FANDOM


TVP 1
06.05 Zwierzęta świata: Tajemniczy świat ogrodów (6/13): Trawnik - serial dokumentalny, USA
06.30 W labiryncie (111): Awantura - serial obyczajowy, Polska
07.00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach
07.55 Roztańczona Angelina - serial animowany, Wielka Brytania
08.10 Domisie: Jabłko - program dla dzieci
08.40 Dzieci świata: Moja farma - Ebule w Kenii - serial dokumentalny, Francja
08.55 Dzieci świata: Czas na zabawę - Alvaro w Hiszpanii - film dokumentalny, Francja 2004
09.15 Teleranek - program dla dzieci
09.45 Talent za talent - program artystyczny dla młodzieży
10.10 Królestwo Maciusia - program dla dzieci
10.40 Szkoła złamanych serc (14/80) - serial obyczajowy, Australia
11.30 Tydzień - magazyn rolniczy
11.55 Między ziemią a niebem - magazyn katolicki (w tym o godz. 12.00 Anioł Pański)
13.00 Wiadomości
13.10 WIO - Wywiad i Opinie - program publicystyczny
13.35 Kochamy polskie komedie - teleturniej
14.10 Szpiedzy i piraci (4-ost.) - serial przygodowy, Francja/Niemcy/Włochy
15.50 BBC w Jedynce: Żyć w gromadzie (2/3) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2004
16.45 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Warto kochać (10) - serial obyczajowy, Polska
18.10 SEJF - Subiektywny Express Jacka Fedorowicza - program rozrywkowy
18.25 Okazja (2): Mafijne porachunki - serial komediowy, Polska
19.00 Wieczorynka: Pszczółka Maja - serial animowany, Niemcy
19.30 Wiadomości
19.50 Sport, Prognoza pogody
20.15 Wiedźmy (2/13): Cud na Pradze - serial obyczajowy, Polska
21.15 Zakochana Jedynka: Wspaniały - komedia romantyczna, Chiny/Hongkong 1999
22.50 Losowanie audiotele
23.05 Uczta kinomana: Niezniszczalny - thriller, USA 2000
00.55 Kino nocnych marków: Piątek trzynastego - horror, USA 1980
02.30 Zakończenie programu

TVP 2
05.40 Złotopolscy (244): Gorzka prawda - serial obyczajowy
06.05 Dwójka dzieciom: Prawdziwe przygody profesora Thompsona (16/26): Pod wpływem księżyca - serial animowany
06.30 Słowo na niedzielę - program religijny
06.35 Film dla niesłyszących: Stacyjka (6/13): Ludzie telewizji - serial komediowy
07.30 Smak Europy - reportaż
07.45 M jak miłość (356) - serial obyczajowy, Polska
08.35 Zacisze Bonnie Tyler
09.05 Niesforne aniołki (6) - serial dokumentalny, Wielka Brytania
09.35 Selekcja - reportaż
10.00 Ostoja - magazyn łowiecki
10.35 Arlington - pole chwały - film dokumentalny, USA 2005
11.35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - magazyn kulinarny
12.05 Gwiazdy w południe: Shenandoah - dramat wojenny, USA 1965
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (710): Rodzice chrzestni - serial obyczajowy, Polska
15.00 Bezludna wyspa - program rozrywkowy
16.00 Na dobre i na złe (230): Pilny zabieg - serial obyczajowy, Polska
17.00 Tygodnik Moralnego Niepokoju - program rozrywkowy
17.30 7 dni świat - program publicystyczny
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Prognoza pogody
19.05 Wideoteka dorosłego człowieka - program muzyczny
19.55 Panorama - flesz
20.00 Europa da się lubić: Oszczędna - program rozrywkowy
21.00 Egzamin z życia (22/26) - serial obyczajowy, Polska
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 Losowanie audiotele
22.50 Linia specjalna - program publicystyczny
23.30 Dolina Kreatywna (1)
00.00 Studencki Festiwal Piosenki
00.55 Schyłek lata - dramat obyczajowy, Francja/Niemcy/Wietnam 2000
02.45 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (119, 120) - serial obyczajowy
07.10 Jesteśmy - magazyn religijny
07.35 Król szamanów (2) - serial animowany
08.00 Power Rangers (486) - serial SF
08.30 Hugo - program dla dzieci
09.00 SoundWave Backstage Pass - w kamerach MTV - program rozrywkowy
09.30 Duracell: Eksploracje (35) - serial dokumentalny
10.00 Rodzina zastępcza plus (208): Piękni czterdziestoletni - serial komediowy, Polska
11.00 Bud, pies na medal - komedia obyczajowa, USA 1998, reż. Richard Martin, wyk. Kevin Zegers, Cynthia Stevenson, Gregory Harrison, Nora Dunn
12.50 Silverado - western, USA 1985, reż. Lawrence Kasdan, wyk. Kevin Kline, Scott Glenn, Kevin Costner, Danny Glover
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Wydarzenia
16.05 Prognoza pogody
16.10 Za wszelką cenę - reality show
17.10 Eureko - ja to wiem
18.15 Daleko od noszy (69): Policyjna prowokacja - serial komediowy
18.45 Wydarzenia, sport
19.10 Prognoza pogody
19.20 Rodzina zastępcza plus (209): Szybkie kursy psychologii - serial
20.20 Pensjonat pod Różą (82): Seks i misja (1) - serial obyczajowy, Polska
21.20 Fala zbrodni (36): Promienie śmierci - serial sensacyjny, Polska
21.30 Studio LOTTO
22.25 Kuba Wojewódzki - talk show
23.25 Granice strachu - program rozrywkowy (powt.)
00.25 Magazyn sportowy
02.25 Cuba Feliz - film muzyczny, Francja/Kuba 2000, reż. Karim Dridi, wyk. Miguel Del Morales, Pepin Vaillant, MIrta Gonzales, Anibal Avila
04.00 Aquaz Music Zone - magazyn muzyczny
05.30 Zakończenie programu

