FANDOM


TVP 1
00:00 Wiadomości - skrót; ok.godz.9.00, 10.20, 14.20
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Cafe serio
08:20 Kawa czy herbata
09:00 Misiowanki; odc.14-Usprawiedliwienie; (The Berenstain Bears); serial animowany prod. kanadyjskiej
09:25 Budzik; program dla dzieci
09:55 Ważne przemiany; Cudotwórca; serial prod.nowozelandzkiej (stereo)
10:25 Moda na sukces; odc.2394; serial prod. USA (dolby surround)
10:45 Pięć dni z życia emeryta; odc.5-Ekspertyza dla Witczaka; serial prod. TVP; reż: Edward Dziewoński; wyk: Edward Dziewoński, Piotr Fronczewski, Joanna Jędryka, Jolanta Skowrońska
11:40 Telezakupy
11:55 Książki na zimę
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 My, Wy, Oni; cykliczny program, poświęcony problemom etycznym we współczesnej rodzinie
12:50 Beata i śmieci; odc.5-Selekcjoner i śmieciowa drużyna
13:10 Lokatorzy; Życzę miłego dnia!; serial komediowy TVP [stereo]
13:40 Książki na zimę
13:45 Kwadrans na kawę
14:00 W rajskim ogrodzie; Roślinność wysokogórska
14:30 W labiryncie; odc.78-Pan mnie nie poznaje; serial TVP
14:55 Książki na zimę
15:00 Wiadomości
15:10 Rycerze i rabusie; odc.7/7-Miłość Piotra; 1984  serial TVP; reż: Tadeusz Junak; wyk: Tomasz Stockinger,Gustaw Lutkiewicz
16:00 SF-symulator faktu; odc.1-Komety
16:20 Szkoła pod Biegunem
16:25 Moda na sukces; odc.2394; serial prod. USA (dolby surround)
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Plebania; odc.489; telenowela TVP [stereo]
17:50 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
18:10 Forum; program publicystyczny [audiotele: 0-700 25 011 opcja 1, 0-700 25 012 opcja 2)
19:00 Wieczorynka; Pszczółka Maja
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:58 Pogoda
20:05 Prosto w oczy
20:23 Pogoda; dla kierowców
20:30 Kameleon; odc.4/4; serial TVP (za zgodą rodziców)
21:30 Sprawa dla reportera
22:05 Romeo i Julia/cz.2/; widowisko
23:00 Wiadomości
23:15 Farba; 1997  film fab. prod. polskiej (81'); reż: Michał Rosa; wyk: Agnieszka Krukówna, Ewa Gorzelak, Marcin Władyniak
00:35 Wokół wielkiej sceny
01:25 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 10 minut tylko dla siebie; magazyn
07:10 Na dobry początek; Don Wasyl i Cygańskie Gwiazdy (2)
07:20 Dwójka Dzieciom; WOW; odc.13; serial prod. polsko-niemieckiej
07:50 Dwójka Dzieciom; Podróże do bajek; Księżniczka i smok
07:55 Dwójka Dzieciom; Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc.36-Kłopoty z Gackiem
08:05 Na dobre i na złe; odc.185-Ból serca; serial prod. TVP [stereo]
09:00 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym: Panorama 9.30 i Pogoda 9.32]
09:55 Lubię czytać
10:05 Circo Massimo 2002; cz.4; film dok.prod.włoskiej
11:10 Ferie z Dwójką; Legenda o Płaczącym Ryanie; 1998  film fab.prod. USA; reż: Deanna Shapiro, Julio Smith; wyk: Andi Eystad, Michael Heidemann
12:40 Telezakupy
13:00 Panorama
13:17 Pogoda
13:20 Złotopolscy; odc.635-Moga na Magdę; telenowela TVP (STEREO)
13:45 Kolędy dla świata cz.2
14:40 Ferie z Dwójką; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.3-Po drugiej stronie tęczy; serial anim.prod.polskiej
14:45 Ferie z Dwójką; Olimpiada Bolka i Lolka; Zawody łucznicze; serial animowany prod. polskiej
14:55 Ferie z Dwójką; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.21-Napad na dyliżans; serial anim.prod.polskiej
15:10 Gwiazdka w Hollywood; 2001  film dok.prod.angielskiej
16:00 Panorama
16:10 Bezludna wyspa
17:00 Pejzaż z Europą w tle
17:10 Tygodnik Moralnego Niepokoju
17:35 Lubię czytać; magazyn o książkach (stereo)
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:53 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 Złoty interes
19:56 Panorama flesz
20:00 Jadowita śmierć; Venomus; 2001  film fab.prod. USA /pod nadzorem/; reż: Ed Raymond; wyk: Treat Williams,Hannes Jaenicke
21:40 Wywiady Barbary Walters; Michael Douglas, Katherine Zeta Jones
22:00 Panorama
22:22 Biznes
22:25 Sport-telegram
22:33 Pogoda
22:40 Trójkąt damsko-męski
23:10 Zakręty losu; Święty z Fortu Washingtona; Saint of Fort Washington; 1993  film obyczajowy prod. USA (100') /za zgodą rodziców/; reż: Tim Hunter; wyk: Danny Glover, Matt Dillon
00:50 W obronie prawa; odc.5; serial prod. USA /tylko dla dorosłych/
01:35 Oszukani
02:00 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
6.45 Program dnia
6.50 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier, Pogoda
7.45 Panorama, Pogoda w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur
8.00 Tygodnik gospodarczy /powt./
8.15 Gość "3"
8.30 Kurier, Pogoda
8.45 Gość dnia
9.00 Rzeka Jangcy - film dokumentalny
9.30 Kurier, Pogoda
9.45 Najpiękniejszy krąg Kazika
10.15 To jest temat: "Dziewczyny z kalendarza" - reportaż
10.30 Kurier, Pogoda
10.45 Telekurier - magazyn reporter
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, Pogoda
11.45 Muzyka - łączy pokolenia: Patrycja Markowska & Wanda Kwietniewska
12.30 Kurier
12.35 Szalejąca planeta: "Tsunami" - cykl dokumentalny, USA, 1998
13.30 Kurier, Pogoda
13.50 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14.00 Zaproszenie - magazyn
14.30 Kurier, Pogoda
14.45 ZUS radzi
15.00 Kacperek odc.2/7/ "Telewizor"- polski serial fabularny
15.30 Kurier, Pogoda
15.50 Labirynty kultury
16.15 Rozmowa dnia
16.30 Kurier, Pogoda
16.45 Panorama, Pogoda, Sport
17.00 Kość niezgody
17.30 Kurier, Pogoda
17.50 Magazyn Elbląski
18.00 Panorama, Sport, Pogoda, Punkt
18.30 Hokej na lodzie - finał PP
20.00 Telekurier - magazyn reporterów
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia
21.10 Kurier sportowy
21.20 Studio Pogoda
21.30 Kurier gospodarczy, Pogoda
21.45 Panorama, Pogoda w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur
22.05 Halo Trójka
22.15 Temat wiejski /powt./
22.30 Kurier
22.45 Studio Pogoda
22.50 Ślizg - magazyn
23.05 Patrol Trójki - magazyn policyjny
23.35 Ucieczka od przeszłości - film fabularny, AUS, 1984
1.05 STYY.LU - magazyn z adrenaliną
1.20 Zakończenie programu

