FANDOM


TVP 1
05:05 Jeden z dziesięciu - 15/113; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Jaka to melodia? - odc. 4109; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Wieczna miłość s.II - odc. 183 (seria 2. odc. 69) (Wieczna miłość) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
07:05 Elif s.III - odc. 494 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Blondynka - odc. 87 (seria VII, odc. 9) - Bracia mniejsi -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Komisarz Alex s.XI - odc. 139 (seria XI. odc. 9) - Kocie oczy -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 103 (seria VIII odc. 8) - Fatalna diagnoza -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Korona królów - odc 231 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 Magazyn Rolniczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Atlantyckie olbrzymy. Azory (Giants of the Atlantic - Azores / Azoren Tanz um den Vulkan)  52'; film dokumentalny kraj prod.Austria (2016); reż.:Erich Proell; Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif s.III - odc. 495 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Okrasa łamie przepisy - Na huculskim szlaku -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Wieczna miłość s.II - odc. 184 (seria 2. odc. 70) (Wieczna miłość) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4110; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Klan - odc. 3501 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Korona królów - odc 232 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 16/113; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:35 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 275 (Ojciec Mateusz XXI odc. 11) - Tajemnica spowiedzi -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Sprawa dla reportera -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Magazyn śledczy Anity Gargas - /115/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Magazyn kryminalny 997; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Bez tożsamości - odc. 34 (25, seria 2) (Sin identidad); serial kraj prod.Hiszpania (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:25 Zaginiona - odc. 4 (Disparue, La ep. 4) kraj prod.Francja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Sprawa dla reportera -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Magazyn śledczy Anity Gargas - /115/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2
05:00 Koło fortuny - odc. 344 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Na dobre i na złe - odc. 745 Wszystkie rodzaje miłości -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Operacja Zdrowie! - /28/ Dermatologia. Szkoła bezpiecznego słońca; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Na sygnale - odc. 69 "Kibole" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Ogrodowi - (30); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
11:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Pytanie na śniadanie Extra - (379); Dla małoletnich od lat 12
11:25 Rodzinka.pl s.IX - odc. 183 "Życiowy błąd" sezon 9 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Barwy szczęścia - odc. 2074 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Koło fortuny - odc. 345 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Miłosne potyczki - odc. 92 (Ask Laftan Anlamaz); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); Dla małoletnich od lat 12
14:10 Na dobre i na złe - odc. 745 Wszystkie rodzaje miłości -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 104 Dwie matki, część 2 (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Zwei Mütter, Teil 2); serial kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc 523 ed. 6; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada s.I - odc. 2179; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Więzień miłości - odc 68 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2016); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Rodzinka.pl s.IV - odc. 82 "Idzie lato" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Na sygnale - odc. 70 "Sława" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Barwy szczęścia - odc. 2074 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2075 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Europa da się lubić - 15 lat później - (5); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Big Music Quiz - (11); teleturniej muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Na sygnale - odc. 234 "Hejt!" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Alfie (Alfie)  101' kraj prod.Wielka Brytania, USA (2004); reż.:Charles Shyer; wyk.:Jude Law, Renee taylor, Jane Krakowski; Dla małoletnich od lat 16
01:30 La La Poland s.II - odc. 4; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
02:05 Riviera - odc. 10 (Riviera, ep. 10); serial kraj prod.Wielka Brytania (2017); Dla małoletnich od lat 16
03:00 Art Noc - "Zapatrzeni w siebie" - piosenki Marka Grechuty; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Zakończenie dnia

TVP 3
06:05 Zaklinacze koni - ep. 2 (s. VII) (Heartland); serial kraj prod.Kanada (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Polska z Miodkiem - (62) Konin, Licheń, Turek; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:05 Antarktyda - opowieści z końca świata (Antarctica - Tales from the End of the World)  51'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); reż.:Anneliese Possberg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:10 Szkoła z zawodem; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Pogoda - 30.05 - 1
