TVP 1
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 TELEZAKUPY
08:45 Kawa czy herbata? Tour de Pologne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
09:45 Barcelona w Gdańsku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Zwierzęta świata - Ssaki morskie - cz. 9. Lampart morski i jego ofiary (Marine Mammals. The Leopard Seal's Share) -  txt. str. 777  29'; film przyrodniczy kraj prod.Francja (1999); reż.:Luc Jacquet; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Dzika Polska - Traperzy archiwów życia; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Serialowe Lato Jedynki - Siostry - odc. 3/13 - Marzenia Matyldy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:25 Nie ma rady na odpady? - Drugie życie metali; magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Zwierzęta świata - Ssaki morskie - cz. 10. Zwierzęta przed obiektywem (Marine Mammals. The Making Of) -  txt. str. 777  26'; film przyrodniczy kraj prod.Francja (1999); reż.:Luc Jacquet; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Młodzi konstruktorzy - odc. 9/13 (Design squad); program edukacyjny kraj prod.USA (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Klan - odc. 2434 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Rezydencja - odc. 56 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Kolarstwo - Tour de Pologne - start 3 etapu; STEREO, 16:9
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Bonanza - odc. 105, Dezerter (Bonanza, ep. 105, The Deserter); serial kraj prod.USA (1961); Dla małoletnich od lat 12
16:15 Pszczółka Maja - Tort dla Królowej, odc. 25 (Cake For The Queen); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Pszczółka Maja - Kółko graniaste, odc. 26 (Ring - A - Ring A Caterpillar); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Barcelona w Gdańsku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Kolarstwo - Tour de Pologne - etap 3: Kraków - Rzeszów ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - etap 3: Kraków - Rzeszów; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Kolarstwo - NUTELLA MINI Tour de Pologne; STEREO, 16:9
19:15 Wieczorynka - Świnka Peppa, seria II - Kto mieszka w ogrodzie, odc. 21 (Tiny creatures, ep. 21); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 GOL T - Mobile Ekstraklasa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Kolarstwo - kronika Tour de Pologne; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:25 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Lechia Gdańsk - FC Barcelona ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Lechia Gdańsk - FC Barcelona ( 1 poł. ); STEREO, 16:9, Na żywo
23:05 Serialowe Lato Jedynki - 07 zgłoś się odc.15/21 -  txt. str. 777
00:15 Serialowe Lato Jedynki - Przebłysk jutra - odc. 17/22 (Flash Forward, ep. 17); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Wakacyjny seans filmowy - W matni (Web of Lies)  85'; film fabularny kraj prod.Kanada (2009); reż.:Tristan Dubois; wyk.:Tara Nicodemo, Ted Whitall, Andrew Walker, Majandra Delfino; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Bonanza - odc. 105, Dezerter (Bonanza, ep. 105, The Deserter); serial kraj prod.USA (1961); Dla małoletnich od lat 12
03:40 Notacje - Bogdan Paprocki. Grupa rewelersów; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Uwikłani /4/; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:20 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 11/39 - Goście z północy; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 12/39 - Remont z przeszkodami; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 2/7; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 M jak miłość - odc. 280; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 M jak miłość - odc. 281; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 22; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Barwy szczęścia - odc. 933 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Na dobre i na złe odc.101 - Test na miłość; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Spotkanie; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Familiada - odc. 2019; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Makłowicz w podróży - Holandia (94) "Z Zelandii do Bredy"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Pueblo -  txt. str. 777; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Czas honoru - odc. 42 "Kim Pani jest?" -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Ja to mam szczęście! - odc. 21 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:20 Rodzinka.pl - odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 M jak miłość - odc. 974; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (42) Wirtualny świat; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Kocham Kino na Dwóch Brzegach (Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI 2013) 3; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Jeden z dziesięciu - odc. 9/74; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Jeden z dziesięciu - odc. 10/74; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 XV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2009 - Kabaret TV (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Rozrachunki z przeszłością (Demons From Her Past)  89'; thriller kraj prod.USA (2010); reż.:Douglas Jackson; wyk.:Cynthia Gibb, Alexandra Paul; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Świat bez fikcji - Na spacerze z psem (Walking with dogs)  49'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Vanessa Engle; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Życie po falstarcie - odc. 8/10 (Starter Wife); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Szpital Three Rivers - odc. 9/13 (Three Rivers s. I ep. 9 Win - Loss); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Rozrachunki z przeszłością (Demons From Her Past)  89'; thriller kraj prod.USA (2010); reż.:Douglas Jackson; wyk.:Cynthia Gibb, Alexandra Paul; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (42) Wirtualny świat; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie programu

