TVP 1
05:30 Sindbad - Przygoda w pałacu, odc. 1 (Abenteur im Schloss); serial animowany kraj prod.Japonia (1976); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Vipo i przyjaciele - Rzym - Fontanna di Trevi i spełnione marzenia, odc. 4 (Rome A Trevi Fountain Wish Comes True); serial animowany kraj prod.Niemcy, Hiszpania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Projekt Ziemia - odc. 4 Jak korzystać z wody w domu; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Walt Disney w Jedynce - Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś - Niefikający Tygrys, odc. 30 (Tigger Gets Bounced); serial kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Walt Disney w Jedynce - Czarodzieje z Waverly Place - Wiosenne szaleństwo Alex, odc. 19 (.); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości Moja Sobota; STEREO, Na żywo
08:05 Pogoda Moja Sobota; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Kawa czy herbata? - Moja sobota - w tym Wiadomości: 8.30,9.00,9.30,10.00; Pogoda: 8.33,9.03,9.32,10.05; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:35 Disney! Cudowny Świat - Aladyn: Powrót Dżafara (Return of Jafar); film animowany kraj prod.USA (1994); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Nicponie  27'; film TVP; reż.:Leokadia Migielska; wyk.:Jan Ciecierski, Janusz Kłosiński, Maria Ciesielska, Ewa Stasińska, Andrzej Sokoliński, Janusz Zamaria, rafał Stobiecki, Dariusz Wiliński, Jarosław Pawlak, Maciej Świerkocki; Dla małoletnich od lat 7
12:20 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wypasiona zima; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
13:15 Komisarz Rex - odc. 5, Nie wszystko złoto... (ep. 5, Non e Tutto Oro...); serial kryminalny kraj prod.Austria, Niemcy (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Zaginiony synek (Long Lost Son)  85'; dramat kraj prod.USA (2006); reż.:Brian Trenchard-Smith; wyk.:Gabrielle Anwar, Craig Sheffer, Chace Crawford; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Wypasiona zima; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen ( studio ) (Puchar Świata - Willingen) kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen ( I seria ) (Puchar Świata - Willingen) kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Na żywo
16:50 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:05 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen ( II seria ) (Puchar Świata - Willingen) kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Jaka to melodia? - finał  stycznia; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Jaka to melodia - kulisy; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Nowy rytm, odc. 112 (The Smurflings); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, Na żywo
19:50 Sport; STEREO, Na żywo
20:05 Pogoda; STEREO, Na żywo
20:20 Hit na sobotę - Niania w Nowym Jorku (Nanny Diaries, The) - txt.str.777  100'; komedia kraj prod.USA (2007); reż.:Shari Springer Berman; wyk.:Scarlett Johansson, Laura Linney, Paul Giamatti, Chris Evans; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Męska rzecz... - Resident Evil 2: Apokalipsa (Resident Evil: Apocalipse); film science fiction kraj prod.Niemcy, Francja, Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Zemsta mnicha cz. 1 (Kung Fu Killer p. 1) - txt.str.777  83'; film fabularny kraj prod.USA (2007); reż.:Philip Spink; wyk.:David Carradine, Daryl Hannah, Kay Tong Lim; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Kino nocnych marków - Ukryty miecz - Diabelski Pazur (Kakushiken, tyt. ang. The Hidden Blade)  132'; dramat kraj prod.Japonia (2004); reż.:Yoji Yamada; wyk.:Masatoshi Nagase, Takako Matsu, Yukyioshi Ozawa; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
04:00 Kojak seria 5 - Lato roku 69, część II (Kojak seria 5, ep. 10, The Summer of 69, part 2) kraj prod.USA (1977); Dla małoletnich od lat 16
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Opactwa i klasztory - Karmelici i brygidki (Carmelite Monks and Nuns); cykl dokumentalny kraj prod.Holandia (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Człowiek wśród ludzi; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:10 Familijna Dwójka - Flintstonowie - odc. 9 Niespodzianka (The Flintstones ep. The Surprise); serial animowany kraj prod.USA (1960); Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Czarna Strzała - odc.7/12 (La Freccia Nera); serial kostiumowy kraj prod.Włochy (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:45 M jak miłość - odc. 804; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Barwy szczęścia - odc. 528 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Barwy szczęścia - odc. 529 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Licencja na wychowanie - odc. 52 - Pasywna agresja dla opornych; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Licencja na wychowanie - odc. 53 - Homar też człowiek; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Polacy na Madagaskar - txt.str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (8) gość: Artur Barciś; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Hrabia Monte Christo - cz. 4/8 (Comte de Monte Christo); serial przygodowy kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 1814; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 U fryzjera odc.4 - Fantazja; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Kocham Cię, Polsko! - (47); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Słowo na niedzielę; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Świat bez tajemnic - W imię ich matek - Historia Ireny Sendlerowej (W imię ich matek - Historia Ireny Sendlerowej); film dokumentalny kraj prod.USA, Polska (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, Na żywo
18:45 Barwy życia - odc. 2 "Kradłam"; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Hit Dekady - lata 60 - te; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Ruchome piaski (Quicksand)  90'; film sensacyjny kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2001); reż.:John Mackenzie; wyk.:Katleen Wilhoite, Xander Berkeley, Matthew Marsh; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Rajd Dakar 2011 - Polacy w Rajdzie Dakar; STEREO
00:05 Kobieta z Checkpoint Charlie 1/2 (Die Frau Vom Checkpoint Charlie 1/2)  88'; film fabularny kraj prod.Niemcy (2006); reż.:Miguel Alexandre; wyk.:Veronica Ferres, Filip Peeters, Peter Kremer; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Zabij mnie, glino  115'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1987); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Bogusław Linda, Piotr Machalica, Anna Romantowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Andrzej Grabarczyk, Tomasz Lengren, Maria Pakulinis, Piotr Fronczewski, Zbigniew Zamachowski, Marek Barbasiewicz; Dla małoletnich od lat 16
03:45 Mój pierwszy raz - (35); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie dnia

