FANDOM


TVP 1 HD

05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Dzień pierwszy - 1 maja 2004; film dokumentalny; reż.:A.Marek Drążewski; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Natura w Jedynce - Żaglica. Szaleńcze żerowanie (Fish Frenzy); film dokumentalny kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Moda na sukces - odc. 5969 (The Bold and the Beautiful ep. 5969); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Świat się kręci - /149/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Magazyn Rolniczy - Polska wieprzowina; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Przepis dnia - /100/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Tajemnice termitów (Die geheime Welt der Termiten. Termit. - The Inner Sanctum); film dokumentalny kraj prod.Austria (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2868; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Moda na sukces - odc. 5970 (The Bold and the Beautiful ep. 5970); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Klan - odc. 2580 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Drużyna A [ser. IV] - odc. 18, Gorączka złota (The A - Team IV, ep. 18, The Duke of Whispering Pines); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2869; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2581 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /150/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Regiony zmian - łódzkie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Przepis dnia - /101/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:15 Piąty Stadion - odc 89, Prosta gra (seria IV odc. 5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Liga Mistrzów - LM 1/2 F: Chelsea Londyn - Atletico Madryt ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Liga Mistrzów - LM 1/2 F: Chelsea Londyn - Atletico Madryt; STEREO, 16:9, Na żywo
23:05 Liga Mistrzów - skróty (skróty) kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Jak narkotyk; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Chicago Fire - odc. 16/24 (Chicago Fire, ep. 16, Viral) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Drużyna A [ser. IV] - odc. 18, Gorączka złota (The A - Team IV, ep. 18, The Duke of Whispering Pines); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Świat się kręci - /150/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Klan - odc. 2581; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Serenity (Serenity); film science fiction kraj prod.USA (2005); reż.:Joss Whedon; wyk.:Nathan Fillion, Gina Torres, Alan Tudyk; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:35 M jak miłość - odc. 496; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 W słowach kilku o wydrze, bobrze i wilku - Wilk; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 497; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1117 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Na dobre i na złe - odc. 276 Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Makłowicz w podróży - Podróż 34 Chorwacja (128) "Wyspiarski Kvarner"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -Obrzęd żaby -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jeden z dziesięciu - odc. 5/80; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 XIX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2013. Port Lotniczy Koszalin - Otwarcie  (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
15:50 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1060 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Rodzinka.pl - odc. 78 "Kara" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Rodzinka.pl - odc. 79 "O jeden promil za daleko" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 7/80; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1117 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1118 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Na dobre i na złe - odc. 557 - Szczerość; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Kino relaks - Mamma Mia! (Mamma Mia!) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Niemcy, USA, Wielka Brytania (2008); reż.:Phyllida Lloyd; wyk.:Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarskard, Amanda Seyfried; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Zagadki umysłu - odc. 10/13 (Mental, ep. 10); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Iran: bomba za każdą cenę? (Iran: the Bomb at any cost?); film dokumentalny kraj prod.Francja (2011); reż.:Gilles Cayatte; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Pogoda na piątek - odc. 20; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP Regionalna