TVP 3 Łódż
06:50     ECHA DNIA
07:30     KURIER
07:45     ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
08:00     PRACUJ W ŁODZI
08:12     ODORIKO W CHINACH
08:30     KURIER
08:45     GOŚĆ DNIA
09:00     RZEKA JANGCY (8)
09:30     KURIER
09:45     SZTUKA MŁODYM
10:15     TO JEST TEMAT
10:30     KURIER
10:45     TELEKURIER
11:15     GOŚĆ DNIA
11:30     KURIER
11:45     MUZYKA - ŁĄCZY POKOLENIA !?
12:36     SZALEJĄCA PLANETA
13:30     KURIER
13:48     AGROBIZNES
14:00     ZAPROSZENIE
14:30     KURIER
14:45     ZUS RADZI
15:00     KACPEREK (3)
15:30     KURIER
15:46     LABIRYNTY KULTURY (6)
16:15     ROZMOWA DNIA
16:30     KURIER
16:49     BUDŻET NIE TYLKO DOMOWY
17:03     NASZE FIRMY W EUROPIE
17:14     OD PODATKÓW GŁOWA NIE BOLI (1)
17:30     KURIER
17:50     ROZMOWA DNIA
18:00     ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
18:30     TAKIE JEST ŻYCIE
19:00     PODWODNA POLSKA
19:45     ROZMOWA DNIA
20:00     TELEKURIER
20:48     ECHA DNIA
21:30     KURIER GOSPODARCZY
21:47     ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
22:03     ROZMOWA DNIA
22:13     ŁÓDZCY EUROPEJCZYCY
22:30     KURIER
22:55     ŚLIZG
23:10     PATROL TRÓJKI - dla dorosłych
23:40     UCIECZKA OD PRZESZŁOŚCI
01:10     STYY.LU - MAGAZYN Z ADRENALINĄ (7)

