FANDOM


TVP 1
7.00 Kawa czy herbata (w tym: Szkółka wspinaczki)
8.05 Frasier (38) - serial prod. USA
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Lato z misiem i Margolcią
9.10 Kevin i spółka - serial prod. angielskiej
9.35 Wąż ogrodowy
10.00 Szeryf - serial prod. USA
10.50 Lumen 2000
11.25 Lato z Magazynem Notowań: Szybowcowe góry / Zaproszenie w legnickie
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Taki jest świat
12.40 Klan (13) - telenowela TVP (z teletekstem) (powt.)
13.05 Klan (14) - telenowela TVP (z teletekstem)
13.30 Kino letnie: Kalle i aniołowie - film fab. prod. norweskiej (1993)
15.00 Błękitna perła - Międzynarodowy Festiwal Piosenki dla Młodzieży
15.20 Raj: Song of Songs Festival - Toruń '98
15.45 Przygody Bystrego Billa (6) - serial prod. australijskiej
16.15 Moda na sukces - serial prod. USA
16.35 Audiotele - konkurs 1
16.40 Sejmograf
17.00 Teleexpress
17.25 Meego (4) - serial kom. prod. USA
17.50 Lato z dokumentem: Janusz Piekałkiewicz - film dok. Jerzego Tuszewskiego
17.50 Audiotele - konkurs 1
18.50 Flesz-Wiadomości
18.53 Prognoza pogody
19.00 Wieczorynka: Mały miś
19.30 Wiadomości
19.50 Sport
19.55 Prognoza pogody
20.10 Galeria obrazów (3): Głos serca - film fab. prod. kanadyjskiej
20.50 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej (w przerwie: Jaka Polska?) - mecz Anglia - Argentyna
23.00 Wiadomości
23.05 Sport
23.10 Byłem żołnierzem Wehrmachtu
23.25 Pamięć - reportaż
0.10 Wściekłe psy i Anglicy - film fab. prod. angielskiej (1995)
1.45 Na skraju: Woda
2.05 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Sport telegram
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Leśny patrol (41) - serial prod. australijskiej
7.50 Studio urody
8.00 Programy lokalne
8.30 W labiryncie (88) - telenowela TVP
9.00 Czterej pancerni i pies (3): Gdzie my tam granica - serial TVP
10.00 Chcecie bajki, oto bajka
10.10 Arktyka (11): Wioski opłnocy - film dok. prod. angielsko-włoskiej
10.40 Strażnicy dobrej nowiny (8) - serial prod. irlandzkiej
11.05 Anna Maria idzie własną drogą (21) - serial prod. niemieckiej
12.00 Prog. roz.
12.25 Familiada
12.50 Akademia zdrowia Dwójki
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy
13.40 Relaks z Krakowa
14.50 Akademia zdrowia Dwójki
15.00 Przystanek Alaska (48) - serial USA
15.50 Panorama
16.00 Programy lokalne
16.25 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej: 1/8 finału - mecz Rumunia - Chorwacja
18.30 Panorama
18.40 Va banque
19.15 Reporterzy Dwójki przedstawiają
19.40 Plecak pełen przygód (2) - serial
20.10 Kolejna para asów - film fab. prod. USA (1991)
21.50 Sport telegram
22.00 Panorama
22.35 Kocham kino: Poznań 56 - film fab. prod. polskiej (1996)
0.25 II Festiwal Beethovenowski - koncert WOSPR pod dyrekcją Antoniego Wita
1.40 Zakończenie programu

WOT
8.00 Zuzia i jej przyjaciele ]2/26]
8.28 Pogoda
8.30 Maria z przedmieścia l41 i 42]
9.15 Warzywnik [27/57]
9.30 Król Artur i Kwadratowi Rycerze Okrągłego Stołu [22/39]
9.50 Opowieść i mądrym królu l7 /26]
10.00 Podróże bez biletu [2/26]
10.20 Szlakiem legendy [4/6]
10.50 Dzisiaj Wrocław
11.20 Papierowe małżeństwo
12.45 Warzywnik [27/57]
13.05 W labiryncie l3 i 4/120]
14.05 Niebo w gębie
14.25 Radio romans [2/32]
14.55 Co, gdzie, kiedy? (powt.)
15.05 Wiadomości kuriera
15.10 Król Artur i Kwadratowi Rycerze Okrągłego Stołu
15.35 Opowieść o mądrym królu
15.45 Podróże bez biletu
16.10 Szlakiem legendy
16.30 TKW
16.55 Co ludzie powiedzą l2/26]
17.25 Karnecik
17.30 Wielkie przygody XX wieku [2/26] - Samochodem dookoła świata
18.10 TKW
19.30 Dzisiaj Wrocław
20.00 Papierowe małżeństwo
21.45 Wiadomości kuriera
22.05 Rozmowa dnia
22.25 Przegląd prasy
22.30 TKW
22.40 Co,gdzie, kiedy?
22.50 Lot do piekła [5/6]
23.40 Program na jutro

