TVP 1
06:05 Białoruś, Białoruś...; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Tak miało być - odc. 17; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Był taki dzień - 30 kwietnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Domisie - Niedotrzymana obietnica; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Dzieci świata - Moja farma - Fernando w Wenezueli (My Life on the Farm. Fernando in Venezuela); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Dzieci świata - Mali mistrzowie - Filip i akrobacje rowerowe (Born Winners. Philippe and the Acrobatic Bicycle); serial dokumentalny kraj prod.Francja (1994); Dla małoletnich od lat 7
09:10 Teleranek - magazyn dla młodszych nastolatków; Dla małoletnich od lat 7
09:35 Lippy and Messy - DO-BE -DO; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Królestwo Maciusia - odc.34; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Ania z Zielonego Wzgórza - odc. 7 Czarownica z Avonlea; serial animowany kraj prod.Kanada (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Szkoła złamanych serc - odc. 54 (odc. 54); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem    ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Regina Coeli ; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Był taki dzień - 30 kwietnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Kochamy polskie komedie ; teleturniej; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Podróż Jednorożca - cz. 2 (VOYAGE OF THE UNICORN) kraj prod.USA (2000); reż.:Philip Spink; wyk.:Beau Bridges, Chantal Conlin, Heather McEwen, Jay Brazeau; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 7
15:55 BBC w Jedynce - Rekiny młoty (Hammerhead); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Księżniczka i żołnierz (PRINCESS AND THE MARINE,THE); film fabularny kraj prod.USA (2001); reż.:Mike Robe; wyk.: Mark Paul Gosselaar, Marisol Nichols, Keith Robinson; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Nowe przygody Kubusia Puchatka -  Pod dobrą opieką  ; serial animowany kraj prod.USA (1996); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Ranczo - odc. 7 - Podwójny agent; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Zakochana Jedynka - Album rodzinny cz.2 (Family Album part 2); film obyczajowy kraj prod.USA (1994); reż.:Jack Bender; wyk.:Jaclyn Smith, Michael Ontkean, Joe Flanning; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Uczta kinomana - Podejrzany (Under Suspicion); film kryminalny kraj prod.USA (2000); reż.:Stephen Hopkins; wyk.:Gene Hackman, Morgan Freeman, Monica Bellucci; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet J&S Cup - kronika
00:40 Około północy ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kolekcja kinomana - Piotr Pierwszy - cz. 2 (Pietr Pierwyj, cz. 2); dramat historyczny kraj prod.ROSJA (1938); reż.:Władimir Pietrow; wyk.:Nikołaj Simonow, Nokołaj Czerkasow, Michaił Żarow, Ałła Tarasowa; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Był taki dzień - 30 kwietnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Zakończenie programu

TVP 2
06:05 Słowo na niedzielę ; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 14 Kobiety i myszy; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 15 Cichy wielbiciel; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Smak Europy; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Dwójka Dzieciom - Lis Leon - Szybowce odc 4; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Złotopolscy - odc. 763 Trzy krzyżyki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:45 M jak miłość - odc. 407; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:35 10 lat mniej seria II - odc.4 (10 years younger II odc.4); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); DOLBY SURROUND, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Niesforne aniołki; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania
09:35 Ostoja; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Rodzinne oglądanie - Europa:Podróż w czasie - Ujarzmianie puszczy - odc.3 (Wild Europe: A natural history. Taming the wild); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); DOLBY SURROUND, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Fiński smak ; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Gwiazdy w południe - Zabawna buzia (Funny Face); komedia kraj prod.USA (1957); reż.:Stanley Donen; wyk.:Fred Astaire, Audrey Hepburn, Kay Thompson, Michel Auclair, Robert Fleming; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 12; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada ; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Złotopolscy - odc. 765; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Szansa na Sukces - Koncert Laureatów 2005 (1); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Na dobre i na złe - odc. 256; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Egzamin z życia - odc. 45; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Młode Wilki
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
19:05 Dubidu ; quiz muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Europa da się lubić
21:10 Duże dzieci ; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:35 Pogoda dla alergików
22:40 Studio Teatralne Dwójki: "Zorka"
23:45 Intymność (Intimacy); dramat psychologiczny kraj prod.Wielka Brytania (2000); reż.:Patrice Chereau; wyk.:Mark Rylance, Kerry Fox, Timothy Spall; STEREO, Dozwolone od lat 18
01:45 Zakończenie programu

Polsat
06:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
07:30     Król szamanów - serial animowany
08:00     Power Rangers - serial SF USA 1994
08:30     Hugo - program dla dzieci
09:00     Bobry - film dokumentalny
09:45     Wszystko o zwierzętach - serial dokumentalny
10:20     Słoneczny patrol - serial przygodowy USA 1995
11:20     Pożegnanie z planetą małp - film SF reż. Don McDougall, John Meredyth Lucas, wyk. Roddy McDowall, Ron Harper, James Naughton, Roscoe Lee Browne, Booth Colman, Joanna Barnes USA 1981
13:20     Sami swoi - komedia reż. Sylwester Chęciński, wyk. Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Zdzisław Karczewski, Eliasz Oparek-Kuziemski, Ilona Kuśmierska, Jerzy Janeczek, Maria Zbyszewska Polska 1967
15:00     Show!Time - program rozrywkowy
16:30     Grasz czy nie grasz - teleturniej
17:45     O Rety! Kabarety! - program rozrywkowy
18:15     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Rodzina zastępcza plus - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
20:30     Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy reż. Mirosław Bork, Maciej Wojtyszko, Polska 2003
21:30     Fala zbrodni - serial sensacyjny reż. Okił Khamidov, Polska 2003
21:55     Studio LOTTO (w przerwie serialu)
22:35     Kuba Wojewódzki - talk-show
23:35     Nasze dzieci - talk-show

☀00:35 Magazyn sportowy

02:35 Love TV - program rozrywkowy

03:35 BoomBox - program muzyczny

TVN
06:00     Uwaga! - magazyn reporterów
06:20     Telesklep
08:00     Niania: Zabójcze paluszki - serial komediowy odc. 24 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005
08:30     Dzień dobry TVN - magazyn
10:30     Kawa na ławę - magazyn
11:15     Stalowy rycerz - film SF reż. Kenneth Johnson, wyk. Shaquille O'Neal, Annabeth Gish, Judd Nelson, Richard Roundtree USA 1997
13:15     Czarna owca - komedia reż. Penelope Spheeris, wyk. Chris Farley, David Spade, Tim Matheson, Christine Ebersole USA 1996
15:00     Co za tydzień
15:40     Agencja: Fałszywy narzeczony - program rozrywkowy odc. 6
16:20     Niania: Zabójcze paluszki - serial komediowy odc. 24 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005
16:55     Magda M. - serial obyczajowy odc. 23 reż. Jacek Borcuch, Maciej Dejczer, Polska 2005
17:55     Kryminalni: Opowiedz mi bajkę... - serial kryminalny odc. 47 reż. Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski, Polska 2004
19:00     Fakty
19:25     Sport
19:35     Pogoda
19:45     Uwaga! - magazyn reporterów
20:05     Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
21:40     Pod napięciem - talk show
22:10     Superwizjer - magazyn reporterów
22:45     Nie do wiary - opowieści niesamowite - magazyn popularnonaukowy
23:15     Orange Ekstraklasa - magazyn ligi polskiej

☀00:30 Mission: Impossible 2 - film sensacyjny reż. John Woo, wyk. Tom Cruise, Dougray Scott, Brendan Gleeson, Richard Roxburgh USA 2000

