FANDOM


TVP 1 HD
05:00 Jeden z dziesięciu - 9/118; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Jaka to melodia? - odc. 4306; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Elif - odc. 696 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach -  (JM); STEREO, 16:9, Transmisja
07:40 Japonia - inspirujące krajobrazy. Wyspa Miyakojima (Inspiring Landscapes. Miyakojima Island, Okinawa); film dokumentalny kraj prod.Japonia (2017); Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Mister Twister - odc. 13 (Pony) kraj prod.Niderlandy (Holandia), Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 7
09:15 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 13/13 - Szkoła -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:15 Komisarz Alex s.XI - odc. 139 (seria XI. odc. 9) - Kocie oczy -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Ojciec Mateusz s.II - odc. 17 (Ojciec Mateusz II odc. 4) - Skarb -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:45 Wójt roku - 2019 - sylwetki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 BBC w Jedynce - Bardzo małe zwierzątka (Super Small Animals) -  (N); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif - odc. 697 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Gra słów. Krzyżówka - /132/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Przysięga - odc. 140 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4309; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Klan - odc. 3639 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Korona królów - odc 356 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 10/118; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:30 Leśniczówka - odc. 212 -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Teatr Telewizji - VICTORIA -  (N)  84'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2018); reż.:Ewa Pytka; wyk.:Maria Pakulnis, Jan Frycz, Michalina Łabacz, Olga Bołądź; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Rozmowy w czasach zarazy - /1/; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Świat bez fikcji - Skrzywdzeni. O Polakach i Żydach -  (N)  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2019); reż.:Mariusz Pilis; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Archiwista - odc. 12 -  (N) (AD); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:30 To był rok! - /13/; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:35 wojsko - polskie.pl - odc. 94; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Wszyscy moi mężczyźni (Home Again)  93'; komedia kraj prod.USA (2017); reż.:Hallie Meyers - Shyer; wyk.:Reese Witherspoon, Nat Wolff, Jon Rudnitsky; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Notacje - Alina Kowalczykowa. Sześć tomów Sienkiewicza; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
04:35 Koło fortuny - odc. 350 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 71 Wóz albo przewóz (Familie Dr Kleist ep. Hopp oder Topp); serial kraj prod.Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 12
06:05 Coś dla Ciebie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:30 Familiada - odc. 2449; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Przepis dnia s.II - (20); Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Rodzinka.pl s.V - odc. 123 "Podróż" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Barwy szczęścia - odc. 2225 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Wesoła Nauka - /1/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Wesoła Nauka - Wielkie dzieła małych rąk /1/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Koło fortuny - odc. 681 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Va Banque - odc. 58; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Na sygnale - odc. 224 "Dużo miłości" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Coś dla Ciebie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:30 Operacja Zdrowie - Choroby płuc; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Koło Fortuny - extra - odc. 140; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 1 Nostalgia (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR. ep. Heimweh); serial kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Axel de Roche; wyk.:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Siegfried Rauch; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Zainwestuj w marzenia s.II odc. 25; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc 539 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc. 2453; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Więzień miłości - odc 272 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2018); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Va Banque - odc. 59; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Rodzinka.pl s.V - odc. 124 "Niebezpieczne sporty" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Barwy szczęścia - odc. 2225 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Przepis dnia s.II - (21); Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2226 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1239; Dla małoletnich od lat 12
20:55 M jak miłość - odc. 1506 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 O mnie się nie martw s.XII odc. 5/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Trzy dni Kondora - odc. 5 (Condor ep. A Diamond With a Flaw); serial kraj prod.USA (2018); Dla małoletnich od lat 12
23:50 Ajka (Ayka)  108'; dramat kraj prod.Rosja, Niemcy, Chiny, Polska, Kazachstan (2018); reż.:Sergei Dvortsevoy; wyk.:Samal Esljamova, Polina Severnaya, Andrey Kolyadov; Dla małoletnich od lat 16
01:50 Warto kochać - odc. 1  44'; serial TVP kraj prod.Polska (2005); reż.:Nono Dragovic, Jacek Sarnacki; wyk.:Katarzyna Galica, Michał Czernecki, Anna Buczek, Bronisław Wrocławski, Bartosz Głogowski, Jacek Chmielnik, Katarzyna Kurylońska; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Selma (Selma)  122'; dramat kraj prod.USA, Wielka Brytania (2014); reż.:Ava DuVernay; wyk.:David Oyelowo, Tim Roth, Tom Wilkinson, Cuba Gooding Jr., Oprah Winfrey; Dla małoletnich od lat 16
05:00 Zakończenie programu

TVP 3
06:00 Polska z Miodkiem - (3) Wrocław; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Języczek u wagi - 3/19; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Szkoła z TVP - Klasa IV  - Plastyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa IV  - Język polski - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa IV  - Matematyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - Przyroda - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - Plastyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - Język polski - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - Matematyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - Historia - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Rekolekcje Wielkopostne - Odc. 1 - Pustynia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Polska z Miodkiem - (3) Wrocław; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Nie widzę przeszkód; reportaż; STEREO, 16:9
12:20 Języczek u wagi - 3/19; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Szkoła z TVP - Klasa IV  - Plastyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa IV  - Język polski - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa IV  - Matematyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - Przyroda - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VI  - Plastyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - Język polski  - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - Matematyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - Historia - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Pogoda - 30.03 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Msza Święta - Msza Święta z Jasnej Góry; STEREO, 16:9, Na żywo
20:45 Nie widzę przeszkód; reportaż; STEREO, 16:9
21:00 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 30.03 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
24:00 W tyle wizji; STEREO, 16:9
00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Tyniec; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 W dół rzeki Odry; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:50 Meandry uczuć - odc 74 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Legendy regionalne - Zbój z Wołczyna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Nie widzę przeszkód; reportaż; STEREO, 16:9
02:55 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Listy do PRL - u - Tajne przez poufne; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:40 Polska z Miodkiem - (3) Wrocław; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
05:00 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia nad Drwęcą -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Gra słów. Krzyżówka - /132/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
9:00 Malanowski i partnerzy (371) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (372) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Sekrety rodziny (21) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (848) - serial paradokumentalny
12:00 Gliniarze (399) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (932) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (3044) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (978) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - magazyn informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Na ratunek 112 (441) - serial paradokumentalny
17:00 Gliniarze (431) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (3045) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - magazyn informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich: Niedziela wyborcza (292) - serial komediowy
20:05 Megahit: Niepowstrzymany - thriller, USA 2010
22:15 Faceci w czerni 3 - komedia SF, USA 2012
0:45 Jack Reacher: Nigdy nie wracaj - film sensacyjny, Chiny/USA 2016
3:25 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
4:15 Uwaga! - magazyn reporterów
4:30 Kuchenne rewolucje (7) - program rozrywkowy
5:25 Nowa Maja w ogrodzie (5/35) - magazyn ogrodniczy
5:55 Akademia ogrodnika (5) - magazyn ogrodniczy
6:00 Wstajesz i wiesz (17) - magazyn informacyjny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:30 Afera fryzjera (11) - program rozrywkowy
12:15 Ukryta prawda (1140) - serial paradokumentalny
13:15 Szpital (352) - serial paradokumentalny
14:15 Detektywi: Nieudacznik (438) - serial fabularno-dokumentalny
14:50 Detektywi: Milena (439) - serial fabularno-dokumentalny
15:25 Efekt Domina (4) - serial dokumentalny
16:00 Fakty po południu (11) - program informacyjny
17:00 Kuchenne rewolucje: Gryfów Śląski, restauracja Magnolia (2) - program rozrywkowy
18:00 Ukryta prawda (770) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Uwaga! Koronawirus (15) - program informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:49 Raport smogowy - program informacyjny
19:55 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (17) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (3046) - serial obyczajowy
20:55 Milionerzy (234) - teleturniej
21:30 Kod genetyczny (5) - serial obyczajowy
22:35 15 minut - film sensacyjny, Niemcy/USA 2001
1:00 "Sala samobójców. Hejter" - kulisy produkcji - felieton, Polska 2020
1:35 Wewnętrzny wróg (5) - serial szpiegowski
2:35 Uwaga! - magazyn reporterów
3:00 NOC Magii - interaktywny program rozrywkowy