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Garfield (38) - serial animowany dla dzieci
8.30 Znak ZORRO (21) - serial przygodowy, USA
9.00 Tarzan (21) - serial przygodowy, USA
9.30 Żar młodości (470) - serial obyczajowy, Kanada
10.30 Przyjaciele (4) - serial komediowy,USA
11.00 Roseanne (51) - serial komediowy, USA
11.30 Księżyc nad Miami (6) - serial sensacyjny, USA
12.30 Kalambury - program rozrywkowy
13.00 Rykowisko
13.30 Kuba zaprasza - program Kuby Szylińskiego
14.00 Idź na całość - show z nagrodami
15.00 Maska (2) - serial animowany dla dzieci
15.25 Lato z Polsatem
15.50 Michael Logozzo gorąco poleca -- magazyn kulinarny
16.00 Informacje
16.15 Lato z Polsatem
16.45 Dziewięciu wspaniałych: gra - zabawa
17.15 Rykowisko
17.45 Przyjaciele (5) - serial komediowy, USA
18.15 Roseanne (52) - serial komediowy, USA
18.45 Informacje
19.00 Znak Zorro (22) - serial przygodowy, USA
19.30 Tarzan (22) - serial przygodowy, USA
20.00 Zaginiony (13) - serial sensacyjny, USA
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Ostry dyżur (ER) (21) - serial obyczajowy, USA
21.55 Meandry prawa (4) - serial sensacyjny, USA
22.55 Wyniki losowania LOTTO
23.00 Informacje i biznes informacje
23.20 Polityczne graffiti
23.30 Miecz Bushido - film sensacyjny, USA, 1988
1.20 Pożegnanie (przerwa techniczna)

TVN
6.45 Telesklep
7.15 Hardcastle i McCormick - ser.
8.15 Kucyki i przyjaciele (3) - serial
8.35 Conan - łowca przygód - serial
9.00 Szkoła złamanych serc - serial
9.30 Nieśmiertelny (23) - serial
10.30 Ogień (23) - serial
11.30 Gotuj z Kuroniem - program kulinarny
12.00 Ludzie w drodze - program reporterów TVN
12.30 Manuela (27) - telenowela
13.30 Jolanda (121) - telenowela
14.00 Telesklep
14.30 Kucyki i przyjaciele - serial
14.55 Conan - łowca przygód - ser.
15.20 W naszym kręgu (63) - serial
15.45 Szkoła złamanych serc - serial
16.15 Nieśmiertelny (23) - serial
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Co za dzień - prog. rozrywkowy
18.00 Magnum (2) - serial
19.00 TVN Fakty
19.20 Pogoda
19.25 Sport
19.30 Czas to pieniądz - teletumiej
20.00 Wieczór kawalerski - komedia
22.05 Świrusy - komedia
00.05 Nocny tramwaj TVN
1.05 Magnum (2) - serial
1.55 Granie na ekranie

Nasza TV
7.30 Nasz sklep - zakupy w TV
8.00 Nasza dzieciom: Zwierzątka z Transylwanii (22) - serial, W. Bryt.jFrancja; Oddział dziecięcy (26) - serial obyczajowy, W. Bryt.
9.00 Zawsze razem (19/30) - serial obyczajowy, Kanada
9.30 Klub na plaży (88) - serial, Brazylia
10.00 City (118) - serial, USA
10.30 Antonella (35) - serial, Brazylia
11.25 Nasze wiadomości
11.30 Dziedziczna nienawiść (114) - serial, Brazylia
12.30 Na wolności - serial, USA
13.30 Nasz sklep - zakupy w TV
14.00 Antonella (36) - serial, Brazylia
14.55 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów
15.00 Nasze wiadomości
15.05 City (119) - serial, USA
15.30 Kobietą być - magazyn na żywo
16.00 Zwierzątka z Transylwanii (23) - serial, W. Bryt.jFrancja
16.30 Oddział dziecięcy (27) - serial obyczajowy, W. Bryt.
17.00 Zawsze razem (20/30) - serial
17.30 Klub na plaży (89) - serial, Brazylia
18.00 Nasze wiadomości
18.10 Dziedziczna nienawiść (115) - serial, Brazylia
19.15 Telemuzyka - magazyn muzyczno-filmowy (na żywo)
19.55 Dowód rzeczowy - thriller, USA
21.45 Nasze wiadomości
22.00 Jan Krzysztof (3) - serial, Francja
23.00 Wieczór gwiazd
23.30 Przed premierą: Atak - film sensacyjny, USA
1.00 Zakończenie programu