02:50 Telesklep

03:10 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Kielce
6.30 Eurinfo
6.40 Tygodnik Trójki
7.15 Książka dla malucha
7.20 Lippy & Messy - kurs języka angielskiego
7.30 Kurier
7.40 Pogoda
7.45 Informacje
8.00 Reportaż
8.30 Kurier
8.40 Pogoda
8.50 Zbliżenia
9.00 Teleplotki
9.30 Kurier
9.40 Pogoda
9.45 Od niedzieli do niedzieli
10.10 Nie tylko Tatry
10.30 Kurier
10.40 Pogoda
10.45 Kolarstwo górskie: Skoda Auto Grand Prix MTB
11.30 Kurier
11.40 Pogoda
11.45 Było, nie minęło
12.15 Czytaj z Trójką
12.30 Kurier
12.40 Pogoda
12.45 Telewizja Regionów
13.30 Kurier
13.40 Pogoda
13.45 Telewizja Regionów
14.30 Kurier
14.35 (na żywo) Siatkówka: Liga Siatkówki Kobiet- 4. mecz półfinału
16.30 Kurier
16.40 Pogoda
16.45 Informacje
16.55 Zdobywcy
17.30 Kurier
17.40 Prognoza pogody
17.45 Regiony kultury
18.00 Informacje
18.18 Telesport
18.30 Rekolekcje Świętokrzyskie
19.00 Transmisja sportowa
20.30 Kurier
20.35 Studio pogoda
20.45 Młodzież kontra
21.30 Kurier
21.40 Prognoza pogody
21.45 Informacje
22.00 Telesport
22.30 Kurier
22.50 Studio pogoda
23.00 Sportowa niedziela
23.30 Kolarstwo górskie: Skoda Auto Grand Prix MTB - kronika
23.45 Elisa z Rivombrosy - serial obycz.
0.35 Od niedzieli do niedzieli
1.00 Teleplotki
1.25 Kurier
1.45 Studio pogoda
1.50 Sportowa niedziela
2.20 Zakończenie programu

TV 4
05:50 Sztukateria – magazyn kulturalny
06:15 Kinomaniak – magazyn filmowy
06:40 VIP – magazyn kulturalny
07:05 Pokemon – serial dla dzieci
08:00 Kasa na bank – teleturniej
09:00 Dzieciaki z wyspy skarbów. Potwór z wyspy skarbów – film przygodowy
10:50 Magia cyrku – cyrk
11:55 Kinomaniak – magazyn filmowy
12:30 Dekoratornia – dokument fabularyzowany
13:00 VIP – magazyn kulturalny
13:30 FIFA Futbol Mundial – magazyn piłkarski
14:00 Na wariackich papierach (4)
15:00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki
17:00 J.A.G. – Wojskowe Biuro Śledcze (84) – serial sensacyjny
18:00 Lekarstwo na miłość – komedia, Polska 1966
20:05 Oblężenie Ruby Ridge (3) – serial sensacyjny
21:05 Threshold – strategia przetrwania (4) – serial fantastyczny
22:05 Drogówka – magazyn policyjny
22:35 Po burzy – dramat kryminalny, USA 2001
00:45 Drogówka – magazyn policyjny
01:15 Kinomaniak – magazyn filmowy
01:40 VIP – magazyn kulturalny
02:05 Odlot – program rozrywkowy
02:40 Magazyn piłkarski: FIFA Futbol Mundial
03:05 V-Max – magazyn motoryzacyjny
03:30 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Femme Fatale - koncert Justyny Steczkowskiej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Muzyczny Festiwal Łańcut 2003 - Antonio Vivaldi "Cztery pory roku" - Wiosna; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 M jak miłość - odc. 339; serial obyczajowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Słowo na niedzielę; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Dwa światy odc. 24/26 (Spellbinder); serial przygodowy kraj prod.Polska, Australia (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Książki z górnej półki - prezentacje - Książka dla Malucha; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Złotopolscy - odc. 726* - Nasze podwórko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Złotopolscy - odc. 727* - Poważne podejrzenia; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Białoruś, Białoruś...; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Niedzielne muzykowanie - Ludwig van Beethoven - IV Symfonia B-dur op. 60; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Koniec Jałty - Jesień ludów; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Regina Coeli ; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła św. Stanisława w Chruszczobrodzie
14:05 Czterdziestolatek odc. 9/21 - Rodzina, czyli obcy w domu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
14:55 Smolik i przyjaciele; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Zaproszenie - Wokół krakowskich skałek; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wywiad i opinie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Biografie - Sopranista; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:35 Mój pierwszy raz ; wyk.:Katarzyna Bujakiewicz, Marek Siudym; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 M jak miłość - odc. 340; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Koniec Jałty - Powrót; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Paczka znad Kangurkowego Potoku - odc. 29 - Przepisy Wanoba (Kangaroo Greek Gang - The Wonob Rules); serial animowany kraj prod.Australia (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Oficer - odc. 2* "Ludzie z miasta"; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:00 Benefis -  Janusza Majewskiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Szalom na Szerokiej - XV Festiwal Kultury Żydowskiej (koncert finałowy cz.2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Big Bang. Jak powstał kapitalizm bez kapitału; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 M jak miłość - odc. 340; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Paczka znad Kangurkowego Potoku - odc. 29 - Przepisy Wanoba (Kangaroo Greek Gang - The Wonob Rules); serial animowany kraj prod.Australia (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Oficer - odc. 2* "Ludzie z miasta"; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Zaproszenie - Wokół krakowskich skałek; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Czterdziestolatek odc. 9/21 - Rodzina, czyli obcy w domu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
04:05 Koniec Jałty - Powrót; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
04:10 Muzeum Powstania Warszawskiego; felieton; Dla małoletnich od lat 7
04:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Naddunajski smak ; Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Salon kresowy - Czwarty do brydża; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Biografie - Sopranista; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

Canal +
07:30 Spin City (6)
08:00 Tajniki przyrody – film dokumentalny
08:30 Dziękuję, Zoe – komediodramat, USA 2002
10:15 Ja, Cezar mały – komediodramat, Francja 2003
11:55 Rollercoaster – thriller, USA 1977 13:55 Drużyna II – film obyczajowy, USA 2005
15:35 Festiwal jazzowy w Montrealu
16:30 El Cid – legenda omężnym rycerzu – film animowany, Hiszpania 2003
18:00 Detektyw Monk (2)
18:50 Łapu capu
19:00 Aktualności filmowe
19:30 Nie przegap
19:35 Spin City (6)
20:00 Premiera: Drzwi w podłodze – dramat, USA 2004
21:55 Dom z piasku i mgły – dramat, USA 2003
00:05 Zimnokrwisty zabójca – komedia sensacyjna, USA 1995
01:40 Kobiety łupem wojennym. Wehrmacht i prostytucja – film dokumentalny
02:35 Uczta Baltazara – film sensacyjny, Polska 1954

HBO
06:30 Homarowy biznes – film obyczajowy, USA 2005
08:20 Zobacz w HBO
08:50 Gliniarze i Robbersonowie – komedia kryminalna, USA 1994
10:20 Domowy front (13)
10:45 Chłopięca przyjaźń – film dla młodzieży, USA 2005
12:15 Luter – film biograficzny, Niemcy 2003
14:15 Na planie
14:45 Starsky i Hutch – komedia, USA 2004
16:25 Pod słońcem Toskanii – komedia, USA 2003
18:15 Zobacz w HBO
18:45 Hidalgo – Ocean ognia – film przygodowy, USA 2004
21:00 Premiera: Connie i Carla – komedia, USA 2004
22:35 Resident Evil II: Apokalipsa – horror, Niemcy/Francja/Wlk.Brytania 2004
00:05 Siedem lat małżeństwa – komedia, Francja 2003
01:40 Przerwać serię – komedia, Australia 2003
03:15 Zagubiony – thriller, USA 2004

Canal + Sport
06:05    Piłka nożna Liga+ - magazyn ligi polskiej    
07:35    Piłka nożna Liga angielska: Mecz Chelsea Londyn - Manchester United    
09:35    Wstęp do meczu    
09:55    Piłka nożna Orange Ekstraklasa: Mecz Kolporter Korona Kielce - Legia Warszawa    
12:05    Piłka nożna Liga+ - magazyn ligi polskiej    
13:40    Piłka nożna Liga hiszpańska: Mecz FC Barcelona - Cadiz    
15:45    Wstęp do meczu    
16:00    Piłka nożna Orange Ekstraklasa: Mecz Polonia Warszawa - Cracovia Kraków    
18:15    Piłka nożna Liga+Extra - magazyn ligi polskiej    
19:45    Sport+ - magazyn sportowy odc. 1    
20:20    Koszykówka Final Four Euroligi mężczyzn: Mecz finałowy    
22:45    Sport+ - magazyn sportowy odc. 2    
00:15    Piłka nożna Liga włoska: Mecz Siena - Juventus Turyn    
02:10    Moto+ - magazyn sportowy    
02:45    Wstęp do meczu    
03:00    Piłka nożna Orange Ekstraklasa: Mecz Polonia Warszawa - Cracovia Kraków    
05:10    Sport+ - magazyn sportowy odc. 1

