FANDOM


TVP 1
05:10 Pierwszy krzyk - odc. 16; cykl dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Rolnictwo na świecie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18,
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Feniks i dywan - Odc. 1; serial kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:05 Budzik - Sadzimy rośliny; program dla dzieci
09:25 Domisiowe Bajki - Nikt się nie dowie
09:35 Królewska Broda (King's Beard); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2001)
10:50 Wielki świat małych odkrywców - Małe jest piękne odc. 93; magazyn
11:05 Rodzina jak z nut - odc. 4; widowisko muzyczne
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1257; telenowela TVP
12:35 Plebania - odc. 868; telenowela TVP
13:00 Przed Eurowizją
13:15 Tajemnica trzynastego wagonu (The Secret of Coatch 13); film sensacyjny kraj prod.Polska, Francja (1993)
15:00 Wiadomości
15:10 Stara baśń. Kiedy słońce było Bogiem - część I - txt str. 777; serial kraj prod.Polska (2004)
16:05 Moda na sukces - odc. 3307; serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3308; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1261 - txt str. 777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 872; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Zaklinacz węży, odc. 32; serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Wystąpienie Marszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza
20:25 Na własne oczy - Tam gdzie się ludzie nie umawiali; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007)
21:25 Zaproszenie do Teatru Telewizji
21:35 Teatr Telewizji - Więź; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2006)
23:05 Z refleksem; program publicystyczny
23:25 Śmiertelna gorączka (Cabin Fever); horror kraj prod.USA (2002)
00:55 Król koki - odc.1; serial policyjny kraj prod.USA (2003)
01:45 Konkwistador po polsku - Krzysztof Arciszewski
02:40 Zakończenie programu

TVP 2
05:35 Ocean Avenue - odc. 12/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:20 Ocean Avenue - odc. 13/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Przystanek praca
07:35 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - odc 50/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:00 Bezpieczne drogi
08:05 Na dobre i na złe - odcinek 213 Wyrok losu; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40
10:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 48; serial komediowy TVP
11:15 Magnum - odc. 68/162 Przerwany angaż; serial kraj prod.USA (1983)
12:05 Przygody Tarzana - Niebezpieczny pocisk; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:30 Bezpieczne drogi
12:40 Niesforne aniołki seria II - odc. 19; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:10 W chińskim przedszkolu - odc. 1 (Kindergarden); film dokumentalny kraj prod.Chiny (2005)
13:45 Znaki czasu ; magazyn
14:05 Bezpieczne drogi
14:10 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
15:00 Dr Quinn - seria IV, odc. 18/28; serial obyczajowy kraj prod.USA (1995)
15:50 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 293 Niewinne lekarstwo; serial TVP
16:45 Jak się nie ubierać - Julie (seria III) odc.5 (What Not To Wear); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
17:15 Z Dwójką bezpieczniej
17:25 S. O. S. Dzieciom! - odc. 2; telenowela dokumentalna TVP
17:55 Bezpieczne drogi
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda;
18:45 Panorama
19:05 Zakręcony tydzień - odc. 11 - txt str. 777; widowisko
19:40 Starter - magazyn aktualności
20:05 M jak miłość - odc. 492; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 251
21:05 Pogoda na piątek - odc. 15; serial obyczajowy TVP
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes;
22:35 Warto rozmawiać
23:35 Kryminalne zagadki Las Vegas s. V, odc. 9/25; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004)
00:25 Kryminalne zagadki Las Vegas s. V, odc. 10/25; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004)
01:05 Wieczór artystyczny - Nina Simone w Warszawie; koncert
01:45 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:24 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:51 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:24 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:46 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:46 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:24 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Heimat; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:27 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:41 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Kurier; STEREO
01:30 Pogoda; STEREO
01:33 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:13 Zakończenie programu

TVP 3 Bydgoszcz
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Zbliżenia - flesz, Info
07:50 Co w puszczy piszczy, Przyroda
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Tele - VIP, Info
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:24 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:51 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:24 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:46 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:46 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:24 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Zbliżenia, Info
17:00 Wiosenne co nieco, Info
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Zbliżenia, Info
18:25 Rozmowa dnia, Publicystyka Polska 2007
18:45 Nasz biznes, Info Polska 2007
19:00 60 minut dookoła sportu, Magazyn Polska
19:45 Magazyn siatkarski, Siatkówka
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 Zbliżenia, Info
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Heimat; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:27 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:41 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Kurier; STEREO
01:30 Pogoda; STEREO
01:33 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:13 Zakończenie programu

TVP 3 Wrocław
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Fakty - wydanie poranne, Info
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Fakty
08:55 Pogoda
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:24 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:51 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:24 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:46 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:46 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:24 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Fakty
16:55 Pogoda
17:00 Praca - biznes - innowacje, Info
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Fakty - wydanie główne
18:20 Sport, Wiadomości sportowe
18:25 Pogoda
18:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko Biała, Piłka nożna
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 Fakty - wydanie wieczorne
22:05 Sport, Wiadomości sportowe
22:10 Pogoda
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Heimat; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:27 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:41 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Kurier; STEREO
01:30 Pogoda; STEREO
01:33 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:13 Zakończenie programu

TVP 3 Łódź
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:24 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:51 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:24 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:46 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:46 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:24 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Magazyn sportowy, Magazyn
17:10 Ćwicz z Trójką, Info
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Łódzkie Wiadomości Dnia
18:20 Sport, Wiadomości sportowe
18:25 Pogoda
18:30 Rozmowa dnia, Publicystyka Polska 2007
18:40 Łódzkie forum, Publicystyka
19:10 Dobry wieczór, Dokument
19:30 Język angielski, Kurs językowy
19:45 Na sygnale, Info Polska 2007
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
21:55 Pogoda
22:00 Rozmowa dnia, Publicystyka Polska 2007
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Heimat; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:27 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:41 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Kurier; STEREO
01:30 Pogoda; STEREO
01:33 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:13 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:24 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:51 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:24 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:46 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:46 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:24 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:49 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:51 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:58 E - lementarz; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:12 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:44 Za zamkniętymi drzwiami - Kompania repezentacyjna Wojska Polskiego ; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:56 Teraz Mazowsze ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:22 Mój pies i inne zwierzaki - Mój pies i inne zwierzaki - PREM. 29.04.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:32 Kontr-o-wersje; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:47 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:58 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:06 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Heimat; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:27 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:41 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Kurier; STEREO
01:30 Pogoda; STEREO
01:33 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:13 Zakończenie programu