TV Polonia
7.00 Sport telegram
7.10 Bobaskowo (7/13) - serial animowany dla dzieci (powt.)
7.35 Kot w butach (10/26) - serial animowany dla dzieci (powt.)
8.00 Obóz na wyspie - reportaż
8.25 Pocztówki z Florydy: Instytut Kultury Polskiej w Miami (powt.)
8.30 Wiadomości
8.45 Klan (104) - serial prod. polskiej
9.05 Arabowie i araby (powt.)
9.20 Portret w kropli - film dokumentalny (powt.)
9.45 Adopcja (2): Krzyś - dramat obyczajowy prod. polskiej (1983 r., 52 min) (powt.)
10.35 Dziennik TV J. Fedorowicza (powt.)
10.50 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
11.15 Warszawa w Sankt Petersburgu - reportaż (powt.)
11.35 Czy nas jeszcze pamiętasz (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Czarno-białe i w kolorze: Koniec nocy - dramat obyczajowy prod. polskiej (1957 r., 76 min) (powt.)
13.30 Przebój za przebojem (powt.)
13.55 Paradoks o konduktorze - film dokumentalny (powt.)
14.45 Tydzień prezydenta
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Gościniec - magazyn kultury i sztuki ludowej (powt.)
16.00 Zaproszenie: Wokół roztacza się Roztocze - program krajoznawczy (powt.)
16.20 Tygrys (powt.)
16.30 Klan (104) - serial prod. polskiej (powt.)
17.00 Teleexpress
17.15 Wielka gra - teleturniej
18.05 Kronika X Parafiady
18.15 Tylko muzyka
19.15 Dobranocka: Lis Leon - serial animowany
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Życie na gorąco (1/9): Budapeszt - serial sensacyjny prod. polskiej
21.25 Scena country
22.00 Metropolita Sawa - reportaż
22.30 Panorama
23.05 Teatr Telewizji: Freuda teoria snów (spektakl z 1991 r.)
0.10 Myślenie ma przeszłość Kartezjusz
0.30 Daily News Courier
0.45 Program dnia Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Lis Leon - serial animowany
1.00 Wiadomości
1.25 Sport
1.28 Prognoza pogody
1.30 Biografie: Kino Kawalerowicza - film dok.
2.30 Panorama
3.05 Życie na gorąco (1/9): Budapeszt - serial sensacyjny prod. polskiej
4.25 Scena country
5.00 Obóz na wyspie - reportaż
5.25 Daily News Courier
5.35 Od Kartaginy do Tunezji - reportaż
5.50 Tydzień prezydenta
6.05 Klan (104) - serial prod. polskiej (powt.)
6.30 Przebój za przebojem (powt.)
7.00 Zakończenie programu

RTL 7
7.50 Siódemka dzieciakom - seriale
8.15 Słodka dolina - serial
9.00 Sunset Beach - serial
9.45 Prawo i bezprawie - serial
10.35 Bitwa o Midway - film wojenny
12.45 Teleshopping
13.45 Policjanci z Miami - serial
14.15 Campbellowie - serial
15.05 Słodka dolina - serial
15.25 Siódemka dzieciakom - serial
16.20 Najeźdźcy - serial SF
17.15 Sliders - serial SF
18.00 Sunset Beach - serial
18.50 7 minut - wydarzenia dnia
19.00 Prawo i bezprawie - serial
19.45 Prognoza pogody
19.55 Smak sukcesu - komedia, USA
21.30 7 minut - wydarzenia dnia
21.40 Nieustraszeni - serial
22.30 Policjanci z Miami - serial
23.20 7 minut - wydarzenia dnia
23.35 Sliders - serial SF
0.20 Wieczór z wampirem - talk-show
1.20 Nieustraszeni - serial
2.00 Najeźdźcy - serial SF

