FANDOM


TVP 1 HD
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:35 Wakacje z Jedynką - SpongeBob Kanciastoporty - Różowa Oferma, odc. 23 (Big Pink Loser); serial animowany kraj prod.USA (2008)
09:10 Wakacje z Jedynką - Szatan z siódmej klasy - odc. 5 - Dan. Al. Inf. C. III. 10 - 11... - uff -  txt. str. 777; serial TVP
10:05 Natura w Jedynce -  Świat z lotu ptaka odc. 2. Afryka (Earthflight) -  txt. str. 777  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012)
11:05 Zwykła/niezwykła rodzinka - odc. 9/20 (No Ordinary Family, ep. 9, No Ordinary Anniversary) kraj prod.USA (2010)
12:00 Wiadomości
12:05 Agrobiznes
12:25 Magazyn Rolniczy - Przetwórstwo mięsa wieprzowego
12:45 Natura w Jedynce -  Świat z lotu ptaka odc. 3. Europa (Earthflight) -  txt. str. 777  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012)
13:50 Wszystko przed nami - odc. 63 -  txt. str. 777; telenowela TVP
14:25 Wszystko przed nami - odc. 64 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:05 Pogoda
15:15 Polskie Wakacje - Na jeziorach - odc. 6 Warmia nieodkryta; magazyn
15:30 Klan - odc. 2578 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:55 MacGyver [ser. II] - odc. 17, Szpieg szpiegów (MacGyver II, ep. 17, Dalton, Jack of Spies); serial kraj prod.USA (1986)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:30 Życie nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial TVP
18:30 Ranczo - odc. 71 (seria VI, odc. 6) - Dzieci rewolucji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777
20:00 Sport -  txt. str. 777
20:05 Kronika 71. Tour de Pologne
20:10 Pogoda -  txt. str. 777
20:25 Piłka nożna - kwalifikacje do Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - Celtic Glasgow ( studio )
20:40 Piłka nożna - kwalifikacje do Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - Celtic Glasgow ( 1 poł. )
22:50 1920. Wojna i miłość - odc. 9/13 - Do broni -  txt. str. 777 AD; serial TVP
23:45 Kuloodporni (Bulletproof)  80'; komedia kryminalna kraj prod.USA (1996)
01:20 MacGyver [ser. II] - odc. 17, Szpieg szpiegów (MacGyver II, ep. 17, Dalton, Jack of Spies); serial kraj prod.USA (1986)
02:20 Ręka fryzjera  49'; film dokumentalny
03:15 Notacje - Krzysztof Kasprzyk. Tak powstała Piosenka dla córki; cykl dokumentalny
03:30 W garniturach - odc. 9/13 (Suits, ep. 8, Identity Crisis); serial kraj prod.USA (2011)
04:20 Zagadkowa Jedynka
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:50 Mikołajek - odc. 34 Kwarantanna (Le Petit Nicolas ep. la Quarantaine); serial animowany kraj prod.Francja (2009)
06:05 Mikołajek - odc. 35 Porządki (Le Petit Nicolas ep. Nicolas fait de l'ordre); serial animowany kraj prod.Francja (2009)
06:20 Polacy w Rzymie i Watykanie  21'; cykl dokumentalny
06:55 M jak miłość - odc. 583; serial TVP
07:50 M jak miłość - odc. 584; serial TVP
08:50 Herkules - odc. 48 Niech żyje król (Hercules: The Legendary Journeys ep. Long Live the King); serial kraj prod.USA (1996)
09:50 Tygrysy Europy - odc. 2/11 - Urodziny -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1128 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:35 Na dobre i na złe - odc. 338 Klasowe spotkanie; serial TVP
12:35 Familiada - odc. 2101; teleturniej
13:10 Na sygnale - odc 22/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat  - Wielbłąd -  txt. str. 777; cykl reportaży
14:20 Szkoła życia - odc. 24 "Kochanek matki"; telenowela dokumentalna TVP
15:10 Tancerze - odc. 18 Wszystko albo nic; serial obyczajowy TVP
16:15 M jak miłość - odc. 1051; serial TVP
17:05 Kabaretowy Klub Dwójki - (3); widowisko rozrywkowe
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 6/80; teleturniej
19:25 Ja to mam szczęście! - odc. 10 -  txt. str. 777; serial TVP
20:10 Kino relaks - Lol (LOL (Laughing Out Loud))  98'; komedia kraj prod.Francja (2008)
22:00 Na sygnale - odc 19/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22:30 Na sygnale - odc 20/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
23:05 Dr House - s. VIII, odc. 170 (House M. D. , s. 8, ep. Blowing the Whistle); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011)
23:55 Dr House - s. VIII, odc. 171 (House M. D. , s. 8, ep. Gut Check); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011)
00:50 Angela Merkel (Angela Merkel)  44'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012)
01:35 JFK - Nieznany prezydent (JFK The Private President)  53'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012)
02:40 Nowa - odc. 10; serial TVP
03:40 XV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2009 - Kabaret TV
04:55 Dr House - s. VIII, odc. 171 (House M. D. , s. 8, ep. Gut Check); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011)
05:45 Zakończenie dnia

TVP Warszawa
06:30 Echa dnia
06:40 Pogoda - 30.07 - 1
06:45 Echa dnia - komentarze
07:00 Co niesie dzień
07:25 Pogoda - 30.07 - 2
07:30 Pogoda
07:32 Porozmawiajmy o...; program publicystyczny
07:52 Kronika waw.pl; felieton
07:57 Pogoda
08:00 Telekurier
08:30 Dzika Polska - Szaleńcy natury - I stał się mamut; serial dokumentalny
09:00 Co niesie dzień
09:25 Pogoda - 30.07 - 2
09:30 Co u nas?
