TVP 1
05:40 Klan - odc. 2914; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 TELEZAKUPY
06:35 Natura w Jedynce - Dzikie Hawaje cz. 1. Kraina Ognia (Wild Hawaii)  44'; film dokumentalny kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Jaka to melodia? - odc. 3296; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Pełnosprawni - odc. 149 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ojciec Mateusz - odc. 59 (seria V, odc. 3) - Kryminał -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Tysiąc i jedna noc - odc. 143 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 143) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 302 (s. 4, odc. 83) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 302 (s. 4, ep. 83)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Wójt roku - 2015 - sylwetki; felieton; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Magazyn Rolniczy - Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej - AGROTECH; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Przepis dnia - /341/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Natura w Jedynce - Dzikie Hawaje cz. 2. Tajemnice Głębin (Wild Hawaii)  43'; film dokumentalny kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 144 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 144) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia Borów Tucholskich -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 303 (s. 4, odc. 84) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 303 (s. 4, ep. 84)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Pegaz - Flesz - /21/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3297; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2915 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /497/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /342/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Piękna i bestia - cz. 4 (Bela e la bestia, La, 1 puntata) -  txt. str. 777; film kostiumowy kraj prod.Włochy (2014); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Świat nieprzedstawiony - Naprzeciw bankom -  txt. str. 777  56'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Andrzej Kałuszko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Pegaz - /4/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Nora Roberts - Niebo Montany (Nora Roberts' Montana Sky) -  txt. str. 777  91'; serial kraj prod.USA, Kanada (2006); reż.:Mike Robe; wyk.:John Corbett, Ashley Williams, Charlotte Ross, Diane Ladd; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Świat nieprzedstawiony - Naprzeciw bankom  56'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Andrzej Kałuszko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Pegaz - /4/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Piękna i bestia - cz. 4 (Bela e la bestia, La, 1 puntata); film kostiumowy kraj prod.Włochy (2014); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Notacje - Zbigniew Skoczylas. Od Łysej Polany to był inny świat; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Świat się kręci - /497/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2
06:10 M jak miłość - odc. 1030; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1031; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Barwy szczęścia - odc. 1423 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Na dobre i na złe - odc. 129 - Kawalerski wyskok; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tylko z Tobą - odc 21 (odc 21); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Ludzie buszu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Na sygnale - odc. 88 "Godzina W" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Rodzinka.pl - odc. 19 "Powitanie jesieni" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Rodzinka.pl - odc. 20 Rodzice na 110% -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:10 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1211 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 22 (odc 22); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 1/92; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1423 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1424 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Na dobre i na złe - odc. 631 - Najlepszy moment -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Na sygnale - odc. 90 "Tajemnica lekarska" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Kino relaks - Dlaczego nie! -  txt. str. 777  97'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2007); reż.:Ryszard Zatorski; wyk.:Maciej Zakościelny, Anna Cieślak, Tomasz Kot, Małgorzata Kożuchowska, Anna Przybylska, Joanna Jabłczyńska, Agnieszka Warchulska, Paweł Królikowski, Jakub Wesołowski, Przemysław Cypryański; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Świat bez tajemnic - Uri Geller - Życie ściśle tajne (Secret Life Of Uri Geller)  59'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Vicram Jayanti; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Świat bez tajemnic - Walka o Tybet (Struggle for Tibet)  51'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Thomas Weidenbah; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Trzeci oficer - odc. 3/13 - Handel ludźmi; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:05 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 19; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 20; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:45 Wyprzedzić chorobę - Chodzę, biegam i mniej choruję; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:20 Plebania - odc. 525; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Plebania - odc. 526; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:20 Polska samorządna - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:20 ...osada Widmo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 1200 Muzeów odc. 24 - Muzea instrumentów; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Plebania - odc. 527; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Plebania - odc. 528; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Naszym okiem - odc. 39; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Głos widza - odc. 215; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:42 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Seniorada - odc. 35; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:05 Przygody ekokonsumenta - odc. 6; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Przechodzień codzienny - 23.03 - Książki/102/; STEREO, 16:9