Polsat 2
7.30 Festiwal Polsat Dance
7.45 Plastik TV - program muzyczny
8.00 TV Shop
8.30 Czarodziejka z Księżyca - ser.
9.00 Power Rangers (36) - serial
9.30 Hawaje pięć-zero (49) - serial
10.30 Wresting - wszystkie chwyty dozwolone (26) - serial
11.30 Żar młodości (481) - serial
12.30 Tajemnicza dama
13.30 TV Shop
14.00 Na topie -program o muzyce i filmie
14.30 Junior - show
15.00 Dance TV - prog. muzyczny
15.30 Festiwal Polsat Dance
15.45 Plastik TV - prog. muzyczny
16.00 Hawaje pięć-zero (50) - serial
17.00 Informacje
17.10 Czarodziejka z Księżyca - ser.
17.35 Power Rangers (37) - serial
18.00 Czarne kapelusze (7) - serial
19.00 Tajemnicza dama
19.50 CNN News - prog. informac.
20.00 Pogromcy zła (17) - serial
20.50 Rafa Donovana - komedia
22.40 Zaszczuta - dramat obycz.
0.15 Przytul mnie - prog. muzyczny
1.15 Pożegnanie

Canal +
7.00 Aktualności filmowe
7.05 Cyberia
7.15 Diabelski Młyn
7.55 Łapu-capu
8.00 Przyjaciele 4 - serial
8.30 (K) Mężowie i żona - komedia
10.25 (K) The Pillow Book - film
12.30 (K) Ósme Niebo: Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski - mag.
13.30 (K) Rodeo w Nowym Jorku
15.10 (K) DESER: Śruba - film krótkometrażowy
15.35 (K) Sąsiedzi - dramat sensac
17.10 (K) Rycerze kanciastego stołu
17.35 (K) Blake i Mortimer - serial
18.00 NIE PRZEGAP
18.05 Diabelski Młyn - filmy anim.
18.45 Przyjaciele 4 - serial
19.10 Szymon Mówi Show
19.15 NIE PRZEGAP
19.20 Łapu-capu
19.25 Świat należy do mężczyzn
19.50 Łapu-capu
19.55 Aktualności filmowe
20.00 (K) Kobietd zakazana - dramat
21.40 (K) ZNAK FIRMOWY: Nike - film dok.
22.25 (K) Skradzione serca
00.00 (K) Dzieci kukurydzy I
1.35 (K) Miłość i inne nieszczęścia
2.55 (K) Kanapa w Nowym Jorku

HBO
9.35 Pod niebem Henrietty - dramat USA
11.25 Elza z afrykańskiego buszu: nowe przygody - familijny USA
13.00 Emma - komedia romantyczna USA
14.50 Biały kieł 2 - Legenda o białym wilku - familijny USA (1994)
16.35 Przeprowadzka - komedia USA (1988)
18.05 Egzekutor - film akcji USA (1996)
20.00 Wiczy - dramat
21.50 Cichy zabójca Yakuza - film akcji USA
23.25 Sobie przeznaczeni - dramat USA
1.10 Ostatni skaut - film akcji USA

ATV
6.00 Program dnia
6.05 Mix - program muzyczny
6.30 Ballada o Januszku - serial
7.30 Zakupy w ATV
8.00 Westgate - serial
9.00 74,5 Nowa fala - serial
10.00 Fort Boym"d - telettuniej
11.30 Zakupy w ATV
12.00 Inwazja pogaństwa - film dok
13.00 74,5 Nowa fala - serial
14.00 Czarny rynek - prog. muz.
14.30 130 bmp - program muzyczny
15.00 Zebra - magazyn muzyczny
15.30 Tego już za wiele - serial
16.00 Świat i cztery kółka
16.30 Pago Pago - teleturniej
18.00 74,5 Nowa fala -- serial
19.00 Zakupy w ATV
19.30 Smak muzyki - magazyn
20.00 Wresting
21.00 Ballada o Januszku (os1.)
22.00 Westgate - serial
23.00 Kto grzeje się w łóżku mojej żony - komedia erot.
00.30 Tego już za wiele - serial
1.00 Zakupy w ATV
1.30 Kto grzeje się w łóżku mojej żony - komedia erot"
3.00 Zakończenie programu

Polonia 1
4.00 Top Shop
13.30 Stellina - serial (powt.)
14.30 Top Shop
17.15 Babar- serial animowany
17.45 Namiętności - serial
18.45 Werdykt - talk show
19.15 Pełnym gazem - magazyn
19.50 Klub Hawaje - serial
20.30 Stellina - serial
21.30 Reportaż z planu - magazyn
22.00 Atak potworów: Mechaniczny potwór - horror
22.30 Top Shop

PTK 2
18.00 Życie jak loteria [1/27] - serial obycz.
18.45 Belamy [1/24] - serial krym.
19.35 Kolejowe przygody wzdłuż Europy [2/20] - serial dok.
21.00 Porwania - komedia USA
21.30 In Your Ear - muzyka
22.00 Valet Girls - komedia USA
23.30 Video Soul - muzyka
0.00 Muzyczne dobranoc

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.