TVP Info Gdańsk
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:13 Serwis Info Flesz; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:19 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:04 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:15 Serwis Info Flesz; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:35 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:16 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:18 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:22 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:26 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 Forum Panoramy
17:15 W 80 dni dookoła lata - odc. 42 Festiwal Romane Dyvesa; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Szlakiem zabytków techniki - Sztolnia Królowa Luiza; Dla małoletnich od lat 7
17:55 Panorama Flesz
17:58 Pogoda
18:00 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Tede jo; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:57 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Tak czy inaczej - O znaczeniu; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
19:45 W 80 dni dookoła lata - Opera Leśna w Sopocie; Bez ograniczeń wiekowych
19:54 Pogoda
20:00 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:14 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:20 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:55 Panorama
22:15 Panorama Sport
22:20 Pogoda
22:30 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:07 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:15 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:31 Zjazd - Elbrus cz. I; film dokumentalny; reż.:Tomasz Płuciennik, Przemysław Orcholski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:13 Zakończenie dnia

Polsat
05.00  Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00  Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
08.45  Malanowski i partnerzy (378, 379) - serial fab.-dok.
09.40  Trudne sprawy (103) - serial paradokumentalny
10.40  Dlaczego ja? (277) - serial paradokumentalny
11.45  Pamiętniki z wakacji (15) - serial paradokumentalny
12.45  Dom nie do poznania (118, 119) - reality show
14.45  Malanowski i partnerzy (266, 267) - serial fab.-dok.
15.50  Wydarzenia
16.10  Prognoza pogody
16.15  Interwencja - magazyn reporterów
16.40  Dlaczego ja? (408) - serial paradokumentalny
17.40  Trudne sprawy (300) - serial paradokumentalny
18.50  Wydarzenia
19.20  Sport - program informacyjny
19.25  Prognoza pogody
19.30  Świat według Kiepskich (262) - serial komediowy
20.10  Megahit: 44 minuty - dramat sensacyjny, USA 2003
21.55  Bez pamięci - film kryminalny, USA 2007
23.55  Notatki o skandalu - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2006
01.45  Zagadkowa noc - teleturniej
03.15  Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.05  Uwaga! - magazyn reporterów
05.20  Rozmowy w toku - talk-show
06.20  Mango - telezakupy
08.00  Ostry dyżur 14 (4) - serial obyczajowy
09.00  Kuchenne rewolucje (13) - program rozrywkowy
10.00  Na Wspólnej (1701) - serial obyczajowy
11.20  Ugotowani (5) - reality show
12.20  Szpital (41) - serial paradokumentalny
13.20  Ukryta prawda (138) - serial paradokumentalny
14.20  W-11 - Wydział Śledczy (893) - serial fab.-dok.
15.05  Sąd rodzinny (161) - serial fab.-dok.
16.05  Rozmowy w toku - talk-show
17.00  Szpital (42) - serial paradokumentalny
18.00  Ukryta prawda (139) - serial paradokumentalny
19.00  Fakty
19.30  Sport
19.40  Pogoda
19.50  Uwaga! - magazyn reporterów
20.05  W-11 - Wydział Śledczy (911) - serial fab.-dok.
20.50  John Q - film sensacyjny, USA 2002
23.15  Top Gear 19 (3) - magazyn motoryzacyjny
00.40  Kuba Wojewódzki (14) - talk-show
01.40  Smakuj świat z Pascalem (4) - reality show
02.10  Uwaga! - magazyn reporterów
02.25  Arkana magii (998) - interaktywny program rozrywkowy
03.45  Rozmowy w toku - talk-show
04.40  Zakończenie programu

TV 4
5.10  Życiowe role gwiazd
5.30  Ukryta miłość
6.25  I like it
7.25  Winx Club
8.25  Komisarz Rex
9.30  Kiedy się zakocham
10.25  You Can Dance - wersja amerykańska
11.25  4music
12.30  Tester
13.00  Telesprzedaż
13.20  Dziewczyny z fortuną
15.00  Dekoratornia
16.00  Winx Club
17.05  Wzór
18.00  Ukryta miłość
19.00  Komisarz Rex
20.00  Zabójcze promienie - film katastroficzny, USA, 2008
21.50  CSI: Kryminalne zagadki Miami
22.45  Wzór
23.45  Łowca krokodyli: dzienniki
0.50  Galileo
1.50  4music
2.55  I like it
3.40  Zakończenie programu

