TVP 1
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót: 6:30, 7:00, 7:30,8.00,8.30; Pogoda 6:32, 7:02, 7:34,8.03,8.32; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Rozmowa Jedynki; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Domisie - Dobre rady Pana Kołatki; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Buli - Super Buli, odc. 112 (Super Bouli); serial animowany kraj prod.Kanada (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Krówka Mu Mu - Znak na śniegu, odc. 25 (The multicolored snow, ep. 25); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Tata Lew - Radiostacja odc. 26 (Funkkontakt); serial animowany kraj prod.Niemcy (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Koszmarny Karolek - Spacer Koszmarnego Karolka, odc. 1 (Horrid Henry’s Hike); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Czarodziejski flet (The pied piper of hamelin); film animowany kraj prod.Kanada (1996); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 TELEZAKUPY
11:20 Wielkie odkrycia w nauce i technice - Tim Berners - Lee i Internet (Meilensteine der Technik und Wissenschaft. Tim Berners - Lee and the World Wide Web); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (1996); Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Wielkie odkrycia w nauce i technice - Radioaktywność - Henri Becquerel, Maria i Piotr Curie (Meilensteine der Technik und Wissenschaft. Radioactivitaet - Henri Becquerel, Marie und Pierre Curie); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Agrobiznes; STEREO
12:20 Eko - reporter; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Plebania - odc. 1414; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Klan - odc. 1802 - txt.str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Świętokrzyskie kolędowanie
14:00 Dotknij życia - Nieprzeterminowani; film dokumentalny; reż.:Piotr Wąsiński; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Raj; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO
15:05 Pogoda; STEREO
15:10 Londyńczycy II - odc. 16/16; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 4629 (The Bold and the Beautiful ep. 4844); serial kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 4630 (The Bold and the Beautiful ep. 4845); serial kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Orlen Team przed Rajdem Dakar - 2010; felieton; STEREO
17:00 Teleexpress - txt.str.777; STEREO
17:20 Celownik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Klan - odc. 1803 - txt.str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Plebania - odc. 1415; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Jaka to melodia? - odc. 1930; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Garfield i przyjaciele - Co na obiad?, odc. 24 (Maine course); serial animowany kraj prod.USA (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt.str.777; STEREO
19:55 Sport - txt.str.777; STEREO
20:05 Pogoda - txt.str.777; STEREO
20:20 Okruchy życia - Tara Road (Tara Road) - txt.str.777  96'; dramat kraj prod.Irlandia (2007); reż.:Gillies MacKinnon; wyk.:Andie McDowell, Jean-Marc Barr; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Leksykon PRL; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:10 Na własne oczy - Marilyn, ostatnie seanse (Marilyn, Last Sessions)  91'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); reż.:Patrick Jeudy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Kino nocnych marków - Jak to się robi z dziewczynami  88'; komedia kraj prod.Polska (2002); reż.:Przemysław Angerman; wyk.:Krzysztof Prałat, Elżbieta Komorowska, Artur Barciś, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Dygant, Radosław Kaim, Andrzej Grabowski; STEREO, Dozwolone od lat 18
01:15 Droga wilka  48'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:Ewa Banaszkiewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Półwysep Bogów; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Zakończenie dnia

TVP 2
06:35 TELEZAKUPY
07:05 Znaki czasu ; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Opactwa i klasztory - Patmos (Monastery of Saint John the Theologican, Patmos, Greece); cykl dokumentalny kraj prod.Holandia (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Dwójka Dzieciom - Pomocnik św. Mikołaja - odc 21/48 Śnieżny potwór (Santa Apprentice ep. The Infernal Goatskin); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Barwy szczęścia - odc. 189 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Gilotyna - odc. 24; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Cogito - Józef Mehoffer - witraże życia; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Cogito - Skarby przeszłości - Ślady marzeń - odc. 6 (odc. 6); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Cogito - Opowieść o Indiach - Złoty wiek (The story of India); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Córki McLeoda - odc. 173 Odkrywanie przeszłości (McLeod's Daughters, s. 7 ep. (Digging up the past)); serial obyczajowy kraj prod.Australia (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Święta wojna - Doktor Chart Afgański (235); Dla małoletnich od lat 12