TV 4
6:00 Strażnik Teksasu (65) - serial sensacyjny
7:00 Strażnik Teksasu (66) - serial sensacyjny
8:00 Nasz nowy dom (65) - reality show
9:00 Święty (16) - serial komediowy
9:30 Demakijaż (59) - program rozrywkowy
10:00 Przez żołądek do serca (37) - magazyn kulinarny
10:30 Demakijaż (60) - program rozrywkowy
11:00 Awantura o kasę (41) - teleturniej
12:00 Awantura o kasę (42) - teleturniej
13:00 Magicy z ulicy (21) - program rozrywkowy
13:30 STOP Drogówka - magazyn policyjny
14:30 Emil, pogromca mandatów (21) - program rozrywkowy
15:00 Policjantki i Policjanci (644) - serial obyczajowy
16:00 Słoneczny patrol (18) - serial przygodowy
17:00 Słoneczny patrol (19) - serial przygodowy
18:00 Sekrety sąsiadów (21) - serial obyczajowy
18:30 Święty (16) - serial komediowy
19:00 Policjantki i Policjanci (645) - serial obyczajowy
20:00 Święty (17) - serial komediowy
20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (381) - serial kryminalny
21:40 Krew za krew - western, USA 2006
23:55 Konwój - film sensacyjny, USA 1978
2:10 Galileo (798) - program popularnonaukowy
3:15 Interwencja - magazyn reporterów
3:35 SuperLudzie (21) - serial dokumentalny
4:05 Atleci (13) - magazyn sportowy
4:40 Trans World Sport - magazyn sportowy
5:45 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy

TV Puls
6:00 Nash Bridges: Swingersi (61) - serial sensacyjny
7:00 Nash Bridges: Gry wojenne (62) - serial sensacyjny
8:00 Reporterzy. Z życia wzięte (20) - serial obyczajowy
9:00 Lombard. Życie pod zastaw 6 (276) - serial obyczajowy
10:00 Zaklinaczka duchów 2 (42) - serial fantasy
11:00 Zaklinaczka duchów 2 (43) - serial fantasy
12:00 Kobra - oddział specjalny: Ostatni dzień (11) - serial sensacyjny
13:00 Kobra - oddział specjalny: Turbo i Tacho (12) - serial sensacyjny
14:00 Lombard. Życie pod zastaw (14) - serial obyczajowy
15:00 Lombard. Życie pod zastaw (15) - serial obyczajowy
16:00 Reporterzy. Z życia wzięte (20) - serial obyczajowy
17:00 Reporterzy. Z życia wzięte: Gdzie jest Ania (21) - serial obyczajowy
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 6 (276) - serial obyczajowy
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 6 (277) - serial obyczajowy
20:00 Zielona mila - dramat obyczajowy, USA 1999
23:55 Conan Barbarzyńca - film fantasy, USA 2011
2:20 Zobacz to!: Taki jest świat 5 (13) - program informacyjny
3:15 Niesamowite!: Podwójne życie studentki (21) - serial dokumentalny
3:55 Na jedwabnym szlaku: Smacznego... (9/10) - serial dokumentalny
4:35 Z archiwum policji (13-ost.) - serial dokumentalny
5:00 Dyżur (8) - serial dokumentalny
5:35 Dyżur 3 (40) - serial dokumentalny

TVN 7
5:00 Szkoła (208) - serial paradokumentalny
6:00 Mango - telezakupy
7:35 Zakochani po uszy 3 (184) - telenowela
8:10 Ukryta prawda (660) - serial paradokumentalny
9:15 Ukryta prawda (661) - serial paradokumentalny
10:15 Ukryta prawda (662) - serial paradokumentalny
11:20 Idealna niania 7 (8/12) - reality show
12:10 Sąd rodzinny (78) - serial fabularno-dokumentalny
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (388) - serial fabularno-dokumentalny
14:15 Ukryta prawda (513) - serial paradokumentalny
15:15 Szkoła (797) - serial paradokumentalny
16:15 19+ (498) - serial paradokumentalny
16:55 Brzydula (196) - serial komediowy
17:30 Brzydula (197) - serial komediowy
18:00 Przyjaciele (1/24) - serial komediowy
18:30 Przyjaciele (2/24) - serial komediowy
19:00 19+ (499) - serial paradokumentalny
19:30 Zakochani po uszy 3 (185) - telenowela
20:00 Hotel Paradise (26/40) - reality show
21:00 Bogowie - dramat biograficzny, Polska 2014
23:30 Harry Potter i Czara Ognia - film przygodowy, Wielka Brytania/USA 2005
2:50 NOC Magii - interaktywny program rozrywkowy
4:55 Zakończenie programu

Puls 2
5:50 Ale numer! (5) - program rozrywkowy
6:10 Ale numer! (6) - program rozrywkowy
6:50 Przytul mnie 2: Duży i mały (3) - serial animowany
6:55 Baranek Shaun: Skaczące owce (44) - serial animowany
7:05 Baranek Shaun: Żadnych tańców (45) - serial animowany
7:10 Smerfy: Tańczące buty Smerfetki (15) - serial animowany
7:50 Pidżamersi: Sowella i walczące siedziby/ Gekson i zamieszanie w muzeum (15) - serial animowany
8:20 Psi Patrol 4: Pieski ratują miejską kicię/ Pieski ratują podniebnego surfera (18) - serial animowany
8:50 Strażak Sam 10: Ognista piłka (11) - serial animowany
9:10 Top Wing: Ptasia Akademia: Latający Bananowi Bandyci!/ Spotkanie dla ochłody (26) - serial animowany
9:35 Blaze i megamaszyny 3: Na miejsca, gotowi, wrrrr... (14) - serial animowany
10:00 Marta mówi 2: Konkurs operowy/ Maestro Marta (21) - serial animowany
10:30 Monchhichi: Król Willow (47) - serial animowany
10:45 Baranek Shaun: Tupecik (47) - serial animowany
10:55 Baranek Shaun: Kobza (48) - serial animowany
11:10 Oggy i karaluchy 4 (28) - serial animowany
11:15 Grizzly i lemingi: Czarodziej Grizzy (77) - serial animowany
11:30 Kot-o-ciaki: Mleczak (33) - serial animowany
11:35 Kot-o-ciaki: Kotki nurkują (34) - serial animowany
11:40 Bing: Mówi Taxi (34) - serial animowany
11:50 Bing: Latawiec (35) - serial animowany
12:00 Nowe przygody Kubusia Puchatka: Król zwierząt/Nieproszeni goście (17) - serial animowany
12:35 Nowe przygody Kubusia Puchatka: Mój bohater/ Sowie pióra (18) - serial animowany
13:00 Top Wing: Ptasia Akademia: Załoga Top Wing (1) - serial animowany
13:35 Alvinnn!!! I wiewiórki: Lil'T (6) - serial animowany
13:45 Alvinnn!!! I wiewiórki: Wymyka się z rąk (7) - serial animowany
14:10 Mustang: Duch Wolności (2) - serial animowany
14:35 Mustang: Duch Wolności (3) - serial animowany
15:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Mroczna sowa (35) - serial animowany
15:35 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Sapotiki (36) - serial animowany
16:10 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Szpony i topory (1/2) - serial animowany
16:35 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Szpony i topory (2-ost.) - serial animowany
17:00 Fineasz i Ferb 3: Biegnij Fretka, biegnij/ Ostatni pociąg do wpadki (2) - serial animowany
17:35 Fineasz i Ferb 3: Retrospekcja (3) - serial animowany
18:10 Pingwiny z Madagaskaru 3: Kura mózgowa/ Królestwo za kciuk (5) - serial animowany
18:35 Pidżamersi (16) - serial animowany
19:00 Psi Patrol 4: Pieski ratują paczkę/ Pieski ratują panią Żabę (20) - serial animowany
19:20 Smerfy: Fałszywy smerf/ Smerfiątko (16) - serial animowany
20:00 Lombard. Życie pod zastaw 6 (267) - serial obyczajowy
21:00 Reporterzy. Z życia wzięte: Sprzedaż cnoty (9) - serial obyczajowy
22:00 Zabójcze umysły: Okiem sprawcy: Samotne serce (2) - serial kryminalny
23:00 Rinke za kratami: Sprawy rodzinne (8) - serial dokumentalny
0:00 Wstydliwe choroby 4 (3) - serial dokumentalny
1:00 Lombard. Życie pod zastaw (11) - serial obyczajowy
2:00 Lombard. Życie pod zastaw (12) - serial obyczajowy
2:55 Niesamowite!: Zyskała pracę, straciła dziecko (6) - serial dokumentalny
3:20 Niesamowite!: Pilnie kupię nerkę (7) - serial dokumentalny
3:55 Niesamowite!: Kto jest moim ojcem (8) - serial dokumentalny
4:20 Na jedwabnym szlaku: Mądrość narodu (8) - serial dokumentalny
4:55 Na jedwabnym szlaku: Smacznego... (9/10) - serial dokumentalny
5:35 Na jedwabnym szlaku: Park z niespodziankami (10) - serial dokumentalny

