FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27; program publicystyczny
08:25 Mapeciątka; Mapetowe walentynki; serial anim. prod. angielskiej
08:50 Jedyneczka; pr. dla dzieci
09:30 Mapeciątka; Smaczne i zdrowe; serial anim. prod. angielskiej
10:00 Nowe przygody Flippera /13/; serial przygodowy prod. USA
10:55 Telezakupy
11:10 Złamanie kodu życia (1/4); serial dok.prod.USA
11:40 Saga Rodu Ganzegal; odc.40 Renament; nauka języka niemieckiego
11:55 Narodziny; odc. 17 Żółwie; serial dok. prod. francuskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 ZUS radzi
12:35 Klan; odc.588; telenowela TVP; powt.
13:05 Majówka Qultowa; Wniebowzięci; komedia pol.
13:55 Przed Opolem
14:15 film dok.
15:00 Wiadomości
15:10 Ricky Martin na żywo; koncert
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1616; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Klan; odc.589; telenowela TVP
18:00 Mój ślad w Telewizji; cykl dokumentalny
18:05 Jeśli nadejdzie jutro; odc. 2/7; serial obycz. prod. USA
18:55 Wrzuć Jedynkę
19:00 Wieczorynka; Miś z błękitnego domu; serial anim.prod.USA
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Doktor Żywago; cz. 2-ost; dramat obycz. USA
21:50 Czas na... kontrowersyjny dokument; Egzekucja długów, osób, itp...; film dok.
21:35 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
22:35 Człowiek w czarnej masce; 1992 film sensac. prod. USA
00:55 Majówka Qultowa; Wniebowzięci; komedia pol.
01:40 Zakończenie programu

TVP 2
07:50    Studio urody
08:00    Program lokalny
08:30    Co ludzie powiedzą; odc.17/40; serial kom.prod.angielskiej
09:00    Fatalny rewolwer; odc.38/44-Cztery asy; serial prod.USA/za zgodą rodziców/; powt.
09:50    Święta wojna; odc.74 Memento mori; serial TVP
10:15    Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc.74 Wiosenny smak; powt.
10:40    Nieznane siły przyrody; odc.7-ost. - Gwiazdy w obiektywie; serial dok.prod.angielskiej
11:10    Wielka odmiana; odc.14/26-Gdyby ryby mogły latać; serial prod. australijskiej
12:05    Zatopione okręty atolu Bikini
12:40    Krajobraz Polski; Polska romańska
13:00    Panorama
13:10    Tajemnica Enigmy; odc.6/8 - Wyłączeni z gry; serial TVP
14:00    Smyk na biwaku; film anim. prod.USA
14:25    30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]; powt.
14:55    Providence; odc.19/40; serial prod. USA
15:40    PROGRAM LOKALNY
16:00    Panorama
16:22    Pogoda
16:30    Złotopolscy; odc.415 - Anatema; telenowela TVP; powt.
17:00    Słoneczny patrol; odc.8/22; serial prod.USA
17:50    Program lokalny
18:22    Pogoda
18:30    Panorama
18:55    Błękitna planeta; odc.5/8; serial dok.prod.angielskiej
20:00    M jak miłość; odc.66; serial TVP
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:28    Pogoda
21:35    Magazyn Ekspresu Reporterów
22:30    Wieczór filmowy Kocham Kino; Człowiek słoń; The Elephant Man; 1980 film fab.prod.angielskiej [za zgodą rodziców]
00:40    Wieczór artystyczny; Charles Lloyd Quartet; koncert [stereo]
01:40    Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Robocop - serial anim.
7.25 Piesek Poochini - serial anim.
7.50 Słoneczny patrol (110) - serial
8.40 Miłość czy kochanie (14) - serial
9.30 Serca na rozdrożu (20) - serial
10.25 Samo życie (41) - serial
11.00 Amor Latino (73) - serial
11.50 Z głową w chmurach (57) - serial
12.45 Życie jak poker (21) - serial
13.15 Macie, co chcecie
13.45 Trędowata (9) - serial
14.45 Najzabawniejsze zwierzęta świata
15.15 Zamek czarodziejów
15.45 Informacje
16.15 Raz, dwa, trzy - śpiewaj ty
16.30 Strażnik Teksasu (129) - serial
17.20 Bar
17.50 W imieniu prawa
18.40 Prognoza pogody
18.45 Informacje
19.05 Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Amor Latino (74) - serial
20.00 Bar
20.45 Samo życie (42) - serial
21.15 Jak rozpętałem II wojnę światową (1) - komedia woj. pol. (1970), ok. 21.30 Losowanie LOTTO
23.00 Informacje, biznes informacje, sport
23.20 Prognoza pogody
23.25 Graffiti
23.35 Puls biznesu
23.45 Bar - Night Club
0.15 Magazyn Ligi Mistrzów
1.15 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.35 Kropka nad "i"