10:30 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Afryka od kuchni - odc. 10/13 Jezioro Baringo, Kenia (Tales From The Bush Larder 2, ep. 10 Baringo Lake, Kenya); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Polska z Miodkiem - (127) Andrychów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Wszystko dla pań s.II - odc. 33 (Paradiso delle signore); serial kraj prod.Włochy (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Łańcut; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 OTV - PASMO LOKALNE
13:00 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:45 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Duszniki Zdrój; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:05 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 26 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 26) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 30.05 - 2
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:00 Astronomia niepodległa 100 lat polskiej astronomii - odc. 9/19 - "Urania"  22'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2019); reż.:Bogumił Radajewski; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:30 W sprawie generała Fieldorfa Nila  15'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Alina Czerniakowska; Dla małoletnich od lat 12
20:50 Polska z Miodkiem - (62) Konin, Licheń, Turek; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:35 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 30.05 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 26 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 26) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Marzyciel; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Astronomia niepodległa 100 lat polskiej astronomii - odc. 9/19 - "Urania"; film dokumentalny; STEREO, 16:9
01:25 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Duszniki Zdrój; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 27 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 27) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska z Miodkiem - (62) Konin, Licheń, Turek; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Szkoła z zawodem; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Zaginieni bez wieści; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Listy do PRL - u - Toaletowe toalety; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Katowice Gmach Sejmu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:55 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Turystyczna Jazda - odc. 100 Nowa Ruda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Turystyczna Jazda na Dolnym Śląsku. W tym tygodniu będziemy blisko granicy z Republiką Czeską w mieście Nowa Ruda. Wyjaśnimy skąd wzięła się nazwa tego zlokalizowanego u podnóża Gór Sowich miasta. Zjedziemy pod ziemię - do kopalni. Wybierzemy się także na przejażdżkę po tutejszych trasach rowerowych. Odwiedzimy też niezwykłą...kawiarnię.
05:35 Afryka od kuchni - odc. 10/13 Jezioro Baringo, Kenia (Tales From The Bush Larder 2, ep. 10 Baringo Lake, Kenya); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:10 Korona królów - odc 67 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Korona królów - odc 68 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:10 wojsko - polskie.pl - odc. 54; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Zaczarowany świat... - odc. 5; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:20 Rozmowa Polonii - (449); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /50/ Apokalipsa - Jan Lebenstein; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2019); Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Barwy szczęścia - odc. 1983 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 M jak miłość - odc. 1438 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Londyńczycy II - odc. 11/16 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Pod Tatrami; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - odc 214 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Jak to działa - odc. 163 Co z tym Bałtykiem? -  (N); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Nieziemscy - odc. 12 Akcja "Ciasto"; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /51/ Czarniecki pod Koldyngą - Józef Brandt; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Koło pióra 12 -  (JM); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Racja stanu - (156); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1983 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wschód - Dzieci kresowej ojczyzny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 4 - Regaty; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Komisarz Alex s.XI - odc. 140 (seria XI. odc. 10) - Zespół gra rocka -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (450); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Focus on Poland - (106); STEREO, 16:9