TV 6
6:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
7:00 MacGyver (112) - serial sensacyjny
8:00 MacGyver (113) - serial sensacyjny
9:00 Policjantki i Policjanci (445) - serial obyczajowy
10:00 Detektywi w akcji (96) - serial fabularno-dokumentalny
11:00 Detektywi w akcji (97) - serial fabularno-dokumentalny
12:00 Miodowe lata: Krzyżacy (82) - serial komediowy
12:55 Miodowe lata: Ochroniarze (61) - serial komediowy
13:40 Bumerang (54) - serial komediowy
14:15 Czysta chata (15) - magazyn poradnikowy
15:15 Czysta chata (16) - magazyn poradnikowy
16:15 Medicopter 117 (2) - serial przygodowy
17:15 Medicopter 117 (3) - serial przygodowy
18:15 Miodowe lata: Szefowa z kanałów (90) - serial komediowy
19:05 Miodowe lata: Mikołajki (77) - serial komediowy
20:00 Galileo (209) - program popularnonaukowy
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (231) - serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (232) - serial kryminalny
22:55 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (180) - serial kryminalny
0:00 Podróże z diabłem - thriller, Kolumbia/USA 2019
2:00 Benny Hill (47) - program rozrywkowy
2:40 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
3:40 Disco Polo Life - program muzyczny
4:40 Disco Polo Life - program muzyczny
5:45 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy

Super Polsat
6:00 SuperLudzie Extra (26) - magazyn
6:25 Wydarzenia - magazyn informacyjny
7:00 Dora poznaje świat (6) - serial animowany
7:30 Bąbelkowy świat gupików (2) - serial animowany
8:00 Rycerka Nella (6) - serial animowany
8:30 Psi Patrol (11) - serial animowany
9:00 Psi Patrol (12) - serial animowany
9:30 Wróżkowie chrzestni (2) - serial animowany
10:00 Świat według Bundych (57) - serial komediowy
10:30 Nasz nowy dom (76) - reality show
11:30 Linia życia. Niepokonani (5) - serial dokumentalny
12:00 Przyjaciółki (91) - serial obyczajowy
13:00 Top Chef (74) - reality show
14:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (47) - reality show
16:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 (73) - program rozrywkowy
18:00 Chirurdzy (99) - serial obyczajowy
19:00 Nasz nowy dom (122) - reality show
20:00 Wariackie święta - komedia, USA 1994
22:05 Obsesja - thriller, USA 2009
0:25 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 (73) - program rozrywkowy
2:30 Gliniarze (256) - serial paradokumentalny
3:30 Na ratunek 112 (24) - serial paradokumentalny
4:00 Na ratunek 112 (25) - serial paradokumentalny
4:30 Na ratunek 112 (26) - serial paradokumentalny
5:00 Nasz nowy dom (122) - reality show

Eska TV
6:00 Dzień dobry - program muzyczny
7:00 Eska TV info - program informacyjny
7:05 Szybkie strzały - program rozrywkowy
8:00 Eska TV info - program informacyjny
8:05 Szybkie strzały - program rozrywkowy
9:00 Hity na czasie - program muzyczny
12:00 Historia jednej piosenki - program muzyczny
13:00 Jazdy Gwiazdy - program rozrywkowy
14:00 Co się słucha? - program muzyczny
15:00 Nagrywarka - program rozrywkowy
16:00 The best of ESKA - program rozrywkowy
17:00 Made in Poland - program muzyczny
18:00 HITY Baby One More Time - program muzyczny
18:55 Eska TV info - program informacyjny
19:00 Projekt Impreska - program muzyczny
20:00 Are You the One? (1) - reality show
21:00 Teen Mom PL (1) - serial reality
21:30 Teen Mom PL (2) - serial reality
22:00 Catfish (1) - serial dokumentalny
23:00 Warsaw Shore (12) - reality show
0:00 Ex on the Beach (1) - serial reality
1:00 Polska noc - program muzyczny
5:15 Migane klipy - program muzyczny
5:45 TV okazje - magazyn reklamowy

TTV
5:10 Odlotowy ogród 2: Lublin 2 (8-ost.) - magazyn poradnikowy
5:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Niebezpieczny klub go-go (11/30) - serial fabularno-dokumentalny
6:35 Express - program informacyjny
6:55 Ukryta prawda (334) - serial paradokumentalny
7:50 DeFacto 5 (6/12) - program popularnonaukowy
8:15 Defacto 7 - flesz (9/17) - program popularnonaukowy
8:25 Idealna niania 8 (2/6) - reality show
9:08 Kto to kupi? Extra - program rozrywkowy
9:10 Gogglebox. Przed telewizorem 9 (3/15) - program rozrywkowy
10:05 Gogglebox. Przed telewizorem 4 (3/14) - program rozrywkowy
10:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Wielka miłość (8/30) - serial fabularno-dokumentalny
11:45 Orzeł czy reszka? Podróże na bogato - program turystyczny
12:25 Kossakowski. Inicjacja 4 (8/12) - serial dokumentalny
12:55 Wojny magazynowe 10 (5/20) - reality show
13:15 Wojny magazynowe 10 (6/20) - reality show
13:35 Wojny magazynowe 10 (7/20) - reality show
14:00 Ostre cięcie 6 (11/12) - program rozrywkowy
14:40 Królowe życia 7 (22/24) - serial fabularno-dokumentalny
15:20 Kto to kupi? Extra - program rozrywkowy
15:25 Uwaga! - magazyn reporterów
15:45 Express - program informacyjny
16:00 Pogoda - program informacyjny
16:05 Damy i wieśniaczki. Za granicą (7/16) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Patent na... (20/24) - magazyn poradnikowy
17:30 Patent na kasę - flesz (24/30) - magazyn poradnikowy
17:45 Express - program informacyjny
18:00 Pogoda - program informacyjny
18:05 Nauka jazdy 3 (7/13) - program rozrywkowy
18:35 Gogglebox. Przed telewizorem 9 (6/15) - program rozrywkowy
19:45 Express - program informacyjny
19:59 Pogoda - program informacyjny
20:02 Raport smogowy - program informacyjny
20:03 Kanapowcy (4/9) - program rozrywkowy
20:55 Ostre cięcie 10 (4/10) - program rozrywkowy
21:45 Express - program informacyjny
22:00 Pogoda - program informacyjny
22:01 Gogglebox. Przed Telewizorem 12 (6/15) - program rozrywkowy
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem 7 (7/13) - program rozrywkowy
23:45 DeFacto 8 (14/15) - program popularnonaukowy
0:10 DeFacto 8 (12/15) - program popularnonaukowy
0:36 Kto to kupi? Extra - program rozrywkowy
0:40 Poza kontrolą 2 (1/12) - serial dokumentalny
1:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Pechowy hotel (13/30) - serial fabularno-dokumentalny
2:37 Kto to kupi? Extra - program rozrywkowy
2:40 Damy i wieśniaczki. Za granicą 2 (5/20) - serial fabularno-dokumentalny
3:40 DeFacto 3 (12/26) - program popularnonaukowy
4:10 Betlejewski. Prowokacje: Pijany kierowca (8/9) - serial dokumentalny
4:40 Betlejewski. Prowokacje: Poza kontrolą (9-ost.) - serial dokumentalny

Polo TV
6:00 To hit! - program muzyczny
6:05 Pobudka z Polo TV! - program muzyczny
7:00 To hit! - program muzyczny
7:05 Pobudka z Polo TV! - program muzyczny
8:00 To hit! - program muzyczny
8:05 Najlepsze z najlepszych! - program muzyczny
9:00 To hit! - program muzyczny
9:15 Disco Studio - program muzyczny
11:15 Dance w Polo TV - program muzyczny
12:00 To hit! - program muzyczny
12:05 Dance w Polo TV - program muzyczny
13:00 To hit! - program muzyczny
13:05 Tego słuchacie - program muzyczny
14:30 I love disco - program muzyczny
16:00 Lista przebojów Polo TV - program muzyczny
16:30 Tylko dance - program muzyczny
17:00 To hit! - program muzyczny
17:15 Disco Studio - program muzyczny
19:15 Szalone lata 90. - program muzyczny
20:00 I love Polo TV - najlepsze koncerty Polo TV - program muzyczny
21:30 Disco Mix w Polo TV - program muzyczny
23:00 Disco Relax - program muzyczny
0:00 Disco noc w Polo TV! - program muzyczny
1:00 Miłość w rytmie disco (23) - serial obyczajowy
1:40 Miłość w rytmie disco (24) - serial obyczajowy
2:20 Disco noc w Polo TV! - program muzyczny