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie – magazyn muzyczny
6.45 TV market – program reklamowy
7.00 Pokémon – serial animowany
7.30 Zbuntowany anioł (23) – telenowela
8.30 Interwencja – cykl reportaży
8.50 Rodzina zastępcza (72): Rodzinna terapia – serial komediowy
9.20 Jezioro marzeń – serial młodzieżowy
10.15 Dziupla Cezara (2) – serial komediowy
11.00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (91) – serial dokumentalny
11.30 Samo życie (457) – serial obyczajowy
12.10 Zbuntowany anioł (24) – telenowela
13.00 Domowa kawiarenka – magazyn kulinarny
13.25 Benny Hill – serial komediowy
15.45 Wydarzenia – wiadomości
16.10 Interwencja – cykl reportaży
16.30 Co się święci w mej pamięci – program rozrywkowy
17.00 Szkoła przetrwania (10) – serial obyczajowy
17.55 Rodzina zastępcza (73): Szczęśliwy los – serial komediowy
18.30 Wydarzenia – wiadomości
19.10 Pierwsza miłość (16) – serial obyczajowy
20.00 Daleko od noszy (44): Fatalna pomyłka – serial komediowy
20.30 Dziki (2) – serial komediowy
21.30 Studio Lotto
21.35 Co z tą Polską? – program publicystyczny
22.40 Biznes Wydarzenia – magazyn ekonomiczny
23.10 Raport specjalny: Detoks – reportaż
23.40 Harry Angel – horror, USA 1987
1.35 Powrót do przyszłości III – film SF, USA 1990
1.45 Aquaz Music Zone – magazyn muzyczny

TVN
6.20 Usterka – dokument fabularyzowany, Polska 2004
6.45 Telesklep
7.25 Uwaga! – magazyn
7.45 Prześwietlenie – program publicystyczny
8.15 Najsłabsze ogniwo – teleturniej
9.00 Nash Bridges (13) – serial sensacyjny, USA 1996−2001
10.00 Ostry dyżur (10) – serial obyczajowy, USA
11.00 W−11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
11.30 Rozmowy w toku: Mordercy żon, zabójczynie mężów – talk show
12.35 Na Wspólnej (392) – serial obyczajowy, Polska 2004
13.05 Nash Bridges (14) – serial sensacyjny, USA 1996−2001
14.05 Serce z kamienia (84) – telenowela, Meksyk 2004
14.55 Ostry dyżur (11) – serial obyczajowy, USA
15.55 Grzesznica (31) – telenowela, Meksyk 2003
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! – magazyn
17.15 W−11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
17.50 Rozmowy w toku: Zmieniłam swoje życie, zmieniłam siebie – talk show
19.00 Fakty
19.45 Uwaga! – magazyn
20.10 Najsłabsze ogniwo – teleturniej
21.00 Na Wspólnej (393) – serial obyczajowy, Polska 2004
21.30 Prawdziwe historie: Rodzinny dylemat – dramat, USA 1995
23.20 Akta zbrodni – serial dokumentalny
23.50 Kasia i Tomek (83): Kino. Sylwester. Korekta – serial komediowy, Polska 2002
0.20 Red Light – program erotyczny
1.20 Uwaga! – magazyn
1.40 Nic straconego – powtórki programów