TVP Info Gdańsk
05:55 Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
06:12 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo
06:19 Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
06:42 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
07:12 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:24 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:37 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:45 Sufler
08:00 Palce lizać
08:15 Reportaż
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:38 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo
08:45 Sztuka mieszkania
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
09:13 Infonuta; STEREO, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
09:43 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:14 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
10:18 Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
11:00 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 6; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
12:00 Eurosąsiedzi - odc. 17 (odc. 17); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
13:00 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
15:54 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
16:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
17:00 Pomorska Kronika Biznesu
17:15 Tczewa wizerunek niezwykły
17:30 Znaki
18:00 Sam na sam z Trusem
18:10 Reportaż
18:30 Panorama, sport, pogoda
19:05 Reportaż
19:30 Sufler
19:45 Palce lizać
20:00 Newsroom - odc. 16; magazyn; STEREO, Na żywo
20:29 Blok ekskluzywny sb; STEREO
20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
21:00 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO
21:45 Panorama, sport, pogoda
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:24 Jej sukces - Odc. 36 - Przedszkole; cykl reportaży; STEREO
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
22:55 Pogoda Info; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:23 Kłopoty z wagą - grubasy przyszłości (How Fat is the Future?); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Przerwany lot; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:09 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:33 Newsroom - odc. 16; magazyn; STEREO
01:57 Eurosąsiedzi - odc. 17 (odc. 17); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO
02:21 Serwis Info Wieczór; STEREO
02:45 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 6; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:07 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:31 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:54 Raport z Polski - Ekstra; STEREO
04:18 Newsroom - odc. 16; magazyn; STEREO
04:42 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:06 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 6; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:28 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:52 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:16 Eurosąsiedzi - odc. 17 (odc. 17); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO
06:40 Przedsiębiorczość - odc. 18; magazyn; STEREO