ATM Rozrywka
6:00 Disco Gramy - program muzyczny
7:00 TV Okazje - magazyn reklamowy
7:30 Awantura o kasę (188) - teleturniej
8:20 Awantura o kasę (189) - teleturniej
9:15 Gra w ciemno (147) - teleturniej
10:20 Gra w ciemno (148) - teleturniej
11:20 Piękno (8) - program rozrywkowy
11:50 Piękno (9) - program rozrywkowy
12:20 Pierwsza miłość (3040) - serial obyczajowy
13:00 Ewa gotuje (274) - magazyn kulinarny
13:30 Ewa gotuje (275) - magazyn kulinarny
14:00 Słoiki (21) - serial paradokumentalny
15:00 Małolaty (53) - serial paradokumentalny
16:00 Świat według Kiepskich: Dzieło życia (373) - serial komediowy
16:30 Świat według Kiepskich: Dzieje grzechu (374) - serial komediowy
17:00 Na ratunek 112: Nieprzytomna opiekunka/Być pakerem (60) - serial paradokumentalny
17:30 Na ratunek 112: Pośpiech złym doradcą, czyli poparzenie ługiem sodowym/Zraniony przez narkomana (61) - serial paradokumentalny
18:00 Cyrk - komedia, USA 1928
19:40 Śliskie perły - komedia, USA 1931
20:00 Zameldowani: Wprowadzka (1) - serial komediowy
20:35 Brygada Acapulco (1) - serial obyczajowy
21:30 Świat według Kiepskich: Grzmot (534) - serial komediowy
22:00 Świat według Kiepskich: Zmiana (535) - serial komediowy
22:30 Na ratunek 112: Pośpiech złym doradcą, czyli poparzenie ługiem sodowym/Zraniony przez narkomana (61) - serial paradokumentalny
23:00 Z daleka - dramat obyczajowy, Wenezuela/Meksyk 2015
0:55 Idylla na wsi - komedia, USA 1919
1:30 TV Okazje - magazyn reklamowy
2:00 Słoiki: Miłość sprzed lat (24) - serial paradokumentalny
3:00 Pielęgniarki (231) - serial paradokumentalny
4:00 Disco Gramy - program muzyczny
5:00 Disco Gramy - program muzyczny

TV Trwam
6:00 O. Wenanty Katarzyniec - film dokumentalny, Polska 2020
6:55 Sanktuarium Matki Bożej w La Salette - film dokumentalny, Francja 2012
7:50 Kolory świętości: Św. Leonard Murialdo - serial dokumentalny
7:55 Rekolekcje wielkopolskie. 40 dni ze św. Janem Pawłem II: Żyć to znaczy dziękować (34) - program religijny
8:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
8:15 Wieś - to też Polska - program rolniczy
9:25 Słowo życia: (J 8, 1-11) Chrystus ocala cudzołożnicę - rozważanie Ewangelii dnia
9:30 Z Benedyktem XVI rok po roku (3) - serial dokumentalny
10:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
10:15 Rozmowy niedokończone: Konkurencja i ochrona konsumenta - aktualne wyzwania - program publicystyczny
11:25 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mirosław Piotrowski
11:35 Przyroda w obiektywie: Pejzaż (2) - magazyn przyrodniczy
11:50 Kolory świętości - serial dokumentalny
11:55 Święty na każdy dzień
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia - magazyn informacyjny
12:20 Opowieści Starego Testamentu: Elizeusz - serial animowany
12:50 Antykultura-LGBT i idelogia gender - film dokumentalny, Polska 2019
13:20 100 cudownych miejsc na świecie: Świątynia w Kom Ombo, Dolina Nilu, Egipt - serial dokumentalny
13:30 Msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
14:25 Drzewo rodzinne - film familijny, USA 1999
15:50 Ma się rozumieć: Czy darowanie krzyża przynosi pecha - program religijny
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Sanktuaria polskie: Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej - program religijny
16:30 Zew natury (7) - program edukacyjny
16:55 Świadkowie: Jan Kinal cz. 4 - cykl reportaży
17:25 Słowo życia: (J 8, 1-11) Chrystus ocala cudzołożnicę - rozważanie Ewangelii dnia
17:30 Okiem kamery: Lecz ludzi dobrej woli jest więcej.. - cykl reportaży
17:55 Rekolekcje wielkopolskie. 40 dni ze św. Janem Pawłem II: Żyć to znaczy dziękować (34) - program religijny
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone: Kapłaństwo w Kościele i demokracji - program publicystyczny
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Jay Jay Odrzutowiec: Przygoda z motylem (6) - serial animowany
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - program religijny
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki
21:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
22:00 Stan bezpieczeństwa państwa: Anonimowość źródła dziennikarsiego w obiegu elektronicznym - program publicystyczny
22:10 Mojżesz - 10 przykazań (168) - serial kostiumowy
23:05 Śladami apostoła Pawła (3) - serial dokumentalny
23:50 100 cudownych miejsc na świecie: Świątynia w Kom Ombo, Dolina Nilu, Egipt - serial dokumentalny
0:00 Słowo życia: (J 8, 1-11) Chrystus ocala cudzołożnicę - rozważanie Ewangelii dnia
0:05 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Okiem kamery: Lecz ludzi dobrej woli jest więcej.. - cykl reportaży
0:55 Rekolekcje wielkopolskie. 40 dni ze św. Janem Pawłem II: Żyć to znaczy dziękować (34) - program religijny
1:00 Anioł Pański
1:05 Ma się rozumieć: Czy darowanie krzyża przynosi pecha - program religijny
1:15 Rozmowy niedokończone: Kapłaństwo w Kościele i demokracji - program publicystyczny
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Jay Jay Odrzutowiec: Przygoda z motylem (6) - serial animowany
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - program religijny
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki, chirurg, pełnomocnik ds. Pacjenta w Szpitalu na Solcu
4:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
5:00 Z Benedyktem XVI rok po roku (3) - serial dokumentalny
5:30 Antykultura: LGBT i ideologia gender - film dokumentalny, Polska 2019

Stopklatka
6:05 Złotopolscy (310) - telenowela
6:45 Złotopolscy (311) - telenowela
7:15 Plebania (289) - serial obyczajowy
7:45 Lombard Chicago: Wszystko pod zastaw (9) - serial dokumentalny
8:10 Lombard Chicago: Wszystko pod zastaw 2 (10) - serial dokumentalny
8:35 Fabryki od kuchni 2: Fasolka po bretońsku (3) - serial dokumentalny
9:45 Klątwa Tutenchamona (1/2) - film przygodowy, USA 2006
11:30 Życie po zagładzie 2: Fale zniszczenia (7) - serial dokumentalny
12:25 Katastrofy w przestworzach: Opary wojny (33) - serial dokumentalny
13:25 Katastrofy w przestworzach: Zawrót głowy (34) - serial dokumentalny
14:30 Szpital nadziei 5 (17) - serial obyczajowy
15:25 Chicago Fire 2: Nie w ten sposób (10) - serial obyczajowy
16:15 Chicago Fire 2: Rzucone w twarz (11) - serial obyczajowy
17:05 Nowa Scena Śmiechu (4) - program rozrywkowy
18:00 Lombard Chicago: Wszystko pod zastaw 2 (15) - serial dokumentalny
18:30 Lombard Chicago: Wszystko pod zastaw 2 (16) - serial dokumentalny
18:55 Allo, Allo: Fałszywy wywiad (57) - serial komediowy
19:25 Allo, Allo: Obraz na murze (58) - serial komediowy
20:00 Naczelny dowódca - film sensacyjny, Filipiny/Wielka Brytania/USA/Węgry 2019
21:50 Piłkarski poker - komedia obyczajowa, Polska 1988
23:55 Krwawa rzeka - thriller, USA 2011
1:50 Z odzysku - dramat obyczajowy, Polska 2005
3:55 MiłośćKropka.pl: Miłość ponad wszystko (4) - serial paradokumentalny
4:55 TV okazje - magazyn reklamowy
6:00 Zakończenie programu

