FANDOM


TVP 1
06.30 Proszę o odpowiedź - program publicystyczny
06.45 Przystanek Unia - reportaż
07.35 Latające misie (2): Atak czerwonych węży - senal animowany, Chorwacja/Kanada
08.00 Legenda o Wilhelmie Tellu (6): Duch Kale - serial dla dzieci, Nowa Zelandia
09.00 Teleranek na wakacjach - program dla dzieci
09.30 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk!
09.55 50 lat TVP: Wojna domowa (1/15): Ciężkie jest życie - serial obyczajowy, Polska
10.30 Od przedszkola do Opola: Piosenki o lecie - program muzyczny dla dzieci
11.00 Studio sport: Rajdowe Mistrzostwa Polski
11.25 Otwarte drzwi - mag. katolicki
12.00 Anioł Pański - transmisja z Watykanu
12.15 Książki na lato - mag. kulturalny
12.25 Tydzień - magazyn rolniczy
13.00 Wiadomości
13.10 Poszukiwacze skarbów - teleturniej
13.40 50 lat TVP: Gallux show
14.40 Awantura w Khyberze - komedia, Wlk. Brytania
16.05 Bezpieczna Jedynka
16.35 Złączenie Europą - program publicystyczny
17.00 Teleexpress
17.20 Piłkarski Express
17.30 Dziennik telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza
17.45 Lokatorzy - serial komediowy, Polska
18.20 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19.00 Wieczorynka: Myszka Miki i przyjaciele - serial animowany, USA
19.30 Wiadomości
19.50 Sport i prognoza pogody
20.05 MAYERLlNG - dramat obyczajowy, Francja/Wlk. Bryt.
22.30 Czas na dokument Aniołki (12) - telenowela dokumentalna
22.55 Losowane audiotele
23.00 Uczta kinomana: ZBIEG Z ALCATRAZ - dramat sensacyjny, USA
00.35 Sportowa Jedynka - magazyn
01.00 BIOLOGIA PRZETRWANIA - film dokumentalny Andrzeja Jeziorka
01.30 Niegrzeczne aniołki (22) - serial
02.00 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Film dla niesłyszących; Matki, żony i kochanki; odc.11/22; serial TVP
07:55 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość; odc.39; serial TVP
09:45 Nie tylko dla komandosów
10:10 Balet na pointach
10:30 Triumf życia; odc.4-Zwycięskie zespoły; serial dok.prod.USA
11:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Wakacje ze smakiem
12:00 Studio sport; Mundial 2002; studio (na żywo)
12:50 Mundial 2002; mecz finałowy /1. połowa/ (na żywo)
14:00 Mundial 2002; mecz finałowy /2. połowa+wręczenie pucharu/ (na żywo)
15:15 Mundial 2002; studio (na żywo)
16:00 Na dobre i na złe; odc. 85 Potęga miłości; serial prod. TVP
17:05 Święta wojna; Idol; serial TVP
17:30 7 dni świat
18:00 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Udręka anoreksji; film dok.prod.niemieckiej
19:45 Pamelo żegnaj; Tercet Egzotyczny i goście
21:10 Z Archiwum X; odc. 1 serial prod.USA [tylko dla dorosłych] [stereo]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Prognoza  pogody
22:35 Jest jak jest; odc.12/19 Fortuna puka do drzwi; serial TVP
23:10 Rigoletto
01:45 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
7.00    Fraglesy – serial lalkowy dla dzieci
7.30    Kurier – program informacyjny, pogoda
7.45    Piłkarski express
8.00    Panorama - Flesz, Pogoda
8.10    Gość tygodnia
8.25    Gdański Magazyn Sportowy /powt./
8.40    Rodno zemia - magazyn kaszubski
9.00    Teleplotki – program publicystyczny
9.30    Kurier – program informacyjny
9.45    Królowie życia – film fabularny
11.30   Kurier – program informacyjny
11.35   Missisippi - rozśpiewana rzeka cz.4/4  - film dokumentalny, USA 1999
12.30   Kurier – program informacyjny
12.45   Historie z tej Ziemi - Zatoka tysiąca wraków/powt.
13.05   Gość "3"
13.15   Z archiwum TVG: Uśmiechnij się!
13.45   Co mnie gryzie? /powt.
14.05   Panorama tygodnia
14.30   Kurier – program informacyjny
14.35   Podwodne łowy – francuski film dokumentalny
15.30   Kurier – program informacyjny
15.40   Rozmowy z dwiema niewiadomymi /powt.      
16.05   Dzwonnik - reportaż
16.30   Kurier – program informacyjny
16.45   Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej
17.30   Kurier – program informacyjny
17.35   Teleplotki – program publicystyczny
18.00   Panorama, Pogoda
18.10   Kronika kulturalna
18.20   Z archiwum TVG: Uśmiechnij się! /powt./
18.50   Światowa Liga Siatkówki Portugalia-Polska
20.30   Kurier – program informacyjny
20.50   Od niedzieli do niedzieli – przegląd wydarzeń
21.15   Ksiązka tygodnia
21.30   Kurier – program informacyjny
21.45   Panorama, Pogoda 
22.00   Wieczór ze sportem w TVG
22.30   Kurier – program informacyjny
22.45   Sport
0.20    MP w Skokach przez Przeszkody   
0.30    Eliminacje Motorowodnych MŚ
0.50    Zakończenie programu

Polsat
06.00 Disco Polo Live (328) - magazyn muzyczny
07.00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
07.30 Magazyn religijny
08.00 Smocze opowieści (26) - serial animowany, USA
08.30 Piesek Poochini (26) - serial animowany, USA
08.55 Hugo - program dla dzieci
09.30 Power Rangers (172) - serial
10.00 Disco Relax
11.00 Słoneczny patrol (119) - serial przygodowy, USA
12.00 Winnetou wojownik 1 - western, Niemcy/Jugosławia/Włochy/Francja
13.45 Mel - film przygodowy, USA
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 Polski Monopol Loteryjny Fortuna
16.05 Idol - program rozrywkowy
17.00 Mundial 2002 - finał oraz ceremonia zamknięcia mistrzostw
17.50 Informacje, sport, prognoza pogody
20.00 Idol - program rozrywkowy
21.15 Świat według Kiepskich (71) - serial komediowy, Poiska
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.00 MIODOWE LATA (31) - serial
22.45 Idol - Wyniki - pr. rozrywkowy
23.05 ZŁY GLINA - dramat kryminalny, USA
01.00 Kasa Chorych - relacja z koncertu
02.00 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
5.35 Telesklep
7.35 Podróże do serca świata [16] - serial anim. dla dzieci
8.05 Przygody Alvina wiewiórki [12/54] - serial anim. dla dzieci
8.30 Mój przyjaciel delfin II - film rodzinny, USA
10.25 Rycerze Okrągłego Stołu - film przygodowy USA
12.30 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
14.30 Galaktyka
15.00 Co za tydzień - magazyn
15.15 Bomba w górę cz. I
15.30 Szeregowiec Benjamin - kom. USA
17.30 Bomba w górę cz. II
17.45 Nauka jazdy - serial fabularno-dokumentalny
18.15 Król Przedmieścia [13] - serial kom.
19.00 TVN Fakty
19.35 Extra Wizjer - magazyn
20.00 Milionerzy - teleturniej
20.45 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
22.00 Pod napięciem - talk-show
22.30 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.00 Noktowizjer - magazyn
23.35 W mroku nocy - film sens. USA
1.35 Nic straconego

TV 4
6.05 Smok Castillo
6.35 Ania z Zielonego Wzgórza
7.05 Dziedziczka - dramat kostium. USA (powt.)
9.05 Smok Castillo
9.35 Ania z Zielonego Wzgórza
10.05 Uroczysko - dramat obycz. USA (powt.)
12.00 KlNOmaniaK
12.30 INFORmator prawny
12.45 INFORmator gospodarczy
13.00 A kuku
13.30 Golf
14.00 Jak kupić nową mamę? - kom. USA, 1994 (80 min)
15.50 Rycerz nocy (13) - serial sens. kanad.-amer.
16.50 Bill Cosby i straszne dzieciaki 3 (21) - serial kom. USA
17.05 Diabli nadali (21) - serial kom. USA
17.45 Dziennik
17.55 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Maggie Winters (18) - serial kom. USA
18.35 Nowe wcielenie (16) - serial sens. USA (powt.)
19.30 Mapety i ich goście (12) - serial dla dzieci USA
20.00 Zakazany owoc - dramat prod. USA
20.55 Drogówka - magazyn
21.30 Idol
22.40 Mundial 2002
0.50 Super VIP
1.20 Strefa P
1.55 Zakończenie programu