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:15 Kudłaty i Scooby-Doo na tropie Odcinek: 7
7:45 Scooby Doo, gdzie jesteś?! Odcinek: 15
8:15 Ponad światem
10:15 Ewa gotuje
10:45 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 9
11:45 Hotel 52 Odcinek: 20
12:45 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 7
13:45 Dom nie do poznania Odcinek: 199
14:45 Się kręci Odcinek: 205
15:50 Fałszywa dwunastka II
17:45 Światowe rekordy Guinnessa Odcinek: 14
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 220
20:00 Ludzie Chudego Odcinek: 4
22:00 Bumerang
0:35 Siódmy znak
2:35 Program interaktywny
4:40 TV market
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 1477

TVN
5:55 Mango - Telezakupy
8:00 Geronimo Stilton Odcinek: 24
8:30 Dzień Dobry TVN
10:55 Na Wspólnej Odcinki: 1383 - 1386 Sezon: 8
12:45 Paszport do Paryża
14:30 Siłacze Odcinek: 1
15:45 Prosto w serce Odcinki: 16 - 20
18:00 Kuchenne rewolucje Odcinek: 11 Sezon: 2
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Hela w opałach Odcinek: 8 Sezon: 4
20:35 Facet z ogłoszenia
22:40 Wolność słowa
1:10 Alarm dla Paryża
3:00 Arkana magii
4:20 Nic straconego

TV 4
5:50 Dekoratornia
6:20 AlleGra
6:50 Ręce, które leczą
7:20 Galileo Odcinek: 181
8:20 Ich własna liga
11:00 Galileo Extra Odcinek: 5
12:00 Mała czarna Odcinek: 241
13:00 Kłamczuch
14:00 Kinomaniak
14:30 Asseco Resovia Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska
16:55 Życiowe role gwiazd Odcinek: 13
17:25 Życiowe role gwiazd Odcinek: 14
17:55 Prawda o wilkach Odcinek: 1
19:00 Galileo Extra Odcinek: 7
20:00 STOP Drogówka Odcinek: 6
21:00 Tajemnice Los Angeles
0:00 Bellator Fighting Championships
2:05 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 21 Sezon: 4
3:00 Lima: przerwane milczenie
4:30 TV market

TVN 7
5:30 Misja Martyna Odcinek: 5
6:15 Pascal: po prostu gotuj Odcinek: 4 Sezon: 10
6:45 Telezakupy
8:50 Frasier Odcinek: 18 Sezon: 11
9:20 Frasier Odcinek: 19 Sezon: 11
9:50 Tajemnice Smallville Odcinek: 19 Sezon: 5
10:45 Krzysztof Kolumb Odcinek: 3
12:55 Diabli nadali Odcinek: 16 Sezon: 4
13:25 Diabli nadali Odcinek: 17 Sezon: 4
13:55 Diabli nadali Odcinek: 18 Sezon: 4
14:25 Diabli nadali Odcinek: 19 Sezon: 4
14:55 Diabli nadali Odcinek: 20 Sezon: 4
15:25 W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju II
17:00 Dwóch i pół Odcinek: 19 Sezon: 5
17:30 Dwóch i pół Odcinek: 1 Sezon: 6
18:00 Dwóch i pół Odcinek: 2 Sezon: 6
18:30 Dwóch i pół Odcinek: 3 Sezon: 6
19:00 Dwóch i pół Odcinek: 4 Sezon: 6
19:30 Stare lwy
21:40 Zimne dranie
23:20 Superman III
1:50 Arkana magii