Canal + Film
07:00    Deser Jak z okładki - film krótkometrażowy     
07:10    Mężczyzna moich marzeń - komedia romantyczna     
08:35    Deser Annie i Boo - film krótkometrażowy     
08:55    Rybki z ferajny - film animowany     
10:30    Aktualno¶ci filmowe - magazyn filmowy    
11:00    Tajniki przyrody - film przyrodniczy odc. 25    
11:30    Bilet do innego ¶wiata - film familijny     
13:00    Płyn±c pod pr±d - dramat obyczajowy     
14:40    Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne    
15:10    Bez limitu prędko¶ci - film sensacyjny     
16:40    Bridget Jones - W pogoni za rozumem - komedia romantyczna     
18:25    Wimbledon - komedia romantyczna    
20:00    Obcy w¶ród nas - dramat kryminalny    
21:50    Paragraf 46 - film SF     
23:25    Drzwi w podłodze - dramat obyczajowy    
01:15    Człowiek w ogniu - dramat sensacyjny    
03:40    Show - film sensacyjny

Ale Kino!
08:00    Sztuka latania - komediodramat    
09:45    Szarada - komedia sensacyjna    
11:45    Szczę¶liwy traf - komediodramat    
13:30    Gdyby żółwie mogły latać - dramat wojenny    
15:15    Zaklęte rewiry - dramat obyczajowy    
17:00    Klient - dramat sensacyjny    
19:05    Za drzwiami Actors Studio: Michael J. Fox - serial dokumentalny    
20:00    ale mocne! Twarz - thriller    
21:50    Czerwony jedwab - film obyczajowy    
23:35    Mutanty z kosmosu - film animowany    
01:05    Ostatni seans! Prawdziwy koniec wielkiej wojny - dramat psychologiczny    
02:35    Edgar G. Ulmer - mistrz filmów klasy "B" - film dokumentalny

Animal Planet
05:30    Lekarze dzikich zwierz±t: Jezioro Bogoria - serial dokumentalny    
06:00    Na szlaku z Jeffem Corwinem: Przystanek Alaska - serial dokumentalny    
07:00    Niezwykłe wynalazki dla zwierz±t! - serial dokumentalny odc. 1    
08:00    Niezwykłe wynalazki dla zwierz±t! - serial dokumentalny odc. 2    
09:00    Łowca krokodyli: Biały krokodyl Caspar - serial dokumentalny    
10:00    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 4    
10:30    Rezydencja surykatek: Koniec dzieciństwa - serial dokumentalny    
11:00    Steve Irwin i weterynarze XXI wieku: Sztuczne oko - serial dokumentalny    
12:00    Zwierzęta na małym i dużym ekranie: Na planie "When I Find the Ocean" - serial dokumentalny    
12:30    Zwierzęta na małym i dużym ekranie: Na planie filmu "The Curse of the Templars" - serial dokumentalny    
13:00    Austin Stevens - twarz± w twarz z niebezpieczeństwem: W poszukiwaniu potężnego grzechotnika - serial dokumentalny    
14:00    Zadziwiaj±cy ¶wiat przyrody: Niesamowite historie - serial dokumentalny    
14:30    Niewyja¶nione zjawiska: Wielki leniwiec - serial dokumentalny    
15:00    Ludojady: Krokodyle - serial dokumentalny    
15:30    Walka o przetrwanie: Broń chemiczna - serial dokumentalny    
16:00    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 4    
16:30    Rezydencja surykatek: Koniec dzieciństwa - serial dokumentalny    
17:00    Wszystko o jeĽdziectwie - serial dokumentalny odc. 6    
17:30    Życie w siodle - serial dokumentalny odc. 6    
18:00    Wielkie morskie przygody - serial dokumentalny odc. 2    
19:00    Goryle - film dokumentalny    
20:00    Życie ssaków: Ro¶linożercy - serial dokumentalny    
21:00    Policja dla zwierz±t w Houston - serial dokumentalny odc. 2    
22:00    Na posterunku - serial dokumentalny odc. 2    
23:00    Ostry dyżur dla uk±szonych - serial dokumentalny odc. 7    
00:00    Zadziwiaj±cy ¶wiat przyrody: Niesamowite historie - serial dokumentalny    
00:30    Niewyja¶nione zjawiska: Wielki leniwiec - serial dokumentalny    
01:00    Życie ssaków: Ro¶linożercy - serial dokumentalny    
02:00    Goryle - film dokumentalny    
03:00    Ostry dyżur dla uk±szonych - serial dokumentalny odc. 7    
04:00    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 4    
04:30    Rezydencja surykatek: Koniec dzieciństwa - serial dokumentalny    
05:00    Wszystko o jeĽdziectwie - serial dokumentalny odc. 6

AXN
06:00    Obrońca 2 - serial sensacyjny odc. 12    
06:50    Pokolenie mutantów 2 - serial SF odc. 22    
07:40    Tajne akcje CIA 2 - serial sensacyjny odc. 19    
08:30    Mocne uderzenie - serial dokumentalny odc. 4    
09:05    Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 6    
10:00    Agentka o stu twarzach - serial sensacyjny odc. 17    
10:50    Bez przeszło¶ci - serial kryminalny odc. 25    
11:40    The Amazing Race 6 - serial dokumentalny odc. 5    
12:30    Herkules - serial sensacyjny odc. 2    
13:20    Star Trek: Enterprise - serial SF odc. 15    
14:10    Tajne akcje CIA 2 - serial sensacyjny odc. 19    
15:00    Wyprawa do Nowej Zelandii 2 - serial dokumentalny odc. 2    
15:50    Pokolenie mutantów 2 - serial SF odc. 22    
16:40    Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 6    
17:30    Bez przeszło¶ci - serial kryminalny odc. 25    
18:20    The Amazing Race 6 - serial dokumentalny odc. 5    
19:10    Star Trek: Enterprise - serial SF odc. 15    
20:00    Lost: Zagubieni 2 - serial przygodowy odc. 14    
20:50    CSI: Kryminalne zagadki Miami 3: Córeczka - serial sensacyjny odc. 21    
21:40    ¦lepy zaułek - film obyczajowy    
23:20    Lost: Zagubieni 2 - serial przygodowy odc. 14    
00:10    Robinsonowie 2 - serial dokumentalny odc. 16    
01:00    Robinsonowie 2 - serial dokumentalny odc. 17    
01:50    ¦lepy zaułek - film obyczajowy    
03:30    Wołanie o pomoc - serial obyczajowy odc. 13

BBC Prime
05:30    Teen English Zone - kurs języka angielskiego dla młodzieży    
06:00    Cyferki - program edukacyjny    
06:20    Robimy ksi±żeczki - program dla dzieci    
06:40    Program geograficzny - program edukacyjny dla dzieci    
07:00    Balamory - program dla dzieci    
07:20    Teletubisie - serial animowany    
07:45    Fimbles - program dla dzieci    
08:05    Balamory - program dla dzieci    
08:25    Teletubisie - serial animowany    
08:50    M±drale - program dla dzieci    
09:05    Fimbles - program dla dzieci    
09:25    Piesek Monty - serial animowany    
09:30    Pokojowi rywale - program hobbystyczny    
10:00    Kupić nie kupić - program poradnikowy    
10:30    Forsa na strychu - program hobbystyczny    
11:00    Ogrodowi rywale - program hobbystyczny    
11:30    Jak zostać ogrodnikiem - magazyn poradnikowy    
12:00    Kolej± przez ¶wiat - program dokumentalny    
13:00    Co nam dała rewolucja przemysłowa? - magazyn gospodarczy    
13:30    Zagadkowe okolice - program dokumentalny    
14:00    Classic EastEnders - serial komediowy    
17:00    Jaskiniowa dziewczyna - program dla młodzieży    
18:00    Worrall Thompson - magazyn poradnikowy    
18:30    Rok w ogrodzie Kew - program przyrodniczy    
19:00    Dzika przyroda: Australazja - program przyrodniczy    
19:50    Potęga przyrody - program przyrodniczy    
20:20    Pod niebem Szkocji - serial obyczajowy    
21:20    Top Gear Xtra - talk-show motoryzacyjny    
22:30    Dwa piwa i paczka czipsów - serial komediowy    
23:00    Sztuka przetrwania według SAS - program dokumentalny    
00:00    Jonathan Creek - serial kryminalny W. Bryt.    
01:00    Dni, które wstrz±snęły ¶wiatem - program dokumentalny    
02:00    Statek - program dokumentalny    
03:00    Italianissimo - kurs języka włoskiego    
03:30    French Journey - kurs języka francuskiego    
04:00    Zarabiać na eBay - magazyn gospodarczy    
04:30    Kryzys? - program gospodarczy    
05:00    Search - kurs języka angielskiego    
05:15    Look Ahead - kurs języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych

