TVP 1
05:00 Ogłoszenie matrymonialne  52'; film obyczajowy; reż.:Zbigniew Chmielewski; wyk.:Tadeusz Borowski, Joanna Bolewska, Hanna Giza, Ilona Kuśmierska, Marta Lipińska, Teresa Lipowska, Anna Milewska, Maria Wróblewska, Jolanta Zykun; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót: 6:01,6:30, 7:00, 7:30,8.00; Pogoda 6:02,6:32, 7:02, 7:34,8.05; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:20 Z Jedynką po drodze - odc. 17; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Między mamami; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Koszmarny Karolek - Szczęśliwa rodzina Koszmarnego Karolka, odc. 78 (Horrid Henry, Happy Henry); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:50 I kudłate i łaciate - odc. 3; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Pan Kleks w Kosmosie - część 1 Porwanie Agnieszki; film fabularny; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Chopin2010. pl; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 My Wy Oni; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:20 TELEZAKUPY
11:50 Opole 2010 na bis - Superjedynki; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, Na żywo
12:30 Smaki polskie; magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Natura w Jedynce - Galapagos - 2/3 - Wyspy, które zmieniły świat (2/3 - Islands that Changed the World); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Plebania - odc. 1606; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Klan - odc. 1995 - txt.str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Opole 2010 na bis - Doda w Opolu; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, Na żywo
15:15 Księga kolęd; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Moda na sukces - odc. 5278 (The Bold and the Beautiful ep. 5278); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Moda na sukces - odc. 5279 (The Bold and the Beautiful ep. 5279); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Celownik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, Na żywo
17:25 Plebania - odc. 1607; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Klan - odc. 1996 - txt.str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Jaka to melodia? - odc. 2103; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 26 - Dar Skarbnika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt.str.777; STEREO, Na żywo
20:00 Sport - txt.str.777; STEREO, Na żywo
20:10 Pogoda - txt.str.777; STEREO, Na żywo
20:25 Ojciec Mateusz - odc. Zakładnik - txt.str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Sprawa dla reportera - txt.str.777; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Gdzie jest Fred? (Special (aka Wo ist Fred?)) - txt.str.777  107'; komedia kraj prod.Niemcy (2006); reż.:Anno Saul; wyk.:Til Schweiger, Alexandra Maria Lara, Juergen Vogel, Christoph Maria Herbst; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Na własne oczy - Grudzień 70. Interesy władzy; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocnych marków - Lot nad kukułczym gniazdem (One Flew Over the Cuckoo's Nest)  128'; film fabularny kraj prod.USA (1975); reż.:Milos Forman; wyk.:Jack Nicholson, Louise Fletcher, William Redfield, Dean Brooks, Scatman Crothers; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Jak się pozbyć czarnego kota  78'; film fabularny; reż.:Feridun Erol; wyk.:Gabriela Kownacka, Jan Piechociński, Zdzisław Wardejn, Andrzej Wojaczek, Elżbieta Mielczarek; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 MASH - odc. 147 (MASH (s. VI, Y 125)); serial komediowy kraj prod.USA (1977); Dla małoletnich od lat 12
06:25 Opowiedz nam swoją historię... - 33/48; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 TELEZAKUPY
07:35 Na dobre i na złe - odc. 82 - Powrót syna marnotrawnego; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:55 Aleja gwiazd: odcinek specjalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Gilotyna - odc. 38; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Karnawał na Wyspach - txt.str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Pogoda na piątek - odc. 4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Faceci do wzięcia - Siła reklamy; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Skecz na bis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Barwy szczęścia - odc. 515 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Nowa - odc. 5 - txt.str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Program lokalny, Na żywo
16:30 Fort Boyard; teleturniej przygodowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Gilotyna - odc. 57; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, Na żywo
18:45 Gorący temat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:00 Licencja na wychowanie - odc. 40 - Jezus futerkowy; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:35 Faceci do wzięcia - Uśmiech dziecka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 516 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Castle - odc. 12/34 (Castle ep. 14 The double down); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Dr House - s. VI, odc. 127 (House M. D. , s. 6, ep. 17: Lockdown) - txt.str.777; serial obyczajowy kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:35 Bez litości - txt.str.777  116'; film sensacyjny kraj prod.Polska (2002); reż.:Wojciech Wójcik; wyk.:Olaf Lubaszenko, Radosław Pazura, Paweł Wilczak, Krzysztof Kolberger, Karolina Gruszka, Łukasz Garlicki; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Kocham kino na bis - Zerwany  97'; dramat kraj prod.Polska (2003); reż.:Jacek Filipiak; wyk.:Krzysztof Ciupa, Małgorzata Krzysztofik, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Andrzej Hudziak; STEREO, Dozwolone od lat 18
02:10 Wieczór artystyczny - Z Gliwic do Paryża - Wojtek Pszoniak; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Noc z serialem - Życie Kamila Kuranta - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:10 Noc z serialem - Biuro kryminalne -  Śmierć w błysku flesza; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Noc z serialem - Biuro kryminalne -  Przyjaciel na śmierć i życie; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.40 Księżniczka łabędzi: Skarb czarnoksiężnika - film animowany, USA 1998