15:15 Święta wojna - (321) Mamut; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Zagadkowa blondynka - (11); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 710; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Program lokalny
18:00 Doktor Martin - odc. 16/23 (Doc Martin); serial kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Dzieciaki górą - odc. 36; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wyznania - ... Organizatorzy wesel (Confessions of a wedding trade); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 364 - txt..str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Dr House - odc. 63 (House, M. D. s. 3, ep. Fetal Position - HOU - 317 (19)); serial obyczajowy kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:40 Dr House - odc. 64 (House, M. D. s. 3, ep. Airborne - HOU - 318 (20)); serial obyczajowy kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:45 Panorama; STEREO
23:10 Sport Telegram; STEREO
23:15 Pogoda; STEREO
23:25 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. VII, odc. 18/24 (Crime Scene Investigation VII, ep. 718); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Czy świat oszalał? - Ostatnia tajemnica Romanowów (Riddle Of The Romanovs); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Dr House - odc. 63 (House, M. D. s. 3, ep. Fetal Position - HOU - 317 (19)); serial obyczajowy kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Dr House - odc. 64 (House, M. D. s. 3, ep. Airborne - HOU - 318 (20)); serial obyczajowy kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Zakończenie dnia

Polsat
05.15 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.00 TV Market - magazyn reklamowy
07.15 Wielka wygrana - teleturniej
08.00 Buffy, postrach wampirów (59) - serial przygodowy, USA 1999
09.00 Świat według Kiepskich (111, 112) - serial komediowy, Polska 2002
10.00 Daleko od noszy (134, 135) - serial komediowy, Polska 2007
11.00 Malanowski i partnerzy (16) - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2009
11.30 Samo życie (1379) - serial obyczajowy, Polska 2009
12.00 Rodzina zastępcza plus (283) - serial komediowy, Polska 2008
13.00 Buffy, postrach wampirów (60) - serial przygodowy, USA 1999
14.00 Pierwsza miłość (1018) - serial obyczajowy, Polska 2009
14.45 Boston Public (20) - serial obyczajowy, USA 2000
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Malanowski i partnerzy (17) - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2009
17.00 Świat według Kiepskich (113, 114) - serial komediowy, Polska 2002
18.00 Pierwsza miłość (1019) - serial obyczajowy, Polska 2009
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (1380) - serial obyczajowy, Polska 2009
20.00 Świat według Kiepskich (322) - serial komediowy, Polska 2009
20.30 To mnie kręci - komedia romantyczna, USA 1999
22.00 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22.30 Byłam króliczkiem Playboya - film biograficzny, USA 1985
00.35 Nagroda gwarantowana - teleturniej
02.00 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn reporterów
05.55 Mango - telezakupy
07.00 Granie na śniadanie - teleturniej interaktywny
08.00 Trzy po trzy - numery z kwatery (1) - serial komediowy, Polska 2007
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
11.00 Na Wspólnej (1210) - serial obyczajowy, Polska 2009
11.35 Salon gry - interaktywny program rozrywkowy
12.30 Mango - telezakupy
13.30 Apetyt na kasę - teleturniej
14.10 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2009
14.50 Detektyw Monk (10) - serial kryminalny, USA 2006-2007
15.45 Rozmowy w toku - talk-show
16.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2009
17.55 Trzy po trzy - numery z kwatery - serial komediowy, Polska 2007
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2009
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej (1211) - serial obyczajowy, Polska 2009
20.45 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2009
21.30 Ostatnia misja - film sensacyjny, Polska 1999
23.30 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
00.30 Uwaga! - magazyn reporterów
00.50 Nocne granie - teleturniej interaktywny
02.10 Rozmowy w toku - talk-show
03.05 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
5:45 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - Rajd Orlen