TV 4
5.45 VIP - Wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - mag.
6.35 Strefa P - mag.
7.00 Muzyczne listy - mag.
8.00 TV Market
8.15 Przygody Jackie Chana - serial animowany
8.45 Jak dwie krople czekolady (106) - serial
9.15 Ja tylko pytam - talk show
10.15 Młodzieńcza miłość (86) - telenowela, Argentyna
11.15 Psie serce - serial
12.15 TV Market
12.30 Strefa P - magazyn
13.00 Modna moda - mag
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn
15.15 Przygody Jackie Chana - serial animowany
15.45 Rajdowe Mistrzostwa Świata
16.45 Jak dwie krople czekolady (107) - serial komediowy
17.10 Młodzieńcza miłość (87) - telenowela, Argentyna
18.15 Daję słowo - teleturniej
19.00 Ja tylko pytam - talk show
20.00 Raising Arizona - komedia, USA 1987 (godz. 21.00 Wydarzenia)
22.10 Komenda - magazyn
22.40 Dar widzenia - thriller, Wlk. Brytania-USA 2000
0.35 Szeryf z miasteczka Manhattan (9) - serial
1.05 Co mówią gwiazdy
1.50 Muzyczne listy - mag.
2.40 Strefa P - magazyn
3.05 Joker - talk show
3.55 Zakończenie prog.

TVN 7
5.30 Szybka forsa
6.25 Telesklep
7.00 Niesamowite historie (10) - serial, USA
7.30 Jak rozkochać milionera (11) - serial, USA
8.00 Ścieżki miłości (142) - telenowela, Meksyk
8.50 Przyjaciółki i rywalki (176) - telenowela, Meksyk
9.40 Córka przeznaczenia (86) - telenowela, Meksyk
10.35 Renegat (21) - serial sensacyjny, USA
11.35 Ścieżki miłości (143) - telenowela, Meksyk
12.25 Telesklep
14.30 Przyjaciółki i rywalki (177) - telenowela, Meksyk
15.20 Córka przeznaczenia (87) - telenowela, Meksyk
16.10 Olivier i przyjaciele (14) - serial, USA
16.40 Jak rozkochać milionera (12)-serial, USA
17.10 Żarty na bok (22) - serial obyczajowy, USA
18.10 Renegat (22) - serial sensacyjny, USA
19.10 Między nami facetami (1) - serial, USA
19.40 Niesamowite historie (11) - serial science fiction, USA
20.10 Podstępna miłość - film sensacyjny, USA 1997, reż. Mary Lambert, wyk. Rachel Ward, Joshua Morrow, Terry O'Quinn, Al Wiggins, Marion Guyot
22.00 Kobra: Oddział specjalny (17) - serial sensacyjny, Niemcy
23.00 Przybysz - film sensacyjny, USA 1999, reż. Kevin Mock, wyk. Michael Madsen, Angie Everhart, Stefan Lysenko
0.40 Podstępna miłość - film sensacyjny, USA 1997, reż. Mary Lambert, wyk. Rachel Ward, Joshua Morrow, Terry O’Quinn, AI Wiggins, Marion Guyot
2.20 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Cafe serio
08:25 Kawa czy herbata
09:02 Wiadomości - skrót
09:05 Do góry nogami; Kasia Kowalska
09:30 Wyspa przygód; odc.27-Fikcja i fakty; serial prod. australijskiej
09:55 Stefan Żeromski
10:15 Kolędy polskie śpiewają Ryszard Karczykowski i Poznańskie Słowiki
11:05 Zaproszenie; Wkoło Wojtek Polska (cz. 2); program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
11:30 Rozmowy na czasie; Czy byli pracownicy wywiadu to najzdolniejsi kapitaliści?
12:00 Wiadomości
12:15 Złotopolscy; odc.617-Ślad po zawale; telenowela TVP [stereo]
12:40 Ognisko Polskie.Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość
13:15 Szkoła polska po latach; Do widzenia, do jutra; 1960 film fab. prod. polskiej; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Zbigniew Cybulski, Teresa Tuszyńska
14:35 Od arii do piosenki
15:20 Wyprzedzić chorobę; Nadciśnienie tętnicze; magazyn
15:40 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
16:05 Do góry nogami; Kasia Kowalska
16:30 Wyspa przygód; odc.27-Fikcja i fakty; serial prod. australijskiej
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Ludzie warci poznania-rep.
17:50 Ze sztuką na ty; Ona, Nikifor; reportaż
18:20 Znaki czasu
18:45 Rozmowy na czasie; Czy byli pracownicy wywiadu to najzdolniejsi kapitaliści?
19:15 Dobranocka; Wyprawa profesora Gąbki; odc.4-Odkrycie
19:30 Wiadomości
19:52 Sport
19:58 Pogoda
20:05 Prosto w oczy
20:22 Pogoda; dla kierowców
20:25 Złotopolscy; odc.617-Ślad po zawale; telenowela TVP [stereo]
20:50 Teatr Telewizji; Zapach orchidei; spektakl; reż: Kazimierz Kutz; wyk: Jan Peszek, Anna Majcher
22:45 Forum
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport-telegram
23:57 Pogoda
00:00 Ludzie warci poznania-rep.
00:25 Rozmowy na czasie; Czy byli pracownicy wywiadu to najzdolniejsu kapitaliści?
00:55 Wyspa przygód; odc.27-Fikcja i fakty; serial prod. australijskiej
01:20 Dobranocka za oceanem; Wyprawa profesora Gąbki; odc.4-Odkrycie
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
01:55 Prosto w oczy
02:09 Pogoda; dla kierowców
02:15 Złotopolscy; odc.617-Ślad po zawale; telenowela TVP [stereo]
02:45 Teatr Telewizji; Zapach orchidei; spektakl; reż: Kazimierz Kutz; wyk: Jan Peszek, Anna Majcher
04:45 Forum
05:30 Polska w Białym Domu
05:45 Wiadomości
06:00 Zakończenie programu