Polsat
05:00 Music Spot - program muzyczny
06:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50 Sidła miłości - telenowela, Argentyna 2006
07:45 TV Market - magazyn reklamowy
08:00 Halo! Kasa! - teleturniej
08:55 Roseanne - serial komediowy, USA 1988-1989
09:25 Rodzina zastępcza - serial komediowy, Polska 2001
10:00 Sekret Laury - telenowela, Argentyna 2004
11:00 Metamorfozy - reality show
11:30 Samo życie - serial obyczajowy, Polska 2007
12:00 Dom nie do poznania - realisty show
13:00 Jesteś moim życiem - serial obyczajowy, Argentyna 2006
14:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy, Polska 2007
14:45 Świat według Bundych - serial komediowy, USA 1996
15:15 Rodzina zastępcza - serial komediowy, Polska 2001
15:50 Wydarzenia - serwis informacyjny
16:15 Pogoda - serwis informacyjny
16:25 Interwencja - magazyn reporterów
17:00 Gra w ciemno - teleturniej
18:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy, Polska 2007
18:50 Wydarzenia - serwis informacyjny
19:20 Sport - serwis informacyjny
19:25 Pogoda - serwis informacyjny
19:30 Samo życie - serial obyczajowy, Polska 2007
20:00 Z archiwum X - serial sensacyjny, USA 1999
21:00 Piąty element - film science fiction, Francja / USA 1997
21:55 Studio LOTTO - losowanie
23:30 Red Bull X-Fighters - program
00:30 Bumerang - program publicystyczny
01:10 Magazyn sportowy - magazyn
03:10 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
04:10 Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:35 Uwaga! - magazyn
05:55 Telesklep - magazyn
06:45 Życie na fali - serial obyczajowy, USA
07:35 Zielone drzwi - magazyn
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09:05 Wykręć numer - interaktywny teleturniej na żywo
10:05 Fabryka Gry - interaktywny teleturniej na żywo
11:05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11:40 Rozmowy w toku - talk show
12:50 Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy
13:20 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno - dokumentalny
14:00 Życie na fali - serial obyczajowy, USA
15:00 Prawo pożądania - telenowela
16:00 Fakty Popołudniowe - serwis informacyjny
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17:15 Rozmowy w toku - talk show
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Fakty - serwis informacyjny
19:30 Sport - serwis informacyjny
19:40 Pogoda - serwis informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn
20:15 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20:55 Na Wspólnej - serial obyczajowy, Polska
21:30 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
22:35 Taniec z gwiazdami - kulisy - reportaż
23:05 Hela w opałach - serial komediowy, Polska
23:35 Firma - magazyn
00:05 Wydanie drugie poprawione - magazyn
00:35 Multikino - magazyn
01:00 Co za tydzień - magazyn
01:25 Uwaga! - magazyn
01:45 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy
02:45 Telesklep - magazyn

TV 4
05.45 V-max - mag. motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 FIFA Futbol Mundial - mag.
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Jesteś moim życiem (170) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (39) - serial przygodowy
12.05 Gram.tv - mag. komputerowy
12.35 Kinomaniak - mag. filmowy
13.05 VIP - wydarzenia i plotki
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (12) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (40) - serial przygodowy
16.50 Klinika samotnych serc (13) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (171) - telenowela
20.00 Winny ay niewinny (6): The Case of Alan Beaman
21.00 Cała prawda o Nostradamusie - film dokumentalny
22.05 Samotni - komediodramat, Czechy 2000
00.25 Wydarzenia, Sport, Pogoda
01.05 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
02.00 Muzyczne listy - program muzyczny
02.50 Kinomaniak - magazyn filmowy
03.10 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.35 Ja tylko pytam - talk show
04.20 Zakończenie programu

TVN 7
06:10    Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy
06:35    Telesklep        
07:35    Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy
08:05    Inwazja - serial S-F
09:05    Grzesznica - telenowela
09:55    Misja: epidemia - serial obyczajowy        
10:55    Nash Bridges - serial sensacyjny        
11:55    Strażnik kasy - interaktywny program rozrywkowy
12:55    Telesklep        
14:15    Grzesznica - telenowela
15:10    Policjanci z Miami - serial sensacyjny
16:05    Alf - serial komediowy
16:35    Siostrzyczki - serial komediowy
17:05    Misja: epidemia - serial obyczajowy        
18:05    Nash Bridges - serial sensacyjny        
19:05    Alf - serial komediowy
19:40    Siostrzyczki - serial komediowy
20:10    Brygada ratunkowa - serial sensacyjny
21:10    Braterska obietnica - film obyczajowy
23:05    Sfinks - film przygodowy