06:30 Raport z Polski

07:00 Echa dnia

07:10 Pogoda

07:15 Echa dnia - komentarze

07:30 Program lokalny

08:00 Co niesie dzień

08:25 Pogoda

08:30 Raport z Polski

08:55 Przechodzień codzienny

09:00 W rajskim ogrodzie

09:30 Co niesie dzień

09:55 Pogoda

10:00 Zapraszamy na kawę

10:05 Polska samorządna

10:30 Wokół nas

10:35 Zapraszamy na kawę

10:55 10 lat Polski w Uniii Europejskiej

11:15 Wokół nas

11:20 Zapraszamy na kawę

11:40 Jan Paweł II - ścieżkami świętości

12:05 Naszaarmia.pl

12:30 Wokół nas

12:35 Zapraszamy na kawę

12:55 Agrobiznes

13:20 Zapraszamy na kawę

13:30 Wokół nas

13:35 Nie udawaj Greka

14:00 Odkrywanie Warszawy

14:25 Dziennik regionów

14:30 Zapraszamy na kawę

14:40 Wokół nas

14:45 Przechodzień codzienny

14:55 "A Story of Polish Jazz", czyli hip hop jazz po polsku

15:55 Zapraszamy na kawę

16:00 Raport z Polski

16:25 Dziennik regionów

16:30 Ekoagent

17:00 Aktywni rodzice

17:15 Jazz bez światła

17:30 Program lokalny

21:00 Echa dnia

21:15 Dziennik regionów

21:35 Echa dnia - komentarze

21:55 Pogoda

22:00 Program lokalny

22:25 Wokół nas

22:35 Telekurier

23:10 "A Story of Polish Jazz", czyli hip hop jazz po polsku

00:05 Wokół nas

00:10 Echa dnia

00:25 Dziennik regionów

00:45 Echa dnia - komentarze

01:00 Pogoda

01:10 Telekurier

01:35 Raport z Polski

02:25 Ekoagent

02:50 Wokół nas

02:55 Jan Paweł II - ścieżkami świętości

03:25 Naszaarmia.pl

03:55 "A Story of Polish Jazz", czyli hip hop jazz po polsku

04:40 Saga rodów

05:00 Wokół nas

05:05 Telekurier

05:30 Wokół nas

05:40 Raport z Polski

06:00 Wokół nas

06:05 Ekoagent

06:30 1 maja w obiektywie Polskiej Kroniki Filmowej

06:55 Zakończenie programu

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

08:15 Świat według Kiepskich (61)

09:00 Malanowski i partnerzy (253)

09:30 Malanowski i partnerzy (254)

10:00 Dzień, który zmienił moje życie (1)

11:00 Dlaczego ja? (287)

12:00 Pielęgniarki (22)

13:00 Trudne sprawy (433)

14:00 Pierwsza miłość (1891)

14:45 Dzień, który zmienił moje życie (2)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (315)

17:00 Dlaczego ja? (540)

18:00 Pierwsza miłość (1892)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich (186)

20:00 Świat według Kiepskich (440)

20:35 Top Chef 2 (9) - reality show

22:00 Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość - film sensacyjny (USA,2003)

00:10 Śpiewający detektyw - komedia muzyczna (USA,2003)

02:30 Tajemnice losu

TVN

06:00 Uwaga!

06:20 Mango

07:25 Detektywi: Gdzie jest mój mąż

08:00 Dzień dobry TVN

11:10 Ukryta prawda (326)

12:10 Szpital (205)

13:10 W-11 - Wydział Śledczy: Potrójne morderstwo (1155)

13:55 Ugotowani - program kulinarno-rozrywkowy

14:55 Kuchenne rewolucje: U Zosi - Szczawnica - program rozrywkowy

16:00 Rozmowy w toku: Dlaczego niektórzy ubierają się... dziwnie?

17:00 Ukryta prawda (327)

18:00 Szpital (206)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 Na Wspólnej (1909)

20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Nocna zmiana (1156)

21:30 Bitwa o dom (9/13) - reality show

22:30 Człowiek pies - dramat sensacyjny (Francja,Wielka Brytania,USA,2005)

00:35 Ugotowani (8/12) - program kulinarno-rozrywkowy

01:35 Surowi rodzice (8/13) - reality show

02:35 Uwaga!

02:50 Arkana magii

04:10 Rozmowy w toku: Dlaczego niektórzy ubierają się... dziwnie?

TV 4

06:00 Doktor Oz radzi (161)

07:00 Daleko od noszy: Upiorny duch Kidlera (50)

07:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (2)

08:05 13 demonów Scooby-Doo

08:35 Scooby-Doo

09:00 Galileo EXTRA (33) - program popularnonaukowy

10:00 Nieposkromiona miłość (158)

11:00 Otchłań namiętności (29)

12:00 Prawdziwe uczucie (160)

13:00 Interwencja

13:20 Interwencja

13:40 Interwencja

14:00 Daleko od noszy: Anielska dobroć (51)

14:30 Kłamczuch (14) - program rozrywkowy

15:30 Mistrz kuchni: Juniorzy (5)

16:30 Strażnik Teksasu (87)

17:30 Galileo EXTRA (34) - program popularnonaukowy

18:30 Garfield Show: Sąsiad Nathan (41)

18:45 Garfield Show: Historia psów (42)

19:00 13 demonów Scooby-Doo

19:30 Scooby-Doo

20:00 Rocky 3 - film sensacyjny (USA,1982)

22:05 Apokalipsa androidów - thriller SF (Kanada,USA,2006)

00:05 Interwencja

00:25 Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską: Śmierć komendanta (8) - serial dokumentalny

01:25 Dekoratornia - magazyn

01:55 To był dzień

03:00 4music - magazyn muzyczny

04:00 mała Czarna (270) - talk-show

05:00 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

05:55 Złotopolscy: Rozwody (108)

06:25 Złotopolscy: Siostry Białej Miłości (109)

06:55 Gliniarz i prokurator 4 (21)

07:55 Strażnik pierścienia (7)

08:50 Detektyw w habicie 2 (15)

10:00 Gwiezdne wrota 2 (21)

10:55 Gliniarz i prokurator 4 (22)

11:55 Niania 4: Propozycja nie do odrzucenia (61)

12:25 Zbuntowany anioł (121)

13:30 Zbuntowany anioł (122)

14:20 Kobieta w lustrze (57)