Cinemax
06:00    Dziewczyny w Nowym Jorku - komedia    
07:30    Nie wszystko dla miło¶ci - komedia    
09:15    Weteran - dramat obyczajowy    
10:55    Błękitna fala - film obyczajowy    
12:40    Najlepsze w Hollywood: Gwiazdorskie pary - magazyn filmowy    
13:05    Zawsze, gdy mówimy 'żegnaj" - dramat obyczajowy    
14:45    Dzień bez Meksykanów - komedia fantasy    
16:25    Garderobiany - dramat psychologiczny    
18:20    Dziewczyny w Nowym Jorku - komedia    
20:00    Strefa mroku Czerwony smok - thriller    
22:10    Tożsamo¶ć Bourne'a - thriller    
00:05    Kochankowie Marii - dramat obyczajowy    
01:55    Pajęcza sieć - film kryminalny    
03:25    Klatka dla szaleńców 3 - komedia    
04:55    Najlepsze w Hollywood: Kochankowie - magazyn filmowy    
05:20    Kawa z gwiazdami: Robert Downey Jr. - magazyn filmowy

Club
05:30    Alternatywne style życia - magazyn odc. 14    
06:00    Sposób na sprawno¶ć - magazyn fitness odc. 43    
06:25    Szkoła jogi - magazyn fitness odc. 8    
06:55    Strażnicy mody - magazyn poradnikowy odc. 21    
07:25    Obieży¶wiat - serial dokumentalny odc. 28    
07:55    Stylowe miejsca: Dorint i Hotel - magazyn turystyczny odc. 15    
08:20    E-miło¶ć - magazyn odc. 20    
08:45    Poradnik Tany Byron - poradnik psychologiczny dla rodziców odc. 4    
09:35    Terapia szokowa: Jenny - magazyn odc. 5    
10:00    Design Challenge - magazyn mody odc. 6    
10:30    Stylowe miejsca: Square i Domaine De Beauvois - magazyn turystyczny odc. 4    
11:00    Strażnicy mody - magazyn poradnikowy odc. 21    
11:30    Zmieniamy lokal - magazyn poradnikowy odc. 12    
12:00    Zmieniamy lokal - magazyn poradnikowy odc. 13    
12:25    Poradnik Tany Byron - poradnik psychologiczny dla rodziców odc. 4    
13:25    Obieży¶wiat - serial dokumentalny odc. 28    
13:55    Stylowe miejsca: Dorint i Hotel - magazyn turystyczny odc. 15    
14:20    E-miło¶ć - magazyn odc. 20    
14:45    Na ¶lubnym kobiercu - program rozrywkowy odc. 52    
15:10    Strażnicy mody - magazyn poradnikowy odc. 21    
15:35    Terapia szokowa: Jenny - magazyn odc. 5    
16:00    E-miło¶ć - magazyn odc. 8    
16:30    Obieży¶wiat - serial dokumentalny odc. 8    
17:00    Randka na czas - program rozrywkowy odc. 3    
18:00    E-miło¶ć - magazyn odc. 20    
18:30    Panna młoda - księżniczka czy potwór - reality show odc. 1    
19:30    10 lat mniej - magazyn poradnikowy odc. 12    
20:00    Stylowe miejsca: Square i Domaine De Beauvois - magazyn turystyczny odc. 4    
20:30    On jest kobiet± - reality show odc. 6    
21:30    Pogromcy duchów w spódniczkach - program rozrywkowy odc. 11    
22:00    Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 43    
22:50    Sekstaza: Piercing na genitaliach - program rozrywkowy odc. 13    
23:40    Miło¶ć w XXI wieku - serial fabularno-dokumentalny odc. 1    
00:05    Rozkosz poż±dania - serial erotyczny odc. 4    
00:35    Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 43    
01:20    Zdrada - serial dokumentalny odc. 8    
02:05    Stylowe miejsca: Dorint i Hotel - magazyn turystyczny odc. 15    
02:30    E-miło¶ć - magazyn odc. 20    
03:00    Strażnicy mody - magazyn poradnikowy odc. 21    
03:30    Terapia szokowa: Jenny - magazyn odc. 5    
04:00    Poradnik Tany Byron - poradnik psychologiczny dla rodziców odc. 4    
05:00    Co¶ z niczego: Stolik pod telefon - magazyn poradnikowy odc. 47

Discovery Civilisation
09:00    Nefretete - film dokumentalny    
09:55    Krzywa Wieża w Pizie - film dokumentalny    
10:50    Wojna i cywilizacja: Imperium i armie - serial dokumentalny    
11:45    Ostatni bastion Custera - film dokumentalny    
12:40    ¦więty Graal - film dokumentalny    
13:35    ¦lady starożytno¶ci: Kl±twa mumii - serial dokumentalny    
14:05    Wojna i cywilizacja: Imperium i armie - serial dokumentalny    
15:00    Nefretete - film dokumentalny    
15:55    Krzywa Wieża w Pizie - film dokumentalny    
16:50    Wojna i cywilizacja: Imperium i armie - serial dokumentalny    
17:45    Ostatni bastion Custera - film dokumentalny    
18:40    ¦więty Graal - film dokumentalny    
19:35    ¦lady starożytno¶ci: Kl±twa mumii - serial dokumentalny    
20:05    Wojna i cywilizacja: Imperium i armie - serial dokumentalny    
21:00    Nefretete - film dokumentalny    
21:55    Krzywa Wieża w Pizie - film dokumentalny    
22:50    Wojna i cywilizacja: Imperium i armie - serial dokumentalny    
23:45    Ostatni bastion Custera - film dokumentalny    
00:40    ¦więty Graal - film dokumentalny    
01:35    ¦lady starożytno¶ci: Kl±twa mumii - serial dokumentalny    
02:05    Wojna i cywilizacja: Imperium i armie - serial dokumentalny

Discovery Travel & Living
09:00    Z ukrycia: Sekrety II wojny ¶wiatowej - serial dokumentalny    
09:55    Słońce, morze i rusztowania: Hiszpania - serial dokumentalny    
10:20    Luksusowe rezydencje: Superrodziny - serial dokumentalny    
10:50    Wielkie projekty za granic±: Westport, Irlandia - serial dokumentalny    
11:45    Przygoda z golfem: Republika Południowej Afryki - serial dokumentalny    
12:10    Wielkie łowienie, czyli zarzuć wędkę: Gambia - lucjan i barakuda - serial dokumentalny    
12:40    Lonely Planet: Wielkie miasta: Londyn - serial dokumentalny    
13:35    Nad brzegiem morza: Portugalia - serial dokumentalny    
14:05    Wielkie projekty za granic±: Westport, Irlandia - serial dokumentalny    
15:00    Z ukrycia: Sekrety II wojny ¶wiatowej - serial dokumentalny    
15:55    Słońce, morze i rusztowania: Hiszpania - serial dokumentalny    
16:20    Luksusowe rezydencje: Superrodziny - serial dokumentalny    
16:50    Wielkie projekty za granic±: Westport, Irlandia - serial dokumentalny    
17:45    Przygoda z golfem: Republika Południowej Afryki - serial dokumentalny    
18:10    Wielkie łowienie, czyli zarzuć wędkę: Gambia - lucjan i barakuda - serial dokumentalny    
18:40    Lonely Planet: Wielkie miasta: Londyn - serial dokumentalny    
19:35    Nad brzegiem morza: Portugalia - serial dokumentalny    
20:05    Wielkie projekty za granic±: Westport, Irlandia - serial dokumentalny    
21:00    Z ukrycia: Sekrety II wojny ¶wiatowej - serial dokumentalny    
21:55    Słońce, morze i rusztowania: Hiszpania - serial dokumentalny    
22:20    Luksusowe rezydencje: Superrodziny - serial dokumentalny    
22:50    Wielkie projekty za granic±: Westport, Irlandia - serial dokumentalny    
23:45    Przygoda z golfem: Republika Południowej Afryki - serial dokumentalny    
00:10    Wielkie łowienie, czyli zarzuć wędkę: Gambia - lucjan i barakuda - serial dokumentalny    
00:40    Lonely Planet: Wielkie miasta: Londyn - serial dokumentalny    
01:35    Nad brzegiem morza: Portugalia - serial dokumentalny    
02:05    Wielkie projekty za granic±: Westport, Irlandia - serial dokumentalny