TVN 7
6.10 Telesklep
8.10 Delfy
8.35 Grupa specjalna EKO
9.00 Yaiba - legendarny samuraj
9.25 Dragon Ball Z
10.15 Luzaki i kujony - serial USA
11.00 Z życia gwiazd - serial USA
11.25 Czynnik PSI - serial USA
12.15 Stefan Frank, lekarz znany i lubiany: Dobry początek - pilot serialu niem.
14.00 W poszukiwaniu dziewiczej przyrody
14.45 Nie do wiary - serial USA
15.35 Komando Małolat - serial niem.
16.30 Słoneczny patrol - serial USA
17.20 Wszyscy jesteśmy dziećmi - film USA
19.05 Zatoka szczęścia - serial USA
20.00 Podwójna świadomość - film USA
21.50 Prezydencki poker - serial USA
22.40 Co za tydzień - magazyn
22.55 Lakier do włosów - komedia USA
0.35 Terror w Beverly Hills - film USA
2.10 Koniec programu

TV Polonia
07:00 Słowo na niedzielę
07:05 M jak miłość; odc. 43; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski
07:50 Kronika Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży; powt.
08:05 Muzeum Białostockie
08:15 Biografie; Jestem biednym wyrzutkiem; film dokumentalny Lucyny Smolińskiej i Mieczysława Sroki
09:10 Niedzielne muzykowanie - Koncerty w Pszczynie; Ludwig van Beethoven - Sonata F-dur; "Wiosenna" op. 24 (STEREO); wyk: Maria Nowak - skrzypce, Adam Szyszka - fortepian
09:40 Serce matki; 1938  film fabularny prod. polskiej (85', czarno - biały); reż: Michał Waszyński; wyk: Stanisława Angel - Engelówna, Irena Malkiewicz - Domańska, Kazimierz Wilamowski, Lidia Wysocka i inni
11:05 Spółka rodzinna; odc. 1; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz
11:30 Spółka rodzinna; odc. 2; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
12:00 Anioł Pański
12:15 Otwarte drzwi; magazyn katolicki
12:45 Lato z klasyką
13:00 Transmisja Mszy Świętej; z Kościoła św. Wojciecha - Sieradz (diecezja włocławska)
14:05 Czterej pancerni i pies; odc. 17 /21/ - Klin; 1966  serial prod. polskiej; reż: Konrad Nałęcki; wyk: Janusz Gajos, Pola Raksa, Franciszek Pieczka, Włodzimierz Press
15:05 Graj z Kuroniem; program kulinarno-rozrywkowy (STEREO)
15:35 Święta wojna; odc. 8 - Geburstag; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
16:00 Biografie; Jestem biednym wyrzutkiem; film dokumentalny Lucyny Smolińskiej i Mieczysława Sroki; powt.
17:00 Teleexpress
17:15 Nie tylko o...; powt.
17:30 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:40 M jak miłość; odc. 43; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski; powt.
18:30 Panorama
18:55 Kochamy polskie seriale; teleturniej
19:20 Dobranocka; Przygody Bolka i Lolka; odc. 23 - Wakacyjne szlaki; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:00 Opowieści weekendowe; Damski interes; 1996  film obyczajowy prod. polskiej (56', FORMAT 16x9); reż: Krzysztof Zanussi; wyk: Joanna Szczepkowska, Marta Lipińska, Ana Nehrebecka, Magdalena Zawadzka
20:55 Mój ślad w Telewizji; felieton
21:00 Szansa na sukces; Ryszard Rynkowski; (STEREO)
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Ekstradycja; odc. 1 /6/; 1995  serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki
23:30 Opowieść o Józefie Szwejku i jego drodze na front; odc. 11 - Taki piękny koniec godzien jest zawiści; .; wyk: Jerzy Stuhr, Tomasz Wysocki, Tadeusz Wieczorek, Kajetan Wolniewicz, Anna Seniuk
00:00 Pola Negri; program Katarzyny Sobol
00:30 M jak miłość; odc. 43; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski; powt.
01:15 Przygody Bolka i Lolka; odc. 23 - Wakacyjne szlaki; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Pogoda; powt.
01:52 Sport; powt.
02:00 Spółka rodzinna; odc. 1; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:25 Spółka rodzinna; odc. 2; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
03:00 Opowieści weekendowe; Damski interes; 1996  film obyczajowy prod. polskiej (56', FORMAT 16x9); reż: Krzysztof Zanussi; wyk: Joanna Szczepkowska, Marta Lipińska, Ana Nehrebecka, Magdalena Zawadzka; powt.
03:55 Mój ślad w Telewizji; felieton; powt.
04:00 Ekstradycja; odc. 1 /6/; 1995  serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:25 Zwierzenia kontrolowane; powt.
05:55 Graj z Kuroniem; program kulinarno-rozrywkowy (STEREO)
06:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; powt.
07:00 Zakończenie programu

TV Puls
7.35 Symbole polityczne [5] - film dok.
8.00 Rytm serca [24] - serial obycz.
9.00 Karolina i przyjaciele [16] - serial
9.30 Kacper i przyjaciele [12] - serial
9.50 Polska gola! - prog. sportowy
10.00 Via Mala - film dok.
11.00 Kobiety mojego życia [43] - serial
12.00 Anioł Pański
12.30 Dotyk anioła [32] - serial obycz.
13.30 Kuchnia polska - mag. kulinarny
14.00 Polak, katolik, obywatel - mag.
14.30 Arsene Lupin [5] - serial sens.
16.30 Lista przebojów filmowych - mag.
17.00 Walc torreadorów - komedia obycz.
19.00 Dotyk anioła [3] - serial obycz.
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.20 Detektyw w sutannie [1] - serial sens.
21.10 Piątka u Semki - prog. publicystyczny
21.45 Polska gola! - mag.
21.55 Retransmisja meczu żużlowego
22.50 Program o dobrej książce - mag.
23.15 Polak, katolik, obywatel - mag.
23.50 Lista przebojów filmowych - mag.
0.20 Widziane i niewidzialne: Siostra Faustyna - mag. zjawisk niezwykłych

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    "Tajemnice Morza Martwego" film dokumentalny USA
09:00    "Tajwan - legendarna sztuka widowisk ludowych" film dokumentalny 1998
09:30    Teraz Muzyczna Telewizja
10:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    "Całun Turyński" film dokumentalny USA
13:30    Teraz Muzyczna Telewizja
13:45    Telesprzedaż
14:00    W garnku - poradnik kulinarny
14:30    Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
15:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
16:30    Telesprzedaż
17:00    TMT - Trucker Music Television magazyn
17:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
18:00    Wybory Miss WWW - półfinały
18:30    Teraz Muzyczna Telewizja
18:45    Babski świat magazyn dla pań i dziewcząt
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    "Tylko Manhattan" reż.Douglas Hickox/Richard Michaels, wyk.Barry Bostwick, Perry King, Valerie Bertinelli, Robert Addie serial obyczajowy USA 1987
21:00    "Tajwan - legendarna sztuka widowisk ludowych" film dokumentalny 1998
21:30    Muzyczny głos magazyn muzyczny
22:00    Żagle magazyn żeglarski
22:30    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
23:00    Film fabularny na życzenie telewidzów
00:30    Telesprzedaż
01:00    Zakończenie programu

Polsat 2
05:45    Kinomaniak magazyn filmowy
06:15    Kalejdoskop
06:45    Program muzyczny
07:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
07:45    Muzyka polska
08:15    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
09:15    Muzyka polska
10:15    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:15    Kalejdoskop
12:35    Kalambury dla dzieci teleturniej
13:00    "Życie jak poker" (30, 31) wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
14:00    Magazyn katolicki
14:30    4x4 magazyn motoryzacyjny
15:00    Program muzyczny
15:15    Klub Stasia i Nel program dla dzieci
16:10    Informacje
16:30    Kinomaniak magazyn filmowy
17:00    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
17:30    Komicy występują w Polsacie
17:45    Dziennik
18:00    Na każdy temat talk show
19:15    Informacje
19:30    "Duża przerwa" (7) wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
20:00    Magazyn Teatru Otwartego
21:00    Komicy występują w Polsacie
21:15    "Szpital na perypetiach" (3) reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
21:45    "Adam i Ewa" (53, 54, 55) reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Strefa P program muzyczny
00:00    Przygody Leona H. program satyryczny
00:30    Program muzyczny
01:00    Informacje
01:15    Na każdy temat talk show
02:15    "Duża przerwa" (7) wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
02:45    Magazyn Teatru Otwartego
03:45    "Szpital na perypetiach" (3) reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
04:15    "Adam i Ewa" (53, 54, 55) reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

