FANDOM


TVP 1
05:25 Zaopiekuj się mną - odc. 56, Miłosne sztuczki (Watch Over Me ep. 56, Love Taps); serial kraj prod.Argentyna (2006)
06:05 Zaopiekuj się mną - odc. 57, Zwidy i omamy (Watch Over Me ep. 57, In Dreams); serial kraj prod.Argentyna (2006)
06:45 Kadra 2012; magazyn
07:00  Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
08:00 Domisie - Wyszło szydło z worka; program dla dzieci
08:30 Klub przyjaciół Myszki Miki - Urodziny Minnie, odc. 10 (Minnies Birthday); serial kraj prod.USA (2006)
08:55 Teleranek - magazyn
09:25 Disney! Cudowny Świat - Kurczak Mały (Chicken Little) - txt str.777; film animowany kraj prod.USA (2005)
10:45  Marzenie Reda (Red's Dream); film animowany kraj prod.USA (1987)
10:55 Młoda godzina - Hannah Montana - Znowu w trasie?, odc. 12 (On the road again); serial kraj prod.USA (2006)
11:25 Tydzień
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn
13:00 Wiadomości
13:10 Świry - odc. 8 (Psych, ep. 8, Shawn vs. The Red Phantom); serial kryminalny kraj prod.USA (2006)
13:55 Winnetou - Winnetou i Old Surehand (Old Surehand)  89'; serial przygodowy kraj prod.JUGOSŁAWIA, Włochy, Niemcy (1966)
15:35 BBC w Jedynce - Budda, pszczoły i królowa szerszeni (Buddha, Bees and the Giant Hornet Queen) - txt str.777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
16:30 Opole 2008 na bis - Opolowanie - kabareton /2/; koncert
16:45 Budzimy do życia ; felieton
17:00 Teleexpress
17:20 300 % normy - odc. 22; teleturniej
17:55 300 % normy - rozwiązanie konkursu - 12
18:05 Jaka to melodia? - finał  listopada; teleturniej
19:00 Wieczorynka - Kubusiowe opowieści - Zastępca Tygryska, odc. 24 (Book of Pooh); serial kraj prod.USA (2001)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Szminka w wielkim mieście - odc. 2 (Lipstick Jungle, ep. 2); serial kraj prod.USA (2006)
21:10 Ranczo - odc. 18 - Europejski kandydat - txt str.777; serial obyczajowy TVP
22:10 Ranczo - odc. 19 - Rozwód z miłości - txt str.777; serial obyczajowy TVP
23:10 Uczta kinomana - 21 gramów (21 Grams) - txt str.777  119'; dramat kraj prod.USA (2003)
01:15 Kolekcja kinomana - Bliscy nieznajomi (Confidences trop intimes)  99'; dramat kraj prod.Francja (2004)
02:55 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
05:35 Dla niesłyszących - Radio Romans - odc. 13/32 - Być matką; serial
06:00 Złotopolscy - odc. 992 Wypadek; telenowela TVP
06:30 Złotopolscy - odc. 993 Kiedy wszystko traci sens; telenowela TVP
07:00 Ostoja - odc. 70
07:30 M jak miłość - odc. 619; serial TVP
08:20 Barwy szczęścia - odc. 179 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
08:50 Barwy szczęścia - odc. 180 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
09:25 Doktorologia stosowana - Urologia i Ginekologia - odc. 12 (Urology and Ginecology - odc. 12) - txt str.777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007)
10:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Szafir - txt str.777; cykl reportaży
10:30 Rodzinne oglądanie - Królowa drzew (The Queen Of Trees); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
11:30 Makłowicz w podróży - Podróż 6 Friuli - Wenecja Julijska. Via Julia - Augusta (23); magazyn kulinarny
12:05 Gwiazdy w południe - Gang Olsena wpada w szał (Olsen - Banden gar amok)  96'; komedia kraj prod.Dania (1973)
14:00 Familiada - odc. 1576 - txt str.777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 994 Tragedia Złotopolskich; telenowela TVP
15:05 Szansa na Sukces - Natalia Kukulska
16:00 Magazyn Ekstraklasy - Szybka piłka - konkurs
16:10 Na dobre i na złe - odc. 348 Szczęśliwy wypadek; serial TVP
17:10 Brzydula Betty - odc. 34/41 (Ugly Betty s. 2 Zero Worship); serial komediowy kraj prod.USA (2006)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Sport Telegram
18:59 Pogoda
19:05 Tak to leciało! - (26); teleturniej
20:00 Czas honoru - odc. 13 Władek - txt str.777; serial TVP
21:00 Świat to za mało (The World Is Not Enough) - txt str.777  122'; film sensacyjny kraj prod.USA, Wielka Brytania (1999)
23:05 Magazyn Ekstraklasy - Szybka piłka - kulisy
23:10 Magazyn Ekstraklasy - Szybka piłka
23:55 EUROexpress; magazyn
24:00 Telewizyjne Wiadomości Literackie - (48)
00:30 Panorama
00:50 Tyrmand 1954; film dokumentalny
01:40 W matni (Rush)  115'; film fabularny kraj prod.USA (1991)
03:35 Noc Zagadek - teleturniej interaktywny
04:35 Zakończenie dnia

TVP Info
06:44 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
