FANDOM


TVP 1
05:05 TELEZAKUPY
05:45 Klan - odc. 2717; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Natura w Jedynce - Głuptaki i sardynki (Gannets, the wrong side of the run) - Serwis info Poranek, Pogoda info; film dokumentalny kraj prod.Republika Południowej Afryki (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Europa to My; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
07:35 TELEZAKUPY
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 TELEZAKUPY
08:55 Egzamin z życia - odc. 8/112; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Korzenie - odc. 2/12 (Roots, ep. 2/12); serial kraj prod.USA (1977); Dla małoletnich od lat 12
11:00 Blondynka - odc. 12/13 - Szczęście na raty -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Smaki polskie - Na osłodę...kaczka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Arktyka.cz. 1. Ocean Arktyczny: zmrożone morze (Wildest Arctic); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Wspaniałe stulecie - odc. 23 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 23); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Europa to My -; magazyn
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Wspaniałe stulecie - odc. 24 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 24); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Ranczo - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Uwikłani - odc. 1 - Tomasz - fatalny romans -  txt. str. 777  43'; serial kryminalny TVP kraj prod.Polska (2015); reż.:Olga Chajdas; wyk.:Marcin Czarnik, Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk, Maria Czykwin, Leszek Żukowski, Aleksander Janiszewski, Artur Chamski, Joanna Rucińska; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Wygnani do raju - odc. 2 (Banished, ep. 2); serial kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:25 07 zgłoś się - odc. 6/21 - Złoty kielich z rubinami -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Niedawno w Polsce - Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym - odc. 7; serial dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:15 List  48'; film TVP kraj prod.Polska (2001); reż.:Denijal Hasanovic; wyk.:Aldin Bakal, Boro Stjepanovic, Zaim Muzaferija, Amina Begovic, Dżehwa Hadzic, Aldin Mrso; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Piłka nożna - Copa America: 1/2 F (2); STEREO, 16:9, Na żywo
03:35 Mrok - odc. 4/8 - Miłość może zabić; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:20 Zakończenie dnia

TVP 2
06:25 Mikołajek - odc. 75 Filateliści (Le Petit Nicolas ep. Philatelie); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Mikołajek - odc. 76 Mikołajek i Bledurt (Le Petit Nicolas ep. Nicolas et Bledurt); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Prawda wszystko zwycięży; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 2/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 M jak miłość - odc. 825; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 M jak miłość - odc. 826; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 O mnie się nie martw - odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Barwy szczęścia - odc. 1265 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Na dobre i na złe - odc. 564 - Nie daruję!; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Na sygnale - odc. 14 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Lato Zet i Dwójki 2015 - (2) Przebój Lata; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Bieda -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 O mnie się nie martw - odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 M jak miłość - odc. 1108 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Rodzinka.pl - odc. 116 "Dzieci nas wyprzedzają" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Rodzinka.pl - odc. 117 "Powrót do szkoły" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 10/82; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Jeden z dziesięciu - odc. 11/82; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013 (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Straszny film 2 (Scary movie 2)  79'; komedia kraj prod.USA (2001); reż.:Keenen Ivory Wayans; wyk.:Marlon Wayans, Shawn Wayans, Anna Faris; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:55 Służby specjalne - odc. 2/5 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Świat bez fikcji - Dziecko doskonałe (The Perfect Child); film dokumentalny kraj prod.Szwecja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Straszny film 2 (Scary movie 2)  79'; komedia kraj prod.USA (2001); reż.:Keenen Ivory Wayans; wyk.:Marlon Wayans, Shawn Wayans, Anna Faris; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Dr House - s. VIII, odc. 160 (House M. D. , s. 8, ep. The Confession); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Dr House - s. VIII, odc. 161 (House M. D. , s. 8, ep. Parents); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Instynkt - odc. 10 "Łagodna"; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:10 Instynkt - odc. 11 "Dobrodziej"; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:50 Zakończenie programu

TVP Kielce
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 30.06 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Jak to działa - odc. 5 Dźwięk; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:31 Informacje - Flesz; STEREO, 16:9
07:36 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
07:37 Nasze Zdrowie - Zdrowe wakacje cz. II - magazyn medyczny; magazyn medyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:52 Salonowiec - Świadectwo szkolne - magazyn kulturalny; STEREO, 16:9
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 30.06 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny - 14.04 - Wychowanie/pakiet 64/; STEREO, 16:9
09:15 Plebania - odc. 165; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Plebania - odc. 166; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Głos widza - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:35 Pogoda - 30.06 - 2; STEREO, 16:9
10:45 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Matki i statki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 FAMA'95 - Czerwony Tulipan na FAMIE 1; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Retro FAMA; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:15 Głos widza - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie Smaki 1; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Eurowiadomości; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przechodzień codzienny - 14.04 - Wychowanie/pakiet 64/; STEREO, 16:9
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:15 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Złoty kodeks gnieźnieński odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:25 Plebania - odc. 167; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Plebania - odc. 168; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ciekawe jak? Czyli Jurek w poszukiwaniu odpowiedzi - odc. 23; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Tatrzański Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Powrót do przeszłości - odc. 26 - Lekcja życia w PRLu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Głos widza - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:15 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 - Kalendarium cz. 1; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:45 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 Kalendarium cz. 2; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:15 Głos widza - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:31 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
18:02 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
18:05 Strefa Książki - magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:16 Pucuł i Grzechu - Jak puszczać latawce; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:18 Ekologika - magazyn; magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Informacje; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
18:52 Samorząd, środowisko, społeczeństwo - XXV lat samorządu terytorialnego Ożarów 2015; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:34 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
19:35 Przyroda w obiektywie - ZOO Opole - magazyn edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Tak czy inaczej - O prawdzie - publicystyka; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:14 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
20:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Jest taka relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:38 Księga obyczaju - Sokolnictwo - reportaż; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:51 Informacje - Flesz; STEREO, 16:9
20:56 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda - 30.06 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 30.06 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Informacje; STEREO, 16:9, Na żywo
22:16 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
22:17 Ekologika - Segregacja - magazyn; magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:23 Salonowiec - Takt - magazyn kulturalny; STEREO, 16:9
22:25 Głos widza - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie Smaki 1; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 - Kalendarium cz. 1; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:45 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 Kalendarium cz. 2; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:15 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Złoty kodeks gnieźnieński odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:25 Everyday English - odc. 224; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:40 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 185; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Głos widza - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 30.06 - 3; STEREO, 16:9
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów; STEREO, 16:9
01:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 30.06 - 4; STEREO, 16:9
01:55 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Łódź kreatywna - L. Stadt; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Eurowiadomości; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Jedz na zdrowie - odc. 12 skrót 1Tofu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:55 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Powrót do przeszłości - odc. 26 - Lekcja życia w PRLu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Galicyjski geniusz; film dokumentalny; reż.:Katarzyna Kotula; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Tatrzański Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Tubalnym głosem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Jak to działa - odc. 5 Dźwięk; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zapiski Łazęgi - Miasto Stepnica; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 1200 Muzeów odc. 10 - Szkło i witraże; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
6.00 Nowy dzień z Polsat News
7.45 Trudne sprawy
8.45 Malanowski i Partnerzy
9.45 Dzień, który zmienił moje życie
10.45 Dlaczego ja?
11.45 Pielęgniarki
12.45 Trudne sprawy
13.45 Malanowski i Partnerzy
14.45 Dzień, który zmienił moje życie
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.45 Dlaczego ja?
17.45 Trudne sprawy
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według kiepskich
20.05 Bank - film sensacyjny, USA, 2009
22.35 Telefon - thriller, USA, 2002
0.10 Jesse Stone: Śmierć w raju - thriller kryminalny, Kanada, USA, 2006
2.05 Tajemnice losu
5.00 Disco gramy