15:15 Niania 5: Pokaz mody (62)

15:45 13 posterunek 2 (38)

16:20 13 posterunek 2 (41)

17:00 Gwiezdne wrota 2 (22)

18:00 Boso przez świat - cykl reportaży

18:25 SpongeBob Kanciastoporty (125)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 3: Operacja: "Jednorożec apokalipsy" (9)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Zakazany wynalazek/Fajny wózek (13)

20:00 Środa pełna wrażeń: Bibliotekarz 3: Klątwa kielicha Judasza - film przygodowy (USA,2008)

21:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (21)

22:50 Spartakus: Wojna potępionych: Wilki u bram (2)

00:00 Top Gun - film sensacyjny (USA,1986)

02:15 Zobacz to!: Dyżur 2 (24) - serial dokumentalny

03:00 JRG w akcji (3) - serial dokumentalny

03:25 Dyżur 2 (25) - serial dokumentalny

03:50 JRG w akcji (4) - serial dokumentalny

04:15 Z archiwum policji (11) - serial dokumentalny

04:30 Menu na miarę (2) - program kulinarny

05:05 Z archiwum policji (12) - serial dokumentalny

05:30 Menu na miarę (3) - program kulinarny

TVN 7

04:55 We dwoje (3/16) - program rozrywkowy

06:15 Męski typ: Przemysław Saleta (1/9) - talk-show

06:45 Ostry dyżur 15 (15/23)

07:45 Sąd rodzinny: Dla urody trzeba cierpieć (93)

08:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Odzyskany wzrok (567)

09:45 Kobra: Oddział specjalny 17 (3/16)

10:45 Na Wspólnej (1908)

11:25 Mango

13:00 Sąd rodzinny: Wakacje marzeń (94)

14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Krew na pierwszej stronie (568)

15:00 Szpital (21)

16:00 Brzydula (23)

16:30 Brzydula (24)

17:00 Kobra: Oddział specjalny 17 (4/16)

18:00 Zaklinaczka duchów 4 (23)

19:00 Bananowy doktor 2 (12/18)

20:00 Dobre kino: Dotyk miłości - dramat obyczajowy (USA,1999)

22:40 Kamuflaż (1/11)

00:20 Coma - thriller (USA,1978)

02:45 Arkana magii

04:50 Zakończenie programu

Puls 2

06:00 Bajki animowane dla dzieci (7)

06:30 Reksio (13)

06:40 Reksio (14)

07:00 Marta mówi 2 (7)

07:25 Flintstonowie (7)

08:00 Flintstonowie (8)

08:30 Fineasz i Ferb (7)

08:55 Angry Birds (9)

09:00 Gumisie (12)

09:25 Klub Winx 5 (512)

10:00 Mia i ja (11)

10:25 Planeta Sheena (116)

11:00 Jimmy Neutron: mały geniusz (118)

11:30 Baranek Shaun (8)

11:35 Baranek Shaun (9)

11:40 Baranek Shaun (10)

12:00 Oggy i karaluchy 4 (37)

12:05 Oggy i karaluchy 4 (38)

12:10 SpongeBob Kanciastoporty (124)

12:25 Angry Birds (32)

13:00 Planeta Sheena (117)

13:30 Jimmy Neutron: mały geniusz (119)

14:00 Lucky Luke (12)

14:25 Mia i ja (11)

15:00 Klub Winx 5 (512)

15:25 Bibi Blocksberg (16)

16:00 Łowcy smoków - film animowany (Francja,Luksemburg,Niemcy,2008)

17:40 Fineasz i Ferb (7)

18:10 Gumisie (12)

18:40 Ale numer! 11 (1) - program rozrywkowy

19:10 Walka o bagaż 2 (7)

19:35 Walka o bagaż 2 (8)

20:00 Kobiety, które niosły śmierć 6 (6) - serial dokumentalny

21:00 13 posterunek 2 (41)

21:35 Zbuntowany anioł (107)

22:30 Goło i wesoło 4 (97)

23:00 Goło i wesoło 4 (98)

23:30 Wyjaśnić niewyjaśnione (9) - serial dokumentalny

00:30 Niania 5: Pokaz mody (62)

01:00 Przyłbice i kaptury (7)

02:10 Z archiwum policji (9)

03:00 Menu na miarę (6) - magazyn kulinarny

03:25 Z archiwum policji (10)

03:50 Dyżur 2 (18)

04:15 JRG w akcji (1)

04:40 Dyżur 2 (19)

05:05 JRG w akcji (4)

05:30 Dyżur 2 (23)

TV 6

06:00 Szósty zmysł (551) - interaktywny program ezoteryczny

07:00 Świat według Bundych 4 (66)

07:30 Świat według Bundych 4 (67)