CANAL+ ŻÓŁTY
09:00    Aktualności filmowe magazyn filmowy
09:30    Rozkodowany Bugs Bunny filmy animowane
10:30    "Wyspa Kangura" Świat Wysp film dokumentalny
11:25    "The Flintstones - Niech żyje rock" reż.Brian Levant, wyk.Mark Addy, Stephen Baldwin, Kristen Johnston, Thomas Gibson komedia USA 2000
13:00    "Marnie" reż.Alfred Hitchcock, wyk.Sean Connery, Tippi Hedren, Diane Baker, Martin Gabel film sensacyjny USA 1964
15:05    "Fasolowe ciasteczka" Deser film krótkometrażowy
15:20    "Mr. Johnson" reż.Bruce Beresford, wyk.Pierce Brosnan, Maynard Eziashi, Edward Woodward, Beatie Edney dramat obyczajowy USA 1991
17:00    "Co kryje prawda" - Jak się tworzy idealny thriller magazyn filmowy
17:20    "Co kryje prawda" reż.Robert Zemeckis, wyk.Harrison Ford, Michelle Pfeiffer, Diana Scarwid, Miranda Otto thriller USA 2000
19:25    "Pasażer na gapę" Deser film krótkometrażowy
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    "Podróż Felicji" reż.Atom Egoyan, wyk.Bob Hoskins, Elaine Cassidy, Peter McDonald, Sheila Reid dramat obyczajowy Kanada/W. Bryt. 1999
21:55    "Amerykański paszport" film dokumentalny USA 1999
23:20    "Ostatni patrol" reż.Sheldon Lettich, wyk.Dolph Lundgren, Rebecca Cross, Sherri Alexander, Joe Michael Burke film sensacyjny USA 2000
00:55    "Na swoje podobieństwo" reż.Grzegorz Zgliński, wyk.Darek Taraszkieiwcz, Gabriela Muskała, Romana Kamińska, Zygmunt Malanowicz film psychologiczny Polska 2001
01:50    "Nie płacz, Charlotto" reż.Robert Aldrich, wyk.Bette Davis, Jospeh Cotten, Olivia de Hallivand, Agnes Moorehead thriller USA 1964
04:00    "Kibice do dzieła!" reż.Brian Robbins, wyk.David Arquette, Oliver Platt, Scott Caan, Bill Goldberg komedia USA 2000

CANAL+ NIEBIESKI
05:15    Klub Kibica: Liga hiszpańska - mecz FC Valencia - Athletic Bilbao (107 min) Piłka nożna (powt.)
07:05    Zakończenie programu
09:00    "Narzeczona dla dwóch" reż.Doug Ellin, wyk.Mili Avital, David Schwimmer, Jason Lee, Vanessa Angel komedia romantyczna USA 1998
10:35    "Zazdrość i medycyna" reż.Janusz Majewski, wyk.Ewa Krzyżewska, Mariusz Dmochowski, Andrzej Łapicki, Włodzimierz Boruński melodramat Polska 1973
12:15    "Przyzwoity przestępca" reż.Thaddeus O'Sullivan, wyk.Kevin Spacey, Linda Fiorentino, Peter Mullan, Stephen Dillane film kryminalny Irlandia/W. Bryt./USA 2000
13:50    "Weekend" reż.Brian Skeet, wyk.Deborh Kara Unger, Gena Rowlands, D. B. Sweeney, Brooke Shields film obyczajowy USA 1999
15:30    Klub Kibica: Liga włoska - mecz AS Roma - AC Milan (107 min) Piłka nożna
17:20    Klub Kibica: Liga włoska - mecz Chievo Verona - Juventus Turyn (112 min) Piłka nożna
19:15    "20 lat E.T. reż.Bernard Faroux wywiad ze Stevenem Spielbergiem" - film dokumentalny Francja 2002
20:00    "Sajgon" reż.Christopher Crowe, wyk.Willem Dafoe, Gregory Hines, Fred Ward, Amanda Pays film wojenny USA 1987
21:40    "Szepty w mroku" reż.Christopher Crowe, wyk.Annabella Sciorra, Jamey Sheridan, Anthony LaPaglia, Jill Clayburgh thriller USA 1992
23:20    "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974
01:45    "101 Reykjavik" reż.Baltasar Kormakur, wyk.Victoria Abril, Hilmir Snaer Gudnason, Hanna Maria Karlsdottir, Baltasar Kormakur komedia Islandia 2000
03:10    Klub Kibica: Liga włoska - mecz AS Roma - AC Milan (107 min) Piłka nożna (powt.)

Ona
07:00    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
07:25    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
08:00    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane/Ian McFadyen serial komediowy Australia 1988-90
11:41    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane/Ian McFadyen serial komediowy Australia 1988-90
12:10    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
12:40    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
13:10    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
14:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:45    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:30    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
16:00    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
16:25    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane/Ian McFadyen serial komediowy Australia 1988-90
16:50    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
17:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy." serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:35    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
21:45    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
22:10    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991
01:40    "Wesoła kompania" reż.Jo Lane, Ian McFadyen serial komediowy Australia 1991

Eurosport
08:30    Inside the Teams magazyn piłkarski (powt.)
09:00    Legendy Mistrzostw Świata - lata 1970 - 1986 Piłka nożna (powt.)
10:00    Klasyka Mistrzostw Świata - mecz finałowy z 1998 roku Francja - Brazylia Piłka nożna (powt.)
11:00    Legendy Mistrzostw Świata - lata 1986 - 1998 Piłka nożna (powt.)
12:00    Inside the Teams magazyn piłkarski (powt.)
12:30    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Holandii w Assen - wyścig w klasie Moto GP Sport motocyklowy
13:30    Piłka nożna
15:00    Mityng Grand Prix IAAF w Atenach Lekkoatletyka
15:45    Mityng Grand Prix IAAF w Nicei Lekkoatletyka
16:30    Mityng Grand Prix IAAF w Sheffield Lekkoatletyka (na żywo)
18:30    Watts Cup magazyn piłkarski
19:00    Super Racing Weekend w Anderstrop - wyścig w klasie GT Automobilizm (wydarzenia dnia)
21:00    Wyścigi serii NASCAR - wyścig w Sears Point Automobilizm
22:00    Watts Cup magazyn piłkarski (powt.)
22:30    Wiadomości Eurosportu
22:45    Mityng Grand Prix IAAF w Sheffield Lekkoatletyka (wydarzenia dnia)
00:30    Walki zawodowe Boks
01:15    Wiadomości Eurosportu
01:30    Zakończenie programu

Le Cinema
14.00 Nie należy zmuszać dzieci do niegodziwości (Faut  Pas  Prendre Les Enfants Du Bon Dieu Pour Les Canards Sauvages) komedia kryminalna,Francja, 1968, 79 min
15.30 Nie śmiejcie sią z mojej mamy! (Mama Es Boba) komedia, Hiszpania, 1998, 90 min
17.00 Bambino Mio (Bambino Mio) dramat obyczajowy, Wielka Brytania, 1994, 85min
18.30 Ogień Bizancjum (Why Me?) film sensacyjny, USA, 1990, 90 min
20.00 Dokument. Za kulisami: "Monsters Ball", Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Po próbie (After The Rehearsal / Efter) dramat psychologiczny, Szwecja, 1983, 72 min
22.00 Jankesi (Yanks) dramat wojenny, Niemcy / Wielka Brytania / USA, 1979, 140 min
00.30 Jak głodny wilk (Wolf At The Door) dramat, Dania / Francja, 1987, 90 min.