TV Polonia
06:00 Złotopolscy Odcinek: 91
06:25 Złotopolscy Odcinek: 92
06:50 Złotopolscy Odcinek: 93
07:15 Złotopolscy Odcinek: 94
07:40 Złotopolscy Odcinek: 95
08:15 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 33/42 - O tym jak zmechanizowaliśmy naszą produkcję roślinną (Ranc u Zeleno Sedmy - Jak Jsme machanozovali roslinnou wyrobu); serial komediowy kraj prod.CZECHY (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Światowa unia żubrów; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Rycerze i rabusie - odc. 4/7* - Uczeń mistrza Rumianka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Info jazda - odc. 4; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Polska 24 - Informacje; STEREO, 16:9
10:55 Czterdziestolatek - odc. 20/21 - W obronie własnej, czyli polowanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
12:00 DAAB - to co najlepsze Odcinek: 2
13:00 Wiadomości
13:15 Na dobre i na złe Odcinek: 425
14:10 Wściekłe gary - odc. 4; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Dwie strony medalu - odc. 8; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 36. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry
16:00 Kulturalni PL Odcinek: 22
17:00 Teleexpress; STEREO
17:20 M jak miłość - odc. 792; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Barwy szczęścia - odc. 307; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Barwy szczęścia - odc. 308; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka: Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 6
19:30 Wiadomości; STEREO, Na żywo
19:50 Sport; STEREO, Na żywo
20:10 Czas honoru - odc. 9* - W matni; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 III Festiwal Kultury imienia Marka Grechuty
22:00 Kino Mistrzów - Ga, ga. Chwała bohaterom  80'; film science fiction kraj prod.Polska (1985); reż.:Piotr Szulkin; wyk.:Daniel Olbrychski, Katarzyna Figura, Mariusz Benoit, Marek Walczewski, Leon Niemczyk, Włodzimierz Musiał; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Opole 2004 na bis - 30-lecie Budki Suflera; STEREO
00:25 M jak miłość - odc. 792; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Syn wodza Mbu-Bu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Janosik - odc. 10/13 - Wszyscy za jednego; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:55 Na dobre i na złe Odcinek: 425
03:50 Wideoteka dorosłego człowieka - (103); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Złotopolscy - odc. 1113* - Marcysia jest w domu; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Teraz ja  81'; dramat kraj prod.Polska (2005); reż.:Anna Jadowska; wyk.:Agnieszka Warchulska, Maciej Marczewski, Ewa Szykulska, Elżbieta Gruca, Hanna Piaseczna, Sylwester Jakimow, Grzegorz Ruda, Andrzej Konopka; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
06:15 36. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry
06:35 Zakończenie programu

TV Puls
6:00 Koń, który mówi
7:00 Niebezpieczne spotkania Odcinek: 4
8:00 Hi Hi TV Odcinek: 35
8:30 Stacja Porankowo
9:30 Pan Andersen opowiada Odcinek: 4
10:00 Pszczółka Maja Odcinek: 44
11:00 Jetsonowie Odcinek: 15
12:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 3
12:35 Barbie przedstawia Calineczkę
14:10 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
15:20 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
16:30 Robin Hood Odcinek: 19
17:30 Robin Hood Odcinek: 20
18:30 Ale numer! Odcinek: 6
19:00 Hi Hi TV Odcinek: 37
19:30 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 4
20:00 Prawo rodziny: Próba wiary
22:00 Szok wideo
23:00 Goło i wesoło Odcinek: 73
23:30 Jerry Springer Show Odcinek: 110
0:30 Erotyczna podróż Nikki
2:00 Gryzący mordercy Odcinek: 1
4:00 Programy powtórkowe
5:30 Telemarket