TVN
5.55 Uwaga! - program interwencyjny
6.15 Mango! - Telezakupy
8.00 Detektywi - program kryminalny
8.35 Ugotowani
9.35 Kuchenne rewolucje
10.35 Szkoła - serial
11.35 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.35 Szpital - program obyczajowy
13.35 W - 11 Wydział Śledczy - program kryminalny
15.00 Szkoła - serial
16.00 Rozmowy w toku - talk show
17.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.10 Na Wspólnej - serial
20.50 Arktyczny podmuch - film katastroficzny, Australia, Kanada 2010
22.50 Żony Hollywood
23.55 Kuba Wojewódzki - talk show
0.55 Sekrety lekarzy - reality show
1.55 Agenci NCIS: Los Angeles - serial
2.55 Uwaga! - program interwencyjny
3.20 Sekrety Magii
4.40 Rozmowy w toku - talk show

TV 4
6.00 Kłamczuch
7.05 Szczenięce lata Toma i Jerry’ego
7.35 Klub przyjaciół Myszki Miki
8.05 Scooby Doo
8.35 Klub przyjaciół Myszki Miki
9.05 Scooby Doo
9.35 Szczenięce lata Toma i Jerry’ego
10.00 Czarodzieje z Waverly Place
11.00 Dzikie serce
12.00 Sekrety Sąsiadów
13.00 Policjantki i Policjanci
14.00 STOP Drogówka
15.00 Dom nie do poznania
17.00 Dzikie serce
18.00 Sekrety Sąsiadów
19.00 Policjantki i Policjanci
20.00 STOP Drogówka
21.00 Ice Road Truckers: Drogi śmierci
22.00 Bestie z morza: Megalodon - thriller, Izrael, RPA, USA, 2002
0.10 Kroniki facetów z klasą
1.10 Śmierć na 1000 sposobów
1.40 Interwencja
2.00 Gość wydarzeń
2.20 TAK czy NIE
2.50 Magazyn Puncher
3.55 Magazyn Atleci Polsat Sport 2015
4.25 European Tour Weekly
5.00 Disco Polo Life

TVN 7
4.55 We Dwoje - program rozrywkowy
6.15 W - 11 Wydział Śledczy - program kryminalny
7.00 Brzydula - serial obyczajowy
8.10 Sąd rodzinny - program sądowy
9.10 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10.10 Dr House VII - serial obyczajowy
11.15 Mango Telezakupy
12.50 Sąd rodzinny - program sądowy
13.50 Szpital - program obyczajowy
14.50 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.50 Prawo Agaty - serial obyczajowy
16.50 Brzydula - serial obyczajowy
18.00 Dr House VII - serial obyczajowy
20.00  Nietykalni - film sensacyjny, USA 1987
22.30 Kasamowa - film sensacyjny, USA 1997
0.35 Tajemnice Laury - serial
1.35 Fringe: Na granicy światów - serial S - F
2.35 Sekrety Magii
4.50 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Dyskretny urok trójkąta, czyli namiętne show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Europa to My; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
07:40 Plecak pełen przygód - odc. 4/13 (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
08:05 O mięsie wieprzowym i na temat - odc. 30; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Warto kochać - odc. 3; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Warto kochać - odc. 4; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Czterdziestolatek - odc. 2/21 - Walka z nałogiem, czyli labirynt -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:45 Kazimierskie granie - relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 My Polacy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Wszystko przed nami - odc. 57 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bao - Bab, czyli zielono mi - odc. 10/12 - Druga połowa; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Województwo Lubelskie 2/10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 1920. Wojna i miłość - odc. 12/13* - Przełom -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Polonia w Komie - (761) Hiszpania - Zuza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Szlakiem Kolberga - Zbigniew Wodecki; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Saga rodów - Ród Barszczewskich; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:40 Biebrza - między jawą a snem; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /34/ - "Chłopcy radarowcy" - Andrzej Rosiewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Gala wręczenia nagród XV Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry - Sopot 2015" - skrót; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wszystko przed nami - odc. 57 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (767) Szkocja - Suzanne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Województwo Lubelskie 2/10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Dyskretny urok trójkąta, czyli namiętne show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Bao-Bab, czyli zielono mi odc.10/12 - Druga połowa; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Margolcia i Miś zapraszają dziś - Śniadanko baranka odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 35/39 - Towarzystwo na zimę; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Województwo Lubelskie 2/10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 111 (seria IX odc. 3) - Festyn -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Opole 2010 na bis - Laskowik i Malicki w Opolu /2/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (768); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
22:45 Dżem - Bydgoszcz '93; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Niepokonani. Niezwykłe historie - Eleni; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:55 Notacje - Ewa Wiśniewska. Od dnia do dnia; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Wszystko przed nami - odc. 57 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Województwo Lubelskie 2/10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plecak pełen przygód - odc. 4/13 (.); serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 35/39 - Towarzystwo na zimę; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ojciec Mateusz - odc. 111 (seria IX odc. 3) - Festyn -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Ojciec Mateusz, jakiego nie znacie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia w Komie - (768); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Bao - Bab, czyli zielono mi - odc. 10/12 - Druga połowa; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
04:55 Dżem - Bydgoszcz '93; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Polsat 2
6:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 121
7:00 Pielęgniarki Odcinek: 7
8:00 Awantura o kasę Odcinek: 47
9:00 Pamiętniki z wakacji Odcinek: 33
10:00 Miodowe lata Odcinek: 34
10:35 Miodowe lata Odcinek: 35
11:20 Miodowe lata Odcinek: 36
12:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 131
12:30 Daleko od noszy Odcinek: 4
13:00 Daleko od noszy Odcinek: 5
13:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 134
14:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 135
14:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 136
15:10 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 163
16:10 Miodowe lata Odcinek: 37
16:55 Miodowe lata Odcinek: 38
17:35 Miodowe lata Odcinek: 39
18:15 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 714
18:40 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 715
19:10 Dlaczego ja? Odcinek: 394
20:10 Wydarzenia
20:50 Trudne sprawy Odcinek: 354
21:50 Pamiętniki z wakacji Odcinek: 8
22:50 Świat według Kiepskich Odcinek: 38
23:25 Rodzina zastępcza Odcinek: 108
0:00 Daleko od noszy Odcinek: 129
0:30 Dlaczego ja? Odcinek: 394
1:30 Trudne sprawy Odcinek: 354
2:30 Wydarzenia
3:00 Interwencja
3:20 Pierwsza miłość Odcinek: 2069
4:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 132
4:30 Gwiazdy na dywaniku Odcinek: 147
5:00 Zdrowie na widelcu Odcinek: 60
5:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 41