6:10 KINOmaniaK - magazyn filmowy
6:35 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
7:35 TV Market - magazyn reklamowy
8:10 Zbuntowani - odc. 19, Meksyk 2004
9:00 Dziewczyny fortuny - teleturniej
10:00 Supergliny z Miami - komedia, USA, Włochy 1985
12:00 Benny Hill - program rozrywkowy
12:30 mała Czarna - talk-show
13:25 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
14:25 KINOmaniaK - magazyn filmowy
14:50 Dziewczyny fortuny - teleturniej
15:50 Benny Hill - program rozrywkowy
16:20 Zbuntowani - odc. 20, Meksyk 2004
17:15 mała Czarna - talk-show
18:05 Atomowy glina - komedia, USA, Włochy, Hiszpania 1980
20:00 Galileo - program popularnonaukowy
20:50 Terrorysta - dramat sensacyjny, USA 2001
22:35 Inny wymiar - horror sf, USA 1986
00:10 mała Czarna - talk-show
1:00 Zabójcza piękność - thriller, USA, Niemcy 1999
2:45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
3:35 Sopot TOPtrendy Festiwal 2008 - "Życie jak wino" - jubileusz z okazji 45-lecia pracy artystycznej Krzysztofa Krawczyka - odc. 1
4:15 Sopot TOPtrendy Festiwal 2008 - "Życie jak wino" - jubileusz z okazji 45-lecia pracy artystycznej Krzysztofa Krawczyka - odc. 2
5:00 Sztukateria - magazyn kulturalny
5:20 Drogówka - magazyn policyjny
5:45 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót: 6:30, 7:00, 7:30,8.00,8.30; Pogoda 6:32, 7:02, 7:34,8.03,8.32; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Rozmowa Jedynki; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Jedyneczka - Wszystko gra.; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Laboratorium XXI wieku - KRYSTALIZACJA odc. 37; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Alchemia zdrowia i urody ; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:05 Za zamkniętymi drzwiami - Elektrociepłownia ; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:15 Magazyn przechodnia - Pies i kot - kohabitacja; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Forma i przestrzeń; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Polska z bocznej drogi - Szczęście na kominie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Zaproszenie - Czas żegnać się z rokiem; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 1407; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1783; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Barwy szczęścia - odc. 164; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Laskowik & Malicki  - Wigilia Wieczór (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Laskowik & Malicki...  Wigilia Wieczór (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Nasz reportaż - Druga młodość kolejki na Kasprowy Wierch; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:35 Saga rodów - Ród Toeplitzów; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Jedyneczka - Wszystko gra.; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Smak tradycji - Staropolskie gody; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Polska z bocznej drogi - Szczęście na kominie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Dzika Polska - Tropiciele z Podlasia; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 1407; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 2 - Latający pingwin; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:15 Klan - odc. 1783; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Tydzień Polski; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Łączy nas Polska - Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2009); Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Barwy szczęścia - odc. 165; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Młodziutka staruszka; dokument fabularyzowany; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Zrób to - odc.2; program satyryczny; Dla małoletnich od lat 12
23:00 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
00:10 Dzika Polska - Tropiciele z Podlasia; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Szansa na życie - magazyn dla seniorów - Choroba Alzheimera odc. 50; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1407; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 2 - Latający pingwin; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:05 Klan - odc. 1783; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Tydzień Polski; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Łączy nas Polska - Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Barwy szczęścia - odc. 165; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Młodziutka staruszka; dokument fabularyzowany; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Misja Gryf - Tajemnice wyspy Wolin; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
