FANDOM


Program 1
7.00 Witamy o siódmej
7.30 Kraj za miastem mag. spraw wiejskich
8.10 Od niedzieli do niedzieli
8.55 Program dnia
9.00 Kino Teleferii: "Strachliwy Tarzan" - film fab. (obyczajowy) prod. duńskiej
10.30 Telegazeta
10.35 "Dyktatura wody" film dokumentalny z cyklu "Otwarte wrota Amazonii"
11.05 Notowania - czyli co się rolnikowi opłaca
11.30 TV koncert życzeń
12.15 "Niezwykła lekcja polskiego" - reportaż TVP
13.05 Sztuka i my
13.20 "Dotknięcie słońca" - film przyrodniczy
13.55 Morze - magazyn
14.15 Zderzenia - tematyka rolna
15.00 Pieprz i wanilia - z wiatrem przez świat: "Podróż do Maorysów" (o Nowej Zelandii)
15.50 "Towarzyszka Tatiana" odc. 8 sensac. filmu francuskiego z serii "Powrót Arsena Lupin"
16.50 Antena - o programie tygodnia
17.15 Teleexpress
17.30 Teatr Telewizji - Antoni Cwojdziński: "Hipnoza", reż. Anna Minkiewicz, wyk. Joanna Żółkowska i Piotr Fronczewski
18.40 "Myśli z okienka" (1) - program kabaretowy, wyk.: Krzysztof Jaroszyński i członkowie kabaretu "Elita"
19.00 Wieczorynka: "Wiwat, skrzaty"
19.30 Wiadomości
20.05 "Być najlepszą" - cz. 3 filmu obyczajowego USA
21.25 Kabaret Olgi Lipińskiej: "Wspomnij mnie" (1)
21.55 Sportowa niedziela
23.35 Wiadomości wieczorne
23.50 Jutro w programie

Program 2
7.40 Kalejdoskop - dok. program wojskowy
8.10 Dla niesłyszących: .. Przegląd tygodnia"
8.45 Film dla niesłyszących: "Być najlepszą"' (3) film USA
10.00 Program ze Szczecina - "Gryfiada"
10.30 Jutro poniedziałek - magazyn codziennych spraw rodzinnych.
10.50 Powitanie
11.00 "Płonące pola" - odc. 9 serialu obyczajowego prod. australijsko-angielskiego
12.00 Polska Kronika Filmowa
12.10 "Santa Barbara" - odc. 15 i 16 serialu obyczajowego USA
13.40 Maciej Niesiołowski: Z batutą i humorem
13.55 Sport: Formuła I - relacja z toru Hochenheim (RFN)
14.15 "Aniołek" - odc. 4 filmu komediowego USA z serii "Cudowne lata"
14.04 Formuła I (ciąg dalszy relacji)
16.00 Sto pytań do...
16.30 Kontakt TV - archiwum Kontaktu - "Kultura" - film dok.
17.30 Bliżej świata: przegląd telewizji satelitarnych
19.00 Wydarzenia tygodnia (komentarze)
19.30 Kobiety dwudziestolecia: Zofia Nałkowska
20.00 Tydzień w sporcie
21.00 Piosenki Brassensa
21.30 Panorama dnia
21.45 "Płonące pola" - powtórzenie odc. 9 serialu australijsko-angielskiego
22.35 Rozmowy bez sekretów: Kirk Douglas w programie Donahue show
23.35 Komentarz dnia

BBC1
6.45 Open University
6.45 Culture and Community: Anthropological Research in Southern Spain
7.10 Nuclear Proliferation
7.35 Cellular Signals
8.00 Chemistry: Metals with Wings
8.25 Maths Methods: Line Integrals and Curl
8.55 Playdays
9.15 Umbrella
9.30 This Is the Day
10.00 Bugs Bunny's Year
10.25 The Spy with a Cold Nose
11.55 Tom and Jerry Double Bill
12.05 Sign Extra
12.30 Country File
13.00 News Followed by Speaking Volumes
13.45 The Pink Panther Show
14.00 EastEnders
15.00 The Quiet Man
17.05 All Our Children
17.55 Head over Heels
18.25 News; Weather
18.40 Festival
19.15 All Creatures Great and Small
20.05 Blackadder the Third
20.35 Travelling North
22.10 News; Weather
22.25 Everyman
23.05 The Days and Nights of Molly Dodd
23.30 You and 92
0.05 The Sky at Night
0.30 Mahabharat
1.10 Weather
1.15 Closedown

BBC2
6.35 Open University
6.35 Klein's Unification of Geometry
7.00 Noise Pollution
7.25 Haydn's London Symphony
7.50 Einstein's General Relativity - at the Frontier
8.15 Women and Organisations
8.40 Elements of Music: Harmonic Analysis
9.05 Oceanography: Rockall
9.30 Inner-City Story: What's the Problem?
9.55 Arts Foundation Course: Melodrama
10.20 Biology: Feeding Mechanisms
10.45 Maths: Modelling Turkeys
11.10 Mental Handicap: Finding a Voice
11.35 DNA: the Spice of Life
12.00 Westminster Week
13.00 Grandstand
13.00 Motor racing
14.30 Swimming
15.00 Motor racing
15.30 Swimming
16.30 Eventing
18.30 One Man and His Dog
19.15 Rough Guide to the World
20.05 The Late Show
21.05 Joseph Campbell and the Power of Myth
21.45 German Grand Prix
22.25 Moviedrome: Yojimbo
0.15 World Equestrian Games
0.55 Closedown

Channel 4
6.00 Early Morning
6.00 Transworld Sport
7.00 Gardeners' Calendar
7.30 Once Up a Time...Life
8.00 Early Bird
8.30 David the Gnome
8.55 Ramona
9.25 Bandbaja
10.00 A Week in Politics
11.00 Storywheel
11.30 Elly and Jools
12.00 The Waltons
13.00 Land of the Giants
14.00 Film: Blanche Fury
15.45 Animation
15.55 Gentleman Jim Reeves
16.55 Nat King Cole Show
17.25 News
17.30 Cycling. The Wincanton Classic
18.30 The Cosby Show
19.00 The Energy Alternative
20.00 Beyond the Groove
20.30 Our Day Out
21.55 A TV Dante
22.20 Film: The Defiant Ones
0.10 Film: The Black Cannon Incident
2.00 Closedown

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.