Discovery Civilisation
09:00    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
09:25    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
09:55    Pytania do mistrza
10:20    Zagłada niewinnych Katastrofa
10:50    20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi Wielkie powieści
11:45    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
12:15    Smoki Stworzenia fantastyczne
12:40    Pilot - widmo Łowcy duchów
13:10    Prezydent Martin Luther King Co by było, gdyby...
14:05    Władca much Wielkie powieści
15:00    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
15:25    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
15:55    Pytania do mistrza
16:20    Zagłada niewinnych Katastrofa
16:50    20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi Wielkie powieści
17:45    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
18:15    Smoki Stworzenia fantastyczne
18:40    Pilot - widmo Łowcy duchów
19:10    Prezydent Martin Luther King Co by było, gdyby...
20:05    Władca much Wielkie powieści
21:00    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
21:25    Pierwszy lot Punkty zwrotne historii
21:55    Pytania do mistrza
22:20    Zagłada niewinnych Katastrofa
22:50    20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi Wielkie powieści
23:45    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
00:15    Smoki Stworzenia fantastyczne
00:40    Pilot - widmo Łowcy duchów
01:10    Prezydent Martin Luther King Co by było, gdyby...
02:05    Władca much Wielkie powieści
03:00    Zakończenie programu

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:55    Wybrzeże Vademecum twardziela
10:20    Podróże na chybił trafił USA
10:50    Nepal Samotna planeta
11:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
12:15    Słoń, który nie miał kłów Podróże Nicka
12:40    Avenida de Mayo w Buenos Aires Ulice świata
13:10    Nowa Zelandia Samotna planeta
14:05    Godzina czwarta Eco Challenge Argentyna
15:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:55    Wybrzeże Vademecum twardziela
16:20    Podróże na chybił trafił USA
16:50    Nepal Samotna planeta
17:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
18:15    Słoń, który nie miał kłów Podróże Nicka
18:40    Avenida de Mayo w Buenos Aires Ulice świata
19:10    Nowa Zelandia Samotna planeta
20:05    Godzina czwarta Eco Challenge Argentyna
21:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:55    Wybrzeże Vademecum twardziela
22:20    Podróże na chybił trafił USA
22:50    Nepal Samotna planeta
23:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
00:15    Słoń, który nie miał kłów Podróże Nicka
00:40    Avenida de Mayo w Buenos Aires Ulice świata
01:10    Nowa Zelandia Samotna planeta
02:05    Godzina czwarta Eco Challenge Argentyna
03:00    Zakończenie programu

Marcopolo
05:00    Francja - żeglując wzdłuż Lazurowego Wybrzeża Pod wiatr
05:30    Seszele
06:00    Niemcy Landscape
06:30    Kolumbia Spirit of
07:00    Meksyk, Chapas Ludzie i miejsca
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Stany Zjednoczone Complete East Tour
08:30    Noto - klejnot Sycylii Pocztówki z Włoch
09:00    Paryż Europolis
09:30    Nowy Jork
10:00    Karaiby - szlakiem Krzysztofa Kolumba Rejsy
10:30    Południowa Afryka
11:00    Tajlandia - wyspy San Juan Sail Away
11:30    Birma Mistral
12:00    Andaluzja - ziemia i morze Landscape
12:30    Toskania - kruszconośne wzgórza Włoskie pejzaże
13:00    Wyspy dziewicze Wyspa Skarbów
13:30    Armenia Trans Azja
14:00    Przypadkowi żeglarze
15:00    Bergen Norweskie opowieści
15:30    Nowy Jork Directors' view
16:00    Południowa Dakota - gorączka złota Ludzie i miejsca
16:30    Madagaskar Notatki z podroży
17:00    Warszawa, Częstochowa Polska
17:30    Toskania - zamek w Chianti Pocztówki z Włoch
18:00    Barcelona Europolis
18:30    Indie, Jaisalmer i perła Rajasthanu Trans Azja
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Hongkong - pachnący port Metropolis
20:00    Tonga Sail Away
20:30    Kanadyjscy Inuit Mistral
21:00    Chorwacja - wybrzeże dalmackie Atlas
21:30    Stany Zjednoczone Directors' view
22:00    Malezja, Borneo Wyspa Skarbów
22:30    Armenia Trans Azja
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Paragwaj Za morzem
00:00    Malezja Za horyzontem
00:30    Kostaryka, park Narodowy Corcovado Ludzie i miejsca
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Dubaj, katedry na pustyni
02:00    Francja - żeglując wzdłuż Lazurowego Wybrzeża Pod wiatr
02:30    Seszele
03:00    Niemcy Landscape
03:30    Kolumbia Spirit of
04:00    Meksyk, Chapas Ludzie i miejsca
04:30    Tajlandia Notatki z podroży

Seasons
13:55    Witajcie w Seasons
14:00    Somma i jej rozlewiska
14:45    Komentarz do filmu
15:00    Niedźwiedź polarny władca północy Cuda przyrody
15:30    Ujarzmienie dzikiej rzeki Świat wody
15:55    Bassy wielkogębowe Wędkarskie kroniki
16:20    Łowienie na pływającą rybkę Sezon na ryby
16:30    Ważne szczegóły Polowanie na dzikie ptactwo
17:25    Dania z dziczyzny Poradnik myśliwego
17:40    Komentarz do filmu
17:50    Z biblioteki wędkarza
18:05    Mantua, pani jezior Połowy w mieście
18:30    Sztuczne skały i rafy
19:00    Kozice pirenejskie
19:50    Komentarz do filmu
20:05    Polowanie na rogacza z podchodu
20:30    Przegląd prasy myśliwskiej
20:40    Węgorz Łowienie ryb w Europie
21:45    Łowienie lina Na ryby
22:10    Albert - most między pokoleniami Pasja wędkowania
22:30    Z biblioteki wędkarza
22:45    Korsyka Kulinarne podróże po krainach Francji
23:15    Obserwacja słonki we Włoszech
23:40    Lato jelenia wirginijskiego Odkrywanie tajemnic przyrody
23:50    Wędkowanie w dolinie Val d'Aosta Wędkarskie szlaki we Włoszech
00:20    Polowanie na dzikie ptactwo w ujściu Sommy
01:15    Kulbińce z przylądka Canaveral Wędkarskie kroniki
01:30    Komentarz do filmu
01:45    Króliki z Fontvielle Sceny z polowań w Alpach Prowansalskich i na Lazurowym Wybrzeżu
02:15    Trzcinniczek Spotkania tygodnia
02:20    Zakończenie programu

MiniMax/Hyper
06:00    "Ogródek Franklina" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:25    Milton i śniegowy pies" "Milton Mikroskopek" serial animowany W. Bryt.
06:30    "W starej kopalni" "Bolek i Lolek wśród górników" serial animowany Polska
06:40    "Dobry dzień" "Pies Dali" serial animowany Polska
06:50    "Siedem koników" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
07:00    "Pingwin"/"Kiwi" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Żyrafa"/"Leniwiec" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Wabik" "Latarniki" serial animowany USA
08:20    "Psychiatra" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Kokosowy interes" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Asmina z Grecji" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Test z angielskiego" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
09:55    Marzenie Pani Witherspoon" "Milton Mikroskopek" serial animowany W. Bryt.
10:00    "Czarne złoto" "Bolek i Lolek wśród górników" serial animowany Polska
10:10    "Mokry dzień" "Pies Dali" serial animowany Polska
10:20    "Jaworowi ludzie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
10:30    "Wieloryb"/"Mrówka" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55    "Ptasznik"/"Kret" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20    "Majtek Volt" "Latarniki" serial animowany USA
11:50    "Liga obrony owiec" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Sekret Pani Hew" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Nathan z Izraela" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "Franklin i deszczowy dzień" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:25    Milton i gość" "Milton Mikroskopek" serial animowany W. Bryt.
13:30    "Zielona hałda" "Bolek i Lolek wśród górników" serial animowany Polska
13:40    "Przyjaciele" "Pies Dali" serial animowany Polska
13:50    "Pyza i bobaki" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
14:00    "Krowa morska"/"Lemur" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Szympans"/"Hiena" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Kudłatek" "Latarniki" serial animowany USA
15:20    "Królik z czekolady" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Miłość wszystko wybaczy" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Hagar z Izraela" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Test z angielskiego" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
16:55    Marzenie Pani Witherspoon" "Milton Mikroskopek" serial animowany W. Bryt.
17:00    Podwieczorek u Mini i Maxa program dla dzieci
17:30    "Wieloryb"/"Mrówka" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55    "Ptasznik"/"Kret" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20    "Majtek Volt" "Latarniki" serial animowany USA
18:50    "Liga obrony owiec" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Sekret Pani Hew" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20    "Nathan z Izraela" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Replay
20:30    "Gamez!" F1 2002 / Hotel Giant / Blood Omen 2 / The Shadow of Zorro / The Sims On Holiday / ...więcej » serial dokumentalny
21:00    "Grobowiec świetlików" ANIME film animowany
22:30    Klipy program muzyczny
22:45    "Konzol Gamez!" FIFA 2001 / Sudden Strike / 4x4 Evolution / Red Alert 2 / Airline ...więcej » serial dokumentalny
23:00    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
23:30    Making of Spiderman
23:45    Klipy program muzyczny
00:00    Zakończenie programu