23:30 Polska w Rapperswilu; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas - /115/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 214 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Wschód - Dzieci kresowej ojczyzny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Nieziemscy - odc. 12 Akcja "Ciasto"; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 4 - Regaty; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Czytanie przed spaniem - Działka Dziadka Działkowicza; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Komisarz Alex s.XI - odc. 140 (seria XI. odc. 10) - Zespół gra rocka -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /51/ Czarniecki pod Koldyngą - Józef Brandt; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 1983 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (450); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Racja stanu - (156); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland - (106); STEREO, 16:9
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
04:35 Nela Mała Reporterka - odc. 44 Sierociniec dla zwierząt na Kostaryce. -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Nieziemscy - odc. 3 Mokre ślady -  (N); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Domisie - Mądralińscy -  (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 1 - Nowi przyjaciele (ep. 1 - Les nouveau amis); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Mami Fatale, seria 2 - Robokucharz, odc. 17; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Rodzina Treflików - Obcy, odc. 39; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Przygody Kota Filemona - Dziura w płocie, odc. 18; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 4 - Spotkanie ze Smokiem Mlekopijem; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 My Little Pony, seria VI - Stare sprawy, stare miejsca - część 1, odc. 25 (To Where and Back Again - Part 1); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Shimmer i Shine - Czary - mary - nic, Wypoczynek na drzewie, odc. 50 (Abracanope/Treehouse Retreat); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Rodzina Rabatków - Artur i spółka, odc. 41 (Archie And Co); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Stacyjkowo - Spóźnialski Edzio, odc. 12 (Late Again Eddie); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Pszczółka Maja - Nie ma żartów z Woska, odc. 117 (DRAW ME A BEESWAX); serial animowany kraj prod.Polska, Niemcy (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Pamiętnik Florki - Dzień taty, odc. 37; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Masza i niedźwiedź - Niełatwo wracać do domu, odc. 53 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Krecik i panda - Okulary dziadka, odc. 25 (Old Monke's Glasses) -  (AD); film animowany kraj prod.Czechy, Chiny, Polska (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Bolek i Lolek - Dzielni kowboje, odc. 3; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Dzień w kratkę -  (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Nieziemscy - odc. 3 Mokre ślady -  (N); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Strażak Sam, seria 8 - Uciekający pociąg, odc. 11 (Runaway Train); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Świnka Peppa, seria VI - Lustra, odc. 14 (Mirror's); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Świnka Peppa, seria V - Dzieci Mamy Królik, odc. 10 (Mummy Rabbit's bump, ep. 10); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Andy i prehistoryczne przygody - Ryk tygrysa szablozębnego, odc. 11 (SABRE - TOOTHED CAT & ROAR); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Sara i kaczorek - Cytrynowa kawiarenka, odc. 69 (LEMON CAFE); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Sara i kaczorek - Gwiazdy do poprawki, odc. 70 (STAR RENOVATION); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 My Little Pony, seria VI - Stare sprawy, stare miejsca - część 2, odc. 26 (To Where and Back Again - Part 2); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Shimmer i Shine - Widać, nie widać/Nieposkromiony talent, odc. 32 (Now You See Her/Untamed Talent); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Miś Uszatek - Chwalipięty, odc. 75; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Miś Uszatek - Sobek, odc. 76; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Miś Uszatek - Imieniny, odc. 77; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Stacyjkowo - Królewska wycieczka Mtambo, odc. 43 (Mtambo’s Royal Tour); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Pszczółka Maja - Nowa uczennica, odc. 66 (The Outsider); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2013); Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Pamiętnik Florki - Tęcza, odc. 38; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Masza i niedźwiedź - Nie budzić do wiosny!, odc. 2 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Krecik i panda - Ogromny arbuz, odc. 13 (A Big Watermelon) -  (AD); film animowany kraj prod.Chiny, Polska, Czechy (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Zaczarowany świat... - odc. 3; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 To Timmy! - Zwierzak Timmiego, odc. 46 (Timmy's Pet Problem); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... lampę, odc. 72 (The Day Henry Met... a Lamp); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Teledysk ABC - A ja mam psa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Tabaluga - Dobry Arktos, odc. 59 (Arktos the good); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Nieziemscy - odc. 3 Mokre ślady -  (N); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Yakari - Taniec Rysia, odc. 41 (Dance of the Lynx); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Domisie - Huśtawka -  (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Nela Mała Reporterka - odc. 1 Mieć słonia na jeden dzień -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Teledysk ABC - Mydło lubi zabawę; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dinotrux - Przecinaki, odc. 42 (Picktools); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Bella i Sebastian - Wyścig z pociągiem, odc. 7 (Race Against The Train); serial animowany kraj prod.Francja (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Bella i Sebastian - Górska Szkoła, odc. 8 (Moutain School); serial animowany kraj prod.Francja (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Andy i prehistoryczne przygody - Selfie centrozaura, odc. 12 (CENTROSAURUS & VIDEO); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Sara i kaczorek - Mgliste wspomnienia, odc. 71 (WOOLLY MEMORIES); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Sara i kaczorek - Na plaży, odc. 72 (BEACH BREAK); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 My Little Pony, seria VI - Magia tańca (Esquestria Girls Dance Magic); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Shimmer i Shine - Dżinowy Halloween, odc. 13 (A Very Genie Halloweenie); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Klątwa Baldiniego, odc. 43 (The Softies); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Super Bruno, odc. 16 (Action Brewster); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Domek Henryka, odc. 41 (Henry's Cabin); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2013); Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Pamiętnik Florki - Okulary, odc. 39; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Robaki; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Smacznego!, odc. 24 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Masza i niedźwiedź - Wszystko na opak, odc. 38 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Krecik i panda - Panda i expresowa przesyłka, odc. 50 (Panda and the express delivery) -  (AD); film animowany kraj prod.Chiny, Polska, Czechy (2016); Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Inazuma Eleven - Najsilniejszy rywal, odc. 119 (THE FINAL RIVAL) kraj prod.Japonia (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu (Lego) - Klątwa Złotego Władcy, odc. 30 (The Curse of the Golden Master); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Dania, USA (2011); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:40 Tom i Jerry Show, seria I - , odc. 12 (.) kraj prod.USA (1975); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:10 Ukryte skarby - Mumia egipska i śląska perła gotyku; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Jak to działa - odc. 127 Ciekawe urządzenia cz. 5 -  (N); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Sposób na Alcybiadesa - odc. 3 -  (N); serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Zakończenie dnia

TVP HD
05:55 Ogrodowi - (29); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Przepis dnia - (20); Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Klan - odc. 3224 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Rodzinka.pl s.III - odc. 65 "Nowe zwierzątko domowe" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Rodzinka.pl s.III - odc. 66 "Król jest nagi" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Ojciec Mateusz s.II - odc. 30 (Ojciec Mateusz II odc. 17) - Miłość Natalii -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Ojciec Mateusz s.III - odc. 31 (Ojciec Mateusz III odc. 1) - Spa -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Ranczo s.VII - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Złote serce - odc. 41 (Coracao d'Ouro, ep. 41) -  (N); serial kraj prod.Portugalia (2015); Dla małoletnich od lat 12
11:40 Przepis dnia - (21); Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Na sygnale - odc. 99 "Lincz" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Na sygnale - odc. 100 "Koncert" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:55 M jak miłość - odc. 1445 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Na dobre i na złe - odc. 497 - Szczęśliwy traf; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.VI - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Wiatr w żaglach -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo s.VI - odc. 70 (seria VI, odc. 5) - Seks nocy letniej -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Kadyks" (185); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Sewilla" (186); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz s.XI - odc. 140 (Ojciec Mateusz XI odc. 6) - Zagubiona -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.VII - odc. 91 (seria VII, odc. 13) - Droga przez stos -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.III - odc. 67 "Komunikacja głupcze" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.III - odc. 68 "Rodzice na zawsze" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Okrasa łamie przepisy - W tatarskim kociołku -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Rodzinka.pl - odc. 262 "Wiele wspólnych lat" sezon 14 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Rodzinka.pl - odc. 263 "Czarownica" sezon 14 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:40 O mnie się nie martw - s. X odc. 12/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Na dobre i na złe - odc. 744 Prawy krzyżowy -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dzikie historie (Relatos salvajes)  116'; komediodramat kraj prod.Hiszpania, Argentyna (2014); reż.:Damian Szifron; wyk.:Ricardo Darin, Oscar Martinez, Leonardo Sbaraglia, Erica Rivas; Dla małoletnich od lat 16