08:00 Galileo (197) - program popularnonaukowy

09:00 Rodzina zastępcza: Smuga cienia (155)

09:30 Rodzina zastępcza: Porwanie delfina (156)

10:00 Mam talent - wersja amerykańska 7 (11) - program rozrywkowy

11:00 Jak oni śpiewają 2 (22) - program rozrywkowy

12:00 Jak oni śpiewają 2 (22) - program rozrywkowy

13:00 4music - magazyn muzyczny

14:00 Otchłań namiętności (30)

15:00 Rodzina zastępcza: Wicher romantyzmu (157)

16:00 Prawdziwe uczucie (161)

17:00 Nieposkromiona miłość (159)

18:00 Świat według Bundych 4 (68)

18:30 Świat według Bundych 4 (69)

19:00 Strażnik Teksasu (88)

20:00 Galileo (198) - program popularnonaukowy

21:00 Śmierć na 1000 sposobów (1) - serial dokumentalny

21:30 Seks w wielkim mieście (52)

22:05 Seks w wielkim mieście (53)

22:40 Seks w wielkim mieście (54)

23:30 Wiatr, który niesie śmierć - film SF (Kanada,Bułgaria,USA,2013)

01:10 1000 złych uczynków (5) - serial animowany dla dorosłych

01:40 Włatcy móch 9: Mrufczy trót (113)

02:10 Włatcy móch 9: Farmagedon (114)

02:35 Mega Chichot (52) - program rozrywkowy

02:55 4music - magazyn muzyczny

03:50 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł (552) - interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Kolarstwo: Tour de Romandie - prolog w Asconie

08:00 Sport Flash

08:07 Kolarstwo: Tour de Romandie - prolog w Asconie

09:00 Sport Flash

09:07 Tenis: Turniej ATP w Bukareszcie - mecz finałowy: Grigor Dimitrov - Lukáš Rosol

10:00 Sport Flash

10:07 Tenis: Turniej ATP w Bukareszcie - mecz finałowy: Grigor Dimitrov - Lukáš Rosol

11:00 Sport Flash

11:07 Tenis: Turniej ATP w Bukareszcie - mecz finałowy: Grigor Dimitrov - Lukáš Rosol

13:00 Sport Flash

13:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - Anwil Włocławek

15:00 Sport Flash

15:07 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - tenis/squash

17:00 Sport Flash

17:07 Polska 2014 - magazyn siatkarski

19:00 Sport Flash

19:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

21:00 Sport Flash

21:07 Magazyn Liga

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Kolarstwo: Tour de Romandie - 1. etap: Ascona - Sion

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Kolarstwo: Tour de Romandie - 1. etap: Ascona - Sion

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Dzień dobry

07:00 ESKA FIT

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 smESKA

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Gorąca 20

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Hity na czasie

18:30 ESKA TV News

19:00 Top 5

19:30 Hity na czasie

20:00 School lista

21:00 Weekend z Jankesem

22:00 Touch 2 (12)

23:00 ESKA FIT

00:00 Polska noc

TTV

05:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska

06:30 Czarno na białym - magazyn

07:05 Blisko ludzi

07:50 Sąd rodzinny (138) - serial fabularno-dokumentalny

08:45 Rozmowy w toku: Kobieta czy dziewczynka? Zgadnij, ile mam lat! (2155)

09:40 Michniewicz: Inny świat (1/9)

10:10 Miłość potrzebna od zaraz (3/9)

10:40 Odlotowy ogród 2 (1/12)

11:10 Idealna niania... bez sekretów (8/14)

11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:40 Blisko ludzi

13:10 Czarno na białym - magazyn

13:45 Ukryta prawda (82)

14:45 Oszczędzanie na 1000 sposobów (1/20)

15:45 Express

16:00 Pogoda

16:05 Kartoteka 5 (29/30)

17:10 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Wojny magazynowe 2: Godna następczyni? (22/33)

18:35 Wielkie przeprowadzki (7/13)

19:05 Drogowi piraci (13/38)

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Uwaga! po Uwadze

20:45 Superwizjer

21:15 Idealna niania... bez sekretów (9/14)

21:45 Express

21:57 Pogoda

22:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany (9/12)

22:30 Kokainowy szczyt (5/6)

23:30 Świat bez fikcji 6 (3/8)

00:00 Orzeł czy reszka? 3 (9/16)

00:30 Ostre cięcie 3 (9/12) - program rozrywkowy

01:00 Domówka (8/12)

01:30 Wojny magazynowe 2 (5/33)

01:55 Wojny magazynowe 2 (6/33)

02:25 Blisko ludzi

02:55 Rozmowy w toku: Kobieta czy dziewczynka? Zgadnij, ile mam lat! (2155)

03:45 Uwaga! po Uwadze

04:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany (9/12)

04:50 Superwizjer

05:20 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Discopolot!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Disco Star - kulisy

13:14 Przeboje na czasie

14:00 Disco Star - kulisy

14:10 Masters Music Box

14:49 Przeboje na czasie

15:00 Disco Star - kulisy

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Disco Star - kulisy

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Disco Star - kulisy

17:15 Video Mix Sierockiego!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Disco Star - kulisy

19:14 Szalone lata 90.