Polsat 2
06:15    Magazyn sportowy
08:30    Wydarzenia
09:00    Doniesienia medyczne
09:20    Samo życie serial, odc. 679
10:00    Gra w ciemno
10:40    Kalejdoskop tygodnia
11:05    Interwencja
11:30    Wydarzenia
12:00    Pierwsza miłość serial, odc. 485
12:35    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża
13:00    Co z tą Polską?
13:55    Doniesienia medyczne
14:15    Magazyn sportowy
16:30    Wydarzenia
16:55    Doniesienia medyczne
17:15    Samo życie serial, odc. 679
18:00    Gra w ciemno
18:40    Kalejdoskop tygodnia
19:05    Interwencja
19:30    Wydarzenia
20:00    Pierwsza miłość serial, odc. 485
20:35    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża
21:00    Co z tą Polską?
21:55    Doniesienia medyczne
22:15    Magazyn sportowy
00:30    Interwencja
01:00    Samo życie serial, odc. 823
01:30    Mamuśki serial, odc. 3
02:00    Wydarzenia
02:30    Gra w ciemno
03:15    Oblicza Ameryki
04:00    Pierwsza miłość serial, odc. 486
04:40    Interwencja
05:05    Bumerang
05:45    Komenda
06:15    Twój lekarz
06:30    Kalejdoskop tygodnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18, ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - Plotka; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Za furtką Polska; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
09:45 Mój pierwszy raz - (43); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Biografie - Historia jednej znajomości; film dokumentalny; reż.:Marta Meszaros; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 673; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1208; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Doktor Niewo; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:05 M jak miłość - odc. 446; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Nie tylko o... - Eurowizji z "Jet Set"; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Chłopi - odc. 7/13* Bór; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka - Plotka; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Między Odrą a Renem; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Kinematograf; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:40 Od Okołu do Nowego Miasta - XVII wiek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Świadkowie nieznanych historii - Radio Solidarność; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Zwałka; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Plebania - odc. 673; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Dobranocka - Wyprawa  profesora Gąbki - odc. 11 - Bananowy kraj; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Wystąpienie Marszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza; STEREO
20:20 Klan - odc. 1208; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Praca bez granic - Szkocja; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
21:15 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Warto kochać - odc. 9; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Historia opozycji - Mała stabilizacja; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram
23:50 Biznes; STEREO
23:53 Od Okołu do Nowego Miasta - XVII wiek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Świadkowie nieznanych historii - Radio Solidarność; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Zwałka; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Plebania - odc. 673; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Dobranocka za oceanem - Wyprawa  profesora Gąbki - odc. 11 - Bananowy kraj; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
01:59 Wystąpienie Marszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza; STEREO
02:05 Klan - odc. 1208; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Praca bez granic - Szkocja; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Warto kochać - odc. 9; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Nie tylko o... - Eurowizji z "Jet Set"; Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Historia opozycji - Mała stabilizacja; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zacisze gwiazd - (5) Aktorska rodzina Schejbalów; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - Bo jestem z Wilna; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Kanał; dramat wojenny kraj prod.Polska (1956); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Teresa Iżewska, Tadeusz Janczar, Wieńczysław Gliński, Staniwsław Mikulski, Emil Karewicz, Tadeusz Gwiazdkowski, Władysław Sheybal, Teresa Berezowska, Zofia Lindorf, Jan Englert; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Archiwum Jazzu i Rocka - Oddział Zamknięty cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Archiwum Jazzu i Rocka - Oddział Zamknięty cz. 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Lekcja polskiego kina; film dokumentalny kraj prod.Polska (2002); reż.:Andrzej Wajda; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Hrabina Cosel - Władza, odc. 2; serial TVP kraj prod.Polska (1968); Dla małoletnich od lat 12
14:35 Polska Kronika Filmowa nr 52AB/59; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Kino krótkich filmów - Trochę słońca...; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Jarocin po latach - Lech Janerka; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Każdy młody mężczyzna (Každý mladý muž); komedia kraj prod.Czechosłowacja (1965); reż.:Pavel Jurácek; wyk.:Pavel Landovský, Jaromír Hanzlík, Václav Havel, Vladimír Hrabánek, Ladislav Jakim, Jan Kotva; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Oscar Peterson (Oscar Peterson); koncert kraj prod.Kanada (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Teatr w kadrze - Jakub Rotbaum; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Studio TVP Kultura - Telekino; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Telekino - Monidło; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Kino krótkich filmów - Scherzo; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Opętanie (Ossessione); dramat kraj prod.Włochy (1943); reż.:Luchino Visconti; wyk.:Clara Calamai, Dhia Cristiani, Dhia Cristiani, Vittorio Duse, Michele Riccardini, Juan  de Landa, Massimo Girotti; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Rozmowy istotne - Amelie Nothomb; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Bill Hart - Włodek Pawlik Quartet; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Strefa - Hazard, bogowie i LSD cz.2 (Gambling, Gods and LSD) kraj prod.Szwajcaria, Kanada (2002); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kino nocne - Śmierć dziecioroba; film obyczajowy kraj prod.Polska (1991); reż.:Wojciech Nowak; wyk.:Marek Kasprzyk, Anna Majcher, Henryk Bista, Beata Tyszkiewicz, Krystyna Sznerr; Dla małoletnich od lat 16
02:45 DAAB - To co najlepsze cz. 1; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Zakończenie programu

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Z archiwum TVP - Wspinaczka; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Sportowa niedziela
11:00 Piłka ręczna kobiet - SPR Lublin - Piotrcovia
12:45 Nie samym talentem; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wielkie chwile polskiego futbolu.; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 II liga piłki nożnej - Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk; transmisja
15:30 Droga do Pekinu - odc. 17; magazyn sportowy; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Piłka ręczna kobiet - SPR Lublin - Piotrcovia
18:25 II liga piłki nożnej - Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko Biała; transmisja
20:40 Magazyn piłkarski - 4 - 4 - 2; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Magazyn olimpijski
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Koszykówka kobiet - Lotos Gdynia - Wisła Kraków
00:45 Zakończenie programu

TV Puls
05:55 Taaaka ryba (2)
06:30 Program religijny
07:30 Wieczny płomień miłości (81) - telenowela, Meksyk 2004
08:30 Kobieta w lustrze (79) - telenowela, Kolumbia 2004
09:30 Bianka droga do szczęścia (58) - telenowela, Niemcy 2004-2005
10:30 Telezakupy
11:50 Wideowizyty (1) - serial dokumentalny
12:20 Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny
13:00 Misja miłości (3/3) - serial obyczajowy, Włochy/USA 1992
15:00 Przygody Tarzana (8) - serial przygodowy, USA 1996
16:00 Wieczny płomień miłości (82) - telenowela, Meksyk 2004
17:00 Kobieta w lustrze (80) - telenowela, Kolumbia 2004
18:00 Bianka droga do szczęścia (59) - telenowela, Niemcy 2004-2005
18:55 Wideowizyty (2) - serial dokumentalny
19:25 Sprzedawcy (8) - serial komediowy, Wielka Brytania 2003
20:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:45 Ukryty w słońcu - film psychologiczny, Polska 1980
22:35 Przygody Tarzana (8) - serial przygodowy, USA 1996
23:30 Octava Dies
00:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
00:40 Sprzedawcy (8) - serial komediowy, Wielka Brytania 2003
01:10 Wideowizyty (2) - serial dokumentalny
01:30 Szarada - dramat psychologiczny, Polska 1977
03:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
03:40 Żebro Adama - program publicystyczny

Eurosport
08:30 Weekend w sportach motorowych - magazyn sportów motorowych
08:45 Mistrzostwa Świata w Assen - sporty motorowe. superbikes
09:45 Puchar UEFA w Murcji - futsal
11:00 Mistrzostwa Świata w Sheffield - snooker
14:00 Mistrzostwa Europy w Amsterdamie - gimnastyka
15:30 Mistrzostwa Świata w Sheffield - snooker
18:30 Eurogole - magazyn piłkarski
19:15 Gooooal! - magazyn piłkarski
19:30 Watts - magazyn sportowy
20:00 Mistrzostwa Świata w Sheffield - snooker
23:00 Droga do Roland Garros - tenis
23:15 Eurogole - magazyn piłkarski
00:00 Eurosport Buzz - magazyn sportowy
00:30 Weekend w sportach motorowych - magazyn sportów motorowych
00:45 Droga do Roland Garros - tenis

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 SC Magdeburg CAI BM Aragón Saragossa - piłka ręczna
11:00 THW Kiel SG Flensburg-Handewitt - piłka ręczna
12:00 Wiadomości
14:00 Buffalo Bandits Rochester Knighthawks - lacrosse
15:00 Richmond Tigers West Coast Eagles - futbol australijski
16:00 Puchar UEFA w Murcji - futsal
17:00 SC Magdeburg CAI BM Aragón Saragossa - piłka ręczna
18:00 Wiadomości
18:45 Weekend w sportach motorowych - magazyn sportów motorowych
19:00 Liga hiszpańska - piłka ręczna
19:30 Wiadomości wieczorne
20:00 Pamesa Walencja MMT Estudiantes Madryt - koszykówka
21:30 Richmond Tigers West Coast Eagles - futbol australijski
23:00 Wiadomości wieczorne
23:15 Zawody w USA - sporty ekstremalne
00:15 Wiadomości
01:00 Wiadomości
02:00 Chicago Rush Philadelphia Soul - futbol amerykański
04:30 Wiadomości