02:55 Pitbull - odc. 13 -  (N); serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
05:50 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 30 maja; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Dziennik telewizyjny - 30.05.1989; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pogranicze w ogniu - odc. 1/24  60'; serial TVP kraj prod.Polska (1988); reż.:Andrzej Konic; wyk.:Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko, Janusz Bukowski, Piotr Rzymyszkiewicz, Piotr Konieczyński, Hanna Wrycza-Polk, Joanna Jankowska, Marian Kamiński, Asja Łamtiugina, Henryk Machalica; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Historia Polski - W pogardzie i chwale - Wojciech Korfanty  43'; dokument fabularyzowany kraj prod.Polska (2009); reż.:Aleksandra Fudala-Barańska; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Wojna w eterze - odc. 24/30; felieton; Dla małoletnich od lat 12
10:10 Po PRLu - Nowe sojusze w III RP NATO, UE, V4; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Sensacje XX wieku - Zabójstwo Roberta Kennedy'ego; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Genialne wynalazki - odc. 1/4 (The Genius of Invention)  49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Victoria Bell, Louise Bourner; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Polska Kronika Filmowa 1992 - Wydanie 17; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
12:20 Czas honoru - Powstanie - odc. 1 "Jeszcze nie dziś" -  (N) (AD)  45'; serial TVP kraj prod.Polska (2014); reż.:Jan Hryniak; wyk.:Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowski, Maciej Zakościelny; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Wojna w eterze - odc. 25/30; felieton; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Plemienna sztuka przetrwania 2 - odc. 6/6. Śmiercionośna zamieć (odc. 6)  43'; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2016); reż.:Alisiair Smith; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Piosenką przez historię - Uniwerek 200 lat; teledysk; Dla małoletnich od lat 7
14:30 Dziewicza Nowa Zelandia - odc. 5/6. Parki Narodowe Tongariro i Whanganui (odc. 5/6)  44'; serial dokumentalny kraj prod.USA (2013); reż.:Alex Clark, Nicky Hommond; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Powrót Czarnej Śmierci (Return of the Black Death)  46'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Kenny Scott; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Historia Polski - Kapłan z Suchedniowa  49'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2003); Dla małoletnich od lat 12
17:20 Rodziny Wyklętych mają głos - odc. 7; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Taśmy bezpieki - Edward Gierek; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Polska Kronika Filmowa 1993 - Wydanie 17; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:35 Pogranicze w ogniu - odc. 2/24; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Wojna wietnamska - Zwątpienie. Lata 1966 - 67 odc. 4/10 (The Vietnam War)  58'; serial dokumentalny kraj prod.USA (2017); reż.:Ken Burns, Lynn Novick; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Japonia. Tajemnicze Imperium - Powrót barbarzyńców 3/3 (Japan: Memoirs of a Secret Empire)  52'; film dokumentalny kraj prod.USA (2003); reż.:Michael Chin; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Spór o historię - Władcy polscy: August III; debata; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Szerokie tory - Jeden dzień z życia żebraczki w Moskwie; Dla małoletnich od lat 7
23:15 Sekrety amerykańskiej mafii - odc. 3/6 (odc. 3)  44'; serial dokumentalny kraj prod.USA (2013); reż.:Ryan Miller; Dla małoletnich od lat 16
00:15 Sekrety wykute w kamieniu - odc. 4/8 Transjordania, na skrzyżowaniu religii i kultur (Transjordan, the clash of beliefs)  51'; serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:All Carpenter; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Sensacje XX wieku - Tajemnica telegramu Zimmermana -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Encyklopedia II wojny światowej - Kursk cz. 2 -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
02:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na styku dwóch żywiołów; Dla małoletnich od lat 7
02:40 Dziennik telewizyjny - 30.05.1989; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Zakończenie dnia

TVP Info
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:57 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:39 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:20 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:49 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:55 Agropogoda; STEREO, 16:9
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:09 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 O co chodzi; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:21 Panorama opinii -  (N); magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:33 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
18:42 Widziane z Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:28 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:31 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:33 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:20 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:48 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