Edusat
8:00 Wprowadzenie do filozofii Odcinek: 21
8:50 Wprowadzenie do filozofii Odcinek: 22
9:45 Prawo Odcinek: 11
10:35 Prawo Odcinek: 12
11:30 Socjologia Odcinek: 1
12:20 Socjologia Odcinek: 2
13:15 Prawo Odcinek: 13
14:05 Prawo Odcinek: 14
15:00 Zarządzanie zasobami ludzkimi Odcinek: 11
15:50 Zarządzanie zasobami ludzkimi Odcinek: 12
16:45 Gospodarka regionalna Odcinek: 11
17:35 Gospodarka regionalna Odcinek: 12
18:30 Zarządzanie marketingowe Odcinek: 11
19:20 Zarządzanie marketingowe Odcinek: 12
20:05 Filmowa Encyklopedia Nauki Polskiej
20:22 Biocybernetyka w kardiologii inwazyjnej
20:43 Sekrety lasu Odcinek: 8
20:58 Pomóż potrąconym
21:14 Filmowa Encyklopedia Nauki Polskiej
21:30 Program dnia
21:31 Z górnej półki Odcinek: 9
21:36 Palmiarnia w Lubiechowie
21:56 Muzeum Narodowe "Galeria Sztuki XX wieku"
22:14 Filmowa Encyklopedia Nauki Polskiej
22:32 Sekrety lasu Odcinek: 7
22:44 Program dnia
22:45 Uniwersyteckie Studio Filmowe UAM w Poznaniu na antenie Edusatu
22:46 Wybitne postacie Uniwersytetu UAM
23:00 Wprowadzenie do filozofii Odcinek: 21
23:50 Wprowadzenie do filozofii Odcinek: 22
0:40 Prawo Odcinek: 11
1:30 Prawo Odcinek: 12
2:20 Socjologia Odcinek: 1
3:10 Socjologia Odcinek: 2

FilmBox
6:20 Droga do raju
8:10 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
9:50 Między słowami
11:45 Wożąc panią Daisy
13:40 RRRrrrr!!!
15:30 Ty i ja, i wszyscy, których znamy
17:15 Przebudzenie: Historia Waltera Gretzky'ego
19:05 Pokój Marvina
21:00 Zbrodnia w wyższych sferach
23:00 Niebo
0:50 Koniec z Hollywood
2:40 Młody zostaje w filmie
4:10 Rzeka dzieciństwa
5:30 The Beatles - Eksplozja

Wedding TV
6:00 Moje, twoje, nasze Odcinek: 33
7:00 Moje, twoje, nasze Odcinek: 34
8:00 Prawdziwe wesela Odcinek: 4
8:30 Prawdziwe wesela Odcinek: 5
9:00 Platynowe wesela Odcinek: 5 Sezon: 2
9:30 Platynowe wesela Odcinek: 6 Sezon: 2
10:00 Prawdziwe wesela Odcinek: 6
10:30 Prawdziwe wesela Odcinek: 7
11:00 Platynowe wesela Odcinek: 7 Sezon: 2
11:30 Platynowe wesela Odcinek: 8 Sezon: 2
12:00 Prawdziwe wesela Odcinek: 8
12:30 Prawdziwe wesela Odcinek: 9
13:00 Platynowe wesela Odcinek: 9 Sezon: 2
13:30 Platynowe wesela Odcinek: 10 Sezon: 2
14:00 Prawdziwe wesela Odcinek: 11
14:30 Prawdziwe wesela Odcinek: 12
15:00 Platynowe wesela Odcinek: 11 Sezon: 2
15:30 Platynowe wesela Odcinek: 12 Sezon: 2
16:00 Prawdziwe wesela Odcinek: 13
16:30 Prawdziwe wesela Odcinek: 1
17:00 Platynowe wesela Odcinek: 1 Sezon: 2
17:30 Platynowe wesela Odcinek: 2 Sezon: 2
18:00 Prawdziwe wesela Odcinek: 2
18:30 Prawdziwe wesela Odcinek: 3
19:00 Platynowe wesela Odcinek: 3 Sezon: 2
19:30 Platynowe wesela Odcinek: 4 Sezon: 2
20:00 Panny młode z piekła rodem Odcinek: 4 Sezon: 3
21:00 Panny młode z piekła rodem Odcinek: 5 Sezon: 3
22:00 Panny młode z piekła rodem Odcinek: 6 Sezon: 3
23:00 Panny młode z piekła rodem Odcinek: 7 Sezon: 3
0:00 Śluby za milion dolarów Odcinek: 1
0:30 Śluby za milion dolarów Odcinek: 2
1:00 Śluby za milion dolarów Odcinek: 3
1:30 Śluby za milion dolarów Odcinek: 4
2:00 Supernovi Odcinek: 5 Sezon: 2
3:00 Supernovi Odcinek: 6 Sezon: 2
4:00 Moje, twoje, nasze Odcinek: 33
5:00 Moje, twoje, nasze Odcinek: 34