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu: 30 marca - program informacyjny
6:05 Łowcy cieni. Pod presją: Szaleniec (6) - serial paradokumentalny
7:05 Wehikuł czasu: 30 marca - program informacyjny
7:20 Pod lupą (10) - magazyn popularnonaukowy
7:45 Fabryka broni: Nóż armii szwajcarskiej, pistolet maszynowy CZ Scorpion, kamizelka taktyczna, celownik laserowy (14) - serial dokumentalny
8:15 Misja skarb: Ukryte skarby przyczółku sandomierskiego (5) - magazyn popularnonaukowy
9:00 OSP. Na ratunek! (6) - serial dokumentalny
10:00 Drwale: Kłopoty z komunikacją (3) - reality show
10:55 Starożytni kosmici (15) - serial dokumentalny
11:50 Złomiarze samolotów (12) - serial dokumentalny
12:25 Złomiarze samolotów (13) - serial dokumentalny
12:50 Podwodne odkrycia (4) - serial dokumentalny
13:50 Wojny magazynowe (12) - reality show
14:10 Wojny magazynowe (13) - reality show
14:45 Wojny magazynowe (14) - reality show
15:05 Wojny magazynowe (15) - reality show
15:40 Wojny magazynowe (16) - reality show
16:15 Kryptonim szef (8) - serial dokumentalny
17:15 Kryptonim szef (9) - serial dokumentalny
17:55 Starożytni kosmici (16) - serial dokumentalny
18:50 Starożytni kosmici (1) - serial dokumentalny
19:45 Gwiazdy lombardu (10) - reality show
20:05 Gwiazdy lombardu (11) - reality show
20:25 Gwiazdy lombardu (12) - reality show
20:55 Gwiazdy lombardu (13) - reality show
21:15 Gwiazdy lombardu (14) - reality show
21:50 Podwodne odkrycia (5) - serial dokumentalny
22:50 Supermaszyny (6) - serial dokumentalny
23:50 Dziwne oblicza wojny (1) - serial dokumentalny
0:50 Misja skarb: Ukryte skarby przyczółku sandomierskiego (5) - magazyn popularnonaukowy
1:50 OSP. Na ratunek! (7) - serial dokumentalny
2:50 Sala operacyjna: Guz jelita grubego (12) - serial dokumentalny
3:15 Sala operacyjna: Podstępny zabójca (13) - serial dokumentalny
3:55 Redakcja: Kości w walizce (1) - serial paradokumentalny
4:55 Redakcja: Samobójstwo nastolatki (2) - serial paradokumentalny

TVP ABC
04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 13 Dlaczego flamingi są różowe? -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Figu Migu - odc. 17 Stuku Puku -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Figu Migu - odc. 20 Liczadło -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Domisie - Ogrodniczką być -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Rodzina Treflików - Rodzina Treflików, odc. 12 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Agi Bagi - Co za dużo, to niezdrowo, odc. 30; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Maurycy i Hawranek - odc. 5 - Chomikowanie; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Reksio - Reksio obrońca, odc. 4; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Dora i przyjaciele - odc. 11 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Trolle: Impreza trwa! - Albumobil / Trolle Tropiciele, odc. 42 (Scrapbookmobile/Troll Rangers); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 1 - PRZYJACIEL; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Strażak Sam, seria 8 - Lampiony, odc. 26 (Sky Lanterns); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
08:00 ALCHEMIK - odc. 6 POLIMERY -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Niespodzianka Poranka - Martinelli, odc. 31 (Martinelli); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Super Wings - Jak rozśmieszyć księcia?, odc. 77 (Laugh Prince Laugh) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - Bejsbolista Julio, odc. 71 (Home Run Julio) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Masza i niedźwiedź - Kto się nie schował ten gapa, odc. 13 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zaczarowany świat... - odc. 1; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Kucharz Shane - Nietypowy bukiet, odc. 31 (Say it with Flowers); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pszczółka Maja - Podarunek z wysoka, odc. 75 (The Gift From Above); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2013); Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Nelly i Nora - Silny wiatr, odc. 11 (BLOWN AWAY); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bajki Bolka i Lolka - Lampa Aladyna, odc. 8; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Domisie - Kartonowe cuda -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Andy na safari - Andy i waran z Komodo, odc. 29 (ANDY AND THE KOMODO DRAGON); serial kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 YooHoo na ratunek - Nietoperze siostry i gwiaździsta noc, odc. 2 (The Bat Sisters and the Starry Night); serial animowany kraj prod.Włochy, Irlandia (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Masza i niedźwiedź - Do zobaczenia, odc. 52 (See you later) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Figu Migu - odc. 3 Gospodarstwo -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Figu Migu - odc. 23 Prezent -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Agatka - Agatka i Żaba Klementyna, odc. 4; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Super Wings - Piorun w Abu Dhabi część 2, odc. 144 (Abu Dhabi Thunder PART2); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Miś Uszatek - Spóźnione śniadanie, odc. 61; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Masza i niedźwiedź - Dookoła świata w jeden dzień, odc. 77 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Domisie - Ogrodniczką być -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Rodzina Treflików - Zdrowy Tatuś, odc. 17 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Trolle: Impreza trwa! - Przychodzi Troll do lekarza / Przewodnik wycieczek, odc. 43 (Doc Doc, Who’s There? / Tour Guide Of Duty); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Zaczarowany świat... - odc. 12; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria IV - Słońce, morze i śnieg, odc. 4 (Sun Sea and Snow); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Łowcy smoków - Krople żołądkowe, odc. 21 (The Collywobbles Water); serial animowany kraj prod.Francja, Niemcy, Luksemburg (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Heidi - Dama w czerwieni, odc. 51 (The Lady in Red); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... posąg, odc. 7 (The Day Henry Met... a Statue); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Figu Migu - odc. 17 Stuku Puku -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Figu Migu - odc. 20 Liczadło -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 To Timmy! - Timmy się lepi, odc. 28 (Sticky Timmy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Yakari - Najświętszy tomahawk, odc. 23 (Sacred Tomahawk); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Billy - kot - Ostatnia szansa Billy’ego, odc. 26 (Billy’s Last Chance); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Kacperiada - Słucham?, odc. 3; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Dinotrux - Elektropająki, odc. 37 (Shockarachnids); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Inazuma Eleven - Gdzie jest notes?, odc. 5 (Where’s the Secret Notebook?) kraj prod.Japonia (2008); Dla małoletnich od lat 7
17:00 Głębia - Potwór Kenjiego, odc. 31 (Kenji’s Monster); serial animowany kraj prod.Kanada, Australia (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Andy na safari - Andy i wilk etiopski, odc. 30 (ANDY AND THE ETHIOPIAN WOLVES); serial kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Świnka Peppa, seria IV - Mistrz Tata Świnka, odc. 17 (Champion Daddy Pig); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 44 koty - Pułapki na kotki, odc. 4 (Cat Traps); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 My Little Pony, seria VI - Przemiana podmieńca, odc. 16 (The Times They Are A Changeling); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Trolle: Impreza trwa! - Gra z podziałem na Trolle/ Finn Kaskada, odc. 44 (Troll Playing Game / Finn Cascade); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Wieczorynka - Heidi - Swatki, odc. 52 (The Matchmakers); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Sławna Emilka, odc. 30 (Famous Emery); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Jak borsuk z lisem - Leśne plotki, odc. 31 (Woodland rumour); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Super Wings - Wirus w sieci, odc. 111 (Webcaster Disaster); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - O pięknej pasterce i księciu z Raciborza; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Masza i niedźwiedź - Hokus - pokus!, odc. 25 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Gormiti - MEKA ŚWIT CZĘŚĆ PIERWSZA, odc. 27 (OF THE MEKA PART ONE); film animowany kraj prod.Włochy, Francja (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:40 Kroniki Zorro - Marzenie o dziedziczce, odc. 18 (The Desirable Heiress); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Power Rangers - Beast Morphers - Przyjaciel, odc. 7 (A Friend Indeed) kraj prod.USA (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Siódme niebo, seria V - Pocałunek, odc. 101 (Kiss); serial komediowy kraj prod.USA (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Przedwiośnie - odc. 5/6 - Bal w Odolanach -  (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Rok w ogrodzie Extra; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Jak to działa - odc. 118 Ciekawe urządzenia, cz. 3 -  (N) (JM); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Zakończenie programu