07:43 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
08:43 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
09:46 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
09:51 Serwis sportowy; STEREO
10:00 Antysalon Ziemkiewicza; magazyn; STEREO
10:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
10:43 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
10:45 Serwis sportowy; STEREO
10:52 Serwis Kulturalny; STEREO
11:00 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
11:45 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:56 Serwis Kulturalny; STEREO
12:01 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
12:43 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
12:45 Serwis sportowy; STEREO
12:51 Pięć minut dla zdrowia; magazyn; STEREO
13:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
13:47 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Pierwszy milion; magazyn; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
14:41 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
14:45 Stadion INFO - .; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
15:55 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
16:00 Sprint przez historię Przemysława Babiarza; magazyn; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
16:42 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:16 Magazyn Świat; STEREO
17:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
17:34 Magazyn Świat; STEREO
17:56 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
20:46 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
20:52 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; 217 wydanie cyklicznego politycznego widowiska publicystycznego emitowanego na żywo z udziałem młodzieży 220 wydanie cyklicznego widowiska publicystycznego emitowanego na zywo ze studia TVP w Krakowie. W programie spotkanie z ojcem Leonem Knabitem z okazji VII Dnia Papieskiego.
21:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
21:41 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
22:46 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
22:50 Nakarmimy świat, cz. I (We Feed the World); film dokumentalny kraj prod.Austria (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:43 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO
00:11 Sportowa niedziela; STEREO
01:09 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO
01:38 Pierwszy milion; magazyn; STEREO
02:05 Antysalon Ziemkiewicza; magazyn; STEREO
02:33 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
02:47 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
02:52 Zakończenie dnia

Polsat
5:30 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:15 Szalony Jack, pirat - odc. 9
6:45 Miejskie szkodniki - odc. 22
7:15 Power Rangers - odc. 5
7:45 Power Rangers - odc. 6
8:15 Jak oni śpiewają - program rozrywkowy
10:40 Kosmaty zawodnik - komedia
12:40 Fałszywa dwunastka - komedia
14:45 I kto tu rządzi - odc. 47
15:15 Piotr Bałtroczyk na żywo - program rozrywkowy
16:45 Strzał w 10 - program rozrywkowy
17:45 Rodzina zastępcza plus - Szkoła liderów - odc. 301
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Strefa tajemnic
20:00 Skazany na śmierć - odc. 57
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 6 - odc. 124
22:00 Studio LOTTO
22:05 Kości - odc. 37
23:05 Sprawca Zero - thriller
1:15 Magazyn sportowy
3:15 Tajemnice losu
4:15 Zakazana kamera
5:00 TV Market

TVN
5:35 Uwaga! - magazyn reporterów
5:55 Telesklep
8:00 Niania - Mów mi Franiu - odc. 102
8:30 Dzień dobry TVN
10:55 Kawa na ławę - magazyn
11:45 Teraz albo nigdy! - odc. 25
12:45 Richie milioner - komedia przygodowa
14:40 Mam talent! - Finał
16:35 Co za tydzień
17:00 Kapitalny pomysł - teleturniej
18:00 Milionerzy - teleturniej
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Taniec z gwiazdami - Finał
22:20 Teraz albo nigdy! - odc. 26
23:20 Taniec z gwiazdami - kulisy
23:55 Seks w wielkim mieście - odc. 6
0:35 Wizja morderstwa - thriller
2:20 Uwaga! - magazyn reporterów
2:40 Telesklep
3:00 Nic straconego

TV 4
05.50 Montreux Years 2005 - koncert
06.05 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
07.05 Przygodyw siodle: Śmierć i narodziny - film familijny, Australia/Kanada 2001
08.30 Nieposkromiona Australia (20)
09.05 Zgrywus - komedia, USA 1996
11.00 Galileo - magazyn popularnonaukowy
12.00 Kinomaniak - magazyn filmowy
12.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.00 Wielkie Happy Hour - program rozr.