Polonia 1
06:30 Przyjaciele Bajka, 60 min.
07:50 Super Dan Bajka, 25 min.
08:15 Top shop Top shop, 715 min
17:30 Magia Wróźb Magia Wróżb, 60 min
18:30 Stellina Telenowela, 50 min
19:20 Namiętności Telenowela, 45 min.
20:20 Dwaj wrogowie Film fabularny, 130 min.
22:30 Świat jest piękny Dokument, 30 min.
23:00 Zdarzyło się Naprawdę Program erotyczny, 15 min.
23:20 Ania i Kasia Zapraszają Program erotyczny, 10 min.
23:40 Seksplozja Program erotyczny, 15 min.
00:00 Sex Telefon Program erotyczny, 15 min.
00:20 Baba Jaga Program erotyczny, 15 min.
00:35 Military Shop Program erotyczny, 5 min.
00:40 Tina, Maja i Viola Program erotyczny, 20 min.
01:00 Marianna Rokita Program erotyczny, 15 min.
01:20 Baba Jaga Program erotyczny, 10 min.
01:40 Night Shop Program erotyczny, 15 min.
01:55 Sex Wspomnienia Program erotyczny, 10 min.
02:15 Night Shop Program erotyczny, 15 min.
02:30 Sex Flirty Program erotyczny, 25 min.
02:50 Marianna Rokita Program erotyczny, 15 min.
03:10 Night Shop Program erotyczny, 25 min.
03:20 Zdarzyło się Naprawdę Program erotyczny, 15 min.
03:35 Night Shop Program erotyczny, 15 min.
04:00 Euro Sex Program erotyczny, 25 min.
04:30 Sex Flirty 5 Program erotyczny, 15 min.
04:45 Sex Flirty 4 Program erotyczny, 15 min.
05:00 Koniec programu

HBO 2
06:30 Simone: film
08:25 Znaki: film 
10:10 Dziwny mały człowiek: film
11:35 Zobacz w HBO
12:10 Kowboje i idioci: film
13:35 Gwiezdne wrota, odc. 4: serial
14:20 Ślepy gniew: film
16:05 Kto pierwszy, ten lepszy: film
17:45 Ernest idzie do więzienia: film
19:05 Simone: film
21:00 Anioły w Ameryce, odc. 2: serial 
21:55 Przyciśnięty do muru: film 
23:25 Good bye, Lenin: film
01:20 Krwawy Mesjasz: film
02:55 Punkt zapalny: film 
04:25 Kto pierwszy, ten lepszy: film

TCM
21:00     Ucieczka Logana Film SF Org: "Logan's Run". Reżyseria: Michael Anderson (USA 1976)      
22:55     Telefon Film sensacyjny Reżyseria: Don Siegel (USA 1977)      
0:40     Wzór Film sensacyjny Org: "The Formula". Reżyseria: John G. Avildsen (USA/Niemcy 1980)