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Naszym okiem - odc. 39; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:10 Wyprzedzić chorobę - Chodzę, biegam i mniej choruję; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Polska samorządna - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 30.03 - 1; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 30.03 - 2; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Głos widza - odc. 215; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Naszym okiem - odc. 39; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Seniorada - odc. 35; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:55 Trudne sprawy (592) - serial paradokumentalny
8:55 Malanowski i partnerzy (444) - serial fabularno-dokumentalny
9:25 Malanowski i partnerzy (447) - serial fabularno-dokumentalny
9:55 Mój przepis na... (22) - magazyn kulinarny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (100) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (147) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (222) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (593) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (2266) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (659) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:25 Malanowski i partnerzy (789) - serial fabularno-dokumentalny
16:55 Małolaty (22) - serial paradokumentalny
17:55 Mój przepis na... (23) - magazyn kulinarny
18:00 Pierwsza miłość (2267) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (18) - serial komediowy
20:00 Świat według Kiepskich (485) - serial komediowy
20:40 Top Chef 6 (5) - reality show
22:05 Pamiętniki z wakacji (53) - serial paradokumentalny
23:05 Pijany mistrz - komedia karate, Hongkong 1978
1:40 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:45 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
7:20 Singielka (106) - telenowela
7:50 Doradca smaku (17) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Kuchenne rewolucje: Paradis, Puck (10) - program rozrywkowy
12:00 Szkoła (255) - serial paradokumentalny
13:00 Szpital (492) - serial paradokumentalny
14:00 Ukryta prawda (603) - serial paradokumentalny
15:00 Rozmowy w toku: Żyję w bajce, bo rzeczywistość to nuda (2577) - talk-show
16:00 Szkoła (256) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (604) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (493) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn informacyjny
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (18) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2247) - serial obyczajowy
20:55 Singielka (107) - telenowela
21:30 You Can Dance - po prostu tańcz! (7) - program rozrywkowy
22:35 Lara Croft: Tomb Raider - film przygodowy, Niemcy/Japonia/Wielka Brytania/USA 2001
0:40 Ostry dyżur (16) - serial obyczajowy
1:40 Uwaga! - magazyn reporterów
2:05 Klub Magii (84)
3:25 Rozmowy w toku: Żyję w bajce, bo rzeczywistość to nuda (2577) - talk-show

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (22) - serial obyczajowy
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Zabawa w chowanego (13) - serial animowany
7:35 Scooby-Doo (12) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Łowcy skarbów (15) - serial animowany
8:35 Scooby-Doo (14) - serial animowany
9:00 Przygody Merlina (13) - serial fantasy
10:00 Moja nadzieja (25) - telenowela
11:00 Włoska narzeczona (113) - telenowela
11:55 Mój przepis na... (21) - magazyn kulinarny
12:00 Detektywi w akcji: Wielkie odliczanie. Szantaż (58) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (147) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania 2 (22) - reality show
16:00 Moja nadzieja (26) - telenowela
17:00 Włoska narzeczona (114) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji: Do bójki, gotowi, start. Miej oczy szeroko otwarte. (59) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (148) - serial obyczajowy
20:00 Na szlaku - horror, Kanada 2014
21:50 Mój przepis na... (22) - magazyn kulinarny
21:55 Far Cry - film SF, Kanada/Niemcy 2008
23:55 Spadkobiercy (59) - program rozrywkowy
1:00 Mega Chichot (42) - program rozrywkowy
1:30 Interwencja - magazyn reporterów
1:50 Interwencja - magazyn reporterów
2:10 Graffiti - program publicystyczny
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Disco Polo Life (288) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Lista Przebojów TOP 10 (466) - program muzyczny

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /496/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wymiary ekumenizmu; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Paziowie - odc. 2/5 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1363 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 O mnie się nie martw - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Krótka historia - (22) Narodziny Solidarności; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Jak to działa - odc. 103 Słodycze -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 55; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (23) Centralny Okręg Przemysłowy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Okrasa łamie przepisy - Niezwykłe dania z ryb -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Studio Wschód: Na straży Wileńszczyzny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1363 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik-Pok - Alki z północy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Egzamin z życia - odc. 65; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Kroniki wieku życia (Crónicas de un siglo de vida)  57'; film dokumentalny kraj prod.Argentyna (2009); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - reportaż 4; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 55; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Paziowie - odc. 2/5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik-Pok - Alki z północy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Egzamin z życia - odc. 65; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (23) Centralny Okręg Przemysłowy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1363; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zapiski Łazęgi - Puste sieci; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:25 Rescue Bots, seria 1 - Ważniaki, odc. 3 (Hotshots); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:50 Domowe przedszkole - Bociany przyleciały; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Świnka Peppa, seria II - Mały pociąg Dziadka, odc. 29 (Grandpa's little train, ep. 29); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Masza i niedźwiedź - Wieczór filmowy, odc. 42 (And action!) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Peg + kot - Problem z wyborami, odc. 29 (The Election Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Charlie i Lola, seria 1 - To moja książka, odc. 4 (It's My Book); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9
07:10 Budzik - Pieski; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 My Little Pony, seria II - Powrót do Harmonii - część 2, odc. 2 (The Return of Harmony - Part 2); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Mysi cyrk - Rosja, odc. 15 (Mousecovites); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - odc. 312 Domisiowy cyrk; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Smerfy - Śmieszna kość Zgrywusa, odc. 94 (Jokey's funny bone); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Podwójne Kłopoty, odc. 4 (Double Trouble); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9
09:50 Tabaluga - Przygoda Sępa, odc. 29 (Vultur); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 O czym one mówią - odc. 76; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria II - Mały pociąg Dziadka, odc. 29 (Grandpa's little train, ep. 29); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Masza i niedźwiedź - Wieczór filmowy, odc. 42 (And action!) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Peg + kot - Problem z wyborami, odc. 29 (The Election Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Charlie i Lola, seria 1 - To moja książka, odc. 4 (It's My Book); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9
11:15 Budzik - Pieski; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 My Little Pony, seria II - Powrót do Harmonii - część 2, odc. 2 (The Return of Harmony - Part 2); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - odc. 312 Domisiowy cyrk; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Mysi cyrk - Rosja, odc. 15 (Mousecovites); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Śmieszna kość Zgrywusa, odc. 94 (Jokey's funny bone); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Podwójne Kłopoty, odc. 4 (Double Trouble); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9
13:55 Tabaluga - Przygoda Sępa, odc. 29 (Vultur); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 76; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Świnka Peppa, seria II - Maluszek, odc. 30 (The baby piggy, ep. 30); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Wieczór filmowy, odc. 42 (And action!) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Jedynkowe Przedszkole - odc. 41; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Rescue Bots, seria 1 - Ważniaki, odc. 3 (Hotshots); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Kulturanek - odc. 5 "To jest napad! Pakuj kasę!"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - odc. 313 Czysta energia; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 76; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kłopoty Pogodziaków - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Dlaczego? Po co? Jak? - odc 18; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem z najmniejszym kurczaczkiem, odc. 30 (The Littlest Chicken Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Charlie i Lola, seria 1 - Słońce to ja, odc. 5 (There is Only One Sun and That's Me!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9
18:05 My Little Pony, seria II - Zerowa lekcja, odc. 3 (Lesson Zero); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Teatrzyk żartu i piosenki - Ameryka, odc. 16 (Vaudeville Mice); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Odmierzacz Smerfoczasu, odc. 95 (Tick tock Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 13 - Śliski Sodor, odc. 5 (Slippy Sodor); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9
19:35 Wieczorynka - Tabaluga - Mroźny podmuch, odc. 30 (The big freeze); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem -  A to dobre!; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Bohaterowie sa wśród nas, odc. 43 (Self made hero) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Bajki Bolka i Lolka - Smok, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Reksio - Reksio sadownik, odc. 33; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Rescue Bots, seria 1 - Parada homarów, odc. 4 (Flobster on Parade); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Zdrowo z Jedynką - Otyłość ciężki problem; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Tańczący z naturą - Gryzonie w koronie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Jak to działa - odc. 69 Automatyka i robotyka -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Zawód w cenie - odc. 5 Grafik komputerowy i laborant; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Kastylijski smak  134; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Muzeum Polskiej Piosenki - /55/ - "Cień wielkiej góry" - Budka Suflera; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Flesz historii - odc. 279; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:55 Ginące cywilizacje - Lud Yi z Syczuanu odc. 22 (Enddangered civilisations)  52'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); reż.:Jean-Pierre Zirn, Leng Shan; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 299 (s. 4, odc. 80) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 299 (s. 4, ep. 80)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Przewodnik