Canal +
6:00 Aktualności Filmowe+
6:30 Łapu capu ekstra
7:00 O co biega? Odcinek: 5
7:30 Nie przegap
7:40 Łapu-Capu
7:45 Hollywood Buzz Odcinek: 9
8:15 Wałęsa. Człowiek z nadziei
10:20 X-Men: Przeszłość, która nadejdzie
12:30 W tonacji+
13:20 Tuaregowie - wojownicy pustyni
14:15 Masz talent
16:00 Weekend ostatniej szansy
17:35 Łowca
19:15 Nie przegap
19:25 Łapu-Capu
19:35 Igrzyska śmiechu: W pieszczeniu ognia
21:00 Adwokat
23:00 Obietnica
0:40 Poranek kojota
2:20 Angelus
4:05 Był jazz

HBO
6:00 Kopciuszek. Roztańczona historia
7:35 LEGO. Przygoda
9:15 Wszyscy ludzie króla
11:20 Wieża z kości słoniowej
12:55 Bitwa roku
14:45 Raport Europy
16:15 27 sukienek
18:10 Maria, królowa Szkotów
20:10 Ostatnia miłość pana Morgana
22:05 Simone
0:00 Dzień św. Jerzego
1:40 Wieczór kawalerski w plenerze
3:15 Amelia
5:15 Filmy i gwiazdy Odcinek: 26

Polonia 1
6:05 Muzyczna ruletka
6:25 Muzyczna ruletka
6:50 Muzyczna ruletka
7:15 Muzyczna ruletka
7:45 Taka sytuacja
7:55 Sandra - Życie w luksusie
8:30 Pasmo programowe telewizji TOP SHOP
16:00 Sandra - Życie w luksusie
16:30 Zagadkowa wyspa
18:35 Muzyczna ruletka
19:05 Akta Prosiaczka
19:35 MagicznaTV.pl
22:20 Różowa noc

TTV
5.10 Sędzia Anna Maria Wesołowska  
6.05 Blisko ludzi
6.35 Express - informacje  
6.50 Sąd  rodzinny
7.45 Ukryta prawda
9.45 Kocham. Enter - program obyczajowy
10.50 Sędzia Anna Maria Wesołowska
11.45 Sąd rodzinny
12.40 Kartoteka
13.40 Drogowi piraci
14.10 DeFacto
14.45 Sekretne operacje - serial
15.45 Express - informacje
16.00 Pogoda
16.05 Kartoteka  
17.10 Blisko ludzi  
17.45 Express - informacje   
18.00 Pogoda   
18.05 Gry uliczne
18.40 Wojny przewoźników
19.45 Express - informacje
19.57 Pogoda  
20.00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda  
20.35 Damy i wieśniaczki
21.45 Express - informacje
21.57 Pogoda
22.00 Ostre cięcie
22.45 Bitwa o dom
23.45 Kossakowski. Nieoczywiste
0.15 Gogglebox
0.45 Betlejewski. Prowokacje
1.15 Blisko ludzi
1.45 Kulisy sławy extra
2.15 7 grzechów
2.45 Ukryta prawda
3.35 Uwaga! po Uwadze
4.30 Rozmowy osobiste
5.00 Zakończenie programu

TV 6
6.00 Top 10 Lista Przebojów
7.00 STOP Drogówka
8.00 Galileo
9.00 Rodzina zastępcza  
10.00 Galileo
11.00 Czarodzieje z Waverly Place  
11.30 Czarodzieje z Waverly Place  
12.00 Miodowe lata
12.50 Miodowe lata  
13.45 Rodzina zastępcza
14.45 Mega Chichot
15.15 Strażnik Teksasu
16.15 Uwierz w duchy  
17.15 Czarodziejki  
18.15 Miodowe lata  
19.05 Miodowe lata  
20.00 Galileo  
21.00 Rude Tube
21.30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku  
22.30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
23.35 Nietoperze: krwawe żniwa - horror, USA, 2007
1.25 Strażnik Teksasu
2.25 Śmierć na 1000 sposobów
2.55 Disco Polo Life
3.55 America’s Got Talent
5.00 Top 10 Lista Przebojów