20:00 Strefa nowości Polo TV

21:18 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wstawaj! Gramy!

08:00 Luluś (33)

08:10 Mały Pingwinek Popolo (46)

08:20 Lisek Pablo (46)

08:25 Lusia (46)

08:30 Małe zoo Lucy (37)

08:45 Jak to działa? (9)

09:00 Rodzina zastępcza: Kłótnie małżeńskie (37)

09:30 Okazja (17)

10:00 Daleko od noszy 2: Wściekłe Zwierze (35)

10:30 Daleko od noszy 2: Sekstaśmy Kolina F. (36)

11:00 Warto kochać (57)

12:00 Pensjonat Pod Różą: Prawda (80)

12:55 Pierwsza miłość (1888)

13:30 Ewa gotuje (173)

14:00 Graczykowie: Deszczowa dziewczynka (28)

14:30 Graczykowie: Imieniny (29)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Otwarty umysł (234)

16:00 Świat według Kiepskich: Totto Pronto (413)

16:30 Okazja (18)

17:00 Daleko od noszy 2: Eliksir starości (24)

17:30 Daleko od noszy 2: Milion dolarów za Nobla (25)

18:00 Zjawiska paranormalne (2)

19:00 Warto kochać (58)

20:00 Rodzina zastępcza plus: Ryba zdrowieje od głowy (233)

21:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Braciszek (59)

21:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Raduńska (60)

22:00 Daleko od noszy 2: Cud nad Wisłą (37)

22:30 Daleko od noszy. Szpital futpolowy: Mecz (38)

23:00 Świat według Kiepskich: Biały miś (182)

23:30 Świat według Kiepskich: Pląs (183)

00:00 Synowie, czyli po moim trupie!!!: Jak się pozbyć Violi? (18)

00:30 Daleko od noszy 2: Cud nad Wisłą (37)

01:00 Daleko od noszy. Szpital futpolowy: Mecz (38)

01:30 Gra w ciemno (259) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (52) - teleturniej

03:30 Linia życia (7)

04:00 Linia życia (8)

04:30 Daleko od noszy 2: Cud nad Wisłą (37)

TV Trwam

08:00 Informacje dnia

08:15 Polski punkt widzenia

08:35 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia

08:40 Święty na każdy dzień

08:45 Każdy maluch to potrafi

09:00 Kalejdoskop młodych

09:30 Aktualności akademickie WSKSiM w Toruniu

09:35 Aromatyczne inspiracje

10:00 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu

11:15 Świat w obrazach

11:20 Święty na każdy dzień

11:25 Myśląc ojczyzna

11:35 Syria - z serca pustyni - felieton (Polska,2008)

11:50 Lufubu

12:00 Anioł Pański

12:03 Informacje dnia

12:20 Ewangelia według św. Jana (2) - film biograficzny (Kanada,Wielka Brytania,2003)

13:50 Hwange

14:00 Jak dmuchawce na wietrze - dramat familijny (USA,2009)

15:45 Święty na każdy dzień

15:50 Pytasz i wiesz

16:00 Informacje dnia

16:10 Na zdrowie

16:30 Bioetyczny detektyw - serial dokumentalny (Polska,2012)

16:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia

16:55 Święty na każdy dzień

17:00 Po stronie prawdy

18:00 Regina Coeli

18:05 Informacje dnia

18:15 Rozmowy niedokończone

19:25 Święty na każdy dzień

19:30 Przygody Mobilków

19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

21:20 Informacje dnia

21:40 Polski punkt widzenia

22:00 Marcelino - film obyczajowy (Meksyk,2010)

23:35 Cud - Leśniów

00:00 Świat w obrazach

00:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia

00:10 Informacje dnia

00:30 Syria - z serca pustyni - felieton (Polska,2008)

00:45 Święty na każdy dzień

00:50 Lufubu

01:00 Regina Coeli

01:05 Pytasz i wiesz

01:15 Rozmowy niedokończone

02:25 Święty na każdy dzień

02:30 Przygody Mobilków

02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

03:00 Informacje dnia

03:20 Różaniec

04:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

04:20 Polski punkt widzenia

04:40 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu

05:00 Syria - felieton (Polska,2008)