04:50 Polska z bocznej drogi - Szczęście na kominie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO
06:07 Info Poranek; STEREO
06:12 Pogoda Info; STEREO
06:15 Serwis info flesz; STEREO
06:17 Info Poranek; STEREO
06:22 Pogoda Info; STEREO
06:25 Info Traffic; STEREO
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO
06:36 Pogoda Info; STEREO
06:38 Info Poranek; STEREO
06:45 Serwis info flesz; STEREO
06:47 Info Poranek; STEREO
06:54 Info Traffic; STEREO
06:57 Pogoda Info; STEREO
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO
07:06 Info Poranek; STEREO
07:15 Serwis info flesz; STEREO
07:17 Info Poranek; STEREO
07:23 Info Traffic; STEREO
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO
07:35 Pogoda Info; STEREO
07:37 Info Poranek; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Gość poranka; STEREO
08:14 Info Poranek; STEREO
08:22 Info Traffic; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Info Poranek; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info; STEREO
09:10 Gość poranka; STEREO
09:23 Info Poranek; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:36 Info Poranek; STEREO
09:40 Serwis sportowy; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:47 Pogoda Info; STEREO
09:50 Info Poranek; STEREO
10:00 Gość poranka; STEREO
10:15 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:40 Pogoda Info; STEREO
10:42 Gość poranka; STEREO
10:54 Info Poranek; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:09 Serwis sportowy; STEREO
11:15 Info Świat; magazyn; STEREO
11:25 Pogoda Info; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:51 Pogoda Info; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO
12:11 Pogoda Info; STEREO
12:15 Biznes; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO
12:51 Pogoda Info; STEREO
12:54 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO
13:12 Raport z Polski; STEREO
13:27 Pogoda Info; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:50 Pogoda Info; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:12 Pogoda Info; STEREO
14:15 Biznes; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:50 Pogoda Info; STEREO
14:54 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:50 Pogoda Info; STEREO
15:53 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Rozmowa dnia; STEREO
16:15 Info Świat; magazyn; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:42 Pogoda Info; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Raport z Polski; STEREO
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
19:28 Pogoda Info; STEREO
19:32 Raport z Polski; STEREO
19:51 Biznes; STEREO
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
21:00 Pogoda Info; STEREO
21:07 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:42 Pogoda Info; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Minął Dzień; magazyn; STEREO
22:39 Plus - minus (zapowiedź) - .; STEREO
22:41 Pogoda Info; STEREO
22:47 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:04 Bytowia. Historia jednego meczu; reportaż; STEREO
23:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
23:52 Pogoda Info; STEREO
24:00 Szampan - napój niezgody? (Champagnes Big Bang/Champagne: Les Arpents de la Discorde); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:52 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
01:35 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:54 Minął Dzień; magazyn; STEREO
02:17 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:28 Bytowia. Historia jednego meczu; reportaż; STEREO
02:48 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
03:31 Raport z Polski; STEREO
03:44 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:06 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:17 Info Świat; magazyn; STEREO
04:29 Minął Dzień; magazyn; STEREO
04:52 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:11 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:22 Panie doktorze; magazyn medyczny; STEREO
05:34 Raport z Polski; STEREO

TVP Kultura
07:05 Kamienna cisza  51'; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Kopczyński; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Żuraw i Czapla - cz. 1  52'; film obyczajowy; reż.:Krystyna Krupska; wyk.:Katarzyna Chrzanowska, Dariusz Domarecki, Barbara Sołtysik, Eugeniusz Dykiel, Jerzy Frydrych; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Przegrani i zwycięzcy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Kradzież  58'; film fabularny; reż.:Piotr Andrejew; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Zapamiętać sen - Maria Fołtyn; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kolędy Zespołu "Pod Budą"; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 48 godzin z życia kobiety  38'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Rififi po sześćdziesiątce  79'; komedia kraj prod.Polska (1989); reż.:Paweł Trzaska; wyk.:Mieczysław Czechowicz, Wiesław Gołas, Marian Kociniak, Wiesław Michnikowski, Katarzyna Figura, Witold Pyrkosz, Hanna Stankówna, Krystyna Borowicz, Mieczysław Hryniewicz, Jacek Strzemżalski; Dla małoletnich od lat 12