Fox Kids
06:00    "Świat Bobbiego" serial animowany
06:20    "Denis rozrabiaka" serial animowany
06:45    "Przygody Kuby Guzika" serial animowany Francja/Niemcy
07:05    "Lochy i Smoki" serial animowany
07:30    "Pokemon" serial animowany
07:55    "Mighty Morphin Power Rangers" serial przygodowy USA
08:15    "Fantastyczna czwórka" serial animowany
08:40    "Digimon" serial animowany
09:00    "Inspektor Gadżet" serial animowany
09:25    "Wunschpunsch" serial animowany
09:50    "Walter Melon" serial animowany USA
10:10    "Szalony Jack, pirat" serial animowany USA
10:35    "Tajne akta Psiej Agencji" serial animowany USA
11:05    "Księżniczka Sissi" serial przygodowy Francja 1997
11:45    "Pokemon" serial animowany
12:10    "Mighty Morphin Power Rangers" serial przygodowy USA
12:30    "Spiderman" serial animowany
13:15    "Digimon" serial animowany
13:35    "Wunschpunsch" serial animowany
14:00    "Denis rozrabiaka" serial animowany
14:20    "Łebski Harry" serial animowany
14:40    "Walter Melon" serial animowany USA
15:00    "Księżniczka Sissi" serial przygodowy Francja 1997
15:40    "Inspektor Gadżet" serial animowany
16:00    "Kot Ik!" serial animowany
16:20    "Świat według Ludwiczka" serial animowany USA 1996
16:45    "Gęsia skórka" reż.David Warry-Smith, wyk.Eugene Lipinski, Deborah Scorsone, Christopher Tuah, Lynne Cormack serial przygodowy USA 1996
17:10    "Jerry i paczka" serial animowany
17:30    "The New Addams Family" wyk.Glenn Taranto, Ellie Harvey, Michael Roberts, Nicole Fugere serial przygodowy USA 1998
17:55    "Liceum na morzu" reż.John Bell, wyk.Andrew Alrlie, Kyle Alisharn, Terri Conn, Richard Ian Cox serial przygodowy Kanada 1997
18:15    "Tajne akta Psiej Agencji" serial animowany USA
18:40    "Łebski Harry" serial animowany
19:00    "The Simpsons" serial animowany USA 1989
19:30    "Świat według Ludwiczka" serial animowany USA 1996
19:50    "Jerry i paczka" serial animowany
20:10    "Kot Ik!" serial animowany
20:30    "Szalony Jack, pirat" serial animowany USA
20:50    "Fantastyczna czwórka" serial animowany
21:15    "X Men" serial animowany USA 1997
21:35    "Spiderman" serial animowany
22:00    Zakończenie programu

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów
07:00    Model Flat
09:00    Happy Birthday
10:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów
14:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
16:00    Happy Birthday
17:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:00    Modelki
19:00    Model Flat
19:30    Hity tygodni mody, lato 2002
20:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
22:30    Hity ubiegłych sezonów
23:15    Hity tygodni mody
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03

Mezzo
05:00    Les Variations Goldberg Jan Sebastian Bach koncert
06:30    "Daniel Barenboem: une vie en musique" film dokumentalny
07:30    "Aeda" opera
10:05    "Les Contes de Covent Garden" serial dokumentalny
11:00    Sur un plateau wiadomości muzyczne
12:00    Les Saisons Joseph Haydn koncert
14:00    "Un siecle de danse" serial dokumentalny
15:00    Bach selon Jean Guillou koncert.
16:00    "Ella Fitzgerald: Something to Live" film dokumentalny
17:30    Weber, Brünnighaus et Robertson Jazz trio koncert
19:00    "Les Lecons de musique de Leonard Bernstein" serial dokumentalny
20:00    La Symphonie alpestre Ryszard Strauss koncert
21:00    "Points de vue d'Afrique - Montpellier Danse" film dokumentalny
23:00    "I'm Sitting In a Room Different from the One You Are In Now" balet
23:40    Suite nr 1 Alec Wilder koncert
23:50    Tubastone nr 1 Andy Emler koncert
00:00    "Claude Monet" film dokumentalny
00:25    Concerto pour violon et orchestre nr 3 W. A. Mozart koncert
01:00    "Ali Farka Toure" film dokumentalny
02:00    D. Shapovalov i A. Vershinin Les Decouvertes Adami koncert
02:30    A. Tebenikhin, D. Shapovalov Les Decouvertes Adami koncert
03:00    "Les Champs manifestes inedit" film dokumentalny

TV Dami Radom
12:00    Muzyczna Dami program muzyczny
12:40    Dziecko potrafi program artystyczny (powt.)
13:00    Transmisja mszy świętej
14:00    "Nie należy zmuszać dzieci do niegodziwości" reż.Michel Audiard, wyk.Francoise Rosay, Bernard Blier, Marlene Jobert, Robert Dalban komedia Francja 1968
15:30    "Nie śmiejcie się z mojej mamy" reż.Santiago Lorenzo, wyk.Gines Garcia Millan, Cristina Marcos, Eduardo Antuna, Faustina Camacho komedia Hiszpania 1998
17:00    Muzyczna Dami program muzyczny
17:20    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
17:40    Muzyczna Dami program muzyczny
18:30    "Ogień Bizancjum" reż.Gene Quintano, wyk.Christopher Lambert, Christopher Lloyd, Kim Greist, J.T. Walsh komedia kryminalna USA 1990
20:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
20:20    Muzyczna Dami program muzyczny
20:30    "Po próbie" reż.Ingmar Bergman, wyk.Erland Josephson, Lena Olin, Ingrid Thulin, Nadja Palmstjerna-Weiss dramat psychologiczny Szwecja 1983
22:00    Muzyczna Dami program muzyczny
23:00    Teledziennik, Sport i prognoza pogody
23:20    Muzyczna Dami program muzyczny
00:30    "Jak głodny wilk" reż.Henning Carlsen, wyk.Donald Sutherland, Max von Sydow, Jean Yanne, Luis Rego film biograficzny Dania/Francja 1986
02:00    Zakończenie programu

WTK
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Bajki dla dzieci
10:30    Program lokalny
11:00    Puls Tygodnia - przegląd wydarzeń
11:35    Z planu filmowego magazyn filmowy
12:00    Motomania magazyn motoryzacyjny
12:20    Sekrety kobiety magazyn
12:40    "Pułapka" serial kostiumowy
13:15    "Zrobione przez ludzi" serial dokumentalny
13:30    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
14:30    Program lokalny
15:05    Czytajcie dzieciom
16:30    Program lokalny
17:00    "Artur i mamuśka" serial komediowy Australia 1987
17:30    Puls Tygodnia - przegląd wydarzeń
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Scena magazyn kulturalny
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Hamburg Europejskie ogrody zoologiczne
19:20    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:20    "Przybysz i zabijaka" reż.Anthony M. Dawson, wyk.Lee Van Cleef, Lo Lieh, Julian Ugarte, Karen Yeh komedia Francja/Hiszpania/Hongkong/Włochy 1974
22:00    Program lokalny
22:30    Arena program sportowy
22:50    Posnania dla Poznania program sportowy
23:00    Zakończenie programu

CT 1
05:10    "Star Trek: Voyager" serial fantastyczny
05:55    Różne spojrzenia magazyn
06:00    "Panoptikum praskiego miasta" reż.A. Moskalyk, wyk.J. Adamíra, J. Vinklář, J. Bláha serial kryminalny Czechy
07:10    Z życia zwierząt program przyrodniczy
07:30    Bajkowa kraina program dla dzieci
09:30    "Garfield i przyjaciele" serial animowany
10:00    Obiektyw magazyn zagranicznych ciekawostek
10:30    Kalendarium program publicystyczny
10:45    Brak wiedzy nie usprawiedliwia program dokumentalny
11:00    "Panoptikum praskiego miasta" reż.A. Moskalyk, wyk.J. Adamíra, J. Vinklář, J. Bláha serial kryminalny Czechy
12:00    Wiadomości
12:05    Prognoza pogody
12:10    Domowe szczęście magazyn
12:40    Ekran magazyn
13:10    Śpiewanki program muzyczny dla dzieci
13:15    "Kocourkov" wyk.K. Smyczek, wyk. M. Eben, L. Tokoš, O. Navrátil baśń filmowa Czechy 1991
14:15    Ścieżki wiary magazyn religijny
14:50    Co to znaczy dom? program publicystyczny
15:20    "Lemoniadowy Joe" reż.Oldrich Lipsky, wyk.Karel Fiala, Olga Schoberova, Miloś Kopecky, Kveta Fialova komedia Czechosłowacja 1963
17:00    Kronika program dokumentalny
17:05    Poszukiwanie straconego czasu magazyn
17:25    Co z tym... magazyn
17:55    Prognoza pogody
18:00    Wiadomości
18:05    O skarby Elżbiety Czeskiej teleturniej historyczny
18:50    Świąteczne przemówienie magazyn
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "Otec neznámý aneb Cesta do duše výstrojního náčelníka" reż.K. Kachyňa, wyk.K. Heřmánek, B. Klepl, N. Konvalinková, J. Zdeněk komedia Czechy 2000
21:30    GEN-galeria elity narodowej program dokumentalny
21:45    Na ostro magazyn publicystyczny
22:25    Różne spojrzenia magazyn
22:35    Wiadomości
22:50    "Żelazny Krzyż" reż.Sam Peckinpah, wyk.James Coburn, Maximilian Schell, James Mason, David Warner, Senta Berger film wojenny Niemcy/Wielka Brytania 1977
01:00    "Niech jedzą kołacze!" serial obyczajowy
01:30    "Netvor" film obyczajowy USA 1996
03:20    Brak wiedzy nie usprawiedliwia program dokumentalny
03:35    Na pływalni talk show
04:00    Mania podróżowania program dokumentalny
04:30    Nasza wieś magazyn