Hallmark Channel
06:00    Powrót na samotne ugory - dramat obyczajowy    
07:45    Medalion - dramat obyczajowy    
09:30    Dinotopia - serial fantasy odc. 5    
11:15    Ekranizacje powie¶ci Barbary Taylor Bradford Głos serca - dramat obyczajowy odc. 2-ost.    
13:00    Córki McLeoda - serial obyczajowy odc. 66    
14:00    Medalion - dramat obyczajowy    
15:45    Dinotopia - serial fantasy odc. 5    
17:30    Ekranizacje powie¶ci Barbary Taylor Bradford Głos serca - dramat obyczajowy odc. 2-ost.    
19:15    Córki McLeoda - serial obyczajowy odc. 66    
20:15    Dzikie serca - serial obyczajowy odc. 2    
21:30    Zaufanie - thriller odc. 2-ost.    
22:30    Rysopis mordercy 2 - film sensacyjny    
00:15    Neonowa dżungla - film kryminalny    
02:00    Dzikie serca - serial obyczajowy odc. 2    
03:15    Zaufanie - thriller odc. 2-ost.    
04:15    Rysopis mordercy 2 - film sensacyjny

HBO 2
05:40    Zobacz w HBO - magazyn filmowy    
06:30    Wszystko dla pieniędzy - komedia    
08:00    Przygody Ociee Nash - film familijny    
09:40    Nawiedzony dwór - horror komediowy    
11:05    Prefontaine - film biograficzny    
12:50    Na planie - magazyn filmowy    
13:20    Bryłka złota - komedia    
14:55    Historia Kopciuszka - komedia romantyczna    
16:30    System - dramat sensacyjny    
18:20    Silver Hawk - film sensacyjny    
20:00    Zakręcony pi±tek - komedia    
21:35    Zły Mikołaj - komedia    
23:00    Staty¶ci - serial komediowy odc. 4    
23:35    Epitafium - komedia    
01:05    Zlecenie - film sensacyjny    
02:30    UchodĽca - dramat obyczajowy    
04:05    Podgl±daj±c Hollywood: Pamela Anderson - serial dokumentalny    
04:35    Historia Kopciuszka - komedia romantyczna

Mezzo
05:30    Archiwum Mezzo Młodzi soli¶ci z Konserwatorium Paryskiego: Korniluk i Meunier - koncert    
06:15    Sekwencje Classic    
09:30    Mezzo Mag    
10:00    Mezzo Junior Orkiestra Oskara: ¦piewaj±cy lodołamacz - film animowany    
10:30    Mezzo Junior Proste jak muzyka: I Bóg stworzył muzykę - film animowany    
11:00    Dookoła ¶wiata: Festiwal w Fes, najlepsze chwile - koncert    
12:00    Sekwencje Classic    
13:15    Mezzo Mag    
13:45    Georges Bizet: "Carmen" - opera    
18:00    Muzyka z mego serca - magazyn    
20:00    Sekwencje Classic    
20:20    Mezzo Mag    
20:50    Classic Dance "Sen Medei" - balet, choreografia Angelin Preljocaj    
21:40    Classic Dance: Taniec z życiem - film dokumentalny    
22:40    Podzielona noc - film dokumentalny    
00:00    Sekwencje Jazz Mix    
01:00    Jazz Clubbin" Blues Sessions: Ike Turner i The Kings of Rythm - koncert    
02:00    Jazz Clubbin": W hołdzie dla Martina Luthera Kinga - koncert    
03:00    Archiwum Mezzo: Rewelacje muzyczne: Tatjania Vassilieva - film dokumentalny    
03:30    Archiwum Mezzo Archiwa klasyki: Yehudi Menuhin i Dawid Ojstrach - koncert    
04:20    Archiwum Mezzo: "Costureirinha Da Se" - opera

MTV 2
08:00    100% MTV2    
10:00    The Red Button Chart    
11:00    NME Chart Show    
12:00    100% MTV2    
16:00    The Download Chart    
17:00    Spanking New Music    
17:30    The Rock: Top 10    
18:30    100% MTV2    
19:30    Making The Movie    
20:00    Punk'd    
20:30    Punk'd    
21:00    NME Chart Show    
22:00    100% MTV2    
22:30    The Recent Decent    
23:00    Andy Milonakis    
23:30    Andy Milonakis    
00:00    Stankervision    
00:30    Dirty Sanchez    
01:00    Gonzo with Zane Lowe    
03:00    120 Minutes    
05:00    MTV2: Commercial Free

MTV Polska
06:00    Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia    
08:00    Wanna Come In? - porady dla randkowiczów    
09:00    US Top 10 - notowanie kawałków zza oceanu    
10:00    Dancefloor - rajd po klubach    
11:00    Motormouth - ukryta kamera w samochodzie    
11:30    Dom Runa - reality show    
12:00    Pimp My Ride - wszystko o tuningu    
12:30    Demolka - antyodpicowywanie    
13:00    MTV wkurza - test wytrzymało¶ci emocjonalnej    
13:30    MTV Goal - MTV o piłce nożnej    
14:00    The Ashlee Simpson Show - program autorski    
16:00    Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci    
17:00    Laguna Beach - reality show    
18:00    Najlepsze programy ze ¶wiatowej oferty MTV    
18:30    Bazar MTV - magazyn o modzie    
19:00    Made - MTV spełnia marzenia widzów    
20:00    Odliczanka MTV - hity jednego artysty lub zespołu    
21:00    True Life: Pojedynkuję się na rymy - cała prawda o młodzieży    
22:00    All Access: Imprezy gwiazd - za kulisami życia gwiazd    
23:00    Miło¶ć jest ¶lepa - randki w ciemno    
23:30    Chcę mieć znan± twarz - wszystko o operacjach plastycznych    
00:00    Bezsenno¶ć z MTV - klipy dla nocnych marków

VH1 Polska
06:00    VH1 Hits - hity dekady    
10:00    Smooth Wake up - pobudka z VH1    
11:00    Wczoraj i dzi¶ - przekrój twórczo¶ci artystów    
12:00    So 80's - największe hity sprzed 20 lat    
12:30    Smells Like 90's - przeboje ery grange'u    
13:00    Beavis & Butthead - serial animowany    
13:30    VH1 Soul - teledyski soul & r'n'b    
14:30    Data Videos - teledyski z opisem    
15:00    Moja muzyka    
16:00    VH1 New - nowe teledyski    
16:30    VH1 Hits - hity dekady    
17:00    Unplugged: Pearl Jam - akustyczny koncert    
17:30    Unplugged: The Cranberries - akustyczny koncert    
18:00    Gdy disco rz±dziło ¶wiatem    
19:00    Beavis & Butthead - serial animowany    
20:00    VH1 Greatest Hits - oldies but goldies w wydaniu polskim i zagranicznym    
21:00    Monografia - twórczo¶ć artysty w pigułce    
22:00    Retrosexual - zagl±damy w przeszło¶ć    
22:30    W domu u... - z wizyt± u gwiazd    
23:00    VH1 Amour - miłosne hity    
00:00    VH1 Hits - hity dekady    
04:00    Chillout - teledyski dla nocnych marków

Planete
05:45    Morskie legendy: Ludzie wielkiej skały - serial dokumentalny odc. 12/13    
06:15    Morskie legendy: Sezon na dinga-dinga - serial dokumentalny odc. 13-ost.    
06:45    Władcy duchów: W poszukiwaniu wielkiego węża - serial dokumentalny odc. 1/13    
07:15    Władcy duchów: Ryba bogów - serial dokumentalny odc. 2/13    
07:45    Władcy duchów: ¦wiat Punanów - serial dokumentalny odc. 3/13    
08:15    Ziemia, planeta cudów: Życie pod lodem - serial dokumentalny odc. 2/6    
09:10    Legendarne samoloty 2: Westland Lynx - serial dokumentalny odc. 12/14    
10:15    ¦piewaj±ce małpy - film dokumentalny    
11:15    Moje miasto: Sankt Petersburg, San Francisco - serial dokumentalny    
11:50    Moje miasto: Pinang, Praga - serial dokumentalny    
12:20    Mistrzowie piłki: Ronaldinho - serial dokumentalny odc. 24/26    
12:50    Plemiona Etiopii: Konso - kobiety w drodze po drewno - film dokumentalny odc. 3-ost.    
13:45    Stulecie: Skandal - serial dokumentalny odc. 11/13    
14:40    Hitchcock, Selznick - zmierzch Hollywood - film dokumentalny    
16:10    Kevin Costner - film dokumentalny    
17:00    Imperium rzymskie: Timgad - film dokumentalny odc. 2/3    
18:00    Tak to kiedy¶ było: Wielka Brytania w latach 50. - film dokumentalny odc. 2/3    
19:00    Kulinarny atlas ¶wiata: Burgundia - serial dokumentalny odc. 8/10    
19:55    Decyduj±ce chwile: Generał - serial dokumentalny odc. 10-ost.    
20:45    Legendarne samoloty 2: Bombardowania strategiczne - serial dokumentalny odc. 13/14    
21:40    Legendarne samoloty 2: Grumman EA-6 B Prowler - serial dokumentalny odc. 14-ost.    
22:35    Kulinarny atlas ¶wiata: Meksyk - serial dokumentalny odc. 9/10    
23:25    8 maja 1945. Kapitulacja - film dokumentalny    
00:25    Mathilde Monnier - taniec jest prosty - film dokumentalny    
01:30    Kulinarny atlas ¶wiata: Tajlandia - serial dokumentalny odc. 10-ost.    
02:25    Tajemnice konklawe - film dokumentalny    
03:10    Jak wybierano papieża - film dokumentalny