05:20 Chingola

05:35 Ojcostwo - polecam

06:05 Św. Józef - patron na trzecie tysiąclecie

06:20 Kościół w potrzebie

06:50 Lusaka - City of Hope

07:00 Dzieje apostolskie

07:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV

06:00 Pierwiosnek - film obyczajowy (USA,1999)

08:25 Rzeka życia - dramat obyczajowy (USA,1992)

10:45 Good bye, Lenin! - komediodramat (Niemcy,2003)

13:05 Tess - dramat obyczajowy (Francja,Wielka Brytania,1979)

16:30 Oskar i pani Róża - dramat obyczajowy (Belgia,Francja,Kanada,2009)

18:40 Mężczyzna moich marzeń - komedia romantyczna (Francja,Wielka Brytania,2002)

20:15 Jak za dawnych czasów - komedia romantyczna (USA,1980)

22:20 Pole rażenia - thriller (USA,1993)

00:30 Krwawy ring - dramat sensacyjny (Hongkong,Chiny,1986)

02:10 Antidotum - dramat sensacyjny (Aruba,USA,2004)

04:05 Kanał - dramat wojenny (Polska,1956)

05:40 Zakończenie programu

Fokus TV

06:00 Życie Bałtyku (28)

06:30 Para daje radę (2)

07:20 Horoskop

07:25 Teletubisie (3)

07:55 In the Night Garden (3)

08:35 Jak to się robi? (3)

08:40 Sąsiedzi (3)

08:50 Po przygody w świat przyrody (3)

09:10 Wychowanie to wyzwanie (3)

10:15 Lidia w kuchni (3)

10:45 Horoskop

10:50 Lista Fokusa (2)

11:15 Wehikuł czasu

11:20 Drobne gesty, wielkie sprawy (3)

11:55 Statek pełen skarbów - film dokumentalny (Singapur,2009)

13:00 Dzika Polska (3)

13:30 Królowie podwodnego nieba (3)

14:05 Projekt "Adrenalina" (3)

14:40 Szkoła opieki nad zwierzakami (3)

15:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (3)

15:45 Ekstremalni do bólu (3)

16:15 Bez ograniczeń (3)

16:45 Wehikuł czasu

16:50 Lidia w kuchni (3)

17:30 Para daje radę (3)

18:25 Wehikuł czasu

18:30 Człowiek ryba (1)

19:35 Stres - podstępny zabójca - film dokumentalny (USA,2008)

20:40 Lista Fokusa (3)

21:15 Cud narodzin (1)

22:20 Na golasa: Historia Marka Robertsa - film dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

23:35 Koszmarna wyprawa (3)

00:40 Życie Bałtyku (28)

01:10 Dzika Polska (3)

01:40 Drobne gesty, wielkie sprawy (3)

02:25 Lista Fokusa (3)

02:55 Królowie podwodnego nieba (3)

03:30 Para daje radę (3)

04:30 Lista Fokusa (3)

05:00 Siwa - Wrota Pustyni (4)

05:30 Badacze natury (7)

05:45 Badacze natury (8) 

TVP ABC

06:40 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - kurs języka angielskiego

06:45 Domowe przedszkole - program dla dzieci

07:15 Sceny z życia smoków (7)

07:30 Kasztaniaki (26)

07:45 Ala i As - program dla dzieci

08:10 Karrypel kontra groszki (8)

08:40 Smerfy (88)

09:05 Pomysłowy wnuczek (7)

09:15 Miś Uszatek (78)

09:25 Przygody Bolka i Lolka (8)

09:35 Kaktus i Mały (3)

09:45 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - kurs języka angielskiego

09:50 Domowe przedszkole - program dla dzieci

10:20 Sceny z życia smoków (7)

10:35 Kasztaniaki (26)

10:45 Ala i As - program dla dzieci

11:15 Karrypel kontra groszki (8)

11:40 Piosenki pana Tenorka

11:45 Smerfy (87)

12:15 Pomysłowy wnuczek (6)

12:25 Miś Uszatek (77)

12:35 Przygody Bolka i Lolka (6)

12:45 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - kurs języka angielskiego

12:50 Domowe przedszkole - program dla dzieci

13:20 Sceny z życia smoków (7)

13:35 Kasztaniaki (26)

13:50 Ala i As - program dla dzieci

14:15 Piosenki pana Tenorka

14:20 Karrypel kontra groszki (8)

14:45 Smerfy (86)

15:15 Pomysłowy wnuczek (5)

15:25 Miś Uszatek (76)

15:35 Przygody Bolka i Lolka (54)

15:45 Kaktus i Mały (4)

15:50 Angielski z Jedynką, czyli The Best Guest Show (14)

16:00 Mama - nic (1)

16:30 Mama - nic (2)

17:00 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - kurs języka angielskiego