TVN 7
5.00  Pascal. po prostu gotuj
5.40  We Dwoje - program rozrywkowy
6.55  Męski Typ. Adam Małysz - talk show
7.25  Sąd rodzinny - program sądowy
8.20  Sędzia Anna Maria Wesołowska
9.20  Kocham. Enter - program obyczajowy
10.20  Ostry dyżur VI - serial obyczajowy
11.20  Mango Telezakupy
13.00  Sąd rodzinny - program sądowy
14.00  Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.00  Agenci NCIS - serial sensacyjny
16.00  Kocham. Enter - program obyczajowy
17.00  Ostry dyżur VII - serial obyczajowy
18.00  Detektyw Monk - serial sensacyjny
19.00  Agenci NCIS - serial sensacyjny
20.00  Sekta - film sensacyjny, Kanada, USA 2000
22.15  Nie z tego świata - serial
23.15  Jason X - horror, USA 2001
1.20  Arkana magii
3.30  Druga strona medalu
4.00  Druga strona medalu
4.30  Druga strona medalu
4.55  Przerwa w nadawaniu

TV Puls
6.00  Dyżur
6.30  No problem! 2011
7.00  Bao - Bab, czyli zielono mi - serial  
8.05  Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego - serial
8.40  Timon i Pumba - serial  
9.05   Xena: wojownicza księżniczka - serial
10.00  Czarodziej z Harlemu - komedia   
11.50  Zaklinacz psów - reality TV 2005   
12.50  Steve Irwin. Walka o dziką przyrodę - serial  
13.50  Medicopter - obyczajowy  
14.50  Nowe przygody Robin Hooda - serial
15.50  Bao - Bab, czyli zielono mi - serial
16.55  Xena: wojownicza księżniczka - serial  
17.55  Łowcy skarbów - serial
19.00  Pingwiny z Madagaskaru - serial
20.00  Jaskinia śmierci - film katastroficzny
22.00  Specgrupa - film akcji, USA 2001
0.05  Stare dranie z Belgii - program rozrywkowy, Belgia 2010
1.00  Muzyczne życzenia
2.00  No problem!
2.30  Dyżur
3.00  JRG w akcji
3.25  Dyżur
3.50  JRG w akcji
4.15  Menu na miarę
4.40  Z archiwum policji
5.05  Menu na miarę
5.30  Z archiwum policji

TV Polonia
06:05 Ale mądrale! - /7/; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Po obu stronach Bałtyku - Z podmuchem wiatru; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 W stronę piękna... - Perły znad morza...(Perły Bałtyku); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Pan na Żuławach - odc. 11/11 - Stan alarmowy; dokument fabularyzowany; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Tylko hity! Opole2012 - odc. 12 - Najlepsze z najlepszych; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
09:20 Baśnie i bajki polskie - odc. 17 - Kozucha kłamczucha; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Baśnie i bajki polskie - odc. 18 - Złota jabłoń; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Urwisy z Doliny Młynów - Dziki (Dziki); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985); Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Urwisy z Doliny Młynów - Kryjówka (Kryjówka); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985); Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 42; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Kopciuszek - odc. 34 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Polonia w Komie - Birma - Kozakiewicz  (283); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Barwy szczęścia - odc. 873 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 3/4 (odc. 3/4) -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Opole 2009 na bis; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Świętokrzyski Park Narodowy  45'; film dokumentalny; reż.:Stanisław Fiuk-Cisowski, Zdzisław Cozac; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Co tu jest grane ? - odc.8; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Nie ma jak Polska - odc. 9 Kujawsko - Pomorskie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 741* - Największy kłopot, kiedy kobieta się zakocha; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Po obu stronach Bałtyku - Z podmuchem wiatru; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Kopciuszek - odc. 34 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Łamigłówka - Zamek Królewski 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Polonia w Komie - Birma - Kozakiewicz  (283); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 42; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Piosenki Starszych Panów - pół wieku za nami; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Barwy szczęścia - odc. 873 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 5 - Rajd; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 70 - Eden -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Brazylia - Kubisia (284); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Układ krążenia - odc. 1/7 - Wysoka góra; serial TVP; reż.:Andrzej Titkow; wyk.:Edward Lubaszenko, Joanna Sobieska, August Kowalczyk, Zdzisław Wardejn, Mieczysław Voit, Jerzy Duszyński; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Hity Kabaretowego Klubu Dwójki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Łamigłówka - Zamek Królewski 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Kopciuszek - odc. 34 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Urwisy z Doliny Młynów - Dziki (Dziki); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985); Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Urwisy z Doliny Młynów - Kryjówka (Kryjówka); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 5 - Rajd; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 70 - Eden -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Brazylia - Kubisia (284); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 873; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Piosenki Starszych Panów - pół wieku za nami; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Flesz historii - odc. 141; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Zakończenie dnia