14.00 Być jak ona (11): Drew Barrymore
14.30 Siatkówka: Plusliga kobiet - mecz Stal Mielec - AZS Białystok
17.00 Kłamczuch - program rozrywkowy
18.00 Modne gwiazdy (4) - cykl dok.
19.00 Galileo - magazyn popularnonaukowy
20.00 Włatcy móch (64) - serial anim.
20.30 Policyjna opowieść 3: Superg1ina - film sensacyjny, Hongkong 1992
22.45 Jazda Agurowa - program rozr.
23.45 Otwórz oczy - thriller, Francja/Hiszpania 1997
02.15 Skrzydła (9) - serial kom., USA,
02.45 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
03.20 Montreux Years 2005 - koncert
04.25 Sztukateria - program kulturalny
04.45 TV Market
05.05 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Klan - odc. 1552; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Klan - odc. 1553; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Klan - odc. 1554; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Klan - odc. 1555; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Klan - odc. 1556; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 M jak miłość - odc. 601; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Ziarno; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Mordziaki - Sherlock Mordziaczek odc.4; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Złotopolscy - odc. 972* - Jak się starać o miłość; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański  (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2008); STEREO
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Barbary w Rudzie Śląskiej - Bykowinie; STEREO
14:10 Dom - odc. 12 Kto dziś tak umie kochać; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zbyszek - banita; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
16:10 Skarby nieodkryte - (48); program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Zaproszenie - Przemysł w Śląsk wpisany; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Londyńczycy - odc. 6/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 M jak miłość - odc. 602; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dobranocka - Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Glina - odc. 21; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:00 Mini Szansa - K. A. S. A.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Szkoda gadać - odc. 46; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Czas dla kibica - Koszykówka mężczyzn - PLK: Prokom Sopot - AZS Koszalin; STEREO
24:00 M jak miłość - odc. 602; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Ziarno; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Dobranocka za oceanem - Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Glina - odc. 21; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zaproszenie - Przemysł w Śląsk wpisany; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Złotopolscy - odc. 972* - Jak się starać o miłość; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Dom - odc. 12 Kto dziś tak umie kochać; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zbyszek - banita; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
05:45 Rozmowy na temat... - Globalne ocieplenie klimatu  (Joanna Maćkowiak-Pandera); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:05 Taniec trzcin; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Studio Kultura - Skarby Filmoteki - odc. 9; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Skarby Filmoteki - Ziemia czeka; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:10 Skarby Filmoteki - Szarlejka; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Skarby Filmoteki - Mistrz Nikifor; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Skarby Filmoteki - Walcownia; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Skarby Filmoteki - Dom starych kobiet; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Co widzisz jak zamkniesz oczy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Karino - Odc. 3/13 Niebezpieczeństwo; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Karino - odc.4 /13 Przyjaciel; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Camille Saint-Saens - Łabędź; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Niedziela z operą - Cyrulik sewilski (Teatro Real de Madrid) (Il Barbiere di Siviglia); opera kraj prod.Hiszpania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Proces Joanny d'Arc (Proces de Jeanne d'Arc)  61'; dramat historyczny kraj prod.Francja (1962); reż.:Robert Bresson; wyk.:Florence Delay, Jean-Claude Fourneau, Roger Honorat, Gérard Zingg; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Teatr Telewizji - Drewniany talerz  80'; reż.:Jan Bratkowski; wyk.:Renata Kossobudzka, Kazimierz Opaliński, Krzysztof Chamiec, Elżbieta Borkowska, Jan Ciecierski, Henryk Borowski, Henryk Bąk, Leon Pietraszkiewicz; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Niedziela z ... Ernestem Bryllem /cz.1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Ernest Bryll; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Niedziela z ... Ernestem Bryllem /cz.2/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Magazyn 102; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Niedziela z ... Ernestem Bryllem /cz.3/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Teatr Telewizji - Na szkle malowane  98'; reż.:Krystyna Janda; wyk.:Emilian Kamiński, Justyna Sieńczyłło, Dorota Landowska, Beata Ścibakówna, Sylwester Maciejewski, Irena Kownas, Kazimierz Wysota, Jarosław Gruda, Zygmunt Sierakowski, Aleksander