Historyczny Bogusława Wołoszańskiego - Droga do Książa -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Dzieci narysowały śmierć (The Children Drew Death)  43'; film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2012); reż.:Julia Gerra; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Pirogi płaskowyżu (Les pirogues des hautes terres / Sand train)  95'; dramat kraj prod.Francja (2011); reż.:Olivier Langlois; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ex Libris - odc. 253; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:10 Szlakiem smaków - odc. 5 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Było, nie minęło; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Sensacje XX wieku - Stalin - droga do władzy /3/; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Sensacje XX wieku - Stalin - droga do władzy /4/; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Bolesław Wieniawa Długoszowski - żołnierz i poeta  39'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1992); Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Tajemnice, zamki i podziemia - Sekret Herberta Klose; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 300 (s. 4, odc. 81) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 300 (s. 4, ep. 81)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Był sobie człowiek - Czasy Peryklesa 6/26 (Il etait une fois... L'homme / Le sicle de Pericls); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Pułapka Stalina (One Way Ticket to The USSR)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Xavier Dellu, Nicolas Jallot; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /23/ - "Psalm stojących w kolejce" - Krystyna Prońko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Nocna zmiana  61'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jacek Kurski, Michał Balcerzak; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Sensacje XX wieku - Śmierć Stalina; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:15 Sensacje XX wieku - Złoto Romanowów -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Zazdrość i medycyna  96'; dramat kraj prod.Polska (1973); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Ewa Krzyżewska, Mariusz Dmochowski, Andrzej Łapicki, Edmund Fetting, Włodzimierz Boruński, Grażyna Staniszewska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Szlakiem smaków - odc. 5 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Czas honoru - Powstanie - odc. 9 'Noc poślubna" -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Czas honoru - Powstanie - odc. 10 "Szyfr Inżyniera" -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie programu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:54 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:47 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:14 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Twoja Sprawa; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:45 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
23:11 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:45 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:10 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:20 Twoja Sprawa; magazyn
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:50 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
03:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Twoja Sprawa; magazyn
04:55 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:35 Afisz kulturalny - 28 - 30.03.16; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:20 Tradycja to rozum całego narodu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Zielone - minione...  65'; dramat kraj prod.Polska (1976); reż.:Gerard Zalewski; wyk.:Jan Frycz, Bożena Adamek, Henryk Bista, Jerzy Bończak, Władysław Dewoyno, Władysław Hańcza, Jerzy Kamas, Bogusław Sochnacki, Andrzej Szczepkowski, Halina Chrobak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Gra o wszystko  61'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Gerard Cieślik, Jacek Łapiński, Krzysztof Warzycha, Sabina Chromińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Polskie drogi - odc. 10/11 - Himmlerland -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Koncert życzeń - 100 pytań do... - Ernesta Brylla; Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
14:10 3 x Antoni Krauze - Monidło  32'; film TVP; reż.:Antoni Krauze; wyk.:Henryk Hunko, Tadeusz Kwinta, Kazimiera Utrata, Andrzej Michalczyk; Dla małoletnich od lat 12
14:50 3 x Antoni Krauze - Piżama  29'; film TVP; reż.:Antoni Krauze; wyk.:Stanisława Celińska, Andrzej Wilk, Władysław Dewoyno, Ireneusz Karamon, Ryszard Kotys, Danuta Lewandowska, Marta Lawińska, Kazimierz Ostrowicz, Cecylia Putro, Helena Reklewska; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Spokojny żywot (Anamorphose. Engrenage. Une petite vie tranquille.)  45'; film obyczajowy kraj prod.Polska, Francja (1991); reż.:Filip Bajon; wyk.:Sylvie Ferro, Antoine Reyes, Jacek Domański, Mieczysław Hryniewicz, Krzysztof Kumor, Jerzy Próchnicki, Bożena Szymańaska; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Niepochowany (A temetetlen halott (The Unburied Man))  123'; dramat kraj prod.Polska, Słowacja, Węgry (2004); reż.:Marta Meszaros; wyk.:Zsuzsa Czinkoczi, Sandor Csanyi, Lili Horvath, Ewa Telega, Teri Tordai, Jan Nowicki, Jan Nowicki, Jan Frycz, Olaf Lubaszenko, Halina Łabonarska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Portrety - Mrożek i Baltazar  54'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2010); reż.:Tadeusz Śmiarowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Więcej niż fikcja - Monsterman (Monsterman)  84'; film dokumentalny kraj prod.Finlandia (2014); reż.:Antti Haase; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Młodzi gniewni - Drzazgi -  txt. str. 777 AD  105'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Karolina Piechota, Antoni Pawlicki, Marcin Hycnar, Krzysztof Ogłoza, Michał Pieczatowski, Marcin Łuczak, Agnieszka Judycka, Jacek Braciak, Krzysztof Globisz, Tomasz Karolak; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Performance - odc. 52 Konteksty 2013 (9); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Pegaz - /4/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Kino nocne - Remake (Remake)  107'; dramat kraj prod.Bośnia-Herceg., Francja (2003); reż.:Dino Mustafic; wyk.:Ermin Bravo, Aleksandar Seksan, Ermin Sijamija, Dejan Acimovic, Lucija Serbedzija; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:40 Na krawędzi (Pura vida - The Ridge)  80'; film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2012); reż.:Pablo Iraburu, Migueltxo Molina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:55 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (47); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Okrasa łamie przepisy - Zdrowy smak kiszonki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (55) - Vanuatu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Makłowicz w podróży - Podróż 18 (68) Słowacja "Na wschód"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jeden z dziesięciu - odc. 1/87; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Śpiewające fortepiany - (27); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /78/ - "Kolorowe sny" - Just 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kabaretowy Klub Dwójki - (45) - Wesołe jest życie staruszka -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Życie to Kabaret - Kabaret Nowaki - MODA NA NOWAKI; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Życie to Kabaret - Kabaret Czesuaf i goście; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Familiada - odc. 2199 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2011 - Kabaret OFF - Kabaretowe gwiazdy jutra /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska 2014 (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska 2014 (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Za króla Sasa łyżką kiełbasa -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (56) - Kastom -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 18 (69) Słowacja "Kraina wina"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (47); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (28); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (44) - Pieniądze -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Paranienormalni Tonight - Michał Szpak; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 A la show - (34) - Barbara Krafftówna; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /81/ - "Ostatni" - Edyta Bartosiewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Niezapomniane Koncerty - Opole 2015 na bis - Muzyczna biografia - 90 lat Polskiego Radia cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Niezapomniane Koncerty - Sopot na bis - Kayah; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Komediowa Scena Dwójki - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Rozrywka Retro - Kabaret z telewizją w tle; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Święta wojna - Las Aptekas (247); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Rodzinka.pl - odc. 115 "Rywalizacja ojciec - syn" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Czarne chmury - odc. 10/10 - Pościg -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 M jak miłość - odc. 266; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Na dobre i na złe - odc. 206 - Poznam panią...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Strażacy - odc. 14 (seria II, odc. 4) - Trudne decyzje -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 38 (seria III, odc. 12) - Złoty deszcz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 39 (seria III, odc. 13) - Szczęśliwe rozwiązanie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 63 (seria V, odc. 7) - Zdobycz -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 64 (seria V, odc. 8) - Aukcja -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 207 - Zatrzymać młodość; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rodzinka.pl - odc. 116 "Dzieci nas wyprzedzają" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 40 (seria IV, odc. 1) - Szok poporodowy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 41(seria IV, odc. 2) - Sztormy emocjonalne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzinka.pl - odc. 117 "Powrót do szkoły" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 65 (seria V, odc. 9) - Taka spokojna niedziela -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 189 (s. III, odc. 62) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 189) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 42 (seria IV, odc. 3) - Śluby i rozstania -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz - odc. 66 (seria V, odc. 10) - Obrona konieczna -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Bodo - odc. 4 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Nowa - odc. 6; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Nowa - odc. 7; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Czarne chmury - odc. 10/10 - Pościg; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:20 M jak miłość - odc. 266; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/4 F (2): S. Kuznetsova - E. Makarova; STEREO, 16:9
09:25 Polskie Gwiazdy Piłkarskie - Kamil Glik (Kamil Glik); cykl reportaży kraj prod.Holandia (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Włochy; STEREO, 16:9
12:10 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/4 F (1): T. Bacsinszky - S. Halep; STEREO, 16:9
13:40 Badminton - Yonex Polish Open, Warszawa - Finały; STEREO, 16:9
15:35 Piłka nożna - Bayern Monachium TV (33/2016) - Bundesliga: Bayern - FSV Mainz; STEREO, 16:9
17:35 Piłka nożna - Bayern Monachium TV (33/2016) - magazyn; STEREO, 16:9
19:00 ( set 1, gem 1-3 )Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/4 F (3); STEREO, 16:9, Na żywo
20:55 Pełnosprawni - odc. 149 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata IAAF w półmaratonie, Cardiff; STEREO, 16:9
22:30 Kierunek Rio - odc. 44 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Jeździectwo - Finał Pucharu Świata FEI, Goeteborg - Skoki - 3 runda; relacja; STEREO, 16:9
01:00 ( set 1, gem 1-3 )Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/4 F (4); STEREO, 16:9, Na żywo
02:50 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.