09.00 Miodowe lata (24) - serial komediowy
09.30 Całkiem nowe lata miodowe (8) - serial komediowy
10.00 Daleko od noszy 2 (6, 7) - serial komediowy
11.00 Malanowski i partnerzy (93) - serial fab.-dok.
11.30 Mamuśki (21) - serial komediowy
12.00 Rodzina zastępcza plus (236) - serial komediowy
13.00 Niania (41, 42) - serial komediowy
14.05 Pierwsza miłość - serial obyczajowy
14.50 Benny Hill (68, 69) - program rozrywkowy
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Malanowski i partnerzy (94) - serial fab.-dok.
17.00 Dlaczego ja? (18) - serial fab.-dok.
18.00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (2) - serial komediowy
20.05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4 (76) - serial kryminalny
21.00 Dobry rok - komediodramat, USA 2006
23.30 Szpilki na Giewoncie (5) - serial obyczajowy
00.30 Romeo i Julia - melodramat, USA 1996
02.45 Program interaktywny
04.40 TV Market - magazyn reklamowy

TVN
05.40 Uwaga! - magazyn reporterów
06.00 Mango - telezakupy
07.00 Granie na śniadanie - teleturniej interaktywny
08.00 Detektywi - serial fab.-dok.
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
11.00 Na Wspólnej - serial obyczajowy
11.35 Granie na ekranie - teleturniej interaktywny
12.45 Mango - telezakupy
13.50 Niania (125, 126) - serial komediowy
14.55 Między kuchnią a salonem - talk show
15.55 Rozmowy w toku - talk show
16.55 Sąd rodzinny - serial fab.-dok.
17.55 Detektywi - serial fab.-dok.
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.45 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
21.30 Bitwa o Midway - film wojenny, USA 1976
00.05 Fringe: Na granicy światów (16) - serial sensacyjny
01.00 Uwaga! - magazyn reporterów
01.20 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
02.15 Telesklep
02.40 Rozmowy w toku - talk show
03.35 Fringe: Na granicy światów (16) - serial sensacyjny
04.50 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
5:35 Ikony popkultury - odc. 11, cykl dokumentalny
6:25 mała Czarna - talk-show
7:15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8:15 Istne Szaleństwo - program rozrywkowy, Polska 2008
9:10 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
10:10 Morze miłości - odc. 80, Meksyk 2009
11:00 Osaczona - odc. 68, USA 2007
11:55 Nie igraj z aniołem - odc. 90, Meksyk 2008
12:45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13:45 Ikony popkultury - odc. 13, cykl dokumentalny
14:40 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
15:40 Słoneczny patrol - odc. 86, serial obyczajowy, USA 1989
16:30 Zbuntowani 2 - odc. 49, Meksyk 2005
17:20 Osaczona - odc. 69, USA 2007
18:15 Nie igraj z aniołem - odc. 91, Meksyk 2008
19:05 Morze miłości - odc. 81, Meksyk 2009
20:00 Galileo - program popularnonaukowy
20:50 Oczy anioła - dramat obyczajowy, USA 2001
22:45 Viva Las gdzieś tam - komediodramat, USA, Kanada 2001
00:35 Zielony smok - dramat obyczajowy, USA 2001
2:30 Brit Awards 2010 - koncert
4:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
5:00 TV Market - magazyn reklamowy
5:35 Zakończenie programu

TV Polonia
07:00 The Best of Kombi - Live; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Stąd do Ratuszowej Wieży; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:55 Smaki polskie - Bigos; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Dwie strony medalu - odc. 3; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Opole 2010 na bis - Kabaretowa liga TVP /7/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
12:15 Plebania - odc. 1597; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Polska 24 - Informacje; STEREO
13:15 Londyńczycy - odc. 9/13; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Album chopinowski (1835 - 37); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Pierwsza miłość; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Przystanek Gdańska; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złote Przeboje - lista przebojów; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Złotopolscy - odc. 74* - Podstęp; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:25 Kabaretowa Scena Dwójki - Jak się zakochać; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Plebania - odc. 1597; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Miś Uszatek - Motorek; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, Na żywo
20:15 Egzamin z życia - odc. 50; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Polska 24 - Opinie; STEREO, Na żywo
21:35 Dom - odc. 16/25 - Przed miłością nie uciekniesz; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Pustelnicy w górach; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Z kabaretowego archiwum - (14); Dla małoletnich od lat 12
00:25 Złote Przeboje - lista przebojów; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 PKOL - 90 lat na olimpijskim szlaku; relacja; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Motorek; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:10 Plebania - odc. 1597; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Ekstradycja II - odc. 1/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:30 Polska 24 - Opinie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Ranczo Wilkowyje  94'; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Twoje Złote Przeboje - koncert życzeń; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Awatar, czyli zamiana dusz; film TVP; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Wanda Koczeska, Jan Machulski, Henryk Boukołowski, Gustaw Holoubek, Kazimierz Rudzki, Krzysztof Litwin, Lucjan Zitrig, Ryszard Kotys, Stefania Kołodziejczyk, Inni Broński Bronisław i; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