Polsat Sport
07:00 Rosja Ukraina - hokej na lodzie
09:30 USA Białoruś - hokej na lodzie
10:50 Turniej WTA w Warszawie - tenis
17:30 Punkt, set, mecz - magazyn siatkarski
18:30 Gol - magazyn piłkarski
20:25 Swindon Robins Peterborough Panthers - żużel
22:30 Kronika J&S Cup - tenis
22:45 Arsenal Londyn Fulham Londyn - piłka nożna
00:45 FC Portsmouth FC Liverpool - piłka nożna

Canal + Sport
07:00 Athletic Bilbao Real Madryt - piłka nożna
09:00 Sport+ - magazyn sportowy
11:00 AS Roma Lazio Rzym - piłka nożna
13:00 Geldof w Afryce (1/6) - film dokumentalny
13:35 Miami Heat Chicago Bulls - koszykówka
15:50 Nie przegap
16:00 Łapu capu
16:10 Wisła Płock Zagłębie Lubin - piłka nożna
18:00 Gol+gol - magazyn piłkarski
19:00 Nie przegap
19:10 Górnik Zabrze Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - piłka nożna
21:00 Everton Liverpool Manchester United - piłka nożna
23:00 Arka Gdynia Cracovia Kraków - piłka nożna
00:50 Wisła Płock Zagłębie Lubin - piłka nożna
02:45 Niebiańska plaża - thriller, USA 2000
04:45 Światło w mroku - dramat wojenny, USA 1992

Ale Kino!
08:00 Rodzinka z piekła rodem - dramat obyczajowy, USA 1995
09:40 Mniejsze niebo - dramat psychologiczny, Polska 1980
11:25 Wożąc panią Daisy - komediodramat, USA 1989
13:10 Przygody Hucka Finna - film przygodowy, USA 1993
15:05 Krajobraz po bitwie - dramat psychologiczny, Polska 1970
17:00 Jak się rodzą anioły - dramat obyczajowy, Brazylia 1996
18:45 Zbliżenia - film dokumentalny
19:20 W ciemności - film krótkometrażowy
20:00 Ale klasyczne: Chłopcy z Brazylii - film sensacyjny, USA/Wielka Brytania 1978
22:10 Księżniczka i wojownik - dramat miłosny, Niemcy 2000
00:30 Uleciało z wiatrem - thriller erotyczny, Kanada 1992
02:05 Akt oskarżenia - dramat sądowy, USA 1947

AXN
06:20 Sliders: Piąty wymiar 5 (17) - serial sf, USA 2000
07:15 Bez pardonu 2 (15/22) - serial kryminalny, USA 2002
08:10 Tropem zbrodni (20) - serial kryminalny, Australia 1997
09:05 Regenesis 2 (1) - serial sf, Kanada 2005
10:00 Charlie Jade (16) - serial sf, USA 2005
10:55 Sliders: Piąty wymiar 5 (17) - serial sf, USA 2000
11:50 Tropem zbrodni (20) - serial kryminalny, Australia 1997
12:45 Bez pardonu 2 (15/22) - serial kryminalny, USA 2002
13:40 Regenesis 2 (1) - serial sf, Kanada 2005
14:35 Charlie Jade (16) - serial sf, USA 2005
15:30 Sliders: Piąty wymiar 5 (18) - serial sf, USA 2000
16:25 Bez pardonu 2 (16/22) - serial kryminalny, USA 2002
17:20 Tropem zbrodni (21) - serial kryminalny, Australia 1997
18:15 ReGenesis 2 (2) - serial sf, Kanada 2006
19:10 Charlie Jade (17) - serial sf, USA 2005
20:05 Jericho (15) - serial sf, USA 2006
21:00 Lost: Zagubieni 3 (10) - serial przygodowy, USA 2006
22:00 Uśpiona komórka 2 (2) - serial sensacyjny, USA 2006
23:00 Agentka o stu twarzach 2 (21/22) - serial sensacyjny, USA 2003
00:00 Jericho (15) - serial sf, USA 2006
00:55 Lost: Zagubieni 3 (10) - serial przygodowy, USA 2006
01:50 Uśpiona komórka 2 (2) - serial sensacyjny, USA 2006
02:45 Agentka o stu twarzach 2 (21/22) - serial sensacyjny, USA 2003

Zone Europa
08:00 The Angelic Conversation - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1985
09:30 Podróż do Indii - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1984
12:20 Ghost Dog: Droga samuraja - dramat kryminalny, Francja/Niemcy/USA/Japonia 1999
14:20 Wilde - film biograficzny, Wlk. Brytania/Niemcy/Japonia 1997
16:20 The Angelic Conversation - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1985
17:50 Córka żołnierza nie płacze - dramat obyczajowy, USA/Wielka Brytania/Francja 1998
20:00 Serce - thriller, Wielka Brytania 1999 
21:30 Ghost Dog: Droga samuraja - dramat kryminalny, Francja/Niemcy/USA/Japonia 1999
23:30 Daj się zaczarować - film erotyczny, Francja 2002
00:25 Celine, czyli zamek zakazanych przyjemności - film erotyczny, Francja 2003
02:00 Śmierć i dziewczyna - dramat obyczajowy, Wielka Brytania/USA/Francja 1994

Hallmark Channel
06:00 Rodzinne tajemnice - dramat obyczajowy, USA 1995
08:00 Skryty w milczeniu - dramat obyczajowy, USA 1998
10:00 Ed 2 (22) - serial komediowy, USA 2000-2004
11:00 Ed 3 (1) - serial komediowy, USA 2000-2004
12:00 Potyczki Amy 2 (36) - serial obyczajowy, USA 2000
13:00 Mała syrenka - film obyczajowy, USA 2000
15:00 Skryty w milczeniu - dramat obyczajowy, USA 1998
17:00 Ed 2 (22) - serial komediowy, USA 2000-2004
18:00 Ed 3 (1) - serial komediowy, USA 2000-2004
19:00 Potyczki Amy 2 (36) - serial obyczajowy, USA 2000
20:00 Miłość wędrówka bez kresu - western, USA 2005
22:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar 4 (3/23) - serial sensacyjny, USA 2004
23:00 Scarlett (4/4) - serial obyczajowy, USA 1994
01:00 Miłość wędrówka bez kresu - western, USA 2005
03:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar 4 (3/23) - serial sensacyjny, USA 2004
04:00 Rodzinne tajemnice - dramat obyczajowy, USA 1995