TV Puls
6.00 Twój Puls - program lifestylowy
7.00 Gliniarz i prokurator - serial
8.55 Nash Bridges - serial
10.00 Za głosem serca - telenowela  
11.00 Sekret - telenowela
12.05 Królowa Serc - telenowela
14.00 Sezon na miłość - telenowela
16.00 Za głosem serca - telenowela
17.00 Sindbad - serial  
18.00 Łowcy skarbów - serial  
19.00 Pingwiny z Madagaskaru - serial  
20.00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas - serial
21.55 Jeździec bez głowy - serial
22.50 Strażnik czasu - film akcji, Japonia, Kanada, USA 1994
0.50 Taki jest świat
1.35 Dyżur
2.05 JRG w akcji
2.45 Muzyczne życzenia
3.30 Dyżur
3.55 JRG w akcji
4.20 Menu na miarę
4.45 Z archiwum policji
5.05 Menu na miarę
5.30 Z archiwum policji

WTK
6:00 Puls dnia - serwis informacyjny
6:25 Pogoda
6:30 Serwis komunikacyjny
6:35 Sport
6:45 Qulturalny Poznań
6:55 Poranek WTK
10:00 Puls dnia - serwis informacyjny
10:20 Pogoda
10:25 Serwis komunikacyjny
10:30 Serwis komunikacyjny
10:35 Na zdrowie
10:50 Serwis komunikacyjny
10:55 Qulturalny Poznań
11:00 Puls dnia - serwis informacyjny
11:20 Gość wieczoru WTK
11:30 Serwis komunikacyjny
11:35 Pogoda
11:40 Sport
11:50 Serwis komunikacyjny
11:55 Qulturalny Poznań
12:00 Puls dnia - serwis informacyjny
12:20 Serwis komunikacyjny
12:25 Pogoda
12:30 Serwis komunikacyjny
12:35 Serwis komunikacyjny
12:40 Ratajski fyrtel kultury
12:55 Qulturalny Poznań
13:00 Puls dnia - serwis informacyjny
13:20 Pogoda
13:25 Serwis komunikacyjny
13:30 Gość wieczoru WTK
13:40 Pogoda
13:45 Arcydzieła, arcymyśli
14:45 Sport
14:55 Qulturalny Poznań
15:00 Pogoda
15:05 Pogoda
15:10 Serwis komunikacyjny
15:15 Z filmoteki UAM
15:35 WTK wywiad
15:55 Qulturalny Poznań
16:00 Pogoda
16:05 Pogoda
16:10 Serwis komunikacyjny
16:15 Gość wieczoru WTK
16:25 Na zdrowie
16:40 Zielony serwis Poznania
16:55 Qulturalny Poznań
17:00 Pogoda
17:05 Pogoda
17:10 Serwis komunikacyjny
17:15 WTK wywiad
17:35 Pogoda
17:40 Sport
17:50 Poznań minuta po minucie
17:55 Qulturalny Poznań
18:00 Puls dnia - serwis informacyjny
18:20 Gość wieczoru WTK
18:30 Puls dnia - serwis informacyjny
18:35 Serwis komunikacyjny
18:40 Poznań minuta po minucie
18:45 Pogoda
18:50 Pogoda
18:55 Qulturalny Poznań
19:00 Puls dnia - serwis informacyjny
19:15 Z anteny Lech TV
19:30 Puls dnia - serwis informacyjny
19:35 Po poznańsku
19:50 Gość wieczoru WTK
20:00 Puls dnia - serwis informacyjny
20:25 Pogoda
20:30 Puls dnia - serwis informacyjny
20:35 Serwis komunikacyjny
20:40 Poznań minuta po minucie
20:45 Pogoda
20:50 Pogoda
20:55 Qulturalny Poznań
21:00 Puls dnia - serwis informacyjny
21:25 Pogoda
21:30 Puls dnia - serwis informacyjny
21:35 Serwis komunikacyjny
21:40 Sport
21:50 Pogoda
21:55 Qulturalny Poznań
22:00 Puls dnia - serwis informacyjny
22:25 Pogoda
22:30 Puls dnia - serwis informacyjny
22:35 Gość wieczoru WTK
22:45 Z anteny Lech TV
23:00 Puls dnia - serwis informacyjny
23:20 Pogoda
23:25 Pogoda
23:30 Puls dnia - serwis informacyjny
23:35 Po poznańsku
23:50 Pogoda
23:55 Qulturalny Poznań
0:00 Puls dnia - serwis informacyjny
0:25 Serwis komunikacyjny
0:30 Puls dnia - serwis informacyjny
0:35 Gość wieczoru WTK
0:45 Pogoda
0:50 Pogoda
0:55 Qulturalny Poznań
1:00 Puls dnia - serwis informacyjny
1:20 Pogoda
1:25 Pogoda
1:30 Puls dnia - serwis informacyjny
1:35 Serwis komunikacyjny
1:40 Na zdrowie
1:55 Qulturalny Poznań
2:00 Puls dnia - serwis informacyjny
2:20 Pogoda
2:25 Pogoda
2:30 Puls dnia - serwis informacyjny
2:35 Zielony serwis Poznania
2:50 Gość wieczoru WTK
3:00 Puls dnia - serwis informacyjny

TVS
6:00 Domek na prerii
7:05 Ogród od A do Z
7:30 Telezakupy
8:35 Muzyczny budzik
8:50 Mały koncert życzeń
9:20 Bajkowa TVS
11:00 Familook
12:30 Propozycje do Listy śląskich szlagierów
13:00 Telezakupy
14:15 Turyści
14:50 Księgowa w kuchni
15:25 Kameleon
16:20 Flesz Silesia Informacje
16:30 Domek na prerii
17:30 Schlesien Journal
17:45 Silesia Informacje
18:05 Bajkowa TVS
20:00 Silesia Informacje
20:30 Biznesklasa
20:55 Księgowa w kuchni
21:30 Kameleon
22:25 Domek na prerii
23:30 Bonanza
0:20 Emisja nocna