06:14 Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:24 Info Traffic; STEREO, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
06:43 Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:53 Info Traffic; STEREO, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:24 Info Traffic; STEREO, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:39 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
07:42 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:49 Twoja@sprawa; STEREO, Na żywo
07:54 Info Traffic; STEREO, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:04 Gość poranka; STEREO, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
08:19 Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:38 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:53 Info Traffic; STEREO, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
09:12 Gość poranka; STEREO, Na żywo
09:22 Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
09:44 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
09:49 Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:12 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, Na żywo
10:20 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
10:22 Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:42 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
10:44 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
10:50 Gość poranka; STEREO, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
11:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
12:18 Biznes; STEREO, Na żywo
12:25 Pogoda Info; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
12:51 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
12:53 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
13:10 Raport z Polski; STEREO, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
13:53 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
14:54 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
15:10 Raport z Polski; STEREO, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
15:54 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
16:00 Rozmowa dnia; STEREO, Na żywo
16:15 Biznes; STEREO, Na żywo
16:24 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
21:00 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
21:07 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:24 Info Dziennik; STEREO, Na żywo
23:00 Pogoda Info; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:17 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
23:41 Pogoda Info; STEREO
23:47 Szampan - napój niezgody? (Champagnes Big Bang/Champagne: Les Arpents de la Discorde); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:39 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
01:22 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:39 Info Dziennik; STEREO
02:14 Raport z Polski; STEREO
02:32 Sportowy Wieczór; STEREO
02:42 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:52 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:16 Raport z Polski; STEREO
03:34 Info Dziennik; STEREO
04:09 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
04:52 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:09 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:33 Raport z Polski; STEREO

TVP Kultura
08:05 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 13/13; serial sensacyjny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Cyrograf dojrzałości  51'; film TVP; reż.:Jan Łomnicki; wyk.:Jan Englert, Jadwiga Andrzejewska, Krystyna Borowicz, Aleksander Fogiel, Wacław Kowalski, Zdzisław Maklakiewicz, Bohdana Majda, Ewa Lefik, Barbara Sołtysik, Lena Wilczyńska; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Palety - Miniatury Perskie - Ogrody raju (Palettes/ Miniatures Persannes); serial dokumentalny kraj prod.Francja (1997); Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Księga rekordów Szutki (The Shutka Book of Records); film dokumentalny kraj prod.CZECHY, Holandia (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Kolędy jazzowe; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Wyprodukowano w TVP Kultura - Prawda, dobro i piękno - film o Bohdanie Porębie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Cyd (El Cid)  171'; film fabularny kraj prod.USA, Włochy, Wielka Brytania (1961); reż.:Anthony Mann; wyk.:Sophia Loren, Charlton Heston, Raf Vallone, John Fraser; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Życie po tańcu (Feet on the ground); film dokumentalny kraj prod.Francja (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Jasminum  107'; film fabularny kraj prod.Polska (2005); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Wiktoria Gąsiorowska, Janusz Gajos, Krzysztof Pieczyński, Monika Dryl, Patrycja Soliman, Grzegorz Damięcki, Krzysztof Globisz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Full Monteverdi (The Full Monteverdi); film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Nieme kino szwedzkie - "Gdy zmysły grają"; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Nieme