Trąbczyński; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Studio TVP Kultura - Apteka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Archiwum rocka i big-beatu - Apteka w Buckleinie; koncert; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Portrecista; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:30 Cyrulik sewilski (Teatro Real de Madrid) (Il Barbiere di Siviglia); opera kraj prod.Hiszpania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 U źródeł cywilizacji - Jan Beyzym od trędowatych; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Misjonarze - Ojciec trędowatych; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Historia i dokument - Skarby Toskanii - odc. 12 (odc. 12); cykl dokumentalny kraj prod.Włochy (2007); Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Dzieje Polaków - Narodziny II RP; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Człowiek z fotografii; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Listopadowe dni; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30  Z archiwów PRL - u odc. 47; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Siła bezsilnych - Cenzorskie cięcie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Wielka ucieczka cenzora; film dokumentalny; STEREO
12:30 Zemsta Goldy Meir (Zemsta Goldy Meir); film dokumentalny kraj prod.Włochy (2007); Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kontrowersje - Bo jestem z kraju smutnego Ilotów...; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Bić się nie bić - dwugłos o polskich powstaniach; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30  Z archiwów PRL - u odc. 47; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Historia i film - Czterej pancerni i pies, odc. 9 - dyskusja; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Historia i film - Czterej pancerni i pies - odc. 9/21 Zamiana; serial TVP kraj prod.Polska (1968); Dla małoletnich od lat 7
16:20 Historia i dokument - Lekcja polskiego kina; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Siła bezsilnych - Z UL do ula; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Solarzowa szkoła życia; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Kulisy III RP - Stan wojenny - spóźniona kara; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 U źródeł cywilizacji - Tatarzy. Powstańcy i bojownicy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 U siebie - Wrośnięci w tę ziemię; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Historia i dokument - Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Aula w Opolu; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Historia i film - Czterej pancerni i pies, odc. 9 - dyskusja; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Historia i film - Czterej pancerni i pies - odc. 9/21 Zamiana; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
22:55 Leksykon PRL; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Historia i dokument - Lekcja polskiego kina; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Zakończenie dnia

TVP HD
08:00 Jasminum; film fabularny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:50 Pekin 2008 HD - Siatkówka mężczyzn: Polska - Niemcy (eliminacje) (Siatkówka mężczyzn: Polska - Niemcy (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
11:25 Dzika Polska - Matka Joanna od natury; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Liga Mistrzów(V)  - Fiorentina - Lyon - I połowa (Fiorentina - Lyon) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
12:45 Liga Mistrzów (V) - Fiorentina - Lyon - II połowa (Fiorentina - Lyon) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
13:40 Młodzi twórcy mistrzom - Pod powierzchnią - Film o profesor Zofii Kielan - Jaworowskiej; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Nasza Niepodległa - koncert z okazji 90. rocznicy odzyskania niepodległości; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Złote wiosła - Pekin 2008; STEREO
15:15 Dzika Polska - Gdy nałożę poroże; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Domisie - Wyszło szydło z worka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Na dobre i na złe - odc. 348 Szczęśliwy wypadek; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Srebrne wiosła - Pekin 2008; STEREO
17:20 Młodzi twórcy mistrzom - Mistrz wagi żywej - Film o profesorze Zygmuncie Pejsaku; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:45 Liga Mistrzów (V) - Fiorentina - Lyon - I połowa (Fiorentina - Lyon) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
18:35 Liga Mistrzów (V) - Fiorentina - Lyon - II połowa (Fiorentina - Lyon) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
19:30 Dzika Polska - Szaleńcy natury - Zaklęte w bursztynie; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Liga Mistrzów (V) - Bordeaux - Chelsea - I połowa (Bordeaux - Chelsea) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
20:50 Liga Mistrzów (V) - Bordeaux - Chelsea - II połowa (Bordeaux - Chelsea) kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO
21:45 To ja złodziej; film fabularny kraj prod.Polska (2000); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Zbigniew Dunin-Kozicki, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Anna Romantowska, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Krystyna Feldman, Bożena Dykiel, Kinga Preis, Maciej Kozłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:20 Pitbull - odc. 25; serial policyjny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.