąc i jedna noc - odc. 129 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 129) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); Dla małoletnich od lat 12
13:25 Na sygnale - odc. 28 "Pszczoła a ustawa o ratownictwie medycznym" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Włoska kuchnia jak u babci - odc. 7/13 Trevi (Grandma's Boy, ep. 7 Trevi); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Afryka od kuchni - odc. 7/13 Gurage, Etiopia (Tales From The Bush Larder 2, ep. 7 Gurage, Etiopia); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 12
14:50 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1307 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Cena miłości - odc. 112 (Ask ve Ceza); serial kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:45 Jeden z dziesięciu - 2/100; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Kulisy Barw szczęścia - odc. 1; felieton; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1685 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1686 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:50 M jak miłość - odc. 1308 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1041; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Magazyn Ekspresu Reporterów - Magazyn Ekspresu Reporterów 754; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Świat bez fikcji - Solidarność według kobiet; film dokumentalny; reż.:Marta Dzido, Piotr Śliwowski; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Błękitna głębia (Into the Blue) -  txt. str. 777  105'; thriller kraj prod.USA (2005); reż.:John Stockwell; wyk.:Jessica Alba, Paul Walker, Scott Caan; Dla małoletnich od lat 16
02:55 Zabójcze umysły - odc. 91 (Criminal Minds s. 4 To Hell and Back part 2); serial kraj prod.USA (2007); Dla małoletnich od lat 16
03:55 Magazyn Ekspresu Reporterów - Magazyn Ekspresu Reporterów 754; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie programu

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:05 Solidarni; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:00 TELEZAKUPY
09:30 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Pogoda - 29.08 - 1; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 937; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 W krainie minionego czasu....; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Bieg Rzeźnika; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:20 Pod Tatrami  - Festiwal literacki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Miasto duchów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:50 Dziewczyna z latawcem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Solidarni; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:15 MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Tykociński Kosmos; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 29.08 - 2; STEREO, 16:9
16:30 W krainie minionego czasu....; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 29.08 - 3; STEREO, 16:9
22:45 W krainie minionego czasu....; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Solidarni; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Tykociński Kosmos; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Bieg Rzeźnika; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Solidarni; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 W krainie minionego czasu....; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Dziewczyna z latawcem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 937; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 W krainie minionego czasu....; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Tykociński Kosmos; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Kabaretowe Hity - 2013 roku (8); Dla małoletnich od lat 12
06:55 Pożyteczni.pl; magazyn
07:30 W Krainie Baśni - odc. 12 Jabłko i pomarańcza -  txt. str. 777; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego wielbłądy żyją na pustyni; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
10:50 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 29; felieton; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Krótka historia - (277); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:30 Rozmowa Polonii - (109); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1656 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Słodkie oczy -  txt. str. 777  58'; film TVP; reż.:Juliusz Janicki; wyk.:Witold Pyrkosz, Iga Cembrzyńska, Dorota Fellman, Stanisław Igar, Krystyna Królówna, Zenon Laskowik; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Pamięć domu; reż.:Beata Hyży-Czołpińska; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:40 Następna stacja - Lwówek Śląski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Baron24 - odc. 24 "Być jak Gabrysia Trzaskalska" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Wakacje z duchami - odc. 4/7 - Tajemniczy przybysz -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Moliki książkowe - odc. 18 Jego Królewska Mość; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego wielbłądy żyją na pustyni; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (278); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Chuligan Literacki; magazyn o książkach; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Naszaarmia.pl - odc. 279; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1656 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Karpaty - góry kultury; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Lis Leon - Napad na bank, odc. 14; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz - odc. 167 - Diabelski śmiech (Ojciec Mateusz XIII odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Przepis dnia - /210/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (110); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Ucieczka i powrót do miasta dzieciństwa; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