kino szwedzkie - Gdy zmysły grają (Gosta Berlings saga/The Legend of Gosta Berling)  182'; dramat kraj prod.Szwecja (1924); reż.:Mauritz Stiller; wyk.:Greta Garbo, Lars Hanson, Hugo Ronnblad, Knut Lambert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Wyprodukowano w TVP Kultura - Made in Poland - Henryk Mikołaj Górecki - Małe Requiem dla pewnej polki; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Wyprodukowano w TVP Kultura - Rytuał; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Wyprodukowano w TVP Kultura - Poza starością; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wyprodukowano w TVP Kultura - Kryminał; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Ute Lemper - Avo Sessions (Ute Lemper - Avo Sessions); koncert kraj prod.Szwajcaria (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Kino nocne - Złe wychowanie (La mala educación); dramat kraj prod.Hiszpania (2004); STEREO, Dozwolone od lat 18
03:00 Miasto nad rzeką Czarnego Smoka; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
03:40 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 Dziennik telewizyjny - 30.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Notacje - Bolesław Prorok. Kartki z Ostaszkowa; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Notacje - Elżbieta Ficowska. Zabawa w podchody; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Bez komentarza - 100 pytań do Stefana Kisielewskiego - Kisiela (2); cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Oczywiste nieoczywiste - Kultura Niemców; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Daleko od szosy - odc. 3/7 - Ania; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ryba; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Historyczne kalendarium dzienne - Kulisy III RP - Aksamitna rewolucja; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Historyczne kalendarium dzienne - W Pradze, Vsetatach i w Kersku u Hrabala; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Historyczne kalendarium dzienne - Kulisy III RP - Aksamitna rewolucja; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Grupy oporu; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Koncert świąteczny dla żołnierzy w Afganistanie; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Miejsce z historią - Wieliczka - nie tylko sól; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:35 Flesz historii - odc. 5; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Sto tysięcy bocianów - odc. 25; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Podróżnik - Andsirabe; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Spór o historię - Człowiek roku - pułapka historii; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Daleko od szosy - odc. 4/7 - Oczekiwanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Świadkowie nieznanych historii - Z Kresów do Polski; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Bez komentarza - Kardynał Macharski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Oczywiste nieoczywiste - Kultura Łemków; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Ex Libris - 32; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:05 Historyczne kalendarium dzienne - Orsza - wspomnienie o Stanisławie Broniewskim; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Historyczne kalendarium dzienne - Lisowczycy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Historyczne kalendarium dzienne - Notacje - Jerzy Janicki. Jedno zdjęcie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Był taki dzień - 30 grudnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Inscenizacja Bitwy pod Grunwaldem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Powstanie Zamojskie - odc. 1 - Wielki plan; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dekalog - Siedem; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Notacje - Czesław Steiner. Na zesłaniu.; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Dziennik telewizyjny - 30.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Hokej na lodzie - Puchar Polski - FINAŁ: Unia Oświęcim - Ciarko Sanok; STEREO, 16:9
10:00 Piłka nożna - Liga Szkocka: Motherwell - Glasgow Rangers; STEREO, 16:9
11:45 TELEZAKUPY
12:35 Niezapomniane mecze - MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - 1/2 finału: Urugwaj - Holandia (1/2 finału: Urugwaj - Holandia) kraj prod.Republika Południowej Afryki (2010); STEREO, 16:9
14:30 Niezapomniane mecze - MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - 1/2 F: Niemcy - Hiszpania (1/2 F: Niemcy - Hiszpania) kraj prod.Republika Południowej Afryki (2010); STEREO, 16:9
16:30 Ze sportowego archiwum - David Beckham - arystokrata futbolu; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Narciarstwo alpejskie - Puchar Świata - Semmering (gigant kobiet) (Puchar Świata - Semmering (gigant kobiet)) kraj prod.Austria (2010); STEREO, 16:9
18:10 Piłka nożna - Liga Szkocka: Motherwell - Glasgow Rangers; STEREO, 16:9
20:05 Hokej na lodzie - Puchar Polski - FINAŁ: Unia Oświęcim - Ciarko Sanok; STEREO, 16:9
22:05 Jeździectwo - Rok na Wyścigach; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Żużel - Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Zielona Góra; STEREO, 16:9
01:20 Zakończenie dnia

TVP HD