TVP Kultura HD
07:00 Niezapomniany Leonard Bernstein - Spotkania z muzyką - Młodzi artyści cz. 4 (YOUNG PERFORMERS VOL. 4); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy, USA (1970); Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Projekt Paderewski; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Myśli na ten czas - o. Krzysztof Ośko. Wielki Post ze świętym Tomaszem; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Studio Kultura - Rozmowy - Krzysztof Karpiński; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Chamlet  11'; serial TVP kraj prod.Polska (1976); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Jan Tadeusz Stanisławski, Teofila Koronkiewicz, Teresa Lipowska, Roman Kłosowski, Bronisław Pawlik, Grzegorz Warchol, Andrzej Zaorski, Piotr Bazylewicz; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Gusta i guściki (Gout des autres, Le)  108'; film obyczajowy kraj prod.Francja (2000); reż.:Agnes Jaoui; wyk.:Jean-Pierre Bacri, Anne Alvaro, Agnes Jaoui, Alain Chabat; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Blisko, coraz bliżej - odc. 17 Przyjazna hałda. Rok 1944 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Dyrekcja; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Pan Wołodyjowski cz. I -  (N) (AD); film historyczny; reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Magdalena Zawadzka, Tadeusz Łomnicki, Mieczysław Pawlikowski, Hanka Bielicka, Barbara Brylska, Irena Karel, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Marek Perepeczko, Mariusz Dmochowski; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Śladami wielkich kompozytorów - Śladami Vivaldiego (Vivaldi); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); Dla małoletnich od lat 12
15:15 Pojedynki stulecia -  Władysław Reymont - Antoni Słonimski; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Brzeg; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Artyści antagoniści: Leonardo Da Vinci i Michał Anioł - odc. 1 (The Antagonists: Rivalry in Art: Leonardo Da Vinci vs Michelangelo - ep. 1) kraj prod.Niemcy (2018); Dla małoletnich od lat 12
16:45 Samochodzik i templariusze - odc. 1/5 Po przygodę -  (N) (JM); serial TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Hubert Drapella; wyk.:Stanislaw Mikulski, Grażyna Marzec, Lech Ordon, Ewa Szykulska, Zygmunt Apostoł, Tadeusz Gwiazdowski, Jan Tesarz, Roman Sykała, Michał Szewczyk, Roman Mosior; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Co Ty wiesz o nauce? /1/ - Genetyka; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Dom Jeża (Jezeva kuća / Hedgehog’s Home); film animowany kraj prod.Kanada, Chorwacja (2017); Dla małoletnich od lat 12
17:45 Legendy polskiego teatru  - Ostre słowa  79'; reportaż kraj prod.Polska (2019); Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Myśli na ten czas - ks. Henryk Paprocki. Wielki Post z bohaterami Dostojewskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Reducie na stulecie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Panorama kina polskiego - Zero  112'; dramat kraj prod.Polska (2009); reż.:Paweł Borowski; wyk.:Robert Więckiewicz, Sonia Bohosiewicz, Marian Dziędziel, Kamilla Baar, Rafał Mohr, Maria Maj, Roma Gąsiorowska, Magdalena Boczarska, Małgorzata Buczkowska-Szlenkier, Andrzej Mastalerz; Dla małoletnich od lat 16
22:30 Powidoki - Czesław Miłosz; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Antyfonie - Kujawski/Połoz/Szumacher; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Myśli na ten czas - ks. Henryk Paprocki. Wielki Post z bohaterami Dostojewskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Więcej niż fikcja - The Doors. Historia nieopowiedziana (When You're Strange)  81'; film dokumentalny kraj prod.USA (2009); reż.:Tom DiCillo; Dla małoletnich od lat 16
01:05 Żelazna klasyka - Jak ukraść milion dolarów (How to Steal a Million)  118'; komedia kraj prod.USA (1966); reż.:William Wyler; wyk.:Audrey Hepburn, Peter O'Toole, Eli Wallach, Hugh Griffith, Charles Boyer; Dla małoletnich od lat 12
03:05 Myśli na ten czas - ks. Henryk Paprocki. Wielki Post z bohaterami Dostojewskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Reducie na stulecie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Kino nocne - Diabelska przełęcz (Devil's Knot)  109'; film kryminalny kraj prod.USA (2013); reż.:Atom Egoyan; wyk.:Colin Firth, Reese Whiterspoon, Dane DeHaan, Bruce Greenwood, Stephen Moyer; Dla małoletnich od lat 16
05:35 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 30 marca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Polska Kronika Filmowa 1994 - Wydanie 9; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 7 "Nadajnik i morfina" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Szkoła z TVP - Klasa III  - Lekcja 1 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa III - Lekcja 2 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa III  - Lekcja 3 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Plastyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Jęz. polski - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Matematyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa V  - Historia - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Spór o historię - Władcy polscy: Mieszko I; debata; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Proces Szesnastu; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Szkoła z TVP - Klasa III - Lekcja 1 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa III - Lekcja 2 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa III - Lekcja 3 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Plastyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Jęz. polski - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Matematyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Historia - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Wojownicy czasu - Rycerzem być, czyli turniej w Gniewie; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
16:35 Spór o historię - Wyspa Węży; debata; Dla małoletnich od lat 12
17:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Bohaterowie drugiego planu -  (JM); Dla małoletnich od lat 7
17:40 Polska i świat z historią w tle - Pałac dla księcia; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Historia Polski - Ocalone  42'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Jadwiga Wolska, Michael Sobelman; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Polska Kronika Filmowa 1990 - Wydanie 41; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19:20 Czas honoru - Powstanie - odc. 8 "Kanały" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wojenni bracia (Brothers in War)  87'; film dokumentalny kraj prod.USA (2012); reż.:Liz Reph; Dla małoletnich od lat 16
22:00 Myśli na ten czas - ks. Henryk Paprocki. Wielki Post z bohaterami Dostojewskiego; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Archiwum zimnej wojny - Rozgrywki szpiegów; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Sekrety amerykańskiej mafii - odc. 4/6 (Inside the American MOB); serial dokumentalny kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 16
23:40 Matecznik.  52'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Kristof Gerega; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Sensacje XX wieku - Wojna polsko - bolszewicka 1920 rok -  (N)  49'; widowisko kameralne kraj prod.Polska (2001); reż.:Wojciech Pacyna; wyk.:Krzysztof Globisz, Tadeusz Malak; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Bohaterowie drugiego planu -  (JM); Dla małoletnich od lat 7
02:20 Encyklopedia II wojny światowej - Tajemnica Barbarossy -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
02:45 Zakończenie dnia

TVP Sport
05:45 RETRO TVP SPORT - piłka nożna mecz  Manchester United - Legia Warszawa (1991); magazyn; STEREO, 16:9
07:30 Kapitan Tsubasa - odc. 45 (odc. 45); serial animowany kraj prod.Japonia (2018); STEREO, 16:9
08:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 1 - 30.03.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 2 - 30.03.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 3 - 30.03.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Chemia - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII -  Język polski - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Matematyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język niemiecki - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Historia - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Fizyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Szkoła z TVP - Klasa I -  Lekcja 1 - 30.03.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 2 - 30.03.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa I -  Lekcja 3 - 30.03.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Chemia - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język polski - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII -  Matematyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język niemiecki - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Historia - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Fizyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 RETRO TVP SPORT - piłka nożna EURO'92 mecz Szwecja - Niemcy; magazyn; STEREO, 16:9
18:40 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Stanisław Marusarz -  (N); reportaż
19:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Tauplitz - Bad Mitterndorf - podsumowanie (Puchar Świata: Tauplitz - Bad Mitterndorf - podsumowanie) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9
20:35 Kamerą TVP Sport - Wywiad z Joanną Jędrzejczyk; STEREO, 16:9
21:00 #gramydalej; magazyn; STEREO, 16:9
21:30 Sport w filmie dokumentalnym - "Lolo Jones" ("Lolo Jones") -  (JM); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2017)
22:25 Sporty walki - Gala Glory #75 w Utrechcie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Liga Mistrzów - 1.kolejka: PSG - Real Madryt (1.kolejka: PSG - Real Madryt) kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, 16:9
02:05 Boks - Gala Knock Out Promotion w Łomży - walka wieczoru Kamil Szeremeta - Ruben Diaz; STEREO, 16:9
03:05 Sporty walki - Gala MMA - ACA Grozny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Info HD
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Panorama -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Serwis Info Wieczór -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:37 O tym się mówi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:03 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:31 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:39 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:14 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:20 W tyle wizji; STEREO, 16:9
02:45 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:13 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:29 Jak Oskar komunę obalał -  (N); film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:12 Taśmy bezpieki - odc. 18 Okrągły stół; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Podróże z historią s.I - odc. 3 Na straży Gdańska -  (N); cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9
05:30 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:25 Zakochaj się w Polsce - odc. 114 Racibórz -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:55 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 45 - Kuba (175) Tropem Hemingwaya; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 1 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 2 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 3 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Chemia - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język polski - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język hiszpański - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Matematyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Plastyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Historia - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 1 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 2 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 3 - 30.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Chemia - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język polski - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język hiszpański - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Matematyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Plastyka - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Historia - 30.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Herbatka z kabaretem - (17); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kabaretowa Mapa Polski - 35. Wieczory Humoru i Satyry Lidzbark - Neo - Nówka i goście /1/ -  (N); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12; .
18:20 Okrasa łamie przepisy - Pieczone kurczaki na nowo -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 45 - Kuba (176) Szlak bojowy; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 The Wall. Wygraj marzenia - /41/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Gra słów. Krzyżówka - /59/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Va Banque - odc. 56; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kabaretowy Klub Dwójki - (32) - Motoryzacja -  (N); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Dance Dance Dance s. II - Extra - The best of; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Dance Dance Dance s. II - odc. 4 cz. 1; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Muzyka na dobry wieczór - Pectus; koncert; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Koło fortuny - odc. 716 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Niezapomniane Koncerty - Rock Opole 1991 /1/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Komplementy i inwektywy (1); Dla małoletnich od lat 12
03:40 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Komplementy i inwektywy (2); Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zakończenie dnia