TVP Kultura
8:00 Fabryka bajek - Diabelskie skrzypce
8:05 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - Powódź - odc. 4/7, Polska 1984-1988
8:25 Baśnie i bajki polskie - Szewczyk Dratewka - odc. 4, Polska 2001
8:50 Pod jednym dachem - odc. 4/11, Czechosłowacja 1975
9:35 Kino krótkich filmów - Poza starością - film animowany, Polska 2008
9:45 Informacje kulturalne
10:10 Dokument tygodnia - H. R. Giger. Objawienie - film dokumentalny, Czechy 2010
11:10 Od słowa do słowa - odc. 4, magazyn kulturalny
12:00 Sam na sam z Grzegorzem Królikiewiczem - talk-show
13:10 Lepiej być piękną i bogatą - komedia, Polska 1993
14:50 Reminiscencje z Opola - 19. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '81 - odc. 20, widowisko
15:10 Studio TVP Kultura - Telekino - "Dwoje bliskich obcych ludzi" - felieton
15:20 Telekino - Dwoje bliskich obcych ludzi - dramat obyczajowy, Polska 1974
16:30 Kino rosyjskie - Zapomniana melodia na flet - komediodramat, ZSRR 1988
18:40 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja - program rozrywkowy
19:10 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja - Retroinspekcja, czyli stare i nowe pomysły Krystyny Sienkiewicz - widowisko, Polska 1977
19:50 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja - program rozrywkowy
19:55 Reminiscencje z Opola - 17. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '79 - odc. 1, koncert
20:05 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja - program rozrywkowy
20:15 Pokój Marvina - dramat psychologiczny, USA 1996
22:00 Od słowa do słowa - odc. 4, magazyn kulturalny
22:45 Richard Bona w Fabryce Trzciny - odc. 2, koncert, Polska 2005
23:35 Kultura w B-klasie - Pociąg grozy - horror, Hiszpania, Wielka Brytania 1972
1:10 Pamiętnik z Kisangani - film dokumentalny, Francja, Austria 2005
1:50 Księga rekordów Szutki - film dokumentalny, Czechy, Serbia i Czarnogóra 2005
3:05 Kult Off Kino - Nie czekając na nic', 'Carte Blanche', 'O miłości - odc. 40
3:50 Zapraszamy na nasz program - Brytyjska scena dubowa
4:40 Rozmowy istotne - Michał Głowiński
5:05 Zakończenie programu

TVP Historia
8:00 Dziennik telewizyjny - 29.01.1985
8:40 Notacje - Gustaw Holoubek. Stan wojenny Polska 2007
8:45 Flesz historii - cykl reportaży, Polska
9:00 Fałszywy kadr - Ryszard I Lwie Serce
9:30 Tam, gdzie jesteśmy - Angielski sen - reportaż
10:05 Czas honoru 3 - Wieczór w Edenie - odc. 39, Polska 2010
11:00 Sztuka ludowa - przemiany, inspiracje - reportaż, Polska 1992
11:30 Polska dobrze smakuje - Kiełbasa lisiecka Staszka Mądrego - odc. 4, Polska 2008
12:00 Gawędy historyczne - Anielskie oblicza i diabelskie moce - inny, Polska 1999
12:30 Gawędy historyczne - Rezydencja Czterech Pór Roku - inny, Polska 1999
13:00 Telewizyjny Słownik Biograficzny - Witold Pilecki - felieton
13:30 Mój mały świat... - Hanka Bielicka. Podwieczorek czwarty - magazyn
14:00 Polskie bitwy - Samosierra 1808 r. - inny
15:00 Mistrzowie dokumentu - Głos nadziei - film dokumentalny, Polska, Francja 2002
16:00 Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem - odc. 1/3, Polska 2003
16:50 Ex libris - magazyn
17:00 Karczma na bagnach - film obyczajowy, Polska 1982
18:10 Generał polskich nadziei - Władysław Anders - odc. 2, dokument fabularyzowany, Polska 2007
19:05 Dziennik telewizyjny - 29.01.1985
19:45 Dawno temu - Maksymilian Gierymski - film dokumentalny, Polska 1978
20:00 Dwaj ludzie z filmem - cykl dokumentalny
20:30 Kino młodych - Frycek - etiuda filmowa, Polska 2010
20:40 Kino młodych - Krzyżtopór - etiuda filmowa, Polska 2010
21:00 Kino młodych - Ktokolwiek - etiuda filmowa, Polska 2010
21:10 Kino młodych - Lalka - etiuda filmowa, Polska 2010
21:30 Lwów - tam i u mnie - film dokumentalny, Polska 1998
22:30 Po co nam to było? - Ale wkoło jest wesoło
23:30 Flesz historii - cykl reportaży, Polska
23:50 Zakończenie programu