Eurosport
8:30 Snooker - Turniej Australian Goldfields Open
11:00 Snooker - Turniej Australian Goldfields Open
12:30 Snooker - Turniej Australian Goldfields Open
14:00 Magazyn wyścigów konnych - magazyn sportowy
14:15 Watts - Najlepsze z kolarstwa - sport
15:15 Mats Point - magazyn tenisowy
15:45 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz ćwierćfinałowy: Australia - Japonia
16:45 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz ćwierćfinałowy: Anglia - Kanada
17:45 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz ćwierćfinałowy: Chiny - USA
18:45 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz ćwierćfinałowy: Niemcy - Francja
20:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w Eugene
21:45 Greene Light - magazyn lekkoatletyczny
22:00 Watts Top 10 - magazyn sportowy
22:30 ERC od środka - magazyn sportów motorowych
23:00 WTCC bez ograniczeń - magazyn motoryzacyjny
23:30 Wyścigi samochodowe - F3 Mistrzostwa Europy - sport
0:00 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz ćwierćfinałowy: Niemcy - Francja
0:45 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz półfinałowy: USA - Niemcy
3:00 Zakończenie programu

Eurosport 2
6:00 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz ćwierćfinałowy: Australia - Japonia
7:00 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz ćwierćfinałowy: Anglia - Kanada
8:00 Kolarstwo - Mistrzostwa Wielkiej Brytanii
9:00 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz ćwierćfinałowy: Niemcy - Francja
10:30 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz ćwierćfinałowy: Anglia - Kanada
12:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w Eugene
13:30 Piłka nożna - MLS - mecz: New York City FC - New York Red Bulls
14:30 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz ćwierćfinałowy: Anglia - Kanada
15:30 Kolarstwo - Mistrzostwa Wielkiej Brytanii
16:00 Wyścigi samochodowe - ETC Cup - wyścig w Le Castellet
17:00 Wyścigi motocyklowe - Isle of Man TT
19:00 Żużel - Liga szwedzka - mecz: Dackarna Malilla - Indianerna Kumla
21:00 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz ćwierćfinałowy: Niemcy - Francja
22:00 Australian Football Magazyn - magazyn sportowy
23:00 Snooker - Turniej Australian Goldfields Open
1:00 Kajakarstwo górskie - Zawody Pucharu Świata w Krakowie
2:00 Windsurfing - Zawody Pucharu Świata w Costa Brava - sport
2:30 Wyścigi samochodowe - FIA World Touring Car Championship - 2. wyścig w Le Castellet
3:00 Piłka nożna kobiet - Mistrzostwa Świata w Kanadzie - mecz półfinałowy
4:00 Snooker - Turniej Australian Goldfields Open

Sport1
6:00 Teleshopping
6:30 Teleshopping
7:00 Teleshopping
7:30 Teleshopping
8:00 Teleshopping
8:30 Sport-Quiz
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
13:00 Teleshopping
13:30 Teleshopping
14:00 Teleshopping
14:30 Teleshopping
15:00 Normal Odcinek: 26
15:30 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 3
16:00 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 4
16:30 Storage Wars - Geschäfte in New York Odcinek: 3
17:00 Storage Wars - Geschäfte in New York Odcinek: 4
17:30 Storage Wars - Geschäfte in Texas Odcinek: 37
18:00 Storage Wars - Geschäfte in Texas Odcinek: 38
18:30 Container Wars Odcinek: 4
19:00 Container Wars Odcinek: 15
19:30 Container Wars Odcinek: 16
20:00 Storage Hunters Odcinek: 27
20:30 Storage Hunters Odcinek: 28
21:00 Storage Hunters Odcinek: 38
21:30 Storage Hunters Odcinek: 39
22:00 Storage Hunters Odcinek: 40
22:30 Storage Hunters Odcinek: 41
23:00 Storage Hunters Odcinek: 42
23:30 Fußball
0:15 Sport-Clips
0:45 Teleshopping
1:00 Sport-Clips
1:05 Teleshopping
1:20 Sport-Clips
1:50 Teleshopping
2:00 Sport-Clips
2:05 Teleshopping
2:20 Sport-Clips
3:00 Sport-Clips
3:05 Teleshopping
3:20 Sport-Clips
3:25 Teleshopping
3:35 Sport-Clips
4:05 Teleshopping
4:20 Sport-Clips
4:25 Teleshopping
4:35 Sport-Clips
5:00 Sport-Clips
5:30 Sport-Clips

Das Erste
5:30 ARD-Morgenmagazin
9:00 Tagesschau
9:05 Rote Rosen Odcinek: 1986
9:55 Sturm der Liebe Odcinek: 2250
10:44 Tagesschau
10:45 Um Himmels Willen Odcinek: 22
11:35 Papageien, Palmen & Co. Odcinek: 16
12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen Odcinek: 1987
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2251
16:00 Tagesschau
16:10 Elefant, Tiger & Co. Odcinek: 431
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Gefragt - Gejagt Odcinek: 30
18:50 Akte Ex Odcinek: 13
19:45 Wissen vor acht - Mensch
19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Vorstadtweiber Odcinek: 10
21:00 In aller Freundschaft Odcinek: 691
21:45 Report München
22:15 Tagesthemen
22:45 Falciani und der Bankenskandal
0:15 Nachtmagazin
0:35 P. S. - Liebe auf Anfang
2:13 Tagesschau
2:15 Falciani und der Bankenskandal
3:45 Elefant, Tiger & Co. Odcinek: 431
4:35 Brisant
4:50 Deutschlandbilder
4:58 Tagesschau
5:00 Report München

RTL
6:00 Guten Morgen Deutschland
8:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 5774
9:00 Unter uns Odcinek: 5129
9:30 Betrugsfälle
10:00 Die Trovatos - Detektive decken auf
11:00 Die Trovatos - Detektive decken auf
12:00 Punkt 12
14:00 Verdachtsfälle
17:00 Betrugsfälle
17:30 Unter uns Odcinek: 5130
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45 RTL aktuell
19:03 Wetter
19:05 Alles was zählt Odcinek: 2208
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 5775
20:15 Bones - Die Knochenjägerin
21:15 Bones - Die Knochenjägerin
22:15 CSI: Miami Odcinek: 11 Sezon: 6
23:10 CSI: Miami Odcinek: 12
0:00 RTL Nachtjournal
0:27 RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30 Bones - Die Knochenjägerin
1:20 CSI: Miami Odcinek: 11 Sezon: 6
2:10 CSI: Miami Odcinek: 12
3:00 RTL Nachtjournal
3:30 Betrugsfälle
3:50 Verdachtsfälle
4:45 Verdachtsfälle
5:35 Explosiv - Das Magazin