09:35 Psi psycholog - odc. 22; telenowela dokumentalna TVP
10:10 Kazik dał radę; reportaż
10:25 Przechodzień codzienny
10:25 Co u nas?
10:30 Wokół nas - pogoda
10:35 Dwa żywioły, dwie pasje; magazyn
10:45 Misja: Integracja; magazyn
11:10 Śladami Potopu; film dokumentalny
12:20 Fascynujące Śląskie - Kabaret Młodych Panów; cykl reportaży
12:45 Wokół nas - pogoda
12:55 Agrobiznes
13:25 Romanca. Operowo
14:00 Podróże z góralem; magazyn
14:15 Reportaż z regionu - Kronika Doliny Pałaców - skrót; reportaż
14:20 Wokół nas - pogoda
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia
14:35 W górę; reportaż
14:55 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Falowiec; cykl reportaży
15:10 Prawdziwa historia niechcianych pomników - Narodziny symbolu; cykl dokumentalny
15:45 Kazik dał radę; reportaż
16:00 Telekurier
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia
16:35 Sprawa na dziś - odc. 35
17:05 Rok w ogrodzie
17:32 Kurier Mazowiecki
17:44 Pogoda
17:45 Studio reportażu - Słyszę, więc jestem; reportaż
18:11 Pogoda
18:13 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:47 Raport na gorąco
18:49 Pogoda
18:51 Studio reportażu - ŚWIATŁOCZULI; reportaż
19:19 Studio reportażu - Mazowsze Chełmońskiego; reportaż
20:00 Kurier Warszawy i Mazowsza
20:05 Raport na gorąco
20:07 Pogoda
20:09 Porozmawiajmy o...; program publicystyczny
20:30 Listy gończe - Na oczach dziecka; magazyn
20:54 Był taki dzień - 30 lipca; felieton
20:57 Pogoda
21:00 Echa dnia
21:10 Pogoda - 30.07 - 3
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM
21:40 Echa dnia - komentarze
21:55 Pogoda - 30.07 - 4
22:01 Kurier Warszawy i Mazowsza
22:13 Raport na gorąco
22:16 Pogoda
22:17 Wiadomości sportowe
22:23 Kronika waw.pl; felieton
22:25 Wokół nas - pogoda
22:40 Telekurier
23:10 W górę; reportaż
23:30 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Falowiec; cykl reportaży
23:40 Prawdziwa historia niechcianych pomników - Narodziny symbolu; cykl dokumentalny
00:15 Everyday English odc.241
00:35 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 212
00:50 Wokół nas - pogoda
00:55 Echa dnia
01:05 Pogoda - 30.07 - 3
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM
01:35 Echa dnia - komentarze
01:45 Pogoda - 30.07 - 4
01:55 Telekurier
02:20 Wokół nas - pogoda
02:25 Kazik dał radę; reportaż
02:45 Dwa żywioły, dwie pasje; magazyn
03:00 Misja: Integracja; magazyn
03:10 Wokół nas - pogoda
03:20 Psi psycholog - odc. 22; telenowela dokumentalna TVP
03:50 Rok w ogrodzie
04:15 Nożem i widelcem - odc. 47 Miruna na trzy sposoby; magazyn kulinarny
04:35 Kultowe rozmowy - odc. 7 - Dariusz Michalczewski
05:00 Wokół nas - pogoda
05:10 Śladami Potopu; film dokumentalny
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Telekurier
06:25 Zakończenie dnia