5.50 Wiosenna namiętność (80) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (68) - telenowela
7.50 Laboratorium Dextera - serial anim.
8.15 Zorro - serial anim.
8.40 Młody Robin Hood - serial anim.
9.05 Niezwykłe podróże Sindbada - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.30 Telesklep
11.30 Big Brother - Bitwa
12.10 Rozmowy w toku - talk show
13.00 Galaktyka - teleturniej
13.35 Zorro - serial anim.
13.55 Młody Robin Hood - serial anim.
14.20 Beverly Hills 90210 (164) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula (69) - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność (81) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad "i"
19.45 Sport
19.50 Pogoda'
20.00 Big Brother - Bitwa
20.45 Inspektorzy II - film sens. USA (2000)
22.40 Granice - serial dok.
23.10 TVN Fakty
23.25 Big Brother - Extra
0.10 Nikki (15) - serial
0.40 Tenbit.pl - magazyn
1.40 Maraton uśmiechu
2.05 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Bydgoszcz
6:30 Kurier
6:35 Echa dnia
7:00 Bajarz (8/13)
7:30 Kurier
7:35 Kłopoty z Zosią (15/26)
8:00 Zbliżenia
8:15 Studio 2 Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki
8:30 Kurier
8:45 Gość dnia
9:00 Zdumiewający świat zwierząt (4/13)
9:30 Kurier
9:35 Mike Hammer - prywatny dedektyw (13/26)
10:20 Region kultury
10:30 Kurier
10:45 To jest dramat
11:00 Transmisja posiedzenia Senatu RP
15:30 Kurier
15:40 Zbilżenia
15:45 Popołudnie z Trójką
16:00 Magazyn bydgoski
16:30 Kurier
16:45 Kowalski i Schmidt
17:15 To jest temat
17:30 Kurier
17:50 Popołudnie z Trójką
18:00 Zbliżenia
18:20 Regiony kultury
18:30 Popołudnie z Trójką
19:00 Magazyn regionalny Świecie
19:30 Mówmy szczerze
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Eurotel
20:55 Echa dnia
21:15 Rozmowa dnia
21:30 Kurier gospodarczy
21:45 Zbliżenia
22:50 Cało i dusza (3/6)
23:40 Kurier
0:00 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 Supergol - mag.
7.00 Muzyczne listy - magazyn
7.50 Alicja w krainie czarów - serial anim.
8.20 Fiorella (11) - serial
9.20 Życiowa szansa
10.20 Cień anioła (7) - serial
11.20 Miasteczko Evening Shade (48) - serial
11.50 Kolorowy dom (12) - serial
12.20 Jak dwie krople czekolady (17) - serial
12.50 Egzamin z życia (10) - serial
13.15 TV4 Kropka.pl
13.45 Strefa P - mag.
14.20 Alicja w krainie czarów - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn
15.35 Miasteczko Evening Shade (49) - serial
16.00 Fiorella (12) - serial
17.00 Dharma i Greg (21) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa
19.00 Policjanci z Miami (12) - serial
20.00 Wesoły babiniec (13) - serial
20.30 Liga Mistrzów - Bayer - MU, ok. godz. 21.30 Dziennik
22.40 Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie: Polska - Ukraina
1.00 X Laski
1.30 Muzyczne listy - magazyn
2.50 Muzyczny VIP
3.25 Zakończenie programu

TVN 7
6.45 Telesklep
7.00 Świat na dzień dobry - TVN 24
9.40 Maria Emilia (146) - telenowela
10.30 Łamisłówka
11.00 Gorączka w mieście (42) - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela (42) - telenowela
14.40 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
15.05 SOS Croco - serial anim.
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.55 Dragon Bali - serial anim.