TVN
6:00 Uwaga!
6:20 Telesklep
8:00 Maraton uśmiechu
8:30 Dzień Dobry TVN
10:30 Casper
12:30 Misja Martyna Sezon: 2
13:00 Co za tydzień
13:25 Anioł stróż Odcinek: 8
13:55 Niania Odcinek: 8
14:25 Kopalnie króla Salomona
16:25 Zielone drzwi
16:55 Magda M. Odcinek: 8
17:55 Kryminalni Odcinek: 7 Sezon: 3
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - kulisy sławy
20:05 Taniec z gwiazdami
21:45 Pod napięciem
22:15 Superwizjer
22:45 Nie do wiary
23:20 Magazyn Orange Ekstraklasa
0:35 Tajniak
2:20 Nic straconego

TVP 3 Kraków
6.30 Eurinfo
6.40 Tygodnik Trójki
7.20 Książka dla dzieci
7.25 Lippy and Messy
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Kronika
7.55 Pogoda w regionie
8.00 Wiara i życie
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Rola
9.00 Teleplotki 
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Podwodna Polska
10.10 Integracja
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Etniczne klimaty
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Było, nie minęło
12.10 Czytaj z Trójką
12.30 Kurier, prognoza pogody
12.45 Małe ojczyzny
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.45 Serce za uśmiech - Ciechocinek 2005
14.30 Kurier
14.35 Prokom Trefl Sopot - Turów Zgorzelec
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Kronika
16.50 Speed 2
17.10 Portrety
17.25 Pogoda w regionie
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.45 Regiony kultury
18.00 Kronika
18.15 Pogoda w regionie
18.20 Tematy dnia
18.30 Kronika sportowa
18.45 Książę - film obyczajowy, Polska 1981, reż. Krzysztof Czajka
19.50 Kronika
20.00 Od niedzieli do niedzieli
20.30 Kurier
20.40 Studio Pogoda
20.45 Młodzież kontra
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Kronika
21.55 Pogoda w regionie
22.00 Kronika sportowa
22.10 Studencki magazyn dezinformacyjny
22.30 Kurier, pogoda, sport
23.05 Za 3 w Trójce
23.30 Świat - magazyn międzynarodowy
23.55 Od niedzieli do niedzieli
0.25 Po burzy (4) - miniserial, Australia 2003