Polonia 1
06:40    Zorro - serial animowany    
07:00    Czarodziejskie zwierciadełko - serial animowany    
07:25    Cierpieć z miło¶ci - telenowela odc. 47    
08:10    Top Shop - magazyn reklamowy    
17:00    Polski sport - magazyn sportowy    
17:50    Bank samotnych serc    
18:00    ¦wiat cyrku - program dla dzieci    
18:30    Gor±czka złota - komediodramat    
19:50    Czarodziejskie zwierciadełko - serial animowany    
20:20    Życie z dziećmi - dramat obyczajowy odc. 2-ost.    
22:00    Eurovillage - magazyn podróżniczy    
22:45    Erotyczna giełda - program erotyczny    
22:55    Program erotyczny    
23:35    Niegrzeczne historie - magazyn erotyczny    
23:55    Amore TV - magazyn erotyczny    
00:15    Goon - program erotyczny    
00:35    Night Shop - magazyn erotyczny    
00:45    Reflex - magazyn erotyczny    
00:55    Military Shop - magazyn reklamowy    
01:05    Erotyczna giełda - program erotyczny    
01:15    Night Shop - magazyn erotyczny    
01:25    Program erotyczny    
01:45    Night Shop - magazyn erotyczny    
02:00    Program erotyczny    
02:20    Night Shop - magazyn erotyczny    
02:35    Sex flirty - magazyn erotyczny    
02:55    Program erotyczny    
03:10    Night Shop - magazyn erotyczny    
03:25    Program erotyczny    
03:40    Night Shop - magazyn erotyczny    
03:50    Sex flirty - magazyn erotyczny

Reality TV
05:30    Katastrofy - serial dokumentalny    
06:00    Momenty krytyczne - serial dokumentalny    
06:50    Szpital dziecięcy - serial dokumentalny    
07:40    Łowcy nagród - serial dokumentalny    
08:05    Królewski Szpital Księcia Alfreda - serial dokumentalny    
08:30    Królewski Szpital Księcia Alfreda - serial dokumentalny    
08:55    Cisza przed burz± - serial dokumentalny    
09:25    Hollywood: Za kulisami - serial dokumentalny    
09:50    Policja - serial dokumentalny    
10:15    Dlaczego? - serial dokumentalny    
10:40    Katastrofy - serial dokumentalny    
11:05    ¦lubne niespodzianki - serial dokumentalny    
11:55    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny    
12:20    Komornicy - serial dokumentalny    
13:10    Na przekór wszystkiemu - serial dokumentalny    
13:35    Shipwrecked - serial dokumentalny    
14:00    Rozbitkowie Extra - serial dokumentalny    
14:25    Szpital dziecięcy - serial dokumentalny    
15:15    Graniczny patrol - serial dokumentalny    
15:40    Policja - serial dokumentalny    
16:10    Eksplozja - serial dokumentalny    
17:00    Królewski Szpital Księcia Alfreda - serial dokumentalny    
17:30    Królewski Szpital Księcia Alfreda - serial dokumentalny    
18:00    ¦lubne niespodzianki - serial dokumentalny    
19:00    Niezwykłe badania Jane Goldman - serial dokumentalny    
20:00    Rozbitkowie - serial dokumentalny    
20:30    Rozbitkowie Extra - serial dokumentalny    
21:00    Policja w akcji - serial dokumentalny    
22:00    Prawo i porz±dek - serial dokumentalny    
23:00    Swatka - serial dokumentalny    
23:30    Medycyna s±dowa - serial dokumentalny    
00:00    Od ¶rodka - serial dokumentalny    
00:50    Pacjenci szpitala Middlemore - serial dokumentalny    
01:15    Dlaczego? - serial dokumentalny    
01:40    Niezwykłe badania Jane Goldman - serial dokumentalny    
02:30    Policja stanowa - serial dokumentalny    
02:55    Policja w akcji - serial dokumentalny    
03:45    Szpital dziecięcy - serial dokumentalny    
04:35    ¦lubne niespodzianki - serial dokumentalny

TCM
21:00    Stacja arktyczna "Zebra" - film sensacyjny    
23:25    Sam Peckinpah: Dziedzictwo hollywoodzkiego renegata - film dokumentalny    
00:55    Pat Garrett i Billy Kid - western

Tele 5
07:00    Prognoza pogody    
07:05    JeĽdziec srebrnej szabli - serial animowany odc. 22/52    
07:35    Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy    
08:00    Telezakupy    
09:35    Czynnik PSI - serial SF odc. 31/88    
10:30    Prognoza pogody    
10:40    Akwanauci - serial dokumentalny odc. 21/46    
11:10    Łowca - serial sensacyjny odc. 6/22    
12:00    Klubowicze - program rozrywkowy    
12:20    Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy program sportowy, bez ograniczeń wiekowych    
12:50    Buon Appetito! - magazyn kulinarny    
13:20    ¦niadanie do łóżka - komedia romantyczna    
15:05    Plusy dodatnie, plusy ujemne - program publicystyczny    
15:55    Czarny sport - magazyn żużlowy    
16:20    Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny    
16:35    Prognoza pogody    
16:45    Brudna robota - komedia kryminalna    
18:40    Klubowicze - program rozrywkowy    
18:55    Voltron - obrońca wszech¶wiata - serial animowany odc. 22/26    
19:25    JeĽdziec srebrnej szabli - serial animowany odc. 22/52    
19:50    Prognoza pogody    
20:00    Ostatnie tchnienie - thriller    
21:50    Wydział do spraw specjalnych - serial kryminalny odc. 52/72    
22:40    Prognoza pogody    
22:50    W kręgu ¶mierci - film sensacyjny    
00:40    Dziewczyna z zasadami 2 - film erotyczny    
02:25    Rybia nocka

TVP Kultura
09:00    Program dnia    
09:05    Studio Kultura - rozmowy - magazyn kulturalny    
10:00    Margot - film dokumentalny    
12:45    Przewodnik - magazyn    
13:05    Studio Kultura - informacje    
13:25    Więcej niż fikcja: Blue Suede Shoes - film dokumentalny    
14:55    Kino krótkich filmów Rondo - etiuda filmowa    
15:15    Do widzenia, do jutra - dramat obyczajowy    
16:35    Ars Nova. El Llibre Vermell. Pie¶ni pielgrzymuj±cych do klasztoru Monserrat. Katalonia, XIV wiek - koncert odc. 1    
16:40    Przewodnik - magazyn    
17:00    Spotkania. Maria Fołtyn - wywiad odc. 1    
17:20    Maria Callas - życie i ¶mierć dla sztuki i miło¶ci - film dokumentalny    
18:15    Spotkania. Maria Fołtyn - wywiad odc. 2    
19:00    Elvis - film dokumentalny    
19:40    Spotkania. Maria Fołtyn - wywiad odc. 3    
20:00    Tygodnik kulturalny    
20:40    Spotkania. Maria Fołtyn - wywiad odc. 4    
21:00    Zarzuela - operetka    
22:00    Dzień wielkiej ryby - film psychologiczny    
23:10    Nocny stróż - program publicystyczny odc. 18    
23:45    Strefa alternatywna: Mediokracja - magazyn kulturalny    
00:25    Strefa alternatywna: Gło¶ne czytanie - prezentacja ksi±żki    
00:30    Zaraz jass - koncert odc. 4