Super RTL
6:00 Olivia
6:10 Olivia
6:20 Peb & Pebber - Helden Privat Odcinek: 53
6:30 Milli + Maunz Odcinek: 3
6:40 Milli + Maunz Odcinek: 4
6:55 Mike der Ritter Odcinek: 70
7:05 Mike der Ritter Odcinek: 71
7:15 Mike der Ritter Odcinek: 72
7:30 Caillou
8:00 Chuggington - Die Loks sind los! Odcinek: 114
8:10 Chuggington - Die Loks sind los! Odcinek: 115
8:25 Der Phantastische Paul Odcinek: 28
8:35 Der Phantastische Paul Odcinek: 27
8:50 Leo Lausemaus Odcinek: 8
9:00 Leo Lausemaus Odcinek: 47
9:05 Raa Raa Odcinek: 47
9:15 Gustavs Welt Odcinek: 1
9:25 Der kleine Tiger Daniel Odcinek: 27
9:45 Zeo Odcinek: 27
9:55 Thomas & seine Freunde
10:10 Mister Maker Odcinek: 5
10:35 Dragons - Die Wächter von Berk Odcinek: 20
11:00 LazyTown - Los geht's Odcinek: 52
11:30 Fünf Freunde - Für alle Fälle Odcinek: 8
11:55 Dumm Fu Odcinek: 18
12:20 Die Wächter der Träume
12:45 Go Wild! - Mission Wildnis Odcinek: 76
13:15 Cosmo und Wanda Odcinek: 26
13:40 Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht! Odcinek: 3
14:05 Ninjago - Meister des Spinjitzu Odcinek: 37
14:30 Angelo! Odcinek: 34
14:55 Sally Bollywood Odcinek: 16
15:25 Camp Sumpfgrund
15:50 Cosmo und Wanda Odcinek: 51
16:20 Coop gegen Kat Odcinek: 19
16:45 Fünf Freunde - Für alle Fälle Odcinek: 9
17:10 Ninjago - Meister des Spinjitzu Odcinek: 38
17:40 Go Wild! - Mission Wildnis Odcinek: 14
18:10 Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht! Odcinek: 4
18:40 WOW Die Entdeckerzone
19:10 Angelo!
19:45 Sally Bollywood Odcinek: 18
20:15 Take Me Home Tonight
22:10 Partyalarm - Finger weg von meiner Tochter
23:40 Go On Odcinek: 1
0:05 Go On Odcinek: 2
0:40 Infomercials
4:25 Nachtprogramm

VOX
5:50 Hilf mir doch!
6:55 Verklag mich doch!
8:50 Verklag mich doch!
9:50 Hilf mir doch!
10:55 vox nachrichten
11:00 Mein himmlisches Hotel
12:00 Shopping Queen
13:00 Wer weiß es, wer weiß es nicht?
14:00 Wer weiß es, wer weiß es nicht?
15:00 Shopping Queen
16:00 4 Hochzeiten und eine Traumreise
17:00 Mein himmlisches Hotel
18:00 mieten, kaufen, wohnen
19:00 Das perfekte Dinner
20:00 Prominent!
20:15 Sing meinen Song - Das Tauschkonzert Odcinek: 7
21:50 Die Story
22:25 Meylensteine Odcinek: 7
23:25 Songs, die die Welt bewegten
0:25 vox nachrichten
0:45 Sing meinen Song - Das Tauschkonzert Odcinek: 7
2:10 Die Story
2:40 Meylensteine Odcinek: 7
3:30 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 106
4:15 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
5:05 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin

ZDF
5:30 ARD-Morgenmagazin
9:00 heute
9:05 Volle Kanne - Service täglich
10:30 Die Rosenheim-Cops Odcinek: 200 Sezon: 10
11:15 SOKO Wismar Odcinek: 146
12:00 heute
12:10 drehscheibe
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute Xpress
15:05 Bares für Rares
16:00 heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbühel Odcinek: 6
17:00 heute
17:10 hallo deutschland
17:45 Leute heute
18:05 SOKO Köln
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 Die Rosenheim-Cops Odcinek: 220 Sezon: 11
20:15 ZDFzeit
21:00 Frontal 21
21:45 heute-journal
22:15 Wir gehören zusammen!
22:45 Traumberuf Unternehmer - Der lange Weg zum Erfolg
23:15 Turistas - Mörderisches Paradies
0:35 heute+
0:50 Kampf der Start-ups! Odcinek: 1
1:35 SOKO Köln
2:20 Frontal 21
3:00 Kampf der Start-ups! Odcinek: 1
3:05 Traumberuf Unternehmer - Der lange Weg zum Erfolg
3:35 Kampf der Start-ups! Odcinek: 1
3:45 Traumberuf Unternehmer - Der lange Weg zum Erfolg
4:15 SOKO Kitzbühel Odcinek: 6
5:00 hallo deutschland

Travel Channel
6:00 Obieżyświat
7:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
7:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
8:00 Lotnisko w Miami 24 h na dobę
8:30 Ratownicy z plaży Piha
9:00 Hotelowe rewolucje
10:00 Tajemnice zamków
11:00 Monumentalne zagadki
12:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
12:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
13:00 Obrońcy zabytków
13:30 Obrońcy zabytków
14:00 Najwspanialsze trasy motocyklowe świata
15:00 Lotnisko w Miami 24 h na dobę
15:30 Lotnisko w Miami 24 h na dobę
16:00 Walka o bagaż
16:30 Walka o bagaż
17:00 Dziwaczne potrawy Ameryki
18:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
18:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
19:00 Hotelowe rewolucje
20:00 Rajskie plaże
20:30 Rajskie plaże
21:00 Budowy na końcu świata
22:00 Dziwaczne potrawy Ameryki
23:00 Najwspanialsze trasy motocyklowe świata
0:00 Ekstremalne łodzie mieszkalne
1:00 Hotelowe rewolucje
2:00 Rajskie plaże
2:30 Rajskie plaże
3:00 Budowy na końcu świata
4:00 Dziwaczne potrawy Ameryki
5:00 Monumentalne zagadki