Canal +
07:10 Łapu capu
07:20 Nie przegap
07:30 Simpsonowie 3 (5) - serial animowany
08:00 Max - dramat obyczajowy, Kanada/Węgry/Wlk. Brytania 2002
09:55 Sky Fighters - film sensacyjny, Francja 2005
11:40 Łapu capu ekstra
12:15 Kraj świata - film psychologiczny, Polska 1993
13:45 Doborowa jednostka - komedia, USA 1997
15:40 Olimpiada - komedia, USA 2005
17:20 Sprzedaż z ulic na stadiony - film dokumentalny
18:20 Wszystko, czego pragniesz - komedia romantyczna, USA 2005
20:00 Łapu capu
20:10 Simpsonowie 3 (6) - serial animowany
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport+ - magazyn sportowy
21:00 Premiera: Siła i honor - dramat obyczajowy, USA 2000
23:10 Premiera: Szkoła specjalna w Kenii - film dokumentalny
00:15 36 - film sensacyjny, Francja 2004
02:05 Z piątku na sobotę - komediodramat, Belgia 2003 
04:10 Mężczyzna idealny - komedia romantyczna, Czechy 2005
05:50 Rozminować - film dokumentalny

Canal + Film
08:30 Maria - dramat obyczajowy, Włochy/Francja/USA 2005
10:00 Ujarzmić piekło - film sensacyjny, USA 1968
12:00 Simpsonowie 3 (5) - serial animowany
12:35 Łapu capu
12:50 Nie przegap
13:00 Trójkąt (3/3) - film przygodowy, USA/Wielka Brytania 2005
14:25 Dom nadziei - dramat obyczajowy, USA/Meksyk 2003
16:00 Tłumaczka - thriller, Wlk. Bryt./USA/Francja 2005
18:10 Czerwony Kapturek prawdziwa historia - film animowany, USA 2005
19:30 Aktualności filmowe
20:00 Elizabethtown - komediodramat, USA 2005
22:00 W siódmym niebie - komedia, USA 2006 
23:35 Siła i honor - dramat obyczajowy, USA 2000
01:40 Perła w koronie - dramat obyczajowy, Polska 1972
03:35 Piekło - dramat obyczajowy, Włochy/Francja/USA 2005

HBO
06:30 Kapitan Ron - film przygodowy, USA 1992
08:20 Druga strona nieba - film przygodowy, USA 2001
10:10 Porządna kobieta - komedia, Wielka Brytania/Włochy/USA 2004
11:40 Gra w różowe - komedia, Kanada 2004
13:10 Faszerowana papryka i rybą w twarz - komediodramat, Niemcy/Włochy/Hiszpania 2004
14:50 Coldplay koncert - koncert
15:50 Królowie Dogtown - film sensacyjny, USA 2005
17:35 Gorsza siostra - komedia romantyczna, USA 1999
19:40 Na planie - magazyn filmowy
20:10 Wszyscy jesteśmy Chrystusami - dramat obyczajowy, Polska 2006
22:00 Last Days - dramat obyczajowy, USA 2005
23:35 Zimny jak głaz - film kryminalny, USA 2005
01:00 Odpoczniesz po śmierci - film kryminalny, Wielka Brytania/USA 2003
02:40 Plac pięciu księżyców - thriller polityczny, Włochy/Wlk. Brytania 2003
04:30 Królowie Dogtown - film sensacyjny, USA 2005

Extreme Sports
06:00     Boarding Pass odc. 6     
06:30     Exposure odc. 8     
07:00     Drop in TV New Zealand odc. 9     
07:30     P.I.G.: P.I.G. Ski Review     
08:00     The Enduro at Erzberg     
09:00     3000 Miles With Bam & Hawk     
09:30     Travis Pastrana's Baja Diaries     
11:00     3000 Miles With Bam & Hawk     
11:30     Gen://ex odc. 28     
12:00     FIM World Motocross Championships odc. 10     
13:00     Drive Thru: South Africa odc. 2     
14:00     Fusion TV odc. 12     
15:00     Cactus Garden odc. 18     
15:30     Groms Ride The Rockies odc. 5     
16:00     Hangin' With...Rodney Mullen odc. 1     
16:30     Experience - Freestyle.Ch 2006     
17:00     IFMXF Freestyle Motocross 2006     
17:30     Backyard Jam     
18:00     Boarding Pass odc. 6     
18:30     Exposure odc. 8     
19:00     Drop in TV New Zealand odc. 9     
19:30     P.I.G.: P.I.G. Ski Review     
20:00     3000 Miles With Bam & Hawk     
20:30     The Ride Guide Mountainbike Show odc. 7     
21:00     Ticket To Ride 2007 odc. 12     
21:30     Travis Pastrana's Baja Diaries     
23:00     3000 Miles With Bam & Hawk odc. 8     
23:30     The Dudesons odc. 8     
00:00     FIM World Motocross Championships odc. 10     
01:00     Drive Thru: South Africa odc. 2     
02:00     Kelly Slater - Letting Go     
03:00     Concrete Wave odc. 8     
03:30     Groms Ride The Rockies odc. 5     
04:00     Hangin' With...Rodney Mullen odc. 1     
04:30     Experience - Freestyle.Ch 2006     
05:00     IFMXF Freestyle Motocross 2006     
05:30     Backyard Jam

HBO Comedy
10:00     Po prostu zaufaj - komedia     
11:40     Magiczny duet - komedia     
13:05     Miss agent 2: Uzbrojona i urocza - komedia sensacyjna     
14:55     Miesi±c miodowy z mamusi± - komedia     
16:25     Po prostu zaufaj - komedia     
18:05     Miss agent 2: Uzbrojona i urocza - komedia sensacyjna     
20:00     Premiera Ekipa 2 - serial komediowy odc. 6     
20:30     Szalony weekend - komedia     
22:00     HBO na stojaka! - program rozrywkowy odc. 180     
22:30     Krzesła orkiestry - komedia romantyczna     
00:15     Ekipa 2 - serial komediowy odc. 6     
00:45     Wykończyć zięcia - komedia     
02:15     Hollywood North - komedia 


