FANDOM


TVP 1
7.00 Rondo - magazyn informacyjno-gospodarczy
7.20 Rynek - Agro
7.45 Z Polski
8.05 W drugim planie
8.25 Wszystko o działce
8.50 Program dnia
9.00 Wiadomości
9.10 Ziarno - program red. katolickiej dla dzieci i rodziców
9.35 5-10-15 oraz film z serii "Tajna misja"
11.00 "Na szlaku przygody" (13-ost.) - serial dok. prod. australijskiej
11.50 "Ludzie i zdarzenia" - reportaż
12.00 Wiadomości
12.10 Sceny i obrazy
12.40 By odnależć duszę
13.15 Studio Sport - Apetyt na zdrowie
14.00 Walt Disney przedstawia - "Super Baloo" - "Niebo jest granicą" (2)
15.15 Zimowe MTV
15.35 Teatr Wspomnień - Alfred de Musset: "Nie igra się z miłością" (1979 rok)
17.00 Teleexpress
17.20 Muzyczna Jedynka - finał
18.10 "Dzień za dniem" - serial obyczajowy prod. USA
19.00 Małe Wiadomości DD - progr. inform. dla dzieci
19.10 Wieczorynka - "Tukany na tropie"
19.30 Wiadomości
20.00 Polskie zoo
20.30 "Emma, królowa mórz południowych" - film kostiumowy prod. australijskiej (1988 r., 97 min)
22.20 Wiadomości
22.30 "Niezwykłe biografie" - "Ordonka" - film dokumentalny Marii Kwiatkowskiej
23.25 Sportowa sobota
23.35 Julio Iglesias w Meksyku
0.35 Z archiwum filmu gangsterskiego: "W walce z gangsterami" - film fab. prod. USA (1935 r., 87 min)
2.00 "Bawcie się" - rewia w paryskim "Alcazarze" - szwajcarski program rozrywkowy
2.55 Zakończenie programu

TVP 2
7.30 Panorama
7.35 Kaliber - program wojskowy
8.00 "Ulica Sezamkowa" (170)- program dla dzieci
9.00 Tacy sami - program w języku migowym
9.20 Nauka języka migowego
9.25 Powitanie
9.35 "Małe ojczyzny" - "Tuczempy" - film dokumentalny
10.05 Rody polskie
10.40 Róbta, co chceta - program Jerzego Owsiaka
11.00 Leonard Bernstein - spotkania z muzyką: "Modus - skala o specjalnym znaczeniu"
12.00 Akademia Filmu Polskiego: "Żywot Mateusza" - film fabularny (1967 r., 78 min)
13.30 As amantów - Franciszek Brodniewicz - film dokumentalny
14.00 Niepokoje tysiąclecia - Bezgrzeszne czasy
14.20 Halo Dwójka
14.30 Studio Sport - Koszykówka zawodowa NBA
15.20 Halo Dwójka
15.30 Zwierzęta świata - "Śpiewające małpy z Khao Yai" - serial dok. prod. angielskiej
15.55 Losowanie gier liczbowych Totalizatora Sportowego
16.00 Panorama
16.05 Do trzech razy sztuka - teleturniej
16.30 Tatry - antologia zachwytów - program Krzysztofa Globisza poświęcony poezji, muzyce i malarstwu
16.55 Program dnia
17.05 "Czterdziestolatek - 20 lat póżniej" (10) - "Musimy się zdzwonić, czyli cienie przeszłości" - serial TP
18.00 Panorama
18.05 Program lokalny
18.30 "Gra" - teleturniej
19.00 "Janek" - sylwetka Jana Kaczmarka
20.00 Rzeczpospolita druga i pół - Włodzimierz Sokorski
21.00 Panorama
21.25 Słowo na niedzielę
21.30 Halo Dwójka
21.40 "Przyjaciele nadchodzą" - recital zespołu "Przyjaciele"
22.10 Dopóki płynąć będą rzeki: "Jesień Cheyennów" - western prod. USA (145 min)
0.15 Panorama
0.20 Studio Sport - Australian Open (mężczyźni)
1.35 Gwiazdy wytwórni płytowej GRP
2.25 Ballady jazzowe
3.00 Studio Sport: Australian Open
5.30 Zakończenie programu