16.20 Belfer z klasą (41) - serial
16.45 Krok za krokiem (28) - serial
17.15 Medicopter 117 (9) - serial
18.10 Gorączka w mieście (43) - serial
19.05 Melrose Place (85) - serial
20.00 Zerwane więzy - film obycz. USA (1994)
21.45 Klaun (16) - serial
22.40 Drugi początek - film obycz. USA (1984)
0.25 Big Brother Bitwa - na żywo
1.25 Córeczka Johnny'ego - film obycz. USA (1993)
3.00 Koniec programu

TV Polonia
06:00    Kawa czy herbata
07:30    Eurotel - magazyn informacyjny
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:12    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Klan; odc. 575; telenowela TVP
08:50    Studnia - magazyn folkowy; "Kałe Bała"; reportaż Jana Słowińskiego
09:10    Studnia - magazyn folkowy; koncert zespołu Kałe Bała
09:35    Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; "Wesela" smak; powt.
10:00    Plebania; odc. 34; serial TVP
10:25    I Światowy Dzień Polonii i Polaków za granicą - Bruksela 2002; Wywiad z Konsulem Generalnym RP w Brukseli Jerzym Drożdżem
10:35    Przygody Rozbójnika Rumcajsa; Słowik rozbójnika Rumcajsa; serial animowany dla dzieci
10:45    Papierowy teatrzyk; Żabi król; program dla dzieci
11:00    Transmisja z posiedzenia Senatu RP
15:30    Berliński express; magazyn
15:40    Ojczyzna-polszczyzna; Chopin - Szopen; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
16:00    Panorama
16:22    Pogoda
16:30    Raj; magazyn katolicki
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:30    Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
17:35    Przygody Rozbójnika Rumcajsa; Słowik rozbójnika Rumcajsa; serial animowany dla dzieci; powt.
17:40    Papierowy teatrzyk; Żabi król; program dla dzieci; powt.
18:00    Tajemnica Sagali; odc. 11 - Najkrótszy dzień; 1996 serial prod. polsko-niemieckiej; reż: Jerzy Łukaszewicz
18:30    Panorama
18:50    Klan; odc. 575; telenowela TVP; powt.
19:15    Dobranocka; Reksio; odc. 60 - Reksio poliglota; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:58    Sport
20:00    Marszałek Piłsudski; odc. 7/8; 2001 serial TVP; reż: Andrzej Trzos-Rastawiecki; wyk: Zbigniew Zapasiewicz, Mariusz Bonaszewski
20:50    I Światowy Dzień Polonii i Polaków za granicą - Bruksela 2002; Wywiad z Konsulem Generalnym RP w Brukseli Jerzym Drożdżem; powt.
21:05    Plebania; odc. 34; serial TVP; powt.
21:30    Złote przeboje; cz. 2; koncert (STEREO); wyk: Maryla Rodowicz, "Skaldowie", Łucja Prus, Wojciech Młynarski, "Trubadurzy" z Krzysztofem Krawczykiem, Halina Frąckowiak; powt.
22:20    997-magazyn kryminalny
23:00    Relacja z posiedzenia Senatu RP
00:10    Kolejka - Lista przebojów
00:40    Przygrywka; odc. 1/6 - Nieszczęścia chodzą parami; 1982 serial prod. polskiej; reż: Janusz Łęski; wyk: Grażyna Barszczewska, Wacław Kowalski, Zofia Merle, Jan Himilsbach
01:15    Reksio; odc. 60 - Reksio poliglota; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:56    Sport; powt.
02:00    Klan; odc. 575; telenowela TVP; powt.
02:20    I Światowy Dzień Polonii i Polaków za granicą - Bruksela 2002; Wywiad z Konsulem Generlanym RP w Brukseli Jerzym Drożdżem; powt.
02:35    Plebania; odc. 34; serial TVP; powt.
03:00    To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Dziewczyny do wzięcia; 1972 film fab. prod. polskiej; reż: Janusz Kondratiuk; wyk: Ewa Szykulska, Ewa Pielach, Regina Regulska, Jan Stawarz i inni
04:00    Gwiazdozbiór polskiego sportu; Michał Szczepan; powt.
04:30    Marszałek Piłsudski; odc. 7/8; 2001 serial TVP; reż: Andrzej Trzos-Rastawiecki; wyk: Zbigniew Zapasiewicz, Mariusz Bonaszewski; powt.