14:40 The Hives - koncert z Brukseli (The Hives - Tussles in Brussels) kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Cud w Krakowie (Cud w Krakowie); film fabularny kraj prod.Polska, Węgry (2004); reż.:Diana Groo; wyk.:Maciej Adamczyk, Eszter Biro, Franciszek Pieczka, Itala Bekes, Stanisława Celińska, Bartłomiej Świderski, Jerzy Trela, Jerzy Nowak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Kariera; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Tydzień z życia mężczyzny  85'; film fabularny kraj prod.Polska (1999); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Gosia Dobrowolska, Danuta Szaflarska, Ewa Skibińska, Anna Samusionek, Krzysztof Stroiński, Jacek Romanowski, Małgorzata Drozd, Jacek Niesiołowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Polski film dokumentalny - Apokalipsa bez granic; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Walka o ogień (La Guerre du feu)  99'; film fabularny kraj prod.Francja, Kanada, USA (1981); reż.:Jean-Jacques Annaud; wyk.:Everett McGill, Ron Perlman, Nicholas Kadi, Rae Dawn Chong; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Anne - Sophie Mutter - II koncert skrzypcowy Mozarta (II koncert skrzypcowy Mozarta) kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Studio TVP Kultura 30 minut - "Ciemnego pokoju nie trzeba się bać"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 30 minut - Ciemnego pokoju nie trzeba się bać  37'; film krótkometrażowy; reż.:Jakub Czekaj; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Wieczór noblistów - Festiwal Literacki im. Czesława Miłosza; relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Strefa - Mediokracja - Koncert dyletantów; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Strefa - Poza Kontrolą - Komety; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Kino nocne - Czarny kot, biały kot (Crna macka, beli macor (Black cat, white cat))  123'; film fabularny kraj prod.Francja, Niemcy, Austria (1998); reż.:Emir Kusturica, Grga Pitić; wyk.:Bajram Severdzan, Srdjan Todorovic, Florijan Ajdini; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 Bez komentarza - Maciej Kuroń; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Podróże na Kresy - Za Zbruczem; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Z biegiem rzeki, z biegiem historii - Z biegiem Wilii, z biegiem lat; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Mistrzowie dokumentu - A potem nazwali go bandytą; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Les Polonais; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Legendy polskiego sportu - Wunderteam; magazyn sportowy; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Errata do biografii - Anna Langfus; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Ślady - Andrzej Trzebiński - "Łomień"; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Jan Paweł Wielki - Papież jakiego nie znamy; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Śladami Jana Pawła II - Papież Eucharystii; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Zapomniane Powstanie 1918; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:00 Henryk Wars - pieśniarz Warszawy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Książe w służbie Hitlera (Hitler`s favorite Royal); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Piraci - odc. 12 (Pirates); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Przyłbice i kaptury - odc. 7/9 - Zemsta Boga Kurho; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Orsza - wspomnienie o Stanisławie Broniewskim; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Ostatni rejs (Elizabeth's Last Ship); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Zapomniany przyjaciel rzecz o Herbercie Hooverze; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Mistrzowie dokumentu - Po całym ciele; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Przyłbice i kaptury - odc. 8/9 - A wężowi biada; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Bez komentarza - Kardynał Macharski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Notacje - Leon Godlewski. Uratowaliśmy żydowskie dziecko; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Notacje - Ignacy Gogolewski. To był teatr Wyborny; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