TV 3 Gdańsk
8.00 TV Polonia
14.20 Program dnia
14.25 Co, gdzie, kiedy w Trójmieście
16.00 Program dnia
16.05 Panorama
16.10 Nowalijki
16.15 Muzyczny quiz
16.35 Muzyka, moda i ...
16.50 Od twista do rapu
17.10 Talenty 94
17.30 Dookoła świata
18.03 PANORAMA
18.30 Trans World Sport
19.30 Wiadomości
20.00 Panorama
20.10 "Gdzieś w Europie" - film dok. prod. niemieckiej
21.00 TV Polonia

PolSat
15.55 Program dnia
16.00 "4 x 4" - mag. motoryzacyjny
16.30 Między nami smakoszami
17.00 ,,Jaki ojciec, taki syn" (17) - serial komediowy prod. francuskiej (powtórzenie)
17.30 "David Copperfield" - film animowany dla dzieci
18.40 Mohendżo - Daro - reportaż z Pakistanu
19.00 Informacje
19.15 „Poszukiwany: żywy lub martwy" - serial prod. USA
19.45 Film animowany dla dzieci
20.00 „Czerwona strefa" (2) - film fab.
21.00 „Znak Jastrzębia" - film fab. prod. USA, 1958
22.30 Informacje
23.00 „Porwanie Peggy Ann", USA
0.35 Jak realizowano film „Fatalny instynkt"
0.55 Pożegnanie

TV Polonia
8.00 Powitanie
8.10 Apetyt na zdrowie - magazyn sportowo-rekreacyjny
8.55 Filmy animowane dla dzieci
9.10 Ziarno - program red.katolickiej dla dzieci i rodziców
9.35 5-10-15 - program dla dzieci
10.15 „Janka" /2/ - serial dla dzieci i młodzieży
10.45 Blok polonijny
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.20 Trzy kwadranse ze sportem
13.05 Magazyn przechodnia
13.15 Vademecum turysty
14.00 Teatr Rozmaitości: Gabriela Zapolska - ,,Ich czworo"
15.20 „Gdzie zniknął Radwan" - program rozrywkowy
16.00 Powitanie, program dnia
16.05 „Czterdziestolatek" /12/ - serial komediowy TVP
17.00 Teleexpress
17 15 W świecie filmów rysunkowych: "W krainie czarnoksiężnika Oza" /13 -ost./ - film animowany
17.40 Dzieje kultury polskiej: „Królestwo bez korony"
18.35 Rock najlepszych: Zespół Wilki
19.20 Dobranocka
19.30 Wiadomości
20.00 „Wielka miłość Balzaka" /3/ - serial TVP
21.00 Panorama
21.25 Gość TV Polonia
21.35 „Konsul" - film fabularny
23.00 Telewizyjny Uniwersytet Telewizji lekkiej, łatwej i przyjemnej
24.00 Panorama
0.05 Program na niedzielę
0.10 Widowisko publicystyczne - Kariery, bariery - Sobiesław Zasada
1.00 Gwiazdy jazzu: Miles Davies
1.45 - 8.00 Przerwa

ATV
17.30 „Sharky i George" - film animowany, USA
17.55 Wszystko o komputerach - film animowany, Francja
18.30 „Szalone Bobasy" - film animowany prod. francuskiej
19.00 "Santa Barbara" - serial
20.00 "Brudna sprawa" - film sens., Francja
21.30 Notatnik filmowy
21.55 „Wszystko cokolwiek pragnęlibyście wiedzieć na temat seksu" - komedia, USA 1972

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.