TVP Sport
8:00 Skoki narciarskie - Zawody Pucharu Świata w Zakopanem
9:55 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy w Bernie - program dowolny par tanecznych
11:45 Gwiazdy wielkiego sportu - Irina Rodnina
12:20 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata w Szwecji - mecz półfinałowy: Francja - Szwecja
13:50 Z archiwum TVP - Lance Armstrong - król "Wielkiej Pętli" - reportaż
14:25 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata w Szwecji - mecz półfinałowy: Dania - Hiszpania
15:55 Piłka nożna - Liga szkocka - mecz: FC Heart of Midlothian Edynburg - FC Saint Johnstone
17:50 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga - mecz: PGE Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia
20:00 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy w Bernie - program dowolny solistów
22:25 Wspinaczka - podsumowanie Tour de Ski 2011 - reportaż
23:00 Sportowy wieczór - program informacyjny
23:15 Kamerą TVP Sport - magazyn sportowy
23:20 Piłka nożna - Liga szkocka - mecz: FC Heart of Midlothian Edynburg - FC Saint Johnstone
1:15 Zakończenie programu

TVP HD
8:00 Szatan z siódmej klasy Odcinek: 4
8:45 Szwecja - Francja
10:15 Siostry Odcinek: 2
11:00 Hit Generator Odcinek: 4
12:00 Perecowicze
12:55 Węgry - Polska
14:30 Nowa Odcinek: 2
15:15 Apetyt na życie Odcinek: 3
15:45 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową
17:30 Przystań Odcinek: 8
18:20 Kabaretożercy Odcinek: 4
19:05 Zagadki tamtych lat Odcinek: 4
19:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat Odcinek: 68
20:05 Kariera Nikodema Dyzmy Odcinek: 1
21:05 Jacek Kaczmarski na jazzowo
22:10 Skok
23:05 Na kredyt
23:35 Glina Odcinek: 19
0:25 Zakończenie dnia

Romance TV
00:40 Statek marzeń - Sri Lanka
02:10 Inga Lindström: Meandry miłości
03:40 Inga Linström: Ślub w Hardingsholm
05:10 W dolinie dzikich róż - Triumf miłości
06:40 Szczęście kołem się toczy
08:10 Wesele mojej matki  
09:40 Burza uczuć, Epizod 26
10:30 Burza uczuć, Epizod 27
11:20 Burza uczuć, Epizod 28
12:10 Burza uczuć, Epizod 29 
13:00 Burza uczuć, Epizod 30
13:50 Statek marzeń - Sri Lanka
15:20 Inga Lindström: Meandry miłości
16:50 Pan Niania - Mąż dla mamy
18:20 Krąg miłości odc. Trudne decyzje
19:10 Krąg miłości odc. Zakazana miłość
20:00 Charlotte Link: Zdrada
21:35 Rosamunde Pilcher: Zwycięstwo miłości
23:05 Krąg miłości odc. Trudne decyzje
23:55 Krąg miłości odc. Zakazana miłość

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.