Polsat HD
5.00  Wstawaj! Gramy!
6.00  Nowy dzień z Polsat News
8.20  13 Posterunek
9.00  Malanowski i Partnerzy
10.00  Dzień, który zmienił moje życie
11.00  Dlaczego ja?
12.00  Ślubna gorączka
13.00  Trudne sprawy
14.00  Miodowe lata
14.45  Dzień, który zmienił moje życie
15.50  Wydarzenia
16.10  Pogoda
16.15  Interwencja
16.45  Dlaczego ja?
17.45  Trudne sprawy
18.50  Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30  Świat według Kiepskich
20.35  Amerykańska dziewica - komedia USA, 2009
22.15  Wieczny student 3 - komedia USA, 2009
0.20  Zamiana - film Polska, 2009
2.40  Tajemnice losu

TVN HD
6.30 Uwaga! - program interwencyjny
6.50 Mango - Telezakupy
7.55 Detektywi - program kryminalny
8.30 W - 11 Wydział Śledczy - serial
9.10 Rozmowy w toku - talk show
10.10 Milion w minutę - program rozrywkowy
11.10 Dr House II - serial obyczajowy
12.10 Szpital - program obyczajowy
13.10 Ukryta prawda
14.10 W - 11 Wydział Śledczy - serial
14.55 Kuchenne rewolucje
16.00 Rozmowy w toku - talk show
17.00 Ukryta prawda
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.05 W - 11 Wydział Śledczy - serial
20.50 Romeo musi umrzeć - film sensacyjny, USA 2000
23.10 Zabójcza broń II - film sensacyjny, USA 1989
1.30 Uwaga! - program interwencyjny
1.45 Sekrety Magii
3.05 Rozmowy w toku - talk show
4.05 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:05 Lato Zet i Dwójki 2014 - (2) Przebój lata; koncert
07:10 Szlakiem gwiazd - odc. 17 Jerzy Kryszak; cykl reportaży
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 45 (seria IV, odc. 2) - Cena prawdy -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 46 (seria IV, odc. 3) - Skradziona miłość -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
09:20 Polonia w Komie - Paryż - Stuart (529)
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 23 - O Zefliku i smoku; film animowany
09:50 Do przerwy 0:1 - odc. 4/7 Ucieczka -  txt. str. 777; serial TVP
10:25 Dzika Polska - Dyskretny urok śluzowca; serial dokumentalny
11:00 Polonia 24
11:40 Dwie strony medalu - odc. 66 -  txt. str. 777; serial TVP
12:05 Bulionerzy - odc. 43 - Wyścig; serial komediowy TVP
12:25 Łamigłówka - Mazury 1
12:35 Wiadomości
12:50 Ja wam pokażę! - odc. 4/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
13:50 Studio Wschód - Na pomoc kresowym mogiłom
14:25 Okrasa łamie przepisy - Ryby morskie; magazyn kulinarny
14:55 Lato Zet i Dwójki 2014 - (2) Przebój lata; koncert
16:00 Złotopolscy - odc. 997* - Rodzinna pomoc; telenowela TVP
16:30 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014)
16:55 Dwie strony medalu - odc. 66 -  txt. str. 777; serial TVP
17:20 Polonia w Komie - Paryż - Stuart (529)
17:30 Teleexpress
17:50 Łamigłówka - Mazury 1
17:55 Bulionerzy - odc. 43 - Wyścig; serial komediowy TVP
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Droga przez piekło cz. 1; cykl dokumentalny
18:55 Czas honoru - odc. 33* "Bracia" -  txt. str. 777; serial TVP
19:45 Dobranocka - Pomysłowy wnuczek - Usprawnienia odc. 7; serial animowany
20:00 Wiadomości
20:25 Sport
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka - Mazury 1
20:50 Pogoda na piątek - odc. 5; serial obyczajowy TVP
21:45 Polonia w Komie - Walencja - Pola (530)
22:00 Polonia 24
22:45 Oficer - odc. 13/13* "Sto rąk" -  txt. str. 777; serial TVP
23:40 Oficerowie - odc. 1/13* Stinger -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
00:30 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /11/
00:45 Dwie strony medalu - odc. 66 -  txt. str. 777; serial TVP
01:10 Łamigłówka - Mazury 1
01:15 Do przerwy 0:1 - odc. 4/7 Ucieczka; serial TVP
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy wnuczek - Usprawnienia odc. 7; serial animowany
02:00 Wiadomości
02:25 Sport
02:30 Pogoda
02:45 Pogoda na piątek - odc. 5; serial obyczajowy TVP
03:35 Polonia 24
04:10 Polonia w Komie - Walencja - Pola (530)
04:20 Bulionerzy - odc. 43 - Wyścig; serial komediowy TVP
04:50 Co tu jest grane ? - odc.8; program muzyczny
05:15 N jak Neo - Nówka - odc. 4; program rozrywkowy
05:45 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014)
06:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.