01:07 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:00 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:34 W tyle wizji; STEREO, 16:9
03:05 Widziane z Polski; magazyn; STEREO, 16:9
03:15 O co chodzi; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9
03:39 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:52 Taśmy bezpieki - Wywiad naukowo - techniczny cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Taśmy bezpieki - Wywiad naukowo - techniczny cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:47 Podróże z historią s.I - odc. 7 Winne tajemnice -  (N)  27'; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Radosław Kotarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
05:34 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Klasyczne poranki; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:15 Studio Kultura - Rozmowy - Ewa Ziembińska; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Co mówią lekarze -  (N) (JM)  24'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Michał Wnuk; wyk.:Agnieszka Glińska, Dominika Ostałowska, Tomasz Borkowski, Karolina Stefańska; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Jeszcze nie wieczór -  (N)  99'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Jacek Bławut; wyk.:Jan Nowicki, Nina Andrycz, Sonia Bohosiewicz, Irena Kwiatkowska, Danuta Szaflarska, Teresa Szmigielówna, Beata Tyszkiewicz; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Blisko, coraz bliżej - odc. 6 Obcy wśród swoich. Rok 1914; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Blisko, coraz bliżej - odc. 7 Ojcowski dom. Rok 1919; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Studio Kultura - Rozmowy - Ewa Ziembińska; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Taśmy Kultury - Męskie światy; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Taśmy Kultury - Muzyczne przekazy; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Niespotykanie spokojny człowiek -  (N)  56'; film TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Janusz Kłosiński, Ryszarda Hanin, Marek Frąckowiak, Małgorzata Potocka, Janina Sokołowska, Jerzy Turek, Stanisław Tym, Ludwik Benoit, Hanna Bedryńska; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Warszawska premiera -  (N)  101'; film muzyczny kraj prod.Polska (1950); reż.:Jan Rybkowski; wyk.:Jan Koecher, Jerzy Duszyński, Barbara Kostrzewska, Nina Andrycz, Danuta Szaflarska, Janusz Warnecki, Jan Kurnakowicz, Gustaw Buszyński, Stanisław Żeleński; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Lech Majewski. Świat według Bruegela  44'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2009); reż.:Dagmara  Drzazga; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Pegaz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Czwartkowy klub filmowy - Prawdziwe męstwo (True Grit)  105'; western kraj prod.USA (2010); reż.:Ethan Coen, Joel Coen; wyk.:Jeff Bridges, Matt Damon, Hailee Steinfeld, Josh Brolin; Dla małoletnich od lat 16
22:15 Koło pióra 13 -  (JM); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Scena Klasyczna - (50) Sebastian Wypych; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Więcej niż fikcja - Twarze, plaże (Faces Places)  89'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2017); reż.:J R, Agnes Varda; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Na wschód od Hollywood - Człowiek z Hawru (Le Havre)  89' kraj prod.Niemcy, Francja, Finlandia (2011); reż.:Aki Kaurismäki; wyk.:Andr Wilms, Kati Outinen, Jean - Pierre Darroussin, Blondin Miguel, Myriam Piazza, Elina Salo; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:25 Kino nocne - Moje miasto -  (N)  59'; film TVP kraj prod.Polska (2002); reż.:Marek Lechki; wyk.:Radosław Chrześciański, Agnieszka Banach, Dorota Pomykała, Krzysztof Stroiński; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Taśmy Kultury - Optymistycznie bardzo; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Afisz kulturalny - AFISZ EXTRA 30 - 31 MAJA; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:40 Familiada - odc 2494; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Okrasa łamie przepisy - Nogi drobiowe w kwiatach -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Postaw na milion - odc. 175; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Prywatne życie zwierząt - sezon 2 - (odc. 1) - Być piękną -  (N); reportaż; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Koło fortuny - odc 500 ed. 6; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Dwoje i ich boje - (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /41/ - "Czarny blues o czwartej nad ranem" - Stare Dobre Małżeństwo; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /120/ - "Tolerancja" - Stanisław Soyka; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Familiada - odc 2494; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Rodzina wie lepiej - /45/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
12:05 KabareTOP /1/ - "Ucz się Jasiu"; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Młodych (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Młodych (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