HBO
06:30 Detektyw Foyle: Tak nieleczni kryminalny, W.Brytania 2002 
08:10 Cinema, cinema magazyn filmowy, USA 2004 
08:40 Pingwin Amundsen kino rodzinne, Niemcy 2003 
10:15 Wszystko albo nic obyczajowy, USA 1988, 98 min. 
11:55 Pod powierzchnią przygodowy, Dania 2002, 89 min. 
13:25 Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2004 
13:55 Harry Potter i komnata tajemnic przygodowy, USA 2002,155 min.
16:35 Celine Dion-koncert w Las Vegas USA 2003, 44 min.
17:20 Detektyw Foyle:Tak nieleczni kryminalny, W.Brytania 2002 
19:00 Atak pająków horror sci-fi, USA 2002, 95 min. 
20:35 Podglądając Hollywood-Jim Carrey magazyn filmowy, USA 2002 
21:00 Bojaźń i drżenie komedia, Francja 2003, 102 min. 
22:45 HBO na stojaka! Odc. 89 program rozrywkowy, Polska 2004 
23:20 Statek miłości komedia, USA 2002, 90 min. 
00:55 Statek widmo horror, USA 2002, 86 min. 
02:25 Party na słodko komediodramat, USA 2001, 110 min.
04:25 Wszystko albo nic obyczajowy, USA 1988, 98 min.

Europa Europa
14.00 Dziewczyna z wyspy (La Joven) dramat, Meksyk / USA, 1960, 92 min
15.35 Terytorium Komanczów (Territorio Comanche) dramat, Francja/Hiszpania/Niemcy/Argentyna, 1997, 90 min
17.10 Cocteau, prawda i kłamstwa (Cocteau, Truth And Lies) film dokumentalny, Francja, 1996, 62 min
18.15 Jules i Jim (Jules Et Jim) dramat, Francja, 1962, 101 min
20.00 Narodowy dzień osiągnięć (National Achievement Day) film krótkometrażowy - dramat, Wielka Brytania, 1995, 28 min
20.30 Ciotka Zita (Tante Zita) dramat, Francja/Włochy, 1968, 90 min
22.05 Zakładniczka (Die Geisel) thriller, Niemcy, 2003, 90 min
23.40 Kobieta jest kobietą (Une Femme Est Une Femme) komedia, Francja / Włochy, 1961, 81 min
01.05 Jara Cimrman śpi (Jara Cimrman lezici, spici) komedia, Czechosłowacja, 1983, 82min.

Reality TV
06.00 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
06.50 Akta katastrofy (Crash Files) (50 min.).
07.40 Podniebny patrol (Eyes In The Sky) (55 min.).
08.35 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
09.00 Rozbitkowie Ektra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
09.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
10.10 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
10.35 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
11.25 Powietrzny patrol (Air Cops) (50 min.).
12.15 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
12.40 Akta katastrofy (Crash Files) (50 min.).
13.30 Podniebny patrol (Eyes In The Sky) (55 min.).
14.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
15.10 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
15.35 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
16.00 Powietrzny patrol (Air Cops) (50 min.).
16.50 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
17.15 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
17.40 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
18.05 Oddział specjalny (Emergency Services Unit) (50 min.).
19.00 Na przekór wszystkiemu (Against The Odds) (25 min.).
19.30 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
20.00 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
21.00 Cisza przed burzą (Storm Warning) (45 min.).
22.00 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
22.30 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
23.00 Oddział specjalny (Emergency Services Unit) (50 min.).
00.00 Robotica (Robotica) (50 min.).
00.50 Na przekór wszystkiemu (Against The Odds) (25 min.).
01.15 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
01.40 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
02.05 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
02.55 Cisza przed burzą (Storm Warning) (45 min.).
03.45 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
04.10 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
04.35 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
05.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
05.25 Gliniarze (Coppers) (25 min.).

Canal +
07:00 Minisport+ newsy sportowe
07:10 Łapu-capu chochliki telewizyjne
07:15 Nie przegap magazyn informacyjny
07:25 Diabelski młyn filmy animowane
08:00 Klejnoty czarnego l±du film dokumentalny
08:55 Przeklęte Oko Proroka film przygodowy
10:40 Daleko od nieba dramat obyczajowy
12:30 Noc na Manhattanie dramat sensacyjny
14:25 Gorzka miło¶ć melodramat
16:30 W poszukiwaniu Debry Winger film dokumentalny
17:50 Gracz komediodramat
20:00 Diabelski młyn filmy animowane
20:35 Nie przegap magazyn informacyjny
20:45 Łapu-capu chochliki telewizyjne
20:50 Minisport+ newsy sportowe
21:00 Premiera Przez 24 godziny 2 serial sensacyjny (odc. 18)
21:55 Premiera Przyjaciele 10 serial komediowy (odc. 18)
22:30 Champion dramat sensacyjny
00:05 28 dni póĽniej horror
02:00 Zakładnik thriller
03:35 Ostatni skok. film sensacyjny
05:20 Ultimatum film sensacyjny