23:25 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 29; felieton; Dla małoletnich od lat 7
23:40 Opole 2016 na bis /5/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Baron24 - odc. 24 "Być jak Gabrysia Trzaskalska" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wakacje z duchami - odc. 4/7 - Tajemniczy przybysz -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 W Krainie Baśni - odc. 12 Jabłko i pomarańcza -  txt. str. 777; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Napad na bank, odc. 14; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Świerszczyk - Reksik; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ojciec Mateusz - odc. 167 - Diabelski śmiech (Ojciec Mateusz XIII odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 29; felieton; Dla małoletnich od lat 7
03:40 Barwy szczęścia - odc. 1656 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Krótka historia - (278); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:35 Rozmowa Polonii - (110); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Karpaty - góry kultury; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Następna stacja - Lwówek Śląski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie programu

TVP ABC
05:30 Smerfy - Przyjaciel Pasibrzucha, odc. 123 (Bigmouth's Friend); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Tu mówią zwierzęta - odc. 20 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Teatrzyk żartu i piosenki - Ameryka, odc. 16 (Vaudeville Mice); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Świnka Peppa, seria V - Kylie Kangur, odc. 14 (Kylie Kangaroo, ep. 14); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Bajeczki Maszy - Tomcio paluch, odc. 10 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
07:20 Bali - Prezent dla babci, odc. 15 (A present for Nana); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2006); Bez ograniczeń wiekowych
07:35 To Timmy! - Zdjęcie Timmiego, odc. 14 (Snapshot Timmy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Słoń Beniamin - Wesoła gromadka, odc. 15 (Die Eichhörnchenbande); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Tabaluga - Ścigamy się?, odc. 56 (Tabaluga's challenge); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Domisie - odc. 314 Urodziny Strachowyja; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Smerfy - Smerfociuchcia, odc. 175 (Locomotive Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Strażak Sam, seria 7 - Podwójny kłopot, odc. 17 (Double trouble); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Rodzina Rabatków - W krainie duchów, odc. 18 (In ghost country); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Świnka Peppa, seria V - Kylie Kangur, odc. 14 (Kylie Kangaroo, ep. 14); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Bajeczki Maszy - Tomcio paluch, odc. 10 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
11:00 Milly i Molly - odc 14/26 Dzień zwierzątek (Milly, Molly ep. Pet Day); serial animowany kraj prod.Australia (2008); Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Tobik i Świszczący Las, odc. 6 (Toby and the Whistling Woods); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Moliki książkowe - odc. 7 Awaria; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Noksu - Noksu lata, odc. 31 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Noksu - Brudne ręce, odc. 32 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Bali - Prezent dla babci, odc. 15 (A present for Nana); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2006); Bez ograniczeń wiekowych
12:20 To Timmy! - Zdjęcie Timmiego, odc. 14 (Snapshot Timmy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Słoń Beniamin - Wesoła gromadka, odc. 15 (Die Eichhörnchenbande); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Tabaluga - Ścigamy się?, odc. 56 (Tabaluga's challenge); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Smerfy - Smerfociuchcia, odc. 175 (Locomotive Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Strażak Sam, seria 7 - Podwójny kłopot, odc. 17 (Double trouble); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Rodzina Rabatków - W krainie duchów, odc. 18 (In ghost country); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Świnka Peppa, seria V - Kapitan Tato Pies, odc. 15 (Captain Daddy Dog, ep. 15); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Bajeczki Maszy - Tomcio paluch, odc. 10 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
15:10 Nela Mała Reporterka - odc. 35 Przygoda w koronach drzew -  txt. str. 777 AD; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Gwiezdne Wojny (Lego) - Opowieści droidów, odc. 5 (Droid Tales, eps. 5: Gambit on Geonosis); serial animowany kraj prod.USA (2015); Dla małoletnich od lat 7
15:55 Mój zwierzyniec - odc. 4 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Noksu - Wietrzny dzień, odc. 33 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Noksu - Czas na kąpiel, odc. 34 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Domisie - odc. Domisiowa cukiernia; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Milly i Molly - odc 15/26 Domek na drzewie (Milly, Molly ep. Tree Hut); serial animowany kraj prod.Australia (2008); Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Henio i BHP, odc. 7 (Henry's Health and Safety); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Bali - Uff, jak gorąco!, odc. 16 (I'm so hot!); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2006); Bez ograniczeń wiekowych
17:45 To Timmy! - Timmy robi hałas, odc. 15 (Timmy Goes Bang); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Słoń Beniamin - Ogrodnik Beniamin, odc. 16 (Benjamin Blümchen als Gärtner); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tabaluga - Kamień ognia, odc. 57 (Fire stone); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerfując po złoto, odc. 176 (Smurfing For Gold); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 7 - Żeglarz Steele, odc. 18 (Sailor Steele); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Stokrotek i srebrny ekran, odc. 19 (Dandelion and the silver screen); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Przyjaciółki; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Bajeczki Maszy - Diewczynka kruszynka, odc. 11 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Masza i niedźwiedź - Wielka podróż, odc. 37 (Bon Voyage) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