CT 2
05:15    Posiedzenie z Janem Burianem magazyn
05:55    "Piękna gra albo Historia piłki nożnej" serial dokumentalny (powt.)
06:50    Wiadomości Telewizji Słowackiej
07:05    Stop magazyn
07:10    "Lea Vivot wszędzie i nigdzie" program dokumentalny
07:40    Pod pokrywką magazyn kulinarny
07:55    Panorama
08:30    Kolory życia magazyn
09:40    Spojrzenie z zewnątrz program dokumentalny
10:30    "Golem i golemowie" film dokumentalny
11:25    "To jsem z toho jelen" reż.K. Smyczek, wyk.V. Žilková, B. Klepl, P. Nárožný komedia obyczajowa Czechy
12:50    mecz finałowy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002
15:00    Kooperativa Cup w siatkówce plażowej Studio sport
16:10    "Królowa z herbem w herbie" program dokumentalny o I. Hlaváčkové
16:35    "Ležáky - osada, która straciła obywateli" film dokumentalny
17:10    "Nauczyciel z przedmieścia" reż.James Clavell, wyk.Sidney Poitier, Christian Roberts, Judy Geeson, Suzy Kendall film obyczajowy Wielka Brytania 1967
18:55    Siedem dni na świecie magazyn publicystyczny
19:15    Wiadomości
20:00    Wieczór na temat... A co na to natura??? program kulturalny
20:05    "Obrazki z Czech" film dokumentalny
21:15    Miara czeskiej stadności program dokumentalny
22:15    Droga fotografa program dokumentalny o starych ludziach żyjących we wsiach na Orawie
22:30    Terra Musica magazyn muzyki klasycznej
23:10    Studio Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2002 magazyn sportowy
23:30    "Diabelska wyspa" reż.Fridrik Thor Fridriksson, wyk.Baltasar Kormakur, Gisli Halldorsson, Sigurveig Jonsdóttir, Halldóra Geirhardsdóttir film obyczajowy Islandia 1996
01:15    "Golem i golemowie" film dokumentalny
02:10    Virtuosi di Praga w Rudolfinum program muzyczny
02:50    Na ostro magazyn publicystyczny
03:30    Spojrzenie z zewnątrz program dokumentalny
04:15    Jedziemy na Czerwoną magazyn

Nova
06:35    "Gromowe kotki" serial animowany
07:00    "Batman przyszłości" film animowany
07:30    "Ferda Mróweczka" serial animowany
08:00    "Digimon" serial animowany
08:30    "Pokemon" serial animowany
08:55    "Władca zwierząt" wyk.D. Goddard, J. Raine, M. Schnarre serial przygodowy USA 2000
09:40    Zaloty magazyn
10:15    "Tytani" wyk.C. Van Dien, Y. Bleeth, V. Principal serial obyczajowy USA 1990
11:10    "Gliniarz i prokurator 4" wyk.W. Conrad, J. Penny, A. Campbell serial kryminalny USA 1987
12:00    Siódemka program publicystyczny
13:00    Rady ptaka Loskutaka magazyn
13:40    "Narzeczona dla księcia" reż.Rob Reiner, wyk.Peter Falk, Fred Savage, Robin Wright, Cary Elwes komedia fantastyczna USA 1987
15:40    "Porzuć normalność" reż.Edward Zwick, wyk.Meg Tilly, Christine Lahti, Patrika Darbo, Lenny Von Dohlen komedia obyczajowa USA 1992
17:35    Prognoza pogody
17:40    "Columbo" wyk.P. Falk serial kryminalny USA 1971-1993
19:30    Wiadomości
20:00    Country estrada magazyn muzyczny
21:00    Najsłabsi! Wyrzuceni! teleturniej
22:00    Skorupy magazyn
22:30    "Action Jackson" reż.Craig R. Baxley, wyk.Carl Weathers, Craig T. Nelson, Vanity, Sharon Stone film sensacyjny USA 1988
00:10    Prognoza pogody
00:15    "Granice 5" serial SF Kanada 1999
01:45    "Kompromitujące sytuacje" serial erotyczny USA 1994
02:45    Zaloty magazyn
03:15    Siódemka program publicystyczny
04:30    Katapulta teleturniej

Rai Due
05:10    Społeczny aspekt rynku pracy . Wykład 7 program edukacyjny
05:55    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
06:05    Leksykon satyry
06:30    Odpowiedzi prawnika program poradnikowy
06:40    Amor i Eros
07:00    "Pingu" serial animowany dla dzieci Szwajcaria 1990
07:15    "Legacy" serial obyczajowy USA 1998
08:00    Wiadomości
08:20    "Balloon Farm" reż.William Dear, wyk.Rip Torn, Mara Wilson, Roberts Blossom, Richard Riehle komedia USA 1997
09:00    Wiadomości
09:10    "Balloon Farm" komedia USA 1997
10:00    Wiadomości
10:05    Nareszcie Disney seriale dla dzieci:
10:15    "The Jersey" serial dla dzieci USA 1999
10:40    "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" serial komediowy USA 1997
11:25    "So Weird" serial familijny USA 1999
11:50    "The McLean Stevenson Show" serial USA 1976
12:05    "Jake and the Fatman" serial kryminalny USA 1987
13:00    Wiadomości
13:25    Magazyn motoryzacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Blue Moon" reż.Ron Lagomarsino, wyk.Sharon Lawrence, Jeffrey Nordling, Kim Hunter, Richard Kiley film obyczajowy Kanada/USA 1999
15:20    "Miłość i przeznaczenie" reż.Sherry Hormann, wyk.Jeanette Hain, Ricky Müller, Martin Feifel, Elisabeth Kaza dramat obyczajowy Niemcy 1998
16:55    "F/X" serial sensacyjny Kanada/USA 1996
17:40    Prognoza pogody
17:45    Eat Parade magazyn kulinarny
18:00    Dossier magazyn reporterów
18:45    "Zorro" serial przygodowy
19:10    "Gliniarz z dżungli" serial sensacyjny USA 1996
20:00    "Tom & Jerry", "Popeye" filmy animowane dla dzieci
20:30    Wiadomości
20:55    "The Magnificent Seven" serial przygodowy USA 1998
22:35    "Ostry dyżur" serial obyczajowy USA 1995
23:30    Wiadomości
23:45    Źródło życia magazyn dokumentalny Związku Wspólnot Żydowskich we Włoszech
00:20    Sportowa niedziela magazyn sportowy
01:20    Prognoza pogody
01:25    "Babylon 5" serial SF USA 1994
02:05    Geniusz i szaleństwo w kulturze Zachodu Pasje
03:05    Z kronik
03:10    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
03:35    Przegląd prasy magazyn aktualności
03:40    Network dla Uniwersytetu. Geografia turystyczna . Wykład 9 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25    Ekonomika organizacji non profit . Wykład 30 program edukacyjny

ARD
05:00    Tylko w ARD (powt.)
05:30    "Flitz" serial animowany Niemcy 1998
06:00    "Zwariowana czarownica" serial animowany Hiszp. 1999
06:05    "Fix & Foxi" serial animowany (powt.) Australia 2001
06:30    "Pinokio" serial animoweany Japonia 1990
07:00    Ulica Sezamkowa program dla dzieci
07:30    Pumuckl TV magazyn dla dzieci
08:30    Tigerenten Club magazyn dla dzieci
09:55    Wiadomości
10:00    Zawsze w niedziele relacja z Europapark Rust (na żywo)
11:00    Wiadomości
11:30    Program z myszką program dla dzieci
12:00    Przegląd prasy magazyn informacyjny
12:45    Wiadomości
13:15    "Podróże po świecie" serial dokumentalny
13:45    "Niemcy - fotoalbum" serial dokumentalny
14:30    "Wieloryby na horyzoncie" film dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:05    "Max, kieszonkowiec" reż.Imo Moszkowicz, wyk.Heinz Rühmann, Arno Assmann, Hans Clarin, Elfie Pertramer, Hans Hessling film obyczajowy Niemcy 1961
16:35    Ratunku czworaczki! - Zawsze jeden czegoś potrzebuje
17:03    Poradnik ARD magazyn poradnikowy
17:30    "Wyświęcone na księży" film dokumentalny
18:00    Wiadomości
18:05    Siódmy zmysł magazyn poradnikowy
18:08    Przegląd sportowy magazyn
18:39    Losowanie loterii liczbowej
18:40    "Lindenstraße" telenowela Niemcy 2000
19:10    Świat w zwierciadle magazyn korespondentów
19:50    Sport-Telegram magazyn
20:00    Wiadomości
20:20    "Telefon 110" serial kryminalny Niemcy 2001
21:50    Sabine Christiansen talk show (powt.)
22:50    Wydarzenia kulturalne na świecie magazyn kulturalny
23:20    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:45    "Dick" reż.Andrew Fleming, wyk.Kirsten Dunst, Michelle Williams, Dan Hedaya, Will Ferrell komedia USA 1999
01:15    Wiadomości
01:25    "San Francisco" reż.W.S. Van Dyke, wyk.Clark Gable, Spencer Tracy, Jeanette MacDonald, Jack Holt dramat obyczajowy USA 1936
03:10    Wiadomości
03:15    Przegląd prasy magazyn informacyjny
04:00    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
04:45    Wiadomości
04:50    Świat w zwierciadle magazyn korespondentów (powt.)