Metro
6:00 WstajeMY! (6/50) - program rozrywkowy
7:00 Angry Birds (34/60) - serial animowany
7:15 Metro Art - magazyn
7:25 Top of the Top Festival - Sopot 2018 (8/15) - cykl felietonów
8:00 Prawo Agaty 3 (8) - serial obyczajowy
9:00 Sąd rodzinny: Dlaczego nas nienawidzisz? (133) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dr House (15/23) - serial obyczajowy
11:00 Metro Art - magazyn
11:05 Wanda i Zielony Ludek (17/52) - serial animowany
11:20 Wanda i Zielony Ludek (18/52) - serial animowany
11:30 Wanda i Zielony Ludek (19/52) - serial animowany
11:45 Wanda i Zielony Ludek (20/52) - serial animowany
12:00 Kot z piekła rodem (2/17) - serial dokumentalny
13:00 Przyjaciele (6/24) - serial komediowy
13:30 Przyjaciele (7/24) - serial komediowy
14:00 Prawo Agaty 3 (9) - serial obyczajowy
15:00 Detektywi. Na zlecenie 2 (3/30) - serial fabularno-dokumentalny
15:50 Dr House (16/23) - serial obyczajowy
16:50 Detektyw do zadań specjalnych (9/16) - serial dokumentalny
17:20 Milionerzy (131) - teleturniej
17:50 Milionerzy (132) - teleturniej
18:30 Metro 18:30 - program informacyjny
18:40 Wojny magazynowe - Teksas 6 (5/16) - reality show
19:10 Gorączka złota: Złota rada dziadka (4/20) - serial dokumentalny
20:15 Kości 12 (4/12) - serial kryminalny
21:15 Kości 12 (5/12) - serial kryminalny
22:15 Nie do uwierzenia! (9/10) - serial dokumentalny
23:15 10 dni, by przeżyć (5/6) - serial dokumentalny
0:15 Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera (7/8) - serial dokumentalny
1:15 Co było dalej? (14/16) - serial dokumentalny
1:45 Fachowcy 2 (1/15) - serial paradokumentalny
2:25 Metro Art - magazyn
2:30 W roli głównej: Robert Lewandowski (2/7) - talk-show
3:00 Rozmowy w toku - talk-show
4:00 Wędkarstwo nasze hobby 2: Sandaczowe manewry 2 (15/25) - magazyn wędkarski
4:30 Wędkarstwo nasze hobby 2: Spinning dla wytrwałych (16/25) - magazyn wędkarski
5:00 Wędkarstwo nasze hobby 2: Spinning na Odrze 1 (17/25) - magazyn wędkarski
5:30 Wędkarstwo nasze hobby 2: Spinning na Odrze 2 (18/25) - magazyn wędkarski

Zoom TV
6:00 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
6:25 Zoom na pogodę - program informacyjny
7:25 Kalejdoskop Polski (5) - program informacyjny
7:55 Zoom na pogodę - program informacyjny
8:35 TV Okazje - magazyn reklamowy
9:05 Ostatni skok Gangu Olsena - komedia sensacyjna, Dania 1974
11:05 Zoom radzi: Skarga, petycja, zażalenie (10) - magazyn poradnikowy
11:10 TV Okazje - magazyn reklamowy
11:30 Efekt Nostradamusa: Kod Apokalipsy (4) - serial dokumentalny
12:30 Mój wymarzony dom 5 (4) - magazyn poradnikowy
13:25 Mój wymarzony dom 5 (5) - magazyn poradnikowy
14:25 Domy za miliony (15) - serial dokumentalny
14:55 Domy za miliony (16) - serial dokumentalny
15:30 Kalejdoskop Polski (6) - program informacyjny
16:00 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
16:25 I love kabaret EXTRA (1) - program rozrywkowy
16:35 Szeptunka 5: Kłamstwo (48) - serial obyczajowy
17:10 Szeptunka 5: Na krawędzi (49) - serial obyczajowy
17:50 Wiedźmy 4: Klątwa (48) - serial obyczajowy
18:25 Wiedźmy 4: Niespokojny duch (49) - serial obyczajowy
18:55 Narzeczona ze Stambułu (92) - serial obyczajowy
20:00 Narzeczona ze Stambułu (93) - serial obyczajowy
21:00 Z archiwum X: Życie pozaziemskie (17) - serial SF
22:00 Psy - dramat sensacyjny, Polska 1992
0:15 I love kabaret (3) - program rozrywkowy
1:25 Ławeczka - film obyczajowy, Polska 2004
3:00 TV Okazje - magazyn reklamowy
3:20 I love kabaret (5) - program rozrywkowy
4:25 Kalejdoskop Polski (3) - program informacyjny
4:50 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
5:15 Tajemniczy Dolny Śląsk 2 (9) - serial dokumentalny

Nowa TV
6:45 Pod lupą (6) - magazyn popularnonaukowy
7:10 Redakcja: Dział Śledczy: Życie na pokaz (28) - serial paradokumentalny
8:10 Był sobie kosmos (15) - serial animowany
8:45 Obraz dnia (323) - program informacyjny
9:30 Łowcy cieni. Pod presją: Sekstaśmy (35) - serial paradokumentalny
10:30 Małolaty: Chłopak czy dziewczyna (39) - serial paradokumentalny
11:30 Rudera do remontu (1) - reality show
12:25 Niecodzienne domy (2) - program rozrywkowy
12:55 Łowcy małych domów: 5 Mały dom dla 5-osobowej rodziny w Temecula (5) - serial dokumentalny
13:20 Dom - weź to sprzedaj 2 (2) - reality show
14:20 Pielęgniarki (13) - serial paradokumentalny
15:20 Szpital dziecięcy (9) - serial dokumentalny
16:15 Łowcy cieni. Pod presją: Sekta (36) - serial paradokumentalny
17:10 Oszukane (9) - serial paradokumentalny
18:05 Nowa Rewia Kabaretowa: Formacja Chatelet (2) - program rozrywkowy
19:05 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Rak (7) - program rozrywkowy
20:15 Fala zbrodni: Każdy płaci swoją cenę (3) - serial sensacyjny
21:00 Transporter (9) - serial sensacyjny
21:55 Transporter (10) - serial sensacyjny
22:55 Mój nawiedzony dom 2 (4) - serial dokumentalny
23:40 Mój nawiedzony dom 2 (5) - serial dokumentalny
0:30 Kabaret na wypasie, czyli Jabbar na żywo! (1) - program rozrywkowy
1:30 Nowa Rewia Kabaretowa: Katarzyna Pakosińska, Krzysztof Piasecki, Tomasz Jachimek (1) - program rozrywkowy
2:00 Redakcja: Dział Śledczy: List od zabójcy (19) - serial paradokumentalny
4:00 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Czesuaf & Kabaret Chyba (1) - program rozrywkowy
5:00 Pod lupą (12) - magazyn popularnonaukowy
5:35 Pod lupą (13) - magazyn popularnonaukowy

WP
5:00 Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (5) - program rozrywkowy
6:00 WP Raport (240) - program informacyjny
6:25 Premiera: Money. To się liczy (148) - program publicystyczny
6:50 Miś - komedia, Polska 1981
9:10 Scott i Bailey (4) - serial kryminalny
10:10 Scott i Bailey (5) - serial kryminalny
11:05 Zjawiska nadprzyrodzone (1) - serial dokumentalny
12:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (11) - serial dokumentalny
13:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (12) - serial dokumentalny
14:00 Jak zarobić na remoncie 2 (2) - reality show
15:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (1) - serial dokumentalny
16:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (5) - serial dokumentalny
17:00 Premiera: Niezwykłe pojazdy: Megasamochody (4) - serial dokumentalny
18:00 Top Gear 18 (7) - magazyn motoryzacyjny
19:05 Zjawiska nadprzyrodzone (7) - serial dokumentalny
20:00 Premiera: Dowody zbrodni 2: Morderstwo na prowincji (4) - serial dokumentalny
21:00 Morderstwa dla pieniędzy (2) - serial dokumentalny
22:00 Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (5) - program rozrywkowy
23:00 1, 2, 3... Kabaret!: Dobry, zły, brzydki (1) - program rozrywkowy
0:00 Kabaret na żądanie (28) - program rozrywkowy
1:00 Ostry dyżur, niezwykłe przypadki medyczne (8) - serial dokumentalny
2:00 Jestem dawcą (1/2) - film
3:00 Modus (3) - serial kryminalny
4:00 Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru Mru/ Szymon Łątkowski (4) - program rozrywkowy
4:55 Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (4) - program rozrywkowy

