FANDOM


TP1
13.25 Aktualności Telegazety
13.35 Telewizja Edukacyjna
16.00 Wiadomości popołudniowe
16.10 Wideo-Top
16.20 LUZ - magazyn nastolatków (o zbliżającej się maturze i pierwszym balu)
17.15 Teleexpress
17.35 Encyklopedia II wojny światowej
18.00 10 minut
18.10 "Kupić nie kupić?" (o oszustwach, poradach prawnych itp.)
18.30 "Alf" - odc. 7 serialu fantastycznego USA
18.55 Świat w oczach Lema: Cena postępu
19.15 Dobranoc: Przygody Bolka i Lolka
19.30 Wiadomości
20.05 Teatr Telewizji-Maria Nurowska "Przerwa w podróży"
21.35 W Sejmie i Senacie
21.55 Ring: recital Bryana Duncana
22.25 Wiadomości wieczorne
22.40 Międzynarodowy Dzień Tańca: Polski Teatr Tańca - "Mozart a piecere"
23.15 Jutro w programie

TP2
15.30 Narodziny galerii - film dok. TVP
16.10 Z wiatrem i pod wiatr - mag. żeglarski
16.30 Widziane z Gdańska
16.45 Program muzyczny
17.30 "Opętany" - odc. 15 przygodowego filmu USA z serii "Kusza"
18.00 Program lokalny
18.30 Przegląd kronik filmowych
19.00 Ojczyzna - polszczyzna: nazwy miejscowości Mazowsza
19.15 Dwójka proponuje
19.30 Kevin Kenner - najlepszy na Konkursie Chopinowskim
20.00 Auto - moto - fan club
20.30 Bez emocji - pornografia
21.30 Panorama dnia
21.45 Sport
21.55 "Alchemik Sendivius" - odc. 4 serialu TVP
22.40 Lapidarium wileńskie - wędrówka po polskim cmentarzu na Rossie
23.05 Rozmowy o cierpieniu
23.30 CNN - Headline News
23.45 Program na wtorek

TP Katowice
14.00-16.00 Retransmisja programu satelit. "CNN"
16.00 "Muzyczne klocki" - program M. Makaruk
16.30 Kalejdoskop sportowy - w opr. E. Piętak
17.00 "Nasze trudne chwile" - pr. społeczny w opr. D. Podlodowskiej
17.25 Big-Band Akademii Muzycznej w Katowicach
17.30 "Co z kulturą w mass mediach?" - program T. de Laveaux
17.50 Big-Band Akademii Muzycznej w Katowicach
18.00 Aktualności
18.30 "Czar starej płyty" - pr. muzyczny w opr. V. Rotter-Kozery
18.50 Kino z satelity: "Alien Nation"
19.35 "Muzyczna 15" W. Zamorskiego
19.50-22.00 Retransmisja programu satelit. "TV-5"

ScreenSport
8.00 Sporty siłowe
9.00 Koszykówka
11.00 Wyścigi gigantów
12.00 Slalom narciarski
12.45 Bowling
14.00 Kolarstwo
15.30 Akcja - auto
16.00 Hokej
18.00 Wrestling
19.00 Update
20.00 ICE rajd motorowy
20.30 Piłka nożna
21.00 Walki w Forum
22.30 Bowling
23.00 Golf
24.00 Rugby
1.30 Turystyka samochodowa

Eurosport
8.30 Czas dla zdrowia
9.00 Hokejowe mistrzostwa świata: mecz USA-Finlandia
11.00 Festiwal sztuki wojskowej
11.30 Czas dla zdrowia
12.00 Regaty żeglarskie
13.00 Formuła 1 - Grand Prix San Marino
15.00 Historia piłki nożnej
16.00 Hokejowe mistrzostwa świata
18.00 Rodeo
19.00 Big Wheels
19.30 Wiadomości Eurosportu
20.00 Hokej na lodzie - liga NHL
21.00 Boks - superwalki
22.00 Hokejowe mistrzostwa świata
24.00 Australijska piłka nożna
1.00 Wiadomości Eurosportu
1.30 Krykiet

ARD/WDR
09.00 heute
09.03 ML - Mona Lisa
09.45 Medizin nach Noten
10.00 heute
10.03 Weltspiegel
10.45 Rockblende
11.00 heute
11.03 Musik liegt in der Luft
12.55 Presseschau
13.00 ZDF-Mittagsmagazin
13.45 Wirtschafts-Telegramm
14.00 Tagesschau
14.02 Die Sendung mit der Maus
15.00 Tagesschau
15.02 Der Schrecken der Rennbahn
16.10 Cartoons im Ersten
16.30 Die Trickfilmschau
16.45 Der Doktor und das liebe Vieh
17.10 Mit Konrad Beikircher
17.15 Tagesschau
17.25 WWF-Studio
17.35 Der Fahnder
18.30 Hier und Heute
18.45 Falcon Crest
19.58 Heute im Ersten
20.00 Tagesschau
20.15 Peter Strohm
21.04 Tagesthemen-Telegramm
21.05 Pleiten, Pech und Pannen
21.30 Barcelona, Polizei-Distrikt 1
22.00 Leo's
22.30 Tagesthemen
23.00 Brennende Betten
00.25 Tagesschau
00.30 - 00.35 Zuschauen - Entspannen - Nachdenken