10:00 FIFA World Cup - 2010 (2010); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2009); STEREO
10:30 Koszykówka mężczyzn - PLK: Turów Zgorzelec - Stal Stalowa Wola; STEREO
11:15 Koszykówka mężczyzn - PLK: Turów Zgorzelec - Stal Stalowa Wola; STEREO
12:10 Wyścigi samochodowe - Rajd Barbórki; STEREO
15:15 Narciarstwo alpejskie - Puchar Świata - Lienz (slalom kobiet) (Puchar Świata - Lienz (slalom kobiet)) kraj prod.Austria (2009); STEREO
16:50 Vancouver 2010 - Igrzyska z przesłaniem (Igrzyska z przesłaniem); reportaż kraj prod.Szwajcaria (2009); STEREO
17:20 Hokej na lodzie - Puchar Polski - Finał; STEREO
17:30 Hokej na lodzie - Puchar Polski - Finał; STEREO
18:05 Hokej na lodzie - Puchar Polski - Finał; STEREO
18:15 Hokej na lodzie - Puchar Polski - Finał; STEREO
18:50 Hokej na lodzie - Puchar Polski - Finał; STEREO
19:00 Hokej na lodzie - Puchar Polski - Finał; STEREO
19:35 Hokej na lodzie - Puchar Polski - Finał; STEREO
20:00 Liga Angielska - Fulham - Tottenham 17/2010 (Fulham - Tottenham 17/2010) kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO
20:55 Liga Angielska - Fulham - Tottenham 17/2010 (Fulham - Tottenham 17/2010) kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO
21:45 Liga Angielska 17/2010 (Fulham - Tottenham 17/2010) kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO
22:50 Złote transmisje - MŚ w p. n. 1974 - Polska - Szwecja; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Zakończenie dnia

TVP HD
08:00 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata - Chorwacja 2009: Finał: Francja - Chorwacja (Mistrzostwa Świata - Chorwacja 2009: Finał: Francja - Chorwacja) kraj prod.Chorwacja (2009); STEREO
09:30 A to Polska właśnie - Księżna Diana i zamek w Pszczynie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Dzika Polska - Mój puszczański dom; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 30 - Miłość Natalii; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (79) - Poganiacz słoni; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Prymas, trzy lata z tysiąca; dramat; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Berlin 2009 (dz. 8 cz. 1) (Mistrzostwa Świata - Berlin 2009 (dz. 8 cz. 1)) kraj prod.Niemcy (2009); STEREO
14:25 Tajemnice Watykanu - odc. 1 "Grób na wzgórzu"; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Pułkownik Dąbek. Obrona Gdyni 1939; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 A to Polska właśnie - Grając w skata w Nikiszowcu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 A to Polska właśnie - Nie musisz jechać na Mazury - powiat Piaseczyński; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Hiszpania - Grecja; STEREO
17:00 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Hiszpania - Grecja(I półfinał); STEREO
17:45 Dzika Polska - Nasi bracia żurawie; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10  Gwiazdy na Gwiazdkę ; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mistrz kina ogląda... - Andrzej Wajda ogląda Popiół i diament; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Szansa na Sukces - Kolędy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Ojciec Mateusz - odc. 30 - Miłość Natalii; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Pułkownik Dąbek. Obrona Gdyni 1939; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:35 Przystań - odc. 2/13 - Lekcja wychowawcza; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Żółty szalik  59'; film TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Janusz Gajos, Danuta Szaflarska, Krystyna Janda, Joanna Sienkiewicz, Małgorzata Zajączkowska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Diabelska edukacja; film TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Zakończenie dnia

TVS
06.45 Telezakupy
07.00 Radio Silesia
10.00 Silesia Informacje
10.20 Telezakupy
10.50 Propozycje do listy śląskich szlagierów
11.20 Telezakupy
11.55 Propozycje do VIPO
12.15 Telezakupy
12.45 Propozycje do listy śląskich szlagierów
13.05 Koncert życzeń
13.30 Zwiedzaj Niemcy z Info&Tips
14.00 Radio w TVS - strefa muzyki i faktów
16.15 Propozycje do VIPO
16.40 Tak Nieruchomości
17.05 A nom się to podobo
17.45 Silesia Informacje
18.15 Propozycje do VIPO
18.35 Gwarek
19.00 Usterka
19.30 Propozycje do listy śląskich szlagierów
20.00 Silesia Informacje
20.25 Maraton uśmiechu
21.30 Silesia Informacje
22.15 Dobry wieczór
22.35 Dyżur - radio w TVS
00.10 Silesia Informacje
00.35 Gwarek
01.10 Propozycje do VIPO
01.25 Tak Nieruchomości
01.50 Silesia Informacje
02.35 Usterka
03.00 Propozycje do VIPO
03.15 Propozycje do listy śląskich szlagierów
03.45 Maraton uśmiechu
04.45 Silesia informacje
05.15 Zwiedzaj Niemcy z Info&Tips
06.00 Tak Nieruchomości

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.