HBO 2
06:30    Wariatki Komediodramat, USA 1988, 120'
08:30    Śnieżne historie Film obyczajowy, USA 2005, 90'
10:00    Cinema, cinema
10:30    Duma: Podróż do domu Film przygodowy, USA 2005, 100'
12:10    Człowiek ringu Film biograficzny, USA 2005, 140'
14:30    Babski hokej Komedia, Kanada 2004, 95'
16:05    Salon piękności Komedia, USA 2005, 105'
17:50    Kim jest ta dziewczyna? Komedia, USA 1987, 95'
19:25    Yamakasi II: Synowie wiatru Film sensacyjny, Francja / Hiszpania / W. Brytan 2004, 95'
21:00    Bardzo długie zaręczyny Dramat obyczajowy, Francja / USA 2004, 130'
23:10    W akcie desperacji Film sensacyjny, USA 1998, 100'
00:50    Wyłącznie dla dorosłych Przerwana cisza Thriller, Kanada 2005, 100'
02:30    Suspect Zero Thriller, USA 2004, 100'
04:10    Zobacz w HBO
04:40    Kim jest ta dziewczyna? Komedia, USA 1987, 90'

Animal Planet
06:00    Dorastanie...
07:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
07:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
08:00    Życie zwierząt
08:30    Dziennik z życia wielkich kotów
09:00    Na pomoc zwierzętom
09:30    Na ratunek przyrodzie
10:00    Steve Irwin i weterynarze XXI wieku
11:00    Na posterunku
12:00    Zwierzęce pola bitew
13:00    Życie zwierząt
13:30    Dziennik z życia wielkich kotów
14:00    Pies na medal
15:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
15:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
16:00    Steve Irwin i weterynarze XXI wieku
17:00    Policja dla zwierząt w Phoenix
18:00    Na pomoc zwierzętom
18:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
19:00    Życie zwierząt
19:30    Dziennik z życia wielkich kotów
20:00    Małpi biznes
20:30    Małpi biznes
21:00    Lwy
22:00    Na posterunku
23:00    Poskramiacz węży
23:30    Pogotowie dla zwierząt
00:00    Zwierzęce pola bitew
01:00    Małpi biznes
01:30    Małpi biznes
02:00    Lwy
03:00    Życie zwierząt
03:30    Dziennik z życia wielkich kotów
04:00    Policja dla zwierząt w Phoenix
05:00    Na posterunku

AXN Crime
12:00    Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 9
13:00    Zabójczynie serial, odc. 14
14:00    Wydział spraw zamkniętych (seria 4) serial, odc. 14
15:00    Szczury wodne serial, odc. 102
16:00    Szczury wodne serial, odc. 103
17:00    Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 9
18:00    Zabójczynie serial, odc. 14
19:00    Wydział spraw zamkniętych (seria 4) serial, odc. 14
20:00    Szczury wodne serial, odc. 102
21:00    Szczury wodne serial, odc. 103
22:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 12
23:00    Zabójczynie serial, odc. 15
00:00    Wydział spraw zamkniętych (seria 4) serial, odc. 15
01:00    Szczury wodne serial, odc. 104
02:00    Szczury wodne serial, odc. 105

AXN Sci-Fi
12:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 2) serial, odc. 10
13:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 1
13:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 2
14:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 2
15:00    Sheena (seria 2) serial, odc. 4
16:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 2) serial, odc. 6
17:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 2) serial, odc. 10
18:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 1
18:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 2
19:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 2
20:00    Sheena (seria 2) serial, odc. 4
21:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 2) serial, odc. 6
22:00    Lexx (seria 3) serial, odc. 6
23:00    Siedmiu samurajów serial, odc. 3
23:30    Siedmiu samurajów serial, odc. 4
00:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 3
01:00    Sheena (seria 2) serial, odc. 5
02:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 2) serial, odc. 7

BBC Prime
05:00    Ogrodowi rewolucjoniści
05:30    Balamory
05:50    Tweenies
06:10    Duży kucharz, mały kucharz serial, odc. 7
06:30    Tikkabilla
07:00    Małe roboty serial, odc. 7
07:10    Mysiołek serial, odc. 17
07:15    Tweenies
07:35    Balamory
07:55    Teletubisie
08:20    Show Roly'ego Mo serial, odc. 17
08:35    William i kalosze szczęścia
08:40    Duży kucharz, mały kucharz serial, odc. 17
09:00    Rywalizacje na dekoracje
09:30    50 rzeczy, które zjesz zanim umrzesz
10:30    Ogrodowi rewolucjoniści
11:00    Wyjdź za mnie
11:30    Dziki nieznany świat
12:30    Armia tatuśka serial, odc. 17
13:00    Jak czas mija serial, odc. 17
13:30    Moja rodzinka serial, odc. 17
14:00    Wbrew przeciwnościom serial, odc. 17
15:00    Cichy świadek serial, odc. 17
16:00    Paszport na plażę
16:30    Rywalizacje na dekoracje
17:00    Forsa na strychu
17:30    Łowca okazji
18:00    Jak czas mija serial, odc. 17
18:30    Moja rodzinka serial, odc. 17
19:00    Worrall Thompson
19:30    Urządzanie życia
20:00    Cichy świadek serial, odc. 17
21:00    Zamieszanie serial, odc. 3
22:00    Liga dżentelmenów serial, odc. 3
22:30    Szybkie Show
23:00    Cichy świadek serial, odc. 3
00:00    Armia tatuśka serial, odc. 3
00:30    Zamieszanie serial, odc. 3
01:30    Jak czas mija serial, odc. 3
02:00    Moja rodzinka serial, odc. 3
02:30    Eastenders serial, odc. 1198
03:00    Cichy świadek serial, odc. 1198
04:00    Wbrew przeciwnościom serial, odc. 1198

Cartoon Network
06:00    Atomówki serial, odc. 5
06:35    Laboratorium Dextera serial, odc. 5
07:00    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 5
07:25    Robotboy serial, odc. 5
07:50    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 5
08:15    Ufolągi serial, odc. 5
08:40    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 5
09:05    Bliźniaki Cramp serial, odc. 5
09:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 5
10:00    Tom i Jerry serial, odc. 5
10:30    Zwariowane melodie serial, odc. 5
10:55    Flintstonowie serial, odc. 5
11:20    Scooby Doo serial, odc. 5
11:45    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 5
12:10    Atomówki serial, odc. 5
12:35    Laboratorium Dextera serial, odc. 5
13:00    Chojrak - tchórzliwy pies serial, odc. 5
13:25    Johnny Bravo serial, odc. 5
13:50    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 5
14:15    Bliźniaki Cramp serial, odc. 5
14:40    Atomówki serial, odc. 5
15:05    Laboratorium Dextera serial, odc. 5
15:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 5
15:55    Bernard serial, odc. 5
16:00    Ufolągi serial, odc. 5
16:25    Johnny Test serial, odc. 5
16:50    Robotboy serial, odc. 5
17:10    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 5
17:30    Baranek Shaun serial, odc. 5
17:40    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 5
18:00    Podwójne życie Jagody Lee serial, odc. 5
18:30    Xiaolin: pojedynek mistrzów serial, odc. 5
18:55    Bernard serial, odc. 5
19:00    Ben 10 serial, odc. 5
19:25    Młodzi tytani serial, odc. 5
19:50    Liga sprawiedliwych serial, odc. 5
20:10    Transformers Energon serial, odc. 5
20:40    Scooby Doo serial, odc. 5
21:05    Scooby Doo serial, odc. 5
21:30    Flintstonowie serial, odc. 5
21:55    Flintstonowie serial, odc. 5
22:20    Tom i Jerry serial, odc. 5
23:10    Zwariowane melodie serial, odc. 5
00:00    Johnny Bravo serial, odc. 5
00:50    Krowa i kurczak serial, odc. 5
01:40    Laboratorium Dextera serial, odc. 5
02:30    Jam łasica serial, odc. 5
03:00    Krowa i kurczak serial, odc. 5
03:25    Mroczne przygody Billy'ego i Mandy serial, odc. 5
03:50    Zło w potrawce serial, odc. 5
04:05    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 5
04:20    Johnny Bravo serial, odc. 5
04:45    Atomówki serial, odc. 5
05:10    Laboratorium Dextera serial, odc. 5
05:35    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 5