ZDF
09.00 heute
09.03 ML - Mona Lisa
09.45 Medizin nach Noten
10.00 heute
10.03 Weltspiegel
10.45 Rockblende
11.00 heute
11.03 Musik liegt in der Luft
12.55 Presseschau
13.00 ZDF-Mittagsmagazin
13.45 Kim & Co.
14.10 Ein deutsches Haus unter japanischer Flagge
14.55 Waldhaus
15.58 Programm-Service
16.00 heute
16.03 Wickie...und die starken Männer
16.25 logo
16.35 Kochmos
17.00 heute / Aus den Ländern
17.15 tele-illustrierte
17.45 Jack Clementi - Anruf genügt...
18.20 Jack Clementi - Anruf genügt...
19.00 heute
19.30 Für immer jung
21.05 WISO
21.45 heute-journal
22.10 Die Welt, in der wir wohnen
22.40 Theatertreff Berlin 1991
23.50 Ohne Mut kein neuer Anfang
00.05 heute

Sat 1
8.35 Sąsiedzi - serial
9.05 General Hospital - serial
10.00 Die Zwillinge von Immenhof - film fab.
12.05 Koło szczęścia
13.35 Nowości kina - magazyn
14.00 Alf w krainie baśni - serial
14.25 Generai Hospital - serial
15.10 Sąsiedzi - serial
15.50 Daniel Boone - serial
16.45 Cagney i Lacey - serial
17.50 Bezaubernde Jeannie - serial
18.15 Bingo - show
18.45 Wiadomości
19.15 Koło szczęścia
20.00 Dr Kulani - lekarz na Hawajach - serial
21.00 Bliźniak - film prod. francuskiej
23.05 Nowości i opowieści - magazyn
23.50 Z zawiązanymi oczami - film fab.
1.50 Dr Kulani - lekarz na Hawajach - serial

RTL Plus
9.30 Film fabularny
11.00 Riskant
11.30 Showladen
12.00 Der Preis ist heiss - quiz
12.35 Polizaibericht - serial
13.00 Aktualności
13.10 Der Hammer - serial
13.35 Klan z Kalifornii - serial
14.25 Historia Springfieldów - serial
15.10 Die wilde Rose - serial
15.55 Kampfstam Galactica - serial
16.45 Riskant
17.10 Der Preis ist heiss - quiz
17.45 Sterntaler
18.00 Człowiek za 6 milionów dolarów - serial
18.45 Aktualności
19.20 Das A-Team - serial
20.15 Mini Playback Show
21.15 Film fabularny
23.35 Szansa dla miłości
23.55 Aktualności
0.05 Magazyn dla mężczyzn
0.40 Film fabularny

Pro 7
05.45 Washington - Hinter verschlossenen Türen
06.30 Marco
06.55 Flipper
07.20 Abenteuer mit Sindbad
07.45 Captain Scarlet und die Rache der Mysterons
08.10 Big Valley
09.00 Schwestern
09.50 Roseanne
10.15 Barney Miller
10.50 Bill-Cosby-Show
11.40 Hoch droben auf dem Berg
13.30 Tennis
16.45 Roseanne
17.10 Mr. Smith
17.35 Nachrichten, Wetter
17.50 Sheriff Cade
18.45 Bugs Bunny
19.15 Starsky & Hutch
20.15 Schwarzwälder Kirsch
21.55 Kommando Nr. 5
23.35 Die Straßen von San Francisco
00.25 Nachrichten, Wetter
00.35 Die Insel der Piraten
02.10 Hitchhiker
02.40 Hollywood Hot Pools
04.20 Tennis

Tele 5
06.30 Guten Morgen, Bino
08.50 Zuhause live
09.45 Henderson
10.35 Spiel mit dem Feuer
11.05 Wildcat
11.30 Hopp oder Top
12.00 Ruck Zuck
12.30 Vor Ort in...
13.00 Stadt, Land, Fluß
13.30 Zeichentrickserien
14.40 Bitte lächeln
15.30 Wildcat
16.00 Spiel mit dem Feuer
16.25 Fazit
16.35 Bim Bam Bino
19.20 Fazit
19.30 Ruck Zuck
20.00 Stadt, Land, Fluß
20.25 Hopp oder Top
21.00 Nachtstreife
21.50 Fazit
22.00 Hetzjagd auf dem Highway
23.40 Kommando Schwarzer Panther
01.15 Ruck Zuck '88
01.40 WNT Worldnews
02.05 Fruit of the Root - Pointer Sisters
03.05 - 06.30 Video nonstop