TVP 3 Warszawa
06:30    Eurinfo - magazyn informacyjny    
06:35    Tygodnik Trójki - magazyn    
07:15    Ksi±żka dla malucha - magazyn kulturalny    
07:20    Lippy & Messy - kurs języka angielskiego    
07:30    Kurier - program informacyjny    
07:40    Prognoza pogody    
07:45    Telewizyjny Kurier Warszawski - program informacyjny    
08:00    Wierzę, w±tpię, szukam - program religijny    
08:25    Prognoza pogody dla Warszawy i Mazowsza    
08:30    Kurier - program informacyjny    
08:40    Prognoza pogody    
08:45    Mój pies i inne zwierzaki - magazyn poradnikowy    
09:00    Teleplotki - magazyn informacyjny    
09:30    Kurier - program informacyjny    
09:40    Prognoza pogody    
09:45    Od niedzieli do niedzieli - program publicystyczny    
10:10    Nie tylko Tatry - magazyn    
10:30    Kurier - program informacyjny    
10:40    Prognoza pogody    
10:45    Kolarstwo górskie Skoda Auto Grand Prix MTB    
11:30    Kurier - program informacyjny    
11:40    Prognoza pogody    
11:45    Było, nie minęło - magazyn historyczny    
12:15    Czytaj z Trójk± - magazyn    
12:30    Kurier - program informacyjny    
12:40    Prognoza pogody    
12:45    Telewizja Regionów    
13:30    Kurier - program informacyjny    
13:40    Prognoza pogody    
13:45    Telewizja Regionów    
14:30    Kurier - program informacyjny    
14:35    Siatkówka Liga Siatkówki Kobiet - 4. mecz półfinału    
16:30    Kurier - program informacyjny    
16:40    Prognoza pogody    
16:45    Wiadomo¶ci Kuriera - program informacyjny    
16:50    Dzieje Warszawy - cykl dokumentalny    
17:00    Warszawski tydzień - magazyn informacyjny    
17:30    Kurier - program informacyjny    
17:40    Prognoza pogody    
17:45    Regiony kultury - magazyn kulturalny    
18:00    Telewizyjny Kurier Warszawski - program informacyjny    
18:15    Ko¶ciół i ¶wiat - informator katolicki    
18:30    Transmisja sportowa    
20:30    Kurier - program informacyjny    
20:35    Studio pogoda    
20:45    Młodzież kontra - program publicystyczny    
21:30    Kurier - program informacyjny    
21:40    Prognoza pogody    
21:45    Kurier Warszawy i Mazowsza - program informacyjny    
22:00    Wiadomo¶ci sportowe    
22:05    Ko¶ciół i ¶wiat - informator katolicki    
22:15    Mój pies i inne zwierzaki - magazyn poradnikowy    
22:30    Kurier - program informacyjny    
22:50    Studio pogoda    
23:00    Sportowa niedziela    
23:30    Kolarstwo górskie Skoda Auto Grand Prix MTB - kronika    
23:45    Elisa z Rivombrosy - serial obyczajowy odc. 23/26     
00:35    Od niedzieli do niedzieli - program publicystyczny    
01:00    Teleplotki - magazyn informacyjny    
01:25    Kurier - program informacyjny    
01:45    Studio pogoda    
01:50    Sportowa niedziela

TVN 7
05:30    Mania grania - teleturniej interaktywny    
06:20    Telesklep    
08:20    Na osi - magazyn motoryzacyjny    
08:55    Jak łyse konie - program rozrywkowy    
10:15    Seans filmowy - program interaktywny    
11:05    Czarodziej Kazaam - komedia fantasy    
13:00    Szpital pod palmami - serial obyczajowy odc. 9/18    
14:05    Pogoda na miło¶ć - serial obyczajowy odc. 6/23    
15:00    Wyprawa Robinson - reality show odc. 4    
16:55    Asterix i Obelix kontra Cezar - komedia    
19:10    Medicopter 117 - serial przygodowy odc. 13    
20:10    Strefa zrzutu - film sensacyjny    
22:20    Dowody zbrodni - serial kryminalny odc. 4/23    
23:20    Którędy do domu? - dramat obyczajowy    
02:05    Nocne igraszki - program interaktywny    
03:30    Telesklep

TVN 24
06:00    Skrót informacji    
06:02    Bezpiecznik    
06:30    Skrót informacji, Sportowe podsumowanie dnia, Prognoza pogody    
07:00    Skrót informacji, Prognoza pogody    
07:04    Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny    
07:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
07:45    Bez komentarza - magazyn    
08:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy    
08:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
08:40    Portfel - magazyn ekonomiczny    
09:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy    
09:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
09:45    Reportaż tygodnia    
10:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy    
10:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
10:45    Studio Europa    
11:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
11:07    Loża prasowa - program publicystyczny    
11:30    Skrót informacji    
11:32    Loża prasowa - program publicystyczny    
12:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy    
12:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
12:45    e-Life - magazyn    
13:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy    
13:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
13:45    Kalejdoskop tygodnia - magazyn    
14:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy    
14:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
14:45    Kronika Filmowa TVN 24    
15:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy    
15:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
15:40    Automaniak - magazyn motoryzacyjny    
16:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
16:10    Inny punkt widzenia - magazyn    
17:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
17:10    Portfel - magazyn ekonomiczny    
17:30    Serwis informacyjny - magazyn informacyjny    
17:35    Forbes TV    
18:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
18:15    e-Life - magazyn    
18:30    Skrót informacji, Prognoza pogody    
18:35    Żadnych granic - program Jacka Pałasińskiego    
19:00    TVN Fakty    
19:30    Skrót informacji, Prognoza pogody    
19:35    Automaniak - magazyn motoryzacyjny    
20:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
20:07    Loża prasowa - program publicystyczny    
20:30    Skrót informacji    
20:32    Loża prasowa - program publicystyczny    
21:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Sportowe podsumowanie dnia    
21:30    Serwis informacyjny - magazyn informacyjny    
21:35    Firma - magazyn    
22:00    Serwis informacyjny - magazyn informacyjny    
22:10    Orange Ekstraklasa - magazyn ligi polskiej odc. 1    
23:00    Skrót informacji    
23:05    Orange Ekstraklasa - magazyn ligi polskiej odc. 2    
23:30    Skrót informacji, Prognoza pogody    
23:35    Bilans tygodnia - magazyn ekonomiczny    
00:00    Skrót informacji, Prognoza pogody    
00:05    Forbes TV    
00:30    Skrót informacji, Prognoza pogody    
00:35    Loża prasowa - program publicystyczny    
01:30    TVN Fakty, Prognoza pogody, Serwis sportowy    
02:00    Skrót informacji, e-Life, Prognoza pogody    
02:20    Bez komentarza - magazyn    
02:30    Skrót informacji    
02:35    Automaniak - magazyn motoryzacyjny    
03:00    TVN Fakty, Prognoza pogody, Serwis sportowy    
03:30    Skrót informacji    
03:35    Firma - magazyn    
04:00    Skrót informacji, Prognoza pogody    
04:05    Multikino - magazyn filmowy    
04:30    Skrót informacji    
04:35    Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny    
05:00    Skrót informacji, Prognoza pogody    
05:05    Loża prasowa - program publicystyczny


Europa Europa
08.00 Mamma Roma (Mamma Roma) dramat, Włochy, 1962, 102 min.
09.50 Panna mloda w żałobie (Marie tait en noir) dramat, Francja/Włochy, 1968, 103 min.
11.40 Pożegnanie z filmem: Kanibale (Cannibali) dramat, Włochy, 1970, 84 min.
13.15 Cinemania (157) - magazyn filmowy. Studio Company, 2006, 20 min.
13.45 Christian (Christian) dramat, Włochy/Dania/Francja, 1989, 105 min.
15.35 Nieznane rozkosze (Ren xiao yao / Unknown Pleasures) Komedia/Dramat, Korea Południowa/Francja/Japonia/Chiny, 2002, 113min.
17.35 Milimetr od serca (One Millimeter From The Heart) film krótkometrażowy - dramat, Włochy, 2001, 27 min.
18.10 Mamma Roma (Mamma Roma) dramat, Włochy, 1962, 102 min.
20.00 Taxi (Taxi) Komedia, Francja, 1998, 86 min.
21.35 Dowód (Proof) Czarna komedia, Australia, 1991, 86 min.
23.10 Prawy brzeg, lewy brzeg Sekwany (Rive droite, rive gauche) dramat, Francja, 1984, 100 min.
01.00 Leon niewidzialny (L'homme invisible) Film erotyczny, Francja, 2003, 52 min.
01.55 Pożegnanie z filmem: Kanibale (Cannibali) dramat, Włochy, 1970, 84 min.
03.20 Taxi (Taxi) Komedia, Francja, 1998, 86 min.