Cinemax
06:00    Mój mały świat Komedia, USA 2004, 95'
07:35    Facet z ogłoszenia Komedia romantyczna, USA 2005, 100'
09:15    Szyja żyrafy Dramat obyczajowy, Francja 2004, 90'
10:45    Van Helsing Horror, USA / Czechy 2004, 130'
12:55    Kawa z gwiazdami
13:20    7 dni Komedia, Meksyk 2005, 100'
15:00    W starym, dobrym stylu Komedia, USA 1979, 100'
16:40    Trzech ojców w domu Komedia, Francja 2004, 100'
18:20    Mój mały świat Komedia, USA 2004, 100'
20:00    Facet z ogłoszenia Komedia romantyczna, USA 2005, 120'
22:00    Guru Komedia romantyczna, Wielka Brytania / Francja / USA 2002, 95'
23:35    Druga runda Dramat obyczajowy, Hiszpania 2005, 105'
01:20    Wyłącznie dla dorosłych Lokator Dramat psychologiczny, Francja 1976, 125'
03:25    Wyłącznie dla dorosłych Przekleństwo wyspy Thriller, USA / Francja / Kanada 2000, 115'
05:20    Kawa z gwiazdami

Cinemax 2
06:00    Chińczyk z wyboru Dramat obyczajowy, Dania 2005, 95'
07:35    Ewa i Ognisty Koń Dramat obyczajowy, Kanada 2005, 90'
09:05    Najlepsze w Hollywood - Niegrzeczni chłopcy
09:30    Ultranova Dramat obyczajowy, Belgia 2005, 85'
10:55    Krucjata Bourne'a Film sensacyjny, USA / Niemcy 2004, 105'
12:40    Piękna i drań Dramat obyczajowy, Finlandia 2005, 105'
14:25    Odpowiedz Dramat obyczajowy, Włochy 2004, 95'
16:00    Kawa z gwiazdami
16:35    Pustynny kwiat Film obyczajowy, USA 1986, 110'
18:25    Chińczyk z wyboru Dramat obyczajowy, Dania 2005, 95'
20:00    Wydział Rosja Film sensacyjny, USA 1990, 120'
22:00    Van Helsing Horror, USA / Czechy 2004, 130'
00:10    Barwy Film sensacyjny, USA 1988, 120'
02:10    Marksman Film sensacyjny, Rumunia / USA 2005, 95'
03:45    Wyłącznie dla dorosłych Bez przebaczenia Western, USA 1992, 135'

Comedy Central
08:00    Bill Cosby Show serial, odc. 508
08:30    Bill Cosby Show serial, odc. 509
09:00    Stacja Corner Gas serial, odc. 207
09:30    Hoży doktorzy serial, odc. 204
10:00    Bobby kontra wapniaki serial, odc. 207
10:30    Cybill serial, odc. 407
11:00    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 320
11:30    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 321
12:00    Diabli nadali serial, odc. 521
12:30    Diabli nadali serial, odc. 522
13:00    Moja rodzinka serial, odc. 707
13:30    Bobby kontra wapniaki serial, odc. 207
14:00    Hoży doktorzy serial, odc. 203
14:30    Hoży doktorzy serial, odc. 204
15:00    On, ona i dzieciaki serial, odc. 401
15:30    On, ona i dzieciaki serial, odc. 402
16:00    On, ona i dzieciaki serial, odc. 403
16:30    On, ona i dzieciaki serial, odc. 404
17:00    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 322
17:30    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 323
18:00    Diabli nadali serial, odc. 523
18:30    Diabli nadali serial, odc. 524
19:00    Gotowe na wszystko serial, odc. 101
20:00    Gotowe na wszystko serial, odc. 102
21:00    Hoży doktorzy serial, odc. 117
21:30    Hoży doktorzy serial, odc. 118
22:00    Hoży doktorzy serial, odc. 119
22:35    Hoży doktorzy serial, odc. 120
23:00    Chłopaki z baraków serial, odc. 304
23:30    Chłopaki z baraków serial, odc. 305
00:00    Chłopaki z baraków serial, odc. 306
00:30    Gotowe na wszystko serial, odc. 113
01:30    Gotowe na wszystko serial, odc. 114
02:30    Sexy cam
03:00    Przerysowani serial, odc. 205
03:30    Chłopaki z baraków serial, odc. 404

Discovery Channel
06:00    Te olbrzymie silniki
06:30    Te olbrzymie silniki
07:00    Wojny na złomowisku
08:00    Faceci w bieli
09:00    Amerykański hot-rod
10:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
11:00    Fani czterech kółek
11:30    Fani czterech kółek
12:00    Te olbrzymie silniki
12:30    Te olbrzymie silniki
13:00    Wojny na złomowisku
14:00    Faceci w bieli
15:00    Jak to jest zrobione?
15:30    Jak to jest zrobione?
16:00    Superjazda
17:00    Auto dla każdego
18:00    Amerykański chopper
19:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
20:00    Jak to jest zrobione?
20:30    Jak to jest zrobione?
21:00    Doskonałość ciała
22:00    Doktor G - lekarz sądowy
23:00    Producenci motocykli
00:00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
00:30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
01:00    Największe z największych
02:00    Superjazda
03:00    Amerykański hot-rod
04:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
05:00    Fani czterech kółek
05:30    Fani czterech kółek