ZDF
06:00    "Moja księga dżungli" Werner Fend film dokumentalny
06:20    "Dreams" serial animowany
06:25    "Gdzie jest Walter?" serial animowany
06:50    "Anton Ameise" serial animowany
07:05    "Dzieci z Bullerbü" serial dla dzieci Szwecja
07:30    Tabaluga tivi
09:00    "Detektyw Archibald" serial animowany
09:15    Czasy magazyn społeczno-religijny
09:30    Transmisja katolickiej mszy świętej z klasztoru cystersów w Helfta relacja
10:15    Studio Mistrzostw Świata w ZDF wywiady
13:00    finał MŚ 2002 Piłka nożna relacja z Yokohamy/Japonia (na żywo)
15:15    Studio Mistrzostw Świata w ZDF wywiady
16:00    Grand Prix Aachen Jeździectwo relacja (na żywo)
17:00    Wiadomości
17:10    Deutsche Tourenwagen-Masters Sporty motorowe relacja z Norisring (na żywo)
18:15    "Port w Hamburgu" serial dokumentalny
19:00    Wiadomości
19:10    Prosto z Berlina magazyn informacyjny
19:30    "Wyprawa w przeszłość" Ekspedycje ZDF film dokumentalny
20:15    "Z kolekcji Rosamunde Pilcher: Inne spojrzenie" reż.Thomas Nikel, wyk.Anja Kling, Rainer Grenkowitz, Felix von Manteuffel, Olivia Pascal film obyczajowy Niemcy 1995
21:45    Wiadomości
22:00    "Boże chroń ten dom" reż.Richard Laxton, wyk.Nathaniel Parker, Sharon Small, Anthony Calf, Amanda Ryan film kryminalny W. Bryt. 2001
23:40    "Co może zatrzymać Amerykę?" Dokument ZDF film dokumentalny
00:10    Wiadomości
00:15    Świadkowie wieku magazyn kulturalny
01:15    Wiadomości
01:20    Na targu rybnym w Hamburgu
02:35    Wiadomości
02:40    "Ucieczka z Planety Małp" reż.Don Taylor, wyk.Roddy McDowall, Kim Hunter, Bradford Dillman, Natalie Trundy film SF USA 1971
04:15    webcamnights.tv program komputerowy
04:45    "Wyprawa w przeszłość" Ekspedycje ZDF film dokumentalny (powt.)

RTL
05:05    "Bajer w Bel-Air" serial komediowy (powt.) USA 1995/96
05:30    "Power Rangers" serial animowany (powt.) USA 2000
05:50    "Hey Arnold!" serial animowany
06:15    "CatDog" serial animowany (powt.)
06:40    "The Angry Beavers" serial animowany
07:05    "Hulk" serial animowany
07:30    "Silver Surfer" serial animowany
07:50    Top of the Pops magazyn muzyczny (powt.)
08:45    7 dni - 7 głów magazyn rozrywkowy (powt.)
09:35    "That '70s Show" serial komediowy (powt.) USA 1998/99
10:00    "Drużyna A" serial sensacyjny USA 1983/87
12:00    "Smak życia" reż.George Tillman Jr., wyk.Vanessa L. Williams, Vivica A. Fox, Nia Long, Michael Beach film obyczajowy USA 1997
14:10    "SeaQuest DSV" serial SF USA 1994/95
16:00    "Ziemia 2" serial SF USA 1995
17:45    EXCLUSIV - Weekend magazyn rozrywkowy (powt.)
18:45    Wiadomości
19:10    Wołanie o pomoc dramatyczne akcje ratunkowe - magazyn
20:15    "Casper: Narodziny duszka" reż.Sean McNamara, wyk.Steve Guttenberg, Lori Laughlin film przygodowy USA 1997
22:15    Spiegel TV Magazin magazyn informacyjny
23:00    Niemieccy medycy śpieszą z pomocą Wielki reportaż RTL
23:55    "South Park" serial animowany USA 1999
00:25    Prime Time - Spätausgabe magazyn dokumentalny
00:40    "Ziemia 2" serial SF (powt.) USA 1995
02:20    "SeaQuest DSV" serial SF (powt.) USA 1994/95
03:05    Oliver Geissen Show (powt.)
03:55    Bärbel Schäfer talk show (powt.)

RTL 2
05:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
05:35    "Szczury wodne" serial kryminalny (powt.) Australia 1995
07:00    Robot Wars program rozrywkowy
07:50    "Nieustraszony" serial sensacyjny (powt.) USA 1997/98
08:35    "Czy to jest miłość?" reż.Peter Maris, wyk.Charles Klausmeyer, Richard Beaumont, Ann Mixon, Jennifer Langdon komedia (powt.) USA 1992
10:05    "Wspaniałe wakacje" reż.Howard Deutch, wyk.Dan Aykroyd, John Candy, Stephanie Feracy, Annette Bening komedia (powt.) USA 1988
11:50    "Jedyna prawdziwa miłość" reż.Lorraine Senna Ferrara, wyk.David Hasselhoff, Terry Farrell, Doris Roberts, Paget Brewster film obyczajowy (powt.) USA 2000
13:30    TeenStar program muzyczny (powt.)
14:30    BRAVO TV magazyn muzyczny
15:55    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
16:45    "Kameleon" serial fantastyczny USA 1996-2000
17:40    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
18:40    Prawdziwe kłamstwa Czynnik X program popularnonaukowy
19:10    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
20:00    Wiadomości
20:15    TeenStar program muzyczny
22:20    "Autopsja - tajemnicze zgony" film dokumentalny
23:20    Redakcja wydanie specjalne magazyn reporterów
00:25    Wiadomości
01:15    "Stalowe rekiny" reż.Rodney McDonald, wyk.Gary Busey, Billy Dee Williams, Billy Warlock film sensacyjny (powt.) USA 1996
03:10    "Detektyw Extra Large: Black And White" reż.Enzo G. Castellari, wyk.Bud Spencer, Philip Michael Thomas, Lou Bedford, Vivian Ruiz film sensacyjny (powt.) Niemcy/USA/Włochy 1991
04:45    "Adrenalin Junkies" serial obyczajowy Australia 1995-98

SAT 1
05:00    "V.I.P." serial sensacyjny (powt.) USA 2000/01
05:50    "Alf" serial komediowy (powt.) USA 1986
06:15    Widziane w ten sposób magazyn kulturalny
06:20    "Zabójcza prawda" reż.Rainer Wolffhardt, wyk.Helmut Berger, Katharina Meinecke, Nadine Neumann, Doris Schade dramat obyczajowy Niemcy 1994
08:00    WECK UP magazyn rozrywkowy
09:00    Przegląd tygodniowy klasyka magazyn rozrywkowy (powt.)
10:00    Świat się śmieje program rozrywkowy (powt.)
11:00    "City Life" serial dla młodzieży Nowa Zelandia 1996
12:00    "Park Hotel Stern" serial obyczajowy Niemcy 1997
13:00    "Trójka" serial kryminalny Niemcy 1995
14:00    "Air America" serial sensacyjny USA 1998
15:00    "J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze" serial sensacyjny USA 1999/2000
16:00    "Star Trek: Voyager" serial SF USA 1998/99
18:00    Blitz magazyn aktualności
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
18:45    Ran magazyn sportowy
19:00    Tylko miłość się liczy magazyn rozrywkowy
20:15    Najśmieszniejsze spoty reklamowe świata program rozrywkowy
21:15    Gorączka MŚ 2002 Ran magazyn piłkarski
22:15    Mensch Markus magazyn rozrywkowy
22:45    PLANETOPIA magazyn popularnonaukowy
23:30    News & Stories magazyn kulturalny
00:20    Widziane w ten sposób magazyn kulturalny (powt.)
00:25    "Ucieczka w kosmos" serial SF (powt.) USA 1999
02:10    "Air America" serial sensacyjny (powt.) USA 1998
03:00    "City Life" serial dla młodzieży (powt.) Nowa Zelandia 1996
03:50    "Trójka" serial kryminalny (powt.) Niemcy 1995
04:40    Najśmieszniejsze spoty reklamowe świata program rozrywkowy (powt.)