08:00 Nowa - odc. 11; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Zakochany anioł  95'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2005); reż.:Artur Więcek "Baron"; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Blondynka - odc. 13/13 - Ósmy kolor tęczy; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Gilotyna - odc. 38; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Faustyna  73'; film fabularny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Danuta Szaflarska, Agnieszka Czekańska, Stanisława Celińska, Zofia Rysiówna, Krzysztof Wakuliński, Jerzy Łazewski, Maria Gładkowska; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Barcelona dz.V cz.I (Mistrzostwa Europy - Barcelona) kraj prod.Szwajcaria (2010); STEREO, 16:9
14:35 Apetyt na życie - odc. 20; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Nigdy nie wrócisz do domu...; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Zawrócony  78'; film TVP; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Marek Kondrat, Marek Frąckowiak, Stanisław Górka, Henryk Bista, Zofia Rysiówna, Anna Waszczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Gilotyna - odc. 57; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Janosik - odc. 10/13 - Wszyscy za jednego; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:45 Szansa na Sukces - Irena Jarocka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Młodzi twórcy mistrzom - Wielka woda - Film o profesorze Macieju Gliwiczu; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Kabokle; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Motoszał - odc. 3; STEREO, 16:9
20:40 Noc Świętego Mikołaja  56'; film TVP; reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Grzegorz Małecki, Wojciech Walasik, Leszek Zduń, Barbara Dziekan, Edyta Olszówka, Justyna Sieńczyłło, Jerzy Rogalski, Michał Kowalski, Magdalena Emilianowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Dr House - s. VI, odc. 127 (House M. D. , s. 6, ep. 17: Lockdown); serial obyczajowy kraj prod.USA (2009); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:35 U Pana Boga w ogródku - odc. 4/12; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 S@motność w sieci cz. 2  80'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2006); reż.:Witold Adamek; wyk.:Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Szymon Bobrowski, Kinga Preis, Anna Dymna, Elżbieta Czyżewska, Jacek Borcuch, Maja Ostaszewska; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:00 Zakończenie dnia

TVP Seriale
06:00 Bulionerzy - odc. 17 - Powrót; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Podróż za jeden uśmiech - odc. 5/7 - Królowa autostopu; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Magiczne drzewo - odc. 2 - Kostka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:40 M jak miłość - odc. 18; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Złotopolscy - odc. 18 - Gdynia Radio; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Egzamin z życia - odc. 18; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Stacyjka - odc. 4/13 - Wizja; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Londyńczycy - odc. 4/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Janosik - odc. 4/13 - Porwanie; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 Aleja gwiazd - Małgorzata Ostrowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Bulionerzy - odc. 18 -  Sąsiedzkie przysługi; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 M jak miłość - odcinek 19; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Złotopolscy - odc. 19 - Parka; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Egzamin z życia - odc. 19; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 U Pana Boga w ogródku - odc. 4/12; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Bulionerzy - odc. 19 - Blokoturystyka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Aleja gwiazd - Małgorzata Ostrowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Akwarium, czyli samotność szpiega - odc. 4/4 - Zdrada (odc. 4/4 - Zdrada); serial kraj prod.Polska, Niemcy, Ukraina (1995); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 4/13; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Mrok - odc. 4/8 - Miłość może zabić; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:00 U Pana Boga w ogródku - odc. 4/12; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Defekt - odc. 4/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Zakończenie dnia

TVS
06.30 Zumba z Fitness Center
06.40 Telezakupy
07.00 Pobudka z TVS
08.00 Radio Silesia
10.50 Propozycje do Muzycznego Relaksu
11.05 Pasión Morena - serial prod. meksykańskiej, 2009 (85)
12.00 Muzyczny poranek
12.40 Zwiedzaj Niemcy z Info&Tips
13.00 Telezakupy
15.55 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
16.20 Informator miejski
16.35 Pasión Morena - serial prod. meksykańskiej, 2009 (86)
17.30 Alarm
17.45 Silesia informacje
18.05 Simply Sapney
18.45 Bajkowa TVS
19.05 Ukryta kamera
19.35 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
20.00 Silesia informacje
20.25 Ukryta kamera
21.00 Świat w pigułce
21.40 Na tropie zbrodni
22.15 Shabaas India
23.00 Film erotyczny
00.45 Film erotyczny - powtórka z dnia poprzedniego
02.15 Świat w pigułce
02.45 Na tropie zbrodni
03.15 Shabaas India
03.45 Film erotyczny
05.15 Muzyka w TVS

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.