Canal + Film
07:00 Blue Crush film obyczajowy
08:45 Gambit komedia kryminalna
10:35 Agent z przypadku film sensacyjny
12:00 Diabelski młyn filmy animowane
12:35 Minisport+ newsy sportowe
12:45 Łapu-capu chochliki telewizyjne
12:50 Nie przegap magazyn informacyjny
13:00 Polowanie na króliki dramat obyczajowy
14:40 Strona tytułowa komedia
16:25 Sztuka wyboru dramat obyczajowy
18:15 Mamu¶ka komediodramat
20:00 Wybrańcy obcych: Boskie równanie serial SF (odc. 7/10)
21:25 Wybrańcy obcych: Str±canie talerzy serial SF (odc. 8/10)
22:50 Starożytni Egipcjanie: BliĽniaczki film dokumentalny (odc. 4)
23:45 Przez 24 godziny 2 serial sensacyjny (odc. 18)
00:30 Przyjaciele 10 serial komediowy (odc. 18)
01:00 Życie za życie dramat kryminalny
03:10 Dzieje grzechu dramat obyczajowy
05:15 Arabeska film sensacyjny

Canal + Sport
07:00 Pier¶cień Nibelunga film fantasy
09:15 Piłka nożna Liga angielska: Mecz Newcastle United - Arsenal Londyn - powt.
11:15 Balzac i mała Chinka komediodramat
13:05 Przyjaciele 10 serial komediowy (odc. 17)
13:30 Paulie - gadaj±cy ptak film familijny
15:00 Slap Shot 2: Zupełnie nowa gra komedia
16:45 Piłka nożna Liga angielska: Mecz Newcastle United - Arsenal Londyn - powt.
18:45 Piłka nożna Premiership magazyn ligi angielskiej
19:30 Moto+ magazyn sportowy
20:00 Koszykówka NBA Action magazyn sportowy
20:30 Raport mniejszo¶ci film sensacyjny
22:55 Piłka nożna Premiership magazyn ligi angielskiej - powt.
23:40 Moto+ magazyn sportowy - powt.
00:10 J±dro Ziemi dramat SF
02:25 Daredevil film sensacyjny
04:15 Kl±twa ju-on horror

National Geographic
8:00 Okiem szympansa: Odcinek 6
8:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 26
9:00 Aleksander Wielki: Czlowiek legenda
10:00 W poszukiwaniu Gwiazdy Smierci
11:00 Najgrozniejsze krokodyle
12:00 Okiem szympansa: Odcinek 6
12:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 24
13:00 Atlantycka Brytania: Orkady
13:30 Atlantycka Brytania: Wyspy Owcze
14:00 Nietoperz doskonaly
15:00 Mrówki, które zjadaja Ameryke
16:00 Najgrozniejsze krokodyle
17:00 W swiecie krokodyli 2: Kajmany z Gujany Francuskiej
17:30 Psie profesje: Part-Ex, Bingo i Morgan
18:00 Malpie figle: Odcinek 4
18:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 24
19:00 Atlantycka Brytania: Orkady
19:30 Atlantycka Brytania: Wyspy Owcze
20:00 Tajemnicza siódemka z Afryki
21:00 Grozne zadla szerszeni
22:00 Pajecza moc
23:00 Lowcy mórz: Tralowiec Eddy, bohaterowie nocy
0:00 Grozne zadla szerszeni
1:00 Pajecza moc

TV Toya
15:00     Bez etatu magazyn poradnikowy
16:00     Mixtura magazyn muzyczny
17:00     Sport, sport, sport magazyn sportowy
17:15     Wydarzenia magazyn informacyjny
17:35     Pogoda dla Łodzi program informacyjny
17:40     Dziś Twój Dzień
17:45     Punkt widzenia program publicystyczny
17:55     Prosto z miasta magazyn reporterów
18:10     Maksymalnie kulturalnie
18:30     Toya Net
19:10     Pogoda dla Łodzi program informacyjny
19:15     Mixtura magazyn muzyczny
20:15     Wydarzenia magazyn informacyjny
20:35     Pogoda dla Łodzi program informacyjny
20:40     Dziś Twój Dzień
20:45     Punkt widzenia program publicystyczny
20:55     Prosto z miasta magazyn reporterów
21:10     Mira Kubasińska i KG Band
21:40     Cały ten zgiełk magazyn filmowy
22:10     Pogoda dla Łodzi program informacyjny
22:15     Sport, sport, sport magazyn sportowy
22:25     Maksymalnie kulturalnie
22:45     Wydarzenia magazyn informacyjny
23:05     Pogoda dla Łodzi program informacyjny
23:10     Dziś Twój Dzień
23:15     Punkt widzenia program publicystyczny
23:25     Prosto z miasta magazyn reporterów
23:40     Toya Net