Kino Polska
06:00    Wypowiedź: Franciszek Pieczka
06:25    Pogrzeb kartofla Film obyczajowy, Polska 1990, 105'
08:10    Dziennikarz
08:45    Wypowiedź: Robert Gliński
08:55    Niedzielne igraszki Dramat psychologiczny, Polska 1983, 65'
10:00    Siły na zamiary
10:10    Więzień nr 94287
10:25    Nr 181970
10:45    Ja - Żyd
11:25    PKF 11-12/53 - Żałoba po śmierci Stalina
12:05    Hasło Korn Film sensacyjny, Polska 1968, 85'
13:30    Operacja V-2
14:05    Dlaczego
14:45    Tajemnica szyfru Marabuta Film animowany, Polska 1979, 85'
16:10    Komentarz: Stanisław Janicki
16:20    Granica Dramat obyczajowy, Polska 1938, 105'
18:05    Wypowiedź: Franciszek Pieczka
18:20    Pogrzeb kartofla Film obyczajowy, Polska 1990, 105'
20:05    Jestem Film krótkometrażowy, Polska 2005, 10'
20:15    Dyplom Film krótkometrażowy, Polska 2002, 30'
20:45    Randka w ciemno Film krótkometrażowy, Polska 2000, 35'
21:20    Soból i panna Melodramat, Polska 1983, 95'
22:55    Odloty Film animowany, Polska 1982, 15'
23:10    Zielone płuca Polski
23:50    Hasło Korn Film sensacyjny, Polska 1968, 85'
01:15    Operacja V-2
01:50    Dlaczego
02:20    Wypowiedź: Wojciech Marczewski
02:30    Dreszcze Film psychologiczny, Polska 1981, 105'
04:15    Lekcja anatomii Film animowany, Polska 1968, 5'
04:20    Zapach deszczu Film krótkometrażowy, Polska 2000, 20'

National Geographic
08:00    Okiem szympansa
08:30    Okiem szympansa
09:00    Kulisy 11 września
10:00    Kulisy 11 września
11:00    Sztormowe opowieści
11:30    Sztormowe opowieści
12:00    Wielkie konstrukcje
13:00    Okiem szympansa
13:30    Okiem szympansa
14:00    Kulisy 11 września
15:00    Kulisy 11 września
16:00    Zwierzęta z koszmarów
16:30    W świecie krokodyli
17:00    Ekipy rozbiórkowe
18:00    Tuż przed tragedią
19:00    Okiem szympansa
19:30    Okiem szympansa
20:00    Wielkie konstrukcje
21:00    Uprzedzić terrorystów
22:00    Rządy strachu
23:00    Niezwykłe ujęcia
00:00    Uprzedzić terrorystów
01:00    Rządy strachu

Tele 5
05:30    Conan serial, odc. 21
06:25    Prawo do narodzin serial, odc. 187
06:50    Prawo do narodzin serial, odc. 188
07:15    Prognoza pogody
07:25    Moja piękna grubaska serial, odc. 141
08:25    Brygada Acapulco serial, odc. 20
09:15    Telezakupy
11:10    Lub czasopisma
11:20    Akademia fitnessu i kulturystyki
11:50    Buon appetito!
12:55    Prawo do narodzin serial, odc. 189
13:20    Prawo do narodzin serial, odc. 190
13:45    Werdykt
14:20    Cyrograf serial, odc. 19
15:15    Brygada Acapulco serial, odc. 21
16:15    Conan serial, odc. 21
17:10    Prognoza pogody
17:20    Moja piękna grubaska serial, odc. 142
18:20    Cyrograf serial, odc. 20
19:15    Waleczne serca serial, odc. 20
19:55    Prognoza pogody
20:00    Cud na polu golfowym Dramat obyczajowy, USA 1999, 115'
21:55    Prognoza pogody
22:05    Lub czasopisma
22:15    Wydział do spraw specjalnych serial, odc. 69
23:15    Gorączka w mieście serial, odc. 7
00:15    Waleczne serca serial, odc. 7
00:30    Zimna kalkulacja Dramat obyczajowy, USA 1998, 100'
02:10    Wyłącznie dla dorosłych Fale miłości Film erotyczny, USA 2000, 90'
03:40    Rybia nocka
05:30    Conan serial, odc. 22

TV Biznes
06:55    Biznes dzisiaj
07:15    Podsumowanie sesji na GPW
07:30    Biznes dzisiaj
07:45    Studio biznes - gość
07:55    Biznes dzisiaj
08:10    Przegląd prasy krajowej
08:15    Studio biznes - gość
08:30    Biznes dzisiaj
08:40    Przegląd prasy krajowej
08:45    Nie daj się fiskusowi
08:55    Biznes dzisiaj
09:12    Waluty - komentarz
09:20    Poranna prognoza TV Biznes
09:30    Biznes dzisiaj
09:45    Przegląd prasy krajowej
09:55    Biznes dzisiaj
10:10    Klub Polska 2015+
10:30    Biznes dzisiaj
10:45    Poranna prognoza TV Biznes
10:55    Biznes dzisiaj
11:10    Indeks 7
11:30    Biznes dzisiaj
11:45    Studio biznes - gość
11:55    Biznes dzisiaj
12:10    e-Biznes
12:30    Biznes dzisiaj
12:45    Studio biznes - gość
12:55    Biznes dzisiaj
13:10    Pociąg do biznesu
13:30    Biznes dzisiaj
13:45    Studio biznes - gość
13:55    Biznes dzisiaj
14:10    Błękitna kropka
14:30    Biznes dzisiaj
14:45    Studio biznes - gość
14:55    Biznes dzisiaj
15:10    Sektory, wektory, trendy
15:30    Biznes dzisiaj
15:45    Nie daj się fiskusowi
15:55    Biznes dzisiaj
16:10    Eurolinia
16:30    Biznes dzisiaj
16:45    Studio biznes - gość
16:55    Biznes dzisiaj
17:15    Style i biznes
17:30    Biznes dzisiaj
17:45    Podsumowanie sesji na GPW
17:55    Biznes dzisiaj
18:15    Partnerski bank
18:30    Biznes dzisiaj
18:40    Studio biznes - gość
18:55    Biznes dzisiaj
19:15    e-Biznes
19:30    Biznes dzisiaj
19:40    Studio biznes - gość
19:55    Biznes dzisiaj
20:15    Biznes i książki
20:30    Biznes dzisiaj
20:40    Studio biznes - gość
20:55    Biznes dzisiaj
21:15    Sektory, wektory, trendy
21:30    Biznes dzisiaj
21:40    Studio biznes - gość
21:55    Biznes dzisiaj
22:15    W 600 sekund dookoła świata
22:30    Biznes dzisiaj
22:40    Podsumowanie sesji na GPW
22:55    Biznes dzisiaj
23:15    W drodze na listę
23:30    Biznes dzisiaj
23:40    Studio biznes - gość
23:55    Biznes dzisiaj
00:15    Studio biznes - gość
00:30    Biznes dzisiaj
00:40    Studio biznes - gość

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.