FilmNet
7.00 La Ronda - kom.
9.00 Cold Sassy Tree
11.00 The War Wagon - western
13.00 Sunsel - kom.
15.00 Capone Behind Bars - sens.
17.00 My Dear Secretary - kom.
19.00 Visionquest
21.00 Housekeeping - kom.
23.00 Final Notica - thriller
1.00 The Couch Trip
3.00 Mishima
5.00 Le Chalnon Manquant - anim.

BBC1
6.00 Ceefax Pages
6.30 Breakfast News
9.05 Gloria Live
9.50 Dish of the Day
10.00 News; Weather
10.05 Playdays
11.00 News; Weather
11.05 People Today
12.00 News; Weather and Regional News; Weather
12.05 Antiques Roadshow Gems
12.20 Scene Today
12.55 Regional News; Weather
13.00 One O'Clock News
13.30 Neighbours
13.50 Turnabout
14.15 Starsky and Hutch
15.00 Head of the Class
15.25 Bazaar
15.50 Henry's Cat
15.55 Quack Chat Show
16.10 Cuckooland
16.35 Thundercats
16.55 Newsround
17.05 Blue Peter
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News
18.30 Newsroom South East
19.00 Wogan
19.30 Family Matters
20.00 Takeover Bid
20.30 Birds of a Feather
21.00 A Party Election Broadcast
21.10 Nine O'Clock News
21.40 Panorama
22.20 Law and Order
23.10 Great Expectations
23.40 The Balloon
0.10 Weather

BBC2
6.45 Open University Health Visiting and the Family
8.00 News
8.15 Westminster
8.30 Daytime on Two
14.15 Scrutiny
14.45 World Snooker
15.00 News; Weather
15.50 News; Weather
17.00 News
18.40 DEFII Sweet Seventeen
19.10 Dance Energy Remix
19.40 Open Space
20.10 Horizon: Colonising Cyberspace
21.00 World Snooker
22.00 Drink Talking: Another Chance at Life
22.30 A Party Election Broadcast
22.40 Newsnight
23.25 World Snooker
0.05 Weatherview
0.10 Open University Arts Foundation Course. Cragside

F 1
9.00 Wiadomości
9.05 Obiektyw
9.35 Długa miła - serial TVCS - 5
10.50 Spotkanie "Dargowanka" na Alpince
11.20 Prosto z mostu - o astronomii i sztuce plastycznej
11.35 Wiadomości
13.00 Satelita "Olympus" Francja: Uniwersytet
14.45 Kurs obsługi komputerów PC
15.10 Jaskółka
16.10 Wdowy - serial brytyjski - 3
17.00 MŚ w tenisie stołowym
17.40 Wiadomości
17.50 Echa sportowe
18.50 Gimnastyka: Aerobic
19.00 Wieczorynka: O ludziku
19.10 Reklama
19.15 Wieczorem na ekranie
19.20 Prognoza pogody
19.25 Reklama
19.30 Wiadomości
20.00 Sondaże - program publicystyczny
20.40 Reklama
20.45 Oficer z różą - film jugosłowiański
22.25 Wydarzenia, komentarze
22.55 Spring Cup - międzynarodowy turniej siatkówki mężczyzn

TVC
9.00 Dobre rano z Brna
9.40 Świat Aloisa Mikułki - sylwetka malarza i poety
10.10 Z tańca do tańca - tańczy "Kunowjan"
10.30 Jamnik nad stawem - teatr jednego aktora
11.50 Chwila muzyki
16.00 Oaza - program dla dzieci
17.00 Suteren - dla młodzieży
18.30 Dobry wieczór, dzieci: O ludziku
18.40 Wieczorem na ekranie
18.45 Reklama
18.50 Lekcja człowieczeństwa
18.55 J. anglo-amerykański
19.10 Wiadomości regionalne
19.25 Reklama
19.30 Dziennik TVC
20.00 Reklama
20.05 Sport z fortuną
20.15 Rhapsody is blue - koncert amerykańskich pianistów J. i P. Kaizerow i orkiestry studia Brno
20.35 Kwaśne jabłko - program dyskusyjny
21.30 Aktualności
21.50 Jamnik nad stawem
23.10 Chwila muzyki
23.15 Alles gute - 23
23.30 OK 3 proponuje: Wiadomości BBC

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.