TV5Monde
4:00 TV5Monde, Le Journal
4:20 Météo
4:25 Littoral
4:54 C dans l'air
6:00 TV5Monde, Le Journal
6:10 L'invité
6:18 Le journal de l'économie
6:21 Météo
6:30 Télématin
7:51 L'invité
8:00 Journal Radio Canada
8:26 TV5Monde, Le Journal
8:38 Maghreb Orient-Express
9:05 Flash info
9:07 T'choupi a l'école
9:14 Pok et Mok
9:21 Tendres agneaux
9:23 Jack
9:35 Code Lyoko Evolution
10:00 Flash info
10:04 Télétourisme
10:30 Les escapades de Petitrenaud
11:00 Flash info
11:02 Cut
11:33 Plus belle la vie Odcinek: 2132
12:00 Flash info
12:03 Cap Sud-Ouest
12:30 Bienvenue aux Pâquis!
13:16 Itinéris
13:30 Journal belge
14:00 Duel au soleil Odcinek: 5 Sezon: 1
14:49 Duel au soleil Odcinek: 6 Sezon: 2
15:43 Les villages de France
16:03 Les escapades de Petitrenaud
16:29 Questions pour un champion
17:00 Flash info
17:02 La Dictée Campus Eiffel 2015
18:00 64 minutes, le monde en français, 1re partie
18:23 Le journal de l'économie
18:26 Météo
18:29 L'invité
18:40 Louis XVI - l'homme qui ne voulait pas etre roi
20:11 Sur mesures
20:26 Destination francophonie
20:30 Journal
20:56 Météo
21:00 Trauma Odcinek: 9 Sezon: 3
21:45 Trauma Odcinek: 19 Sezon: 3
22:30 Acoustic
23:00 Journal suisse
23:26 TV5Monde, Le Journal Afrique
23:44 L'invité
23:53 Météo
0:00 Devoir d'enquete
1:51 La Dictée Campus Eiffel 2015
2:43 TV5Monde, Le Journal
3:03 Météo
3:06 360° - Géo

13 Ulica
6:00 Strażnik Teksasu Odcinek: 23 Sezon: 3
7:00 Akta zbrodni Odcinek: 53
7:30 Akta zbrodni Odcinek: 54
8:00 Morderstwa w Midsomer Odcinek: 2 Sezon: 12
10:00 Akta zbrodni Odcinek: 55
10:30 Akta zbrodni Odcinek: 56
11:00 Kobiety, które zabijają Odcinek: 1 Sezon: 10
12:00 Dowody zbrodni Odcinek: 6 Sezon: 5
13:00 Podkomisarz Brenda Johnson Odcinek: 19 Sezon: 7
14:00 Akta zbrodni Odcinek: 57
14:30 Akta zbrodni Odcinek: 58
15:00 Kobiety, które zabijają Odcinek: 2 Sezon: 10
16:00 Morderstwa w Midsomer Odcinek: 3 Sezon: 12
18:00 Dowody zbrodni Odcinek: 7 Sezon: 5
19:00 Podkomisarz Brenda Johnson Odcinek: 20 Sezon: 7
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 14 Sezon: 5
21:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 15 Sezon: 8
22:00 Nowe gliny Odcinek: 1 Sezon: 6
23:00 Zabójcze pary Odcinek: 5
0:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 12 Sezon: 5
1:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 14 Sezon: 8
2:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 14 Sezon: 5
3:00 Morderstwa w Midsomer Odcinek: 3 Sezon: 12
5:00 Strażnik Teksasu Odcinek: 23 Sezon: 3

National Geographic Channel
6:00 Poszukiwacze złota
7:00 Katastrofa w przestworzach
8:00 Stawka warta tuńczyka
9:00 Przestępczość sp. z o.o.
10:00 Połów wart ryzyka
11:00 Sensacje XX wieku Odcinek: 6
12:00 Naziści Odcinek: 1
13:00 Koszmarna wyprawa
14:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda Odcinek: 7
14:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda Odcinek: 8
15:00 Ucieczka z więzienia
16:00 Stawka warta tuńczyka
17:00 Katastrofa w przestworzach
18:00 Katastrofa w przestworzach
19:00 Megapotwory
21:00 Zamieszkać w dziczy
22:00 Oszukać system
22:30 Oszukać system
23:00 Przestępczość sp. z o.o.
0:00 Ewakuacja Ziemi
0:55 Zamieszkać w dziczy
1:55 Oszukać system
2:20 Oszukać system
2:50 Kosmos
3:50 Stawka warta tuńczyka
4:45 Oszukać system
5:15 Abażur z ludzkiej skóry - tajemnica Holokaustu

DW
6:00 DW News
6:15 Business
6:30 Tomorrow Today
7:00 DW News
7:15 Close up
7:45 Shift
8:00 DW News
8:30 euromaxx
9:00 DW News
9:30 Kick off!
10:00 DW News
10:30 Global 3000
11:00 DW News
11:15 Strangers in their Own Country - Sinti in Germany
12:00 DW News
12:30 euromaxx
13:00 DW News
13:30 Kick off!
14:00 DW News
14:30 Tomorrow Today
15:00 DW News
15:30 euromaxx
16:00 DW News
17:00 DW News
17:15 Close up
17:45 Shift
18:00 DW News
18:30 Kick off!
19:00 DW News
19:30 Global 3000
20:00 DW News
21:00 DW News
21:15 The D File - The Failure of Post-war Justice
22:00 DW News
22:30 euromaxx
23:00 DW News
23:30 Made in Germany
0:00 DW News
0:30 euromaxx
1:00 DW News
1:30 Drive it!
2:00 DW News
2:30 euromaxx
3:00 DW News
3:15 Hermann Hesse - An Inward Journey
4:00 DW News
4:15 Business
4:30 Drive it!
5:00 DW News
5:15 Close up
5:45 Shift