PRO 7
06:15    "Clueless" serial komediowy (powt.) USA 1996
06:40    "Roswell" serial fantastyczny (powt.) USA 1999
07:20    "Zwariowany świat Malcolma" serial komediowy (powt.) USA 2000
07:45    "Loggerheads" serial animowany
08:15    "Cave Kids" serial animowany
08:45    "Inspektor Gadget" serial animowany
09:10    "Przygody Sindbada żeglarza" serial animowany
09:35    "Pinki i Mózg" serial animowany
10:00    "Mega Babies" serial animowany
10:30    "Totally Spies" serial animowany
10:55    Bullyparade - Best of magazyn rozrywkowy (powt.)
11:25    Headnut.tv magazyn rozrywkowy (powt.)
12:00    CinemaxX TV magazyn filmowy
12:50    "Mr. Bones" CineTipp magazyn filmowy
13:00    "A Wing and a Prayer" reż.Paul Wendkos, wyk.Claudia Christian, Jeff Yagher, Jessica Tuck, Christopher Cousins film przygodowy USA 1998
14:40    "Po tamtej stronie" serial fantastyczny Kanada 1995
16:20    "Witaj w klubie!" reż.John Murlowski, wyk.Hulk Hogan, Matthew McCurley, Lesley-Anne Down, Maurice Woods komedia sensacyjna USA 1996
18:00    Fort Boyard reality show
19:00    Świat cudów magazyn dokumentalny
19:55    Wiadomości
20:15    "Skandalista Larry Flynt" reż.Milos Forman, wyk.Woody Harrelson, Courtney Love, Edward Norton, Brett Harrelson dramat obyczajowy USA 1996
22:50    Focus TV magazyn informacyjny
23:55    "Lolita" reż.Adrian Lyne, wyk.Jeremy Irons, Melanie Griffith, Frank Langella, Dominique Swain dramat obyczajowy Francja 1997
02:20    "Po tamtej stronie" serial fantastyczny (powt.) Kanada 1995
03:55    Desert Forges reality show (powt.)
04:40    Świat cudów magazyn dokumentalny (powt.)

Arte
14:00    Kreatywni - artyści z bliska magazyn kulturalny
14:30    Madeira Voyages, Voyages magazyn turystyczny (powt.)
15:15    "Tylko błękit nieba" reż.Claudia Prietzel, Peter Henning, wyk.Marie-Luise Schramm, Sven Walser, Beata Lehmann film obyczajowy (powt.) Niemcy 2000
16:45    Przy stole... w Algarve magazyn kulinarny
17:30    "Wielkie pojedynki sportowe" serial dokumentalny Francja 2001
18:10    "Biografie: Hans A. Pestalozzi" serial dokumentalny Niemcy 2001
19:00    Trzy basy z Finlandii program muzyczny
19:40    Z Seulu do Yokohamy program publicystyczny
19:50    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:20    "Rugas" film baletowy Niemcy 2002
20:50    Temat wieczoru - Wiejskie opowieści "Sprzedawca marzeń" reż.Giuseppe Tornatore, wyk.Sergio Castellitto, Tiziana Lodato, Franco Scaldati, Leopoldo Trieste film obyczajowy Włochy 1995
22:40    "Wędrówki fotografa" reż.Klaus Armbruster, wyk.Ulrike C. Tscharre film obyczajowy Niemcy 2002
00:00    "Milczenie na polach" film dokumentalny Francja 1998
01:05    "Czas bohaterów - dawna Irlandia" film dokumentalny (powt.) Irlandia/USA 2001
02:00    Metropolis magazyn kulturalny (powt.)

France 3
06:00    Euronews program informacyjny
06:50    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Japonii Sport motocyklowy
07:35    Bunny et tous ses amis filmy animowane dla dzieci
08:45    F3x le choc des heros filmy animowane dla dzieci
10:30    "Chroniques de l'Amazonie sauvage" film dokumentalny
11:25    Le 12/14 programy regionalne
12:50    Le mag du dimanche magazyn
13:20    "Sudie i Simpson" reż.Joan Tewkesbury, wyk.Louis Gossett, Sara Gilbert, John Jackson, Frances Fisher film obyczajowy USA 1990
14:55    Keno magazyn
15:00    "Mel" reż.Joey Travolta, wyk.Julie Hagerty, Greg Evigan, Jack Scalia, Bug Hall film obyczajowy USA 1999
18:00    "Un jour je serai chanteur" film dokumentalny
19:00    Le 19/20 programy regionalne
20:45    Meteo - prognoza pogody
20:55    "Siska" serial kryminalny Niemcy 2000
22:00    "Siska" serial kryminalny Niemcy 2000
22:30    Meteo - prognoza pogody
22:35    Soir 3 program informacyjny
22:50    France europe express magazyn
00:00    "Brat marnotrawny" reż.Anthony Asquith, wyk.Edith Evans, Michael Redgrave, Margaret Rutherford, Michael Denison film obyczajowy Wielka Brytania 1952
01:35    Les nuits de France 3

France 5
05:40    L'Universite de tous les savoirs program popularnonaukowy
06:30    Italien Victor kurs języka włoskiego
06:50    "Fenetres sur: La Grece" serial dokumentalny
07:20    "Celebrations" serial dokumentalny
08:20    "Classiques archives" serial dokumentalny
09:15    "Paysages" film dokumentalny
09:40    "Salif Keita citoyen ambassadeur" film dokumentalny
10:35    "Maisons d'ici" serial dokumentalny
11:05    "A la poursuite des pierres prcieuses" serial dokumentalny
12:00    Carte postale gourmande magazyn kulinarny
12:30    Arret sur images magazyn
13:30    "Leonardo di Caprio" film dokumentalny
14:20    "Chasseurs de volcans" film dokumentalny
15:30    "La cinquieme dimenssion" film dokumentalny
16:10    "Elisabethe II, une destinee royale" film dokumentalny
17:30    "Le prince Charles: entre espoirs et tourments" film dokumentalny
18:00    Ripostes magazyn
03:00    UBIK magazyn
03:00    UBIK magazyn

BBC World
05:00    BBC News
05:30    This Week
06:00    BBC News
06:30    Top Gear
07:00    BBC News
07:30    Reporters
08:00    BBC News
08:30    The Wheel Designing Our Lives
09:00    BBC News
09:30    Earth Report
10:00    BBC News
10:30    This Week
11:00    BBC News
11:10    TBA
12:00    BBC News
12:45    Sport Today
13:00    BBC News
13:30    Australia Direct
14:00    BBC News
14:10    The Last Journey of John Keats
15:00    BBC News
15:30    Reporters
16:00    BBC News
16:05    Dateline London
17:00    BBC News
17:10    TBA
18:00    BBC News
18:30    Holiday
19:00    BBC News
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    Australia Direct
21:00    BBC News
21:10    The Last Journey of John Keats
22:00    BBC News
22:10    Top Gear
23:00    BBC News
23:30    Dateline London
00:00    BBC News
00:30    Reporters
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    Correspondent
02:00    BBC News
02:30    Top Gear
03:00    BBC News
03:30    Dateline London
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    Reporters

NBC
05:00    Middle East This Week
05:30    Asia Market Week
06:00    European Market Week
06:30    Morris Cerullo
07:00    Hour of Power
08:00    Randy Morrison
08:30    Cottonwood Christian Centre
09:00    Creflo Dollar
09:30    Joyce Meyer
10:00    Europa Journal
10:30    TV Predigt Mit Pastor Wegert
11:00    Hof mit Himmel
11:30    Hour of Power
12:30    TV Predigt Mit Pastor Wegert
13:00    QVC - telezakupy
15:00    Golf: Senior PGA Tour - BellSouth Senior Classic World Sport Television
17:00    Europa Journal
17:30    Golf: US PGA Tour - Canon Greater Hartford Open World Sport Television
19:30    Europa Journal
20:00    NBC GIGA
01:00    TV Predigt Mit Pastor Wegert
02:00    Giga Games
04:00    Giga Party

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.