Polsat News
5:00 Poszukiwacze historii - serial dokumentalny
5:20 W bliskim planie - magazyn
5:45 Interwencja - magazyn reporterów
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
7:45 Graffiti - program publicystyczny
8:00 Nowy dzień - program informacyjny
9:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
9:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
9:55 Pogoda - program informacyjny
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:55 Pogoda - program informacyjny
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:55 Pogoda - program informacyjny
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:45 Pogoda - program informacyjny
12:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:55 Pogoda - program informacyjny
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:30 Sport - program informacyjny
15:35 Pogoda - program informacyjny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Więcej Wydarzeń - program informacyjny
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:15 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
19:25 Wydarzenia i opinie - magazyn publicystyczny
20:00 Wszystko o koronawirusie - program informacyjny
21:15 Interwencja Extra - magazyn reporterów
21:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
22:30 Dzień na świecie - program informacyjny
22:55 Pogoda - program informacyjny
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia - program informacyjny
0:00 Pogoda - program informacyjny
0:10 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
0:20 Wydarzenia i opinie - magazyn publicystyczny
0:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
1:20 SuperLudzie - serial dokumentalny
1:45 Interwencja - magazyn reporterów
1:55 Stołeczna drogówka - serial dokumentalny
2:20 W bliskim planie - magazyn
2:40 SuperLudzie - serial dokumentalny

TV Polonia
06:20 wojsko - polskie.pl - odc. 94; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Zwierzaki Czytaki - odc. 72 - Mniam mniamolot; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Figu Migu - odc. 30 Kłamczucha -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 3/13 - Olaf, Blondi i Myszka -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Zrób to ze smakiem; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2154 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 ROK 1920. Kalendarium - odc. 12; Dla małoletnich od lat 7
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Magazyn z Ameryki - /77/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); Dla małoletnich od lat 7
12:50 Ania. Rzecz o Annie Dymnej; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Muzyczna scena Halo Polonia - /33/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Drugie pokolenie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
14:20 Młody Piłsudski - odc. 2 -  (N); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 150 Częstochowa -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 341 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 72 - Mniam mniamolot; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Figu Migu - odc. 30 Kłamczucha -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /128/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Wileńskie palmy; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2154 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 327; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Maurycy i Hawranek - odc. 9 - Plimplan; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 O mnie się nie martw s.XI odc. 2/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Focus on Poland - (313); STEREO, 16:9
23:30 Opowieści Rodowiczów  50' kraj prod.Polska (2020); reż.:Jolanta Kessler - Chojecka, Małgorzata Rodowicz; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 341 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 327; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Zwierzaki Czytaki - odc. 72 - Mniam mniamolot; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Figu Migu - odc. 30 Kłamczucha -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek - odc. 9 - Plimplan; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 O mnie się nie martw s.XI odc. 2/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /128/ Uczony przy pulpicie - Hanerszoon va Rijn Rembrandt; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2154 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:40 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Powroty - /13/; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
05:45 Nożem i widelcem - odc. 260; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Focus on Poland - (313); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

TVP HD
05:55 M jak miłość s.I - odc. 1254 -  (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Rodzinka.pl s.XII - odc. 227 "Słońce Kalifornii" sezon 12 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Rodzinka.pl s.XII - odc. 228 "Miłość potrafi zmienić" sezon 12 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 222 (Ojciec Mateusz XVII odc. 10) - Pingwin -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 223 (Ojciec Mateusz XVII odc. 11) - Przypadkowa druhna -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Ranczo s.VIII - odc. 96 (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wieczna miłość s.II - odc. 128 (seria 2. odc. 14) (Wieczna miłość) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
11:55 Na sygnale - odc. 216 "Miało być inaczej" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Na sygnale - odc. 217 "To się jeszcze okaże..." -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Komisarz Alex s.XIV - odc. 169 - (seria XIV. odc. 5) - Zakład -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Na dobre i na złe - odc. 667 - Zdarzenia niepożadane -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.VII - odc. 83 (seria VII, odc. 5) - Model życia artysty -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo s.VII - odc. 84 (seria VII, odc. 6) - Słowa senatora -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 To był rok! - /11/; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Przepis dnia s.II - (19); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz s.IX - odc. 114 (seria IX odc. 6) - Zbrodnia na pierwszą stronę -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.VIII - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.XII - odc. 229 "Denna rybka" sezon 12 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.XII - odc. 230 "Obligatoryjne figle" sezon 12 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Makłowicz w podróży - Podróż 2 - Ekwador. Ekwador po polsku (10); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Ośmiu wspaniałych - /1/ -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (3); widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Rodzinka.pl s.IV - odc. 91 "Kobiety górą" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Rodzinka.pl s.IV - odc. 92 "Razem czy osobno" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Boża podszewka - odc. 3/15 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 16
01:55 Na dobre i na złe - odc. 758 Czas decyzji -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Echo serca s.II - odc. 30 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:40 Ja to mam szczęście! - odc. 13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
06:10 Na sygnale - odc. 35 "Halloween" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Na sygnale - odc. 36 "Uwięziony pod ziemią" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Chłopi - odc. 13/13 - Zemsta -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Złotopolscy - odc. 10 Radio; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Złotopolscy - odc. 11 Wizyta; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 295 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 5) - Zamęt -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl s.II - odc. 51"Golono - strzyżono" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rodzinka.pl s.II - odc. 52 "Kociaki domowe" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 M jak miłość s.I - odc. 1269 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Ranczo s.III - odc. 29 (seria III, odc. 3) - W kleszczach terroryzmu -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz s.XII - odc. 154 (Ojciec Mateusz XII odc. 7) - Disco -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz s.XII - odc. 155 (Ojciec Mateusz XII odc. 8) - Żart -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Zainwestuj w marzenia s.II - Zainwestuj w marzenia, odc. 23 - "Domowe finanse"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 505 - Dobra i zła wiadomość; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Na sygnale - odc. 36 "Uwięziony pod ziemią" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo s.III - odc. 30 (seria III, odc. 4) - Fakt prasowy -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo s.III - odc. 31 (seria III, odc. 5) - Radio interaktywne -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Na sygnale - odc. 37 "Jutro wesele" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz s.XII - odc. 156 (Ojciec Mateusz XII odc. 9) - Suknia -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 226 (Ojciec Mateusz XVIII odc. 1) - Złote jabłko -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo s.III - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Wielkie odkrycie -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo s.III - odc. 33 - (seria III, odc. 7) - Sprawca -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz s.XII - odc. 157 (Ojciec Mateusz XII odc. 10) - Medalion -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Echo serca s.III - Odc. 37 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Ratownicy - odc. 10/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:05 Ratownicy - odc. 11/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Chłopi - odc. 13/13 - Zemsta -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:50 M jak miłość s.I - odc. 1269 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:40 Rodzinka.pl s.II - odc. 51"Golono - strzyżono" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP Wilno
06:20 wojsko - polskie.pl - odc. 94; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Zwierzaki Czytaki - odc. 72 - Mniam mniamolot; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Figu Migu - odc. 30 Kłamczucha -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Zrób to ze smakiem; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2154 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 ROK 1920. Kalendarium - odc. 12; Dla małoletnich od lat 7
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Magazyn z Ameryki - /77/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); Dla małoletnich od lat 7
12:50 Ania. Rzecz o Annie Dymnej; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Muzyczna scena Halo Polonia - /33/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Drugie pokolenie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
14:20 Młody Piłsudski - odc. 2 -  (N); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 150 Częstochowa -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 341 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 72 - Mniam mniamolot; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Figu Migu - odc. 30 Kłamczucha -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Info Wilno; STEREO, 16:9
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /128/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Wileńskie palmy; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2154 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 327; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Maurycy i Hawranek - odc. 9 - Plimplan; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 O mnie się nie martw s.XI odc. 2/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Focus on Poland - (313); STEREO, 16:9
23:30 Opowieści Rodowiczów  50' kraj prod.Polska (2020); reż.:Jolanta Kessler - Chojecka, Małgorzata Rodowicz; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 341 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 327; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Zwierzaki Czytaki - odc. 72 - Mniam mniamolot; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Figu Migu - odc. 30 Kłamczucha -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek - odc. 9 - Plimplan; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 O mnie się nie martw s.XI odc. 2/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /128/ Uczony przy pulpicie - Hanerszoon va Rijn Rembrandt; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2154 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:40 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Powroty - /13/; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
05:45 Nożem i widelcem - odc. 260; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Focus on Poland - (313); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.