BBC World News
6:00 BBC World News
6:30 World Business Report
6:45 BBC World News
7:00 BBC World News
7:30 BBC World News
7:45 World Business Report
8:00 BBC World News
8:30 BBC Business Live
9:00 BBC World News
9:30 HARDtalk
10:00 BBC World News
10:30 World Business Report
10:45 Sport Today
11:00 BBC World News
11:30 BBC World News
12:00 GMT
12:30 GMT
13:00 GMT
13:30 World Business Report
13:45 Sport Today
14:00 Impact
14:30 Impact
15:00 Impact
15:30 HARDtalk
16:00 Global with Matthew Amroliwala
16:30 Global with Matthew Amroliwala
17:00 Global with Matthew Amroliwala
17:30 World Business Report
17:45 Sport Today
18:00 Outside Source
18:30 BBC Focus on Africa
19:00 World News Today
19:30 World Business Report
19:45 Sport Today
20:00 World News Today
20:30 HARDtalk
21:00 Outside Source
21:30 Outside Source
22:00 BBC World News America
22:30 BBC World News America
23:00 Newsday
23:30 Asia Business Report
23:45 Sport Today
0:00 Newsday
0:30 Asia Business Report
0:45 Sport Today
1:00 Newsday
1:30 Asia Business Report
1:45 Sport Today
2:00 BBC World News
2:30 Asia Business Report
2:45 Sport Today
3:00 BBC World News
3:30 Asia Business Report
3:45 Sport Today
4:00 BBC World News
4:30 HARDtalk
5:00 BBC World News
5:30 World Business Report
5:45 BBC World News

CNN
6:00 CNN Newsroom
7:00 CNN Newsroom
8:00 CNN Newsroom
9:00 CNN Newsroom
9:30 Inside Africa
10:00 Amanpour
10:30 The Circuit
11:00 The Business View with Nina Dos Santos
12:00 World Sport
13:00 News Stream (with World Sport)
14:00 World Business Today
15:00 International Desk (with World Sport)
16:00 Connect the World with Becky Anderson
17:00 International Desk
17:30 News Special
18:00 Wolf
19:00 Amanpour
19:30 CNN NewsCenter with Isha Sesay
20:00 The World Right Now with Hala Gorani
21:00 Quest Means Business
22:00 Amanpour
22:30 World Sport
23:00 CNN Today (with World Sport)
0:00 CNN Today (with World Sport)
1:00 Anderson Cooper 360
2:00 Quest Means Business
3:00 CNN Tonight
4:00 Amanpour
4:30 The Circuit
5:00 CNN Newsroom

Al Jazeera
6:00 News Live
6:30 Counting the Cost Odcinek: 26
7:00 Al Jazeera World
8:00 News Live
8:30 Inside Story Odcinek: 180
9:00 News Live
9:30 The Stream Odcinek: 89
10:00 News Live
10:30 Techknow
11:00 Newshour
12:00 News Live
12:30 Inside Story Odcinek: 180
13:00 Hard Earned Odcinek: 3
14:00 Newshour
15:00 News Live
15:30 The Stream Odcinek: 89
16:00 Newshour
17:00 News Live
17:30 Football Rebels
18:00 News Live
18:30 Inside Story Odcinek: 181
19:00 Newshour
20:00 News Live
20:30 The Stream Odcinek: 90
21:00 Al Jazeera World
22:00 Newshour
23:00 News Live
23:30 Artscape - Poets of Protest
0:00 Newshour
1:00 News Live
1:30 Inside Story Odcinek: 181
2:00 Hard Earned Odcinek: 3
3:00 Newshour
4:00 News Live
4:30 Techknow
5:00 News Live
5:30 The Stream Odcinek: 90

TF1
6.25 Tfou 8 
8.30 Téléshopping 8 
9.25 Au nom de la vérité 8 
10.25 Petits secrets entre voisins 8 
12.00 Les 12 coups de midi ! 8 
13.00 Le 13h 8 
13.55 Les feux de l’amour 8 Feuilleton. 
15.10 Une vie à l’épreuve 8 Film TV. Drame. EU. 2005. Réalisation : Arliss Howard. 1h28. 
17.00 L’addition, s’il vous plaît 8 Téléréalité. 
18.00 Bienvenue à l’hôtel 8 
19.00 Money Drop 8 
20.00 Le 20h 8 
20.30 My Million 8 Jeu. En direct. 
20.40 Nos chers voisins 8 Série.
20.55 SÉRIE: Camping Paradis - Série. Comédie. Fra. 2011. Saison 3
22.50 Euro Millions 8 
22.55 New York, unité spéciale 8 Série. Policière. EU
1.15 New York, police judiciaire 8 Série.

France 2
6.00 Les z’amours 8 
6.30 Télématin 
9.10 Des jours et des vies 8 
9.35 Amour, gloire et beauté 8 
10.00 C’est au programme 
11.00 Motus 
11.30 Les z’amours 8 
12.00 Tout le monde veut prendre sa place 8 
13.00 13 heures 
14.00 Toute une histoire 8 
15.10 L’histoire continue 8 
15.40 Comment ça va bien ! 8 
17.15 Dans la peau d’un chef 8 
18.15 Joker 8 
18.50 N’oubliez pas les paroles ! 8 
20.00 20 heures 
20.40 Parents mode d’emploi 8
20.55 DIVERTISSEMENT: Qui sera le prochain grand pâtissier ? 
23.30 21 jours à la colo 8 Doc. Société. Fra. 2014
0.30 Concert Schönbrunn 2015 8 Concert.

France 3
6.00 Euronews 8 
6.40 Ludo 8 Jeunesse. 
8.40 Ludo vacances 8 Jeunesse. 
12.00 12/13 
12.55 Météo à la carte 8 Magazine. 
13.50 Un cas pour deux 8 Série. Fin d’une tromperie. 
14.55 Questions au gouvernement 8 Magazine. En direct. 
16.15 Des chiffres et des lettres 8 
16.55 Harry 8 
17.30 Slam 8 
18.10 Questions pour un champion 8 
19.00 19/20 
20.00 Tout le sport 8 
20.20 Plus belle la vie 8
20.50 FILM TV: Meurtres au Pays basque Film TV
22.35 Soir/3 
23.00 Marseille ! 8 Doc. Découverte
0.55 Filme ton quartier ! 8 Documentaire.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.