TV 4
5.45 Punkt, Set, Mecz - magazyn siatkarski
6.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
6.35 Sztukateria - magazyn kulturalny
7.00 Pokemon - serial
8.00 VIP - Wydarzenia i plotki
8.30 Ręce, które leczą - program
9.00 Wielka niedźwiedzica - film familijny, Wielka Brytania-Kanada-USA 1999
11.00 Grzechy (3) - miniserial
12.00 Kinomaniak - magazyn filmowy
12.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.00 Instynkt tropiciela - przewodnik po Polsce
13.30 Psie serce - Drago - serial
14.30 FIFA Futbol Mundial - półgodzinny magazyn piłkarski
15.00 Polska Liga Siatkówki - Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle - K.P Polska Energia Sosnowiec
17.00 TiVi - sekcja - talk show
18.00 Kolacja dla palantów - komedia, Francja 1998
19.45 Sposób na bezsenność - komedia, USA 1998
21.40 Drogówka - magazyn policyjny
22.15 Wydarzenia
22.25 Oportuniści - dramat kryminalny, USA 2000
0.20 Drogówka - magazyn policyjny
0.45 Komenda - serial dok.
1.10 Na topie - Wywiad z... Jodie Foster, Sean Bean - wywiad Romana Rogowieckiego
1.35 KINOmaniaK - magazyn filmowy
2.00 Sztukateria - magazyn kulturalny
2.25 KOT czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy - program rozrywkowy
3.15 Zakończenie programu

TV Polonia
6.00 Kazimierz Kowalski zaprasza
6.50 Benefis "Przekroju"
7.40 Pamiętaj o mnie - koncert życzeń
8.05 M jak miłość (285) - serial obyczajowy
8.55 Słowo na niedzielę - program religijny
9.00 Ziarno - program redakcji katolickiej dla młodzieży
9.25 Dwa światy (1) - serial fantastyczny
9.50 Książki z górnej półki - prezentacje - magazyn kulturalny
10.10 Ojczyzna - polszczyzna - program edukacyjny
10.25 Złotopolscy (674, 675) - serial obyczajowy
11.15 Muzyczny Festiwal - Łańcut 2005 (2)
11.55 Między ziemią a niebem
12.00 Anioł Pański
12.15 Między ziemią a niebem
13.00 Msza święta
14.25 Janosik (9) - serial przygodowy
15.10 Zaproszenie - program krajoznawczy
15.30 WIO - Wywiad i opinie - program publicystyczny
15.55 Biografie - film dokumentalny
16.30 Tydzień Kultury Beskidzkiej
17.00 Teleexpress
17.15 Sportowy Express
17.30 Cegłowanie świata
18.00 Salon kresowy
18.15 M jak miłość (285) - serial obyczajowy
19.00 SEJF - Subiektywny Express Jacka Fedorowicza (7) - program rozrywkowy
19.15 Pampalini, łowca zwierząt (7) - dobranocka
19.30 Wiadomości, sport, pogoda
20.05 Zaginiona (4) - serial obyczajowy
20.55 Benefis "Przekroju"
21.50 Tele PRLe (5) - program rozrywkowy
22.45 Linia specjalna - program publicystyczny
23.30 Bzik kulturalny - magazyn kulturalny
0.05 M jak miłość (285) - serial obyczajowy
0.50 Ziarno - program redakcji katolickiej dla młodzieży
1.15 Pampalini, łowca zwierząt (7) - dobranocka za oceanem
1.30 Wiadomości, sport
2.00 Zaginiona (4) - serial obyczajowy
2.50 Zaproszenie - program krajoznawczy
3.10 Tydzień Kultury Beskidzkiej
3.30 Janosik (9) - serial przygodowy
4.20 Podróże Kulinarne Roberta Makłowicza - magazyn kulinarny
4.45 Salon kresowy
5.05 Książki z górnej półki - prezentacje - magazyn kulturalny
5.20 Komornicy (9) - serial dokumentalny
6.00 Zakończenie dnia