Eurosport
08:30 SPORTY EKSTREMALNE LG Action Sports
09:30 WSZYSTKIE SPORTY Casa Italia
09:45 SKOKI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Oberstdorf Niemcy + ITW
11:00 KOMBINACJA NORWESKA Puchar Œwiata, Oberhof Niemcy
13:15 SKOKI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Oberstdorf Niemcy + ITW
14:30 KOMBINACJA NORWESKA Puchar Œwiata, Oberhof Niemcy
15:15 PI£KA NO¯NA Mecz towarzyski Barcelona Catalunya-Argentina
17:00 PI£KA NO¯NA Klasyka Ligi Mistrzów Spanish vs Italian Clubs
18:00 PI£KA NO¯NA Klasyka Ligi Mistrzów German vs English Clubs
19:00 KOMBINACJA NORWESKA Puchar Œwiata, Oberhof Niemcy
19:30 KOMBINACJA NORWESKA Puchar Œwiata, Oberhof Niemcy
20:00 £Y¯WIARSTWO FIGUROWE Oberstdorf Gala wystawowa
22:15 WSZYSTKIE SPORTY MAGAZYN WATTS Special Allsports
22:30 TANIEC World Challenge Cup Moskwa Rosja
23:30 TANIEC Mistrzowie Ameryki £aciñskiej Innsbruck Austria
00:30 WSZYSTKIE SPORTY Eurosport Top 50 


WTK
08:00    Puls dnia serwis informacyjny
08:15    Sport
08:30    Bezpieczne ulice
08:50    Muzyczne pobudzenie
09:00    Puls dnia serwis informacyjny
09:15    Sport
09:30    Muzyczne pobudzenie
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Sport
10:30    Program lokalny
11:00    Spotkajmy się na Malcie
11:20    Kolejorz
11:45    TeleKonin Przegląd wydarzeń konińskich
12:05    Granie na żądanie
13:00    Natura
14:30    Program lokalny
15:00    Poznańskie fyrtle
15:40    Motomania
16:00    Reportaż
16:30    Program lokalny
17:00    Kolejorz
17:30    Bezpieczne ulice
17:50    Pogoda
18:00    Puls dnia serwis informacyjny
18:15    Qulturalny Poznań
18:25    Pogoda
18:30    Puls dnia serwis informacyjny
18:50    Sport
19:00    Puls dnia serwis informacyjny
19:15    Qulturalny Poznań
19:25    Pogoda
19:30    Puls dnia serwis informacyjny
19:50    Temat dla prezydenta
20:30    Puls dnia serwis informacyjny
20:50    Sport
21:00    Puls dnia serwis informacyjny
21:05    Pogoda
21:10    Kino
21:30    Puls dnia serwis informacyjny
21:45    Sport
22:00    Puls dnia serwis informacyjny
22:03    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:50    Temat dla prezydenta
23:30    Puls dnia serwis informacyjny
23:50    Sport 
00:00    Puls dnia serwis informacyjny
00:05    Pogoda
00:10    Kino
00:30    Puls dnia serwis informacyjny
00:45    Sport
01:00    Puls dnia serwis informacyjny 

Polsat Sport
06:00    Polska Liga Siatkówki Ostatni mecz finałowy 2004
08:00    Euroliga Finał 2004
10:00    Liga Mistrzyń Finał 2004
12:00    Bundesliga podsumowanie rundy jesiennej
13:00    Mistrzostwa Europy mężczyzn Finał
15:00    Mistrzostwa Europy kobiet Finał
17:00    Sylwestrowy turniej w Białymstoku Halowa piłka nożna
20:45    Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Częstochowa 2004
23:15    Puchar Świata w Saas Fee freestyle
23:45    Puchar Świata w Avoriaz 
00:15    Puchar Świata w Sankt Moritz i Flachau
00:45    Magazyn Ligi Mistrzów
01:15    Futbol Mundial
01:45    Puchar Świata Finał

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.