FANDOM


Program 1
8.00 "Tydzień na działce"
8.20 "Na zdrowie" -pr. rekreacyjny
8.55 Program dnia
9.00 Kino Teleferii: Fragglesi" (47-ost.) - serial angielski, "Siedem życzeń" (2) - "Spojrzenie Faraona" - serial polski
10.15 Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej - Kielce'89, cz.1
10.30 DT - wiadomości
10.40 Kronika XVI OSM
10.50 "Stare, nowe, najnowsze"
11.35 "Zdrowie" - mag. wojskowy
12.05 "Śladami Odyseusza" (5) - "Kraj Lajstrygonów" - "Kirke i kraina umarłych" - film dok.
12.45 Telewizyjny koncert życzeń
13.15 "Telewizja prowincja" - Trzebiatów
13.45 Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej - Kielce'89, cz. 2
14.10 Telewizyjny Teatr Prozy z cyklu: "Mówi Chandler" - "Świadek oskarżenia"
15.30 "Flesz" - pr. muzyczny
16.00 "Czterdziestolatek" (19) - serial TP
17.05 Losowanie Dużego Lotka
17.15 Teleexpress
17.30 "Skarbiec"
18.10 "Cumowi świata" - film dok.
18.30 "Butik"
19.00 Dobranoc "Przygód kilka wróbla Ćwirka"
19.10 "Z kamerą wśród zwierząt" - historia ogrodów zoologicznych: zoo Heidelberg
19.30 Dziennik telewizyjny
20.05 Sobotni seans filmowy: "Korsykańscy bracia" - film fab. prod. USA
21.45 Teatr Telewizji: Jaroslav Hasek "Spotkania ze Szwejkiem" (3) - "Niech żyje cesarz Franciszek Józef I" - reż. Paweł Trzaska
22.15 Telewizyjny przegląd sportowy
22.35 "Well" - widowisko estradowe
23.40 Telegazeta
23.45 Kino sensacji "Masakra w dniu Świętego Walentego", film

Program 2
11.00 "Konkurs 5 milionów" ogólnopolskie współzawodnictwo szkół podstawowych
11.45 "Trzy godziny z Telewizją Katowice"
14.45 "Bariery"
15.10 Powitanie
15.15 Małe kino: "Polskie ogrody zoologiczne" - Chorzów
15.40 Małe kino: "Polskie ogrody zoologiczne" - Chorzów
15.40 „5-10-15" - pr. dla dzieci i młodzieży
16.25 "Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy" (13) - "Zwycięstwo bez wodzów" - serial TP
18.00 Telerama
18.30 "Śpiewnik domowy i uliczny"
19.30 "Galeria 37 milionów" - rzeźny Jana Kucza
20.00 "Tancerz" (4) Peter Schaufuss
20.50 FAMA'89 - Festiwal piosenki studenckiej
21.30 Panorama dnia
21.45 "Chateauvallon" (12) - serial francuski
22.40 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 „120 minut" — pr. in.-muz.
6.35 „Nasz sad"
7.05 Filmy anim.
7.45 „Azerbejdż8ńska filharmonia — karty historii"
8.45 „Instytut człowieka"
9.46 „Zwycięzcy" — pr. o II wojnie światowej
10.45 Koncert tatarskiej muzyki folklorystycznej
11.10 W krajach socjalizmu
11.40 Poezja B. Achmaduliny
11.55 Filmy dla dzieci
13.10 „Kręgi na wodzie" — film dok.
14.00 Koncert Omskiego Rosyjskiego Chóru Ludowego
14.45 Program o bibliotekarstwie
15.25 „W świacie zwierząt"
16.25 „Kocham cię życie” — fotokonkurs
16.30 Program publ.
17.30 Film i role W. Szukszyna: „Wasz syn i brat" — film fab. z 1965 r.
19.00 Dziennik „Wriemia"
19.40 Sputnik telewidza
20.00 „Po spektaklu" — wieczór teatralny
21.15 „Do i po północy"
23.00 „Opór" — film tv, odc. 5
0.05 Wiadomości
0.10 „Junona..." — spektakl tv moskiewskiego teatru
1.35 „To było... było"

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.