20:30 Supa Strikas - Na górskim szlaku, odc. 20 (Bad Altitude); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); Dla małoletnich od lat 7
20:55 Gwiezdne Wojny (Lego) - Padawańskie widmo (The Padawan Manace); serial animowany kraj prod.USA (2012); Dla małoletnich od lat 7
21:20 Inazuma Eleven - Oto Finały Mistrzów!, odc. 15 (This Is It - The Nationals Tournament!) kraj prod.Japonia (2008); Dla małoletnich od lat 7
21:50 Magiczne drzewo - odc. 8 A - Czerwone krzesło -  txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
22:20 Okrasa łamie przepisy - Polskie steki po amerykańsku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Miniatury muzyczne; teledysk; Dla małoletnich od lat 7
00:15 Zakończenie dnia

TVP HD
06:30 Pasja ekstremalna - odc. 13; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 71 (seria II, odc. 23) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 71); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
08:00 Rodzinka.pl - odc. 4 - Siła argumentu, argument siły -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 5 - Dziewczyna Tomka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ojciec Mateusz - odc. 225 - Loteria (Ojciec Mateusz XVII odc. 13) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 14 (Ojciec Mateusz II odc. 1) - Powołanie -  txt. str. 777  43'; serial kryminalny TVP; reż.:Andrzej Kostenko; wyk.:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Rafał Cieszyński; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 72 (seria II, odc. 24) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 72); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
12:00 KFPP Opole - Opole 2016 - Ta noc do innych jest niepodobna - koncert piosenek filmowych cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Kocham Cię, Polsko! - odc. (12); zabawa quizowa; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 2); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Ranczo - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Ranczo - odc. 91 (seria VII, odc. 13) - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Pierwsza randka - (10); Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 120 (seria IX odc. 12) Niebezpieczne związki -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 56 (seria V, odc. 4) - Amerykańska baza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 6 - Co jest do jedzenia? -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 7 - Jedna kobieta, czterech facetów -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Okrasa łamie przepisy - Na tropie polskich wędlin -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Rodzinka w komplecie - odc. 4 - Dwa śluby (Ma femme, ma fille, deux manages); komedia kraj prod.Francja (2012); Dla małoletnich od lat 12
23:10 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 30; Dla małoletnich od lat 7
23:25 Rodzinka.pl - odc. 133 "Ból rozstania" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Rodzinka.pl - odc. 134 "Miłosne manewry" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Pitbull - odc. 23 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:30 Pitbull - odc. 24 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:35 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:45 Był taki dzień - 29 sierpnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Komunikaty Wojenne - odc. 4; felieton; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Powstańcy - Dzień 29; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Historia Polski - Zwłoki nieznane; film dokumentalny; reż.:Robert Kaczmarek; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 29; felieton; Dla małoletnich od lat 7
08:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (73) - Łódź -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Wszystko po krakowsku - Grzegorz Turnau w Teatrze im. J. Słowackiego cz. II; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 W labiryncie - odc. 61 - Telewizja nocą; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Urodzeni w sierpniu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Codzienny PRL - Pustostany; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Urodzeni na sawannie (Grandir dans la savane); film dokumentalny kraj prod.Francja (2015); reż.:Jean-Marc Dauphin; Dla małoletnich od lat 7
11:50 Z archiwum IPN - 3. Wileńska Brygada NZW; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Tajemnice terakotowej armii (New Secrets of the Terracotta Warriors); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Bill Locke; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 7
14:05 Sensacje XX wieku - Narodziny wojny /1/ -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Sensacje XX wieku - Narodziny wojny /2/ -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Encyklopedia II wojny światowej - O honor Francji cz 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:40 Zaginiony grobowiec Heroda (Inside Herod's lost Tomb); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); reż.:Jamek Barrat; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Historia Polski - Tu byłem; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Pogranicze w ogniu - odc. 6/24; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 29; felieton; Dla małoletnich od lat 7
19:05 ... To byli prości ludzie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