17:05 Jedynkowe przedszkole - program dla dzieci

17:30 Len - film animowany (Polska,2005)

17:45 Kasztaniaki (28)

18:00 Dlaczego? Po co? Jak? - program dla dzieci

18:10 I kudłate i łaciate - program dla dzieci

18:30 Karrypel kontra groszki (9)

19:00 Wieczorynka: Smerfy (89)

19:20 Wieczorynka: Pomysłowy wnuczek (8)

19:30 Wieczorynka: Miś Uszatek (79)

19:40 Wieczorynka: Przygody Bolka i Lolka (9)

20:00 Mama - nic (3)

20:25 Mama - nic (4)

21:00 Talent za talent

21:30 Od przedszkola do Opola

22:00 Zakończenie programu 

TVP Kultura

07:20 Przygody pana Michała: Bułat i szabla (11/13)

07:45 Przygody pana Michała: Dymy nad twierdzą (12/13)

08:30 Portrety: Krzysztof Warlikowski - Nowy sen - film dokumentalny (Polska,2013)

09:40 Sceny nocne - film psychologiczny (Polska,1989)

11:35 Strojenie instrumentów - film animowany (Polska,2000)

11:50 Libera - Przewodnik po sztuce: Ryszard Stanisławski (5)

12:10 Made in Polska: Mitch & Mitch - koncert (Polska,2013)

13:55 Sceny nocne - film psychologiczny (Polska,1989)

16:00 18. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena - reportaż (Polska,2014)

16:30 Co Ty wiesz o nauce?: Genetyka (3)

17:00 Portrety: Krzysztof Warlikowski - Nowy sen - film dokumentalny (Polska,2013)

18:05 Wróżby kumaka - film obyczajowy (Polska,Niemcy,2005)

20:00 Informacje kulturalne

20:20 Panorama kina polskiego: Wszystko co kocham - dramat obyczajowy (Polska,2005)

22:05 Luksus - etiuda filmowa (Polska,2008)

23:00 Studio Kultura: Marcel Łoziński (5)

23:10 Filmy Marcela Łozińskiego: Poste restante - film dokumentalny (Polska,2008)

23:20 Filmy Marcela Łozińskiego: Jak to się robi - film dokumentalny (Polska,2006)

01:00 Informacje kulturalne

01:20 Kino nocne: Noi Albinoi - komediodramat (Dania,Islandia,Niemcy,Wielka Brytania,2003)

03:00 Anomalia - dramat obyczajowy (Belgia,Francja,Holandia,2012)

04:40 Pasmo kontemplacyjne - film dokumentalny 

05:40 Zakończenie programu

TVP Historia

07:25 Podróżnik: Pongola (52)

07:55 Jutro już będzie inaczej - film dokumentalny (Polska,2004)

09:00 1920. Wojna i miłość: Braterstwo (5/13)

09:55 Namibia (3)

10:25 Okrasa łamie przepisy: Wiosenne grillowanie z nowalijkami

11:05 Wielcy marzyciele: Juliusz Verne. Podróż całego życia (1)

12:05 Polska i świat z historią w tle: Lenino

12:25 W powstańczej rogatywce i niemieckim mundurze - film dokumentalny (Polska,2008)

13:05 Cwał - komediodramat (Polska,1995)

15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

15:30 Flesz historii (179) - cykl reportaży

15:50 Sensacje XX wieku: Osaczeni (1)

16:30 Sensacje XX wieku: Osaczeni (2)

17:00 1920. Wojna i miłość: W okopach (7/13)

18:00 Kalendarium historyczne: Największa grabież dzieł sztuki - film dokumentalny (Polska,1971)

18:40 Rajd "Podkowy" - reportaż (Polska,2008)

19:15 Dziennik telewizyjny: 30.04.1989

19:50 Wielcy marzyciele: Leonardo da Vinci. Ćwiczenia w tworzeniu

20:55 Flesz historii (179) - cykl reportaży

21:15 Ex Libris

21:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

22:00 Sensacje XX wieku: Osaczeni (3)

22:35 Sensacje XX wieku: Jak hartowała się stal

23:05 Królowa panoram - film dokumentalny (Polska,2012)

00:10 Polskie bitwy: Bitwa pod Cedynią

01:05 Pomnik czynu - film dokumentalny (Polska,1991)

01:30 Jadzia - komedia obyczajowa (Polska,1936)