05:25    997-magazyn kryminalny; powt.
06:00    Zakończenie programu

TV Puls
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim.
9.45 Był sobie człowiek - serial anim.
10.15 Domek na prerii (77) - serial
11.10 Dotyk anioła (146) - serial
12.00 Ulica zakochanych (11) - telenowela
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele (84) - serial
14.45 Cudowne lata (76) - serial
15.15 Bill Cosby Show (64) - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim.
16.35 Był sobie człowiek - serial anim.
17.05 Domek na prerii (78) - serial
18.00 Cudowne lata (77) - serial
18.30 Bill Cosby Show (65) - serial
19.00 Dotyk anioła (147) - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Gwiazdy estrady - komedia obycz. USA (1991)
22.05 Studio otwarte
23.05 Wydarzenia
23.15 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
23.30 Moto Puls - magazyn
24.00 Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.25 Z dzieciństwa Jana Pawła II - film dok.
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: św: Piusa V
16.10 Odkrywamy planetę Ziemia: Ryś Rudy - film przyrodniczy
16.40 Jezus - historyczne odkrycie - film dok. prod. włoskiej
17.05 Mały Pułkownik - film fabularny
18.25 Giuseppe Marello - dok.biograficzny o założycielu zakonu Oblatów św. Józefa
19.00 Przegląd Rycerza Niepokalanej
19.10 Drogami Europy: Cbrdoba - film krajoznawczy
19.20 Cywilizacja [11] - Wiatr - film anlm. dla dzieci
19.25 Matka Teresa - film dok.
20.05 Czarno-biały [10] - rozmowa
20.35 Różaniec - część bolesna
21.00 Ąpel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangella dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: św. Piusa V
21,15 Capodarco - film dokumentalny
21.35 Dzieci Afryki - film misyjny
21.55 Bóg na Manhattanie - film dok.
22.40 Zdobywca biegunów w Nowym Jorku - relacja

HBO
06:30 Tam, gdzie ty - (Down To You) romantyczny, USA 2000, 91 min.
08:05 Marzyłam o Afryce - (I Dreamed Of Africa) dramat, USA 2000, 107 min.
10:00 Oscar - (Oscar) komedia, USA 1991, 105 min.
11:50 Dodek na froncie - komedia, Polska 1935, 90 min.
13:25 Wszyscy albo nikt - (Not One Less) dramat, Chiny 1999, 101 min.
15:15 Au pair 2 - Baśni ciąg dalszy - (Au Pair II: The Fairy Tale Continues) romantyczny, Francja 2001, 89 min.
16:50 Kosmiczni kowboje - (Space Cowboys) przygodowy, USA 2000, 125 min.
19:00 Tam, gdzie ty - (Down To You) romantyczny, USA 2000, 91 min.
20:30 Cinema, cinema, odc. 17  (Cinema Cinema Cinema V. (884) Ep. 17) magazyn filmowy, USA, 23 min.
21:00 Joanna d'Arc - (The Messenger The Story Of Joan Of Arc) historyczny, Francja 1999, 151 min.
23:35 Przeprawa - (The Crossing (2000)) dramat historyczny, USA 2000, 90 min.
01:10 Sześć stóp pod ziemią, odc. 9 - (Six Feet Under 09: Life's Too Short) serial, USA, 52 min.
02:05 Klub 54 - (54) dramat, USA 1998, 96 min.
03:50 Na planie, odc. 17 - magazyn filmowy, 30 min.
04:25 Oscar - (Oscar) komedia, USA 1991, 105 min.


Le Cinema
14.00 Film o miłości (Szerelmesfilm) dramat, Węgry, 1970, 119 min. 
16.00 żelazna maska (Le Masque De Fer) historyczny kostiumowy, Francja, 1962, 130 min. 
18.30 Maska szkarłatnej śmierci (The Masque Of The Red Death) horror, Wielka Brytania, 1964, 89 min.  
20.00 Dokument. Za kulisami: Samotni, film dokumentalny, Studio Company, 2002, 30 min.
20.30 śmiertelne cienie (Todliche Schatten) dramat, Niemcy, 1999, 89 min. 
22.00 Krowa (Krava) dramat, Czechy, 1993, 86 min.
23.30 Kwiat 1001 nocy (The Arabian Nights) dramat, Włochy, 1974, 155 min. 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.