14:15 The Wall. Wygraj marzenia - /28/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Kabaretowa Mapa Polski - VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Kabaretowa Mapa Polski - VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:20 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Przeboje Lata (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia pachnąca ziołami -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 22 - Na południe -  (N); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Sycylia - Pod Etną; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Rodzina wie lepiej - /46/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Big Music Quiz - (25); teleturniej muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - sezon II - (4); Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kabaret za kulisami - 2 - Festiwale komediowe; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Dzięki Bogu już weekend s.II - (16); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Koło fortuny - odc 499 ed. 6; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach. Nad morzem -  (N); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach. Nad jeziorem -  (N); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach. W górach -  (N); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rozrywka Retro - Na festiwalowej scenie - Halina Frąckowiak; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Korona królów - odc 190 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Na sygnale - odc. 70 "Sława" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Na sygnale - odc. 71 "Zabójczy pocałunek" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Stawka większa niż życie - odc. 11/18 - Hasło -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:30 M jak miłość s.I - odc. 1059; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Stulecie Winnych - odc. 12 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl s.IV - odc. 99 "Święty Walenty" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl s.IV - odc. 100 "Razem i osobno" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 1  10' kraj prod.Polska (2012); reż.:Sylwester Jakimow; wyk.:Stefano Terrazzino, Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Tomek Karolak; Dla małoletnich od lat 7
11:40 Ranczo s.VI - odc. 71 (seria VI, odc. 6) - Dzieci rewolucji -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Ranczo s.VI - odc. 72 (seria VI, odc. 7) - Przeciek kontrolowany -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 214 (Ojciec Mateusz XVII odc. 2) - Igranie z ogniem -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 215 (Ojciec Mateusz XVII odc. 3) - Gwiazdor -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Na dobre i na złe - odc. 298 Różne priorytety; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Na sygnale - odc. 71 "Zabójczy pocałunek" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ranczo s.VI - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Świadek koronny -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo s.VI - odc. 74 (seria VI, odc. 9) - Sztuka translacji -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Ja to mam szczęście! - odc. 21 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 216 (Ojciec Mateusz XVII odc. 4) - Sarkofag -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Ojciec Mateusz s.II - odc. 14 (Ojciec Mateusz II odc. 1) - Powołanie -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ranczo s.VI - odc. 75 (seria VI, odc. 10) - Kontrrewolucja -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo s.VI - odc. 76 (seria VI, odc. 11) - Tchnienie Las Vegas -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 217 (Ojciec Mateusz XVII odc. 5) - Wybór -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Echo serca - odc. 13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Mrok - odc. 5/8 - Pamiętnik -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
01:55 Mrok - odc. 6/8 - Doskonały plan -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:50 Stawka większa niż życie - odc. 11/18 - Hasło -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:55 M jak miłość s.I - odc. 1059; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Rodzinka.pl s.IV - odc. 99 "Święty Walenty" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie dnia

TVP Sport
05:30 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9
06:00 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Pucharu Stanleya (2): Boston Bruins - St. Louis Blues (NHL 2018/19 - Finał Pucharu Stanleya (2): Boston Bruins - St. Louis Blues) kraj prod.Szwajcaria (2019); STEREO, 16:9
08:05 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Senegal - Polska; STEREO, 16:9
10:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Ekwador - Meksyk; STEREO, 16:9
12:25 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20 - Reprezentacja Polski w fazie grupowej; STEREO, 16:9
14:10 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Brazylia; STEREO, 16:9
16:05 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Holandia; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Holandia; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Norwegia - Honduras; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Nigeria - Ukraina; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Nigeria - Ukraina; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
23:25 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: USA - Katar; STEREO, 16:9
01:30 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20 - Reprezentacja Polski w fazie grupowej; STEREO, 16:9
03:10 Sporty walki - Gala HFO w Nowym Sączu cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Sporty walki - Gala HFO w Nowym Sączu cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.