MiniMini
06.00 Bolek i Lolek - serial animowany odc. 8
06.10 Bolek i Lolek na wakacjach - serial animowany odc .8
06.20 Bajki Bolka i Lolka - serial animowany odc. 8
06.30 Rupert - serial animowany odc. 36
06.55 Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 51
07.05 Sindbad - serial animowany odc. 13
07.30 Witaj Franklin - serial animowany odc. 18
07.55 Bąblandia - serial animowany odc. 9
08.00 Noddy - serial animowany odc. 17
08.10 Świat Elmo - serial animowany odc. 4
08.30 Kasztaniaki - serial animowany odc. 52
08.40 Pingu - serial animowany odc. 125
08.45 Przypadki zwierzo-jeża - serial animowany odc. 13
08.55 Mali odkrywcy - serial animowany odc. 31
09.00 Sesame English - serial animowany odc. 4
09.15 Świat Allegry - serial animowany odc. 24
09.45 Świat Allegry - serial animowany odc. 37
10.10 Reksio - serial animowany odc. 50
10.25 Listonosz Pat - serial animowany odc. 6
10.40 Czerwony traktorek - serial animowany odc.6
10.50 Kajtuś - serial animowany odc. 9
11.00 Noddy - serial animowany odc. 16
11.10 Świat Elmo - serial animowany odc. 16
11.30 Kasztaniaki - serial animowany odc. 51
11.40 Pingu - serial animowany odc. 126
11.45 Przypadki zwierzo-jeża - serial animowany odc. 12
11.55 Mali odkrywcy - serial animowany odc. 30
12.00 Pampalini łowca zwierząt - serial animowany odc. 9
12.10 Stinky i Jake przedstawiają - serial animowany odc. 5
12.40 Małe opowiastki - serial animowany odc. 6
12.45 Tęczowe rybki - serial animowany odc. 30
13.00 Witaj Franklin - serial animowany odc. 13
13.25 Troskliwe misie - serial animowany odc. 7
13.50 Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany odc. 15
14.00 Bolek i Lolek - serial animowany odc. 7
14.10 Bolek i Lolek na wakacjach - serial animowany odc. 7
14.20 Bajki Bolka i Lolka - serial animowany odc. 7
14.30 Rupert - serial animowany odc. 50
14.55 Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 50
15.05 Sindbad - serial animowany odc. 12
15.30 Witaj Franklin - serial animowany odc. 17
15.55 Bąblandia - serial animowany odc. 7
16.00 Sesame English - serial animowany odc. 3
16.15 Świat Allegry - serial animowany odc. 23
16.45 Świat Allegry - serial animowany odc. 36
17.10 Reksio - serial animowany odc 9
17.25 Listonosz Pat - serial animowany odc. 5
17.40 Czerwony traktorek - serial animowany odc. 5
17.50 Kajtuś - serial animowany odc. 10
18.00 Pampalini łowca zwierząt - serial animowany odc. 10
18.10 Stinky i Jake przedstawiają - serial animowany odc. 4
18.40 Małe opowiastki - serial animowany odc. 5
18.45 Tęczowe rybki - serial animowany odc. 31
19.00 Witaj Franklin - serial animowany odc. 77
19.25 Troskliwe misie - serial animowany odc. 6
19.50 Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany odc. 14

Canal +
07:30 Joey (4)
08:00 Teletubbies
08:25 W głębi oceanów – film dok.
09:00 Twoje ręce na moich biodrach – komedia romantyczna, Francja 2003
10:55 W kleszczach lęku – thriller, Wlk. Bryt. 1961
12:40 W 80 dni dookoła świata – film przygodowy, USA/Niemcy 2004
14:45 Linia czasu – film fantastyczny, USA 2003
16:45 Witamy w Mooseport – komedia, USA 2004
18:40 Łapu capu
18:50 Aktualności filmowe
19:25 Joey (4)
20:00 Van Helsing – horror, USA/Czechy 2004
22:10 Kuchnia filmowa: Van Helsing – film dok.
22:25 Opowieści z krypty – film dokumentalny
23:25 Underworld – thriller, USA/Niemcy/Wlk. Brytania 2003
01:30 Dracula II – Odrodzenie – horror, USA 2003
02:55 Armia wilków – horror, Wlk. Bryt./ Luxemburg 2002

HBO
06:30 Wakacje Waltera – komedia, USA 2003
08:15 Tajemnica lotu 323 – dramat, USA 2004
09:40 Pod słońcem Toskanii – komedia, USA 2003
11:30 George prosto z drzewa – komedia, USA 1997
13:00 Zobacz w HBO
13:30 Czerwona róża – film biograficzny, Wielka Brytania 2004
15:15 Władca Pierścieni: Powrót Króla – film fantastyczny, Nowa Zelandia/USA 2003
18:30 Zobacz w HBO
19:00 Wakacje Waltera – komedia, USA 2003
21:00 Premiera: Gothika – thriller, USA 2003, wyk. Halle Berry
22:40 Deadwood (8)
23:40 Silver City – dramat obyczajowy, USA 2004, wyk. Chris Cooper
01:50 Intacto – thriller, Hiszpania 2001, wyk. Leonardo Sbaraglia
03:45 Na planie
04:15 Czerwona róża – film biograficzny, Wielka Brytania 2004

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.