Eurosport
8.30 Pływanie. MŚ, Barcelona
12.45 Piłka nożna Mistrzostwa Europy kobiet, Szwecja Finał
14.20 Pływanie. MŚ, Barcelona
15.30 Skoki do wody MŚ, Hiszpania Platforma 27 m, mężczyźni
16.00 Skoki do wody MŚ, Hiszpania Platforma 20 m
17.00 Piłka wodna. MŚ, Barcelona
18.00 Pływanie. MŚ, Barcelona Dzień 11
20.15 Piłka wodna. MŚ, Barcelona Ćwierćfinały mężczyzn  
21.15 Piłka wodna MŚ, Barcelona Ćwierćfinały mężczyzn  
21.45 Piłka wodna. MŚ, Barcelona Ćwierćfinały mężczyzn
22.45 Rajdy Samochodowe. ERC od środka
23.15 Wyścigi samochodowe. Lamborghini Super Trofeo, Spa - Francorchamps, Belgia
23.45 Kolarstwo
0.30 Skoki do wody MŚ, Hiszpania Platforma 20 m
1.15 Sporty Motorowe. The Grid
1.30 Przerwa w nadawaniu

Polsat Sport News
7.00 Sport Flash
7.05 Tenis WTA Baku I półfinał
8.00 Sport Flash
8.05 Tenis WTA Baku I półfinał
9.00 Sport Flash
9.05 Siatkówka Liga Światowa finały  
10.00 Sport Flash
10.05 Siatkówka Liga Światowa finały  
11.05 Lekkoatletyka Diamond League Londyn
12.00 Sport Flash
12.05 Lekkoatletyka Diamond League Londyn
13.00 Sport Flash
13.05 Siatkówka Liga Światowa finały
14.00 Sport Flash
14.05 Siatkówka Liga Światowa finały
15.00 Sport Flash
15.05 Tenis ATP 250 Gstaad finał  
16.00 Sport Flash
16.05 Tenis ATP 250 Gstaad finał  
17.00 Sport Flash
17.05 Siatkówka Liga Światowa finały
18.00 Sport Flash
18.05 Siatkówka Liga Światowa finały
19.00 Sport Flash
19.05 Siatkówka plażowa World Tour USA mecz o 3. miejsce mężczyzn  
20.00 Sport Flash
20.05 Siatkówka plażowa World Tour USA finał mężczyzn  
21.00 Sport Flash
21.05 Siatkówka plażowa World Tour USA mecz o 3. miejsce kobiet
22.00 Sport Flash
22.05 Siatkówka plażowa World Tour USA finał kobiet
23.00 Sportowe podsumowanie dnia
23.15 Żużel Elite League  
0.00 Sportowe podsumowanie dnia  
0.15 Żużel Elite League
1.00 Sportowe podsumowanie dnia
1.15 Przerwa w nadawaniu


TVP Sport
08:10 TELEZAKUPY
08:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - etap 2: Marilleve Val di Sole - Passo Pordoi; STEREO, 16:9
09:45 Niedokończona historia - cz. 1 -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Nadzieja na Mundial; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 TELEZAKUPY
11:30 Niedokończona historia - cz. 2 - Nowa era -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - start 3 etapu; STEREO, 16:9, Na żywo
12:40 Mój najcenniejszy medal - Lech Piasecki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Liga Mistrzów - 1/2 F: Bayern Monachium - FC Barcelona (11); STEREO, 16:9
15:00 Liga Mistrzów - 1/2 F: Real Madryt - Borussia Dortmund (12); STEREO, 16:9
17:05 Kolarstwo - Tour de Pologne - etap 3: Kraków - Rzeszów; STEREO, 16:9, Na żywo
19:25 Rio 2014 - magazyn piłkarski FIFA (magazyn piłkarski FIFA) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9
20:05 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Lechia Gdańsk - FC Barcelona; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Lechia Gdańsk - FC Barcelona; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 GOL T - Mobile Ekstraklasa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Kolarstwo - Tour de Pologne - etap 3: Kraków - Rzeszów; STEREO, 16:9
00:55 Mój najcenniejszy medal - Paweł Nastula; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.