National Geographic
8:00 Tajemnice Biblii: Wydanie specjalne
10:00 Hogzilla
11:00 Wielkie konstrukcje: Airbus A380
12:00 Małpi książę
13:00 Zwierzęta z koszmarów: Pająki
13:30 Małpi biznes: Odcinek 4
14:00 Tajemnice Biblii: Wydanie specjalne
16:00 Nocni myśliwi
17:00 SilkAir 185: Samobójstwo pilota?
18:00 Ewolucja: W poszukiwaniu Boga
19:00 Tuż przed tragedią: Trzęsienie ziemi w Kobe
20:00 Zagadka kodu Leonarda da Vinci
21:00 Tajemnice Biblii: Wydanie specjalne
23:00 Tajemnice Biblii: Templariusze: Rycerze Boga
0:00 Tajemnice Biblii: Rywale Jezusa
1:00 Tajemnice Biblii: Apokalipsa

Canal + Sport 2
06:00     CANAL+ SPORT2 - weekendowy serwis sportowy
12:00     CANAL+ SPORT2 - weekendowy serwis sportowy
14:55     Piłka nożna Liga włoska: Mecz Siena - Juventus Turyn
17:20     Koszykówka Final Four Euroligi mężczyzn: Mecz o 3. miejsce
20:55     Piłka nożna Liga hiszpańska: Mecz Osasuna Pampeluna - Real Madryt

Discovery Channel
06:00 Wielkie projekty - genialni konstruktorzy, Nowy Jork, Harlem
07:00 Zwariowane wyścigi
08:00 Amerykański chopper, Motocykl na aukcję, część 2
09:00 Łowcy tajemnic, Potwór z Loch Ness/Whooper
09:30 Łowcy tajemnic, Wilkołaki/Wampiry
10:00 Jak to jest zrobione?
10:30 Jak to jest zrobione?
11:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów, Śmierdzący samochód
12:00 Wielkie projekty - genialni konstruktorzy, Nowy Jork, Harlem
13:00 Zwariowane wyścigi
14:00 Amerykański chopper, Motocykl na aukcję, część 2
15:00 Superjazda, Hammer
16:00 Brainiac
17:00 Obieżyświat, Niemcy
18:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
19:00 Super maszyny, Bombowce
20:00 Wielkie projekty - genialni konstruktorzy, Nowy Jork, Harlem
21:00 O krok od śmierci, Porwanie na Polach Śmierci
22:00 O krok od śmierci, Cudem ocaleni
23:00 O krok od śmierci, Ucieczka z dżungli amazońskiej
00:00 Strażacy
01:00 Niezwykłe opowieści medyczne, Życie od nowa
02:00 Z akt FBI, Strefa śmierci
03:00 Dzika przyroda, Dzikie rodziny
04:00 Lotniskowiec: Miasto na morzu
05:00 Narodziny samochodu wyścigowego
05:30 Narodziny samochodu wyścigowego

ZigZap
06:00   Jakub Jakub 2: Jakub Jakub i złośliwy defekt odc. 18 
06:25   Gruby pies Mendoza: Doktor kanciasty odc. 7 
06:50   Ziemniak, ostatnie starcie: Rycerz z Zakonu Kiszki/Powrót z Loch Ness odc. 22 
07:00   Maqlatura
07:10   Szał na Amandę odc. 30 
07:40   Klub Winx 2: Niewidzialne wróżki odc. 13 
08:05   Sabrina odc. 48 
08:30   Sabrina odc. 49 
08:55   Trollz: Dzień, w którym magia przestała działać odc. 20 
09:20   Martin Tajemniczy 2 odc. 8 
09:45   Kosmiczni Ścigacze odc. 21 
10:10   Wybraniec smoka: Róg Librisa odc. 7 
10:35   Kod Lyoko odc. 12 
11:00   Maqlatura
11:30   Trans sport
12:00   Wielka płyta
12:25   Krewni i znajomi królika
12:35   Świat nonsensów u Stevensów odc. 48 
13:00   6 w pracy 2: Jonesy i klony odc. 4 
13:30   Lizzie McGuire: Opieka i zaufanie odc. 7 
14:00   Klinika pod kangurem odc. 18 
14:30   Świat nonsensów u Stevensów odc. 49 
15:00   Maqlatura
15:10   Przymierzalnia - Przymierzalnia
15:15   Przymierzalnia - Bratz odc. 16 
15:50   Przymierzalnia - Przymierzalnia
15:55   Przymierzalnia - Lizzie McGuire 3 odc. 17 
16:20   Przymierzalnia - Przymierzalnia
16:25   Przymierzalnia - Gwiazda od zaraz 2 odc. 3 
16:50   Przymierzalnia - Przymierzalnia
16:55   Martin Tajemniczy 2 odc. 9 
17:20   Kosmiczni Ścigacze odc. 22 
17:45   Wybraniec smoka: Trzy razy bohater odc. 8 
18:10   Kod Lyoko odc. 13 
18:35   6 w pracy 2: Jubilat odc. 5 
19:00   Maqlatura
19:10   Krewni i znajomi królika
19:35   Lizzie McGuire: Wybory odc. 8 
20:00   Klinika pod kangurem odc. 19 
20:30   Szał na Amandę odc. 29

Travel Channel
08:00 Floyd On Africa
08:30 Floyd Uncorked
09:00 Globe Trekker
10:00 Best Treks
11:00 Avventura - Journeys in Italian Cuisine
11:30 Avventura - Journeys in Italian Cuisine
12:00 Africa Trek
12:30 Adventures and Experiences
13:00 Earthwalkers
13:30 The Travel Bug
14:00 Floyd On Africa
14:30 Floyd Uncorked
15:00 Floyd Uncorked
15:30 Carrera Mediterrana
16:00 X-Quest
17:00 Earthwalkers
17:30 Globe Guides
18:00 Dream Destinations
18:30 The Travel Bug
19:00 Globe Trekker
20:00 Globe Trekker
21:00 Dream Destinations
21:30 Cruising On the Queen Mary 2
22:00 Africa Trek
22:30 Earthwalkers
23:00 Globe Trekker
00:00 Earthwalkers
00:30 Travel 2006
01:00 Floyd On Africa
01:30 Floyd Uncorked

TVN Style
6:00 WF
7:00 Mamo już jestem
7:30 No to pięknie
7:45 Polska od kuchni
8:00 Fashion File
8:30 Salon piękności
9:00 Miasto kobiet
10:00 Nigella gryzie
10:30 Magiel towarzyski
11:00 Jak się nie ubierać
11:30 Salon piękności
12:00 Multikino
12:30 Coś więcej niż cztery ściany
13:00 Telewizja od kuchni
13:30 Mamo już jestem
14:00 Miasto kobiet
15:00 Lekcja stylu
15:30 Salon piękności
16:00 Miejski ogrodnik
16:30 Kasia i Tomek
17:00 Maja w ogrodzie
17:30 Kto tu rządzi?
18:30 Magiel towarzyski
19:00 Nigella gryzie
19:30 Młodsza piękniejsza szczęśliwsza
20:00 Co za tydzień
20:30 Lekcja stylu
21:00 Kto tu rządzi?
22:00 Jak się nie ubierać
22:30 Miasto kobiet
23:30 Seks inspektorzy
0:00 Magiel towarzyski
0:30 Miejski ogrodnik
1:00 Młodsza piękniejsza szczęśliwsza
1:30 Polska od kuchni
1:45 Autostrada
2:00 Telewizja od kuchni
2:30 Mamo już jestem
3:00 Salon piękności
3:30 Miejski ogrodnik
4:00 Magiel towarzyski
4:30 Fashion File

Polsat: Sport
07:00 Austria Polska Mistrzostwa Świata 1. Dywizji
09:00 Futbol Mundial
09:25 Villarreal CF Arsenal Londyn Liga Mistrzów półfinał
11:30 Strzał w dziesiątkę
12:30 Barcelona TV Frank Rijkaard
12:55 FC Barcelona AC Milan Liga Mistrzów półfinał
14:55 Heart of Midlothian Edynburg Celtic Glasgow Liga szkocka
16:50 Unia Tarnów Atlas Wrocław Ekstraliga
19:20 Clip
19:30 Cagliari Calcio AC Parma Liga włoska
21:30 Gol
22:30 Magazyn Ligi Mistrzów
23:00 Mundial 2006
23:10 Lazio Rzym US Lecce Liga włoska

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.