03:00 Zakończenie programu

TV Polonia

06:05 Świat się kręci - /149/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ex Libris - odc. 168; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Przygrywka - odc. 4 - Po nitce do kłębka; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 14 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1069 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Na sygnale - odc. 7/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Na sygnale - odc. 8/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Nie ma jak Polska - odc. 30 Przemyśl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Sztuka życia - odc. 61, Magdalena Zawadzka; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Notacje - Jacek Gmoch. Cud na Wemblay; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Złotopolscy - odc. 932* - Wściekłość listonosza; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rozmowy poSzczególne - z Jerzym Hoffmanem rozmawia Anna Dymna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 14 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Szenzen - Pojechana (464); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Pisarze polscy 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Budzimy do życia - koncert Fundacji "Akogo?"; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1069 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 14/20 - Mechaniczne zamki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Przystań - odc. 5/13 - Spóźnieni kochankowie -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Szwajcaria - Nesja (465); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (31) -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Herbert 2014; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 14 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Przygrywka - odc. 4 - Po nitce do kłębka; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 14/20 - Mechaniczne zamki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Przystań - odc. 5/13 - Spóźnieni kochankowie; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Szwajcaria - Nesja (465); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1069; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (31); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zapiski Łazęgi - Szlak słonia; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Rozrywka

06:05 Tygodnik Moralnego Niepokoju

06:40 Makłowicz w podróży

07:10 Okrasa łamie przepisy

07:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Bananera

08:15 Dzieciaki górą - teleturniej

08:50 Śpiewające fortepiany

09:55 Tygodnik Moralnego Niepokoju

10:25 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (10)

10:45 Kabaretowy Klub Dwójki

11:40 Dzięki Bogu już weekend

12:45 Muzyka łączy pokolenia

13:40 Szansa na sukces

14:45 Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2009, czyli transmisja z Teatru Wielkiego

15:40 Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2009, czyli Polska - Zaborcy 3:0

16:40 Kabaretożercy

17:35 Tylko jeden skecz

17:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Z kamerą i strzelbą do Dzikich Plemion

18:25 Makłowicz w podróży

18:55 Okrasa łamie przepisy

19:35 Tygodnik Moralnego Niepokoju

20:15 Śpiewające fortepiany

21:05 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (19)

21:25 Kabaretowy Klub Dwójki

22:25 Kabaretożercy

23:30 Laskowik & Malicki - Niedziela wieczór

00:25 Made in Polska

01:35 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (3)

01:50 I kto to mówi?

02:30 Kabaret Potem przedstawia

03:20 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:06 Pogoda

06:10 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:36 Pogoda

06:41 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:05 Pogoda

07:13 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:36 Pogoda

07:40 Poranek TVP Info

07:45 Gość poranka

07:58 Poranek TVP Info

08:07 Serwis sportowy

08:16 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:35 Pogoda

08:42 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:07 Pogoda

09:13 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:35 Pogoda

09:43 Serwis sportowy

09:47 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:07 Pogoda

10:11 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:36 Pogoda

10:40 Serwis sportowy

10:45 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Serwis sportowy

11:55 Pogoda

12:00 Serwis info

12:20 Pogoda

12:25 Serwis sportowy

12:30 Serwis info

12:55 Pogoda

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda

13:30 Serwis info

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:25 Pogoda

14:30 Serwis info

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:20 Serwis sportowy

15:25 Pogoda

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Info dzień

16:17 Serwis sportowy

16:22 Pogoda

16:30 Puls Polski - magazyn

17:15 Teleexpress Extra

17:30 To jest temat - magazyn reporterów

18:00 Serwis sportowy

18:05 Pogoda

18:10 INFObiznes - magazyn ekonomiczny

18:30 Po przecinku - program publicystyczny (Polska,2014)

18:45 Przystanek Bruksela (3) - magazyn (Polska,2014)

19:36 Przepis na prawo - magazyn (Polska,2013)

19:57 Dziś wieczorem - program publicystyczny (Polska,2014)

20:12 Minęła dwudziesta (Polska,2014)

20:44 Serwis info flesz - program informacyjny (Polska,2014)

20:52 Pogoda - program informacyjny (Polska,2014)

21:00 Serwis info

21:08 Pogoda

21:15 Twoja@sprawa - magazyn

21:40 Studio LOTTO

21:50 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:52 Panorama dnia - program informacyjny

22:35 Pogoda

22:45 Twoje info - program informacyjny

23:20 Z dnia na dzień - program informacyjny

23:55 Sportowy wieczór

00:16 Dziś wieczorem - program publicystyczny

00:31 Minęła dwudziesta

01:03 Serwis info flesz

01:10 Serwis info

01:25 Panorama dnia - program informacyjny

02:03 Pogoda

02:13 Twoje info - program informacyjny

02:50 Twoja@sprawa - magazyn

03:16 Z dnia na dzień - program informacyjny

03:46 Dziś wieczorem - program publicystyczny

04:01 Minęła dwudziesta

04:33 Serwis info flesz

04:36 To jest temat - magazyn reporterów

05:05 Z dnia na dzień - program informacyjny

05:30 Twoja@sprawa - magazyn

05:54 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.