19:25 Sensacje XX wieku - Księga szpiegów - Powers cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Sensacje XX wieku - Księga szpiegów - Powers cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Fidel Castro: nieznane taśmy (The Fidel Castro Tapes) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.USA (2015); reż.:TOM JENNINGS; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - W puszce po landrynkach; Dla małoletnich od lat 7
21:50 Gdańsk '39 - odc. 4 - Godzina ypsylon -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Podwodny grobowiec - tragedia HMS Hood (How The Bismarck Sank HMS Hood); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); Dla małoletnich od lat 12
00:05 Zbrodniarz i panna  80'; film sensacyjny; reż.:Janusz Nasfeter; wyk.:Ewa Krzyżewska, Zbigniew Cybulski, Piotr Pawłowski, Edmund Fetting, Gustaw Lutkiewicz, Mieczysław Milecki, Adam Pawlikowski, Ignacy Machowski, Ewa Wiśniewska; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (73) - Łódź -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
02:15 Gdańsk '39 - odc. 4 - Godzina ypsylon -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Reportaż z regionu - Urodzona na zamku; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień. -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Gość Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:28 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Widziane z Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
00:10 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:30 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9
00:58 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:20 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:47 Gość Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
03:10 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
03:25 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
03:50 Światowiec - Feng shui na wyspie Hongkong; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9
04:20 W akcji; STEREO, 16:9
04:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:45 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:19 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
05:25 W tyle wizji; STEREO, 16:9
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kultura
08:00 Biecz Kromer Festival 2017; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Nagroda Literacka Gdynia 2017 - Joanna Lech; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:55 Sprawa Moczarskiego; film animowany; reż.:Tomasz Siwiński; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Sauna -  txt. str. 777  91'; film obyczajowy; reż.:Filip Bajon; wyk.:Bogusław Linda, Gabriela Kownacka, Marian Opania, Henryk Bista, Piotr Machalica, Władysław Kowalski, Zbigniew Zamachowski, Marek Kondrat; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Nagroda Literacka Gdynia 2017 - Krzysztof Środa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Sława i chwała - odc. 3 Wojenka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Sława i chwała - odc. 4 Warszawa -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Nagroda Literacka Gdynia 2017 - Joanna Lech; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 100 pytań do... Grzegorza Ciechowskiego; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Bezmiar sprawiedliwości -  txt. str. 777  122'; dramat; reż.:Wiesław Saniewski; wyk.:Jan Frycz, Bożena Stachura, Robert Olech, Jan Englert, Artur Barciś, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Robert Gonera, Ewa Wencel, Ewa Błaszczyk; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:50 Sauna -  txt. str. 777  91'; film obyczajowy; reż.:Filip Bajon; wyk.:Bogusław Linda, Gabriela Kownacka, Marian Opania, Henryk Bista, Piotr Machalica, Władysław Kowalski, Zbigniew Zamachowski, Marek Kondrat; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Studio Kultura - Rozmowy - Aleksandra Kresowska - Pawlak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Mapa polskiego dokumentu - Tak daleko, tak blisko; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19:50 Nagroda Literacka Gdynia 2017 - Krzysztof Środa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Chopin i jego Europa 2017 - koncert Szymona Nehringa cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Rozmowa z Szymonem Nehringiem; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Chopin i jego Europa 2017 - koncert Szymona Nehringa cz. 2; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Nagroda Literacka Gdynia 2017 - Krzysztof Środa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Pegaz - scena alternatywna - Masecki; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Dezerterzy - Sobota; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Lekkie obyczaje - Kumple od kufla (Drinking Buddies)  86'; komediodramat kraj prod.USA (2013); reż.:Joe Swanberg; wyk.:Olivia Wilde, Jake Johnson, Anna Kendrick, Ron Livingston, Jason Sudeikis; Dla małoletnich od lat 16
00:45 Kino nocne - Inferno  58'; dramat; reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Katarzyna Bujakiewicz, Monika Kwiatkowska, Barbara Kurzaj, Rafał Maćkowiak, Robert Czebotar, Rafał Cieszyński; Dla małoletnich od lat 16
01:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:15 Święto wiosny według Simona Rattle'a (Rattle's Rite); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000); reż.:Manfred Waffender; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Człowiek z kryształu; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Dezerterzy - Sobota; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Teledyski
05:30 Afisz kulturalny
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:45 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 57; Dla małoletnich od lat 12
06:15 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Hiszpania (193) - Sierra Nevada; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Okrasa łamie przepisy - Smażenie powideł -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Koń Polski - wielki sport w małym mieście (2); program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Magiczny świat Luca /6/ (LIKE A MAGIC) kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 12
08:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (27) - Zagłębie; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Hity kabaretu - (11) Kresowiacy i inne hity Kabaretu pod Wyrwigroszem; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /44/ - "Nie ma wody na pustyni" - Bajm; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Smaczne Go! - (9); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Pienia i jęki Hrabiego piosenki; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Życie to Kabaret - Hity kabaretu - (1) - THE SEJM kabaret Neo - Nówka; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Magiczny świat Luca /6/ (LIKE A MAGIC) kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 12
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (3); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Kiszona kapusta - zdrowie z beczki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (88) Kopalnia złota -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Hiszpania (194) - Costa Tropical; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 57; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Mój pierwszy raz - (odc. 10); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Kabaretowy Klub Dwójki - (28) - Duchy -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
22:15 The best of Ani Mru Mru; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Na festiwalowej scenie - Halina Frąckowiak; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /7/; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Jest okazja - (5); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
02:05 Kierunek Wakacje - /8/ - Smutne powroty powakacyjne; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Rozrywka Retro - Telepeerele - (7); Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Wszystko przed nami - odc. 52 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:15 Na sygnale - odc. 19 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Na sygnale - odc. 20 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:20 O mnie się nie martw - s. VI odc. 12/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:20 M jak miłość - odc. 618; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Janosik - odc. 7/13 - Beczka okowity -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:05 Rodzinka.pl - odc. 103 "Czas na zmiany" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Rodzinka.pl - odc. 104 "Wiek mentalny kontra wiek fizyczny" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Ranczo - odc. 30 (seria III, odc. 4) - Fakt prasowy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Ranczo - odc. 31 (seria III, odc. 5) - Radio interaktywne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 8 - Wyrok -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ojciec Mateusz - odc. 9 - Aktor -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Na dobre i na złe - odc. 560 - Na przekór; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Na sygnale - odc. 20 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Ranczo - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Wielkie odkrycie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 33 - (seria III, odc. 7) - Sprawca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 105 "Wakacje w Gdyni" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 10 - Szantaż -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 139 (s. III, odc. 12) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 139); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Odsiecz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Upadek obyczajów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz - odc. 11 - Zemsta -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 O mnie się nie martw - s. VI odc. 13/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Strażacy - odc. 11 (seria II, odc. 1) - Stan gotowości -  txt. str. 777  44'; serial TVP; reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Maciej Zakościelny, Marta Ścisłowicz, Weronika Rosati, Jakub Wesołowski, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Michał Żurawski, Dawid Zawadzki, Mateusz Janicki, Olaf Lubaszenko; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Strażacy - odc. 12 (seria II, odc. 2) - Życie na kredyt -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Janosik - odc. 7/13 - Beczka okowity -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:55 M jak miłość - odc. 618; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Rodzinka.pl - odc. 103 "Czas na zmiany" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI, Goeteborg - Skoki Konkurs indywidualny; relacja; STEREO, 16:9
09:55 Gwiazdy Tenisa-odc. 12 (Gwiazdy Tenisa) -  JM kraj prod.Australia (2017); STEREO, 16:9
10:35 Żużel - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy; STEREO, 16:9
12:40 Koszykówka mężczyzn - Mecz towarzyski: Polska - W. Brytania; STEREO, 16:9
14:30 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
15:30 Pełnosprawni - odc. 217 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Judo - Mistrzostwa Świata, Budapeszt - Dzień 2: 66kg mężczyzn i 52kg kobiet; STEREO, 16:9, Na żywo
18:05 Strongman - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Szczawnica 2017; relacja; STEREO, 16:9
19:15 Lekkoatletyka - IAAF World Challenge - mityng w Zagrzebiu; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Dream Teams -najlepsi piłkarze reprezentacji Francji (odc. 8); magazyn kraj prod.Australia (2017); STEREO, 16:9
21:50 Nieśmiertelni - Cantona (odc. 3) -  JM; magazyn kraj prod.Australia (2017); STEREO, 16:9
22:00 Oko w oko - wywiad z Wojciechem Szczęsnym; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Lekkoatletyka - IAAF World Challenge - mityng w Zagrzebiu; STEREO, 16:9
00:50 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.